Podkategoria: Malarstwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • obrazy nowoczesne »

  Internetowa galeria obrazów Agaty Padoł Ciechanowskiej, która za jej pośrednictwem prezentuje poszczególne okresy swojej twórczości malarskiej. Artystka maluje obrazy nowoczesne na płótnie, a także cykle abstrakcyjne na papierze, wykorzystując do tego między innymi farby olejne i akrylowe. Obrazy nowoczesne Agaty Padoł Ciechanowskiej inspirowane są np. przyrodą i kosmosem. Posiadają one ekspresyjne i bardzo żywe kolory nadające malowanym strukturom niepowtarzalny klimat. Malarka posiada w swojej kolekcji kilka cykli obrazów wykonywanych na papierze, wśród nich wyróżnić można cykl obrazów o tematyce religijnej. Agata Padoł jest cenioną polską malarką, która zdobyła wiele nagród oraz wyróżnień. Jej nowoczesne obrazy spotkać można w galeriach na terenie całej Europy, a także w Stanach Zjednoczonych oraz w wielu prywatnych kolekcjach.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku, kurs malarstwa, kurs grafiki - Draw In Tychy »

  Zapraszamy na, kursy przygotowawcze kursy rysunku, kursy malarstwa oraz grafiki do egzaminów na ASP, Zajmujemy się również projektowaniem okładek płyt CD i DVD, projektowaniem niekonwencjonalnych stron internetowych, Projektowaniem folderów i plakatów.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Marta Lipowska - malarstwo »

  Horacjańska myśl «Carpe diem» znaczy tyle, co «chwytaj dzień», «łap chwilę». To literackie przesłanie wzięła sobie do serca Marta Lipowska, artystka, która łapie różne chwile życia, by potem uwiecznić je na swoich obrazach.

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo i Grafika »

  Nasza Galeria Art New prezentuje sztukę nowoczesną, medialną, kontrowersyjną i taką, której nie znajdziesz w innych galeriach sztuki. (malarstwo, grafika rzeźba)

  Prezentujemy malarstwo i instalację artysty Piotr Ambroziak

  O artyście: Gdy przyglądam się obrazom Piotra Ambroziaka, natarczywie nasuwają mi jedno pytanie: Co takiego Piotr usiłuje porzucić? Co zapomnieć? Jak gdyby jego sztuka przechodziła ewolucję od poznania ku doznaniu. Piotr nie zamierza niczego poznawać poprzez swoją sztukę, jedyne co ma na celu to doznawać, porzucać, a do tego istotne znaczenia uprościć przez umieszczanie na obrazach krótkich podpisów. Obrazy przywołują wszystkim znane i dla wszystkich jasne symbole, podane jednak w sposób daleki od przyjętej przez ogół gramatyki. W swojej formie są zwięzłe, przypominają poetyckie fraszki. Artysta tłumaczy w jakiej mierze kształtują nas zapamiętane obrazy, jak rzadko przekraczamy zdarzenia, które nas ukształtowały, mity i ograniczenia stworzone przez naszych rodziców. Nic nie jest w stanie w nim zastąpić potrzeby szamańskiego samotnego doświadczania świata. Obrazy Ambroziaka mówią nam, że dawno przestaliśmy tworzyć długoterminowe wartości, zastępując jedynie krótkotrwałym blichtrem, fajerwerkiem, o niezmiernie skróconym już przez samego twórcę terminem ważności. Osobiście uważam że malować dzisiaj jest niezmiernie trudno. Żyjemy w świecie natłoku i dostępności wymiany. Więcej na www.artnew.pl

  tekst Sławomir Kubala

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoportret »

  galeria AUtoPORTRET Eliza Łosiewicz-Kowalczyk. portrety, karykatury, obrazy, oprawa obrazów, ramy, usługi artystyczne, artystyczne malowanie ścian, rysowanie karykatur na imprezach, ceramika ręcznie malowana

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • SZTUKA dla CIEBIE - obrazy olejne »

  Galeria RAMARAMA to profesjonalny sklep oferujący ręcznie malowane obrazy olejne w przystępnych cenach. Nasz sklep oferuje zarówno malarstwo autorskie oraz kopie olejne wielkich europejskich malarzy. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych oraz indywidualnych.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona artystki Małgorzaty Brzozowskiej-Nowak »

  Prezentacja prac artystki zajmującej się sztuką współczesną tworzącą obiekty malarskie,dźwiękowe,wideo, poezje wizualną,grafiką cyfrową,fotografie.W swojej twórczości przedstawia indywidualne postrzeganie współczesnego świata, poprzez formy abstrakcyjne, wyimaginowane połączoną z graficznym znakiem.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Helena Szawłowska - malarka »

  Helena Szawłowska jest absolwentką malarstwa na IWA WSP w Częstochowie. Obecnie studiuje malarstwo na ASP w Krakowie.
  Obecnie mieszka i tworzy w Czeskiej Republice.
  Preferuje malarstwo olejne a tematem jej prac jest szeroko pojęta natura. Skupia sie przede wszytkim na człowieku. Maluje akty, które są osnute mgiełką tajemniczości.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo ścienne płaskorzeźba ścienna Małgorzata Fenrych ArtA »

  Malarstwo ścienne, płaskorzeźba ścienna i wszelkie formy na ich pograniczu są sposobem na oryginalną dekorację ściany. Proponuję dekoracje malarstwem ściennym wykonanym w technice wapiennej i akrylowej . Płaskorzeźba ścienna może być formowana w gipsie wprost na ścianie lub modelowana wcześniej w specjalnym materiale i pokryta tynkiem dekoracyjnym imitującym kamień o nazwie trawertyn lub tynkiem dekoracyjnym tadelakt, zwanym kamieniem w płynie i stosowanym już w czasach faraonów do dekoracji ścian pałaców.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja i restauracja dzieł sztuki i zabytków. »

  Dyplomowana konserwatorka zabytków z trzydziestoletnią praktyką w ochronie zabytków i dzieł sztuki Europy, Afryki, Azji, Australii i Oceanii wykonuje konserwacje i restauracje malarstwa na płótnie, blasze, szkle, desce, ikon prawosławnych, a także drewnianej rzeźby polichromowanej oraz zabytków ceramiki np. naczyń, kafli. W zakres proponowanych prac konserwatorskich wchodzi min.:
  1. czyszczenie powierzchni rzeźby czy obrazu, dezynfekcja i dezynsekcja czyli zwalczanie drewnojadów, również w komorze gazowej;
  2. impregnacja zmurszałego (działanie grzybów) i zjedzonego przez np. kołatki drewna rzeźby, wymiana zmurszałego, wypaczonego krosna;
  3. usuwanie późniejszych przemalowań- wtórnej polichromii;
  4. wzmacnianie, podklejanie odpadających gruntów i malatury;
  5. rekonstrukcja brakujących fragmentów rzeźby i warstwy malarskiej, srebrzeń, złoceń rzeźby i obrazu; dublaż malowidła, wymiana starego werniksu;
  6.klejenie potłuczonej ceramiki, uzupełnienie brakujących fragmentów, retusz kolorystyczny.
  Oferuję pomoc przy zakupie dzieł sztuki.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portrety na zamówienie »

  Art.malarz Anna Bromontnrewelacyjne portrety ze zdjęcia i z naury,profesjonalne wykonanie,krótkie nnterminy,przystępne ceny,w technice nnołówkowej,sangwinie,akwareli,gwaszu,linorycie,karykaury,dojazd do klienta,rysowanie karykatur na imprezach,spotkaniach,sympozjach,

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Helena Szawłowska-malarka »

  Autorska strona Heleny Szawłowskiej - polskiej malarki, na stałe mieszkającej i tworzącej w Czeskiej Republice.Jest absolwentką malarstwa w IWA WSP w Czestochowie, obecnie studiuje malarstwo na ASP w Krakowie.
  Głównym tematem jej prac jest natura. Ulubionym motywem - akt.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • J&M Pracownia Wnętrzarstwa Artystycznego »

  J&M to rodzinne przedsięwzięcie.
  Pasja tworzenia to nasz priorytet jak również gwarancja zadowolenia klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kreowanie niezapomnianych wnętrz Uwzględniając wszystkie Państwa oczekiwania zaprojektujemy charakterystyczną, uwalniającą myśl klienta przestrzeń. Zawsze możecie Państwo liczyć na nasze zaangażowanie i profesjonalizm - każdy projekt jest dla nas unikatowy. Tworzymy niepowtarzalny klimat połączony z wysoką funkcjonalnością. Zajmujemy się wnętrzami o różnym kształcie, a są nimi: rezydencje prywatne, restauracje, puby, biura, sklepy...
  Realizujemy również indywidualne zamówienia dotyczące szeroko pojętego malarstwa, scenografii oraz renowacji dzieł sztuki.
  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w skład których wchodzi także reklama wizualna

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów - obrazy olejne ręcznie malowane »

  Galeria Obrazów Euphoria Art - sklep z obrazami, sprzedaż olejnych obrazów ręcznie malowanych na płótnie, nowoczesne obrazy olejne: impresja, abstrakcja, kwiaty, statki, krajobrazy, marynistyka
  Sławomir Zajkowski ur. w 1980r. w Zambrowie. Jest młodym ciągle rozwijającym się Artystą - samodzielnie poszukującym własnych środków wyrazu, w czym pomaga mu intuicja malarska, którą kieruje się przy tworzeniu faktur jak i przy komponowaniu koloru na obrazie. Posiada własny rozpoznawalny styl w malarstwie. Połączenie ekspresji z abstrakcją daje oryginalny charakter malarski znajdujący uznanie wśród kolekcjonerów sztuki. Jego obrazy są własnością wielu miłośników sztuki w Polsce i na całym świecie m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Norwegii, Słowacji, Niemczech, Austrii... Obrazy sygnuję nie tylko nazwiskiem, spotkać można też podpisane pseudonimem artystycznym Euphoria Art.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczne malarstwo ścienne, freski, malarstwo dekoracyjne »

  artystyczne malarstwo ścienne, w restauracjach, hotelach, na basenach, w spa, domach prywatnych, gabinetach... malarstwo iluzoryczne, motywy roślinne, sceny rodzajowe, pejzaże, kopie, projekty własne. Kraków, Bielsko-Biała, Wrocław, Katowice, na terenie całego kraju i za granicą.
  Ceny do uzgodnienia w zależności od powierzchni i stopnia skomplikowania malowidła.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja i kopie dzieł sztuki »

  Joanna Pieczykolan-Miziura, dyplomowany konserwator obrazów i rzeźby polichromowanej,pozłacanej,ram.
  Kopie obrazów malarstwa dawnego i współczesnego na zamówienie, Autorskie obrazy pozłacane. dokumentacja konserwatorska i fotograficzna obiektów zabytkowych.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Murale, obrazy i artystyczne dekoracje wnętrz »

  Arcymazy oferuje malarskie dekoracje dla Twojego wnętrza, artystyczne malunki ścienne, bajkowe aranżacje pokoi dziecięcych, oryginalne obrazy i kopie na zamówienie. Portfolio realizacji i galeria pomysłów.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akwarela i rysunek - Michał Orłowski »

  Galeria Michała Orłowskiego, zawierająca akwarele i rysunki inspirowane europejskimi sceneriami i architekturą. Autor - z wykształcenia architekt - w swojej malarskiej twórczości interesuje się głównie ukazywaniem światła, przestrzeni i spontaniczności procesów cywilizacyjnych. Strona mieści także portfolio projektowo - architektoniczne oraz dział poświęcony nauce rysunku. Artysta zajmuje się również malowaniem na indywidualne zamówienia.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domin Kurs Rysunku »

  Pracownia Rysunku DOMIN od wielu lat należy do ścisłej czołówki w Polsce. Specjalizujemy się w przygotowaniach na Architekturę ale również na Architekturę Wnętrz i Architekturę Krajobrazu. W swojej ofercie mamy zajęcia z akwareli i flamastrów jako oddzielne techniki. Dla osób nie mogących pozwolić sobie na zajęcia komercyjne przygotowaliśmy bezpłatne samouczki. A osoby będące zapisane na kurs mogą korzystać nawet z 66 h zajęć darmowych w tygodniu.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • KTR RAMY - PRODUCENT RAM - RAMY DO OBRAZÓW, REPRODUKCJE, FOTO-RAMKI »

  KTR producent drewnianych ram do obrazów fotoramek i reprodukcji w oprawie

  OFERTY DLA HURTOWNI, NAJNIŻSZE CENY W POLSCE!
  FIRMA ZATRUDNIA 20 PRACOWNIKÓW
  ROCZNA PRODUKCJA - 200 TYŚ RAM DO OBRAZÓW - ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: