Podkategoria: Rzeźba - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rzeźba Podkategoria: Rzeźba

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • PRACOWNIA KAMIENIA projekty i realizacje dla domu, ogrodu, in memoriam »

  PRACOWNIA KAMIENIA rzeźby nagrobne, rzeźby ogrodowe, fontanny z kamienia, kominki, medale, statuetki, konserwacja i renowacja kamienia. PRACOWNIA ILUSTRACJI rysunki i grafiki, ilustracje dla dzieci, grafika wektorowa, storyboardy

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stol-art - rzemiosło artystyczne, sztuka użytkowa, stolarstwo artystyczne »

  Firma Stol-art rzemiosło artystyczne działa na rynku już od 6 lat. Została założona przez Gotfryda Wrazidło.
  Firma oferuje profesjonalne usługi stolarskie.Dla swoich klientów wykonuje także meble artystyczne: wyjątkowe, solidne, drewniane stoły ciosane na specjalne, indywidualne zamówienie. Są to rękodzieła o dużych walorach estetycznych - to rzemiosło artystyczne, sztuka użytkowa. Firma wykonuje także inne, nietypowe zlecenia meblarskie. Wszystkie meble to rękodzieła.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo i Grafika »

  Nasza Galeria Art New prezentuje sztukę nowoczesną, medialną, kontrowersyjną i taką, której nie znajdziesz w innych galeriach sztuki. (malarstwo, grafika rzeźba)

  Prezentujemy malarstwo i instalację artysty Piotr Ambroziak

  O artyście: Gdy przyglądam się obrazom Piotra Ambroziaka, natarczywie nasuwają mi jedno pytanie: Co takiego Piotr usiłuje porzucić? Co zapomnieć? Jak gdyby jego sztuka przechodziła ewolucję od poznania ku doznaniu. Piotr nie zamierza niczego poznawać poprzez swoją sztukę, jedyne co ma na celu to doznawać, porzucać, a do tego istotne znaczenia uprościć przez umieszczanie na obrazach krótkich podpisów. Obrazy przywołują wszystkim znane i dla wszystkich jasne symbole, podane jednak w sposób daleki od przyjętej przez ogół gramatyki. W swojej formie są zwięzłe, przypominają poetyckie fraszki. Artysta tłumaczy w jakiej mierze kształtują nas zapamiętane obrazy, jak rzadko przekraczamy zdarzenia, które nas ukształtowały, mity i ograniczenia stworzone przez naszych rodziców. Nic nie jest w stanie w nim zastąpić potrzeby szamańskiego samotnego doświadczania świata. Obrazy Ambroziaka mówią nam, że dawno przestaliśmy tworzyć długoterminowe wartości, zastępując jedynie krótkotrwałym blichtrem, fajerwerkiem, o niezmiernie skróconym już przez samego twórcę terminem ważności. Osobiście uważam że malować dzisiaj jest niezmiernie trudno. Żyjemy w świecie natłoku i dostępności wymiany. Więcej na www.artnew.pl

  tekst Sławomir Kubala

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo ścienne płaskorzeźba ścienna Małgorzata Fenrych ArtA »

  Malarstwo ścienne, płaskorzeźba ścienna i wszelkie formy na ich pograniczu są sposobem na oryginalną dekorację ściany. Proponuję dekoracje malarstwem ściennym wykonanym w technice wapiennej i akrylowej . Płaskorzeźba ścienna może być formowana w gipsie wprost na ścianie lub modelowana wcześniej w specjalnym materiale i pokryta tynkiem dekoracyjnym imitującym kamień o nazwie trawertyn lub tynkiem dekoracyjnym tadelakt, zwanym kamieniem w płynie i stosowanym już w czasach faraonów do dekoracji ścian pałaców.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Petrus - art dekoracje rzebiarskie, wystrój wnętrz, aranżacje wnętrz, wystrój dyskotek »

  To co sprawia, że wracamy do danego miejsca i zapamiętujemy je, to obok atmosfery tworzonej przez ludzi, wyjątkowy wystrój. PETRUS-ART zajmuje się aranżacją przestrzeni takich miejsc poprzez dekoracje rzeźbiarską.

  Firmę tworzy dyplomowany artysta plastyk, proponując niepowtarzalny wygląd całego lokalu lub pojedyncze akcenty.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja i kopie dzieł sztuki »

  Joanna Pieczykolan-Miziura, dyplomowany konserwator obrazów i rzeźby polichromowanej,pozłacanej,ram.
  Kopie obrazów malarstwa dawnego i współczesnego na zamówienie, Autorskie obrazy pozłacane. dokumentacja konserwatorska i fotograficzna obiektów zabytkowych.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARKADA Podkarpacka Pracownia Rzeźbiarsko Odlewnicza -Józef Siwoń »

  Zajmujemy się wykonywaniem figur o tematyce sakralnej,figury ogrodowe, donice, fontanny i inne w zależności od potrzeb klientów.Nasze figury są wykonane z żywicy zmieszanej z mączką marmurową i zbrojone włóknem szklanym,dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferycznych.Posiadamy bardzo bogatą ofertę już gotowych modeli figur sakralnych (ponad 100), m.in. figury Chrystusa, Maryi, Apostołów, Świętych o różnych wysokościach (od 10 cm do 4 m).

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki wzory - szeroki wybór - Granitstyl »

  Firma Granitstyl jest bezpośrednim importerem granitu z Chin, Indii i Skandynawii. Doświadczenie i wiedza pracowników firmy gwarantują najwyższą jakość usług i zadowolenie klienta z wykonanych prac kamieniarskich. W ofercie między innymi schody granitowe, blaty kuchenne oraz łazienkowe, parapety okienne, dodatki nagrobne z marmuru, granitu, trawertynu i konglomeratu oraz szeroka gama wzorów nagrobków. Firma zajmuje się zarówno produkcją jak i montażem. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sprzedaż nagrobków z placu - istnieje możliwość negocjacji cen na wybrane wzory nagrobków.

  Naszą ambicją jest osiągnięcie najwyższego poziomu oferowanych usług kamieniarskich, szczególnie w wykonawstwie nagrobków. W produkcji nagrobków, jako materiału używamy granitu. Rozwijamy jednoczesnie inne dziedziny związane z wykorzystaniem kamienia jako materiału budowlanego z ukierunkowaniem na produkcję parapetów, schodów, kominków, elewacji, posadzek, blatów kuchennych i wszelkiego rodzaju elementów wystroju wnętrz.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje okolicznościowe »

  Internetowa galeria sztuki Sircoco poleca dekoracje okolicznościowe oraz inne rękodzieło ręcznie robione: ceramikę, witraże, prezenty i upominki.
  Zaprojektujemy i wykonamy dekoracje na dowolne przyjęcie okolicznościowe: chrzest, komunię, wesele, przyjęcie jubileuszowe, bankiet, zabawę karnawałową, czy bal.
  Wychodząc z założenia, że każde przyjęcie musi mieć odpowiednią oprawę i klimat, firma Sircoco oferuje Państwu szeroką gamę dekoracji okolicznościowych:
  - aranżacje wnętrz, stosownie do charakteru imprezy,
  - dekoracje stołów, na dowolną uroczystość i w dowolnym miejscu
  (w restauracji, w domu, w ogrodzie...)
  - przystrojenie samochodu i wykonanie bram weselnych.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka sakralna, ołtarze, witraże, rzeźby, pomniki, mozaiki »

  Pracownia Jarosława Wójcika. Projektowanie wnętrz sakralnych. Rzeźba monumentalna i ogrodowa. Szkło lane fusing.nJarosław Wójcik jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.nMieszka i pracuje w Sierakowicach koło Gdańska. Zajmuje się sztuką sakralną. Projektuje wnętrza kościołów. Tworzy mozaiki, witraże, ołtarze, ambony, chrzcielnice. Rzeźbi pomniki i rzeźby monumentalne w brązie, granicie i stali. Projektuje ołtarze polowe i sanktuaria. Jest projektantem ołtarza papieskiego w Pelplinie z 1999 roku ( z wyjątkiem krzyża), koncepcji architektonicznej ołtarza polowego przy sanktuarium NMP w Lubiszewie koło Tczewa oraz ołtarza papieskiego w Sierakowicach (przeniesionego po Mszy Świętej w Pelplinie do Sierakowic), a także autorem ołtarza polowego w Starogardzie Gd. zbudowanego z okazji 800 lecia miasta. Jest twórcą pomnika Św.Wójciecha w Stargardzie Gdańskim z brązu i granitu, pomnika z brązu papieża Jana Pawła II w Kościerzynie, pomnika Jana Pawła II w Pelplinie, Skarszewach i Rumi. Zaprojektował rzeźbę w Lesie Szpęgawskim poświęconą zamordowanym w 1939 roku mieszkańcom Kociewia. Zaprojektował wiele granitowych i marmurowych ołtarzy. W ostatnich latach zainteresował się szkłem odlewanym fusing, w którym tworzy przedmioty użytkowe i szklane płaskorzeźby oraz rzeźby ogrodowe.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble Dębowe »

  Producent mebli drewnianych firma Meble Dąb ma w swojej ofercie szeroki wybór stołów, ław, krzeseł, komód, witryn.
  Wykonuje także meble drewniane pod konkretne zamówienie klienta.
  Oferta mebli tej firmy kilka kolekcji mebli do wnętrz w stylu retro a także kolekcja New Line idealnie wkomponowująca się w nowoczesne wnętrza.

  Więc jeżeli szukasz solidnych mebli wykonanych z naturalnych materiałów, zaskakujących swoją funkcjonalnością i niecodziennym wyglądem zapraszamy Cię do zapoznania ofertą mebli firmy Meble Dąb.

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stolarnia jest w stanie wykonać mebel ściśle według Twoich życzeń uwag czy projektów.

  Meble dębowe produkowane przez firmę Meble Dąb znalazły uznanie odbiorców nie tylko w kraju ale i zagranicą, stolarnia dostarcza swoje meble nie tylko na rynek krajowy ale także zagraniczny.

  Meble produkowane przez firmę Meble Dąb wykonywane są z najlepszej jakości drewna a wieloletnie doświadczenie w jego obróbce pozwala umiejętnie podkreślić naturalny charakter wyrobów.

  Komody dębowe nie tylko piękne ale i funkcjonalne, stoły praktyczne i użyteczne, krzesła wygodnie i estetyczne, ławy idealne w każdym calu, to tylko niektóre pozycje z oferty firmy Meble Dąb.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sopot - Boutique Hotel "Soleil" »

  Zapraszamy do jednego z najciekawszych artystycznych hoteli rozciągniętych wzdłuż sopockiej plaży. Boutique Hotel SOLEIL jest nowym kameralnym miejscem, ujmującym swoją atmosferą, położonym w samym sercu Sopotu. Potrzebujesz zaledwie kilku minut spacery aby odnaleźć Sopocie perły takie jak molo, plaża, ulica Monte Cassino oraz mnóstwo restauracji, nocnych klubów, wyszukanych galerii i sklepów. Zapraszamy do siebie wszystkich tych, którzy pragną uciec od wielkomiejskiego zgiełku, chcących odetchnąć nad brzegiem słonecznego morza oraz poszukujących rozrywki i dobrej zabawy. Waszej uwadze nie umknie fakt, że każdy szczegół Hotelu został uważnie zaprojektowany tworząc tym samym niezwykle przytulne wnętrza.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metalowe statuetki, puchary, nagrody »

  Wyjątkowa pracownia z wieloletnimi tradycjami "Gama Art" projektuje i wykonuje metalowe statuetki, które doskonale sprawdzają się jako nagrody dla osób i organizacji. Wyróżnienie jakim jest statuetka podnosi rangę i znaczenie każdej uroczystości, w trakcie której jest wręczana.

  Wszystkie statuetki Gama Art tworzone są ręcznie z metali szlachetnych i zwykłych, na życzenie pokrywane są mosiądzem lub miedzią, lub oksydowane. Wysokie walory rzeźbiarskie sprawiają, że statuetki są atrakcyjne w eksponowaniu. Odpowiednie dopasowanie projektu do specyfiki uroczystości sprawia, że statuetki doskonale zastępują puchary i inne nagrody. Bardzo często klienci zamawiają statuetki sportowe zamiast tradycyjnego pucharu.

  Technika stosowana w tworzeniu statuetek łączy zarówno metody tradycyjnej obróbki metali, jak i nowoczesną technologię, która została wypracowana w wyniku działalności twórczej artysty rzeźbiarza Mariusza Chrząstka, członka Związku Polskich Artystów Plastyków. Każda ze statuetek wychodząca z pracowni Gama Art oznaczona jest przez autora sygnaturą "M", co sprawia, że posiadają one jeszcze większe walory.

  Metalowe statuetki z pracowni Gama Art na pewno sprawią, że każda uroczystość, w trakcie której będą wręczane będzie miała niepowtarzalny klimat.
  Nasze statuetki zastąpią niskiej jakości nagrody i puchary, a przy tym są tanie.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka Serca - Vedic Art »

  Vedic Art - malarstwo intuicyjne, rozwoj osobisty, szkolenia i kursy, kreatywnosc, Wrocław. Sylwia M. Dudek - Sztuka Serca, Curt Callman, opolskie, dolnoslaskie, Brzeg, Opol, Vedic Art,malarstwo intuicyjne,rozwoj osobisty,szkolenia,kursy,Vedic Art,kreatywnosc,Wrocław,sztuka serca,Sylwia M. Dudek, Curt Callman

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antyki jakie lubisz »

  Magiczne miejsce pełne pięknych rzeczy, od markowej porcelany i srebra, poprzez stare meble, obrazy, zegary, lampy i żyrandole, aż do uroczych staroci. U nas znajdziesz wspaniałe pomysły na prezenty, a swoim czterem kątom dodasz uroku i blasku. Oferta: Antyki, starocie, bibeloty, porcelana, fajans, hand made, tekstylia, kryształy, szkło, lustra, meble, obrazy, oświetlenie, radia, zegary, platery, srebro, mosiądz, sztućce, stojaki na wino, szmyrgiel pyrgiel czyli Różności, kultura i rozrywka. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szafir s.c. - Centrum Jubilerskie - narzędzia jubilerskie, półfabrykaty złote srebrne »

  Szafir to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca kompleksowe wyposażenie pracowni złotniczych oraz jubilerskich. W ofercie posiadają między innymi: narzędzia jubilerskie, chemie złotniczą, półfabrykaty srebrne, opakowania, ekspozytory i palety jubilerskie. Zapraszamy na Naszą stronę internetową oraz do odwiedzin w Naszym sklepie.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rzeźby - statuetki, rzeźby, medale i tablice. »

  W naszej pracowni realizujemy zamówienia na statuetki, plakiety, medale, tablice pamiątkowe, rzeźbę portretową, monumentalną – plenerową oraz przestrzenne elementy scenografii teatralnej i inne prace artystyczne.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria jubilerska artnova.pl »

  Sklep internetowy z biżuterią - artnova.plnPierścionki z brylantami - artnova.plnPierścionki ze złota - artnova.plnBiżuteria artystyczna - artnova.pl, wyroby ze złota, łańcuszki, złote, złoto, białe złoto, diamenty, brylanty, złote obrączki, obrączki

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELEMIK - Kuranty elekroniczne, zegary wieżowe, fasadowe, uliczne, automatyka napędów dzwonów »

  Firma ELEMIK specjalizuje się w produkcji nowoczesnych zegarów wskazówkowych, kurantów elektronicznych oraz napędów dzwonów. Od 15 lat nasze urządzenia montowane są na wieżach, fasadach budynków i konstrukcjach reklamowych na terenie całego kraju, zarówno na budynkach instytucji (urzędy miast, gmin, szkoły, szpitale), jak i na obiektach sakralnych (w tym - kościołach katedralnych, bazylikach i kolegiatach).

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leonardo da Vinci »

  Leonardo da Vinci urodził się 15 kwietnia 1452 roku w Anchiano koło Vinci. Pracował we Florencji i w Mediolanie. Po 1513 przebywał w Rzymie i Bolonii, od 1517 — we Francji. We Florencji Leonardo da Vinci malował obrazy ołtarzowe, np. niedokończony Pokłon Trzech Króli. Prowadził studia z zakresu geometrii i optyki, mechaniki i inżynierii wojskowej oraz zjawisk naturalnych.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeźba

Rzeźba - nowa strona:

Adres: