Podkategoria: Sztuki plastyczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sztuki plastyczne Podkategoria: Sztuki plastyczne

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • obrazy nowoczesne »

  Internetowa galeria obrazów Agaty Padoł Ciechanowskiej, która za jej pośrednictwem prezentuje poszczególne okresy swojej twórczości malarskiej. Artystka maluje obrazy nowoczesne na płótnie, a także cykle abstrakcyjne na papierze, wykorzystując do tego między innymi farby olejne i akrylowe. Obrazy nowoczesne Agaty Padoł Ciechanowskiej inspirowane są np. przyrodą i kosmosem. Posiadają one ekspresyjne i bardzo żywe kolory nadające malowanym strukturom niepowtarzalny klimat. Malarka posiada w swojej kolekcji kilka cykli obrazów wykonywanych na papierze, wśród nich wyróżnić można cykl obrazów o tematyce religijnej. Agata Padoł jest cenioną polską malarką, która zdobyła wiele nagród oraz wyróżnień. Jej nowoczesne obrazy spotkać można w galeriach na terenie całej Europy, a także w Stanach Zjednoczonych oraz w wielu prywatnych kolekcjach.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • UbiUbi - szkolenia warsztaty eventy, Bagatela 11/6, Warszawa, tel.022 2268090 »

  Szkolenia, warsztaty, treningi, imprezy okolicznościowe (urodziny, pikniki, Dzień Dziecka, zabawy karnawałowe). Zajęcia z kreatywności, twórczości, dietetyki, psychologiczne, ruchowe, teatralne, rozwijające zdolności plastyczne. Zajęcia rozwijające umiejętności współpracy w grupie. Trening asertywności, warsztaty komunikacji, jak skutecznie osiągać cele. Zajęcia dla kobiet w ciąży, dotyczące odżywiania, ciąży, porodu, noworodka. Warsztaty dla dzieci i młodzieży. Oferujemy także szkolenia i warsztaty na zamówienie.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Babskie Rady »

  Strona poświęcona jest tematom, które interesują głównie
  kobiety. Są to m.in. robótki ręczne- haft krzyżykowy, szydełko,
  decoupage, rozrywka, zdrowie, fitness, uroda, ekologia, praktyczne porady,
  ciekawostki, przepisy kulinarne

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Art-Squad - rękodzieło artystyczne i sztuka użytkowa oraz usługi graficzne i fotograficzne »

  Art-Squad oferuje z jednej strony rękodzieło artystyczne w postaci ręcznie malowanego jedwabiu (szale, chusty i apaszki), ceramiki ręcznie zdobionej, obrazów i grafik a także elementów wyposażenia wnętrz - jedwabne firany malowane na zamówienia, parawany bambusowe oraz lampy wykańczane batikiem. Z drugiej zaś dostarczamy usługi graficzne (projektowanie stron www, wizytówki, foldery, obróbka zdjęć cyfrowych itp) i fotograficzne (sesje ślubne, okazyjne, zdjęcia produktów). Zapraszamy do współpracy oraz zakupów!

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kompozycje lustrzane Grażyny Martuli »

  Grażyna Martula to postać, której nie można "zaszufladkować". Maluje, tworzy kolaże, fotografuje, projektuje meble, zajmuje się dekoracją wnętrz. Od lat związana z Legnicą i Paryżem. Niespokojna, wciąż poszukuje nowych form wyrazu. Tworzy dzieła, z których jest dumna, by niedługo potem stwierdzić, że to jednak nie to.

  Jej życie to nieustanna twórczość - trudno powiedzieć, czy ma w domu pracownię, czy też w pracowni - dom.

  Uwielbia Francję, która jest dla niej źródłem wielu inspiracji; kilka lat spędziła w Paryżu, który utrwaliła na kilku obrazach.

  Jej kolejną fascynacją są kompozycje... lustrzane. Kawałki luster, ułożone w fantazyjne formy, rzucając świetlne refleksy, tworzą niesamowity nastrój. Jedne ciepłe i stonowane, inne surowe i niepokojące - obok żadnej kompozycji nie można przejść obojętnie. Każde dzieło to efekt kilku tygodni mozolnej pracy, wielu nieudanych projektów, nieprzespanych nocy i... ran.

  Dzieła Grażyny Martuli zdobią wnętrza domów i biur - nie tylko w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia jej galerii!

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Głosek - profesjonalna fotografia ślubna »

  Dariusz Głosek - profesjonalna fotografia ślubna i nie tylko.
  Oprócz zdjęć ślubnych wykonuje usługi takie jak: fotografia reklamowa, reportażowa, portrety w atelier, plenerze lub u klienta a także artystyczna reprodukcja starych fotografii oraz retuszowanie zdjęć do wszelkich dokumentów.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA KAMIENIA projekty i realizacje dla domu, ogrodu, in memoriam »

  PRACOWNIA KAMIENIA rzeźby nagrobne, rzeźby ogrodowe, fontanny z kamienia, kominki, medale, statuetki, konserwacja i renowacja kamienia. PRACOWNIA ILUSTRACJI rysunki i grafiki, ilustracje dla dzieci, grafika wektorowa, storyboardy

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Marta Lipowska - malarstwo »

  Horacjańska myśl «Carpe diem» znaczy tyle, co «chwytaj dzień», «łap chwilę». To literackie przesłanie wzięła sobie do serca Marta Lipowska, artystka, która łapie różne chwile życia, by potem uwiecznić je na swoich obrazach.

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Grawer Łódź - metaloplastyka. »

  Usługi grawerskie w szerokim zakresie; Rozszerzone o usługi płatnerskie i jubilerskie. Wszelkie nietypowe prace metaloplastyczne - ozdobne i użytkowe. Wykonywanie detali i przedmiotów dla wojska, policji, straży itp. Gadżety reklamowe. Wysoki poziom artystyczny, rzemieślniczy i technologiczny. Naprawa wyrobów jubilerskich, płatnerskich i podobnych.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo i Grafika »

  Nasza Galeria Art New prezentuje sztukę nowoczesną, medialną, kontrowersyjną i taką, której nie znajdziesz w innych galeriach sztuki. (malarstwo, grafika rzeźba)

  Prezentujemy malarstwo i instalację artysty Piotr Ambroziak

  O artyście: Gdy przyglądam się obrazom Piotra Ambroziaka, natarczywie nasuwają mi jedno pytanie: Co takiego Piotr usiłuje porzucić? Co zapomnieć? Jak gdyby jego sztuka przechodziła ewolucję od poznania ku doznaniu. Piotr nie zamierza niczego poznawać poprzez swoją sztukę, jedyne co ma na celu to doznawać, porzucać, a do tego istotne znaczenia uprościć przez umieszczanie na obrazach krótkich podpisów. Obrazy przywołują wszystkim znane i dla wszystkich jasne symbole, podane jednak w sposób daleki od przyjętej przez ogół gramatyki. W swojej formie są zwięzłe, przypominają poetyckie fraszki. Artysta tłumaczy w jakiej mierze kształtują nas zapamiętane obrazy, jak rzadko przekraczamy zdarzenia, które nas ukształtowały, mity i ograniczenia stworzone przez naszych rodziców. Nic nie jest w stanie w nim zastąpić potrzeby szamańskiego samotnego doświadczania świata. Obrazy Ambroziaka mówią nam, że dawno przestaliśmy tworzyć długoterminowe wartości, zastępując jedynie krótkotrwałym blichtrem, fajerwerkiem, o niezmiernie skróconym już przez samego twórcę terminem ważności. Osobiście uważam że malować dzisiaj jest niezmiernie trudno. Żyjemy w świecie natłoku i dostępności wymiany. Więcej na www.artnew.pl

  tekst Sławomir Kubala

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Brózio - galeria twórczości »

  Strona zawiera aktualizowaną na bieżąco galerię twórczości.
  Rysunek realistyczny: portrety itp., prace wykonane pastelami, grafika komputerowa. Możliwość składania zamówień na rysunki ze zdjęcia, sprzedaż wykonanych prac.

  Zapraszam

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoportret »

  galeria AUtoPORTRET Eliza Łosiewicz-Kowalczyk. portrety, karykatury, obrazy, oprawa obrazów, ramy, usługi artystyczne, artystyczne malowanie ścian, rysowanie karykatur na imprezach, ceramika ręcznie malowana

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Kurs rysunku Kraków MDK-Kurs to szkoła rysunku odręcznego w Krakowie, prowadzi przygotowawcze kursy rysunkowe dla kandydatów na studia architektury: wydziały architektury i urbanistyki oraz architekturę krajobrazu na Politechnikę Krakowską. Tematyka lekcji to rysunek architektoniczny do egzaminów wstępnych na architekturę. Celem kursu jest praktyczne opanowanie techniki rysunkowej pod katem egzaminów na architekturze.
  Lekcje rysunku w małych grupach, w atmosferze pracowni artystycznej nie przypominają nauki w szkolnej ławce. By rozpocząć zajęcia nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne czy rysunkowe. Rozwijanie umiejętności praktycznych, nauka rysunku od podstaw i kształtowanie umiejętności wypowiedzi artystycznej są tematem lekcji i ich celem.
  Szkoła rysunku MDK-Kurs to sprawdzony program nauki rysunku architektonicznego skupiony na zagadnieniach egzaminu na architekturę w Krakowie. Zapraszamy kandydatów na studia architektoniczne do odwiedzenia strony internetowej szkoły, na której prezentuje rysunki uczniów z poprzednich lat nauki, które powstały w trakcie zajęć w pracowni Szkoły MDK-Kurs.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Luxusowa.pl »

  Witajcie w krainie blichtru, bogactwa, sławy i luxusu. Witajcie w świecie wolnego czasu, świętego spokoju i relaksu. Witajcie w ulotnej krainie pożądanego luxusu. Luksus jest, jak smok, który wciąż i wciąż zjada swój własny ogon. Firmy próbują definiować luksus, ale bardzo szybko okazuje się, że to, co było jeszcze do niedawna luksusem staje się codziennością.

  Data dodania: 23 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona artystki Małgorzaty Brzozowskiej-Nowak »

  Prezentacja prac artystki zajmującej się sztuką współczesną tworzącą obiekty malarskie,dźwiękowe,wideo, poezje wizualną,grafiką cyfrową,fotografie.W swojej twórczości przedstawia indywidualne postrzeganie współczesnego świata, poprzez formy abstrakcyjne, wyimaginowane połączoną z graficznym znakiem.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lustra w domu »

  Lustra w domu stosujemy tak często, że nawet nie zdajemy sobie sprawy. Lustro to nie tylko przedmiot użytkowy, ale może być też wspaniałą ozdobą, o ile dopasujemy je do wyglądu naszego mieszkania czy domu.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Helena Szawłowska - malarka »

  Helena Szawłowska jest absolwentką malarstwa na IWA WSP w Częstochowie. Obecnie studiuje malarstwo na ASP w Krakowie.
  Obecnie mieszka i tworzy w Czeskiej Republice.
  Preferuje malarstwo olejne a tematem jej prac jest szeroko pojęta natura. Skupia sie przede wszytkim na człowieku. Maluje akty, które są osnute mgiełką tajemniczości.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa artystyczna imprez, aranżacje multimedialne, projekcje slajdowe oraz wideo »

  Wizualna oprawa imprez komercyjnych i artystycznych. Specjalizujemy się w aranżacjach scenograficznych wykonanych za pomocą profesjonalnych rzutników slajdowych (kodak, simda) oraz projektorów wideo

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja i restauracja dzieł sztuki i zabytków. »

  Dyplomowana konserwatorka zabytków z trzydziestoletnią praktyką w ochronie zabytków i dzieł sztuki Europy, Afryki, Azji, Australii i Oceanii wykonuje konserwacje i restauracje malarstwa na płótnie, blasze, szkle, desce, ikon prawosławnych, a także drewnianej rzeźby polichromowanej oraz zabytków ceramiki np. naczyń, kafli. W zakres proponowanych prac konserwatorskich wchodzi min.:
  1. czyszczenie powierzchni rzeźby czy obrazu, dezynfekcja i dezynsekcja czyli zwalczanie drewnojadów, również w komorze gazowej;
  2. impregnacja zmurszałego (działanie grzybów) i zjedzonego przez np. kołatki drewna rzeźby, wymiana zmurszałego, wypaczonego krosna;
  3. usuwanie późniejszych przemalowań- wtórnej polichromii;
  4. wzmacnianie, podklejanie odpadających gruntów i malatury;
  5. rekonstrukcja brakujących fragmentów rzeźby i warstwy malarskiej, srebrzeń, złoceń rzeźby i obrazu; dublaż malowidła, wymiana starego werniksu;
  6.klejenie potłuczonej ceramiki, uzupełnienie brakujących fragmentów, retusz kolorystyczny.
  Oferuję pomoc przy zakupie dzieł sztuki.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portrety na zamówienie »

  Art.malarz Anna Bromontnrewelacyjne portrety ze zdjęcia i z naury,profesjonalne wykonanie,krótkie nnterminy,przystępne ceny,w technice nnołówkowej,sangwinie,akwareli,gwaszu,linorycie,karykaury,dojazd do klienta,rysowanie karykatur na imprezach,spotkaniach,sympozjach,

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sztuki plastyczne

Sztuki plastyczne - nowa strona:

Adres: