Podkategoria: Teatr - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Teatr Podkategoria: Teatr

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Serwis Informacji Kulturalnej »

  sufler.eu - serwis informacji kulturalnej. Wydarzenia, ludzie, inicjatywy, wystawy, koncerty, konkursy, spektakle, dokumentacja życia. Wyszukiwarka wydarzeń imprez, szukaj co jest grane w Twoim mieście. Wreszcie dowiesz się co jest grane i to online. Strona to też dziennik wydarzeń kulturalnych, porady na co do kina, na co do teatru. Zapraszamy pasjonatów teatru, filmu, tańca współczesnego oraz muzyki rozrywkowej i awangardowej. Podpowiadamy co możesz wybrać dla siebie.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Szwalnia »

  Teatr Szwalnia Łódź ul. Jaracza 40 sprawdź repertuar Energia miejsca – przestrzeń po dawnej szwalni, jest dla nas czymś na kształt osnowy, zachęty, szansy na stworzenie Teatru z sygnaturą duszy. Pracy na rzecz wartości i piękna, gdzie podnosi się każdą ważną nić, dla jej urody i wyjątkowości. Miejsce nieobojętne i zarazem intymne, zbudowane z autorskich, ważnych przedstawień, z oryginalnych niewielkich koncertów, dobrych wystaw i ciekawych filmów. Naznaczone deklaracją bezkompromisowości, nośne, wyraziste, wybrane. Niewystępujące przeciwko nikomu, będące blisko z tymi, którzy cenią kulturę wysoką i niezależną, którzy dostrzegają wartość dyskomfortu pytań, oczekują kameralnej, ekskluzywnej przestrzeni w obcowaniu ze sztuką. Teatr Szwalnia – idąc dalej za tą metaforą – żeby złapać zagubiony wątek … by zobaczyć Łódź jako swoją osobistą przestrzeń, niezwykłą, bogatą, otwartą, która nie pretenduje, ale kulturalnie jest odbiciem swojej historii i wielowątkowości.nBędziemy tworzyć z ekspresji ukierunkowanej na świadomość, a nie jedynie na wydatkowanie energii. Żeby móc obcować z wysoką kulturą na co dzień, blisko, żeby brać do ręki piękną materię i tworzyć na miarę własnych spraw. Tworzyć dla inspiracji. Nie tworzymy z niczego – jesteśmy grupą osób, nasze prace zaistniały w sposób wyraźny. Utkana materia niech ma w sobie przestrzeń na różnorodność, proponujemy wyrazistą osnowę, która nada sznyt całości.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny »

  Drogi Artysto, drogi Widzu! Znajdziesz tu wszystkie potrzebne Ci informacje. W razie pytań zapraszamy do działu Kontakt!

  9 kwietnia 2010 (piątek) w LXIV LO im. St. I. Witkiewicza odbędzie się jedyny w swoim rodzaju festiwal.

  S O F A
  Teatr
  Muzyka
  Film
  Fotografia
  Malarstwo
  Rzeźba
  Zapraszamy was wszystkich, w roli zarówno artystów jak i widzów.

  Jakby nie było, nie co dzień ma się okazje wystąpić na sofie!

  Dwie sceny, sale kinowe, wystawy.
  Dyskusje i komentarze.
  Konkursy.
  Kawiarnia.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatr uliczny - Szczudlarze »

  Teatr uliczny "Z głową z chmurach" prezentujemy spektakle teatralne na szczudłach, ubarwiamy też różnego typu imprezy, inauguracje, happeningi i parady. Dysponujemy grupą 15 szczudlarzy, a nasze pokazy łączą sztukę, rozrywkę i akrobację.

  Trzy-, a nawet czterometrowi aktorzy na szczudłach świetnie sprawdzają się w wielkich centrach handlowych jak również w otwartej przestrzeni ulicy - jest to najbardziej widoczna, interaktywna reklama uliczna. Nasi klienci zauważyli, że od nas przechodnie sami chcą otrzymać ulotki!!!

  W naszym asortymencie znajdują się również nietypowe akcje reklamowe, które tworzymy na życzenie klienta. Rozdajemy materiały reklamowe, odgrywamy scenki tematyczne, animujemy zebraną wokół publiczność. Nasze akcje przyjmują także formy parady czy też zabawy z konkursami.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe spektakle profilaktyczne »

  Zachęcamy do obejrzenia naszych spektakli profilaktycznych, mających na celu ostrzeżenie przed skutkami używania narkotyków, picia alkoholu i palenia papierosów. Spektakle naszego teatru profilaktycznego adresowane są przede wszystkim do najmłodszych widzów, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Dzięki atrakcyjnej formie przedstawień, ich treść łatwo trafia do młodego odbiorcy, pozwalając mu na rozróżnianie złego stylu życia od dobrego. Więcej informacji o naszych spektaklach profilaktycznych znajdą Państwo na stronie internetowej naszej teatru. Teatr Króla zaprasza do udziału w spektaklach profilaktycznych dla dzieci.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatry Warszawa »

  Teatry Warszawa - Przedstawienia teatralne w Warszawie, recenzje, spektakle. Repertuar warszawskich teatrów, info o wydarzeniach teatralnych. Premiery i recenzje. Strona powstała z myślą o teatrach warszawskich. Docelowo ma stać się otwartym serwisem informacyjnym o wydarzeniach teatralnych i imprezach kulturalnych związanych z teatrem. Myślimy także o mniejszych stowarzyszeniach teatralnych, które mogą promować na naszej stronie własne przedstawienia, spektakle. W naszym blogu aktualności wyróżniamy najlepsze naszym zdaniem i naszych czytelników imprezy teatralne. Przekazujemy informacje o spektaklach. Publikujemy recenzje, info o najbliższych premierach, repertuarach, ludziach teatru. Korzystamy z zaplecza informacyjnego i promocyjnego teatrów warszawskich.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy, wydarzenia, kultura - ToTuTam.pl »

  Informator kulturalny prezentujący wydarzenia, imprezy, koncerty czy przedstawienia w teatrach w twojej okolicy.nnToTuTam.pl to nie tylko baza inforamcji, to miejsce, gdzie możesz planować swój wolny czas. Mając stały dostęp do aktualnych wydarzeń Twojego miasta, wiesz, na bieżąco, co się dzieje w twoim mieście.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydarzenia kulturalne Warszawa »

  Totutam to informator kulturalny Warszawy. Znajdziesz u nas imprezy, wydarzenia, koncerty i inne kulturalne, rozrywkowe wydarzenia.

  ToTuTam.pl nie tylko wie, co lubisz, ale nie naruszając Twojej prywatności, dzięki geolokalizacji, podpowie Ci, co dzieje się najbliżej Ciebie. Zyskujesz zatem aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych Twojego miasta i okolicy. Serwis automatycznie dostosowuję się do preferencji użytkownika, stara się rozpoznać jego gust i tworzyć takie zestawienie wydarzeń by pasowało jego upodobaniom.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Teatralne \"ZOO\" »

  Pierwsze w Wielkopolsce niepubliczne przedszkole artystyczno-teatralne "ZOO" - Zaradni Odważni Oryginalni - oferuje rozwój poprzez sztuki teatralne i plastyczne, permanentną naukę języka angielskiego, profesjonalną kadrę, całodzienną opiekę z wyżywieniem i kolorowe przestronne sale.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Karola »

  Teatr Karola - teatr wartości, teatr przemiany serc. Trwa w Prawdzie, ukazuje Dobro i prowadzi do Miłości zgodnie z nauczaniem Karola Wojtyły. Nawiązuje do spuścizny teatru rapsodycznego, pragnie troszczyć się o Słowo w wymiarze estetycznym i etycznym.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Artystyczna Sztuka Odnowa »

  Pracownia Artystyczna Sztuka Odnowa
  Zapraszamy do świata sztuki.
  Uczymy dzieci, młodzież, dorosłych i osoby starsze.
  Pomożemy Wam otworzyć się na dzieła wielkich mistrzów.
  Nauczycie się kreować własne wizje artystyczne.
  Odkryjecie, że wszystko może być sztuką.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Aktorskie Body Art Fusion w Poznaniu »

  Studio Aktorskie Body Art Fusion w Poznaniu prowadzi warsztaty i kursy dla młodzieży oraz dorosłych, obejmujące różne dziedziny teatru, tańca, filmu.nnWarsztaty aktorskie, teatralne, taneczne, pantomimiczne i filmowe adresowane są do wszystkich pasjonatów tych sztuk, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia. Zarówno dla osób wiążących swoją przyszłość z aktorstwem, jak i tych wszystkich, którzy szukają niebanalnego sposobu na rozwój osobisty, kreatywne i aktywne spędzenie wolnego czasu, zrelaksowanie się i odcięcie od codziennych problemów.nnStudio to nie tylko nauka, ale i zdobywanie doświadczenia scenicznego. Z nami masz okazję nakręcić filmy, wystąpić w spektaklu na scenie Studia, zorganizować happeningi w plenerze, a nawet wyjechać wraz z zespołem Teatru Studyjnego na festiwale teatralne w całej Polsce!nnZajęcia w Studiu odbywają się niemal codziennie - zarówno wieczorami w trakcie tygodnia, jak i w weekendy. Organizujemy również zajęcia dla osób, które nie mogą na stałe uczestniczyć w pracach Studia, a także indywidualne konsultacje.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żonglerka »

  Trójmiejska grupa Pass Factory zaprasza Państwa na stronę internetową poświęconą żonglerce i innym sztukom kuglarskim. Nasz grupa oferuje zarówno profesjonalne show żonglerskie na najwyższym poziomie które będzie znakomitym dodatkiem do każdej imprezy, jak i warsztaty dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Znajdziecie tu Państwo także informacje o Gdańskich treningach kuglarskich, które otwarte są dla wszystkich i są całkowicie darmowe.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy artystyczne »

  Art-e-fakt proponuje różnego rodzaju programy artystyczne: tematyczne programy (staropolska biesiada, włoska riwiera, tango for ever), solowe występy artystów, programy kabaretowe i taneczne, animacje i zabawy dla dzieci, świąteczne i mikołajkowe zabawy dla dzieci i młodzieży. Dzięki licznemu gronu artystów tworzymy niezapomniane przedstawienia dla galerii handlowych.
  Naszym klientom proponujemy także: tworzenie koncepcji wydarzeń, eventów, gali i jubileuszy, imprez integracyjnych oraz szkoleń. Zajmujemy się także pełnym procesem produkcyjnym od stworzenia koncepcji programu artystycznego po wybór lokalizacji, uzyskanie zezwoleń na organizację imprezy, stworzenie oprawy artystycznej, a na nadzorze kierownika kończąc.
  Tworzymy niestandardowe, barwne zabawy i animacje dla dzieci, które jednocześnie uczą i bawią. Idealnie sprawdzają się w centrach handlowych.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • IIluzjonista Tomasz Jusza »

  Oferta iluzjonisty Tomasza Juszy!

  W jej skład wchodzą pokaz sceniczny oraz pokaz przy stoliku. Idealna forma rozrywki na imprezy firmowe i integracyjne, akcje promocyjne oraz wszystkie inne okazje. Zaskocz swoich gości niecodzienną rozrywką, zaproś ich do świata magii.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchańce, imprezy dla dzieci »

  Teatr Kubika zaprasza na udane korowody, pikniki, festyny, imprezy dla dzieci i inne ciekawe atrakcje dla dzieci. Także dmuchańce, clowni i szczudlarze. Agencja artystyczna posiada atrakcyjny programy na festyny, spektakle, bal karnawałowy, animacje zabaw, dzień dziecka, mikołajki oraz urodzinki. Teatr dla dzieci zaprasza na festyny, pikniki i inne imprezy dla dzieci. Clown, dmuchańce, klauni, malowanie twarzy i atrakcje dla dzieci - zapraszamy Państwa na piknik firmowy.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Inna Bajka »

  Teatr Inna Bajka zajmuje się artystyczną oprawą imprez:festiwali,dni miast,festynów,otwarć,uroczystości ślubnych,imprez firmowych i innych.
  Mamy też wieloletnie doświadczenie w pogłębianiu świadomości marki, promocji wydarzeń czy biznesów.
  Przenosimy ducha sztuki na rynek reklamy!
  Wśród nas są aktorzy,lalkarze, mimowie szczudlarze,konferansjerzy,ogniarze,kuglarze, scenarzyści a także specjaliści od reklamy i PR
  Praca to nasza pasja!
  Organizujemy:
  -PRZEDSTAWIENIA PLENEROWE NA ZADANY TEMAT
  -PARADY SZCZUDLARZY-w towarzystwie muzyków i kuglarzy
  -WARSZTATY SZCZUDLARSKIE
  Ponadto nasi szczudlarze:
  -Z wysokości rozprowadzą materiały reklamowe
  -Zrobią zwierzątka,serca,kwiaty z balonów
  -W anielskich kostiumach obsypią nowożeńców
  płatkami róż.
  -Ściągną dla Państwa gwiazdkę z nieba

  -BALE I GRY INTEGRACYJNE
  Nasi konferansjerzy profesjonalnie poprowadzą każdą imprezę,koncert,bal dla dorosłych, maturalny czy dla dzieci.Mamy wiele ciekawych pomysłów na zabawy i warsztaty dla najmłodszych.Polecamy szczególnie zajęcia z animacji przedmiotu oraz malowanie twarzy.


  -MIMOWIE
  -Wprowadzą magię teatru w przestrzeń miejską
  -Ożywią Państwa stoisko na targach
  -Stworzą etiudę pantomimiczną na wybrany przez Państwa temat
  -wzruszą i rozbawią

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Art in Poznań »

  Art in Poznań – kulturalny rozkład jazdy, to serwis dotyczący miasta Poznania. Znajdziesz tu informację na temat historii miasta, rozrywki w Poznaniu, noclegów oraz wydarzeń kulturalnych. nJeśli mieszkasz w Poznaniu wejdź i zobacz czy o wszystkim wiesz, jeśli przyjeżdżasz do Poznania wejdź i dowiedz się więcej. nKulturalny rozkład jazdy to kategoria strony w której opisane są wszelkie wydarzenia związane z miastem Poznaniem. Jest tam zawarty cały tydzień kultury, tak więc niezależnie w który dzień do nas przyjedziesz na pewno znajdziesz coś dla siebie.nLubisz fotografie ? nNasza galeria jest do Twojej dyspozycji kompletnie za free. Zostaw po sobie zdjęcie warte poznania a my je opublikujemy.nStrona posiada również katalog SEO w którym można dodawać wszelkie precle związane z Poznaniem niezależnie czy dotyczą firm w poznaniu czy stron informacyjnych, spektrum jest szerokie tak więc zapraszamy.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Iwo Orłowski śpiewak aktor tenor prezenter reżyser »

  Solista scen muzycznych Warszawy, Gdyni, Poznania i Łodzi. Tenor obdarzony wspaniałą barwą głosu, odtwórca wielu niezapomnianych ról musicalowych i operetkowych, ale także ceniony i wszechstronny aktor, doskonale sprawdzający się również w roli konferansjera. Szczególną gościnnością i sympatią darzy Iwo Orłowskiego Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku, a współpraca z dyrektorem Marcinem Nałęcz-Niesiołowskim owocuje ciągłym rozwojem artystycznym i ciekawymi kreacjami wokalno-aktorskimi. Wokalnie prowadzony przez czołowego solistę Teatru Wielkiego w Łodzi oraz pedagoga Akademii Muzycznej w Łodzi, prof. Zdzisława Krzywickiego. Od kilku lat pozostaje pod opieką wokalną prof. Romana Werlińskiego, śpiewaka operowego oraz pedagoga i opiekuna solistów teatrów operowych w Turcji i Berlinie. Iwo Orłowski występował w spektaklach i koncertach w wielu krajach Europy, m.in. w: Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Włoszech. Szczególnie zasłynął partią Księcia Orłowskiego w Zemście nietoperza Straussa, którą wykonuje do dziś w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz podczas zagranicznych tournee tego teatru (m.in. w: Berlinie, Hamburgu, Bonn, Monachium, Wiesbaden, Frankfurcie).

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Studio TM »

  Nasza fundacja zajmuje się prowadzeniem warsztatów teatralnych, edukacją dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w zakresie aktorstwa, reżyserii, sztuk plastycznych i mody. Realizujemy również spektakle teatralne i plenerowe.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr

Teatr - nowa strona:

Adres: