Życzenia walentynkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Życzenia walentynkowe

Ogólnoświatowy Dzień Zakochanych czyli Walentynki, to bardzo duże miłosne święto przypadające na 14.02. Obyczajem tego dnia jest wręczanie słodkich listów, wierszy lub również smsów miłosnych dodawanych czasami do podarunków walentynkowych. A te prawie zawsze czerwone i w większości w układzie serca. U nas nie otrzymasz darów, jednakże właśnie wiersze walentynkowe na to znakomite święto. Bo przecież nie zawsze musisz dawać różę i to jeszcze czerwoną czy zapraszać wybraną osobę do kina czy pizzerii, kiedy te są tego dnia pozajmowane. Czasami po prostu wystarczą wiersze, a te wyselekcjonowaliśmy i zebraliśmy najpozytywniejsze specjalnie dla Ciebie. Do tego otrzymasz u nas miłosne cytaty i aforyzmy znakomitych ludzi, którymi zdołasz zachwycić swoją drugą połówkę.

Szczegóły strony www.zyczeniawalentynkowe.com:

Podlinkuj stronę www.zyczeniawalentynkowe.com:

Życzenia walentynkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 170 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 185

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Życzenia ślubne »

  Co to znaczy kochać ?

  Pomyślała sobie, że kochać - to tylko dawać.
  To znaczy troszczyć się o kogoś, martwić się, czy ukochanego brzuch czasem nie boli, smarować komuś bułki grubo masłem, zasłonić szalikiem klosz od lampy, żeby go światło nie raziło i żeby nie mrugał w chorobie, że na jednej nodze szyć mu rękawiczkę po nocach, żeby mu nie zmarzł mały palec u lewej ręki, bo podobno z niego największy zmarźlak.
  Tymczasem kochać - to nie tylko dawać, ale i przyjmować.
  Przyjmować skrzywioną minę, kiedy ktoś wstanie lewą nogą z łóżka (...)
  Przyjmować - to ufać, wierzyć, że Bóg daje wszystko to, co smuci, i to, co cieszy: słoneczny dzień i ciężkie chmury, nie mówić jednym tchem przy końcu Ojcze nasz: ''alenaszbawodezłegoamen'' - bo właśnie ''amen'' nie jest nigdy złe.
  Amen trzeba mówić zawsze po kropce i oddzielnie.
  Wiedzieć, że Bóg widzi nawet w ciemną noc czarną mrówkę na czarnym kamieniu.
  Wiedzieć, że i ból jest czasem pożywny i smakuje.

  Kochać - to nie tylko dawać, ale i przyjmować.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezenty »

  Prezenty to temat aktualny przez cały rok. Kupujemy prezenty z okazji imienin, urodzin, na rocznicę ślubu, na chrzest, na komunie, na Święta Bożego Narodzenia i wiele innych okazji. W naszym portalu znajdziesz szereg porad jak wybierać prezenty na różne okazje. Znajdziesz tutaj także bogatą bazę prezentów, w której można znaleźć prezent dla każdego.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Na stronie www.życzenia-urodzinowe.com.pl znajdziesz życzenia urodzinowe dla każdego. Odnajdziesz tutaj między innym śmieszne, po angielsku oraz szczere życzenia urodzinowe dla bliskiej osoby. Oryginalne i zaskakujące życzenia na urodziny, dzięki którym wywołasz uśmiech na twarzy solenizanta! Dzięki naszej stronie uatrakcyjnisz każdą imprezę urodzinową.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje i alejki ślubne »

  Słuchając Waszych wyobrażeń o tym dniu dobieramy dekoracje Kościoła indywidualnie do każdej Pary. Dysponujemy chodnikami dywanowymi w dwóch kolorach, czerwonym oraz białym, o wymiarach 1,5mx30m. Nowością są wazony-cylindry o wysokości 1-go metra, które tworzą alejkę ślubną. Wypełnić je można kwiatami żywymi, kulami kwiatowymi, świeczkami i innymi dodatkami, które zależą od inwencji Pary Młodej. Oprócz alejki ślubnej z cylindrów mamy do dyspozycji eleganckie stojaki na kwiaty bądź szklane świeczniki, które idealnie nadają się do utworzenia alejki. Posiadamy również specjalnie zaprojektowane stojaki-wieszaki na kule kwiatowe bądź latarenki ze świeczkami. Mamy wiele możliwości, które możemy zrealizować jeżeli nam na to pozwolicie.

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Foto Affetto - fotografia ślubna bez granic »

  Jesteśmy małżeństwem które zajmuje się fotografią ślubną. Pochodzimy z Bytomia działamy na terenie całego śląska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej. Działamy w branży weselno-ślubnej już kilka lat i posiadamy potężny ogromne doświadczenie. Zapraszamy do spotkań z naszym udziałem gdzie jesteśmy wstanie zaprezentować nasze możliwości. Połączenie pasji z dobrym sprzętem fotograficznym pozwala nam spełniać najśmielsze oczekiwania młodych par

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Węgajty »

  Strona poświęcona działalności Projektu Terenowego Teatru Węgajty. Informuje o spektaklach, imprezach i warsztatach teatralnych. Pokazuje wyprawy kolędnicze, zapusty i obrzęd sobótek.
  Pierwsze spektakle:
  Historie Vincenza o prawdziwym Żydzie, Antychryście i Preoswiaszczennym Metropolicie (1988) wg Stanisława Vincenza,
  Gospodę ku Wiecznemu Pokojowi (1992) wg historii Magdaleny z "Doliny Issy" Czesława Miłosza,
  Opowieści kanterberyjskie (1996) wg Geoffrey’a Chaucera, wszystkie w reżyserii Wacława Sobaszka.
  Prezentacje na festiwalach teatralnych (m.in. "Na Granicy" w Cieszynie, główna nagroda w 1993 r.) i ekologicznych, występy w Niemczech, Czechach, Rosji, na Węgrzech, w Szwajcarii i Hiszpanii.

  Obecnie, oprócz wspólnych przedsięwzięć Teatr Wiejski "Węgajty" prowadzi działalność w dwóch osobnych nurtach:
  "Projekt Terenowy" (kier. Wacław Sobaszek),
  "Schola Teatru Wiejskiego Węgajty" (kier. Wolfang Niklaus)
  W ramach Projektu Terenowego stworzone zostały trzy spektakle:
  Kalevala – fragmenty niepisane (2000),
  Upiorny całun - widowisko plenerowe wg Dziadów Adama Mickiewicza (2001),
  Synczyzna (2004) na podstawie Ślubu i Trans-Atlantyku Witolda Gombrowicza.
  Od roku 2000 Projekt Terenowy jest organizatorem cyklu warsztatów i wypraw teatralnych pn. Innej szkoły teatralnej. Od roku 2003 Projekt Terenowy jest organizatorem Festiwalu Wioska teatralna.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tarot Apokalipsy »

  Autorska talia Tarot Apokalipsy Światosława Nowickiego już w sprzedaży! Jest to nowa polska talia prezentujące nowe, oryginalne spojrzenie na tarota bazujące na nieortodoksyjnej, ezoterycznej interpretacji głównych symboli i wyobrażeń chrześcijańskich. Jest ona zwiastunem nadciągających radykalnych zmian, nieuchronnych w obliczu kryzysu tradycyjnej europejskiej religijności. Pozwoli ona łatwiej o odnaleźć się w nowej sytuacji. Talia o wymiarach 6,6 x 12 cm zawiera 78 kart z napisami w języku polskim i angielskim. Ezoteryczne chrześcijaństwo na Wielkich Arkanach. Polak katolik na blotkach. Jak odnaleźć siebie w czasach Apokalipsy?

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracowniatemper.pl, ikony, kopie obrazów i sklep »

  Pracownia ikonopisania, kopii dzieł sztuki i sklep. Prace ręcznie malowane w technice temperowej, postarzane w autorskiej technice. Autorem wszystkich ikon wykonanych w Pracowni jest dyplomowany konserwator dzieł sztuki mgr Ewa Kociuba. Na stronie Pracowni znajdziesz największą bazę przykładowych ikon na zamówienie. W sklepie kupisz gotowe ikony i kopie dzieł sztuki.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wolontariat ŚDM Warszawa »

  ŚDM Warszawa 2016, czyli Światowe Dni Młodzieży 2016 to międzynarodowe wydarzenie skupiające młodych katolików z całego świata. Główne spotkanie z Papieżem Franciszkiem w tym roku odbywa się w Polsce, w Krakowie, ale ma też miejsce w Warszawie. Blog ŚDM od kuchni to strona, która opisuje przygotowania do tego wydarzenia. Przedstawione są one okiem warszawskich wolontariuszy, którzy zdecydowali się aktywnie uczestniczyć w tegorocznej imprezie. Obserwuj nasze poczynania, bądź dołącz do naszej licznej grupy wolontariuszy. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wszystkie Symbole - Zbiór symboli »

  Symbole jak powszechnie wiadomo nie mają jednego ustalonego znaczenia - mogą być one rozumiane na wiele różnorakich sposobów. Dzięki naszej stronie, dokładnie poznasz znaczenie najbardziej interesujących znaków, używanych między innymi przez starożytnych Słowian, Nordów czy Celtów.

  Baza znajdująca się na naszej stronię ciągle się rozrasta - sprawdź nas już teraz i wybierz interesujący cię symbol!

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »