Życzenia walentynkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Życzenia walentynkowe

Ogólnoświatowy Dzień Zakochanych czyli Walentynki, to bardzo duże miłosne święto przypadające na 14.02. Obyczajem tego dnia jest wręczanie słodkich listów, wierszy lub również smsów miłosnych dodawanych czasami do podarunków walentynkowych. A te prawie zawsze czerwone i w większości w układzie serca. U nas nie otrzymasz darów, jednakże właśnie wiersze walentynkowe na to znakomite święto. Bo przecież nie zawsze musisz dawać różę i to jeszcze czerwoną czy zapraszać wybraną osobę do kina czy pizzerii, kiedy te są tego dnia pozajmowane. Czasami po prostu wystarczą wiersze, a te wyselekcjonowaliśmy i zebraliśmy najpozytywniejsze specjalnie dla Ciebie. Do tego otrzymasz u nas miłosne cytaty i aforyzmy znakomitych ludzi, którymi zdołasz zachwycić swoją drugą połówkę.

Szczegóły strony www.zyczeniawalentynkowe.com:

Podlinkuj stronę www.zyczeniawalentynkowe.com:

Życzenia walentynkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 185

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Życzenia na Boże Narodzenie »

  Serwis poświęcony Świętu Bożego Narodzenia, które jest najważniejszym świętem dla Chrześcijan. Upamiętnia ono narodziny Jezusa Chrystusa. Punktem kulminacyjnym jest uroczysta kolacja - Wigilia - przy której zasiada cała rodzina. Dzieląc się opłatkiem, każdy nawzajem składa drugiemu życzenia. Również miliony ludzi na świecie wysyła je sobie w tym czasie. U nas właśnie z tej okazji, możesz znaleźć i wysłać swoim bliskim oraz znajomym oryginalne życzenia bożonarodzeniowe na te wspaniałe święta. Podziel się z nimi dobrym słowem i tchnij w nich radość i szczęście. Niech poczują moc tych świąt i cieszą się narodzinami Jezusa.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Warszawa i okolice »

  Firma Cateringowa Pomidore to zespół młodych i kreatywnych ludzi, który sprawi że Twoje przyjęcie firmowe czy też prywatne będzie niezapomnianą chwilą. Za sprawą wyjątkowo smacznej kuchni, sympatycznej obsługi, będzie to niesamowita uroczystość dla Ciebie, bliskich, Twoich współpracowników. Nasz Szef Kuchni zdobywał swoje doświadczenie w najlepszych restauracjach w Polsce, dzięki czemu nasi Klienci są zawsze zadowoleni. Catering to nasza specjalność, znamy się na tym jak nikt inny. nCatering na bankiety, konferencje, szkolenia, realizujemy na terenie Warszawy, pikniki do 5000 osób na terenie całej Polski.nRealizujemy również zamówienia na posiłki regeneracyjne dostarczane na teren budowy czy też dostarczane o firm.nCatering Warszawa to tylko Pomidore Catering.nNapisz zapytanie a nasz zespół zapozna Państwa z przykładowymi realizacjami.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ile dni do... »

  Ile dni zostało do wakacji, wigilii, wielkanocy, walentynek, halloween czy sylwestra? Nie chce Ci się liczyć? Zrobimy to za Ciebie... Jak często zdarza się, że zaskakuje Cię jakieś święto lub inna okazja? A może wcale nie pamietasz o niektorych z nich? Za Ciebie policzymy czas jaki jeszcze pozostał do przeróżnych świąt. Jeśli wolisz, czas pozostały do wybranego dnia lub święta zamiast w dniach może zostać podany co do sekundy!

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Temperownia - pracownia ikon »

  Wykonywanie ikon na zamówienie, średniowieczną techniką tempery jajowej.
  Przykłady wykonanych ikon znajdą Państwo w zakładce galeria, a pozostałe szczegóły odnośnie powstawania ikon w działach - zamówienia i pracownia.
  Zapraszam.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • DIECEZJA PELPLIŃSKA Życie religijne »

  Wszystkich wiernych zamieszkujących na terenie diecezji pelplińskiej, jak też osoby zainteresowane tym rejonem, zapraszamy do odwiedzenia naszego oficjalnego serwisu internetowego. Dzięki ogromnemu zróżnicowaniu oraz bieżącej aktualizacji treści, mają Państwo dostęp do dokładnych informacji, które zadowolą zarówno osoby pragnące czynnie uczestniczyć w życiu Kościoła, jak również poszukujące konkretnych wiadomości administracyjnych lub kontaktowych. Znajdą w nim Państwo najnowsze orędzia oraz przemówienia Papieża, Biskupów, oraz pozostałych znaczących przewodników duchowych, zawiadomienia grup formacyjnych i organizatorów rekolekcji oraz dni skupienia. To świetna okazja do wzmacniania swojej wiary oraz przeżywania jej każdego dnia. Na stronie także dużo informacji na temat odbywających się na terenie diecezji wydarzeń kulturalnych lub naukowych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stroje ludowe i regionalne »

  W Pracowni Strojów Regionalnych i Narodowych wykonujemy na zamówienie polskie stroje ludowe i regionalne oraz stroje historyczne, głównie mundury wojskowe z XIX wieku, mundury ułańskie i kontusze szlacheckie według wzorów muzealnych, literatury i ikonografii.

  W latach minionych ubierane były również lalki, co zaowocowało dużą kolekcją tematycznych wystaw, licznymi nagrodami, m.in.: "CEPELII" w Warszawie, Muzeum Zabawkarstwa w Kielcach oraz stypendium twórczym Ministerstwa Kultury.
  W 2009 r. właścicielka pracowni została wyróżniona Medalem 60-lecia "Cepelii" - "60 lat troski o ginące piękno".


  Wszystkie wykonywane przez nas stroje są atestowane przez Krajową Komisję Artystyczną i Etnograficzną Fundacjii "CEPELIA" w Warszawie.

  Stroje wzorcowe są do obejrzenia w naszej pracowni, której siedziba od roku 2000 znajduje się w malowniczej wsi Bronice-Kolonia pod Nałęczowem.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową http://strojeludowe.pl, gdzie znajdą Państwo szczegółową ofertę strojów regionalnych, kontuszy szlacheckich, mundurów i sukni historycznych, lalek oraz pocztówek.

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tarot Apokalipsy »

  Autorska talia Tarot Apokalipsy Światosława Nowickiego już w sprzedaży! Jest to nowa polska talia prezentujące nowe, oryginalne spojrzenie na tarota bazujące na nieortodoksyjnej, ezoterycznej interpretacji głównych symboli i wyobrażeń chrześcijańskich. Jest ona zwiastunem nadciągających radykalnych zmian, nieuchronnych w obliczu kryzysu tradycyjnej europejskiej religijności. Pozwoli ona łatwiej o odnaleźć się w nowej sytuacji. Talia o wymiarach 6,6 x 12 cm zawiera 78 kart z napisami w języku polskim i angielskim. Ezoteryczne chrześcijaństwo na Wielkich Arkanach. Polak katolik na blotkach. Jak odnaleźć siebie w czasach Apokalipsy?

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Artefe: piękniejsza strona życia »

  Blog poświęcony jest piękniejszej stronie życia: codziennym momentom które warto celebrować.
  Co więcej to moje przemyślenia na temat wszystkich tych chwil które minęły ale można je wspominać.
  Serdecznie zapraszam na moją stronę prywatną Artefe.com.pl

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wolontariat ŚDM Warszawa »

  ŚDM Warszawa 2016, czyli Światowe Dni Młodzieży 2016 to międzynarodowe wydarzenie skupiające młodych katolików z całego świata. Główne spotkanie z Papieżem Franciszkiem w tym roku odbywa się w Polsce, w Krakowie, ale ma też miejsce w Warszawie. Blog ŚDM od kuchni to strona, która opisuje przygotowania do tego wydarzenia. Przedstawione są one okiem warszawskich wolontariuszy, którzy zdecydowali się aktywnie uczestniczyć w tegorocznej imprezie. Obserwuj nasze poczynania, bądź dołącz do naszej licznej grupy wolontariuszy. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »