Życzenia walentynkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Życzenia walentynkowe

Ogólnoświatowy Dzień Zakochanych czyli Walentynki, to bardzo duże miłosne święto przypadające na 14.02. Obyczajem tego dnia jest wręczanie słodkich listów, wierszy lub również smsów miłosnych dodawanych czasami do podarunków walentynkowych. A te prawie zawsze czerwone i w większości w układzie serca. U nas nie otrzymasz darów, jednakże właśnie wiersze walentynkowe na to znakomite święto. Bo przecież nie zawsze musisz dawać różę i to jeszcze czerwoną czy zapraszać wybraną osobę do kina czy pizzerii, kiedy te są tego dnia pozajmowane. Czasami po prostu wystarczą wiersze, a te wyselekcjonowaliśmy i zebraliśmy najpozytywniejsze specjalnie dla Ciebie. Do tego otrzymasz u nas miłosne cytaty i aforyzmy znakomitych ludzi, którymi zdołasz zachwycić swoją drugą połówkę.

Szczegóły strony www.zyczeniawalentynkowe.com:

Podlinkuj stronę www.zyczeniawalentynkowe.com:

Życzenia walentynkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 168 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 185

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Codziennik Katolika »

  Codziennik Katolika to serwis, w którym promujemy ciekawe treści zwią…zane z wiarą… katolicką - dodajemy wpisy, głosujemy i komentujemy! Poruszamy szeroko pojęte tematy związane z religią, z którymi warto się zapoznać - artykuły, strony www, blogi, zdjęcia i filmy video.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Catering Warszawa i okolice »

  Firma Cateringowa Pomidore to zespół młodych i kreatywnych ludzi, który sprawi że Twoje przyjęcie firmowe czy też prywatne będzie niezapomnianą chwilą. Za sprawą wyjątkowo smacznej kuchni, sympatycznej obsługi, będzie to niesamowita uroczystość dla Ciebie, bliskich, Twoich współpracowników. Nasz Szef Kuchni zdobywał swoje doświadczenie w najlepszych restauracjach w Polsce, dzięki czemu nasi Klienci są zawsze zadowoleni. Catering to nasza specjalność, znamy się na tym jak nikt inny. nCatering na bankiety, konferencje, szkolenia, realizujemy na terenie Warszawy, pikniki do 5000 osób na terenie całej Polski.nRealizujemy również zamówienia na posiłki regeneracyjne dostarczane na teren budowy czy też dostarczane o firm.nCatering Warszawa to tylko Pomidore Catering.nNapisz zapytanie a nasz zespół zapozna Państwa z przykładowymi realizacjami.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kartki Świąteczne »

  W naszym serwisie wyślesz zupełnie za darmo kartki świąteczne,zarówno te na Boże Narodzenie jak i na Wielkanoc.Już nie ma obawy,że kartka nie dojdzie na święta.Nasze kartki dojdą do adresata drogą elektroniczną w ciągu kilku sekund.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślub i Wesele »

  Planowanie ślubu i organizacja wesela to bardzo trudne zadanie, szczególnie jeśli chcemy, aby ten dzień stał się niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla nas, ale także dla tych, którzy będą go przeżywać razem z nami. Przebieg ceremonii w kościele, zespół weselny, fotograf, fryzura, usadzenie gości przy stołach, suknia ślubna, dekoracja sali, każdy szczegół wymaga gruntownego zaplanowania. I tu z pomocą przychodzi nasza strona internetowa, na której znajdziesz wszystko – od propozycji fryzur ślubnych przez przykładowe podziękowania dla rodziców aż po spis firm, które zajmują się obsługą ślubów.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Św. Kazimierza Królewicza »

  Fundację imienia Świętego Kazimierza Królewicza założono w 2006r. Od początku Fundację tworzyły osoby, które swoją pracą pragnęły służyć Polsce i Bogu.

  Dokładnie pięć lat po założeniu Fundacji zmienił się jej zarząd. Nowe władze ze zdwojonym zapałem kontynuowały dzieło swoich poprzedników organizując liczne imprezy i podejmując kolejne wyzwania.

  Fundacja Św. Kazimierza Królewicza upowszechnia kulturę wywodzącą się z tradycji oraz rozwija działania charytatywne, które kierowane są do młodzieży potrzebującej pomocy. Przede wszystkim kładzie się tu nacisk na rozwijanie inicjatyw patriotyczno-religijnych jak i edukacyjnych. Fundacja im. Św. Kazimierza Królewicza stawia sobie za cel nie tylko wspieranie katolickich misji na Kresach, ale także wspieranie prześladowanych chrześcijan na świecie.

  Fundacja Św. Kazimierza ma szczególną misję. Misją tą jest tworzenie połączeń pomiędzy Polakami zamieszkującymi obecny obszar Rzeczy Pospolitej Polskiej a tymi, którzy nadal przebywają na dawnych Kresach Rzeczypospolitej. Fundacja ułatwia Polakom, mającym szczęście żyć na obecnym terytorium Polski, poznanie dawnych ziem polskich, ich historii i dzisiejsze bolączki zamieszkujących tam rodaków. W miarę możliwości Fundacja wspiea rozwój edukacyjny i ekonomiczny Polaków ze wschodu.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźba w drewnie - Fabryka Janiołów »

  Nazywam się Kazimierz Pawelec. Zajmuję się rzeźbieniem w drewnie, malarstwem ludowym oraz stolarstwem artystycznym. Tematem przewodnim moich prac są anioły z drewna i tych rzeźb wykonuję najwięcej. Oferuję również rzeźby o tematyce ludowej. Zapraszam na moją stronę domową i obejrzenie niewielkiej galerii moich prac.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Węgajty »

  Strona poświęcona działalności Projektu Terenowego Teatru Węgajty. Informuje o spektaklach, imprezach i warsztatach teatralnych. Pokazuje wyprawy kolędnicze, zapusty i obrzęd sobótek.
  Pierwsze spektakle:
  Historie Vincenza o prawdziwym Żydzie, Antychryście i Preoswiaszczennym Metropolicie (1988) wg Stanisława Vincenza,
  Gospodę ku Wiecznemu Pokojowi (1992) wg historii Magdaleny z "Doliny Issy" Czesława Miłosza,
  Opowieści kanterberyjskie (1996) wg Geoffrey’a Chaucera, wszystkie w reżyserii Wacława Sobaszka.
  Prezentacje na festiwalach teatralnych (m.in. "Na Granicy" w Cieszynie, główna nagroda w 1993 r.) i ekologicznych, występy w Niemczech, Czechach, Rosji, na Węgrzech, w Szwajcarii i Hiszpanii.

  Obecnie, oprócz wspólnych przedsięwzięć Teatr Wiejski "Węgajty" prowadzi działalność w dwóch osobnych nurtach:
  "Projekt Terenowy" (kier. Wacław Sobaszek),
  "Schola Teatru Wiejskiego Węgajty" (kier. Wolfang Niklaus)
  W ramach Projektu Terenowego stworzone zostały trzy spektakle:
  Kalevala – fragmenty niepisane (2000),
  Upiorny całun - widowisko plenerowe wg Dziadów Adama Mickiewicza (2001),
  Synczyzna (2004) na podstawie Ślubu i Trans-Atlantyku Witolda Gombrowicza.
  Od roku 2000 Projekt Terenowy jest organizatorem cyklu warsztatów i wypraw teatralnych pn. Innej szkoły teatralnej. Od roku 2003 Projekt Terenowy jest organizatorem Festiwalu Wioska teatralna.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dreskot.pl »

  Dreskot to strona, zawierająca informacje o tym co to jest dress code. Zasady dress code'u to coś, o czym jak na razie bardzo mało pisze się w polskim internecie. Na stronie, oprócz ogólnych zasad znajdziemy również informacje o materiałach i tkaninach - z czego są robione, jak odróżnić te dobre od złych, jak rozpoznać te najbardziej trwałe. Opisujemy również poszczególne elementy garderoby - i to jak je dobierać i z czym łączyć. Na stronie znajdują się także porady jak się ubrać na różne okazje, głównie te oficjalne choć nie tylko. Zamieszczamy tam również porady jak się nie ubierać, jakich pomyłek, związanych z ubiorem, unikać.Dress code to zasady niezbyt dobrze w Polsce znane - warto się z nimi zapoznać. Kiedy wpiszemy do wyszukiwarki powyższe hasło otrzymamy informacje o tym, że dress code to zasady ubioru w pracy - to za duże uproszczenie! Dress code to zasady ubioru wszędzie - w domu, w szkole, na urodzinach, na weselu i pogrzebie. Warto je poznać zanim ubierzemy się niestosownie, nieładnie, nieelegancko. Dress code jest elementem, savoir vivru, jako taki jest dziedziną dość młodą w polskim słowniku, przez wielu kojarzona głównie z korporacjami. Szkoda, bo to bardzo ciekawa dziedzina, warto żeby zapoznała się z nią niejedna szafiarka, gdyż czasem warto zacząć od podstaw. Dawniej polski dress kode opisywany był w podręcznikach savoir vivre'u - mimo, że nie nosił jeszcze takiej nazwy. Używano określeń takich jak strój wizytowy, strój oficjalny, strój wieczorowy.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oddolne tworzenie kultury. Projekt badawczy »

  Skąd bierze się „kultura”? Jak się ją tworzy? I kto ją tworzy? Odpowiedzi na pytania znaleźć można na stronie antropologicznego projektu badawczego „Oddolne tworzenie kultury. Wielostanowiskowe studium porównawcze”. Projekt ten realizowany jest w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2013-2015. Wykorzystywane metody badawcze takie jak obserwacja uczestnicząca i wywiad etnograficzny umożliwią wytworzenie bogatych materiałów badawczych. Analiza tych materiałów pozwoli wyjaśnić, jak tworzone są złożone działania kulturowe: jaką rolę odgrywają w tym procesie czynniki oddolne i instytucjonalne.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chatka z Piernika - sklep internetowy z ozdobami świątecznymi »

  Sklep internetowy Chatka z Piernika oferuje ręcznie robione ozdoby świąteczne. nnW naszej ofercie znajdziesz malowane bombki choinkowe, ręcznie tworzone pisanki wielkanocne lub piękne malowane strusie jaja. Nasz sklep z ozdobami działa od 2007 roku. nnBombki choinkowe i pisanki Chatki z Piernika to nie tylko dekoracje na Wielkanocny stół czy upominki pod choinkę - to przede wszystkim wspomnienie dzieciństwa i pełnego radości oczekiwania na nadejście Bożego Narodzenia. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »