Życzenia wielkanocne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Życzenia wielkanocne

Strona poświęcona Świętom Wielkanocnym. Zawiera nie tylko zestaw zgrabnych i starannie wyselekcjonowanych życzeń wielkanocnych do wysłania osobom bliskim, ale również obyczaje i tradycje wielkanocne, dobrze opisane. Oprócz zwykłych życzeń są tu również wirtualne kartki wielkanocne, animacje oraz mmsy na Wielkanoc. Strona jest stale uzupełniana i aktualizowana. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie w związku ze zbliżającymi się świętami.

Szczegóły strony wielkanoc.leniuchuj.pl:

Podlinkuj stronę wielkanoc.leniuchuj.pl:

Życzenia wielkanocne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 224 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 598

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wszystko o Taize »

  Ideą tej strony jest zebranie w jednym miejscu materiałów dotyczących Wspólnoty Ekumenicznej z Taizé i duchowości chrześcijańskiej, której źródło bije w tej małej wiosce w Burgundii... Wiele takich informacji jest rozproszonych w Internecie ale jak się wydaje brak miejsca, w którym możnaby łatwo i szybko znaleźć odpowiedź na jakieś konkretne pytanie. nChcielibyśmy, by ta strona stała się takim miejscem.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Gdy przychodzi dzień, że ktoś z twoich bliskich znajomych albo z rodziny ma swoje święto, pewnie zastanawiasz się co by mu kupić. Czy prezentem ma być coś błyskotliwego, coś drogiego czy bardziej coś skromnego, wyszukanego. Niektórzy kupują błyskotki, inni kwiaty, jeszcze inni po prostu drobny upominek. Każdy jednak dołącza do prezentu życzenia. Dlatego też powstała nasza strona. Znajdziesz tutaj wiele życzeń na różne okazje, a takich jest przecież przynajmniej kilka w roku. Chociażby urodziny, które obchodzi praktycznie każdy. Wszystkie wpisy są posortowane w kategorie, można je również oceniać oraz dodawać swoje własne, przez co odwiedzający serwis tworzą go, wg swoich pomysłów i trendów. Oczywiście, żeby utrzymywać wysoką jakość wpisów, są one moderowane, a te bezwartościowe usuwane.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe cytaty - zbiór ciekawych cytatów na stronę »

  Baza fajnych ciekawych cytatów, które możesz umieścić na swojego bloga, stronę bądź przy wypracowaniu do szkoły. Odwiedź i zobacz, że swoje wypracowanie możesz uzupełnić o ciekawe, miłosne i fajne cytaty.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  e-zyczenia.pl to jeden z najstarszych i najpopularniejszych serwisów z gotowymi tekstami okolicznościowymi na różne okazje. Liczba różnego rodzaju wpisów przekroczyła dawno liczbę 2000!

  Oprócz życzeń na najpopularniejsze w Polsce święta Bożego Narodzenia oraz święta Wielkanocne, znajdą Państwo również starannie wybrane wierszyki z okazji Walentynek, Ślubu, Urodzin czy Imienin.

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźba w drewnie - Fabryka Janiołów »

  Nazywam się Kazimierz Pawelec. Zajmuję się rzeźbieniem w drewnie, malarstwem ludowym oraz stolarstwem artystycznym. Tematem przewodnim moich prac są anioły z drewna i tych rzeźb wykonuję najwięcej. Oferuję również rzeźby o tematyce ludowej. Zapraszam na moją stronę domową i obejrzenie niewielkiej galerii moich prac.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kujawskie Centrum Kultury »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Kujawskie Centrum Kultury, jakie zostało założone w 1977 roku w Inowrocławiu. Ośrodek jest organizatorem licznych imprez plenerowych, kulturalnych, konkursów recytatorskich, teatralnych oraz wokalnych, przeglądów teatralnych, wystaw plastycznych i fotograficznych, koncertów, spotkań autorskich oraz wielu innych. Ponadto prowadzimy wiele interesujących kół zainteresowań oraz zajęć artystycznych, w tym wokalne, taneczne, umuzykalniające, filmowo-montażowe oraz komputerowe. Dzięki podejmowanym inicjatywom oraz realizowanym przedsięwzięciom kulturalnym mieszkańcy Inowrocławia mogą realizować swoje pasje, rozwijać talenty i poznać z bliska świat kultury oraz sztuki. Więcej szczegółowych informacji zamieściliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Czytelnia Artykułów Biblijnych »

  Serwis poświęcony biblistyce, toelogii, jak również bardzo praktycznym zaganieniom związanym z wykorzystaniem wiedzy biblijnej w życiu codziennym.
  Materiał przedstawiany jest w formie krótkich artykułów, opatrzonych pełnymi przypisami do uznanych źródeł naukowych.
  Można również zadawać pytania autorowi serwisu.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia Świąteczne »

  W witrynie zamieszczono wspaniałe życzenia świąteczne przesłane przez użytkowników witryny. Życzenia na święta zostały podzielone na życzenia bożonarodzeniowe, życzenia na Wielkanoc i noworoczne. Odwiedzający mają również udostępnioną możliwość przyznania punktacji w przedziale między 1 a 5 najładniejszym życzeniom.

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oddolne tworzenie kultury. Projekt badawczy »

  Skąd bierze się „kultura”? Jak się ją tworzy? I kto ją tworzy? Odpowiedzi na pytania znaleźć można na stronie antropologicznego projektu badawczego „Oddolne tworzenie kultury. Wielostanowiskowe studium porównawcze”. Projekt ten realizowany jest w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2013-2015. Wykorzystywane metody badawcze takie jak obserwacja uczestnicząca i wywiad etnograficzny umożliwią wytworzenie bogatych materiałów badawczych. Analiza tych materiałów pozwoli wyjaśnić, jak tworzone są złożone działania kulturowe: jaką rolę odgrywają w tym procesie czynniki oddolne i instytucjonalne.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »