Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 147 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 226

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Botox Łódź »

  Po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej Look-Medica wszystkie Twoje koleżanki będą wołały "Ale odmłodniałaś! Czy to nowa miłość?". A Ty odpowiesz "Nie to Look-Medica". Zapraszamy na zabiegi botox, sculptra, cosmelan, lipoliza. zabieg botoks doskonale usunie Twoje zmarszczki odejmując Ci kilka ładnych lat. Umów się już dziś, nie zwlekaj, czekamy na Twój telefon!

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Gdańsk »

  Chcesz skorzystać z pomocy specjalistów jeżeli chodzi o leczenie w profesjonalnej klinice. Gdańska Victoria Clinic to miejsce w jakim możesz skorzystać z pomocy takich specjalistów jak choćby ortodonta, stomatolog, internista, ginekolog czy dermatolog. Doświadczony personel, z latami doświadczeń, doskonałe warunki, a także niezwykle atrakcyjne ceny. Wszystko to znajdziesz tylko i wyłącznie w jednym miejscu czyli Victoria Clinic. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z okazji

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Kusowska - lekarz diabetolog »

  Indywidualna opieka medyczna specjalisty diabetologa dr Joanny Kusowskiej. Leczenie chorób serca oraz układu krążenia, leczenie cukrzycy i problemów z przemianą materii. Skuteczna dieta - cukrzycowa, po zawale, na nadciśnienie. Metoda leczenia otyłości oparta o naukowe badania lekarskie: Metabolic Balance. Diabetolog i kardiolog uznany w środowisku lekarskim, wykładowca uniwersytecki i oddany z pasją medycynie lekarz. Zajmuje się także chorobami podeszłego wieku - geriatria.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Centrum Medyczne Remedium Clinic »

  Klinika Remedium lokująca się w Bydgoszczy jest doskonałym miejscem, za pośrednictwem którego odzyskać można zdrowie, dobre samopoczucie oraz siły witalne. Remedium ma kilka głównych specjalności, z których skorzystać mogą chorzy. Wśród nich są m.in. stomatologia, chirurgia dziecięca, czy choćby ginekologia. Centrum medyczne zaopatrzone jest w najnowocześniejszy sprzęt najwyższej kategorii i z myślą o chorych i ich bezpieczeństwie cały czas utrzymujemy w naszej klinice porządek i sterylność. Wielkim plusem tegoż miejsca jest również położenie, a więc samo centrum miasta, dzięki czemu dojazd nie powinien być dla pacjentów żadnym ambarasem.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maro-Med Badania Psychotechniczne Kierowców »

  Maro-Med, nasza firma prowadzi swoją działalność w Sosnowcu w sąsiedztwie NZOZ "Sante", który współpracuje z lekarzami medycyny pracy. Lokalizacja firmy zapewnia łatwy dojazd z okolicznych miejscowości - Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi, Mysłowic. Dla klientów dostępny jest duży parking. Oferujemy badania psychotechniczne kierowców, badania psychologiczne operatorów, kandydatów na instruktorów, egzaminatorów oraz wszystkich zawodów wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej. Badania przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie, w miłej atmosferze. Pracownia składa się z trzech dużych pomieszczeń - sali testowej, sali do badań aparaturowych oraz gabinetu psychologa co daje komfort badanym. Pracownia jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną pod numerem 189/2013.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy!

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna - Prestige Clinic Wrocław »

  Chirurgia plastyczna prowadzona w Prestige Clinic pomaga pacjentom w uzyskaniu pożądanego wyglądu. Poprzez kompleksowe działanie istnieje możliwość zmiany wielu aspektów własnego ciała. Klinika korzysta z najnowszych rozwiązań w zakresie chirurgii plastycznej.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Krapkowice »

  Stomatologia Cichoccy z Krapkowic to wyjątkowy gabinet stomatologiczny, jaki oferuje swym pacjentom najlepszej jakości usługi dentystyczne w niezwykle dobrej cenie. Możesz w ofercie tego gabinetu znaleźć szeroki zakres leczenia stomatologicznego. Jest to bardzo komfortowe i przyjazne miejsce zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Koniecznie już dziś powinieneś zobaczyć pełną ofertę gabinetu na jego internetowej stronie.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operacja zaćmy w Czechach - poradnik o leczeniu za granicą »

  Poradnik dla pacjentów dotyczacy organizacji leczenia zaćmy za granicą np. w Czechach lub w Niemczech. Jak przygotować się do zabiegu usunięcia zaćmy, jak wybrac klinikę oraz jakie dokumenty będą potrzebne do otrzymania zwrotu wydatków od NFZ. Poradnik krok po kroku prowadzi przez wszystkie wymagane etapu i podkreśla na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Strona zawiera także informacje o innych, mniej popularnych rodzajach leczenia.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog we Wrocławiu - Równowaga »

  Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Równowaga we Wrocławiu, to miejsce dla osób, które zmagają się z problemami emocjonalnymi lub są w trudnym momencie swojego życia. Psychoterapeuci pracujący w naszej poradni zapewnią Państwu profesjonalne, uważne i życzliwe podejście do problemów. Zasięgnąć pomocy w naszym ośrodku mogą osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Prowadzimy spotkania indywidualne oraz w grupach wsparcia. Warto zawierzyć nam swoje osobiste problemy, ponieważ cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów i skutecznie pomagamy im się zmierzać z ich trudami życia.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Elbląg »

  Badania psychologiczne kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy, w tym dla kierujących pojazdami chcących przedłużyć uprawnienia do kierowania pojazdem oraz dla tych, którzy chcą przywrócić uprawnienia w związku z ich utratą. Psychotesty dla kierowców ze skierowaniem z Policji, od starosty czy lekarza medycyny pracy. W ofercie także badania psychotechniczne dla operatorów maszyn, wózków widłowych czy pracujących na wysokości (np. na rusztowaniach). Badania psychologiczne są realizowane także dla pracowników pracujących w szczególnych warunkach wymagających określonych zdolności psychoruchowych.
  Oferta skierowana do klientów z miejscowości Elbląg i innych okolicznych miejscowości.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »