Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 208

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aleksandra Żurakowska - Rehabilitacja Wrocław »

  Gabinet we Wrocławiu - mgr Aleksandra Żurakowska . W ofercie m.in: rehabilitacja metodą PNF, masaż (leczniczy, relaksacyjny, sportowy, izometryczny, odchudzający, drenaż limfatyczny), terapia tkanek miękkich, kinezyterapia, wizyty domowe. Zasięg oferty obejmuje Wrocław i okolice.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Paweł Gębicki »

  Mój gabinet to miejsce gdzie każdy będzie mógł się przyjrzeć swoim emocjom, relacjom z innymi, ważnym wydarzeniom które miały miejsce i zastanowić się co można zrobić lepiej w przyszłości aby w momencie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"potknięcia się\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" o prawdę być jej świadomym. Rozwiązanie problemu jest wypracowywane wspólnie. Moja rola ogranicza się do wskazywania optymalnej drogi wyjścia z problemu. Klient sam dokonuje wyboru czy chce taką właśnie drogą podążać.nnKażdą terapię poprzedzają konsultacje w celu ustalenia zakresu wspólnej pracy. Ustalamy wtedy normy i zawiązujemy kontrakt na dalsze spotkania. nnKażda wizyta umawiana jest telefonicznie lub poprzez email.nnZgodnie z etyką zawodu psychologa naczelną zasadą jest dyskrecja. Wszystko co zostało wypracowane wraz klientem jest tajemnicą zawodową. Wszelkie dane wymagające użycia komputera (testy psychologiczne) są zabezpieczone biometrycznie, kodowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu bez możliwości ingerencji osób niepowołanych. Gabinet w Otwocku powstał z myślą, aby poczucie zaufania oraz komfortowe warunki były zapewnione dla każdego klienta.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca Warszawa »

  Specjalistyczny gabinet stomatologiczny Mipar-Dent. Oferujemy stomatologię na najwyższym poziomie w miłej, przyjacielskiej atmosferze. W naszym gabinecie opiekujemy się troskliwie zębami mlecznymi i stałymi u dzieci, dążąc do ich maksymalnego wzmocnienia, poprzez fluoryzację (lakierowanie), lakowanie bruzd oraz leczenie ubytków próchnicowych. Uczymy też młodych rodziców w jaki sposób przeprowadzać zabiegi higieniczne w jamie ustnej niemowlęcia, jak ustrzec je od próchnicy butelkowej (wczesnej) oraz jak wdrożyć najmłodsze dzieci do samodzielnego mycia zębów. Serdecznie zapraszamy na wizyty kontrolne - Mipar-Dent - Warszawa Ursynów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • M.GOMUŁKA-usuwanie zębów »

  Zawsze unikasz dentysty jak ognia, a potem masz bardzo duży kłopot ze swoim uzębieniem? Najwyższa pora to zmienić. Zgłoś się do gabinetu stomatologicznego Magdalena Gomułka. Indywidualna Praktyka Lekarska w Wejherowie. Dbając o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz maksymalne zmniejszenie dyskomfortu w trakcie wykonywanych zabiegów, nasi lekarze stomatolodzy z długim stażem wykonają usługi stomatologiczne, jakich potrzebują Twoje zęby (nasze usługi obejmują stomatologię zachowawczą, usuwanie zębów, wybielanie, fluoryzację, chirurgię, protetykę, korony porcelanowe, leczenie kanałowe i szyny relaksacyjne). Aby Cię jeszcze bardziej uspokoić, nasi lekarze udzielą Ci szczegółowych wyjaśnień na temat Twojego leczenia, a ponadto poinstruują Cię, jak powinieneś dbać o swoje zęby w przyszłości. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Wrocław - Przychodnia rehabilitacyjna »

  Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych. Programy rehabilitacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Nowoczesne metody rehabilitacyjne - PNF, Terapia manualna, Mckenzie, Kinesiotaping, Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz (indywidualne zajęcia dla dzieci z wadami postawy).Diagnostyka - EMG, USG (ortopedyczne).Kompleksowa terapia logopedyczna dla dzieci (m.in. wczesna interwencja) oraz dorosłcyh (po udarach).Umowa z NFZ - rehabilitacja.Współpracujemy z PZU, Allianz, Generali.Oferujemy pełen zakres usług rehabilitacyjnych - fizykoterapia, kinezyterapia (leczenie ruchem), masaże.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW ŁUCZAK Specjalista anestezjologii »

  Prezentujemy Państwu profesjonalistę anestezjologii oraz intensywnej terapii lek. med. Zbigniewa Łuczaka. Praca anestezjologa sprawowana jest pod ogromnym naciskiem i w ogromnym stresie, rychłe decyzje, które mogą zaważyć o życiu lub śmierci chorego, częste bycie obserwatorem śmierci chorych narzucają na przedstawicielach tej specjalności zdolność radzenia sobie ze stresem oraz niepowodzeniami. I taki właśnie jest Zbigniew Łuczak. Przeszło 10 letnie doświadczenie i praktyka uczyniły, że zaufały mu setki pacjentów. Nieustannie się dokształca, dzięki czemu metody stosowane przez niego są na najwyższym europejskim poziomie. proponuje pomoc pacjentom w gabinecie jak i u nich w domu. Wspomaga pozbyć się stresu związanego z zabiegami i badaniami. Więcej informacji i pełna propozycja umieszczone są na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PCHP - ULTRASONOGRAFIA »

  W schorzeniach piersi nadzwyczaj istotna jest systematyczna profilaktyka, jaka umożliwia wykrycie raka we wczesnym stadium. Jest on najczęstszym nowotworem złośliwym u Polek. Do innych chorób należą torbiele oraz włókniaki piersi. W Niepublicznym Zakładzie Opieki zdrowotnej którym jest Poradnia Chorób Piersi równie często zauważa się stany zapalne piersi oraz występującą u panów Ginekomastię. Ta znajdująca się w Mikołowie placówka proponuje swoim pacjentom całkowite badania z obszaru diagnostyki chorób piersi, USG organów jamy brzusznej, nerek tarczycy, węzłów chłonnych, stawów biodrowych u niemowląt, USG narządów ruchu czy leczenie chorób tarczycy. Dodatkowo można wykonać badania genetyczne czy uzyskać poradę psychologa. W Poradni Chorób Piersi pracują lekarze specjaliści z 20 i 30-letnim stażem, przez co mogą szybko postawić odpowiednią diagnozę w przypadkach chorób sutka. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Twój Specjalista »

  Twój Specjalista to ogólnobranżowa wyszukiwarka firm. Katalog lekarzy specjalistów, zawierający dane kontaktowe i godziny przyjęć stomatologów, okulistów, dermatologów, ortopedów, ginekologów, chirurgów oraz ośrodków medycyny pracy. Baza adresów i wizytówek firm z branży budownictwa, motoryzacji, transportu, handlu, gastronomii oraz przemysłu.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Wrocław, Legnica. Doradztwo dietetyczne. »

  JASMED Poradnia dietetyczna dla osób Dorosłych i Dzieci we Wrocławiu i w Legnicy. Nasze działania skoncentrowane są na popularyzowaniu zdrowego stylu życia poprzez:
  - doradztwo dietetyczne w profilaktyce zdrowotnej jak również w przypadku chorób dietozależnych
  - naukę komponowania zdrowych posiłków
  - pomoc w osiągnięciu prawidłowej wagi
  - pomoc w walce z dolegliwościami zdrowotnymi

  Do każdej osoby podchodzimy w 100% indywidualnie, wszystkie zalecenia powstają w następstwie szczegółowego wywiadu, sprawdzenia stanu odżywienia organizmu z uwzględnieniem wieku, płci, sposobu życia, aktywności fizycznej oraz dolegliwości zdrowotnych jeśli takie występują.

  Podczas konsultacji dietetycznej profesjonalny Dietetyk:
  - szuka przyczyny choroby, dolegliwości zamiast tylko zwalczać jej objawy,
  - wyjaśnia co powoduje dolegliwości i na czym polega indywidualna zdrowa dieta,
  - uczy jak samodzielnie komponować posiłki dopasowane do konkretnych dolegliwości zdrowotnych,
  - szkoli jak układać dietę,
  - mówi jak wybierać zdrowe produkty,
  - wskazuje ćwiczenia profilaktyczne wspomagające dietę,

  Przekonujemy naszych Pacjentów - „Żeby schudnąć trzeba jeść”. Gwarantuje to powrót do zdrowia, a utrata wagi przychodzi niejako przy okazji.

  Zapraszamy na Wizytę!

  Adres http://jasmed.pl/

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej gastrolog białystok »

  W Białymstoku prosperuje Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr n. med. Orest Hnidec, specjalizujący się w wykonywaniu badań USG jamy brzusznej oraz badaniach endoskopowych jednocześnie górnego jak również dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W placówce tej wykonacie Państwo bezinwazyjne, bezbolesne oraz szczegółowe badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej ze wyjątkowym uwzględnieniem wszelkich narządów. Tu również uzyskacie Państwo dokładny opis po dokonaniu badania gastroskopii, kolonoskopii lub sigmoidoskopii. Należy zaznaczyć, że ośrodek ten funkcjonuje od 1983 roku, ma innowacyjną aparaturę oraz co istotne wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną. Tu otrzymacie Państwo profesjonalne usługi medyczne. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »