Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 216

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta w Łodzi »

  Sprawdzony dentysta w Łodzi w gabinecie Dentalia. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, do których można mieć pełne zaufanie. Od lat zajmujemy się leczeniem dzieci i dorosłych i zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych pacjentów czuł się podczas wizyty swobodnie i komfortowo. Zabiegi stomatologiczne, jakie wykonujemy, to między innymi leczenie zachowawcze, wybielanie zębów oraz usługi protetyczne. Do gabinetu Dentalia zapraszamy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Szczegóły oferty oraz informacje o naszym zespole, znajdą Państwo na stronie internetowej gabinetu. Serdecznie zapraszamy na wizyty. Dentysta w Łodzi godny polecenia.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum laryngologii - Medicus »

  Dolnośląskie Centrum Laryngologii - Medicus, to prywatna placówka medyczna znajdująca się we Wrocławiu. Wysokiej klasy laryngolodzy zajmują się schorzeniami uszu, nosa, gardła, zatok oraz krtani zarówno u dzieci jak i dorosłych. W Medicus leczy się również chrapanie. Laryngologia stoi tu na naprawdę wysokim poziomie, najnowocześniejszy sprzęt oraz miły personel świadczy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki oraz i leczenia.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Zofia Kołtoniak »

  Usługi psychologiczne, terapia indywidualna i grupowa, warsztaty - szkolenia psychologiczne, psychoedukacja.

  Konsultacja
  Rozpoczęcie psychoterapii poprzedzamy konsultacją, która jest wstępnym spotkaniem diagnostycznym. Spotkanie trwa 50 minut.

  Psychoterapia indywidualna
  To indywidualne spotkania - sesje, prowadzone w zależności od potrzeb raz lub dwa razy w tygodniu. Kierowana jest do osób, które cierpią z powodu chronicznego stresu, zaburzeń nastroju, depresji, lęków, natrętnych myśli i zachowań. Podjęcie psychoterapii indywidualnej jest zasadne, także w przypadku chorób psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, problemów ze snem, zaburzeń seksualnych. Pomocna jest również dla osób, które znalazły się w kryzysie np. utraciły bliską osobę, przeżywają problemy w związkach partnerskich, rodzinach, czują się samotne. Spotkanie trwa 50 min.

  Psychoterapia grupowa
  Kierowana jest do osób,  których źródłem problemów są relacje z innymi ludźmi.
  Grupa terapeutyczna pozwala obniżyć napięcie związane z relacjami interpersonalnymi . Dzięki pracy grupowej uzyskujemy informacje, na temat tego jak inni przeżywają nasze zachowania i w bezpiecznych warunkach możemy się do tego odnieść. Grupa, poprzez swoje wsparcie ośmiela nas do zmiany zachowań.
  Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 min.

  tel. 0602-610-296

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Nasi psychologowie z Wrocławia potrafią wpływać na zmianę myślenia, postaw i zachowań, działając tym leczniczo na cały obszar zdrowia i życia danego pacjenta. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi profesjonalną terapię indywidualną, która pozwala przeanalizować pojawiające się emocje, rozpoznać właściwe problemy, przemyśleć i dobrać rozwiązania tym samym wpływając na zmianę sytuacji życiowej. Oferujemy podejście behawioralno-poznawcze, humanistyczno-egzystencjalne, psychoanalityczne, psychodynamiczne, systemowe bądź łączące elementy poszczególnych szkół. Jesteśmy grupą psychologów z Wrocławia prowadzącą bezpłatne akcje psychoedukacyjne pozwalające rozwijać umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i inne kompetencje społeczne, a także poszczególne cechy inteligencji emocjonalnej. Uczymy odporności na stres i właściwego zarządzania własnym potencjałem osobowościowym przez co kształtujemy zaradność i efektywność działania na różnych obszarach życia.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Dzięki wykształceniu stomatologicznemu oraz doświadczeniu, które zostalo zdobyte podczas wykonywania poważnych zabiegów, zarówno chirurgii stomatologicznej jak i skomplikowanych zabiegów stomatologii estetycznej, klienci naszego gabinetu dentystycznego bardzo wysoko oceniają pracę lekarzy – stomatologów.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZDROWIE Direct »

  Porównywarka Ubezpieczeń Zdrowotnych. Tu kupisz polisę przez internet, znajdziesz Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej świadczonej w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju: LUX-MED, CM DAMIANA, ENEL-MED, DANTEX-MED i wielu innych.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Medyczna Dąbrowa-Dąbrówka »

  Klinika medyczna w Gdyni oferuje profesjonalną opiekę zdrowotną. Nasza kadra lekarska zapewni Państwu specjalistyczną opiekę lekarską oraz konsultacje. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem medycznym oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą lekarską. Nasze centrum medyczne współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia i prywatnymi ubezpieczycielami. Zapraszamy do naszych specjalistów z zakresu ginekologii, chirurgii, laryngologii, medycyny pracy, endokrynologii, rehabilitacji, okulistyki, leczenia niepłodności oraz wielu innych.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologa w Poznaniu i Kórniku »

  Psycholog udziela pomocy rodzinom, dorosłym, konsultuje dzieci wraz z rodzicami, prowadzi terapie dla par i małżeństw.
  Możliwe obszary pomocy obejmują problemy z nastrojem, stresem, bezsennością a także lęk, niepokój, problemy par i małżeństw, trudności w nauce, usprawnianie pamięci, dolegliwości somatyczne, depresja oraz inne.
  Gabinety: Poznań, Kórnik

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »