Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 89 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 215

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet stomatologiczny Kraków »

  W Centrum Stomatologicznym Luxdentica zapewniamy Państwu najwyższy standard usług. W trosce o Państwa czas wyznaczone przez nas wizyty odbywają się punktualnie, a wywiad z lekarzem prowadzącym przebiega w miłej atmosferze w „cztery oczy”. Na pierwszej wizycie stawiamy już wstępną diagnozę stomatologiczną i proponujemy Pacjentowi zakres i sposób leczenia, z uwzględnieniem możliwości finansowych oraz kalendarza zajęć Pacjenta. Gwarantujemy również, że kwoty poszczególnych zabiegów ustalone na wizycie konsultacyjnej nie ulegną zmianie w trakcie leczenia, a czas zadeklarowanego zakończenia leczenia będzie przez Nas przestrzegany.
  1. Umów się na bezpłatną konsultacyjną wizytę i pozwól Naszym lekarzom przeprowadzić dokładne badanie Twojego uśmiechu.
  2. Następnie przedstaw swojemu lekarzowi Twoje oczekiwania i wyobrażenia o pięknym i naturalnym uśmiechu o jakim marzysz.
  3. W wyniku powyższych działań Otrzymasz rzetelny i dokładny plan leczenia. Lekarz przedstawi Ci kilka alternatywnych opcji leczenia i dokładnie omówi każdą z nich. Pamiętaj - to zawsze Ty świadomie podejmujesz ostateczną decyzje.
  Kwoty procedur medycznych podane w planie leczenia nie ulegają zmianie w okresie jego ważności.
  Pacjent uzyskuje rzetelną informację o terminie całkowitego wyleczenia

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Kokot specjalista ginekologii i położnictwa »

  strona domowa Piotra Kokota specjalisty ginekologii i położnictwa
  Zakres porad i leczenia: niepłodność, ginekologia, położnictwo, USG 4D, badanie nasienia, inseminacja wewnątrzmaciczna.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej »

  Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej prowadzi profesjonalną psychoterapię indywidualną oraz terapię rodzin i par. Działalność obejmuje także konsultacje psychologiczne, seksuologiczne oraz mediacje. Psychoterapia prowadzona jest w paradygmacie psychodynamicznym zakładającym istnienie i wpływ nieświadomego obszaru psychiki na zachowanie i emocje.
  Zapraszamy osoby, które doświadczają zaburzeń lękowych i nastroju ( nerwice, depresje, choroby afektywne), zaburzeń osobowości, zaburzeń zachowania i emocji, zaburzeń jedzenia, zaburzeń psychotycznych (typu schizofrenii i urojeniowe), zaburzeń seksualnych, dolegliwości psychosomatycznych. W obszarze oddziaływań znajdują się konflikty rodzinne i małżeńskie, problemy okresu dorastania, kryzysy rozwojowe, kryzysy życiowe.
  Doświadczenia płynące z psychoterapii indywidualnej pomagają w rozwoju osobowości, kształtowaniu właściwych postaw emocjonalnych, podejmowaniu skutecznych działań oraz tworzeniu satysfakcjonujących relacji z ludźmi.
  Gabinet mieści się w Katowicach i w Sosnowcu.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Orto.info.pl »

  1. Specjalistyczne Centrum Ortodoncji ORTOlingwa specjalizuje się w specjalistycznym leczeniu ortodontycznym. Usługi ortodontyczne związane z wykonywaniem aparatów stałych, aparatów wyjmowanych, wewnątrzustnych, zewnątrzustnych, aparatów lingwalnych, leczeniem wszelkich wad zgryzu oraz wiele innych możliwości. ORTOlingwa to gwarancja zabiegów i usług najwyższej jakości dzięki bardzo dobrze wykwalifikowanym ortodoncie. Podchodzi on indywidualnie do każdego pacjenta i świadczy najwyższy standard leczenia.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta kraków »

  W ostatnich latach stomatologia poszerzyłam swoją ofertę i możliwości m.in. dzięki rozwojowi techniki i innych dyscyplin nauki. stomatologia estetyczna cechuje się szczególnie dynamicznym rozwojem. Wybielanie zębów cieszy się ogromną popularnością, bo zdrowe białe zęby to piękny uśmiech. Wybielanie zębów jest zabiegiem prowadzonym dzisiaj na kilka sposobów. Metoda wybielania żelem wybielającym (np. Nite White), stosowana przez Autorskie Studio Stomatologii, pozwala ujednolicić kolorystykę zębów, i przywraca piękny zdrowy uśmiech, poprawiając samopoczucie pacjenta.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Implantologiczna - implanty Szczecin. »

  Klinika implantologiczna oferuje swoimklientom wysoko wyspecjalizowane oraz kompleksoweleczenie stomatologiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie ioferujemy najwyższej jakości usługileczenia zębów. Stawiamy na natychmiastową odbudowę protetyczną dającpacjentowi komfort ipoczucie estetyki uzębienia. Pełnimy usługi z zakresu implantologii,która polega na rekonstrukcjiuzębienia. Jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów posiadającychpojedyncze jak również większei całkowite ubytki. Oferujemy szeroki zakres leczeniaogólno-stomatologicznego. Podczas pierwszejwizyty przedstawiamy szczegółowy plan leczenia i omawiamy postępowanielecznicze. Do każdegopacjenta podchodzimy indywidualnie i z największą troską. Klinikaimplantologiczna posiadaniezbędne specjalistyczne urządzenia oraz aparaturę, dzięki którymleczenie staje się kompleksowe.Stosujemy nowoczesną diagnostykę, najlepszej jakości systemy implantóworaz materiały używanew regeneracji kości szczęk. Stosowane przez klinikę implanty posiadającertyfikaty Unii Europejskieji Stanów Zjednoczonych. Zakładając implant dbamy o największezadowolenie i komfort psychicznykażdego pacjenta. Proces leczenia trwa około pół roku a efektyleczenia widać po założeniu drugiejczęści implantu czyli tak zwanego filaru. Wizualnie implant nie różnisię od zęba naturalnego orazdzięki połączeniu z kością jest bardzo stabilny.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Białystok »

  Zapraszam do skorzystania z usług mojego gabinetu psychoterapii. Pracą w zawodzie zajmuję się już od lat i posiadam duże doświadczenie w zakresie pomocy osobom dorosłym, parom, młodzieży i dzieciom, oferując kompleksowe zajęcia psychoterapeutyczne indywidualnie. W moim gabinecie psychoterapia (Białystok i okolice) realizowana jest z wykorzystaniem metod psychoanalitycznych, psychodynamicznych oraz metod systemowych, aby osiągnąć jak najlepsze efekty pracy z pacjentami. Zakres mojej oferty obejmuje psychoterapię w zaburzeniach depresyjnych, nerwicowych, zaburzeń osobowości, a także zaburzeń seksualnych (seksuolog w Białymstoku). Pracę psychoterapeuty i seksuologa łączę z indywidualną specjalistyczną praktyką lekarską, pomagając moim pacjentom wielopłaszczyznowo. Jako rekomendowany psychoterapeuta w Białymstoku zachęcam do zapoznania się z moją pełną ofertą, która zaprezentowana jest na stronie internetowej. Wizyty umawiane są w dni powszednie. Zachęcam uprzejmie do skorzystania z moich usług!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej gastrolog białystok »

  W Białymstoku prosperuje Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr n. med. Orest Hnidec, specjalizujący się w wykonywaniu badań USG jamy brzusznej oraz badaniach endoskopowych jednocześnie górnego jak również dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W placówce tej wykonacie Państwo bezinwazyjne, bezbolesne oraz szczegółowe badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej ze wyjątkowym uwzględnieniem wszelkich narządów. Tu również uzyskacie Państwo dokładny opis po dokonaniu badania gastroskopii, kolonoskopii lub sigmoidoskopii. Należy zaznaczyć, że ośrodek ten funkcjonuje od 1983 roku, ma innowacyjną aparaturę oraz co istotne wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną. Tu otrzymacie Państwo profesjonalne usługi medyczne. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stawiam Na Zdrowie - Znajdź najlepszego lekarza »

  Stawiam Na Zdrowie to portal medyczny zrzeszający lekarzy specjalistów którzy przyjmują pacjentów prywatnie. Stworzyliśmy produkt dzięki któremu pacjenci mogą w łatwy, szybki i przejrzysty sposób znaleźć lekarza specjalistę który świadczy usługi poszukiwane przez pacjentów. Dzięki słowom kluczowym które ustalane są precyzyjnie z lekarzem pacjent jest w stanie znaleźć to czego szuka w łatwy i szybki sposób, otrzymując zwrotnie dane teleadresowe, informacje o godzinach przyjęć pacjentów, mapkę z dojazdem do lekarza.
  Jako jedyni w Polsce uruchomiliśmy infolinię medyczną pod którą stacjonują konsultanci którzy według Państwa potrzeb znajdą właściwego lekarza specjalistę w obrębie miejscowości która Państwa interesuje podając telefon, adres a także godziny otwarcia gabinetu.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »