Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Medycyna estetyczna - MedSpace »

  Gabinet Medycyny Estetycznej MedSpace to profesjonalny gabinet lekarski z siedzibą w Gliwicach. Właścicielką firmy jest Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska. Jest lekarzem medycyny estetycznej o indywidualnym podejściu do pacjenta. Stara się przede wszystkim ocenić naturalne piękno każdej osoby i podkreślić te cechy z których powinna być zadowolona. Wie, że każdy ma pomysł na idealny wizerunek własnej osoby i dlatego uważnie słucha pacjenta. Tak dobiera terapię, aby jak najlepiej spełnić te oczekiwania. Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL, uzyskała doktorat z immunologii.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny - Pomoc Psychologiczna - dr Olga Kriegelewicz »

  Olga Kriegelewicz – dr n. hum. w zakresie psychologii, absolwentka specjalizacji Psychoterapia Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i licznych szkoleń podyplomowych z zakresu psychoterapii, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W Gabinecie Psychologicznym prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par i małżeństw, stosując przede wszystkim podejście systemowe i psychoanalityczne. Regularnie superwizuje swoją pracę u certyfikowanych superwizorów PTP i PTPP. Jest również zatrudniona w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy na stanowisku specjalisty pracy z rodziną i prowadzi szkolenia profesjonalne z zakresu psychoterapii. *** Oferta pomocy psychologicznej: * Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, * Konsultacje psychologiczne dla par i małżeństw, * Psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych, * Wsparcie w sytuacjach kryzysowych dla osób dorosłych, * Psychoterapia par i małżeństw. *** Pozostała oferta: * szkolenia profesjonalne, * prace badawcze i publikacje.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna Warszawa »

  Dr Lembas to jeden z wybitniejszych chirurgów plastycznych w Warszawie i okolicach. Bogata wiedza potwierdzona wieloletnią praktyką gwarantuje pacjentom osiągnięcie założonego celu oraz pełne zadowolenie. Dr Lembas zaprasza na konsultacje medyczne do swojego gabinetu. Szczególnie poleca zabiegi z zakresu powiększania piersi i korekcji nosa. Jeżeli potrzebujesz chirurga plastycznego - zapraszamy do rejestracji telefonicznej.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diamar Clinic - Marta Myszkowska »

  Gabinet przyjazny pacjentowi - to motto, które przyświeca nam w naszej pracy. Codziennie dbamy aby uśmiech naszych pacjentów był zdrowy i piękny. Nasz gabinet stomatologiczny mieści się we Mszczonowie, gdzie zapraszamy od poniedziałku do soboty. Jesteśmy jednym z nielicznych zakładów stomatologii na terenie powiatu żyrardowskiego czynnym w soboty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - licówki porcelanowe i korony porcelanowe wykonujemy znacznie taniej niż w Warszawie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja, stomatologia, dentysta, implanty i leczenie kanałowe pod mikroskopem Freshdent »

  Klinika Stomatologiczna Freshdent z Krakowa świadczy usługi w zakresie stomatologii, ortodoncji oraz implantów. Stomatologia estetyczna oraz wizyty adaptacyjne w gabinecie dentystycznym dla dzieci. Specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości umożliwia leczenie kanałowe pod mikroskopem. Specjalista dentysta-stomatolog zadba o piękno Twoich zębów!

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź »

  Jesteśmy grupą specjalistów, których życiowe pasje oraz fascynacja człowiekiem połączyły w realizacji wspólnego celu, którym jest wspieranie jednostek i firm na drodze do rozwoju. Zajęcia prowadzone przez naszą firmę cechuje indywidualny charakter, nastawiony na zdobywanie umiejętności praktycznych. Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Oferujemy wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łodzi i jego okolic.

  Oferta warsztatowo - szkoleniowa
  - Dla placówek edukacyjnych
  - Zajęcia warsztatowe dla uczniów
  - Zajęcia warsztatowe dla przedszkolaków
  - Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów
  - Warsztaty dla rodziców
  - Szkolenia dla kadry medycznej


  Aby w pełni zaspokoić państwa oczekiwania i potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów, treningów oraz szkoleń na indywidualne zamówienie klienta.

  Oferta dla klientów indywidualnych
  - Konsultacja diagnostyczna
  - Diagnoza psychologiczna
  - Poradnictwo psychologiczne
  - Poradnictwo wychowawcze
  - Interwencja kryzysowa
  - Wizyty domowe
  - Zajęcia stymulujące rozwój dziecka

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka długoterminowa PROSPERUS Poznań »

  Naszym celem jest opieka nad pacjentami, którzy wymagają systematycznej i intensywniej opieki pielęgniarskiej i opiekuńczej w warunkach domowych. Zakład Opieki Długoterminowej "PROSPERUS" posiada wartościową wiedzę na temat jak dbać o naszych najbliższych. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół zawsze ma na uwadze Twoje zdrowie lub zdrowie Twoich bliskich.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Weterynaryjna Na Wiosennej Kłodzko »

  Przychodnia Weterynaryjna Na Wiosennej zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób zwierząt towarzyszących i gospodarskich. Dzięki posiadanemu sprzętowi możliwe jest wykonanie na miejscu w przychodni badań obrazowych, krwi, moczu i kału.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź stronę www.uroda.medicover.pl »

  Jeśli chodzi o usługi Kliniki Chirurgii Plastycznej Szpitala Medicover, to na pewno można powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych miejsc. Przede wszystkim nie ma tutaj takiego podejścia do pacjenta, w którym chodzi o zoperowanie ciała, ale o pewne korekty, dzięki którym każda osoba będzie wyglądać bardziej naturalnie, młodo i do tego również, aby każda osoba wyglądała na wypoczętą. To pewien trend, który zwany jest natural look. O tym i wielu innych usługach możemy przeczytać na stronie internetowej Szpitala Medicover.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Nieboli »

  Krakowskie Centrum Zdrowego Uśmiechu stanowi miejsce, w którym na najbliższą lub późniejszą wizytę możesz zapisać się drogą telefoniczną lub mailowo. Recepcjonistki tej kliniki zaoferują Tobie najlepszy termin, jaki dodatkowo zostanie na dzień przed wizytą potwierdzony telefonicznie. Klinika stomatologiczna zapewnia swym pacjentom między innymi zdjęcia rentgenowskie, za pomocą których można skutecznie i szybko określić źródło problemu oraz wybrać najlepszą metodę leczenia.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »