Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 128 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 224

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chirurgia plastyczna - MALIA »

  Klinika chirurgii plastycznej w Warszawie. Centrum Chirurgii Plastycznej Malia - centrum z najlepszymi specjalistami! Odwiedź naszą stronę i dowiedz się czym jest i jak wygląda operacja plastyczna. Doradzimy w jaki sposób, utrzymać naturalne piękno i zdrowy wygląd.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Częstochowa »

  Serwis poświęcony usługom ortodonty w Częstochowie. Pełen zakres badań i leczenia ortodontycznego dla dzieci i dorosłych. Leczenie zespołowe ortodontyczno-chirurgiczne oraz periodontologiczno-chirurgiczne.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny w Starachowicach »

  Wszystkie zwierzaki, które zawitają do mojego gabinetu weterynaryjnego w Starachowicach, otaczam troskliwą opieką. Oprócz leczenia chorych pupili, oferuję też szeroką gamę zabiegów profilaktycznych, by ustrzec je przed groźnymi schorzeniami, które czyhają na nie na co dzień. W swej pracy kieruję się olbrzymim szacunkiem do wszelkich żywych istot, dlatego zawsze robię wszystko, co w mojej mocy, by im pomóc. Zapraszam do mojej lecznicy dla zwierząt, Starachowice, ulica Piłsudskiego 138, tel. (41) 274-95-41.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz dermatolog Bydgoszcz - Fenomed »

  Jeśli zaczynają Państwo zauważać, że skóra straciła jędrność, nie należy czekać. Najlepiej od razu skontaktować się ze specjalistami z Fenomed. Jest to gabinet dermatologiczny w Bydgoszczy, który z dużym powodzeniem od kilkunastu lat świadczy usługi z zakresu prawie wszystkich dziedzin dermatologii. Naszą specjalnością jest kompleksowe leczenie przy wykorzystaniu innowacyjnych i sprawdzonych metod. Dlatego proponujemy fotoodmładzanie, depilację laserem, thermage oraz wygładzanie zmarszczek przy pomocy lasera. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  Psycholog Gdynia Gdańsk - psychoterapia dla osób dorosłych i młodzieży. Terapia indywidualna, par i konsultacje. Pierwsza konsultacja gratis. Gabinet Psychoterapii Ramona Kadyszewska prowadzony jest przez certyfikowaną psychoterapeutkę z 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Psychoterapeutka oferuje wsparcie w takich problemach jak: depresja, lęki, nerwice, bulimia, anoreksja czy PTSD. Lokalizacja: Gdynia Centrum, przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, psychoterapeuta, psychoterapia Gdańsk, Sopot, Gdynia »

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr med. Joanna Żurada-Wyrwińska - psychiatra. Specjalista psychiatra - ponad 30 lat pracy zawodowej. Od lat współpracuje z towarzystwem medycyny manualnej w dziedzinie powiązania schorzeń narządu ruchu.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Łódź specjalista »

  Problemy związane z chorobami skóry oraz błon śluzowych zawarte w kilku ciekawych artykułach. Na stronie gabinetu dermatologicznego w Łodzi możemy poznać wiele ciekawych i przydatnych informacji ze świata dermatologii. Strona może służyć pacjentom jako kontakt z dermatologiem. Serwis podzielony na kilka działów tematycznych, w których dowiemy się więcej na temat leczenia trądziku czy chorób skóry u niemowląt.

  Warto zapoznać się z medycznymi artykułami na stronie łódzkiego dermatologa. Specjalista w dziedzinie dermatologii pomoże skutecznie pozbyć się trądziku, poprawi wygląd i zdrowie skóry. Jest to bardzo dokuczliwa choroba zwłaszcza dla młodszych pacjentów. Na stronie internetowej możemy także zdobyć wiedzę na tematy z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polska Prywatna Klinika w Londynie skupiająca lekarzy - specjalistów w swoich dziedzinach »

  Private Medical Centre to Polska Prywatna Klinika, która w Londynie skupia takich specjalistów jak: dentysta, ginekolog, internista, kardiolog, pediatra. Najlepsi polscy lekarze w Wielkiej Brytanii.
  Nasza przychodnia na Acton powstała przede wszystkim z myślą, aby zaspokoić potrzeby zdrowotne wielotysięcznej polskiej emigracji, która zamieszkuje i pracuje w dzielnicach Acton, Hammersmith, Ealing oraz innych okolicach Londynu.
  Jako pierwsza z prywatnych polskich przychodni w Londynie, Private Medical Centre spełniając wymagane standardy jakości uzyskała rejestrację w Care Quality Commission (CQC). Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej przychodnia posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz wyposażona jest w zdalnie sterowaną windę umożliwiająca łatwy dostęp do gabinetów na piętrze.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Któż z nas nie doświadczał stanów ubytku wiary w siebie i wahań w kwestii znaczenia i kierunku swojego życia. Dla niektórych lęki te zmieniają się w patologiczne rozmiary i formy. Praktykiem, który pomaga w powrocie do dobrostanu jest psycholog i psychoterapeuta Łódź. Obustronna komunikacja w parze lub dialog małżeński nie za każdym razem się udają, a wparcie najbliższych okazuje się daremna, wtedy należałoby porozmawiać o własnych problemach z dobrym sychoterapeutą psychologiem. Przedłużające się problemy muszą doprowadzić do nerwicy, która objawia się również rozpaczą i apatią, ale również i irytacją, zaburzeniami snu i zaburzeniami jedzenia. Psychoterapia to podjęcie namysłu nad implikacją dzieciństwa na obecne życie, odzyskanie poczucia sprawczości i doskonalsza znajomość samego siebie pomaga rodzicom, którzy przeżywają problemy w relacjach z własnymi dziećmi, jak i parom starającym się o potomstwo. Wewnętrznych rozliczeń z trudnymi doświadczeniami i wpływem alkoholizmu rodzica muszą zrealizować te z dorosłych dzieci alkoholików, które uchylają się przed przyjęciem pełnej odpowiedzialności za siebie i czują, że są ofiarą.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna Poradnia Leczenia i Psychoterapii Zaburzeń Psychogennych Relatio »

  Specjalistyczna Poradnia Psychoterapii Relatio Wrocław, leczenie uzależnień, leczenie nerwicy, psychoterapia Wrocław, leczenie depresji. Pracując od wielu jako psychoterapeuci często spotykamy się z całym szeregiem pytań dotyczących tego czym jest i jak działa psychoterapia. Część z tych tematów wyjaśnimy bardziej szczegółowo w innych umieszczonych na stronie Poradni artykułach (np. o psychoterapii psychodynamicznej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej, osadzeniu psychoterapii w neuronauce, roli psychoterapeuty) tu skoncentrujemy się na sprawach podstawowych.
  Standardy postępowania klinicznego w Relatio stworzone zostały po to aby określić maksymalnie efektywne metody leczenia problemów zdrowotnych z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci. Odwołując się do ogólnych standardów postępowania klinicznego obowiązujących w Relatio określiliśmy w każdym z nich konkretne metody prowadzenia diagnozy oraz wyboru optymalnych metod leczenia pacjenta.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »