Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 123 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 222

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek terapii uzależnień - alkoholizm, derpesja, dda, terapia, leczenie »

  Zespół prywatnego ośrodka terapii uzależnień i pomocy psychologicznej "Polana" świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy psychologicznej. Dzięki pomocy specjalistów z tego ośrodka można rozwiązać problemy związane z nałogami, kłopotami rodzinnymi, czy też z popularną w Polsce depresją. Placówka ta w swojej ofercie posiada również konsultacje e-mailowe ze specjalistami z dziedziny psychologii. Ośrodek "Polana" jest właściwym wyborem.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz - Słomniki - Gabinet LiderWet »

  Centrum Weterynaryjne LiderWet istnieje od 1991 roku i znajduje się w Słomnikach. Prowadzone jest przez: lek. wet. Renata Czerwonka i lek. wet. Mariusz Czerwonka. Weterynarze z wieloletnim doświadczeniem oferujący kompleksowe usługi weterynaryjne.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Bętkowski »

  Jako Psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że dużo uwagi poświęcam procesom nieświadomym, emocjom oraz samej relacji. To podejście jest szczególnie skuteczne w leczeniu nerwic, zaburzeń emocjonalnych, depresji oraz w modyfikowaniu sposobu tworzenia relacji interpersonalnych. Ten sposób pracy umożliwia psychologowi również pracę z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania.

  Terapia rozpoczyna się trzema spotkaniami diagnostycznymi umożliwiającymi zebranie wywiadu na temat pacjenta. Decyzja o rozpoczęciu terapii podejmowana jest na trzecim spotkaniu wspólnie przez pacjenta i psychologa. Wszystkie spotkania są płatne.

  Oferuję pomoc w zakresie:
  Terapia Depresji
  Terapia Nerwic
  Leczenie zaburzeń somatycznych nie mających uzasadnienia biologicznego (zaburzenia psychosomatyczne)
  Terapia zaburzeń osobowości
  Terapia osobowości chwiejnych emocjonalnie
  Wsparcie w korygowaniu szkodliwych wzorców tworzenia relacji interpersonalnych
  Pomoc w usunięciu barier uniemożliwiających tworzenie stałych i satysfakcjonujących związków
  Terapia wglądowa przy leczeniu zaburzeń odżywania nie mających charakteru psychotycznego
  Wsparcie psychologiczne w radzeniu sobie z kryzysami życiowymi (np. rozwód, żałoba, utrata pracy, przejście na emeryturę)

  Dyplom Psychologa.
  Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Członek PTP i PTPPd.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Koszalin - Dentica »

  Stomatolog Dentica Koszalin ofertuje usługi takie jak Implanty zębów, protetyka, wybielanie zębów. Nasi dentyści wykonają dodatkowo korony zębowe, leczenie kanałowe oraz zdjęcie pantomograficzne przed zabiegiem.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking lekarzy »

  Na stronie RankingLekarzy.pl możliwe jest poznanie opinii wcześniejszych pacjentów o lekarzach, a także samodzielne komentowanie lekarzy. Obopólna wymiana opinii umożliwia odnalezienie przez pacjenta odpowiedniego specjalisty w danej specjalizacji. Opinie na serwisie można uznać za solidne i przydatne, dzięki bardzo prostym kryteriom oceny i bardzo dużej liczbie użytkowników.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Mikroskopowa w Szczecinie - implanty, wybielanie zębów, protetytka »

  Stomatologia Mikroskopowa to nowoczesne gabinety stomatologiczne w Szczecinie/Pogodno oferujące kompleksowe leczenie stomatologiczne od stomatologii zachowawczej przez endodoncję po protetykę. Wykwalifikowany personel Stomatologii Mikroskopowej oraz najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny to gwarancja leczenie na najwyższym poziomie. Otaczamy profesjonalną, indywidualną opieką każdego z naszych pacjentów. W ramach leczenie protetycznego oferujemy m.in leczenie implantami wykorzystując nowoczesne implanty stomatologiczne uznanych na rynku medycznym firm.Oferujemy również wybielanie zębów w Szczecinie bezpieczną metodą Nite&White. w ciągu 14 dni uśmiech odzyska śnieżnobiały blask a wybielanie przeprowadzane jest w domu samodzielnie przez pacjenta z użyciem szyny wykonanej w gabinecie stomatologii mikroskopowej

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • New Age Medics - Transport medyczny, ambulans, ratownictwo, szkolenia, , zabezpieczenie medyczne »

  Firma New Age Medics ma na swoim koncie wiele bezpiecznych imprez, meczów, pikników firmowych oraz wielu zadowolonych Klientów, którzy dzięki szkoleniom z pierwszej pomocy wiedzą jak pomagać innym. Zapewniamy transport medyczny, szkolenia, zabezpieczenie imprez masowych. Nasz AMBULANS jest do Państwa dyspozycji niezależnie od stopnia skomplikowania usługi. Nasi profesjonalnie wyszkoleni ratownicy zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa jak i przyjadą z pomocą w każdej sytuacji.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Bytu - pomoc psychologiczna »

  Placówki naszego centrum psychoterapii i rozwoju działają na terenie Katowic oraz Mikołowa. Nasi specjaliści reprezentują różne modalności terapeutyczne. W praktyce terapeutycznej kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zapewniamy konsultacje psychologiczne indywidualne i rodzinne, diagnostykę psychologiczną, psychoterapię indywidualną i grupową.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Proclinic Dental »

  Jesteśmy wyjątkową kliniką stomatologiczną, która znajduje się we Wrocławiu. Nasza kadra lekarzy stomatologów może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu protetyki, leczenia kanałowego, implantów oraz usługi RTG. Gwarantujemy, że każdy pacjent, który skorzysta z naszych usług będzie miał w pełni zdrowe zęby. Aby zapewnić pełne zadowolenie naszych pacjentów ciągle inwestujemy w rozwój naszej kadry specjalistów oraz w coraz nowocześniejszy sprzęt. Zapraszamy serdecznie do naszej kliniki.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »