Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 209

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Okulista »

  Wykonujemy szereg operacji okulistycznych takich jak: zabieg usunięcia zaćmy, operacje zeza, laserowa korekcja wad wzroku metodą LASIK, wszczepy wtórne soczewek połączone z usunięciem presbiopii (starczowzroczności), laseroterapia i chirurgia jaskry. Ponadto wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powiek.nn Poszerzyliśmy także naszą ofertę o nowe specjalności. Realizujemy w naszym oddziale w Chełmnie umowę z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w zakresie Jednodniowych Zabiegów Ortopedycznych takich jak: artroskopia i chirurgia ręki, a w Centrum Medycznym PWM w Gdyni pełnopłatne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.nn Wszystkie zabiegi i operacje odbywają sie w znieczuleniu (miejscowym lub pełnym) a pacjenci znajdują sie pod stałą opieką lekarza anestezjologa.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Peeling chemiczny »

  W sympatycznej atmosferze, w zaciszu naszego studio urody przeprowadzamy wiele skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobyliśmy w całej Europie. Wysoko wykwalifikowana kadra przeprowadza takie zabiegi, jak chociażby laserowe zamykanie naczynek, usuwanie znamion czy operacje plastyczne nosa. Nasza klinika piękna proponuje również m.in. usuwanie znamion i peeling chemiczny. Do zabiegów używamy jedynie sprawdzonych środków i urządzeń.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blue Klinik - gabinet stomatologiczny »

  Blue Klinik - gabinet dentystyczny w Bytomiu oferujący szeroką gamę usług, w których skład wchodzi stomatologia estetyczna. Posiada wykwalifikowany personel oraz dysponuje najnowszej generacji aparatem RTG do zdjęć punktowych wewnątrzustnych EXPERT DC.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Klinika dentystyczna “Kaleta Dentystyka” wykonuje zabiegi najlepszej jakości, co twierdzą 10-tki usatysfakcjonowanych osób. W klinice wykonywane są wszystkie normalne zabiegi stomatologiczne, takie jak leczenie kanałowe albo wybielanie zębów. Kraków to rozległa miejscowość, jednakże powrót klientów do naszej kliniki zaświadczają, iż sposób w jaki postrzegamy fach dentysty jest przez nich wyróżniany. Każdego z zaciekawionych zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego po więcej wiadomości.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PLUS-DENT Dentysta Kraków »

  Nowoczesna klinika stomatologiczna PLUS-DENT w Krakowie. Posiadamy trzy w pełni wyposażone stanowiska pracy. Zabiegi stomatologiczne w naszym gabinecie wykonujemy całkowicie bezboleśnie i dokładnie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie przez naszych lekarzy dentystów oraz stomatologów. Nasz zespół to ludzie młodzi dla których stomatologia jest pasją a rutyna jest obca... Polecamy takie zabiegi jak: wybielanie zębów, endodoncja mikroskopowa, implanty zębów, ortodoncja, protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna, higienizacja i stomatologia zachowawcza.
  Dzieci w naszym gabinecie traktowane są wyjątkowo tak aby lekarz stomatolog zapadł w ich pamięci jak najlepiej i nie kojarzył się z bólem, na koniec wizyty zawsze czeka je miła niespodzianka. Staramy się szanować czas pacjenta dlatego oczekiwanie na przyjęcie nie przekracza 15 min...

  Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się w Krakowie. Łatwy dojazd i parking dla zmotoryzowanych pacjentów.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Rzeszów »

  Gabinet Mazur zapewnia Państwu kompleksową rehabilitację dysfunkcji oraz schorzeń narządu ruchu, które powstały w skutek kontuzji, wypadków, urazów jak i również wynikających ze stylu życia, który prowadził pacjent. Zakres usług gabinetu obejmuje fizjoterapie ortopedyczną czyli leczenie wszelkiego typu dolegliwości układu kostnego, mięśniowego, stawowego, nerwowego, powięziowego oraz rehabilitację przygotowującą do operacji, jak również terapię pooperacyjną. W swojej ofercie gabinet posiada również rehabilitację sportową i powrót do sportu jest to rodzaj oddziaływania, która ma na celu jak najszybszy powrót pacjenta do sportu i formy. Ten rodzaj rehabilitacji składa się z kilku etapów. Gabinet zajmuje się również leczeniem przewlekłego bólu między innymi bólów stawowych, karku, głowy i po złamaniach.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Czerwiński »

  Terapia manualna, masaż, kinezyterapia, fizykoterapia. Rehabilitacja w bólach kręgosłupa, rwie kulszowej i ramiennej, bolesnego barku, po urazach sportowych. Rehabilitacja w chorobach reumatycznych i zwyrodnieniowych. Rehabilitacja w domu pacjenta. Laser, ultradźwięki, pole magnetyczne, zabiegi z elektroterapii. Zaopatrzenie ortopedyczne.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDSHOP.PL Największy Sklep Medyczny w Polsce »

  Wiodący dostawca sprzętu medycznego dla domu i szpitali, oferuje szeroką gamę sprzętu medycznego i wyposażenia w tym m.in. stetoskopy, ciśnieniomierze, wagi, termometry, inhalatory i apteczki.
  Naszym celem jest zapewnienie studentom medycyny i lekarzom zrobienie wygodnych zakupów produktów medycznych z jednego miejsca on-line bez konieczności wychodzenia do centrum miasta.
  Sklep posiada w swojej ofercie również produkty dla użytkowników domowych takie jak:
  pulsometry, krokomierze, produkty dla dzieci, szczoteczki, produkty do masażu, i wiele wiele innych.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - dentysta Mielec »

  Nowoczesny, wyposażony w nowe rozwiązania gabinet stomatologiczny. Innowacyjne metody leczenia, nowoczesne szkolenia i kursy, w których uczestniczy personel pozwoliły nam na wybicie się na rynku regionalnym. Protezy, wybielanie zębów, stomatologia estetyczna i wiele innych usług, które oferujemy to unikalna oferta.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »