Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 140 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 226

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Psychologiczny Barbara Urbanik - Kraków »

  Opieka psychologiczna oferowana w poradni psychologicznej jest skierowana do osób odczuwających:
  - Problemy osobiste
  - Trudności w relacjach społecznych – w związkach, w rodzinie
  - Trudności emocjonalne – obniżenie, wahania nastroju, stres, napięcie
  - Pogorszenie ogólnego funkcjonowania - lęki, nerwice, depresje
  - Różnorakie kryzysy związane z aktualną sytuacją życiową
  - Przeżywane konflikty, kryzysy rozwojowe
  - Zaburzenia zachowania i emocji
  - Zaburzenia odżywiania
  - Zaburzenia osobowości
  - Problemy wychowawcze

  Psychoterapia indywidualna (terapia indywidualna - terapia psychologiczna ma na celu pomoc w zrozumieniu doświadczanych trudności; usunięcie ich objawów, jak i ich przyczyn, a przy tym skorygowanie tych cech osobowości, które leżą u podłoża trudności.

  Ponadto konsultacja, diagnoza, poradnictwo psychologiczne.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog - autoklawy »

  Doświadczenie w budowie autoklawów pozwoliło firmie Pujiang stworzyć nową linię autoklawów Tinget, objętych dwuletnią gwarancją, które skutecznie podbijają światowe rynki medyczne. Wiele firm zastanawia się, które rozwiązanie jest lepsze: autoklawy czy sterylizacja.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Krakowie »

  Psychoterapia to forma spotkań z terapeutą dająca możliwość lepszego
  zrozumienia siebie i swojego życia. Każde takie spotkanie jest inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Profesjonalna pomoc terapeuty ułatwia zobaczenie siebie i swoich problemów w innym świetle. Dzięki nowej wiedzy możesz mieć większy i bardziej świadomy wpływ na to, co dzieje się z Tobą i w Twoim życiu. Może to być początek pozytywnych zmian.

  Naszą pomoc oferujemy między innymi gdy:
  § masz problemy wynikające z trudnych zdarzeń życiowych,
  § masz trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  § czujesz się przygnębiony, zagubiony, cierpisz z powodu lęku, nadmiernego pobudzenia, niepokoju,
  § masz problemy z jedzeniem i używkami
  lub po prostu chcesz lepiej poznać siebie.

  Celem psychoterapii jest pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące
  bycie w świecie - w zgodzie z samym sobą i w kontakcie z innymi
  ludźmi.
  Zapraszamy do naszych gabinetów psychoterapii mieszczących się w centrum Krakowa.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chorujena.pl - wiedza o zdrowiu, chorobach i lekach »

  Chorujena.pl to nowy portal poświęcony chorobom, lekom i lekarzom. Celem portalu jest usystematyzowanie wiedzy o lekach, łatwe znalezienie ich składu czy substytutów. Są one powiązane z chorobami, więc dzięki serwisowi możecie znaleźć lek na waszą dolegliwość, a nawet od razu go kupić online. Posiadamy też spis lekarzy oraz forum medyczne, na którym zadacie nurtujące was pytanie na forum porad udzielają lekarze i studenci medycyny. Publikujemy też regularnie artykuły medyczne. Zapraszamy

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Współczesna codzienność dla wielu ludzi jest wyzwaniem ponad siły. Problemy w pracy lub jej brak, kłopoty w życiu osobistym, tempo życia, zmiany, do których trzeba nieustannie się dostosowywać, a wreszcie towarzysząca nam godzina po godzinie presja i idący za nią stres – wszystko to sprawia, że coraz więcej osób popada w różnego rodzaju nałogi. Dla takich właśnie ofiar współczesnego świata otworzyliśmy nasz ośrodek, w którym oferujemy profesjonalne wsparcie i pomoc wszystkim, którzy cierpią z powodu takiego czy innego uzależnienia. Podczas dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta terapii nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra nauczy Cię, jak radzić sobie z wyzwaniami codzienności bez pomocy używek. U nas odzyskasz równowagę, zbierzesz siły do walki z nałogiem i wreszcie zdołasz się od niego uwolnić. Oferujemy także pomoc Twoim najbliższym (współuzależnionym) i zapewniamy pełną dyskrecję.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i Rozwój »

  Uczestnictwo w terapii pomoże Ci rozwiązać problemy osobiste, trudności w relacjach z rodziną, kłopoty małżeńskie, problemy wychowawcze.Specjalista psycholog pomoże Ci poradzić sobie z depresją, ze zrozumieniem trudnych emocji, samotnością czy odczuwanymi lękami. Terapia pomoże Ci odnaleźć rozwiązania na trudności wychowawcze z dziećmi, które mają problemy w szkole lub odczuwają inne trudności. Terapeuta pomoże Ci odbudować lepsza samoocenę, polepszyć komunikację i kontakty z bliskimi, nauczy w jaki sposób rozwiązywać nieporozumienia. Terapia pomoże Ci uporządkować trudne uczucia, poradzić sobie z różnymi lękami i przeżywanymi niepokojami. Jeśli przeżywasz kłopoty z zaburzeniami jedzenia, cierpisz na bulimię, anoreksję, przeżywasz kryzysy w związku z partnerem, trudno Ci przezwyciężyć stres w pracy czy piętrzące się trudności, psycholog dzięki diagnozie i terapii, pomoże Ci poukładać życie od nowa, uporządkować sprawy osobiste, wyjaśnić nieporozumienia z bliskimi. Jeśli cierpisz z powodu smutku, złości, żałoby z powodu odejścia bliskiej Ci osoby, lub jesteś przechodzisz trudny czas separacji czy rozwodu, rozwiązywania trudnych spraw, terapeuta umożliwi Ci w bezpiecznej atmosferze podjęcie ważnych decyzji, http://www.psycholog.kt.pl

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kaszel »

  Dzień dobry, Nazywam się Wojciech Piotrowski. Jestem dr hab med, specjalizującym się w chorobach płuc. Mocno Was zapraszam do kliknięcia mojej strony www. Zobaczą na niej kochani pacjencji moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako lekarz pulmonolog specjalizuję się w wielu dolegliwościach: sarkoidoza, astma,choroby śródmiąższowe płuc, kaszel. Serdecznie zapraszam do prywatnego gabinetu, który mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej pod numerem 121. Świadczymy wszystkie usługi medyczne nie, które nie są finansowane przez NFZ.
  W naszej ojczyźnie coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie jest ona charakteru nowotworowego ani infekcyjnego. Schorzenie odznacza się cyklem deformacji rozciągniętych blisko po kompletnych płucach i nie tylko. Bardzo wielokrotnie choroba ta uderza nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
  Przewlekłe choroby płuc wyznaczają rosnący problem, głównie w kasiastych krajach rozwiniętych, namaszczonych zjawiskiem wymierania społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przede wszystkim zwłóknienia płuc, nie zyskują należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny Bladortol – wszystko dla pacjentów. »

  Świadczymy usługi od 1992 roku. Misją naszego sklepu jest pomoc pacjentom. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu medycznego dla firm i osób indywidualnych. W trosce o zdrowie i życie zapewniamy naszym klientom rzetelną i fachową obsługę, a długoletnie doświadczenie i współpraca z różnymi firmami pozwala na dostosowanie naszej oferty do potrzeb osób chorych. Sprowadzamy na zamówienie każdy rodzaj sprzętu medycznego. Sprzedajemy wysyłkowo na indywidualne zamówienia. Posiadamy oprócz placówki w Olsztynie sklep w Ostródzie.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław - Joanna Możdżyńska »

  Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego. Prowadzę terapię w podejściu psychodynamicznym. W ramach gabinetu pracuję z osobami, które mierzą się z różnego rodzaju trudnościami oraz z tymi, których do spotkań z psychologiem motywuje chęć głębszego poznania siebie i rozwoju. Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego. Prowadzę terapię w podejściu psychodynamicznym. W ramach gabinetu pracuję z osobami, które mierzą się z różnego rodzaju trudnościami oraz z tymi, których do spotkań z psychologiem motywuje chęć głębszego poznania siebie i rozwoju.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • DermatologKielce.com.pl »

  Prywatny Gabinet Chorób Skóry dr Katarzyny Sobańskiej usytuowany w Kielcach zapewnia porady i terapie dermatologiczne oraz wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej. W warunkach lekarskiego gabinetu zabiegowego, pacjenci mogą skorzystać z mezoterapii bezigłowej, peelingów kawitacyjnych, mikrodermabrazji diamentowej, lasera Biosphere oraz innych zabiegów kosmetyki medycznej. W gabinecie przeprowadzane jest także osocze bogatopłytkowe, zabieg wypełnienia zmarszczek HA i niwelowania zmarszczek TB. W gabinecie leczone jest łysienie plackowate, łysienie kobiet i mężczyzn oraz wszelkie metamorfozy skórne.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »