Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 222

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet medycyny estetycznej Lorens & Lorens - kosmetyka, botox, medycyna estetyczna Kraków »

  Gabinet prowadzi - lekarz Piotr Lorens, specjalista, absolwent podyplomowych studiów Kosmetologia dla lekarzy. Zakres zabiegów: toksyna botulinowa (Botox), kwas hialuronowy (wypełniacze, mezoterapia, hydrobalans, hydrolift) peelingi i inne. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Zofia Kołtoniak »

  Usługi psychologiczne, terapia indywidualna i grupowa, warsztaty - szkolenia psychologiczne, psychoedukacja.

  Konsultacja
  Rozpoczęcie psychoterapii poprzedzamy konsultacją, która jest wstępnym spotkaniem diagnostycznym. Spotkanie trwa 50 minut.

  Psychoterapia indywidualna
  To indywidualne spotkania - sesje, prowadzone w zależności od potrzeb raz lub dwa razy w tygodniu. Kierowana jest do osób, które cierpią z powodu chronicznego stresu, zaburzeń nastroju, depresji, lęków, natrętnych myśli i zachowań. Podjęcie psychoterapii indywidualnej jest zasadne, także w przypadku chorób psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, problemów ze snem, zaburzeń seksualnych. Pomocna jest również dla osób, które znalazły się w kryzysie np. utraciły bliską osobę, przeżywają problemy w związkach partnerskich, rodzinach, czują się samotne. Spotkanie trwa 50 min.

  Psychoterapia grupowa
  Kierowana jest do osób,  których źródłem problemów są relacje z innymi ludźmi.
  Grupa terapeutyczna pozwala obniżyć napięcie związane z relacjami interpersonalnymi . Dzięki pracy grupowej uzyskujemy informacje, na temat tego jak inni przeżywają nasze zachowania i w bezpiecznych warunkach możemy się do tego odnieść. Grupa, poprzez swoje wsparcie ośmiela nas do zmiany zachowań.
  Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 min.

  tel. 0602-610-296

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Cenpil Gliwice »

  Przychodnia lekarska Cenpil Gliwice świadczy usługi medyczne w ramach NFZ pacjentom z terenu Gliwic, Zabrza oraz okolic. Do dyspozycji pacjentów jest nowe laboratorium medyczne oraz kolumna transportu sanitarnego.
  Cenpil świadczy również usługi w zakresie medycyny pracy, badań profilaktycznych, badań kierowców, kardiologa, okulisty, laryngologa.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz homeopata Poznań »

  Doświadczony lekarz homeopata przyjmuje w Poznaniu osoby zainteresowane holistycznym podejściem do zdrowia. Homeopatia pozwoli Państwu osiągnąć dobrą formę dzięki skutecznej wpsólpracy pacjenta z lekarzem. Poznański homeopata oferuje leczenie bodźcowe i regulacyjne oraz indywidualną analizę komputerową.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ginekologiczny Piotr Żołnierczyk »

  Jest to strona Gabinetu Ginekologicznego prowadzonego przez Dr nauk medycznych Piotra Żołnierczyka. Strona zawiera dane teleadresowe gabinetu mieszczącego się w dwóch lokalizacjach - w Warszawie i Legionowie oraz zakres działalności.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem dolegliwości, przeżywanych jako psychiczny dyskomfort lub cierpienie psychiczne. Bywają one opisywane jako: niepokój, napięcie, rozdrażnienie, „nerwowość”, nasilone obawy przed czymś, smutek, brak energii, niezdolność do przeżywania radości, utrata zainteresowań, zamartwianie się, trudność w skupieniu uwagi i podejmowaniu decyzji, nękające przykre myśli i wątpliwości, poczucie gorszej pamięci, bezsenność, itd.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny »

  Grupa TOP, to miejsce jednoczące wielu doświadczonych specjalistów z zakresu psychologii stresu, uzależnień, racjonalnej terapii zachowań i wielu innych. Zapraszamy do naszego gabinetu, znajdującego się w centrum Warszawy Dla tych, którzy szukają jedynie konsultacji przez internet, umożliwiamy także uzyskanie pomocy psychologicznej online. Działamy od 2011 roku i wciąż się rozwijamy.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowomed- medycyna estetyczna Kraków »

  Specjalistyczne Centrum Medyczne w którym przyjmują wybitni specjaliści z wielu dziedzin. Skuteczne leczenie w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny. Pacjenci mają zapewnioną najlepszą opiekę medyczną i mogą liczyć na cierpliwe, życzliwe oraz partnerskie podejście. Szeroka oferta zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Filia Centrum również w Bielsku- Białej.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Opole – Protetyka – Chirurgia stomatologiczna - PraxiDent »

  Stomatologia Opole to profesjonalna protetyka i chirurgia stomatologiczna w jednym miejscu. Oferujemy estetyczną korektę i przebudowę własnych zębów, które są nieprawidłowo ustawione i przebarwione. Gwarantujemy bezbolesne dłutowanie zatrzymanych zębów i ich usuwanie oraz hemisekcję, dzięki której uratujesz zęba wielokorzeniowego. Naszą pełną ofertę znajdziesz na praxident.pl

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie otyłości Kraków »

  IntegraMED to poradnia zdrowego żywienia która pomaga ludziom otyłym pozbyć się nadwagi w nastawieniu na długotrwały efekt. Jest to ściśle powiązane ze zmianą w odżywianiu się oraz modyfikacją stylu życia który w większości przypadku osób otyłych jest siedzący i pozbawiony ruchu.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »