Badanie EMG Neurolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Badanie EMG Neurolog

Badanie EMG Warszawa
SPECJALISTA NEUROLOG
Katarzyna Toruńska
Gabinet prywatny & Wizyty domowe
Warszawa i okolice
Rejestracja tel. 604 964 039
ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
- ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG Neurolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 134 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 224

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek Szkoleń i Psychoterapii "Madra" »

  Jako terapeuci pracujemy w oparciu o techniki i założenia nurtu psychoterapii psychodynamicznej. Pomagamy w rozumieniu sposobu przeżywania, funkcjonowania w zewnętrznym świecie oraz mechanizmów wpływających na podejmowane decyzje. W trakcie pracy podejmujemy działania mające na celu zamianę ich na bardziej dojrzałe, sprzyjające pełniejszemu życiu.


  Wszyscy prowadzący biorą udział w szkoleniach certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz uczestniczą w regularnych superwizjach.

  Obszary pracy:

  - lęki, stres, unikanie niektórych sytuacji,
  - depresja, obniżony nastrój,
  - nerwice,
  - problemy zdrowotne o podłożu psychicznym,
  - zaburzenia snu, zaburzenia jedzenia, zaburzenia życia seksualnego,
  - problemy w związkach, trudności w budowaniu bliskich relacji, poczucie osamotnienia,
  - lęk przed oceną,
  - problemy w podjęciu trudnej decyzji,
  - problemy w relacjach rodzinnych,
  - problemy w relacjach zawodowych,
  - niskie poczucie własnej wartości,
  - poznanie siebie i polepszenie funkcjonowania w życiu osobistym lub/i zawodowym,
  - pomoc w sytuacjach kryzysowych:
  • śmierć bliskiej osoby, rozstanie, rozwód, ciężka choroba, utrata zdrowia, przeżycie zdrady.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Kręgosłupa Rybczyński Poznań 606998116 »

  Gabinet Terapii Naturalnych Schorzeń Kręgosłupa i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany,specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w:bólu pleców kręgosłupa i stawów,terapii manualnej,nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie,rwie kulszowej,dyskopatii, kręgozmyku,przepuklinie krążkowej kręgosłupa,wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach,rehabilitacji,lumbago,bólach korzonków,alergiach, odchudzaniu, wykonuje:masaże chińskie kręgosłupa, zdrowotny,japoński,sportowy,odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit,medycynę chińska, akupresurę, bioterapie,dobieram dietę,proponuje zabiegi: odchudzające, rolletic,detoksykacje,body detoks,oczyszczanie organizmu ziołami,suplementy,alveo, kosmetyki, dr.nona, radiostezja, wahadła

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna, Ortopedia, Laryngologia - Klinika św. Łukasza »

  Klinika Św. Łukasza w Bielsku-Białej prowadzi konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ortopedii, laryngologii, chirurgii ogólnej i stomatologii.

  Klinika plastyczna pod przewodnictwem Dr Martina Brzuchanskiego oferuje szereg zabiegów, między innymi: korekty nosa, korekty uszu, plastyka brzucha, face lifting.

  Specjalistyczna klinika artroskopowa zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym następstw urazów sportowych oraz chorób narządu ruchu. Szczególne miejsce w działalności leczniczej ośrodka zajmuje artroskopowa chirurgia kolana, barku, stawu skokowego i innych stawów.

  W klinice znajdują się gabinety przyjmujące pacjentów ze schorzeniami z zakresu neurologii, neurochirurgii, kardiologii, reumatologii oraz psychologii

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • WCO - korekcja wzroku »

  Wrocławskie Centrum Okulistyczne powstało w 2000 roku z przeniesienia Prywatnej Praktyki Okulistycznej dr n. med. Jolanty Markuszewskiej do nowego centrum we Wrocławiu. Centrum posiada nowocześnie przystosowany lokal pozwalający na najlepszą i profesjonalną obsługę klienta. WCO jako jedno z pierwszych w Polsce wykonuje ambulatoryjne zabiegi mikrochirurgiczne takie jak usuwanie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, zabiegi przeciwjaskrowe, eliminacja zeza u dorosłych i dzieci oraz plastyczna korekcja powiek. Posiadamy wyjątkowo bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w leczeniu chorób i wad wzroku. Obecnie domeną firmy stały się zabiegi laserowej korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności oraz astygmatyzmu. Gabinet jest znaną Kliniką Leczenia Wad Wzroku w Polsce oraz za granicą. Wrocławskie Centrum Okulistyczne posiada kontrakt na usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej z NFZ oraz kontrakt na zabiegi laserowania siatkówki i badań angiografii fluoresceinowej. WCO gwarantuje wyjątkowo profesjonalnie doświadczony zespół lekarzy oraz usługi na najwyższym poziomie zapewniające bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki łódź »

  Nasz zakład medyczny działa na rynku już od 2006 roku. W tym czasie wykonaliśmy wiele zabiegów związanych z chirurgią naczyniową w jakiej się specjalizujemy. W ramach naszych usług mogą Państwo skorzystać z leczenia operacyjnego żylaków, owrzodzeń żylaków, owrzodzeń żylnych. Wykonujemy zabiegi związane z chirurgią ogólną w tym w ramach kontraktu z NFZ. Posiadamy nowoczesne sale operacyjne, pokoje dla pacjentów z poza Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • LEK STOM EWA HORNIK-PIETRZYK katowice ortodonta »

  Lekarz dentysta ze specjalizacją w ortodoncji, Ewa Hornik-Pietrzyk, administruje we Wrocławiu Specjalistyczną Praktyką Stomatologiczną. Ortodonta wykonuje rząd zabiegów z obszaru głównie leczenia wad zgryzu. W prywatnym gabinecie przyjmowani są Pacjenci w każdym wieku. Korekcie wad zgryzu poddaje się przeważnie dzieci czy młodzież, mimo to jest to dostępne także w przypadku osób dojrzałych. Nasi specjaliści w zależności od wypadku rekomendują aparat ruchomy lub też zakładają i następnie monitorują aparat ruchomy. Na wizytę w gabinecie ortodonty można umówić się też telefonicznie. Strona internetowa zawiera cały charakter naszych usług.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie tłuszczaków Sandomierz »

  Gabinet Chirurgiczny Ostrowiec (blisko Kielce, Opatów, Staszów, Sandomierz, Starachowice). Chirurg posiada aparat Usg Doppler i oferuje zabiegi: odtrucie alkoholowe i odtruwanie alkoholowe, wszywka alkoholowa Esperal, usuwanie żylaków, usuwanie kurzajek, kaszaków i usuwanie tłuszczaków. Zapraszamy - wrastający paznokieć zabieg kompleksowy.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i powołania, świadczy usługi psychologiczne, w zakresie psychoterapii oraz coachingu kariery i osobistego w Krakowie i okolicach. Gabinet psychologiczny Anny Rekel znajduje się w centrum Krakowa w zabytkowym Browar Lubicz.
  Psycholog Anna Rekel współpracuję z Fundacją Psychoterapii Rodzinnej w Krakowie gdzie pomoga dzieciom i ch rodzinom powrócić do zdrowia psychicznego. Zakres opieki obejmuję psychoterapię indywidulną jak również grupowe formy pomocy psycholigcznej takie jak psychoterapia rodzinna oraz psychoterapia małżeńska i par. Każdy z tych form psychoterapii czy coachingu będzie dopasowana do potrzeb klienta.
  Do par małżeńskich jest skierowana psychoterapia małżeńska, charakterystyczną cechą tego typu sesji psychologicznej jest to, że na w spotkaniu nie biorą udziału dzieci i pozostali członkowie rodzinny, np. dziadzkowie. Dla osób indywidualnych wykorzystuje się coaching kariery jak i psychoterapia indywidulana. Warto dodać, że spotkania mogą odbywać w gabinecie psychologicznym lub na terenie miasta Kraków i okolic. Wizyty domową cieszą się dobrą opinią wśród dzieci.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operacja zaćmy w Czechach - poradnik o leczeniu za granicą »

  Poradnik dla pacjentów dotyczacy organizacji leczenia zaćmy za granicą np. w Czechach lub w Niemczech. Jak przygotować się do zabiegu usunięcia zaćmy, jak wybrac klinikę oraz jakie dokumenty będą potrzebne do otrzymania zwrotu wydatków od NFZ. Poradnik krok po kroku prowadzi przez wszystkie wymagane etapu i podkreśla na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Strona zawiera także informacje o innych, mniej popularnych rodzajach leczenia.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.Go4HealthTravel.com - Portal turystyki medycznej, najlepsze kliniki i lekarze »

  Internetowa Platforma Informacji Medycznej pozwala na wyszukiwanie informacji o metodach leczenia, klinikach i lekarzach, porównywanie cen zabiegów oraz umawianie wizyt lekarskich. Osobisty Asystent Pacjenta pomaga w wyszukaniu właściwej kliniki i zorganizowaniu leczenia i podróży. Do dyspozycji użytkowników są lekarze specjaliści, którzy odpowiadają na pytania dotyczące chorób i metod leczenia. Artykuły o tematyce medycznej przybliżają użytkownikom zagadnienia z zakresu medycyny, zdrowia i urody.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »