Bipolarni - Stabilne życie z chorobą afektywną dwubiegunową (ChAD) - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Bipolarni - Stabilne życie z chorobą afektywną dwubiegunową (ChAD)

Blogu Bipolarni jest o tym jak prowadzić stabilne życie mimo choroby afektywnej dwubiegunowej. Spostrzeżenia i sprawdzonymi przeze mnie sposoby na radzenie sobie w sytuacjach wywołanych przez ChAD. Również rodziny chorych znajdą tu informacje o lekach, terapii, leczeniu i o tym, jak pomóc bliskim trafić do lekarza psychiatry.

Szczegóły strony bipolarni.wordpress.com:

Podlinkuj stronę bipolarni.wordpress.com:

Bipolarni - Stabilne życie z chorobą afektywną dwubiegunową (ChAD)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 166 Odwiedziny netsprint 28 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 389

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grzybica paznokci »

  Strona poświęcona popularnym lecz nie lubianym chorobom dłoni i paznokci. W serwisie zdjęcia, objawy oraz podstawowe informacje dotyczące leczenia chorób tj.: grzybica paznokci, łuszczyca, onycholiza czy zanokcica.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Impotencja »

  Przyczyny impotencji, leczenie impotencji i objawy impotencji. Kompendium wiedzy na temat męskich dysfunkcji seksualnych. Skuteczne sposoby walczenia z impotencją poprzez stosowanie naturalnych metod, środków farmakologicznych i terapii psychologicznej.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie - Psychoterapia »

  Witamy serdecznie w poradni Statek w Warszawie. Pomożemy w ciężkich sytuacjach życiowych. Psychoterapeuta rozwiąże nasze problemy. Dzięki psychoterapii dla dorosłych i dzieci nasi pacjenci znów cieszą się życiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji Dagmara Woja »

  Nazywam się Dagmara Woja. Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem. Oferuję osobiste usługi osobom które wyszukały się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia psychologicznego. Pracuje indywidualnie dostosowując rodzaj terapia przede wszystkim do potrzeb i wieku pacjenta. W swej pracy kieruje się głównie zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego chęci, potrzeby, problemy. Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Pomagagam przy zaburzeniach i trudnościach (min.: nerwica i depresja). Oferuję terapię indywidualną oraz terapię dla par czy rodzin. Oferuję też poradnictwo oraz konsultacje psychologiczne. Swoją ofertę kieruję do młodzieży i dorosłych. Zapraszam do własnego gabinetu psychoterapii klientów z miasta Wroclaw i okolic.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Olsztyn »

  Sieć zakładów rehabilitacji oferująca kompleksową pomoc z zakresu fizjoterapii w zakresie:
  - kinezyterapii
  - fizykoterapii
  - masażu
  - hydroterapii

  Prowadzimy zajęcia z pacjentami również w domu oraz na oddziałach szpitalnych. Długoletnie doświadczenie i najlepszy personel daje gwarancję indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Posiadamy podpisana umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

  Zapraszamy do naszych placówek.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa - Anna Babicz »

  Gabinet psychoterapii w Warszawie - Anna Babicz, psychoterapeuta systemowy.

  Oferuje pomoc w Warszawie w następujących obszarach:
  - problemy wychowawcze, problemy wieku młodzieńczego, adolescencja,
  - rozwój osobisty, odnowa zdrowia psychicznego,
  - trudności w związku,
  - kryzys małżeński,
  - terapia par, terapia rodzin, mediacja,
  - trauma, strata, żałoba, depresja,
  - zaburzenia jedzenia, bulimia, ortoreksja,
  - trudności w komunikacji, niska samoocena,
  - uzależnienia, współuzależnienia,

  Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. W ramach spotkań zapewniona jest pełna dyskrecja i anonimowość.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzuć Palenie, Szkolenie motywacyjne rzucanie palenia papierosów »

  RZUĆ PALENIE RAZ NA ZAWSZE.

  Serdecznie zapraszam do udziału w niezwykle motywacyjnym szkoleniu poświęconemu tylko jednemu celowi – RZUCENIE PALENIA RAZ NA ZAWSZE.

  Uczestnicy mojego Szkolenia otrzymają potężną dawkę motywacji do rozstania się z nałogiem. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda, która nie wiąże się z fizycznym cierpieniem po odstawieniu nikotyny. Ponad 90% uczestników moich szkoleń jest zdecydowanych zaraz po ukończeniu sesji na przejście przez rozżarzone węgle i całkowitą rezygnację z nałogu. Jest to tak silne przeżycie emocjonalne i duchowe, oraz zastrzyk pozytywnej adrenaliny i energii życiowej gwarantujących pełen sukces w RZUCENIU PALENIA RAZ NA ZAWSZE.

  Samo przejście po węglach jest zapięciem pewnej klamry, uwieńczeniem szkolenia. Ma ono wymiar symboliczny i przeznaczone jest tylko dla osób chętnych. Skuteczność mojej metody jest taka sama dla osób, które nie zdecydowały się na przejście.

  Uczestnicy niczego się wyrzekają, nie tęsknią za papierosem, nie występuję wzmożony apetyt, brak chęci zapalenia choćby „jednego na próbę” . Jest to efekt możliwy do osiągnięcia tylko naturalną metodą silnej własnej motywacji i determinacji  Ja gwarantuję absolutnie rewolucyjną zmianę myślenia o nałogu, oraz całkowite przeorientowanie myślenia palacza za pomocą wybranych najskuteczniejszych metod, które wypracowałem podczas mojego 10 letniego doświadczenia.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Anna Piskozub »

  Oferuję szeroko rozumianą pomoc psychologiczną – prowadzę konsultacje, porady, diagnostykę psychologiczną dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapię psychologiczną dzieci.
  W ramach swojej praktyki zajmuję się także diagnozą oraz wsparciem rozwoju małego dziecka, szczególnie dziecka z zaburzeniami i nieprawidłowościami w rozwoju.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Półpasiec Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. »

  Jeżeli kogoś z Państwa interesują informacje na temat schorzenia o nazwie półpasiec, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.Herpeszoster.pl. Piszemy szczególnie o leczeniu tej choroby.Około 20% osób w społeczeństwie zachoruje na półpasiec (zoster) – chorobę zakaźną, wywołaną wirusem ospy wietrznej. Znaczna większość z tych, które chorują na półpasiec, to osoby w wieku podeszłym. Osoby młode z reguły są w mniejszości, jeśli chodzi o ryzyko zachorowania na półpaśca, ale znane są także przypadki zakażenia tym wirusem u dzieci.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mięczak Zakaźny »

  Mięczak Zakaźny - strona poświęcona mięczakowi zakaźnemu, wirusowej chorobie skóry. Piszemy o różnych rodzajach terapii mięczaka, zamieszczamy zdjęcia mięczaka zakaźnego oraz proponujemy naturalną terapię amerykańskim kremem Conzerol.

  Data dodania: 02 07 2016 · szczegóły wpisu »