Blikpol Sopot. Laserowa Korekcja Wzroku. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Blikpol Sopot. Laserowa Korekcja Wzroku.

Trójmiejskie Centrum Okulistyczne.
Oddział renomowanego Centrum Medycznego "KARDIOTEL", na rynku od 1997 roku. Specjalizuje się w takich sferach jak laserowa korekta wzroku, badanie OCT, stożek rogówki, operacja zaćmy, leczenie jaskry. Wybitni lekarze okuliści z wieloletnim doświadczeniem.

Szczegóły strony www.blikpol.pl:

Podlinkuj stronę www.blikpol.pl:

Blikpol Sopot. Laserowa Korekcja Wzroku.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 156 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 356

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Psychologiczny Barbara Urbanik - Kraków »

  Opieka psychologiczna oferowana w poradni psychologicznej jest skierowana do osób odczuwających:
  - Problemy osobiste
  - Trudności w relacjach społecznych – w związkach, w rodzinie
  - Trudności emocjonalne – obniżenie, wahania nastroju, stres, napięcie
  - Pogorszenie ogólnego funkcjonowania - lęki, nerwice, depresje
  - Różnorakie kryzysy związane z aktualną sytuacją życiową
  - Przeżywane konflikty, kryzysy rozwojowe
  - Zaburzenia zachowania i emocji
  - Zaburzenia odżywiania
  - Zaburzenia osobowości
  - Problemy wychowawcze

  Psychoterapia indywidualna (terapia indywidualna - terapia psychologiczna ma na celu pomoc w zrozumieniu doświadczanych trudności; usunięcie ich objawów, jak i ich przyczyn, a przy tym skorygowanie tych cech osobowości, które leżą u podłoża trudności.

  Ponadto konsultacja, diagnoza, poradnictwo psychologiczne.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bioenergoterapeuta, energoterapeuta, warszawa »

  Próbowałeś, robić co mogłeś – i nie powiodło się? Może do osiągnięcia zdrowia i szczęścia potrzeba czegoś więcej? Życiodajne źródło energi w zasięgu Twojej ręki. Czy chcesz wykorzystać uśpiony potencjał aby na nowo cieszyć się dniem codziennym?

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny, Jarosław, woj.podkarpackie »

  Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny w Jarosławiu proponuje konsultacje psychologiczne, interwencje kryzysową, psychoterapie indywidualną, diagnozę psychologiczną oraz szkolenia interpersonalne.nn37-500 Jarosław, ul. Słowackiego 17, tel. 791 583 480

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Rehabilitacyjna Willa Kalina »  Zajmujemy się rehabilitacją ogólnoustrojową dorosłych i dzieci zgodnie z zasadami niepublicznego zakładu leczniczego.

  Zarówno realizujemy zgłaszane potrzeby pacjentów jak i proponujemy własne programy terapeutyczne wszystkim zgłaszającym się do nas z problemami zdrowotnymi.

  Cechuje nas indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalna i życzliwa kadra.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholików »

  Jeśli od jakiegoś czasu samotnie zmagasz się z uzależnieniem, nieważne, czy jest to nałóg alkoholowy, uzależnienie hazardu, czy też inne, nasz ośrodek jest miejscem właśnie dla Ciebie. U nas przekonasz się, że nie musisz już walczyć sam, zyskasz pomoc i wsparcie grona osób o podobnych doświadczeniach, a także profesjonalistów, którzy poprowadzą Cię ku trzeźwości. W naszej placówce oferujemy sympatyczną, rodzinną atmosferę, która sprawi, że od razu poczujesz się lepiej, zapewniamy także maksimum dyskrecji oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Twoje zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne, jest naszym priorytetem. Z naszego wsparcia skorzystało już wiele osób, które dzięki oferowanej przez nas pomocy szczęśliwie przezwyciężyły nałóg i wróciły do normalnego życia. Mamy potwierdzoną, wysoką skuteczność leczenia. Nie wahaj się więc – skorzystaj z naszego doświadczenia i miej odwagę powiedzieć nałogowi „nie”. W naszym towarzystwie zerwanie z uzależnieniem będzie prostsze niż myślisz.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • WizytaDomowa.pl - ogólnopolska baza lekarzy wizyt domowych »

  WizytaDomowa.pl - największa ogólnopolska wyszukiwarka lekarzy świadczących usługi wizyt domowych. Wizyty domowe lekarzy specjalistów, pediatrów, internistów, pielęgniarek, rehabilitantów i fizjoterapeutów. WizytaDomowa.pl to baza kontaktów do lekarzy domowych na terenie całego kraju. WizytaDomowa.pl pozwala znaleźć lekarza, sprawdzić godziny realizacji wizyt domowych lub odnaleźć lekarza, który w danym dniu przyjmuje w gabinecie lub przychodni. WizytaDomowa.pl to pierwsza wyszukiwarka wizyt domowych w Polsce. Wizyty domowe warszawa, wizyty domowe Kraków, wizyty domowe Poznań, wizyty domowe Wrocław.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazne biuro rachunkowe »

  biuro rachunkowe. Kompleksowe usługi księgowe świadczone są dla klientów z całej Polski. Doświadczony i otwarty na ludzi zespół fachowców.Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów oraz polisę OC. Doradztwo podatkowe i biznesowe.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Joanna Barszczewska »

  Strona powstała z myślą o osobach, które szukają pomocy psychologicznej. Często decyzja o umówieniu się na pierwszą wizytę wydaje się trudna. Mogą jej towarzyszyć silne emocje i niepewność, czy pomoc, jaką oferuje psycholog będzie dla nas odpowiednia. Mam nadzieję, że informacje tutaj zawarte pomogą ocenić, czy moja oferta i kwalifikacje odpowiadają Państwa potrzebom.nW zależności od zgłaszanych problemów proponuję porady, konsultacje, diagnozy psychologiczne lub psychoterapię indywidualną.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog sosnowiec - Med-Complex »

  Stomatolog sosnowiec który znajduje się w przychodni Med-Complex już ponad 20 lat dba o zdrowe zęby naszych pacjentów, pomaga im w zwalczaniu chorób zębów oraz przyzębia. W przychodni oferujemy usługi w zakresie: stomatologii, protetyki, chirurgii szczękowej.
  Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-19.00 oraz w piątki w godzinach 8.00-13.00
  Każdego dnia zmieniamy się dla Was.

  Data dodania: 15 04 2017 · szczegóły wpisu »