Borelioza - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Borelioza

Choroby odkleszczowe stają się coraz większym problemem zarówno w Polsce jak i na świecie. Na moim blogu znajdziecie nowości związane z boreliozą, oraz koinfekcjami. Ponieważ borelioza jest stosunkowo niedawno odkrytą chorobą, cały czas dowiadujemy się nowych rzeczy na jej temat. Na blogu znajdziecie również historię mojego leczenia, gdyż ja również jestem chory na boreliozę.

Szczegóły strony borelioza.net:

Podlinkuj stronę borelioza.net:

Borelioza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 266 Odwiedziny netsprint 53 Odwiedziny msnbot 71 Odwiedziny googlebot 478

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Katowice »

  Oferujemy pomoc w następujących obszarach: zaburzenia nerwicowe, depresje, zaburzenia osobowości, zaburzenia łaknienian, przeżywanie żałoby. Formy pracy Ośrodka: Konsultacje: spotkania indywidualne z pacjentem mające na celu ustalenie natury problemu oraz najbardziej dogodnej dla pacjenta formy pomocy. Psychoterapia indywidualna: regularne spotkania z terapeutą (1 lub 2 razy w tygodniu) mające na celu ustalenie istoty problemu, osiągnięcie wglądu w przyczynę powstałych objawów, a tym samym usunięcie źródła zaburzeń i ustąpienie objawów. Psychoterapia grupowa: praca w grupie 8-12 osobowej prowadzonej przez dwóch psychoterapeutów raz w tygodniu; grupa ma charakter zamknięty; pacjenci mimo różnego rodzaju zaburzeń spotykają się we wspólnym celu, jakim jest dokonanie zmiany wewnętrznej. Psychoterapia wspierająca: regularny kontakt z psychoterapeuta mający na celu pomoc w przywróceniu równowagi psychicznej w trudnych sytuacjach życiowych, okresach kryzysów rozwojowych oraz pomoc w problemach adaptacyjnych; do tego rodzaju psychoterapii kwalifikowani są także pacjenci dla których nie jest wskazana psychoterapia wglądowa. Zapewniamy życzliwe i profesjonalne podejście, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości, świadomej woli i decyzji oraz zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny: 0 608 638 150, 0 608 710 094,

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ParamedicShop.pl - Sprzęt Ratownictwa Medycznego »

  Internetowy sklep medyczny. Najlepsza oferta sprzętu ratownictwa medycznego.
  Wygodne i bezpieczne zakupy, profesjonalna obsługa. Kładziemy szczególny nacisk na szybkie i skuteczne działanie.

  Oferta ParamedicShop.pl w szczególności adresowana jest do:

  * POGOTOWIA RATUNKOWEGO
  * SZPITALNYCH ODDZIAŁÓW RATUNKOWYCH
  * SPECJALISTYCZNYCH SŁUŻB RATOWNICZYCH
  * SŁUŻB MUNDUROWYCH
  * ZAKŁADÓW PRACY
  * PORADNI LEKARSKICH
  * PRYWATNYCH PRAKTYK LEKARSKICH
  * FIRM SZKOLENIOWYCH

  Zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne »

  Oferujemy naszym pacjentom kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze. Nasza praktyka to nie tylko komfortowe, klimatyzowane wnętrza ale również nowocześnie wyposażone gabinety, wykorzystujące najnowsze metody leczenia. Jako pierwsza klinika w Szczecinie zostaliśmy wyposażeni w System Wirtualnego Planowania Leczenia SIMPLANT! Wszystko po to, by sprostać wymaganiom współczesnej stomatologii kosmetycznej, protetyki i implantologii. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy system radiowizjografii cyfrowej (RVG). Dzięki niemu lekarz jest w stanie wykonać zdjęcie w ciągu 1 min. i omówić je razem z pacjentem na ekranie monitora. Stosując sprawdzone rozwiązania oraz implanty tylko renomowanych systemów staramy się zapewnić swoim pacjentom najlepszy możliwy poziom leczenia.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Perfect Smile - gabinet stomatologiczny gdańsk trójmiasto »

  Nowoczesny gabinet stomatologiczny, który oferuje weekendową opiekę stomatologiczną. stomatolog i dentysta przyjmuje również w niedziele i święta do 20:00. implanty, protetyka, stomatologia zachowawcza to najważniejsze oferowane rzeczy dla naszych pacnetów. gdańsk i trójmiasto- najszerszy zakres usług stomatologicznych i pogotowiu stomatologicznym. Perfect Smile Gdańsk jest coraz częściej odwiedzanym gabinetem w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z promocjami dla nowych pacjentów oraz zapoznania się z ofertą jaką są implanty dentystyczne gdańsk.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • NU-MED Badania tomografem »

  Tomografia komputerowa, tomografia PET/CT oraz rezonans magnetyczny to badania, które stają się coraz popularniejsze we dzisiejszej diagnostyce, bo pomagają uzyskać dokładny obraz badanego organu. Niestety, wymagają też technologicznie zaawansowanego sprzętu, co powoduje, że wykonujących ich gabinetów nie ma aż tak wiele. Ale jednostka Nu-Med zdecydowała to zmienić. Założyła swoje swoje placówki w województwach warmińsko-mazurskim, pomorskim i łódzkim i wyposażyła je w odpowiednią aparaturę, by dać pacjentom dostęp do tego typu badań. Co tak samo godne podziwu wynalazła i zatrudniła personel, którego kompetencje pozwalają w najlepszym stopniu zagospodarować dostępne narzędzia. Dzięki temu każdy odbiorca, który pojawi się w jednostkach NU-MED może umówić się na biegle wykonane badania diagnostyczne. A te wykonywane w Nu-Med cieszą się wielkim zaufaniem i uznaniem - i to zarówno pacjentów jak i lekarzy. Więcej informacji o Spółce znaleźć można na stronie internetowej:

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne leczenie zatok »

  Centrum medyczne Damiana od 20 lat udziela swoim pacjentom kompleksowych usług medycznych. W Centrum zlokalizowanym w pięciu przychodniach oraz szpitalu pracują najlepsi lekarze, którzy swoje wieloletnie doświadczenie uzyskali podczas pracy w wiodących przychodniach medycznych działających nie tylko w Polsce, lecz także na świecie. Jeśli interesuje Cie leczenie zatok, bądź przeprowadzenie specjalistycznego badania, jakim jest kolonoskopia, udaj się do najbliższego Centrum Damiana. Na stronie znajdziesz adresy placówek Damiana oraz przychodni współpracujących z CMD.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Qs-touch.pl - najlepsze systemy kolejkowe »

  Najnowocześniejsze elektoniczno-informatyczne systemy kolejkowe na rynku. Firma Taurus Trading oferuje system kolejkowy który spełnia wszelkie oczekiwania klientów którzy szukają niezawodnego systemu kolejkowego. System QS-Touch jest innowacją na rynku.QS-Medis jest rozwiązaniem dedykowanym dla przychodni, szpitali, rejestracji i dla gabinetów lekarskich. System QS-Touch jest doskonałym rozwiązaniem dla sądów, biur obsługi klienta, poczekalni, stołówek, urzędów. Sprawdzone rozwiązanie w postaci systemu kolejkowego które zooptymalizuję obsługę Twoich klientów!

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Opieka Medyczna »

  Lekarz specjalista radzi w jaki sposób funkcjonować w zawiłym systemie opiekie zdrowotnej w Polsce. Jak wyszukać znanego lekarza, jak długo trzeba czekać do lekarzy specjalistów, informacje medyczne i nowinki.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pokrzywka Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. »

  Jeżeli nie masz zielonego pojęcia jak poradzić sobie z leczeniem pokrzywki, zerknij na stronę internetową LeczeniePokrzywki.pl. Są na niej umieszczone informacje o leczeniu tej choroby.Pokrzywka to schorzenie charakteryzujące się bąblem pokrzywkowym o barwie czerwonej, różowej lub porcelanowobiałej. Bąble wywołane pokrzywką są dobrze odgraniczone od otoczenia, bledną przy ucisku, a przebiegowi choroby towarzyszy świąd.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Osrodkiterapeutyczne.pl »

  Każdy kto potrzebuje pomocy z zakresu leczenia uzależnień na pewno znajdzie dzięki naszemu rankingowi ośrodek, który spełni jego oczekiwania. W spisie znajdują się ośrodki, które pomagają leczyć pracoholizm, alkoholizm, siecioholizm oraz wiele innych problemów. Gwarantujemy, że ośrodki, które znajdują się w naszym spisie są wysokiej jakości i do każdego pacjenta podchodzą w sposób wyjątkowy. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »