CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Borelioza i koinfekcje odkleszczowe - zbiór publikacji »

  Choroby przenoszone przez kleszcze stanowią coraz bardziej narastający problem dla diagnostów laboratoryjnych, lekarzy czy osób potencjalnie zagrożonych- np. z powodu wykonywanego zawodu czy sposobu spędzania czasu wolnego. Wokół nich narosło wiele mitów- jak choćby rzekoma szczepionka na kleszcze, łatwość diagnozowania i leczenia boreliozy czy zagrożenie babesją, dotyczące w Polsce tylko psów...

  Niedoskonałość diagnostyki, brak wystarczających badań naukowych z powodu niewielkich funduszy czy braku zainteresowanych naukowców, niski poziom wiedzy wśród lekarzy na temat chorób odkleszczowych oraz ignorancja problemu, powodują cierpienie wielu chorych- niezdiagnozowanych i nieleczonych...

  Strona lymepoland.com ma charakter informacyjny. Stanowi zbiór wybranych publikacji na temat chorób odkleszczowych – dla wszystkich zainteresowanych tematyką. Administratorem strony jest Fundacja "BARTEK" na Rzecz Osób z Boreliozą i Innymi Chorobami Odkleszczowymi. Dedykowana jest wszystkim chorym na boreliozę i jej koinfekcje, a zwłaszcza nieleczonym, niezdiagnozowanym dzieciom, którym odbiera dzieciństwo, a także możliwość udanego startu w dorosłe życie.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog sosnowiec »

  W naszym gabinecie znajdziecie Państwo niepowtarzalną atmosferę, miłą, profesjonalną obsługę, odpowiadającą najwyższym standardom. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają nowoczesne, wyposażone w najnowszy sprzęt diagnostyczny, gabinety stomatologiczne i specjalistyczne. Nasi lekarze zatrudnieni są w renomowanych szpitalach klinicznych na Śląsku, są to cenione w środowisku medycznym autorytety. W naszym gabinecie są tacy lekarze jak: alergolog, stomatolog, diabetolog, dermatolog, laryngolog, okulista, ortopeda, chirurg. Sosnowiec jest miastem w, którym znajduje się nasza klinika.

  Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów, zarówno w zakresie leczenia stomatologicznego, jak i opieki pediatrycznej, alergologicznej, chirurgicznej, dermatologicznej czy laryngologicznej. Mali pacjenci Instytutu przyjmowani są w specjalnie zaaranżowanych gabinetach, przez przeszkolonych do pracy z dziećmi specjalistów, aby wizyta stomatologiczna czy lekarska nie była tylko przykrą koniecznością.
  Jesteśmy przekonani, że każdy kto odwiedzi naszą placówkę, pozostanie pod opieką Instytutu.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • MJ Dent - Stomatologia »

  Szanowni Państwo

  Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów stomatologii rodzinnej i dziecięcej.
  Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, obejmujące wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii, a kierunek naszej pracy wyznaczają światowe standardy i potrzeby naszych pacjentów.
  Dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem o przyjaznym klimacie.
  Zakres naszych usług obejmuje leczenie zachowawcze, endodontyczne, periodontologiczne oraz chirurgiczne dla dzieci i dorosłych.
  Naszym celem jest Państwa uśmiech, dlatego zapewniamy przyjazne podejście do każdego pacjenta oraz bardzo dobre rezultaty leczenia.

  Oferta:
  Leczenie zachowawcze
  Stomatologia dziecięca
  Stomatologia estetyczna
  Chirurgia stomatologiczna
  Protetyka

  Adres:
  ul. Bolkowska 1b
  01-466 Warszawa - Bemowo
  Tel.: 22 4077732
  e-mail: rejestracja@mjdent.pl

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ostropest »

  Poznaj prawdziwą moc ostropestu plamistego, który jest naturalnym ziołem wspomagającym pracę wątroby. Jego właściwości zostały potwierdzone w przypadku leczenia wątroby, kamieni na woreczku żółciowym a także ogólnego samopoczucia. Przeważająca większość ludzi regularnie stosujących ostropest plamisty, cieszy się zdrowiem i przy tym świetnym samopoczuciem. Sprawdź już teraz właściwości i opinie na temat ostropestu plamistego w specjalnie do tego celu stworzonym serwisie informacyjnym. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyka Victoria »

  Jesteśmy pracownią mistrzowską oferującą okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i płyny.Nasza specjalizacja to Okulary progresywne wykonane w najnowocześniejszej technologii. Akcesoria.Zawsze aktualne kolekcje opraw markowych i nie tylko.Wykonujemy Komputerowe Badania wzroku, badania są wykonywane przez lekarza okuliste.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADAM POPKO mosty stomatologiczne Białystok »

  Gabinet stomatologiczny w Białymstoku przeprowadza Adam Popko. Wykonuje zabiegi z protetyki, w tym wykonanie oraz naprawy protez. W laboratorium protetycznym wykonuje korony oraz mosty licowane porcelaną plus pełnoceramiczne. Poza tym przygotowuje protezy szkieletowe i szyny także wkłady koronowo - korzeniowe. Na wykonane czynności udzielana jest ponad 3 letnia gwarancja. Stosuje uzupełnienia protetyczne ACETAL PRESSING DENTAL. Przyjmuje pacjentów na bezpłatne konsultacje dentystyczne również przeglądy uzębienia kamerą wewnątrzustną. Wykonuje też wybielanie zębów. Gabinet prowadzi telefoniczną rejestrację wizyt. Dane o gabinecie i zabiegach podaje na witrynie.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie spojówek »

  Zapalenie spojówek to stan zapalny lub podrażnienie oczu. W chorobie następuje pękanie naczyń krwionośnych, a więc oko wygląda na zakrwawione i nabrzmiałe. W przypadku zapalenia spojówek, istnieje wiele przyczyn, takich jak alergie, zakażenia bakteriami lub czynniki zewnętrzne, takie jak kurz lub zawianie. Głównym objawem zapalenia spojówek jest zaczerwienione oko. W czasie bakteryjnego zapalenia, wśród objawów może pojawić się ropna wydzielina z oczu. Choremu wydaje się jakby w oku były ciała obce, podobne do kurzu, co zwiększa łzawienie oka. W alergicznym zapaleniu spojówek czuje się drapanie w oczach, oczy są spuchnięte i łzawią. Lekiem na zapalenie spojówek mogą być krople do oczu lub żele. Leczenie jest stosunkowo proste i krótkotrwałe.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Kielce »

  Lekarze urolodzy z Kielce są do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Przyjmujemy prywatnie jak również wizyty refundowane przez NFZ. Na stronie znajdziecie Państwo spis naszych usług czym się zajmujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na uroprost.pl.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - leczenie depresji, lęków, ChAD »

  Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, poradnictwo i diagnostyka w zakresie zaburzeń afektywnych i zaburzeń osobowości.
  Na stronie znajdziecie Państwo wartościowe informacje na temat rozpoznania i leczenia depresji, stanów lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, pomocy psychologicznej dla chorych na nowotwory i ich rodzin (program Simontona).
  Dostępne są na niej również narzędzia i testy dla osób zaniepokojonych swoim samopoczuciem: skala depresji Becka, Kwestionariusz Zaburzeń Nastroju, a także wskazówki jak pomóc sobie samodzielnie w przypadku zaburzeń depresyjnych.
  Zapraszam wszystkie osoby z rejonu Śląska do skorzystania z pomocy (gabinet znajduje się w centrum Katowic)

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki ortopedyczne Warszawa Podolog Warszawa »

  Witamy na naszej stronie poświęconej wkładkom ortopedycznym. Zajmujemy się wytwarzaniem wkładek ortopedycznych termoplastycznych na zamówienie od ponad 10 lat. Przed wykonaniem wkładki ortopedycznej przeprowadzamy komputerowe badanie stóp. Specjalizujemy się w tworzeniu ortopedycznych wkładek na zamówienie. Wkładki ortopedyczne termoplastyczne wykonujemy od ręki w ciągu 30 minut. Wkładki ortopedyczne na halluksy wykonujemy po dokładnym i gruntownym przebadaniu pacjenta. Leczymy również ostrogi piętowe przy pomocy wkładek ortopedycznych formthotics. Wkładki supinujące to najczęściej zamawiany model wkładek przez naszych klientów. Wykonujemy również wkładki ortopedyczne do butów biegowych oraz wkładki dla biegaczy. W trakcie sezonu narciarskiego wykonujemy również wkładki do butów narciarskich jak również wkłądki dla dzieci. Badanie komputerowe stóp to badanie które wykonujemy każdemu pacjentowi na każdej wizycie.Nasze wkładki również serwisujemy aby mogły wytrzymywac duże przebiegi. Wkładki ortopedyczne na płaskostopie poprzeczne to najczęściej wybierany model wkładek, bardzo wygodne komfortowe wkładki supinujące. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas normalnego chodzenia a także podczas biegania to może warto się zgłosić do naszej placówki i wykonać wkładki zaprojektowane na miare a później zgłaszać się do nas na serwis. W naszym gabinecie pracuje również Podolog Warszawa specjalizujesie w leczeniu wrastających paznokci.

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »