CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF »

  Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach psychologicznych dla rodziców oraz warsztatach szkoleniowych dla nauczycieli. Proponujemy zajęcia dla dzieci z problemem dysleksji, nieśmiałości, agresji oraz dzieci niesłyszących.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Best.med polna - ginekologia, położnictwo, porody »

  Zapraszamy do korzystania z szerokiej wiedzy naszych konsultantów. Każdy z pracujących w przychodni “best.med polna” lekarzy jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem w uznanych warszawskich, a także międzynarodowych ośrodkach klinicznych. Stale doskonalimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w prestiżowych konferencjach oraz szkoleniach naukowych. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych procedur diagnostycznych i leczniczych oraz współpracy z wiodącymi placówkami medycznymi, zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość opieki.
  Poza poradami specjalistycznymi proponujemy Państwu tzw. bilans zdrowia, czyli profilaktyczne badanie lekarskie, rozszerzone o niezbędne badania dodatkowe – wiemy jak łatwo przy współczesnym tempie życia objawy chorobowe złożyć na karb zmęczenia czy stresu – i przeoczyć właściwy moment podjęcia skutecznej pomocy medycznej. Współpraca z nowoczesnym laboratorium umożliwia szybkie uzyskiwanie wiarygodnych wyników badań.
  Jeśli będzie potrzebna opinia specjalisty z dziedziny, która nie jest reprezentowana w naszej placówce, postaramy się skierować Państwa bezpośrednio do najlepszego znanego nam konsultanta.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Impotencja »

  Przyczyny impotencji, leczenie impotencji i objawy impotencji. Kompendium wiedzy na temat męskich dysfunkcji seksualnych. Skuteczne sposoby walczenia z impotencją poprzez stosowanie naturalnych metod, środków farmakologicznych i terapii psychologicznej.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plastinarium dra Gunthera von Hagensa w Guben »

  Polska internetowa baza wiedzy na temat unikalnego na skalę świata Instytutu Plastynacji założonego przez dra Gunther von Hagens, znajdującego się w niemieckiej miejscowości Guben. Jedyny polski serwis traktujący o tematyce współczesnych technik konserwowania tkanek biologicznych, a w tym o plastynacji ludzkich zwłok.

  Miejsce, w którym każdy bez wyjątku może podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu w Plastinarium czy też na ruchomej ekspozycji Body Worlds, ułatwiając tym samym osobom niezdecydowanym podjęcie decyzji o ewentualnym odwiedzeniu wystawy.

  Nasza witryna to także miejsce, w którym znajdą Państwo wszelkie informacje na temat działalności ośrodka, wraz z galerią zdjęć oraz okazjonalnymi darmowymi wejściówkami do Plastinarium.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kiedy masaż? - bole24.pl »

  Wyobraź sobie, że po całym dniu stresującej pracy możesz zapomnieć o wszystkich trudach dnia codziennego. Ustępują bóle kręgosłupa, pleców, kręgosłupa lub innej części ciała. Przychodzi odprężenie i relaks. Poprawia się jakość snu. Rano budzisz się wypoczęty...

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal o implantach piersi »

  Wszystkie kobiety, które wejdą na nasz portal internetowy będą miały okazję dowiedzieć się nieco na temat implantów piersi. Ten sposób jest coraz częściej wykorzystywany do powiększania piersi wśród kobiet.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień leczenie i alkoholizmu Poznań »

  Prywatny gabinet psychoterapii uzależnień w Poznaniu - leczenie alkoholizmu, współuzależnienia i DDA. Zakres usług obejmuję terapię indywidualną i grupową osób z problemem alkoholowym i członków ich rodzin. Zapewniamy pomoc uzależnionym od alkoholu i ich rodzinom. Leczymy również uzależnienia od seksu, hazardu internetu, narkotyków, jedzenia.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plastycznie.com.pl - operacje plastyczne »

  Dzięki naszej stronie internetowej będziesz w stanie poznać sporo wartościowej wiedzy związanej z medycyną estetyczną i nie tylko. Więc jeśli szukasz sprawdzonych informacji na ten temat, wejdź na nasz serwis już teraz!

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • UROLOG WARSZAWA Jarosław Malczyński 30 lat doświadczenia »

  UROLOG WARSZAWA - Jarosław Malczyński Posiadamy 30 lat doświadczenia w leczeniu schorzeń urologicznych.Leczeniem schorzeń urologicznych w naszym gabinecie zajmuje się dr Jarosław Malczyński.Lekarz posiadający 30-letnie doświadczenie zawodowe. Wybitny pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego, pasjonat swojej pracy, który z olbrzymim zaangażowaniem i zrozumieniem pacjetna, prowadzi profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób urologicznych. Jako ordynatora zakładu Nieinwazyjnego Laserowego Kruszenia Kamieni Nerkowych na oddziale Urologi prowadzi pacjentów do zdrowia i przyczynia się do życia bez bólu.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »