CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • >gabinety>specjaliści>przychodnie>... »

  Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych. Lekarz Opole, gabinety, lekarze, alergolog, chirurg, choroby zakaźne, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, internista, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, onkolog, ortopeda, pediatra, psychiatra, pulmonolog, reumatolog, stomatolog, urolog, choroby zakaźne, badania kierowców, przychodnia lekarska, badania diagnostyczne, spis lekarzy, informacja medyczna, adresy lekarzy, informator medyczny.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  Witam chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych na stronę firmy Medicare24h jest to strona informacyjna dotycząca pracy za granicą. Mianowicie praca polega na opiece nad starszymi osobami, które już nie potrafią sobie radzić. Jeżeli chcą państwo uzyskać więcej informacji możecie wysłać do nas formularz oraz swoje CV.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Maria Kietlińska - stomatologia w Zamościu »

  NZOZ Maria Kietlińska Przychodnia Specjalistyczna w Zamościu - stomatologia, kardiologia i chirurgia na najwyższym poziomie. Placówka świadczy usługi we wszystkich dziedzinach stomatologii, kardiologii i chirurgii, zarówno w ramach NFZ jak i usług prywatnych.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wełniane produkty rehabilitacyjne »

  Ocieplacze barkowe, kolanowe łokciowe, Pościel wełniana. Produktu zdrowotne. Pościel antyalergiczna. To produkty dostępne w sklepie Iltex.pl. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów zdrowotnej pościeli, wykonanej ze stuprocentowej wełny oraz pościeli silikonowej o właściwościach antyalergicznych. Produkujemy również wysokiej jakości materiały rehabilitacyjne - ocieplacze.

  Wszystkie towary oferowane w sklepie internetowym są produkowane w naszym zakładzie w Polsce.

  Nasze atuty to:
  - kilkanaście lat doświadczeń,
  - doskonały zespół fachowców,
  - najnowocześniejszy w kraju park maszynowy i wysokie standardy produkcyjne,
  - zapał, pasja i ciężka praca całego zespołu.
  Firma IL-TEX powstała w 1993 roku. Od początku najważniejszym kryterium rozwoju była najwyższa jakość wyrobów - najlepsze surowce, solidne wykończenie i modne wzornictwo.
  Nasze produkty są doceniane za granicą, eksportujemy je głównie do krajów Europy Zachodniej i Wschodniej.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »

  ADENT jest nowoczesną kliniką, która specjalizuje się w leczeniu i usuwaniu zębów pod narkozą. Ból i stres nie muszą towarzyszyć wizytom u stomatologa. W stomatologii stosuje się różne rodzaje znieczuleń: znieczulenie nasiękowe lub przewodowe aplikowane przy pomocy strzykawki. Jednak w przypadku stanu ropnego lub silnego strachu przed zabiegiem stomatologicznym, najlepszym rozwiązaniem jest narkoza, czyli znieczulenie ogólne. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.psychiatra-tg.pl »

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Michał Błachut, psychiatra,
  tel. 32 2843405,
  diagnozowanie i leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych, konsultacje psychiatryczne,
  dojazd, kontakt

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog wrocław »

  Kryzysy życiowe to składnik życia każdego człowieka. Nie zawsze kryzysy dobrze się kończą. Często niezbędna jest pomoc pracowni psychoterapii - specjalistów, którzy pomogą przetrwać trudny czas i niebezpieczne chwile. Bo kryzys życiowy może się wiązać z okresem dojrzewania i trudnościami w komunikacji z innymi oraz problemami ze zrozumieniem otoczenia. Kryzysy życiowe związane są z problemami wieku średniego, kiedy to człowiek nieco zmęczony dotychczasową rutyną życia zaczyna błądzić. Problemy osobiste są wynikiem kryzysów, którymi są rozstania. Utraty osób bliskich, majątków czy zdrowia to również epizody życiowe, które łatwiej przejść i zrozumieć z pomocą psychoterapeuty.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Refluks »

  Jeżeli chcesz wiedzieć czym objawia się choroba refluksowa żołądka i jak ją leczyć zajrzyj na naszą stronę internetową. Znajdziesz na niej to czego szukasz. Wszystkie potrzebne informacje są w zasięgu ręki. Stronę tworzą specjaliści, dlatego wszystkie informacje na niej zawarte są rzetelne i godne uwagi. Podajemy tylko sprawdzone wiadomości, przekonaj się, że o refluksie wiemy wszystko. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Serdecznie zapraszamy, przekonaj się, że nam można zaufać!

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Objawy Prostaty »

  Objawy Prostaty to portal, który pozwala stanąć oko w oko ze schorzeniami prostaty. Wiedząc więcej na temat choroby można przygotować się do leczenia i współpracowac z lekarzem, aby to leczenie trwało krócej i było skuteczniejsze i krótsze. Na naszym portalu znajdują się opisane metody leczenia, nowoczesne, jak i tradycyjne oraz opisy najczęściej stosowanych leków. Strona zawiera rzetelne informacje na temat problemu prostaty, zwłaszcza objawów przerostu gruczołu, ponieważ szybka diagnoza i wczesne podjęcie leczenia jest gwarantem sukcesu. Na portalu Objawy Prostaty znajdziecie Państwo ciekawostki, nowości ze świata medycyny, dotyczące przerostu prostaty właśnie.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »