CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja łódź »

  Gabinet rehabilitacji w łodzi, zajmujący się fizykoterapią i masażami. W swojej ofercie oferujemy nowoczesne metody rehabilitacji masażami leczniczymi, izometrycznymi, stawowo-centryfugalnymi, limfatycznymi oraz wieloma innymi (pełen spis oferowanych usług wraz z aktualnym cennikiem znajdą Państwo na stronie). Gabinet zajmuje się również terapiami manualnymi Kaltenborn-Evjenth, oraz metodą Mc Kenzie.

  Serdecznie zapraszamy na stronę w celu zorientowania się w ofercie jaką dysponujemy, w razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Erekcja, potencja, impotencja »

  Zapobieganie, objawy i leczenie problemów z erekcją penisa. Skuteczne leki, zioła i tabletki na potencję. Dowiedz się jak skutecznie poradzić sobie z problemem erekcji penisa, impotencją i pozostałymi, uporczywymi męskimi dysfunkcjami seksualnymi.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz homeopata Poznań »

  Doświadczony lekarz homeopata przyjmuje w Poznaniu osoby zainteresowane holistycznym podejściem do zdrowia. Homeopatia pozwoli Państwu osiągnąć dobrą formę dzięki skutecznej wpsólpracy pacjenta z lekarzem. Poznański homeopata oferuje leczenie bodźcowe i regulacyjne oraz indywidualną analizę komputerową.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ludwin&Ludwin- ginekolog Kraków »

  Kompleksowa opieka medyczna nad zdrowiem kobiety. Wysokie standardy świadczonych usług przez zespół wybitnych lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Indywidualne podejście do pacjentki z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • VISCARDI gabinet stomatologiczny Katowice »

  NZOZ Praktyka Stomatologiczna P. Viscardi to gabinety stomatologiczne, które przede wszystkim dbają o wysoki komfort pacjenta w trakcie realizowania poszczególnych zabiegów. Dlatego też wykorzystuje się najlepsze materiały dentystyczne, jakie osiągalne są na rynku, zarówno w Polsce, jak i sprowadzane od zachodnich sąsiadów. Kolejna kwestia to odkrywcze techniki znieczulające, dzięki którym ból jest redukowany praktycznie do zera. Zespół lekarzy to wybitni fachowcy w swoich dziedzinach, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, która w tej chwili nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Cały czas jednak pragną się rozwijać, dlatego też stawiają na uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i sympozjach naukowych, dzięki czemu na bieżąco poznają wszystkie nowinki z branży, a następnie mogą je z powodzeniem wdrażać. Miła i przyjazna atmosfera to również zasługa zawsze uśmiechniętych asystentek. Więcej wiadomości na stronie:

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika Warszawa »

  Gabinet badań psychologicznych i psychotechnicznych Psychotex, prowadzi profesjonalne badania psychotechniczne dla, operatorów wózków widłowych, operatorów maszyn i urządzeń, koparek, suwnic, badania do pracy na wysokości, kierowców zawodowych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, egzaminatorów i instruktorów prawa jazdy, oraz innych zawodów, dla których wymagane jest legitymowanie się ważnym orzeczeniem psychologicznym o braku przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania konkretnego zawodu. Badanie psychotechniczne najczęściej udaje się przeprowadzić w czasie jednej wizyty i składają się na nie testy:
  1.Test osobowości i temperamentu, który sprawdza predyspozycje temperamentalne i osobowościowe badanego.
  2.Test sprawności umysłowej, sprawdzający umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i przewidywania, a także koncentrację i podzielność uwagi.
  3.Testy aparaturowe na takich przyrządach jak: wirometr, stereometr, miernik czasu reakcji, noktometr,ciemnia kabinowa, badające sprawność psychomotoryczną i funkcjonowanie procesów myślowych, takich jak:
  -koordynację wzrokowo ruchową
  -wrażliwość na olśnienie
  -widzenie w mroku
  -umiejętność oceny odległości, prędkości
  -decyzyjność
  -spostrzegawczość
  Badanie psychotechniczne przeprowadza uprawniony psycholog transportu wpisany na listę psychologów marszałka województwa mazowieckiego.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny gabinet psychologiczny. Badania kierowców i badania na broń w Stargardzie. »

  Pracownia badań kierowców "Krzysztof" to prywatny gabinet psychologiczny prowadzony przez mgr Agnieszkę Kaczmarską. Działalność w zakresie usług psychologicznych jest prowadzona od 1994 r. Pracownia Badań Kierowców "Krzysztof" w Stargardzie powstała w wyniku rozszerzenia równolegle działającego Prywatnego Gabinetu Psychologicznego. W celu umożliwienia świadczenia usług w zakresie badań kierowców wszystkich kategorii oraz zwiększenia kompleksowości w zakresie badań psychologii transportu oraz badań na broń.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • SNZOZ Lublin - rezonans magnetyczny »

  Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z Lublina specjalizuje się w leczeniu pacjentów z obszaru schorzeń neurologicznych oraz psychiatrycznych. Posiadamy oddziały: rehabilitacji neurologicznej, chorób wewnętrznych, neurologii, rehabilitacji dziennej, chorych na gruźlicę, rehabilitacji psychiatrycznej, psychiatrycznymi ogólnymi, neuropsychiatrii dziecięcej, młodzeieżowym, dziennym, hospitalizacji domowej, psychiatrii sądowej, detoksykacji narkomanów, psychogeriatrycznym, leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych, dziennym oddziałem terapii uzależnienia od alkoholu oraz zakładem opiekuńczo-leczniczym w Łysołajach. Bliższych informacji zasięgną Państwo telefonicznie, mailowo bądź osobiście. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED »

  Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jesteśmy firmą działającą na rynku w 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zamościu. W 2000 roku ratyfikowaliśmy umowę z kasą chorych a w następnej kolejności z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu nasi Pacjenci mają dostęp do zabiegów darmowo. W ramach naszej działalności absorbujemy się leczeniem zachowawczym i profilaktycznym. Na wizytę w naszym gabinecie mogą się Państwo umówić za pomocą wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Szczegółowe informacje i pełen zakres usług wspólnie z danymi kontaktowymi firmy mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »