CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka »

  Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka 90423 Łódź ul. Piotrkowska 79 telefoniczne umawianie wizyt 607 677 603 leczenie chorób psychicznych uzależnienia depresja fobia psychoterapia lęk schizofrenia zaburzenia adaptacyjne zachowania kompulsywne nerwica refundacja leków dla ubezpieczonych

  Data dodania: 25 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża - stomatologia, stomatolog, dentysta »

  Centrum Stomatologiczne Demed jest pierwszą kliniką stomatologiczną w Łomży. Centrum Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe oraz glassjonomerowe.
  Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża, jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
  W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychiatryczny w Ełku Zbigniew i Daniel Obara »

  Prywatny Gabinet Psychiatryczny w Ełku Zbigniew Obara i Daniel Obara specjaliści psychiatrzy, absolwenci Wojskowej Akademii Medycznej. Porady psychiatryczne na ul. Tuwima 1 w Ełku
  Prywatny Gabinet Psychiatryczny w Ełku Zbigniew Obara i Daniel Obara specjaliści psychiatrzy, absolwenci Wojskowej Akademii Medycznej. Porady psychiatryczne na ul. Tuwima 1 w Ełku

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sposób na stres »

  Nasza firma - Axellus od wielu lat zajmuje się dystrybucją wielu leków i suplementów diety. Chcielibyśmy zaoferować państwu dostępny na rynku bez recepty wspaniały lek na stres- Kalms. Lek ten jest środkiem roślinnym - całkowicie naturalnym, dlatego też jego przyjmowanie jest zupełnie bezpieczne, a skutki uboczne nie zostały do tej pory stwierdzone. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować nasze leki do potrzeb rynku, na którym coraz więcej osób potrzebuje produktów dla zdrowego samopoczucia. Zachęcamy do zasięgnięcia większej ilości informacji o leku Kalms na www.kalms.pl.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal onkologiczny dla pacjentów i lekarzy »

  Onkologia - serwis medyczny dla pacjentów i lekarzy. Źródło wiedzy medycznej z zakresu: diagnostyka, profilaktyka i leczenie raka oraz nowotworów. Dzięki forum umożliwia wymianę opinii i doświadczeń. Zawiera bazę wiedzy onkologicznej, leków oraz informację o ośrodkach medycznych.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aspargin- niedobór magnezu, niedobór potasu »

  Strona produktu leczniczego szczególnie polecanego w przypadkach niedoboru magnezu oraz potasu w organizmie. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i skuteczny w trakcie systematycznego zażywania. Skutecznie wspomaga proces leczenia i wpływa na poprawę komfortu życia.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty gdańsk »

  Współczesna stomatologia zrobiła milowy krok naprzód w dziedzinie technik, profilaktyki i leczenia zębów. Protetyka, implanty czy endodoncja to ogromne obszary wiedzy i możliwości, które gwarantują pacjentom profilaktykę i leczenie wszystkich schorzeń. Gabinet lekarski dzięki nowym osiągnięciom przestaje sie powoli kojarzyć z bólem. Pomoc w zakresie leczenia kanałowego już nie jest takim psychologicznym problemem, jak jeszcze niedawno. Specjaliści lekarze stomatolodzy, wspierani przez najnowsze urządzenia diagnostyczne i do bezpośrednich zabiegów radzą sobie z wszystkimi dolegliwościami i chorobami zębów i jamy ustnej.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • "PRIMADENT" PRACOWANIA PROTETYCZNA EWA DEC-KOSZAŁKOWSKA W PILE »

  Prywatna pracownia protetyczna w Pile. Pracownia zajmuje się wykonywaniem protez zębowych oraz ich naprawą. Wszelkie prace są wykonywane z najwyższą starannością jak i z materiałów z najwyższej jakości. Pracownia współpracuje z gabinetami stomatologicznymi również w ramach NFZ. Na teranie miasta Piły odbiór dowóz oraz odbiór protez gratis.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna alternatywna »

  Na łamach naszego serwisu dla kobiet można dowiedzieć się przede wszystkim wartościowych informacji z zakresu medycyny alternatywnej i nie tylko. Jeśli interesuje Ciebie chirurgia estetyczna to wejdź i zacznij lekturę wpisów już teraz!

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »