CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs przygotowujący do matury »

  Kurs przygotowujący do matury z chemii i biologii. Kurs jest prowadzony w Poznaniu.
  Oferujemy kurs trwający od października do kwietnia (23 tygodnie).
  Zajęcia z jednego przedmiotu będą się odbywały raz w tygodniu .
  Dzień zajęć składa się z czterech godzin lekcyjnych (45min.).
  Osoba, która zechce skorzystać z kursu zarówno z chemii jak i biologii, będzie miała tę możliwość ponieważ kurs z każdego przedmiotu będzie się odbywał w innym dniu tygodnia.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi Warszawa »

  Zazdrościsz niektórym koleżankom większych i bardziej jędrnych piersi? To normalne. W końcu niemal każda przedstawicielka płci pięknej marzy o tym, aby posiadać ładniejsze piersi. Nie ma w tym nic dziwnego. Warto jednak pamiętać, że tak naprawdę dzisiaj można w bardzo prosty sposób spełnić swoje marzenia. A wszystko dlatego, że zabieg taki jak powiększanie piersi jest możliwy do wykonania dzisiaj w bardzo prosty sposób. Znajdziesz go w ofercie wielu profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej. Sprawdź sama i spraw, że powiększanie piersi będzie spełnieniem Twoich marzeń.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Quantec »

  Quantec to nowatorska, alternatywna metoda leczenia urządzeniem, które ma za zadanie symulować system biologiczny organizmów żywych wykorzystując zjawisko znane w mechanice kwantowej, tzw. bliźniacze fotony.

  Dzięki Quantec możliwe jest zdiagnozowanie choroby i zaprogramowanie organizmu pacjenta na samouzdrowienie.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Med Med. Poradnia specjalistyczna »

  Prezentujemy Państwu Poradnię Specjalistyczną SNZOZ MED MED. Jesteśmy prywatną placówką świadczącą usługi z obrębu leczenia i diagnostyki chorób układu oddechowego. Funkcjonujemy na rynku od 2000 roku. Nasza Poradnia podjęła kooperację ze wszystkimi oddziałami szpitalnymi o profilu pulmonologicznym i pracowniami diagnostycznymi na obszarze województwa łódzkiego. W dodatku świadczymy darmowe porady w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia. Na wizytę w naszej Placówce mogą się Państwo umówić przy użyciu wiadomości e-mail czy też telefonicznie. Cały obszar realizowanych przez nas usług wraz z danymi kontaktowymi zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA - Kraków Piotr Wereszczyński »

  Witam
  Zapraszam do gabinetu psychologicznego.
  Oferuję fachową pomoc w zakresie konsultacji psychologicznej
  oraz psychoterapii dorosłych.
  Masz problemy z panowaniem nad emocjami
  Towarzyszą Ci lęk, depresja
  Przeżywasz wciąż stres i złość
  Doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi, rodziną, partnerem
  Czujesz się samotny i nierozumiany
  Trudno Ci zrozumieć samego siebie, swoje zachowanie
  Zastanawiasz się czy życie bez celu ma sens
  W Twoim związku pojawił się kryzys, z którym nie dajesz sobie rady
  Przeżywasz wciąż żałobę po czyjejś śmierci
  Odczuwasz żal, smutek po rozstaniu z bliską osobą

  Oraz:
  Chcesz się rozwijać i szukasz w tym wsparcia.
  Masz potrzebę i chęć większego wglądu w Siebie,
  odkrycia własnych możliwości

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Invent Farm Sp. z o.o. »

  Robaki mogą być przyczyną wielu dolegliwości pokarmowych. Najbardziej pospolite robaki obejmują prawie całe społeczeństwo - zalicza się do nich owsiki, włosogłówki i glisty ludzkie. Obecność w układzie pokarmowym pasożytów wymaga natychmiastowego działania, czyli wizyty u lekarza. Potrzebne będą tabletki na odrobaczenie ludzi, których celem jest usuwanie ich z układu pokarmowego. Potrzeba odrobaczania układu pokarmowego bierze się w wielu przypadkach z braku higieny, przykładowo nie mycia rąk lub warzyw przed jedzeniem.

  Warto mieć na uwadze ofertę firmy Invent Farm, producenta tabletek na usuwanie pasożytów z organizmu człowieka, i wielu innych skutecznych preparatów.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Międzyrzecz »

  Gabinet okulistyczny w Międzyrzecu. Profesjonalnie zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób wzroku. Do naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia m.in. autorefraktometr czyli komputerowe badanie oczu. Oprócz gabinetu okulistycznego prowadzimy także gabinet optyczny oraz gabinet medycyny estetycznej. Gabinet prowadzi dr Paweł Drabczyk, który może pochwalić sie 15-letnim doświadczeniem zdobytym pracując w publicznych szpitalach oraz prowadząc indywidualną praktykę lekarską.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Paulina Siemieniak »

  Jestem psychologiem z wieloletnim stażem oraz wielkim doświadczeniem. Moim Klientom oferuję pomoc w zakresie psychoterapii oraz psychologii. Prowadzę gabinet w centrum Poznania, dzięki czemu jestem zawsze blisko Ciebie. Na mojej stronie internetowej zawarłam wszelkie niezbędne informacje do tego byś mógł dowiedzieć się czym dokładnie się zajmuje oraz jaki tryb pracy z człowiekiem preferuję. Jestem określana przez moich pacjentów jako dobry psycholog i mam nadzieję, że taką samą opinię będzie mógł wystawić i Ty, ponieważ zależy mi na tym aby pomóc w sposób skuteczny.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mukowiscydoza »

  Informacje o chorobie jaką jest mukowiscydoza - choroba płuc bardzo często nabywana genetycznie. Wszelkie porady, objawy, leczenie, jak żyć z tą chorobą oraz inne informacje ważne dla osób chorujących na mukowiscydozę. Jak wyglądają badania, jak wygląda przebieg choroby u dorosłych i u dzieci.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »