CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Suplementy CaliVita »

  Sklep internetowy oferuje suplementy diety firmy Calivita. Dzięki regularnemu przyjmowaniu suplementów diety uzupełnimy braki witamin i minerałów w swoim organizmie. Suplementy pomogą nam zadbać o świetną kondycję zarówno fizyczną jak i umysłową, dzięki nim twój organizm odzyska równowagę i na długi czas zachowa doskonałe zdrowie.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lecznica24.net - Weterynarz online 24h i usługi dla zwierząt. »

  Lecznica24.net - Weterynarz online 24h i usługi dla zwierząt. Sprawdź opinie o Twoim lekarzu weterynarii. Wyszukuj usług dla Twojego zwierzaka w najbliższej okolicy. Dyskutuj, oceniaj, wymieniaj opinie. Rejestruj się online do lekarza weterynarii, oszczędź swój czas i pieniądze.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pieluchomajtki »

  Nie przepłacaj w aptekach! Wysokiej jakości produkty higieniczne i medyczne firmy Matopat dostępne w sklepie medycznym prosto od producenta! Polecamy pieluszki Bella Happy, pieluchomajtki dla dorosłych firmy Seni, podpaski i tampony Bella, wkładki urologiczne, odzież i rękawice ochronne, kosmetyki dla kobiet i mężczyz. Zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych, ortopedycznych, ambulatoryjnych i weterynaryjnych. Funkcjonujemy na rynku światowym od ponad 60 lat, w tym czasie doskonaliliśmy nasze wyroby, aby zapewnić ich wysoką jakość. Jako wiodący producent w branży medycznej, stosujemy najnowocześniejsze dostępne rozwiązania produkcji, bo wiemy, że wysoka jakość życia zależy od najwyższej jakości naszych wyrobów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia, Psychiatra, Warszawa i Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Zakres usług to terapia z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania.
  Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • HUMANI - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Poznaniu »

  Każdą osobę potrzebującą wsparcia psychologa, psychoterapeuty czy psychiatry, zapraszamy na spotkania konsultacyjne w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego HUMANI przy ul. Szydłowskiej 42 w Poznaniu (dzielnica Sołacz – dogodny dojazd komunikacją miejską, możliwość zaparkowania samochodu w pobliżu Pracowni). W trakcie konsultacji ze specjalistą ustalana jest natura problemu oraz plan działania. Jeśli pacjent potrzebuje dalszej terapii, ma możliwość wraz z lekarzem prowadzącym wyznaczyć jej cel, czas trwania, częstotliwość spotkań oraz zasady współpracy. Terapeuta w HUMANI może zaproponować dwie formy terapii – indywidualną (tu także rodzinną i partnerską) oraz grupową. Kadra zajmuje się problemami dzieci, młodzieży, rodzin i osób starszych. Ma doświadczenie w podejmowaniu spraw dotyczących sytuacji społecznych, kryzysowych i emocjonalnych. Kontakt: 793 700 087.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach »

  Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie brodawek »

  Zapraszamy do nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej Dermedicus. To miejsce gdzie wiedza i doświadczenie spotyka się z nowoczesnym sprzętem i innowacyjnymi metodami leczenia. Do każdego przypadku i pacjenta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZPOZ JĘDRZEJÓW lekarz rodzinny »

  W Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jędrzejowie pacjentom zapewniona jest darmowa opieka medyczna, w tym m.in. wizyty u doktora pierwszego kontaktu, rehabilitacja, opieka pielęgniarska, jak również świadczenia w zakresie położnictwa i ginekologii. Jako samodzielny publiczny ZOZ głównym obszarem jej działalności jest miasto Jędrzejów oraz gmina, jednak przyjmowani są także pacjenci spoza niej. Struktura ZPOZ to: dwie miejskie przychodnie, pracownia cytologiczna, poradnia ginekologiczna, a dodatkowo gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki zdrowia - w Rakowie i Prząsławiu oraz gabinety w jędrzejowskich szkołach. Zakład wyposażono w laboratorium analityczne i pracownię RTG, a usługi medyczne świadczone są w nim w ramach umów zawartych ze Świętokrzyskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Więcej wiadomości na witrynie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Corvita »

  Centrum Medyczne Corvita to zespól specjalistycznych przychodni lekarskich takich jak przychodnia kardiologiczna, neurologiczna, reumatologiczna, okulistyczna, diabetologiczna, endokrynologiczna. Oprócz porad specjalistów Centrum proponuje również pełną diagnostykę i leczenie chorób układu krążenia oraz rehabilitację kardiologiczną głównie po zawale serca.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »