CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przestrzeń Działań Psychologicznych VIA »

  Zajmujemy się psychoterapią indywidualną, terapią grupową, pomocą psychologiczną, doradztwem personalnym, coachingiem, analizą potencjału i rozwojem pracowników (rekrutacja, ocena), szkoleniami / warsztatami oraz treningami psychologicznymi.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Infekcje pochwy »

  PROVAG - Innowacyjny probiotyk dla kobiet zapobiegający takim dolegliwościom jak grzybica pochwy, stany zapalne pochwy, infekcje oraz zakażenia pochwy. Zadbaj o zdrowie intymne, zapobiegaj nawracającym infekcjom miejsc intymnych. Stosuj probiotyk aby uniknąć niechcianych infekcji.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychoterapia to proces, który pozwala przyjrzeć się osobistym problemom z odmiennej perspektywy. Pomaga dojść do przyczyn trudności bądź objawów, dzięki niej możemy uzyskać wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania społecznego. Katarzyna Skirmuntt, psycholog przeszkolony w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji (rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego a także atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię par i małżeństw a także konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa wartościowe doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom zmagającym się z różnymi problemami.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Bielsko »

  PRODENTIST jest nowoczesnym centrum stomatologicznym świadczącym bogaty zakres usług dla wymagających pacjentów.
  Oferujemy przyjemną atmosferę i profesjonalną opiekę stomatologiczną w kameralnych warunkach. Oferta nasza obejmuje kompleksowe leczenie stomatologiczne począwszy od stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, protetyki, chirurgii oraz ortodoncji.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia, ortodoncja Kraków, dentysta, stomatolog, ortodonta »

  Centrum Stomatologii Zakopianka z Krakowa to miejsce w Krakowie, gdzie pracują najlepsi dentyści i stomatolodzy. W swojej ofercie posiadamy ortodoncję, implanty, stomatologię. Jeśli potrzebny jest Ci dobry dentysta - skontaktuj się z naszą firmą.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • OMPiOK EKG »

  Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej powstał w Ustroniu w 1989 roku. Specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług medycznych, w szczególności w obszarze wszechstronnej diagnostyki oraz terapii medycznej. Jako jeden z pierwszych w kraju niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, ciągle się rozwija i wdraża nowe technologie. Wiedząc, jak istotne jest szybkie postawienie odpowiedniej diagnozy stara się on zagwarantować możliwość wykonania całościowych badań podczas jednej wizyty, a także szybkie otrzymanie wyników i pełną terapię. Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej posiada gabinety wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną, prowadzi również wyjątkowy program, mający na celu przekonanie pacjentów do dbania o kondycję psychiczną i fizyczną oraz ustalenie odpowiedniego trybu życia. Więcej na stronie.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fan-Dent - ortodoncja »

  Na obszarze Gdańska działa Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent. Oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Po wstępnej ocenie przez lekarza pacjent otrzymuje kompletny obraz leczenia. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wypełnienia estetyczne, warstwowe wykonywane na podstawie wzoru i 12 miesięcznej na pozostałe wypełnienia. prowadzimy leczenie zgodnie z procedurami propagowanymi przez,, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ wspierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i wytyczne Aesic. Rejestracji mogą Państwo poczynić osobiście, mailowo lub telefonicznie. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Twój Specjalista »

  Twój Specjalista to ogólnobranżowa wyszukiwarka firm. Katalog lekarzy specjalistów, zawierający dane kontaktowe i godziny przyjęć stomatologów, okulistów, dermatologów, ortopedów, ginekologów, chirurgów oraz ośrodków medycyny pracy. Baza adresów i wizytówek firm z branży budownictwa, motoryzacji, transportu, handlu, gastronomii oraz przemysłu.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentalceramic - Stomatologia i Protetyka Dąbrowa Górnicza »

  Gabinet Stomatologiczny i Laboratorium Protetyki w Dąbrowie Górniczej. Wysoka jakość usług. Specjalizujemy się w ortodoncji, protezach, mostach ceramicznych. Nasz dentysta wybieli Ci zęby, przeprowadzi leczenie kanałowe, wstawi implant lub naprawi protezę. Dobry dojazd z Sosnowca. Zapraszamy

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »