CARE-MED opieka nad osobami starszymi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Care-Med zatrudnia personel medyczny zapewniający opiekę nad osobami starszymi, paliatywną, leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, a również szereg zabiegów pielęgniarskich. Ponadto pacjentom polecana jest edukacja w zakresie cukrzycy, a w przypadku zaistnienia konieczności - trening pęcherza moczowego. Pielęgniarki odwiedzają pacjentów w ich domach. Zakresem ich działań jest Wejherowo, Barczewo i okolice. Częstotliwość wizyt jest uzależniona od wymagań danego schorzenia. Szczegóły są ustalane indywidualne z każdym pacjentem. Placówka legitymuje się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości PN-EN ISO 9001:2009, a również ma podpisany kontrakt z NFZ w ramach którego pacjenci mogą ubiegać się o przyznanie bezpłatnej opieki długoterminowej. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony opiekapielegniarskadomowa.pl:

Podlinkuj stronę opiekapielegniarskadomowa.pl:

CARE-MED opieka nad osobami starszymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lexummedica »

  21 stycznia 2010 roku Intermedica stała się członkiem grupy LEXUM.

  Grupa LEXUM jest wiodącą siecią prywatnych klinik okulistycznych w Czechach, zarówno pod względem standardów medycznych jak i wielkości. Sieć placówek grupy LEXUM tworzą klinki okulistyczne w Pradze, Ostrawie, Brnie i Czeskich Budziejowicach. W 2009 roku wykonano w nich ponad 12 500 zabiegów usunięcia zaćmy i ponad 5 700 zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

  Lexum została założona w 1993 roku przez Profesora Martina Filipca, byłego Kierownika Kliniki Okulistycznej Pierwszego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu im. Karola w Pradze. Przebywał on na wielu stażach i pobytach naukowych w klinikach okulistycznych we Francji i USA (Hotel- Dieu, Harvard Medical School, Massachusetts Eye & Ear Infirmary). Udziały grupy Lexum należą do firmy ARX Equity Partners, która jest wiodącą firmą zarządzającą funduszami private equity w Europie Środkowej. Profesor Filipiec, założyciel Lexum, pozostał znaczącym udziałowcem grupy Lexum.

  Klinika Okulistyczna Lexum jest uznawanym na całym świecie centrum szkoleniowym odwiedzanym regularnie przez oftalmologów z zagranicy. Lekarze Kliniki Okulistycznej Lexum prowadzą wykłady na światowych konferencjach, a swoje doświadczenia publikują w najbardziej renomowanych czasopismach specjalistycznych.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Miron Iwanik - Protetyka, leczenie zachowawcze, wybielanie zębów »

  Specjalnością Lekarza Stomatologa Mirona Iwanika jest chirurgia stomatologiczna. W ofercie posiada szereg zabiegów stomatologicznych, leczenie zachowawcze. Profesjonalne wybielanie zębów oraz zaawansowana protetyka. Miron Iwanik to Specjalista Protetyk oraz Specjalista Stomatologii Zachowawczej.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Nasz gabinet wykonuje zabiegi bezbolesnego leczenia zębów stałych przy pomocy lasera oraz bezbolesnego leczenia zębów mlecznych u dzieci z pomocą żelu Carisolv.

  Pełen zakres usług: profilaktyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, wybielanie zębów.

  Gabinet jest klimatyzowany i wyposażony we wszelkie wygody: telewizor umożliwiający oglądanie ulubionych programów podczas zabiegów, łazienkę, poczekalnię z wygodną kanapą a także minibarek z kawą, herbatą i wodą mineralną oraz kolorowymi czasopismami.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Olsztyn »

  Sieć zakładów rehabilitacji oferująca kompleksową pomoc z zakresu fizjoterapii w zakresie:
  - kinezyterapii
  - fizykoterapii
  - masażu
  - hydroterapii

  Prowadzimy zajęcia z pacjentami również w domu oraz na oddziałach szpitalnych. Długoletnie doświadczenie i najlepszy personel daje gwarancję indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Posiadamy podpisana umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

  Zapraszamy do naszych placówek.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • SEKSUOLOG Psycholog seksuolog Warszawa »

  Jeżeli poszukujesz dobrego seksuologa w Warszawie zgłoś się do Wioletty Konopa-Stelmach i Bogdana Stelmacha, którzy od dawna prowadzą Prywatny Seksuologiczny Gabinet Lekarski. Zajmujemy się likwidowaniem wszelkiego rodzaju problemów i zaburzeń, jakie mają wpływ na życie seksualne. W następstwie tego, iż zaburzenia mogą mieć podłoże medyczne, jak również psychiczne, niezbędny jest szczery oraz profesjonalny wywiad lekarski. Prowadzimy również terapię partnerską, jaka reguluje relacje w rodzinie, zaburzenia pożądania, oziębłość seksualną, bądź trudności w nawiązaniu zażyłej relacji z drugą osobą. Dodajemy wszelkich starań, ażeby każdy pacjent czuł się zrozumiany i obdarzył nas zaufaniem. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dyplomowani fizjoterapeuci »

  Jeśli szukasz fizjoterapeuty dla siebie lub kogoś z rodziny - to portal dla Ciebie!
  Na naszej stronie znajdziesz tylko dyplomowanych fizjoterapeutów! Każdy z fizjoterapeutów przedstawił dyplom ukończenia uczelni na kierunku fizjoterapia.
  W okresie życia każdego z nas może wydarzyć się jakiś przykre zdarzenie, którego skutki będziemy czuć poprzez dłuższy czas. W tym okresie czasu niezwykle istotna może być pomoc oraz opieka kogoś kto pomoże nam powrócić do zdrowia i odzyskać dawną sprawność. Wydarzenia takie bardzo często zdarzają się niespodziewanie, nie jesteśmy na nie przygotowani, nie wiemy gdzie szukać fachowej pomocy. Mając na uwadze nasze, polskie realia a także jakość oferowanych usług przez państwową służbę zdrowia, warto za wczasu orientować się gdzie poszukiwać pomocy w dziedzinie rehabilitacji. Dlatego utworzyliśmy ten serwis. W tym miejscu mamy możliwość wyszukać wykwalifikowanych profesjonalistów w dziedzinie rehabilitacji w swojej okolicy. Tu także znajdziemy potrzebny sprzęt medyczny, który ułatwi nam powrót do zdrowia.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matura próbna »

  Edukacyjny serwis dla maturzystów oraz osób przygotowujących się do egzaminów na studia. Strona obfita w ciekawe porady jak radzić sobie ze stresem, poza tym prezentuje zadania maturalne z lat ubiegłych. Jako że liceum to nie tylko nauka, serwis porusza też aspekt odpoczynku, relaksu. Serwis porusza też problem przemęczenia organizmu młodego uczącego się człowieka, podpowiada jak poradzić sobie z tym problemem. Na stronie dowiemy się ciekawostek ze świata neurofizjologii a także fizjologii człowieka. Połaczenie medycyny, nauki i właściwego odpoczynku na pewno przyniesie sukces na maturze. Warto odwiedzić tę stronę i poznać szczegóły.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Posdent Szczecin »

  Posdent to przyjazny pacjentom gabinet stomatologiczny w Szczecinie, posiadający w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów stomatologicznych dla dzieci i dorosłych: bezpłatne badanie, skaling, leczenie endodontyczne, kanałowe oraz protetyka.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Psycholog i psychoterapeuta mgr Antonina Kocot prowadzi własną praktykę w Poznaniu. Oferta Gabinetu „Zmiana” kierowana jest do osób w każdym wieku, par, rodzin stojących w obliczu mniejszych i większych życiowych problemów. Konsultacja psychologiczna to krótsza forma pracy nad sobą, psychoterapia wymaga większej liczby spotkań rozłożonych w czasie. Dzięki temu wypracowuje się rozwiązanie długotrwałych, utrwalonych, błędnych wzorców zachowania. Psychoterapia prowadzona jest metodą terapii Gestalt.

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okulista w Bydgoszczy - oftalmika.pl »

  Jesteśmy prywatną kliniką okulistyczną, której początki działalności sięgają 1989 roku. Do tej pory przez wszystkie lata naszej działalności wykonaliśmy ponad 25000 różnych operacji okulistycznych. Dzięki dysponowaniu bardzo zaawansowanym sprzętem oraz doświadczoną kadrą możemy podjąć się takich operacji jak leczenie zaćmy, chorób siatkówki czy też laserową korekcją wzroku. Jesteśmy przekonani, że każdy kto skorzysta z usług naszej kliniki będzie cieszył się dobrym wzrokiem.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »