Centrum Psychoterapeutyczne w Częstochowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Psychoterapeutyczne w Częstochowie

Centrum Mandala zajmuje się poradnictwem psychologicznym oraz psychoterapią krótkoterminową i długoterminową dorosłych i młodzieży. Psychoterapeuci Mandali pracują w nurcie Gestalt oraz poznawczo-behawioralnym, prowadzą psychoterapię indywidualną oraz grupową, terapię par i małżeństw oraz warsztaty rozwojowe i psychoedukacyjne.

Szczegóły strony centrummandala.com:

Podlinkuj stronę centrummandala.com:

Centrum Psychoterapeutyczne w Częstochowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Borelioza - forum »

  Administratorem forum jest Fundacja "BARTEK" na Rzecz Osób z Boreliozą i Innymi Chorobami Odkleszczowymi. Zostało ono utworzone jako miejsce do wymiany informacji i doświadczeń między chorymi leczącymi się z powodu boreliozy i innych chorób odkleszczowych, a także dla lekarzy i wszystkich innych, zainteresowanych tą problematyką. Forum służy również integracji osób chorych i ich rodzin oraz jest miejscem inicjatyw na ich rzecz.

  Docelowo w dyskusjach na forum mają brać udział specjaliści, zapraszani przez Fundację.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • TwojDoktor.info »

  Darmowe Porady Medyczne. Masz problem ze zdrowiem. Dobrze trafiłeś! Napisz grupa ekspertów odpowie na wszelkie twoje pytania za darmo! Na portalu znajdziesz również forum a także wiele ciekawych artykułów

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Esperal Warszawa »

  Oferta profesjonalnej usługi implantacji disulfiramu. Zabieg wykonywany w gabinecie w Warszawie, podczas wizyty domowej lub w prywatnym szpitalu pod Warszawą. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Pacjentom w ciągu alkoholowym proponujemy detoksykację w warunkach stacjonarnych, pod opieką doświadczonych klinicystów.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Psychoterapii i Treningu Saska »

  Akademia Saska oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną, szkolenia i warsztaty oraz diagnostykę. Jest zespołem psychologów i psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej, terapeutycznej i edukacyjnej. Usługi adresowane są do osób dorosłych i nastoletnich, które przeżywają różnego typu kryzysy i trudności, jak również chcą poznać siebie i rozwinąć swój potencjał. Oferta obejmuje m.in.: psychoterapię indywidualną, psychoterapię grupową, konsultacje psychologiczne, psychoonkologię i psychosomatykę, interwencję kryzysową, poradnictwo i wsparcie psychologiczne (w tym grupy), wizyty domowe, pomoc osobom powracającym z misji wojskowych, warsztaty umiejętności psychospołecznych, treningi interpersonalne, testy psychologiczne, konsultacje seksuologiczne i dietetyczne.Więcej na stronie.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog wrocław »

  Kryzysy życiowe to składnik życia każdego człowieka. Nie zawsze kryzysy dobrze się kończą. Często niezbędna jest pomoc pracowni psychoterapii - specjalistów, którzy pomogą przetrwać trudny czas i niebezpieczne chwile. Bo kryzys życiowy może się wiązać z okresem dojrzewania i trudnościami w komunikacji z innymi oraz problemami ze zrozumieniem otoczenia. Kryzysy życiowe związane są z problemami wieku średniego, kiedy to człowiek nieco zmęczony dotychczasową rutyną życia zaczyna błądzić. Problemy osobiste są wynikiem kryzysów, którymi są rozstania. Utraty osób bliskich, majątków czy zdrowia to również epizody życiowe, które łatwiej przejść i zrozumieć z pomocą psychoterapeuty.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Uzależnień w Zabrzu | Hazard leczenie »

  Odwiedź stronę www.opilu.pl – Zakłąd Opieki Zdrowotnej oraz Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu. Cierpisz z powodu swoich bliskich mających problemy alkoholowe, narkotykowe czy inne? Dołącz do nas! Pomocy w naszym zakładzie udzielają Rejestratorki, Terapeuci, Lekarze oraz Prawnicy. W naszych kompetencjach jest utrzymanie możliwie najwyższych standardów udzielanej przez nas pomocy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółową galerię naszego ośrodka. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Puławy »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.dentallzielona.pl – profesjonalne usługi stomatologiczne. W ramach stomatologi proponujemy stomatologię zachowawczą, dziecięcą, estetyczną, profilaktykę jamy ustnej, periodentologię czy endodoncję. Zaufaj specjalistom z dziedziny stomatologii – posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dbamy o każdy szczegół, by zadowolić naszych pacjentów. W naszej klinice korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości, potwierdzonej prze międzynarodowe cerrtyfikaty.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wygraj z cholesterolem »

  Kompedium wiedzy na temat złego i dobrego cholesterolu. Dlaczego pojawia się w naszym organizmie, jakie są jego objawy i jak skutecznie z nim walczyć – te informacje znajdziecie w tym poradniku. Niezwykle cenne okazują się także dane dotyczące tego, jakie są normy poziomu cholesterolu we krwi i jak prawidłowo badać jego poziom. Lektura zalecana wszystkim, którzy zmagają się ze złym cholesterolem bądź chcą zapobiec jego wystąpieniu w nadmiernej ilości.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologa w Poznaniu i Kórniku »

  Psycholog udziela pomocy rodzinom, dorosłym, konsultuje dzieci wraz z rodzicami, prowadzi terapie dla par i małżeństw.
  Możliwe obszary pomocy obejmują problemy z nastrojem, stresem, bezsennością a także lęk, niepokój, problemy par i małżeństw, trudności w nauce, usprawnianie pamięci, dolegliwości somatyczne, depresja oraz inne.
  Gabinety: Poznań, Kórnik

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Promienica Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy »

  Promienica.pl to kompendium wiedzy na temat promienicy - takiego schorzenia, które jest jak najbardziej godne bardzo dużego zainteresowania. Piszemy o tym czym jest promienica, jak z nią walczyć.Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »