Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża - stomatologia, stomatolog, dentysta - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża - stomatologia, stomatolog, dentysta

Centrum Stomatologiczne Demed jest pierwszą kliniką stomatologiczną w Łomży. Centrum Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe oraz glassjonomerowe.
Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża, jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

Szczegóły strony www.centrumdemed.pl:

Podlinkuj stronę www.centrumdemed.pl:

Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża - stomatologia, stomatolog, dentysta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 149 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 15 Odwiedziny googlebot 569

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • REHA-FORMA CENTRUM REHABILITACJI ORTOPEDYCZNO-SPORTOWEJ »

  Leczenie jest dla nas partnerstwem. Dajemy szansę poznać pacjentowi przyczynę dolegliwości tak by zrozumiał patomechanizm jej powstania .nReedukacja prawidłowych wzorców ruchu dla podstawowych funkcji, z których korzysta każdy z nas codziennie - stanowi podstawę leczenia. Tylko wtedy, pacjent jest w stanie uzyskać trwały efekt.nnPosiadamy odpowiedni, specjalistyczny sprzęt(PLATFORMY STABILOGRAFICZNE, TENSOMETRYCZNE, SEMG itp.), który pomoże zdiagnozować i zrozumieć problemy z którymi się borykasz. Skłaniamy wszystkich do dbania o higienę ruchu. Stanowi ona tak na prawdę podstawę diagnostyki i rokowań w poradnictwie ortopedycznym.nnZapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego Centrum, zarówno w ramach poradnictwa medycznego, rehabilitacji oraz treningu funkcjonalnego.nZachęcamy również do śledzenia na naszej stronie, terminów bezpłatnych warsztatów, kierowanych do każdego z Państwa, w ramach prewencji chorób cywilizacyjnych, rozwoju aktywności rekreacyjnej oraz edukacji prozdrowotnej.n43-300 Bielsko-Biała,nul.Karbowa 26 (HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA POD SZYNDZIELNIĄ)nnr tel. (33)8100182

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg plastyk Zbigniew Leo Giedrojć Juraha- powiększenie piersi »

  Specjalista chirurg plastyk Zbigniew Leo Giedrojć Juraha z wieloletnim doświadczeniem przeprowadza operacje estetyczne w tym m. in. : powiększenie piersi, korekcja nosa, korekcja powiek. Przez długie lata swojej pracy wykonał szereg operacji zakończonych powodzeniem, co zaowocowało wieloma pozytywnymi opiniami ze strony pacjentów.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny Szczecin »

  "Gabinet Ginekologiczny Szczecin - dr n. med. Ewa Maria Wydra oferuje pacjentkom ze Szczecina i okolic profesjonalną opiekę medyczną. Zakres usług medycznych wykonywanych w nowoczesnym gabinecie ginekologicznym w Szczecinie obejmuje min: profilaktykę onkologiczną i ginekologiczną, diagnostykę oraz leczenie nowotworów narządów płciowych, profilaktykę antykoncepcyjną, leczenie zaburzeń związanych z okresem menopauzy oraz diagnostykę i prowadzenie ciąży. Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem najnowocześniejszego sprzętu w przyjaznej pacjentkom atmosferze."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internista i pulmonolog Szczecin »

  Szczeciński gabinet dr nauk med.. Piotra Marciniaka świadczy usługi z zakresu inerny i pulmonologii. W swojej pracy kładzie duży nacisk na szeroko rozumianą edukacje prozdrowotną. Posiada kwalifikacje do diagnolizowania i leczenia chorób płuc, a także wykonywania specjalistycznych badań: bronchoskopii, spirometrii, punkcji płuc i jamy opłucnej. Diagnolizuje i leczy nie tylko podstawowe choroby płuc, seca, narek czy przewodu pokarmowego, ale także ich możliwe powikłania, chroby współtowarzyszące. Swoją opieką i pomoca otacza również chorych na sarkazoidozę, muskowidozę, aspergilozę. Jeżeli źle się czujesz, coś Ci dolega lub chcesz się dowiedzieć, jak prowadzić zdrowy tryb życia, to zgłoś się do dr Marciniaka. Pamiętaj, że liczy się wczesna diagnostyka.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • LARYNGOLOGSWARZĘC -laryngolog »

  Lekarz medycyny Marek Lemański przyjmuje klientów w swojej sieci gabinetów w Swarzędzu. Pracując przez przeszło dwadzieścia lat jako laryngolog zdołał sobie wyrobić opinię cenionego specjalisty. Przeprowadza wszelkiego rodzaju badania laryngologiczne, zajmuje się także doradztwem w obszarze profilaktyki i leczenia zapalenia uszu, krtani, gardła i nosa, jak również konsultowaniem badań słuchu grup zawodowych szczególnie narażonych na dolegliwości uszu. Do swoich klientów podchodzi z uwagą i wyczuciem, uważnie słucha ich uwag, by jak najszybciej postawić trafną diagnozę i oszczędzić pacjentom cierpienia. Przyjmuje w swoich trzech gabinetach w Swarzędzu: na osiedlu T. Działdyńskiego, na osiedlu E. Raczyńskiego i przy ulicy Ciężkowskiego. W gabinecie na osiedlu Działdyńskiego skorzystać można również z usług pracowni USG, jak również z porad ginekologa. Dokładne informacje o gabinetach i ich ofertach przeczytać można na stronie.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ortodontyczny piękne-zęby Dorota Juśkiewicz w Olsztynie »

  Gabinet ortodontyczny Piękne-Zęby znajduje się w Klinice Okólnej w Olsztynie. Prowadzony jest przez lekarz stomatolog Dorotę Juśkiewicz. Gabinet zapewnia skuteczne i bezstresowe prostowanie zębów oraz leczenie wad zgryzu. Metody stosowane w gabinecie dają najlepsze efekty w każdym przypadku. Zakładanie aparatów stałych odbywa się bez usuwania zębów.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ginekologiczny Małgorzata Pytko »

  Małgorzata Pytko położnictwem i ginekologią zajmuje się od ponad dwudziestu lat. Prowadzi pełną kontrolę specjalistyczną nad pacjentkami w każdym wieku, w zakresie doboru antykoncepcji, menopauzy, cytologii, USG. Kobietami spodziewającymi się dziecka opiekuje się przez cały okres ciąży aż do rozwiązania. Opieka i wyspecjalizowane doradztwo polega między innymi na diagnostyce prenatalnej i badaniach ultrasonografem, w tym USG w trójwymiarze. W zakresie usług oferowanych przez lekarza Małgorzatę Pytko znajdują się również badania profilaktyczne, diagnostyka i leczenie chorób kobiecych oraz doradztwo w wyborze skutecznej metody zabezpieczenia przed ciążą.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa www.ocalsiebie.pl »

  Psychoterapia Warszawa Marki stacjonarnie oraz przez Internet (online, zdalnie). Oferujemy psychoterapię dla osób dorosłych. W naszym ośrodku pracują certyfikowani psychoterapeuci, którzy udzielają pomocy zarówno w gabinecie jak i poprzez profesjonalną platformę psychoterapii przez Internet. Jeśli doświadczasz trudności jak: depresja, lęk, fobia społeczna, ataki paniki, nerwica lub masz inne problemy natury psychologicznej, zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt w Warszawie »

  Jestem psychoterapeutą Gestalt, oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness. Pracuję pod ciągłą superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Mindfulness oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

  Swoją ofertę kieruję do osób dotkniętych przez depresję, stres chroniczny, wypalenie zawodowe, choroby psychosomatyczne, przeżywających kryzys lub szukających poprawy relacji z innymi.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »