Podkategoria: Choroby i uzależnienia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Choroby i uzależnienia Podkategoria: Choroby i uzależnienia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Trądzik »

  Trądzik doskwiera młodzieży w wieku 11- 17 roku życia, problem ten nie znika wraz z uzyskaniem pełnoletności zdarzają się przypadki kiedy pojawia się na ciele człowieka już dorosłego.
  Na łamach portalu dowiesz się więcej o tej dermatologicznej chorobie - fakty i mity na temat pryszczy, leczenie, dobre środki na wągry.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza - forum »

  Administratorem forum jest Fundacja "BARTEK" na Rzecz Osób z Boreliozą i Innymi Chorobami Odkleszczowymi. Zostało ono utworzone jako miejsce do wymiany informacji i doświadczeń między chorymi leczącymi się z powodu boreliozy i innych chorób odkleszczowych, a także dla lekarzy i wszystkich innych, zainteresowanych tą problematyką. Forum służy również integracji osób chorych i ich rodzin oraz jest miejscem inicjatyw na ich rzecz.

  Docelowo w dyskusjach na forum mają brać udział specjaliści, zapraszani przez Fundację.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza - fundacja »

  Fundacja "BARTEK" na Rzecz Osób z Boreliozą i Innymi Chorobami Odkleszczowymi została zarejestrowana 25 marca 2009r. w Lublinie. Inspiracją do jej powołania stały się własne doświadczenia Fundatora, związane z zachorowaniem na boreliozę najbliższych osób. Szukanie pomocy, zgłębianie zawiłości i kontrowersji dotyczących diagnostyki i leczenia, obnażyło ogrom problemów, z jakimi musi się zmierzyć chory na boreliozę i jego rodzina. Fundacja ma zamiar stworzyć model systemowego rozwiązywania problemów osób chorych na boreliozę i współinfekcje- od badań diagnostycznych, poprzez rehabilitację i leczenie, aż do opieki po jego zakończeniu. Dla efektywnego diagnozowania i leczenia boreliozy z Lyme niezbędne jest przeprowadzenie wielu badań naukowych. Mamy nadzieję,że najbliższe lata przyniosą nowe odkrycia, dotyczące chorób odkleszczowych, a zwłaszcza boreliozy, a Fundacja- poprzez organizowanie, współorganizowanie i dofinansowanie badań, będzie też miała w tym swój udział. Fundacja organizuje konferencje, szkolenia i wyjazdy szkoleniowe dla lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i innych pracowników medycznych. W planach mamy też wydanie kilku publikacji zwartych.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Psychologiczna »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Oferuję pomoc psychologiczną dla osób dorosłych i młodzieży. Jeśli masz wątpilwości lub pytania odnośnie tego jak wygląda psychoterapia i do kogo jest skierowana informację znajdziesz na mojej stronie. Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub masz jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Pomocy Psychologicznej »

  Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Młodzieży, Poradnia Terapii Rodzin
  i Hostel przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  Oferujemy psychoterapię dla osób z problemami wieku dorastania oraz wczesnej dorosłości. Przyjmujemy osoby w wieku 16-24 lata.
  Oferujemy również psychoterapię rodzin.
  Wszystko finansowane przez NFZ.
  Przyjmujemy pacjentów z całej Polski.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica natręctw, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne »

  Nerwica natręctw, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne. Objawy, przyczyny, sposoby leczenia, wypowiedzi specjalistów. Strona internetowa dla pacjentów oraz ich bliskich. Zawiera informacje dotyczące leczenia natręctw zarówno farmakologicznego jak i psychoterapeutycznego.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Relax - Suplementy diety oraz kosmetyki »

  Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę z zakresu naturalnych produktów wspomagających leczenie oraz kosmetyków leczniczych i pielęgnacyjnych. Oferta naszej hurtowni stale się poszerza, dlatego zachęcamy do obserwacji naszych produktów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka »

  Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka 90423 Łódź ul. Piotrkowska 79 telefoniczne umawianie wizyt 607 677 603 leczenie chorób psychicznych uzależnienia depresja fobia psychoterapia lęk schizofrenia zaburzenia adaptacyjne zachowania kompulsywne nerwica refundacja leków dla ubezpieczonych

  Data dodania: 25 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Intergrupa AA Południowa Wiellkopolska »

  Strona Anonimowych Alkoholików - Intergrupa Południowa Wielkopolska. Znajdziesz tutaj: Program 12 Kroków, adresy grup AA w ramach Intergrupy Południowa Wielkopolska, mitingi AA, historię AA w Polsce oraz Intergrupy AA Południowa Wielkopolska, Preambułę AA, Desideratę, ogłoszenia i kalendarium Intergrupy AA Południowa Wielkopolska, linki do stron zaprzyjaźnionych.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Jeśli czujesz, że w Twoim życiu coś jest nie w porządku, czujesz się samotny, nie widzisz sensu życia, jesteś rozdrażniony, masz problem w nieśmiałością, nie potrafisz nawiązać kontaktu z ludźmi, masz dorastające dziecko, z którym masz kłopoty lub nie możesz z nim nawiązać kontaktu - zapraszam na psychoterapię, gdzie zostaniesz wysłuchany i otrzymasz profesjonalną pomoc terapeutyczną w sytuacjach kryzysowych.
  Zakres usług:
  - Psychoterapia indywidualna młodzieży
  - Psychoterapia indywidualna dorosłych
  - Treningi socjoterapeutyczne
  - Treningi umiejętności interpersonalych
  - Poradnictwo
  Zapraszam do Wrocławskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej INSIDE, gdzie prowadzę psychoterapię - Małgorzata Stefanow.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Grypa »

  Witryna poświęcona jest przeróżnym informacjom dotyczącym grypy. Rozwój medycyny przebiega teraz w tak szybkim tempie, że coraz mniej boimy się rozmaitych chorób. Niestety, nawet doskonale znane choroby, takie jak właśnie grypa, mogą dla nas stanowić poważne zagrożenie. Nowe odmiany grypy, które rozwinęły się ostatnio, sprawiają, że choroba jest dużo groźniejsza. Dzięki wielu artykułom z omawianej strony, dowiemy się, w jaki sposób zapobiegać grypie. Zawierają one bowiem bardzo wiele informacji na temat zakaźnictwa grypy oraz jej symptomów. Nadmienione zostały tam też komplikacje, np. zapalenie płuc, spowodowane grypą. Zawarte zostały tam też inne istotne informacje, dotyczące metod leczenia grypy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Naturalmedica.pl - probiobalance, paraprotex, noni, ac-zymes, suplementy diety »

  Serwis informacyjny o naturalnych metodach leczenia, opis i działanie suplementów diety firmy CaliVita. Doradzamy i pomagamy w stosowaniu kuracji oczyszczającej i innych suplementów firmy CaliVita.Możliwość wstąpienia do klubu zdrowia, klubu calivita i oszczędzanie na zakupach ok 30 %. Wstąp do klubu już dziś i zacznij dbać o zdrowie.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica paznokci »

  Strona poświęcona popularnym lecz nie lubianym chorobom dłoni i paznokci. W serwisie zdjęcia, objawy oraz podstawowe informacje dotyczące leczenia chorób tj.: grzybica paznokci, łuszczyca, onycholiza czy zanokcica.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Objawy i leczenie chorób »

  Serwis medyczny zbiorczo traktujący choroby człowieka. Materiały skierowane są dla osób chorych lub chcących sprawdzić objawy wielu chorób. Serwis nie zastąpi wizyty u lekarza, ma charakter informacyjno-dydaktyczny. Szczegółowa lista chorób, wraz z informacjami jakie należy stosować metody zapobiegawcze i typowe leki zastosowane. Opis chorób układu trawiennego, oddechowego, płciowego, krwionośnego i innych. W serwisie również informacje o aktualnym stanie polskich szpitali, wraz z analizami najczęstszych chorób, a także choroby tropikalne.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Green Smoke. Markowe i oryginalne e-papierosy. »

  Green Smoke to jeden z dystrybutorów elektronicznych papierosów. Epapieros przypomina zwykły papieros, zawiera określoną dawkę nikotyny, natomiast pozbawiony jest 4000 szkodliwych substancji smolistych powstających w wyniku spalania tytoniu. Nikotyna w epapierosie jest skraplana, a nie spalana. Bądź trendy. Bądź zdrowszy. Pal wszędzie tam gdzie lubisz – bez zakazów. Elektroniczny papieros jest zdrowszy dla środowiska, nie szkodzi osobom trzecim - biernym palaczom oraz nie wydziela przykrych zapachów.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dna moczanowa - podagra »

  Szukasz informacji na temat objawów dny moczanowej? Lepiej trafić nie mogłeś - zapraszamy do naszego mini serwisu z informacjami na temat dny moczanowej - dowiedz się jakie są najczęstsze przyczyny zachorowań na tę chorobę, jakimi objawami się ona charakteryzuje, jakie środki (zarowno farmakologiczne jak i zielarskie) stosuje się w celu ujarzmienia podagry.

  Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu dna-moczanowa.skarbiecwiedzy.net

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź - Popsfera.pl. Psychoterapia Łódź. »

  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z:
  - indywidualnymi problemami
  - trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym
  - symptomami fizycznymi i chorób
  - kłopotami z odżywianiem, otyłością
  - stresem i przemęczeniem
  - kryzysami i konfliktami
  - nadużyciami
  - uzależnieniami
  - snami i fantazjami
  - poszukiwaniem nowego kierunku w życiu
  - rozwojem potencjału twórczego
  - odmiennymi stanami świadomości
  - zaburzeniami psychicznymi (depresja, nerwice, psychozy)
  - osobami pogrążonymi w śpiączce
  - rozwiązywaniem konfliktów i problemów w dużych grupach i społecznościach.

  W ośrodku pracują studenci Szkolenia Dyplomowego Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, którzy są uprawnieni do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją Dyplomowanego Nauczyciela Psychologii Zorientowanej na Proces.

  Wszystkie zajęcia i spotkania indywidualne są prowadzone metodą Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Tańcem i Ruchem »

  Centrum Terapii Tańcem i Ruchem. Sprawdź co mówi Twoje ciało. Skorzystać może każdy, nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie taneczne czy ruchowe. Prowadzimy warsztaty i grupy rozwoju osobistego, a także psychoterapię indywidualną i grupową.

  Jeśli …
  - masz problemy, z którymi trudno Ci się samemu uporać,
  - doświadczasz emocji, które Cię przerastają, przytłaczają,
  - masz jakieś dolegliwości fizyczne, których przyczyny nie rozumiesz,
  - chcesz przyjrzeć się swojemu życiu z innej perspektywy i zrozumieć to, co się w nim dzieje

  Zapraszamy na psychoterapię tańcem i ruchem - spotkania, podczas których wraz z terapeutą poprzez rozmowę oraz ruch możesz przyjrzeć się swojemu życiu, temu, co się z Tobą dzieje i poszukać sposobów zmiany na lepsze.

  Jeśli...
  - szukasz, chcesz odkrywać i poznawać siebie lepiej …
  - chcesz sprawdzić co Twój ruch mowi o Tobie,
  - chcesz przekonać się jak to, co odkryjesz w ruchu i tańcu może Ci służyć w codziennym życiu,
  - chcesz mieć okazję doświadczyć wewnętrznej radości, ożywienia i przepływu energii, które wyzwala w nas ruch

  Zapraszamy na warsztaty i do grup rozwoju osobistego - spotkania służące lepszemu poznaniu siebie, odkrywaniu swojego potencjału. Pozwalają na eksperymentowanie i wspólne odkrywanie nowych sposobów funkcjonowania. Zachęcają do zaciekawienia się sobą.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii RAZEM, Wrocław-centrum, Mariola Stadler-Białek »

  Psychoterapeuci i Psycholodzy - Wrocław, przy Galerii Dominikańskiej.
  Konsultacje, porady i terapia par, rodzin, indywidualna.
  Prowadzenie grup, szkoleń i warsztatów psychologicznych.
  Interwencja kryzysowa, psychoedukacja. Małżeństwa.
  Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Wieloletni konsultant Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
  Kontakt we Wrocławiu: 667-321-205

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alergie, uczulenia, wysypki u dzieci i dorosłych »

  Doświadczenie zdobyte przez 15 lat redagowania i wydawania czasopisma dla rodziców małych alergików „Dziecko alergiczne”, a także pismo dla lekarzy pediatrów, pedagogów i psychologów „Pacjent - dziecko alergiczne”. Co powoduje u niemowląt biegunki, kolkę, wymioty, ulewania, skazę białkową, co powoduje, że dzieci są niespokojne, rozdrażnione lub apatyczne? Co sprawia, że podatne są na infekcje (najczęściej bez podwyższonej temperatury), na zapalenia ucha, gardła, nosa, krtani, oskrzeli, płuc, że cierpią na ból głowy i są chronicznie zmęczone? O tym wszystkim będę pisać na www.alergicznie.pl

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby i uzależnienia

Choroby i uzależnienia - nowa strona:

Adres: