Choroby układu pokarmowego - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Choroby układu pokarmowego

Serwis internetowy na temat chorób gastrycznych oraz różnego rodzaju problemów z układem pokarmowym.. Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników, którzy chcą uzyskać wiedzę z zakresu układu pokarmowego, chcą poznać więcej przydatnych informacji na takie tematy jak skuteczne sposoby na poprawę metabolizmu czy też metody stosowane w walce z chorobą refluksową żołądka.

W naszym serwisie, dowiesz się również ciekawostek na temat używania herbat w przeróżnych dolegliwościach zdrowotnych Serdecznie zapraszamy, mamy nadzieję, że będziesz naszym stałym Gościem! :)

Szczegóły strony problemygastryczne.pl:

Podlinkuj stronę problemygastryczne.pl:

Choroby układu pokarmowego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 153 Odwiedziny netsprint 29 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 113

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZdrowieDlaWszystkich.pl - szpitale, kliniki, przychodnie, gabinety, poradnie, lekarze. »

  Pacjentom oddajemy do dyspozycji portal z wyjątkowo szeroką bazą, ponad 15 000 placówek medycznych, z danymi teleadresowymi, zakresem świadczonych usług medycznych i profilaktycznych. W znalezieniu pożądanych informacji wspiera nas kompletny system wyszukiwania. Decyzję o wyborze placówki możemy podjąć min. na podstawie certyfikatu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którym może pochwalić się szpital czy przychodnia, ale także komforcie pobytu, doświadczonym personelu lekarskim, pielęgniarskim, bardzo dobrej lokalizacji, godzinach otwarcia lub opiniach pacjentów.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w krakowie »

  gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w krakowie ul dajwór, porady, psycholog, kraków, zaburzenia osobowości, strona zawiera informację o psychoterapii, formach pomocy zespole wraz z kontaktem
  gabinet psychoterapii psychoanalitycznej to zespól psychologów prowadzących terapię w ujęciu psychoanalitycznym. Pracujemy zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mononukleoza »

  Chcesz dowiedzieć się czym jest mononukleoza? W takim razie koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową mononukleoza.net.pl, na której znajdziesz wyłącznie sprawdzone informacje o tym czym w ogóle jest ta choroba, jak się objawia, jak przebiega jej leczenie i jakie metody wykorzystuje się przy jej leczeniu, a także uzyskasz praktyczne porady o sposobach pomagających w szybkiej rekonwalescencji. Na naszym portalu dowiesz się także kiedy lekarz decyduje o hospitalizacji osoby cierpiącej na mononukleozę.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia metaboliczna Szczecin »

  Chirurgia metaboliczna i bariatryczna jest jednym z najlepszych rodzajów walki z otyłością. Aktualnie otyłość jest traktowana jako choroba społeczna, z którą z roku na rok walczy coraz większa liczba osób. Niestety otyłość zwiększa też ryzyko zachorowań na cukrzyce typu 2, różne typy nowotworu oraz choroby układu krążenia. Tylko w Polsce jest ponad milion osób walczących z otyłością, choć samych operacji odbywa się ok półtora tysiąca rocznie. Walka z otyłością poprzez chirurgię metaboliczną i bariatryczną jest tak naprawdę pierwszym etapem walki z tuszą. Dla pacjenta po operacji, potrzebna jest pomoc psychologa oraz najbliższej rodziny. Ważne, żeby taka osoba widziała wsparcie krewnych. Reasumując, chirurgia metaboliczna jest idealnym wyjściem dla ludzi walczących z otyłością.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rak-jelita.info »

  Jeden z bardziej niebezpiecznych nowotworów układu pokarmowego – rak jelita grubego. Choroba ta może rozwijać się nawet 10 lat i przez dłuższy czas nie dawać absolutnie żadnych objawów – kiedy da znać o sobie często są już przerzuty które znacznie trudniej wyleczyć. Skuteczną profilaktyką przez zachorowaniem jest odpowiednia dieta i przede wszystkim regularne badania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu poświęconego rakowi jelita grubego. Znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne informacje o objawach i sposobach leczenia choroby.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Medyczny I Farmaceutyczny »

  Portal Medyczny i Farmaceutyczny (portalmedycznofarmaceutyczny.pl) przedstawia wiarygodne treści z dziedziny medycyny i farmacji pochodzące z renomowanych żródeł zagranicznych i polskich.Duża cześć tych treści pisana jest pod konkretne tematy przez znane autorytety medyczne jak i redaktorów którymi i Wy możecie zostać(szczegóły w linku Współpraca).Oczywiście, żadne zasoby internetu nie zastąpią konsultacji diagnostycznej z lekarzem specjalistą w jego gabinecie i to drodzy Państwo miejcie na uwadze.Wiedza z dziedziny medycyny jest ogromna toteż nie sposób ją pokazać w krótkim okresie.Specyfiką marketingową portalu na dziś jest przyciągnięcie klientów i rozpowszechnianie informacji ze wszystkich dziedzin medycyny.Profesjonalna strona internetowa nie jest już wystarczającą, aby przedstawić swoją ofertę w tej dziedzinie, ponieważ konkuruje z ponad 850 mln stron internetowych na świecie(dane na 2014). Ogólne wyniki wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach często wymagają od ludzi znalezienia “igły w stogu siana”a zarazem wczytywanie kilkuset tysięcy rekordów do bazy danych przynosi efekt tylko stronie, która je wczytała w postaci głownie przypadkowych kilkusekundowych kliknieć, natomiast efekt dla jej klientów tak lekarzy,aptek jest z goła inny.Podstawa to indywidualne traktowanie .Aby pacjent/klient wybrał odpowiedni podmiot musi znależć interesujące go informacje np: czym dana jednostka medyczna się zajmuje co ma w ofercie, jakie kwalifikacje posiadają jej pracownicy.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Interpretacja wyników badań medycznych krwi i moczu »

  Na naszej stronie przybliżamy definicje poszczególnych parametrów, przedstawiamy normy i podpowiadamy jak interpretować wyniki badań moczu i krwi. Analizy materiału biologicznego - moczu(badanie ogólne, biochemia) i krwi (badanie ogólne, morfologia i OB. krwi, elektrolity, biochemia, hormony) to podstawowe badania, które pomagają wykryć przyczynę większości dolegliwości. Badania takie kontrolnie powinno się przeprowadzać minimum raz do roku, ponieważ są one pomocne we wczesnym wykrywaniu wielu chorób. Podane wartości mają charakter wyłącznie informacyjny, a wyniki badań profesjonalnie zinterpretuje wyłącznie lekarz, ponieważ ich odchylenia zarówno w górę jak i w dół nie zawsze są dowodem na istnienie choroby.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rotawirusy »

  Powstrzymajrotawirusy.pl to serwis informacyjny dla rodziców na temat zakażenia rotwawirusami i przebiegu choroby, która objawia się najczęściej biegunką u dzieci (niemowlaków) oraz męczącymi wymiotami trwającymi wiele godzin. W zamieszczonych materiałach filmowych nt. rotawirusów wypowiada się m.in. pediatra.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia i Urologia Dziecięca »

  Rozwój nowoczesnych metod zabiegowych we współczesnej urologii w coraz większym stopniu pozwala diagnozować i leczyć choroby typu stulejka, spodziectwo czy wnętrostwo. Dzięki wykwalifikowanym specjalistą zabiegi wykonywane na terenie naszego kraju, nie odbiegają poziomem od najwyższych Europejskich standardów. Jednym z takich polecanych specjalistów jest dr. Michał Wolnicki posiadający specjalizacje pierwszego i drugiego stopnia z Chirurgii Dziecięcej oraz Urologii Dziecięcej. Praktykując jako stypendysta w Ośrodku Urologii Johns Hopkins Hospital, oraz Instytucie Karolinska zdobył niezbędne doświadczenie i praktykę lekarską. Obecnie pracuje w Krakowskiej Klinice Urologii Dziecięcej, stale rozwijając się zawodowo i świadcząc dostęp do najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod leczenia.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Łuszczyca Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy »

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o łuszczycy - na przykład tego jak przebiega to schorzenie, jak z nim skutecznie walczyć, zajrzyj na właśnie naszą stronę internetową! Łuszczyca jest chorobą skóry o różnorodnych przyczynach i złożonym patomechanizmie. Aktualnie zarówno wszystkie przyczyny, jak również mechanizm chorobotwórczy, nie zostały do końca poznane.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »