Dom opieki - Domseniorazdzislaw.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom opieki - Domseniorazdzislaw.pl

Dom opieki - Dom Seniora "Zdzisław" dostosowany do potrzeb osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych. Oferta Domu Seniora “Zdzisław” dotyczy pełnej opieki, wyżywienia oraz możliwości spędzania czasu wolnego. Dom opieki zapewnia pobyt krótkoterminowy oraz długoterminowy. Każdy z pensjonariuszy domu opieki traktowany jest indywidualnie i ma zapewnioną całodobową opiekę medyczna i pozamedyczną. W domu opieki posiłki serwowane są 5 razy dziennie w zależności od potrzeb w jadalni lub pokoju. Cały obiekt Dom Seniora "Zdzisław" jest w pełni przystosowany do osób niepełnosprawnych oraz seniorów, nie istnieją w nim jakiekolwiek bariery architektoniczne. Dom opieki posiada własne gabinety pielęgniarskie i zabiegowe z profesjonalnym wyposażeniem. Na miejscu przygotowywane są wszystkie posiłki w profesjonalnej kuchni, Dom Seniora “Zdzisław” posiada również własną pralnię. Na terenie obiektu znajduje się duży ogród, sale rekreacyjne, zadaszony grill oraz tereny zielone do dyspozycji pensjonariuszy.

Szczegóły strony domseniorazdzislaw.pl:

Podlinkuj stronę domseniorazdzislaw.pl:

Dom opieki - Domseniorazdzislaw.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Medycyna estetyczna - MedSpace »

  Gabinet Medycyny Estetycznej MedSpace to profesjonalny gabinet lekarski z siedzibą w Gliwicach. Właścicielką firmy jest Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska. Jest lekarzem medycyny estetycznej o indywidualnym podejściu do pacjenta. Stara się przede wszystkim ocenić naturalne piękno każdej osoby i podkreślić te cechy z których powinna być zadowolona. Wie, że każdy ma pomysł na idealny wizerunek własnej osoby i dlatego uważnie słucha pacjenta. Tak dobiera terapię, aby jak najlepiej spełnić te oczekiwania. Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL, uzyskała doktorat z immunologii.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa - ból zęba, leczenie kanałowe, wybielanie zębów »

  Zapraszamy do korzystania z usług stomatologicznych oferowanych przez gabinet stomatologiczny Amident, w którym przyjmuje dobry dentysta - lekarz stomatolog Jacek Kałużny. To dobry stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Oferowane usługi przez Gabinet Stomatologiczny Amident to:
  - profilaktyka: fluoryzacja, wskazówki żywieniowe, instruktaż higieny jamy ustnej, scaling, piaskowanie, lakierowanie, lakowanie bruzd, leczenie nadwrażliwości;
  - stomatologia zachowawcza: zapobieganie powstawaniu próchnicy i paradontozy, leczenie próchnicy;
  - stomatologia estetyczna: odbudowa zęba, wybielanie zębów stomatologiczne, wybielanie nakładkowe, wybielanie zębów martwych;
  - endodoncja: leczenie kanałowe zębów wywołane urazami, próchnicą, stanem zapalnym, martwicą lub zgorzelą miazgi;
  - ortodoncja: aparaty ruchome i stałe;
  - protetyka: korony porcelanowe, licówki, protezy akrylowe i szkieletowe, mosty porcelanowe, wkłady koronowo-korzeniowe;
  - chirurgia: ekstrakcje zębów, implanty stomatologiczne.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fed Skoliozy, BIO Mariusz Czarnecki Końskie, Metoda FED, Rehabilitacja skoliozy »

  Specjalistyczny ośrodek fizjoterapii w Końskich oferuje: leczenie kifoz, leczenie skolioz, leczenie lordoz. Specjalizujemy się w rehabilitacji skoliozy metodą FED. W naszej ofercie znajduje się również akupunktura, laseroterapia, ćwiczenia samowspomagające i z oporem dla stawów skokowych, wyciąg na pętli glissona z orczykiem, wyciąg perschla, ćwiczenia na drabince przyściennej.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ortodontyczny Kraków: implanty zębów, ortodonta, dentysta, stomatolog »

  Veronadent to gabinet stomatologiczny i ortodontyczny z siedzibą w Krakowie. Oferuje pełen zakres usług stomatologicznych i ortodontycznych takich jak: implanty zębów, chirurgię, leczenie kanałowe, aparat ortodontyczne na zęby a także aparat lingwalne. Dobry dentysta i ortodonta w Krakowie zaprasza.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia Wałbrzych »

  Zapraszam Państwa do mojego gabinetu logopedycznego. Oferuję terapię indywidualną w gabinecie lub jeśli istnieje taka potrzeba – w domu pacjenta. Zakres usług obejmuje zarówno diagnozę jak i terapię różnorodnych zaburzeń mowy u dzieci (jest to m.in. korekta wad wymowy, terapia afazji, jąkania, praca z dziećmi z autyzmem, upośledzonymi umysłowo). Oferuję także terapię zaburzeń mowy u osób dorosłych (np. po udarach, czy wypadkach). Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy pomoc logopedyczna jest rzeczywiście potrzebna, warto wybrać się na konsultację i pozbyć wszelkich wątpliwości. Logopedia jest moją pasją, dlatego w swoją pracę wkładam wiele serca i zaangażowania. Stale się dokształcam, aby na bieżąco zapoznawać się z najnowszymi metodami pracy logopedycznej i neurologopedycznej. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie www.logopeda-walbrzych.pl. O szczegóły można pytać również telefonicznie (505 985 622) lub drogą mailową (logopeda-walbrzych@wp.pl). Pamiętajmy, że mowa jest jedną z najważniejszych umiejętności człowieka. Zapraszam serdecznie! Magdalena Dorniak – logopeda.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ALMADENT RZESZÓW gabinet dentystyczny rzeszów »

  NZOZ Almadent w Rzeszowie oferuje zabiegi profilaktyczne, dentystyczne i dentystyczne dla każdego. Na pacjentów czeka pięciu lekarzy stomatologów, którzy realizują ciąg zabiegów, żeby poprawić stan uzębienia klientów. Zabiegi stomatologiczne osiągane są w sposób bezbolesny. Punkt stomatologiczny wyposażony jest w urządzenie i artykuły stomatologiczne. Punkt użycza także 12 miesięcznej gwarancji na poszczególne swe zabiegi wypełniania, rekonstrukcji i uzupełniania protetycznego. Punkt czynny jest każdego dnia od poniedziałku do piątku. Więcej szczegółowych informacje na temat gabinetu i zabiegów dentystycznych dostępnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Holistic Clinic - Naturalna medycyna estetyczna »

  Założycielem kliniki jest dr n. med. Krzysztof Gojdź, jedyny w Polsce certyfikowany lekarz a zarazem Wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine oraz American Academy of Anti-Aging Medicine. Umiejętności kliniczne zdobywał w Stanach Zdjednoczonych ( Miami, Nowy Jork, Chicaco, Las Vegas ), na bliskim Wschodzie ( Dubaj ) oraz Azji ( Singapur ). HOLISTIC Clinic to renomowana klinika, będąca prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Pacjenci kliniki otoczeni są kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, ginekologii estetycznej, endokrynologii oraz wielu innych dziedzin.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Częstochowa »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu dentystycznego w Częstochowie! Gabinet dr Ewy Kovacs to miejsce świadczenia usług najwyższej jakości z zapewnieniem komfortu i nowoczesnego sprzetu. Specjalizujemy się m.in. w stomatologii estetycznej i endodoncji. Nasza misja to świadczenie pacjentom kompleksowego leczenia stomatologicznego w oparciu o najszerszą wiedze i doświadczenie Lekarzy oraz technologie wykorzystywane we współczesnej stomatologii. Więcej informacji na stronie internetowej: stomatolog-ewa.pl

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Warszawa »

  Nasz gabinet stomatologiczny zapewnia szeroki zakres usług stomatologicznych, które zapewniamy naszym klientom na terenie Warszawy. Zespół doświadczonych stomatologów pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych technik dentystycznych. Zajmujemy się realizowaniem konsultacji, które w naszych gabinetach są bezpłatne dla naszych pacjentów.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lewatywa.edu.pl - jak zrobić lewatywę »

  Stres, szkodliwe środowisko i dieta obciążająca układ pokarmowy, to przeważnie główne przyczyny tworzenia się zanieczyszczeń w organizmie. Opracowano mnóstwo odrębnych zabiegów oczyszczania jelit, a także reszty narządów. W ostatnich czasach wzrasta zainteresowanie dawnymi, nierzadko domowymi sposobami zachowania zdrowia. Jest to ewidentny trend związany z rosnącą świadomością na temat zdrowia. Skutecznym zabiegiem, który efektywnie oczyszcza jelito grube z zanieczyszczeń jest lewatywa.

  Zabiegi przeprowadza się w uzdrowiskach. Dla większości pacjentów jest to cały czas krępujące doświadczenie, z tego powodu nadal dominuje lewatywa wykonywana samodzielnie. Zabieg trwa około godziny i warto do niego podejść ze spokojem. Błędem czasem popełnianym jest zbyt częste stosowanie lewatywy.

  Zachęcamy do zapoznania się z lekturą naszej strony internetowej poświęconej zabiegowi. Witryna została założona w 2009 roku jako chęć podzielenia się informacjami. W tym czasie trudno było można odnaleźć w polskiej sieci lektury traktujące o zabiegu. Dopiero z czasem popularność tematu urosła do tego stopnia, iż nie brakuje dziś artykułów na ten temat również w naszym języku. Serwis zawiera praktyczne porady, opinie lekarzy, kuracjuszy, listę korzyści oraz przeciwwskazań, wzmianki historyczne, listę przyrządów, ciekawostki na temat stosowania zabiegu przez gwiazdy, a nawet krótkie filmiki o lewatywie. Z pewnością będziemy aktualizować stronę wzbogacając ją o nowe treści.

  Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »