Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.seniorkielce.pl:

Podlinkuj stronę www.seniorkielce.pl:

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 177

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia medyczne »

  Strona biura tłumaczeń, którego specjalnością są wszelkie tłumaczenia o charakterze medycznym. Tłumacze oferują rzetelne przekłady tekstów medycznych: publikacji medycznych, ulotek, instrukcji obsługi sprzętu medycznego oraz certyfikatów. Oferowane usługi tłumaczeniowe kierowane są nie tylko do personelu medycznego i osób związanych z branżą, ale wszystkich osób oczekujących najwyższej jakości tłumaczenia medycznego. W zakres tłumaczonych tekstów wchodzi także dokumentacja medyczna, historie chorób i przebiegu leczenia czy recepty i wyniki badań.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław, seksuolog Wrocław »

  Jesteśmy grupą psychologów zajmujących się w pomocą psychologiczną i prowadzeniem szkoleń. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy oferujemy Państwu pomoc w poradzeniu sobie z trudnościami oraz wspieramy rozwój w obszarach związanych z funkcjonowaniem zawodowym i społecznym.

  W ramach Pracowni zajmujemy się poradnictwem i terapią z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego. Szkolimy w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, motywacji, czy radzeniu sobie ze stresem. Prowadzimy także szkolenia bardziej wyspecjalizowane, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

  W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i zasadami stowarzyszeń, do których należymy. Nasza praca podlega stałej superwizji.

  Niezależnie od tego czy prowadzimy terapię, czy przygotowujemy warsztat, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze rozwój i dobro naszych klientów.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji Dagmara Woja »

  Nazywam się Dagmara Woja. Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem. Oferuję osobiste usługi osobom które wyszukały się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia psychologicznego. Pracuje indywidualnie dostosowując rodzaj terapia przede wszystkim do potrzeb i wieku pacjenta. W swej pracy kieruje się głównie zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego chęci, potrzeby, problemy. Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Pomagagam przy zaburzeniach i trudnościach (min.: nerwica i depresja). Oferuję terapię indywidualną oraz terapię dla par czy rodzin. Oferuję też poradnictwo oraz konsultacje psychologiczne. Swoją ofertę kieruję do młodzieży i dorosłych. Zapraszam do własnego gabinetu psychoterapii klientów z miasta Wroclaw i okolic.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Warszawa »

  NATURA jest przychodnią weterynaryjną z wieloletnią tradycją. Do naszych podstawowych zadań należy leczenie chorób wewnętrznych m.in. leczenie układu pokarmowego, moczowego, chorób układu oddechowego. Zajmujemy się również chirurgią, zarówno miękką jak o twardą. Operujemy skomplikowane uszkodzenia stawów, złamania kości długich. Dodatkowo zajmujemy się stomatologią, diagnostyką. Posiadamy nowoczesny sprzęt służący do przeprowadzania analiz krwi, moczu, kału, a nawet badań histopatologicznych. Diagnozujemy wszelakie powikłania ciąży u zwierząt hodowlanych. Na życzenie, przeprowadzamy wizyty domowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZGLICZYNSCY beton »

  Funkcjonująca od 15 lat na rynku firma Zgliczyńscy zajmuje się wytwórczością mieszkanek betonowych, galerii betonowej oraz usługami brukarskimi. Funkcjonują na terenie Działdowa i całego powiatu działdowskiego. Proponują towary i usługi na najwyższym poziomie. Do mieszanek betonowych przez nich wytwarzanych stosują tylko najlepszych składników: kruszyw spełniających normę PN-EN 12620+A1:2008 z kopalni KRUSZ-MAR w Priomie k. Działdowa, cementów Lafarge S.A. oraz domieszek chemicznych Mc Bauchemie. Sporządzaniem recept mieszanek, testowaniem oraz kontrolą jakości betonu zajmuje się stale przyzakładowe laboratorium zaopatrzone w sprzęt firmy Controls. Mieszanki betonowe powstają u nich w nowym w pełni skomputeryzowanym węźle planetarnym o wydajności 70 m3/h, wszystkie składniki betonu dozowane są elektronicznymi wagami. Do współpracy zapraszają zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Szczegółowe informacje dotyczące ich oferty znaleźć można na stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Profesjonalna pomoc psychologiczno - psychoterapeutyczna w Katowicach.Leczenie depresji,nerwic różnego typu,pomoc psychologiczna dla rodzin,dzieci i młodzieży oraz par i małżeństw.Prowadzona jest także pomoc dla DDA/DDD.Spotkania z psychologiem dla osób nie radzących sobie z nadmiernym stresem.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Med Corp - opieka nad osobami starszymi Rzeszów »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Med Corp, która to już od dłuższego czasu zajmuje su e opieką nad niepełnosprawnymi osobami lub osobami w starszym wieku. Działamy profesjonalnie i traktujemy swoich klientów jak rodzinę.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gemelli - profesjonalne kursy rodzenia »

  Dla pań będących w ciąży szczególnie znamienne jest wsparcie nie tylko ze strony całej familii, ale również fachowców. Należy zauważyć, że nie chodzi tutaj tylko o opiekę lekarza, który poprowadzi daną ciążę. Przyszłe mamy coraz wyraźniej są zainteresowanie tym, gdzie w ich rejonie jest zlokalizowana szkoła rodzenia kraków. To właśnie tutaj czeka na nich fachowe wsparcie, które poskutkuje tym, że poród będzie szczęśliwym doświadczeniem, do którego można się idealnie przygotować. Co za tym idzie, każda kobieta w ciąży musi jak najszybciej znaleźć dla siebie konkretną propozycję.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lifting twarzy - informacje »

  Nasz portal to kopalnia wiedzy, która oscyluje w tematyce chirurgii estetycznej i plastycznej. Możesz na naszym portalu poznać plusy i minusy przeprowadzania operacji liftingu twarzy oraz poznasz tajniki skutecznego liftingu.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Yinyang - gabinet masażu Warszawa Mokotów »

  W ofercie znajdują się różne rodzaju masażu, wybierany w zależności od dolegliwości. Poprawia samopoczucie i powoduje uczucie relaksu. Masażysta stale rozwija swoje umiejętności mając na uwadze polepszenie swojej specjalizacji.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »