Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.seniorkielce.pl:

Podlinkuj stronę www.seniorkielce.pl:

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 236

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wpływ dzieciństwa na życie dorosłe »

  Z pokolenie na pokolenie przechodzi brak umiejętności zaspokojenia potrzeby akceptacji, przynależności i miłości. W ten sposób powstają socjopaci, kreatury pozbawione empatii, osobniki nie potrafiące okazywać uczuć, przyjmujące pozy, oszukujące samych siebie i innych, wycofani lub noszący maskę cynizmu, otoczeni szczelnym murem mającym ochronić ich przed spojrzeniami innych ludzi. Dlaczego tak się dzieje, czy można to zmienić, czy można coś zrobić, aby przerwać tą sztafetę pokoleń.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pure Vision, Night Day, Soflens »

  Sklep internetowy oferuje soczewki kontaktowe w atrakcyjnej cenie - oryginalne produkty, szybka dostawa, bezpieczne płatności, maksymalna ochrona danych osobowych. Soczewki Pure Vision, Optix, Soflens. Soczewki kolorowe, jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne i kolorowe. Szkła kontaktowe na noc i dzień oraz toryczne. Night Day, Optima, Bausch, Optix, Acuvue, Johnson. Salon Optyczny - zapraszamy także po krople nawilżające, płyny pielęgnacyjne. Kolor dla każdego - soczewki kolorowe.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antybakteryjne miody manuka z Nowej Zelandii »

  Na stronie znajdziesz informacje o miodach z krzewu manuka. Unikalny Miód Manuka powstaje dzięki roślinie o nazwie Leptospermum scoparium (Manuka), która rośnie tylko w Nowej Zelandii. Importowane z antypodów miody charakteryzują się silnym działaniem bakteriobójczym dzięki wysokiej zawartości methylogloaxalu. Najsilniejsze miody manuka mgo400+ i mgo 550+ są już dostępne w Polsce. Sprawdź gdzie.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki Warszawa »

  Domy opieki, w których twoi bliscy będą czuli się wyjątkowo dobrze. Oferujemy miejsca w naszych pięciu domach opieki zlokalizowanych w okolicach Warszawy, między innymi w Markach, Międzylesiu, Sulejówku. Posiadamy duże doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, dysponujemy także nowoczesnym i w pełni przygotowanym do tego zapleczem. Oferujemy rehabilitację na miejscu, profesjonalne usługi pielęgniarskie, współpracujemy z lekarzami różnych specjalności. Zapewniamy transport naszym podopiecznym, wyżywienie i rozrywkę. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę!

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dens.pl - Dentysta Poznań »

  Gabinet stomatologiczny Dens oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki i kosmetyki. Wykonuje także implanty i leczenie kanałowe. Gabinet Dens.pl - Stomatolog Poznań zaprasza na ulicę Gwarną 13 w Poznaniu.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Sosnowiec »

  Wybierając się do weterynarza, koniecznie sprawdź ofertę lecznicy na naszej stronie. Weterynarz przyjmuje w Sosnowcu w Milowicach na ulicy Baczyńskiego 31. W siedzibie przychodni weterynaryjnej znajduje się dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny, gdzie kupisz wszystko, czego potrzebuje właściciel psa, kota, fretki, chomika, kanarka... Ponadto psem, w razie potrzeby, zaopiekuje się nasz psi fryzjer.

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • choppr.pl »

  Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie z Lublina zajmuje się diagnostyką oraz pomocą psychologiczną, a jego celem jest nade wszystko wspieranie rodzin. Oferujemy Państwu duży wachlarz usług z zakresu psychoterapii, jak również psychoedukacji. Metodą poradzenia sobie z różnorodnymi problemami indywidualnymi, małżeńskimi czy rodzinnymi może być skorzystanie z oferowanych przez Ośrodek porad psychologicznych, interwencji kryzysowej lub też psychoterapii długoterminowej i krótkoterminowej, psychoterapii par i małżeńskiej, jak również terapii rodzinnej. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego problemu oraz profesjonalizm. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Ośrodka Chrześcijańskiego Ośrodka Pscyhoterapii i Pomocy Rodziniena jego stronie internetowej, a także do kontaktu.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • 161 MED rehabilitacja »

  161 MED to specjalistyczny gabinet lekarski, jaki pozostał założony z inicjatywy lekarzy specjalistów i od początku działa jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. W gabinecie 161 MED przyjmują lekarze specjaliści z obszaru wielu dziedzin medycyny. W ramach naszych obowiązków świadczone są usługi medyczne z aspektu ortopedii i traumatologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii i medycyny estetycznej. mamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam diagnozowanie i leczenie przeróżnych chorób. Zajmujemy się także rehabilitacją pourazową naszych pacjentów w specjalnie przystosowanych do tego salach rehabilitacyjnych. Używamy fali uderzeniowej do leczenia schorzeń narządu ruchu. Pacjenci mogą zapisywać się na wizyty u naszych lekarzy osobiście lub telefonicznie. Szczegółowe wiadomości na temat naszych usług dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karolina Drelich - Szczecin - psychoterapeuta, psycholog, psychoterapia, warsztaty i szkolenia »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Posiadam przygotowanie do pracy indywidualnej jak i grupowej. W swojej pracy integruję wiedzę wynikającą z wszechstronnego wykształcenia. Pracuję w oparciu o podejście psychodynamiczne.

  Ukończyłam psychologię o spec. psychologia kliniczna. Ponadto jestem absolwentką pedagogiki, socjologii ogólnej oraz doradztwa psychospołecznego, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego. W Krakowskim Centrum Psychodynamicznym ukończyłam "Studium socjoterapii i psychoterapii młodzieży". Nadal rozwijam swoje kompetencje poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach.

  Aktualnie pracuję z osobami dorosłymi, przewlekle chorymi somatycznie w Domu Pomocy Społecznej. Współpracuję ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Społecznego "Stricte". Należę do zespołu psychologów i psychoterapeutów Centrum Zdrowia i Rozwoju Psychicznego. Zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią indywidualną i grupową. Jestem trenerem tzw. kompetencji miękkich, prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia.

  Uczestniczę w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkoleniu dla psychoterapeutów w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie.

  Pracuję pod stałą superwizją superwizorów z PTPD.

  W pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego zawodu psychologa i psychoterapeuty.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Szczecin »

  Laryngolog, a przy tym specjalista w swojej dziedzinie, dr Krzysztof Jach ma swój gabinet w Szczecinie w przepięknej zabytkowej dzielnicy Pogodno.
  W jego klinice Laryngologii i Chirurgii Estetycznej przeprowadzane są m.in. operacje przegrody nosa, endoskopowe operacje zatok, usuwanie trzeciego migdałka, a także usuwanie chrapania. Ponadto, ten polecany w Szczecinie lekarz laryngolog zajmuje się leczeniem polipów nosa, udrażnianiem nosa, a także diagnostyką w zakresie badania słuchu. Gabinet oferuje diagnostykę w zakresie usg zatok i badania mikroskopowego uszu. W zakresie laryngologii przeprowadzane są także konsultacje onkologiczne oraz konsultacje chorób układu oddechowego i uszu u dzieci.
  Do dobrego laryngologa warto udać się też po poradę, jeśli męczą nas przewlekłe krwawienia z nosa, kaszel czy bóle głowy przy zapaleniu zatok, bądź jeśli męczymy się z niedrożnym nosem lub zastanawiamy nad operacją przegrody nosa. Często operacja przegrody nosa bądź endoskopowa operacja zatok przywraca pacjentowi normalne funkcjonowanie i wpływa na poprawę zdrowia.
  Usługi oferowane w tym gabinecie laryngologicznym obejmują także medycynę estetyczną, tj. korektę odstających uszu, lifting i korektę zmarszczek i ust.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »