Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.seniorkielce.pl:

Podlinkuj stronę www.seniorkielce.pl:

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 153

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Psychologiczny Barbara Urbanik - Kraków »

  Opieka psychologiczna oferowana w poradni psychologicznej jest skierowana do osób odczuwających:
  - Problemy osobiste
  - Trudności w relacjach społecznych – w związkach, w rodzinie
  - Trudności emocjonalne – obniżenie, wahania nastroju, stres, napięcie
  - Pogorszenie ogólnego funkcjonowania - lęki, nerwice, depresje
  - Różnorakie kryzysy związane z aktualną sytuacją życiową
  - Przeżywane konflikty, kryzysy rozwojowe
  - Zaburzenia zachowania i emocji
  - Zaburzenia odżywiania
  - Zaburzenia osobowości
  - Problemy wychowawcze

  Psychoterapia indywidualna (terapia indywidualna - terapia psychologiczna ma na celu pomoc w zrozumieniu doświadczanych trudności; usunięcie ich objawów, jak i ich przyczyn, a przy tym skorygowanie tych cech osobowości, które leżą u podłoża trudności.

  Ponadto konsultacja, diagnoza, poradnictwo psychologiczne.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • CPT Tęcza- alkoholizm, terapia, leczenie »

  Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Tęcza w Krakowie oferuje pomoc w zakresie leczenie uzależnień, terapie odwykowe, terapie odwykowe. W komfortowych warunkach i bez czekania w kolejce każdy pacjent może skorzystać z pomocy doświadczonych i zaangażowanych w swoją pracę fachowców.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opony »

  Mini portal www.oponymozgowe.pl okazała się doskonałym miejscem dla użytkowników poszukaujących wiarygodnych danych o oponach mózgowych. Można stwierdzić, że mimo tego, iż witryna jest skromna to jest ona wiarygodnym miejscem wiedzy o oponach mózgowych. Serwis posiada czytelny szablon oraz intuicyjne menu. Można tam odszukać między innymi teksty o roli opon mózgowych i ich leczeniu. Gwarancją dla odwiedzających naszą stronę jest znalezienie interesujących informacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe »

  Sklep internetowy oferujący: soczewki kontaktowe (również kolorowe soczewki), szkła kontaktowe, płyny do soczewek - wszystko w jednym miejscu. Soczewki kontaktowe najtaniej w sieci. Gwarantowane ceny producenta i pełna satysfakcja.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Psychodramy i Szkoleń „OPiS”. Przyczynowe leczenie grupy schorzeń określanych potocznie jako nerwice, leczenie zaburzeń osobowości, zwiększenie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych bez korzystania z leków.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Białystok »

  Masaż klasyczny to doskonały masaż dla każdego, kto posiada problemy z mięśniami. Jeśli istnieją problemy z częstymi skurczami, które powtarzają się coraz częściej. Masaż klasyczny wykonywany przeze mnie doskonale sprawdzi się zarówno u kobiet jak również u mężczyzn. Zalet masażu klasycznego jest wiele, żeby jednak przekonać się o jego skuteczności oraz sile, wystarczy jedna sesja masażu i satysfakcja jest gwarantowana.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzory tattoo »

  W prezentowanym właśnie serwisie o tatuażach gromadzimy mnóstwo materiałów na temat tatuowania, jak również udostępniamy informacje o sposobach pielęgnacji świeżego tatuażu, tutaj na pewno wybierzesz swój wymarzony wzór. Skorzystaj z zebranych w galeriii projektów tatuaży.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMFORD ORTHO JKB ZDROWA STOPA Janusz Kot »

  Jeśli niepokoją cię dolegliwości wynikające z zachwianej neutralnej pozycji kończyn dolnych powinno się skorzystać z pomocy specjalisty. Firma „Comfort Ortho JKB” zajmuje się rozpoznawaniem nieprawidłowości i schorzeń odnoszących się do biomechaniki kończyn dolnych, a także przygotowywaniem specjalnych wkładek ortopedycznych, jakie wspomagają ich leczenie. Wkładki te mają zastosowanie przede wszystkim w leczeniu: nerwiaków, zapalenia ścięgna podeszwowego, płaskostopia poprzecznego, halluxów i innych schorzeń. By wkładki przyniosły wyczekiwane rezultaty ważne jest indywidualne podejście do każdego zamówienia, opierające się na unikatowym odlewie i właściwie dobranym materiale wkładki. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prestige Beauty - salon kosmetyczny »

  Salon kosmetyczny Prestige Beauty z Trójmiasta oferuje szeroką gamę zabiegów. Proponujemy skuteczną mezoterapię bezigłową, masaże dla dwojga oraz odmładzanie laserowe twarzy. Możliwość kupna bonów podarunkowych.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »