Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.seniorkielce.pl:

Podlinkuj stronę www.seniorkielce.pl:

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 116

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Filtry Whatman »

  Labo Plus oferuje pełną gamę produktów firmy Whatman - filtry szklane, sączki clelulozowe, filtry strzykawkowe,
  fiolki filtracyjne, karty FTA, bibuły chromatograficzne, filtry dyskowe i kapsułowe.
  Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, pomoc w doborze materiałów oraz błyskawiczną
  dostawę zamówionych produktów z naszego magazynu w Warszawie.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akku-Plast producent opakowań foliowych »

  Firma Akku-Plast specjalizuje się w produkcji blistrów oraz opakowań z folii sztywnej. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziecie Państwo przykłady wykonanych przez nas produktów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs ratownictwa medycznego »

  OMEDIQ - Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. W naszej firmie pracują najlepsi lekarze z doświadczeniem pedagogicznym, którzy bez problemu radzą sobie z każdym przypadkiem. Przeprowadzamy kursy dla firm i osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą!

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Masaż Legnica »

  Jestem fizjoterapeutą, pracującym z osobami niepełnosprawnymi jako terapeuta zajęciowy i rehabilitant, zaś w wolnym czasie wykonuje masaże oraz ćwiczenia usprawniające.

  Zamiłowanie do tajników ludzkiego ciała, zdolność do samouzdrawiania, możliwość pobudzania tkanek miękkich i mięśni za pomocą dłoni oraz pozytywną reakcję organizmu ludzkiego na tego rodzaju dotyk, pomogło mi w wyborze zawodu.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRIMUM VIVERE. LECZENIE UZALEŻNIEŃ »

  Pierwszy ośrodek, który powstał w południowej części Polski.Ośrodek Primum Vivere oferuje kompleksowe i profesjonalne leczenie - terapia uzależnień:alkoholizm,narkomania,lekomaniai inne.Także terapia uzależnień od środków psychoaktywnych, terapia współuzależnienia i psychoterapia problemów rodzinnych.Prowadzimy całodobowy ośrodek z profesjonalnym personelem. O każdej godzinie możemy rozpocząć detox.Rozwiązywanie problemów narastających podczas uzależnienia prowadzimy w oparciu o przygotowany indywidualnie dla każdego pacjenta Osobisty Program Terapii. Istotą prowadzonej w ośrodku strategiczno - strukturalnej terapii jest systematyczny i zaplanowany program działań psychoterapeutycznych - terapia specyficzna dla uzależnieania (alkoholizm, narkomania, lekomania i inne).Oferujemy całodobowo skuteczny i bezpieczny detox - odtruwanie i oczyszczanie organizmu. Następnie planujemy i prowadzimy psychoterapię.Proponujemy także grupy:1. Grupa dla uzależnionychTerapia wstępnaTerapia dla zaawansowanych2. Grupy wsparcia dla osób żyjących z osobą uzależnioną3. DDA - Dorosłych Dzieci Alkoholików4. Terapia małżeństw5. Terapia indywidualna6. Trening konstruktywnych zachowań7. Program rozwoju osobistegoZAPEWNIONA PEŁNA DYSKRECJA ORAZ ANONIMOWOŚĆ !Ośrodek położony jest w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2003 roku. Pokoje (1-osobowe i 2-osobowe) są wyposażone w nowe meble. Z okien rozciąga się piękna panorama gór.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiatryczny »

  Gabinet Psychiatryczny, który prowadzi spec. psychiatra Krystyna Ochwat, zaprasza wszystkich pacjentów, podejrzewających u siebie różnego typu zaburzenia psychiczne. Dzięki wielu latom doświadczeń zawodowych, a również specjalistycznej, wciąż aktualizowanej wiedzy, możliwa jest prędka i drobiazgowa diagnostyka, a co za tym idzie, zainicjowanie odpowiedniego leczenia. Różnorodna propozycja zawiera zarówno długookresową pomoc i psychoterapię, jak również pomoc w bardziej doraźnych przypadkach, takich jak sytuacje kryzysowe spowodowane na przykład śmiercią bliskiej osoby czy też zdradą partnera. Gabinet Psychiatryczny to gwarancja wykorzystania nowoczesnych metod, opartych na najnowszych zdobyczach nauki i medycyny, a także indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i przyjaznej atmosfery. Osoby zaciekawione zapraszamy na

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta we Wrocławiu - Anna Moszczyńska »

  Gabinet Anny Moszczyńskiej oferuje pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla osób borykających się z problemami natury psychicznej, takimi jak depresja, nerwica, stres pourazowy i podobne. Proponuje czas i przestrzeń na:

  - konsultację indywidualną – aby zdefiniować problem, określić jego przyczynę, zaproponować rozwiązanie
  - terapię indywidualną – towarzysząc, pomagam zrealizować Państwa cel
  - terapię grupową – możliwość na doświadczenie głębokiej więzi bez wzajemnego oceniania, zarówno w rozwiązywaniu osobistych jak i zawodowych problemów

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Magdalena Gruszka »

  Magdalena Gruszka jest wrocławskim psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, zajmującym sie głównie terapią poznawczo-behawioralną. Oferuje terapię indywidualną jak i pomoc dla małżeństw oraz par. Prowadzi również szkolenia dla pracowników oraz coaching. Ma doświadczenie w zapewnianiu klientom pomocy w zakresie leczenia fobii, lęków, anoreksji, bulimii, nerwicy czy depresji.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia DENT-MED »

  Centrum Stomatologii DENT-MED zostało założone przez lekarza dentystę Annę Olton w 2012r. Już wiele lat wcześniej, bo w 1985 roku Anna Olton otworzyła w Legionowie swój pierwszy gabinet, a było nim niewielkie pomieszczenie przy ulicy Hubala 3. Choć gabinet cieszył się wśród pacjentów dużą popularnością, jego założycielka nie czuła się z niego w pełni usatysfakcjonowana. Jej marzeniem było stworzenie centrum stomatologicznego, w którym pacjent mógłby otrzymać najwyższej jakości kompleksowe leczenie dentystyczne. Lata wytężonej pracy i zbieranego doświadczenia zaoowocowały powstaniem Centrum Stomatologii DENT-MED. Nazwa "Centrum" zobowiązuje, dlatego wśród wielu wspaniałych lekarzy pracują w nim lekarze specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii: ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii, periodontologii. Cały personel lecznicy: lekarzy, asystentki, recepcjonistki cechuje nie tylko fachowość, ale również ogromna życzliwość i otwartość na pacjenta, a ich pogoda ducha i poczucie humoru działają niekiedy bardzo odstresowująco!
  Centrum Stomatologii DENT-MED nieustanie rozwija się poprzez wyposażanie w nowoczesny sprzęt, wprowadzenie nowych technologii oraz wykwalifikowany personel. A wszystko po to, aby jej pacjenci mogli otrzymać leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stewia - naturalny słodzik »

  Poznaj lecznicze właściwości stewii i dowiedz się jak prawidłowo wyhodować ją w warunkach domowych. W serwisie znajdziesz szereg istotnych informacji, które pomogą wprowadzić Ci stewię do kuchni i dodawać ją do posiłków. Warto także poznać fakty przemawiające za pozbyciem się białego cukru, wiedza na temat składu liści stewii z pewnością przekona Cię o jej korzystnym działaniu.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »