Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.seniorkielce.pl:

Podlinkuj stronę www.seniorkielce.pl:

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • INTEGROS - Centrum Terapii »

  INTEGROS - Centrum Terapii : Biofeedback, Integracja sensoryczna, Tomatis Tomatisa, Bydgoszcz i Terapia logopedyczna logopeda, Kynoterapia Bydgoszcz ul Czartoryskiego 16
  Profesor Tomatis (twórca metody) zauważył, że słuchanie nie jet jednoznaczne ze słyszeniem.

  Słyszenie jest procesem biernym i zależy od stanu naszego narządu słuchu.

  Słuchanie (uwaga słuchowa) jest procesem aktywnym. W uproszczeniu można powiedzieć, iż jest to umiejętność świadomego odbierania bodźców dźwiękowych i czerpania z nich informacji. O ile słyszenie jest funkcją, która zależy od stanu narządu słuchu, słuchanie jest umiejętnością, która rozwija się przez całe życie człowieka. Okazuje się, że nawet osoby ze znakomitym słuchem stwierdzonym w badaniu audiometrycznym mogą mieć problemy ze słuchaniem.
  Profesro Tomatis opracował metrodę usprawniania czynnego słuchania. Terapia ta polega na słuchaniu odpowiednio przygotowanego materiału dźwiękowego przez specjalne słuchawki, gdzie dźwięki podawane są drogą powietrzną oraz kostną. Program stymulacji obejmuje zazwyczaj od 60 do 120 seansów przeprowadzanych w 3 sesjach. Pierwsza sesja obejmuje tzw. pasywną fazę terapii, w czasie której stosowana jest najczęściej muzyka gregoriańska i muzyka Mozarta filtrowana w odpowiedni sposób. Na dalszych etapach terapii wymagany jest aktywny udział pacjenta, np. czytanie

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Jeśli czujesz, że w Twoim życiu coś jest nie w porządku, czujesz się samotny, nie widzisz sensu życia, jesteś rozdrażniony, masz problem w nieśmiałością, nie potrafisz nawiązać kontaktu z ludźmi, masz dorastające dziecko, z którym masz kłopoty lub nie możesz z nim nawiązać kontaktu - zapraszam na psychoterapię, gdzie zostaniesz wysłuchany i otrzymasz profesjonalną pomoc terapeutyczną w sytuacjach kryzysowych.
  Zakres usług:
  - Psychoterapia indywidualna młodzieży
  - Psychoterapia indywidualna dorosłych
  - Treningi socjoterapeutyczne
  - Treningi umiejętności interpersonalych
  - Poradnictwo
  Zapraszam do Wrocławskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej INSIDE, gdzie prowadzę psychoterapię - Małgorzata Stefanow.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dentes - Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Medyczne - dentysta stomatolog »

  Dentes - gabinet stomatologiczny. Oferujemy: implanty, rentgen, lasery, protetykę, mikroskop. Kierownikiem jest stomatolog Barbara Mularczyk. Istniejemy od 1981, początkowo praktyka stomatologiczna ( dentysta ), od 1998 jako NZOZ. Siedzibą jest Sosnowiec, ale pacjenci wywodzą się z całego Śląska.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Super Masaż u Edyty »

  Strona salonu masażu u Edyty w Warszawie. Oferowane masaże to masaż relaksacyjny, sportowy i klasyczny. Salon znajduje się na Ochocie. Na stronie Państwo zapoznają się z moją ofertą. Więcej szczegółów poznają Państwo na mojej stronie.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezerwatywy Durex »

  Sklep w którym znajdziesz oryginalne prezerwatywy Durex oraz Pasante. Oprócz tego w ofercie posiadamy pełen asortyment żeli intymnych, nakładek wibracyjnych i prezerwatyw dla kobiet. Wszystkie produkty są oryginalne i posiadają certyfikaty jakości oraz długie terminy ważności. Oferujemy prezerwatywy w cenach do 70% niższych niż w sklepach stacjonarnych.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Avon kosmetyki »

  Od wielu lat jestem zafascynowana produktami marki Avon. Dlatego pragnę się podzielić z nimi z Państwem. Doskonale znam branżę kosmetyczną i perfumeryjną i śmiem twierdzić, iż kosmetyki i perfumy Avon są jednymi z najlepszych w swojej klasie cenowej. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych produktami tej firmy do zapoznania się ze szczegółami oferty w moim sklepie. To dla mnie wielka radość móc oferować tak niezwykłe produkty po tak atrakcyjnych cenach. Rabaty i promocje to dla nas codzienność.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • In+24 Pomoc psychologiczna - psychoterpia w Warszawie. »

  W in+24 Pomoc Psychologiczna prowadzimy psychoterapię indywidualną, diagnostykę psychologiczną oraz warsztaty rozwoju osobistego. Świadczymy również pomoc psychologiczną drogą internetową w ramach e-poradni. Pracujemy pod stałą superwizją.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Żory »

  Znany dentysta ma przyjemność zaprosić do nowo otwartego centrum stomatologicznego w którym oferowana jest Specjalistyczna Działalność Protetyczna. Oferujemy zabiegi z kategorii dentystycznej a także protetyki. Gabinet znajduje się w mieście Żory. Pośród naszych usług znajduje się stomatologia estetyczna. Stałym klientom proponujemy duże bonifikaty cenowe. Świadczymy usługi jak na przykład korony ceramiczne.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie »

  Od kilku lat skutecznie prowadzimy gabinet psychoterapii, w którym każdy potrzebujący uzyska efektywną pomoc. Naszym celem jest niesienie pomocy w każdej wymagającej tego sytuacji. Żadnego pacjenta nie odsyłamy z kwitkiem. Nie ograniczamy się jedynie do jednej orientacji teoretycznej. W naszym gabinecie pracuje kilku psychoterapeutów, którzy różnią się między sobą podejściem teoretycznym do poszczególnych problemów. Klientom oferujemy zarówno terapię indywidualną, jak i grupową. Pracujemy z rodzinami i parami.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »