Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.seniorkielce.pl:

Podlinkuj stronę www.seniorkielce.pl:

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 237

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chcę Rozmawiać. Psycholog Dorota Idczak »

  ChceRozmawiac.pl - Psycholog Dorota Jadwiga Idczak. Działamy w zakresie: poradnictwa psychologicznego (indywidualnie, rodzin i par), leczeniu autyzmu. Udzielamy pomocy psychologicznej on-line. Proponujemy także autorski, innowacyjny program "Psycholog przy kawie" - wsparcie psychologiczne w niekrępującej, kawiarnianej atmosferze.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulista »

  Wykonujemy szereg operacji okulistycznych takich jak: zabieg usunięcia zaćmy, operacje zeza, laserowa korekcja wad wzroku metodą LASIK, wszczepy wtórne soczewek połączone z usunięciem presbiopii (starczowzroczności), laseroterapia i chirurgia jaskry. Ponadto wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powiek.nn Poszerzyliśmy także naszą ofertę o nowe specjalności. Realizujemy w naszym oddziale w Chełmnie umowę z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w zakresie Jednodniowych Zabiegów Ortopedycznych takich jak: artroskopia i chirurgia ręki, a w Centrum Medycznym PWM w Gdyni pełnopłatne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.nn Wszystkie zabiegi i operacje odbywają sie w znieczuleniu (miejscowym lub pełnym) a pacjenci znajdują sie pod stałą opieką lekarza anestezjologa.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kardiologii Józefów »

  Naszą działalność rozpoczęliśmy w roku 2009. Od 1 stycznia 2010 rok Centrum Kardiologii działa w systemie 24-godzinnego dyżuru hemodynamicznego, zapewniając pacjentom z ostrymi zespołami wieńcowymi najwyższy standard leczenia.
  oferujemy Państwu cały szereg zabiegów obejmujących:
  * diagnostykę nieinwazyjną i inwazyjną choroby niedokrwiennej serca, zaburzeń rytmu i przewodzenia
  * wady serca
  * kardiomiopatię
  * nieinwazyjne i inwazyjne leczenie chorób serca

  Zajmujemy się diagnostyką nieinwazyjną i inwazyjną chorób serca takich jak choroba wieńcowa, kardiomiopatie, zaburzenia rytmu i przewodzenia itd. Naszymi atutami jest profesjonalna i doświadczona kadra medyczna, nowoczesny sprzęt (2 nowoczesne angiografy Siemens z oprzyrządowaniem, Lifenet itd.), komfortowe zaplecze socjalne dla Pacjentów, krótki czas oczekiwania na zabiegi planowe. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
  Każdy silny ból w klatce piersiowej wymaga oceny przez lekarza.
  Niebezpieczne są również bóle krótkie ale nawracające po wysiłku

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gastrolog Częstochowa »

  Gabinet lekarza specjalisty gastroentorologa w Częstochowie. Kompleksowe porady, diagnoza i leczenie schorzeń układu pokarmowego. Sprzęt najnowszej generacji, znanych i cenionych w branży producentów.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy - Dąbrowa Górnicza »

  Celem zakładu jest zapewnienie okresowej, całodobowej, intensywnej opieki pielęgniarskiej rekonwalescentom i osobom przewlekle chorym.
  Nasze działania mają na celu pielęgnację, kontynuację leczenia farmakologicznego i dietetycznego pacjenta, rehabilitację oraz pomoc w zdobywaniu umiejętności pozwalających na powrót do środowiska zamieszkania i na tyle, na ile to możliwe samodzielne funkcjonowanie.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt - Iga Zielińska - Poznań »

  Zapraszam osoby na
  Krótko lub długo terminową psychoterapię indywidualną polegającą na systematycznych spotkaniach służących bliższemu przyjrzeniu się zaistniałym trudnościom życiowym i emocjonalnym
  lub na
  konsultację psychoterapeutyczną, by móc rozpoznać wskazany kierunek swojej dalszej drogi rozwoju osobistego,
  lub
  w przypadku zaistnienia nagłej sytuacji życiowej wymagającej spotkania, wsparcia w ramach interwencji kryzysowej
  lub
  rodziców z dziećmi na konsultację psychoedukacyjną jeśli doświadczają trudności wychowawczych, emocjonalnych w zakresie relacji z dzieckiem.

  Profesjonalne usługi terapeutyczne proponuję także osobom, które pragną lepiej rozumieć siebie, rozwijać swoją osobowość i poszerzać świadomość, by mieć poczucie wpływu na własne życie, zmieniać je na lepsze i cieszyć się każdym dniem.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Kalisz - mgr Joanna Różycka »

  Zapraszamy na diagnozę logopedyczną która obejmuje:
  badanie sprawności narządów artykulacyjnych, badanie słuchu fonematycznego, rozumienie i nadawanie mowy, artykulację głosek, analizę i syntezę wzrokową i słuchową.

  Terapia mowy obejmuje:

  * zaburzenia mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
  * opóźniony rozwoju mowy
  * mowę bezdźwięczną
  * korektę wad artykulacyjnych
  * mowę dzieci z porażeniem mózgowym oraz innymi deficytami rozwojowymi
  * zaburzenia mowy:
  - w chorobach genetycznych
  - w upośledzeniu umysłowym różnego stopnia - tworzę indywidualne modele komunikacji alternatywnej dostosowanej do potrzeb i możliwości dziecka
  * przygotowanie dzieci w wieku przedszkolnym do nauki czytania i pisania

  W ramach terapii logopedycznej:
  ćwiczymy prawidłowe oddychanie,
  ćwiczymy narządy artykulacyjne,
  ćwiczymy słuch fonematyczny,
  wywołujemy i utrwalamy prawidłową artykulację głosek,
  doskonalimy analizę i syntezę wzrokową i słuchową.

  Pacjenci otrzymują wskazówki, zalecenia i bezpłatne materiały do kontynuacji ćwiczeń w domu, co wzmacnia efektywność i skraca czas terapii.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ VISUS zwyrodnienie siatkówki białystok »

  Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zostało utworzone, aby zapewnić pacjentom komfortowe leczenie dolegliwości okulistycznych. Realizujemy usługi medyczne prywatnie. Nasi lekarze specjaliści przyjmują w poniedziałki i piątki według wykonanych uprzednio zapisów, których można dokonać telefonicznie lub indywidualnie. Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zlokalizowane jest w Białymstoku w bliskiej odległości od centrum miasta. Przyjmujemy pacjentów w przeróżnym wieku. Mogą oni skorzystać z usług naszych okulistów w dogodnych terminach. Szczegółowy obszar świadczonych usług, a także opis dolegliwości okulistycznych dostępny pod adresem WWW.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Anna Adamów - Rzeszów »

  Psychoterapia indywidualna i grupowa osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży ( m.in. lęk, depresja, zaburzenia osobowości ). Szkolenia psychologiczne. Więcej informacji na stronie: www.psychoterapia-rzeszow.com

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • GoldCare - usługi opiekuńcze w domu podopiecznego »

  GoldCare to grupa ludzi, których łączy jeden wspólny cel - nowa jakość w opiece dla osób starszych i niesamodzielnych.

  Charakteryzuje nas wysoki profesjonalizm pracy,empatia oraz indywidualne podejście do każdego podopiecznego.

  Jako pierwszy wykorzystujemy innowacyjny GoldCare Life System, który wspiera pracę naszych opiekunów, może również badać i analizować podstawowe parametry życiowe pacjentów.

  Nasi pracownicy to osoby z niebywale dużym doświadczeniem, wspieranym licznymi kursami i szkoleniami z dziedziny opieki.
  Wykorzystujemy również autorski program rekrutacji pracowników.

  Obecnie swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

  Podsumowując GoldCare to najlepsza opieka osób starszych warszawa.

  Data dodania: 02 01 2017 · szczegóły wpisu »