Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Prywatny dom opieki Aktywni Zawsze w Kielcach oferuje całodobową opiekę w nowym obiekcie, komfortowo wyposażonym i przyjaznym dla osób starszych. DPS Kielce oddaje do dyspozycji pensjonariuszy zarówno w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły strony www.seniorkielce.pl:

Podlinkuj stronę www.seniorkielce.pl:

Dom spokojnej starości - Aktywni Zawsze w Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 175

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek Szkoleń i Psychoterapii "Madra" »

  Jako terapeuci pracujemy w oparciu o techniki i założenia nurtu psychoterapii psychodynamicznej. Pomagamy w rozumieniu sposobu przeżywania, funkcjonowania w zewnętrznym świecie oraz mechanizmów wpływających na podejmowane decyzje. W trakcie pracy podejmujemy działania mające na celu zamianę ich na bardziej dojrzałe, sprzyjające pełniejszemu życiu.


  Wszyscy prowadzący biorą udział w szkoleniach certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz uczestniczą w regularnych superwizjach.

  Obszary pracy:

  - lęki, stres, unikanie niektórych sytuacji,
  - depresja, obniżony nastrój,
  - nerwice,
  - problemy zdrowotne o podłożu psychicznym,
  - zaburzenia snu, zaburzenia jedzenia, zaburzenia życia seksualnego,
  - problemy w związkach, trudności w budowaniu bliskich relacji, poczucie osamotnienia,
  - lęk przed oceną,
  - problemy w podjęciu trudnej decyzji,
  - problemy w relacjach rodzinnych,
  - problemy w relacjach zawodowych,
  - niskie poczucie własnej wartości,
  - poznanie siebie i polepszenie funkcjonowania w życiu osobistym lub/i zawodowym,
  - pomoc w sytuacjach kryzysowych:
  • śmierć bliskiej osoby, rozstanie, rozwód, ciężka choroba, utrata zdrowia, przeżycie zdrady.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Psychiatra »

  Gabinet psychiatryczny lekarza przyjmującego w Poznaniu, Luboniu, Środzie Wlkp. i Śremie. Propagowanie wiedzy i zrozumienia dla chorych cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych. Leczenia zgodnie ze światowymi standardami.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Częstochowa »

  Strona gabinetu neurologicznego w Częstochowie - badania, diagnoza schorzeń i chorób związanych z układem neurologicznym. Wiedza medyczna, wieloletnie doświadczenie lekarskie oraz wysokiej jakości sprzęt, pomogą w walce z bólem i uciążliwymi schorzeniami neurologicznymi.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż Permanentny w Poznaniu »

  Nosisz okulary?

  Jeżeli twoja odpowiedź jest na tak - proponuję wykonać makijaż permanentny w Poznaniu w studio. Wprowadzamy w warstwę naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki zapewniające trwałość i naturalność makijażu. Makijaż permanentny uwypukli wyjątkowość twojej twarzy.

  Dzięki mikropigmentacji:

  - brwi - dzięki technice włosa otrzymają efektnaturalnego kształtu i koloru
  - kreski na powiekach -sprawią,że oczy nabiorą wspaniałego obrysu,
  - usta - staną się naturalnie wydatne.

  Jestem kosmetyczką-linergistką z ponad 15-letnim stażem.
  W swojej pracy nad makijażem permanentnym w Poznaniu wykorzystuję najnowocześniejszą aparaturę z laserem i 13 rodzajów igieł.Gdy kartridż jest odłączony,igła automatycznie chowa się w nasadce,co zapobiega przypadkowemu ukłuciu się.Pozwala to również uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi grożne choroby, takie jak,np.aids,wirusowe zapalenie wątroby.
  Używane przeze mnie barwniki są sterylne,hypoalergiczne i mineralne.  Biorąc pod uwagę urodę klientki, jej kolor skóry, włosów i oczu podpowiadam kształt i kolor korygowanych linii.
  Makijaż permanentny wystarcza na kilka lat.

  Aby zabieg był komfortowy stosuję środki znieczulające. Zapraszam na moją stronę.


  Makijaż permanentny wykonany w moim Studio to perfekcja i dokładność w każdym calu.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • MED-ORA »

  Zajmujemy się ochroną radiologiczną w medycynie. Projektujemy gabinety rtg, parawany osłonne. Przygotowujemy dokumentację wymaganą do uzyskaniu zezwolenia na stosowanie promieniowania jonizującego w medycynie. Oferujemy również szkolenia z ochrony radiologicznej personelu i pacjenta.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Modus Ambulans- transport medyczny Warszawa »

  Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie transportu medycznego i ochrony zdrowia na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie, wysokie standardy. Najlepsza kadra specjalistów wykonujących swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i empatią. Zabezpieczenie medyczne imprez masowych, opieka nad pacjentem, wizyty lekarskie w domu pacjenta.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Seniora Willa »

  Nasz dom opieki nad osobami w starszym wieku to komfortowa i bezpieczna placówka zlokalizowana w pobliżu trasy E7 na pograniczu województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Spełniamy wszystkie wymogi dotyczące instytucji zapeniającej całodobową pieczę nad osobami w podeszłym wieku, ponadto oferujemy o wiele więcej.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LuksMasaż - profesjonalny masaż i rehabilitacja »

  LuksMasaż - profesjonalny masaż i rehabilitacja u klienta! Z radością zadbam o Twoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie poprzez profesjonalny masaż i rehabilitację oraz doradzę Ci jak zdrowo żyć. Uwolnię od bólu i zmęczenia, przekazując jednocześnie wiele pozytywnej energii. Masaż to wspaniały i niebanalny prezent! Jeśli więc szukasz niebanalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, to zamów dla niej masaż. Oferuję duży wybór zabiegów fizjoterapeutycznych: masaże, kinezyterapię, fizykoterapię, trener osobisty.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Marek Niewiedzioł »

  Jestem doświadczonym specjalistą chorób wewnętrznych, endokrynologiem i toksykologiem klinicznym. Do mojego specjalistycznego gabinetu zapraszam osoby, które interesuje dobry endokrynolog Lublin. Zajmuję się leczeniem tarczycy, chorób nadnerczy, narządów rodnych, jajników, jąder oraz przysadki. Wykonuję USG tarczycy lublin. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki ortopedyczne Warszawa Komputerowe badanie stóp »

  Witamy na stronie gabinetu zajmującego się tworzeniem indywidualnych wkładek ortopedycznych formthotics, nasze wkładki ortopedyczne robione są indywidualnie na zamówienie.Wykonanie wkładek poprzedzone jest badaniem komputerowym stóp.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »