Dr n.med. Jakub Kaźmierski - specjalista psychiatra - Łódź - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dr n.med. Jakub Kaźmierski - specjalista psychiatra - Łódź

Asystent
Klinika Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych
Uniwersytet Medyczny w Łodzi;
Gabinet Prywatny – Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Plac Pokoju 3/4, Łódź
Umawianie wizyt po telefonicznym uzgodnieniu pod nr 660 747 521

Możliwości terapeutyczne:
Diagnostyka i leczenie depresji, zaburzeń psychotycznych (w tym schizofrenii), zaburzeń nerwicowych, zespołów otępiennych (choroby Alzheimera), zaburzeń snu i innych.

Szczegóły strony www.medart-centrumpsychiatrii.pl:

Podlinkuj stronę www.medart-centrumpsychiatrii.pl:

Dr n.med. Jakub Kaźmierski - specjalista psychiatra - Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 126 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 154

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kupis - stomatologia estetyczna, stomatolog Warszawa »

  Stomatolog Warszawa. Wykwalifikowany zespół lekarzy dla których praca to pasja. Naszą specjalnością jest stomatologia estetyczna. Oferujemy wybielanie zębów, implanty dentystyczne oraz chirurgię szczękowo-twarzową. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, nowoczesny sprzęt, materiały najwyższej jakości, a także zastosowanie najnowszych technologii, to nasze największe atuty.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentyści Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu - Dentysci Wrocław w klinice Aurident świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne. Przede wszystkim leczymy próchnicę, czyli wypełniamy ubytki w zębach naszych pacjentów. Poza tym, w ramach działań profilaktycznych, prowadzimy lakowanie zębów u najmłodszych w celu zabezpieczenia ich wrażliwego uzębienia przed rozwojem próchnicy (fluoryzcja i lakowanie). Czyścimy także zęby z kamienia oraz osadu nazębnego (scaling i piaskowanie), a także przeprowadzamy zabiegi wybielania z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dostępnych w tej dziedzinie.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Andrzej Wichrowski - Psychoterapia Egzystencjalna »

  Psycholog, psychoterapeuta pracujący w ujęciu egzystencjalnym, fenomenologicznym. Unikam interpretacji, szukam zrozumienia - dużo pytam i uważnie słucham. Robię wszystko, by osobowo traktować klienta: nie ograniczam człowieka do wyuczonych schematów czy nieuświadomionych popędów; w rozmowie wzmacniam umiejętność przyjęcia postawy, podjęcia decyzji, ustosunkowania się. Uważam, że człowiek jest istotą wolną i zawsze może dokonać wyboru - nawet, jeśli zdaje się, że jest w sytuacji bez wyjścia. Istotnym narzędziem mojej pracy jest humor; w przyjaznej, życzliwej atmosferze buduję leczącą relację.

  Zajmuję się wsparciem i pomocą psychologiczną w szerokim tego słowa znaczeniu. Trudności związane z lękiem, niepewnością, niskim poczuciem własnej wartości, depresją, smutkiem, poczuciem winy, straty czy żałobą. DDA. Natrętne myśli, trudności z kontrolą impulsów, agresją, używkami, alkoholem czy narkotykami. Odkładasz na później (prokrastynacja). Jeśli czujesz, że inni Cie nie rozumieją lub ignorują, zbyt często zdarzają Ci się kłótnie. Jeśli nie udaje Ci się nawiązać lub utrzymać satysfakcjonującego, szczęśliwego związku, lub po prostu jesteś niezadowolony(a) ze swojego życia - zapraszam na spotkanie.

  Na stronie internetowej znajdziesz informacje na temat mojej osoby, poglądów dotyczących terapii i podejść teoretycznych, w których pracuję (analiza egzystencjalna, teorie systemowe i dialogowe). Blog zawiera krótkie teksty o życiu wewnętrznym oraz przydatne porady.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Agnieszka Naruszewicz Trójmiasto »

  Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu psychologicznego Agnieszki Naruszewicz. Jeśli szukacie Państwo dobrego psychologa w Gdańsku to nasza oferta jest skierowana właśnie dla Państwa. Zakres naszych usług dostępny jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Royal Dent to klinika, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii, implantologii, chirurgii i nie tylko. Dzięki szerokim spectrum działań pacjenci kliniki mogą skorzystać m.in z usług stomatologii zachowawczej, implantologii i implantoprotetyki, ortodoncji i chirurgii. Dla najmłodszych został przygotowany dział stomatologii dziecięcej. Oprócz tych usług w klinice możemy skorzystać z zabiegów kosmetologii stomatologicznej oraz szerokiej diagnostyki radiologicznej. Klinika Royal Dent oferuje także radiowizjografię, endodoncje z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego czy przetestowanie najnowszych technik terapii ozonowej.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRODENT EWA SADLIK BIELSKO-BIAŁA protetyka bielsko biała »

  Gabinet stomatologiczny Pro-Dent działa w Bielsku-Białej już od wielu lat. świadczymy usługi zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci. Nasza oferta obejmuje leczenie próchnicy, konsultacje ortodontyczne i leczenie wad zgryzu. Dodatkowo oferujemy także usługi z obszaru protetyki, chirurgii oraz stomatologii kosmetycznej, a także przeprowadzamy zdjęcia RTG i wykonujemy zabiegi laserem biostymulacyjnym. Nasza jednostka została przystosowana do pacjentów niepełnosprawnych oraz wymogów Sanepidu oraz NFZ. Więcej informacji o naszych usługach oraz naszych specjalistach znajduje się na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Beata Świątkowska - stomatologia Kraków »

  Współczesna stomatologia daje niezwykle zaawansowane rozwiązania i pozwala zażegnać nawet najbardziej uciążliwe problemy z zębami. Oto witryna prezentująca ofertę jednego z krakowskich gabinetów stomatologicznych. Klinika lek. stom. Beaty Świątkowskiej świadczy kompleksowe usługi z takiego zakresu, jak np. stomatologia estetyczna, ortodoncja, czy implantologia. Strona internetowa kliniki przedstawia dokładny opis usług, informacje o właścicielce gabinetu, dane kontaktowe oraz galerię zdjęć kliniki.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia USG Warszawa Wola - USG szeroki zakres »

  Pracownia USG Warszawa Wola - USG piersi, USG ślinianek, USG brzucha, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, USG jąder, USG prostaty, USG układu moczowego, USG tkanek miękkich.
  Nowoczesny, cyfrowy aparat. Lekarz z doświadczeniem od 2000 roku.

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i powołania, świadczy usługi psychologiczne, w zakresie psychoterapii oraz coachingu kariery i osobistego w Krakowie i okolicach. Gabinet psychologiczny Anny Rekel znajduje się w centrum Krakowa w zabytkowym Browar Lubicz.
  Psycholog Anna Rekel współpracuję z Fundacją Psychoterapii Rodzinnej w Krakowie gdzie pomoga dzieciom i ch rodzinom powrócić do zdrowia psychicznego. Zakres opieki obejmuję psychoterapię indywidulną jak również grupowe formy pomocy psycholigcznej takie jak psychoterapia rodzinna oraz psychoterapia małżeńska i par. Każdy z tych form psychoterapii czy coachingu będzie dopasowana do potrzeb klienta.
  Do par małżeńskich jest skierowana psychoterapia małżeńska, charakterystyczną cechą tego typu sesji psychologicznej jest to, że na w spotkaniu nie biorą udziału dzieci i pozostali członkowie rodzinny, np. dziadzkowie. Dla osób indywidualnych wykorzystuje się coaching kariery jak i psychoterapia indywidulana. Warto dodać, że spotkania mogą odbywać w gabinecie psychologicznym lub na terenie miasta Kraków i okolic. Wizyty domową cieszą się dobrą opinią wśród dzieci.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medicus24.pl - Polskie Forum Medyczne »

  Centrum dyskusyjne, forum medyczne dla pacjentów (POZ, NZOZ), środowiska lekarzy i farmaceutów. Porady, doświadczenia w leczeniu chorób i dolegliwości, pogrupowane wg działów medycyny: andrologia, alergologia, chirurgia, dermatologia, gastrologia, hematologia, kardiologia, neurologia, okulistyka,ortopedia, pulmonologia, reumatologia, stomatologia.

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »