Dr n.med. Jakub Kaźmierski - specjalista psychiatra - Łódź - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dr n.med. Jakub Kaźmierski - specjalista psychiatra - Łódź

Asystent
Klinika Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych
Uniwersytet Medyczny w Łodzi;
Gabinet Prywatny – Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Plac Pokoju 3/4, Łódź
Umawianie wizyt po telefonicznym uzgodnieniu pod nr 660 747 521

Możliwości terapeutyczne:
Diagnostyka i leczenie depresji, zaburzeń psychotycznych (w tym schizofrenii), zaburzeń nerwicowych, zespołów otępiennych (choroby Alzheimera), zaburzeń snu i innych.

Szczegóły strony www.medart-centrumpsychiatrii.pl:

Podlinkuj stronę www.medart-centrumpsychiatrii.pl:

Dr n.med. Jakub Kaźmierski - specjalista psychiatra - Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 154

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lublin - usługi medyczne, lekarze »

  Informacje na temat placówek medycznych prowadzących działalność na terenie Lublina. Serwis przeznaczony jest dla pacjentów i zawiera adresy, numery telefonów oraz informacje o zakresie świadczonych usług przez lekarzy specjalistów i przychodnie lekarskie. Ofertę kierujemy do podmiotów z branży medycznej, które mogą zamieszczać indywidualne prezentacje swojego profilu działalności.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków. Anna Kowacz, terapia uzależnień, terapia indywidualna i grupowa, DDA, DDD »

  Oferuję pomoc psychoterapeutyczną dla osób zmagających się problemem uzależnienia swojego lub bliskiej osoby. Prowadzę terapię indywidualną i grupową dla Dorosłych Dzieci Alkoholików, DDD, osób współuzależnionych, uzależnionych czy doświadczających przemocy.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog - Dentysta Warszawa, Implanty zębów, Licówki »

  Doświadczony Stomatolog (Dentysta) w Warszawie oferuje m.in. implanty zębów, licówki oraz wiele innych kompleksowych usług stomatologicznych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protezy kończyn Lubuskie »

  Pracownia ortopedyczna OrtoProt to firma Ortopedyczna specjalizująca się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy uda. Wykonujemy protezy po amputacji podudzia, uda, przedramienia oraz ramienia. Nasza oferta obejmuje m.in:protezy po amputacji w okolicy stopy,protezy po amputacji podudzia,wyłuszczenia w stawie kolanowym,protezy po amputacji uda,wyłuszczenia w stawie biodrowym,protezy przy wadach wrodzonych lub nabytych,protezy po amputacji przedramienia,protezy po amputacji ramienia. Nasi lekarze, ściśle współpracujący z firmą Otto Bock (Niemcy), gwarantują realizację najwyższej jakości dowolnej protezy kończyny dolnej lub górnej z najnowocześniejszych materiałów i elementów. Zapraszamy również do korzystania z naszych gratisowych konsultacji dla amputantów w oddziałach w Świebodzinie i Zielonej Górze. Więcej informacji na temat aktywności naszej pracowni ortopedycznej znajdą Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Stomatolog M. Białas-Miczko »

  Doktor Małgorzata Białas-Miczko prowadzi swoją praktykę stomatologiczną w Kaliszu już od 2002 roku. Dobro pacjenta jest sprawom priorytetową w naszym gabinecie dentystycznym. Opieka stomatologiczna jest na najwyższym światowym standardzie tak jak i materiały których używamy w trakcie zabiegów. Dbamy nie tylko o zęby naszych pacjentów ale i o uśmiech i dobre samopoczucie. Umów się na bezpłatną konsultację stomatologiczną a na pewno nie będziesz zawiedziony.

  Serdecznie zapraszam.
  lek. stom. Małgorzata Białas-Miczko.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie i terapia uzależnień - Nadzieja »

  Ośrodek NZOZ Nadzieja - Pomagamy osobom uzależnionym i innym osobom z problemami psychologicznymi. Leczenie uzależnień to nie tylko abstynencja, ale także poprawa jakości życia oraz funkcjonowania emocjonalnego i społecznego. W wychodzeniu z aktualnych trudności pomagają terapeuci, którzy przygotowani są merytorycznie i praktycznie do prowadzenia tego typu zajęć. W lepszym radzeniu sobie w różnych sytuacjach życiowych w przyszłości - może pomóc psychoterapia oraz leczenie grupowe. Wrocławski Ośrodek Leczenia Uzależnień prowadzi terapię uzależnienia od alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych. Leczenie odbywa się płatnie oraz bezpłatnie na Narodowy Fundusz Zdrowia. Dokładne informacje można otrzymać na stronie Ośrodka Nadzieja.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz specjalista Zabrze: Specjalista Psychiatra i Specjalista Neurolog »

  Lekarz specjalista Zabrze: Różnią nas doświadczenia, specjalizacje, przebieg kariery, połączył nas wspólny cel: Primum non nocere - Po pierwsze nie szkodzić. Lek. Agnieszka Meier-Suszka- Specjalista Psychiatra; Lek. Joanna Długosz- Specjalista Psychiatra Dzieci i Młodzieży; Lek. Małgorzata Szymańska- Specjalista Neurolog.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia Kraków, Monika Bobrzyńska »

  Jestem ginekologiem i położnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Pacjentów przyjmuję w Krakowie i wykonuję takie zabiegi jak cytologię, profilaktykę raka szyjki macicy, czy usg. Leczę bezpłodność i zaburzenia miesiączkowania. Pomagam w dolegliwościach okresu okołomenapauzalnego. Dobieram dla każdej pacjentki skuteczną i nowoczesną antykoncepcję. Oferuję całościową opiekę po porodzie oraz diagnostykę wczesnej ciąży.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny DENTestetica »

  DENTestetica to gabinet stomatologiczny z Krakowa. Zapewniamy pomoc dentystyczną dla dzieci i osób dorosłych. Nasi lekarze stomatolodzy zajmują się profilaktyką i leczeniem zachowawczym, wykonują zabiegi kanałowe oraz zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Pacjenci mogą tutaj wyleczyć choroby przyzębia, wykonać implanty lub odbudowy kości, skorzystać z zabiegu wybielania lampą Beyond. W gabinecie wykonywane jest wiele zabiegów stomatologii estetycznej. Realizowany jest również program Dentestetica Smile Design pozwalający stworzyć wizualizację zębów po zakończeniu leczenia estetycznego.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lek. Hanna Kuropatnicka na serce.bytom.pl »

  W dzisiejszych czasach w sposób szczególny musimy dbać o stan własnego serca. Przychodnia Serce Bytom istnieje już od 1995 i niesie pomoc pacjentom w chorobach kardiologicznych. Choroby niedokrwienne serca, schorzenia mięśnia sercowego, osierdzia, wady serca, zaburzenia rytmu serca - to tylko mały wycinek specjalizacji naszych doktorów. Nasza Przychodnia realizuje dodatkowo szereg fachowych badań, dzięki którym możliwa jest prawidłowa diagnoza pacjentów naszej przychodni.

  Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najistotniejsze i dlatego stosujemy jedynie te metody, które są odpowiednio zweryfikowane. Lekarze, zatrudnieni w Serce Bytom mają ogromne doświadczenie. Z całą pewnością wykonają u nas Państwo takie badania jak badanie echokardiograficzne. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej: www.serce.bytom.pl. Nasza przychodnia kardiologiczna znajduje się w Bytomiu. Rejestracji można dokonać pod nr tel. Można tą drogą też uzyskać dodatkowe informacje. Informujemy także o naszym numerze NIP: 4980263229 i REGON 243467586.

  Cały czas się edukujemy na specjalistycznych seminariach. Niepodważalnie znajdą Państwo to, czego szukają. Warto zaglądnąć sobie na naszą stronę, żeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas badaniach. Poza tym pracownicy naszej kliniki mogą udzielić bardzo szczegółowych odpowiedzi drogą telefoniczną.

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »