Forum dla ludzi chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz dla ich rodzin i bliskich. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Forum dla ludzi chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz dla ich rodzin i bliskich.

Forum dla ludzi chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz dla ich rodzin i bliskich. Bo życie jest zbyt piękne, by poddać się bez walki.

U podłoża stwardnienia rozsianego leży demielinizacja włókien nerwowych w mózgu oraz rdzeniu kręgowym, częstotliwość, z jaką występuje SM to od 30 do 100 zachorowań na 1000 osób.

W Polsce, co druga dorosła osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim jest chora na stwardnienie rozsiane. Pomimo takich statystyk jesteśmy jednym z nielicznych krajów, które nie tylko nie mają systemowego programu leczenia SM, ale nie stwarzają wszystkim chorym dostępu do leków, które mogą zahamować postęp choroby i opóźnić postępującą niesprawność.

Szczegóły strony stwardnieniesmrozsiane.nhit.pl:

Podlinkuj stronę stwardnieniesmrozsiane.nhit.pl:

Forum dla ludzi chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz dla ich rodzin i bliskich.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 165 Odwiedziny msnbot 31 Odwiedziny googlebot 479

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wapdent - stomatologia Kraków, dentysta dla dzieci, wybielanie zębów, stomatolog Kraków »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu stomatologicznego w Krakowie. Nasz dentysta udowodni Państwu, że wizyta u stomatologa nie musi być traumatycznym przeżyciem. Co więcej - doświadczycie, że stomatologia XXI wieku to szybkie i bezbolesne zabiegi wykorzystujące najnowocześniejszą technologię oraz badania w tej dziedzinie. Zapraszamy również najmłodszych, to właśnie z myslą o nich stworzyliśmy program dentysta dla dzieci a nasz stomatolog dziecięcy sprawi, że Wasze pociechy będą chciały częściej odwiedzać gabinet dentystyczny.
  Stomatologia estetyczna wprowadza nas w inny wymiar estetyki zębowej. Nowe materiały ceramiczne pozwalają na wykonanie prac protetycznych niczym nie różniących się od własnych zębów. Oferujemy licówki porcelanowe, korony i mosty pełnoceramiczne, wybielanie zębów.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog - autoklawy »

  Doświadczenie w budowie autoklawów pozwoliło firmie Pujiang stworzyć nową linię autoklawów Tinget, objętych dwuletnią gwarancją, które skutecznie podbijają światowe rynki medyczne. Wiele firm zastanawia się, które rozwiązanie jest lepsze: autoklawy czy sterylizacja.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna - ssycholog i psychoterapeuta z Warszawy »

  Warszawska poradnia psychologiczna w której przyjmuje doświadczona Pani psycholog i psychoterapeuta. W gabinecie prowadzona jest terapia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Diagnostyka psychologiczna i pomoc w zwalczaniu problemów osobistych w centrum Warszawy. Pozwól sobie pomóc, Pani psycholog zaprasza do swojego gabinetu jak również do centrum na Woli.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Chirurgia kolana kraków »

  Bogata oferta Kliniki Krakowskiej obejmuje pełen zakres świadczeń medycznych - profilaktykę, szczepienia ochronne, opiekę podstawową, usługi lekarzy specjalistów, wszechstronną diagnostykę, świadczenia z obszaru medycyny pracy, medycyny podróży, poradni rehabilitacyjnej i rozległą gamę zbiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Warto wspomnieć, że placówka ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług w poradni kardiologicznej, okulistycznej, ginekologicznej, rehabilitacyjnej, poradni leczenia bólu oraz poradni psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zatrudniamy wyspecjalizowaną załogę lekarzy, którzy każdy kazus medyczny traktują indywidualnie, a także starają się stworzyć jak najlepsze warunki dla pacjenta, by każdy czuł się szczególnie. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista neurolog - Zielona Góra, Lubuskie »

  Dr n. med. Dariusz Kotlęga - lekarz, specjalista neurolog, Zielona Góra.
  Aktualnie pracuję w Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze - udzielam porad neurologicznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Poza wizytą w gabinecie, można umówić się na prywatną wizytę domową w Zielonej Górze i innych okolicznych miejscowościach. Doświadczenie jako neurolog zdobyłem podczas pracy jako nauczyciel akademicki w Klinice i neurolog w poradni neurologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Neurologii w Szczecinie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHARM SUPPLY SP. Z O.O. krople do oka »

  Biolan, Biolan Gel, Clarastill, KeratoStill, Tears Again, Vitreolent,, Dorzostill czy Gel 4000 to preparaty służące leczeniu i ochronie oczu. Ich dostawcą jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Pharm Supply z Warszawy. To firma działająca na rynku krajowym już od 20 lat a wspomniane powyżej środki produkowane są przez znane jak i cenione zagraniczne firmy z Włoch, Francji i Niemiec. Firma Pharm Supply współpracuje w sferze dystrybucji ze znanymi polskimi firmami, dzięki temu najlepszej jakości produkty dostępne są w całym kraju. Należy zaznaczyć, iż Pharm Supply ma kadrę wykwalifikowanych przedstawicieli medycznych, jacy w sposób rzetelny przekazują informacje o produktach. Więcej na stronie:

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PRYWATNY PIOTR KOWALSKI gabinet urologiczny łowicz »

  Główna siedziba gabinetu urologicznego prowadzonego przez urologa lek. med. Piotra Kowalskiego mieści się w Łodzi. Punkty przyjęć umieszczone są też w, takich miastach jak Łowicz, Skierniewice, Piotrków Trybunalski oraz Radomsko. Gabinet prowadzi diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowego i płciowego. Wyposażony jest w sprzęt, jaki umożliwia wykonywanie przeróżnego rodzaju zabiegów urologicznych. Do lekarza urologa mogą zgłaszać się pacjenci m.in. z rakiem prostaty, zaburzeniami wzwodu, andropauzą, prostatą, stulejką i innymi dolegliwościami urologicznymi. Lekarz udziela konsultacji urologicznych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okulary, oprawki i soczewki kontaktowe - sklep internetowy PolskiOptyk.pl »

  Witryna PolskiOptyk.pl - to sklep internetowy specjalizujący się w dziedzinie produktów optycznych. Na witrynie można znaleźć okulary, oprawki i szkła optyczne. Personel Polskiego Optyka posiada duże doświadczenie, dzięki czemu sklep zapewnia kupującym okulary o najlepszych parametrach użytkowych i optycznych.Do każdej pary okularów dodawane są ściereczka antystatyczna i futerał. Głównymi dostawcami optycznych soczewek są firmy Szajna, Zeiss i Hoya. Oprawy okularowe znajdujące się na witrynie są od znanych marek, sklep współpracuje między innymi z: Giorgio Armani, Vouge, TitanFlex, Missioni itp. Wysoko wykwalifikowana kadra ma duże wykształcenie w branży optyki i służy radą w przypadku wątpliwości i pytań.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medycyny i osteopatii w Katowicach – ForLajf »

  Osteopatia jest doskonałym uzupełnieniem metod farmakologicznych, ponieważ organizm każdego pacjenta posiada zdolność do autoregulacji i przywracania wewnętrznej równowagi. Wskazania do korzystania z osteopatii to bóle głowy, migreny, zawroty głowy, schorzenia układu moczowego, trawiennego, krążeniowego i oddechowego. Wszelkie dolegliwości kręgosłupa, dyskopatie, bóle krzyża, rwy, drętwienia kończyn. Leczymy także bóle menstruacyjne i bóle w ciąży, urazy, kolki, reflux oraz wiele innych. Jeśli masz problem ze zdrowiem lub doskwierają Ci bóle promieniujące-rzutowane to umów się na wizytę w centrum medycyny w Katowicach. Do Twojej dyspozycji jest szeroka gama lekarzy: dermatolog, laryngolog, kardiochirurg, urolog, internista, wenerolog lub reumatolog.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »