Forum Medyczne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Forum Medyczne

Porady, dyskusje na temat zdrowia, profilaktyki, leczenia, przebiegu chorób człowieka. Porady medyczne dla internautów. Odpowiedzi na pytania o zdrowie, wymiana wiedzy i doświadczeń zdrowotnych. Otwarte medyczne forum dyskusyjne. Rozmowy o zdrowiu człowieka, leczeni, informacje o tym jak dbać o zdrowie, jak przebiegają choroby, jak je leczyć.

Szczegóły strony www.forummedyczne.pl:

Podlinkuj stronę www.forummedyczne.pl:

Forum Medyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 86

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Resmedica - Internetowy Serwis Medyczny »

  Internetowy serwis medyczny związany z miesięcznikiem Żyjmy Dłużej. "Resmedica" zawierający aktualne informacje medyczne oraz stale powiększającą się encyklopedię zdrowia, która zawiera opisy takich chorób jak astma, alergia, cukrzyca, nadciśnienie, migrena, nowotwory, osteoporoza, reumatyzm, stwardnienie rozsiane i inne.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Logopedyczny »

  Interdyscyplinarny serwis,który powstał w 2002 roku z myślą o wszystkich zainteresowanych problematyką logopedyczną i dziedzinami pokrewnymi logopedii oraz pedagogiki specjalnej.
  Celem serwisu jest udostępnienie wiedzy w zakresie profilaktyki logopedycznej, pomoc we wczesnym rozpoznaniu wad i zaburzeń mowy oraz zaburzeń rozwojowych.
  Znajdziesz tu informacje o metodach i formach stymulacji rozwoju mowy, kompleksowym jej usprawnianiu, korekcji wadliwej wymowy. Zapraszam.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog online Magdalena Skibińska »

  Masz wrażenie, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Nikt Cię nie rozumie i nie potrafisz poradzić sobie bez pomocy drugiej osoby? Czujesz, że jest Ci potrzebna pomoc psychologiczna? Psycholog online Magdalena Skibińska chętnie udzieli rady. Czasem wystarczy jedna konsultacja by rozwiązać problem i pomóc samemu sobie. Magdalena Skibińska oferuje : konsultacje psychologiczne, indywidualne spotkania psychologiczne,konsultacje przez e-mail, diagnozę psychologiczną. Psycholog Online Magdalena Skibińska Prywatna Praktyka Psychologiczna.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal kobiecy »

  Kobiecy portal - jest tu wszystko co związane z kobietami. Są tu takie działy jak paznokcie, makijaż, ciąża, włosy czy depilacja. Mnóstwo wskazówek jak być piękniejszą i atrakcyjniejszą dla mężczyzn. A także znajdziemy tu najnowsze trendy, kolekcje słynnych projektantów, galerie mody, uroda, plotki, makijaże, fryzury, porady, informacje o zdrowiu.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna - kosmetyka ciała i ducha »

  Portal poświęcony zdrowiu i medycynie estetycznej dla kobiet i mężczyzn. Znajdziesz tutaj przydatne informacje z zakresu zastosowania środków farmakologicznych, kwasów hialuronowych, botoksu oraz ciekawe artykuły z zakresu domowego SPA, użycia kawy, mleka, miodu, etc.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żywot.pl portal o zdrowiu psychicznym i fizycznym »

  • Żywot.pl to strona poświęcona ludzkiej anatomii a także psychice. Znajdują się tutaj porady odnośnie upiększania wyglądu, jak i leczenia chorób i innych aspektów ludzkiego ciała. Oprócz tego, dostępne są również informacje zdrowotne i ostrzegawcze, takie jak np. o nasilających się alergiach. Strona prężnie się rozwija i każdy zainteresowany może znaleźć na niej wiele istotnych wiadomości.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking lekarzy »

  Na stronie RankingLekarzy.pl możliwe jest poznanie opinii wcześniejszych pacjentów o lekarzach, a także samodzielne komentowanie lekarzy. Obopólna wymiana opinii umożliwia odnalezienie przez pacjenta odpowiedniego specjalisty w danej specjalizacji. Opinie na serwisie można uznać za solidne i przydatne, dzięki bardzo prostym kryteriom oceny i bardzo dużej liczbie użytkowników.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia online »

  Psychoterapia online jest już możliwa do zrealizowania dzięki psychologonline.tv. To innowacyjny portal, który łączy pacjenta z psychologiem w konsultacjach indywidualnych, a także sesjach grupowych. Wybierasz specjalistę, termin spotkania oraz płacisz za wizytę. Nie ma znaczenia Twoja szerokość geograficzna i przestrzeń czasu.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Choroby Skóry »

  Warstwa skórna pełni bardzo ważną rolę, jako granica przed różnego gatunku środkami chemicznymi i innymi substancjami skażającymi, zapobiegająca ich dostawaniu się do wnętrza ciała. Choroby dotykające skóry mogą z kolei zaburzać działanie tej bariery i powodować podrażnienia, zapychanie porów lub zapalenie oraz mieć przejawy, jak np.: czerwienienie, napuchnięcie, pieczenie lub swędzenie.

  Tego gatunku zaburzenia skóry mogą spotkać każdego z nas, a na stronie choroby.skory.info znajdują się treściwe, przystępne wiadomości na temat poszczególnych z nich. Lista chorób skóry obejmuje między innymi: atopowe zapalenie skóry, łuszczycę skóry, trądzik młodzieńczy i różowaty oraz mniej znane schorzenia, jak np.: choroba Behçeta, pęcherzowe oddzielanie się naskórka czy syndrom Sjögrena.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • NaturalneMetody.pl »

  Zdrowe odżywianie, superfoods, witalność i aktywny styl życia to nasza specjalność. W serwisie NaturalneMetody.pl znajdziesz opisy popularnych prozdrowotnych produktów takich jak czystek, olej kokosowy, ksylitol i dowiesz się, jak skorzystać z ich dobroczynnych właściwości.

  W dzisiejszych czasach wyjątkowo trudno jest spożywać w pełni naturalne posiłki, dlatego pomagamy proponować zdrowe zamienniki codziennie stosowanych w kuchni składników. Duża zmiana zaczyna się od małych kroków - odwiedź nas i dowiedz się co możesz zrobić już dziś, aby odczuć pozytywną zmianę.

  Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »