Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga

mgr Anita Zontek-Sajnoga specjalista psycholog kliniczny,
psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista terapii uzależnień
zaprasza na psychoterapię indywidualną osoby dorosłe.
Rozmowa terapeutyczna pozwala lepiej dookreślić własne zasoby i
potrzeby, a także źródła problemów. Sprzyja poprawie funkcjonowania,
jest okazją do zmiany w kierunku głębszego przeżywania i rozumienia
siebie i swoich relacji z ludźmi.

Szczegóły strony www.psychopomoc.net.pl:

Podlinkuj stronę www.psychopomoc.net.pl:

Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Refluks »

  Już teraz wiedza o refluksie dostępna dla Ciebie. Choroba refluksowa przełyku, to nieznośna dolegliwość coraz to większej grupy ludzi. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową, na której wyszukanie przydatne i godne uwagi porady dla osób chorych na refluks.

  Dodatkowo na naszej witrynie możesz zakupić profesjonalny poradnik na temat refluksu napisany przez lekarza medycyny. Pokonaj refluks, dowiedz się więcej na temat skutecznej diety w refluksie i zacznij lepiej żyć. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak leczyć refluks - zapraszamy na nasz serwis. Dodatkowo wszyscy czytelnicy mają możliwość dodawania własnych komentarzy w serwisie, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć forum z poradami dla osób chorych.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki uzależnień od alkoholu »

  Ośrodek leczenia alkoholizmu, który został otworzony w maju 2011 roku w Kościelisku, koło Zakopanego, dysponuje nowoczesną infrastrukturą i fachowym personelem do przeprowadzania terapii antyalkoholowych. Indywidualne - ukierunkowane pod potrzeby danego pacjenta oraz grupowe terapie wzmacniane są intensywnymi zajęciami fizycznymi, które sprzyjają wyjście z nałogu alkoholizmu. Są wśród nich ćwiczenia w bogato wyposażonej siłowni, organizowanie, dostosowanych do poszczególnych pacjentów, wycieczki w niższe lub wyższe partie Tatr. Komfortowo wyposażony ośrodek, zachowujący niepowtarzalny klimat tatrzańskich domów oraz dobra kuchnia zapewniają dobry i sprzyjający klimat do leczenia nałogów. W ośrodku leczenia nałogów prowadzone są również terapie leczące uzależnienia od hazardu.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Strona prywatnej praktyki lekarza psychiatry Tomasza Woźniaka.
  Oferuję diagnozowanie i leczenie zaburzeń i chorób psychicznych, szczególnie: psychoz, depresji, uzależnień, zespołów amnestycznych(zaburzeń pamięci), lękowych, zaburzeń snu.
  Konsultacje w gabinecie, wizyty domowe, diagnozowanie i leczenie w prywatnym szpitalu pod Warszawą.
  W ramach praktyki wystawiam również zaświadczenia dla osób ubiegających się o broń, do celów adopcyjnych, o zdolności do czynności cywilno - prawnych.
  W szpitalu wykonujemy pełen zakres badań diagnostycznych, specjalizujemy się w leczeniu uzależnień, detoksykacji osób uzależnionych od leków, alkoholu, narkotyków oraz leczeniu depresji.
  Klinika Medox istnieje od 2008 roku, hospitalizowaliśmy już prawie 1500 pacjentów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzdęcia brzucha »

  Strona internetowa na temat wzdęć brzucha i problemów z tym związanych. Wzdęcia od dawna są problemem dość popularnym pośród nas. Jeśli wzdęcia i rozpierające uczucie w brzuchu, towarzyszą nam zbyt często - należy się nimi zainteresować. Wzdęcia często są następstwem niektórych, czasami poważnych chorób. Warto zainteresować się nimi, jeśli ich występowanie jest takie samo, niezależnie od zmiany diety. Wejdź na stronę wzdecia.net i dowiedz się wszystkiego o wzdęciach. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • SuperFlavon »

  Mega Flavon powstał z najwyższej jakości surowców. Zapewnia to sposób produkcji i wykorzystane do tego najlepsze technologie. Dzięki temu jest naturalny. Oparty na działaniu flawonoidów i procyjanidyn. Bez żadnych sztucznych dodatków i konserwantów. Wykorzystywany w wielu schorzeniach cywilizacyjnych. Unikalność polega na zwalczaniu wolnych rodników tzw. przeciwutleniacz.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest psychologiem rodzinnym w mieście Kraków, gdzie świadczy usługi zakresu psychologii dla dzieci i dorosłych.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest akredytowanym członkiem w Stowarzyszeniu Psychologów i Psychoterapeutów Rodzinnych, które jest organizacją non-profit i świadczy bezpłatne usługi psychologiczne dla osób potrzebujących pomocy psychologa, psychoterapeuty.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest również psychologiem dziecięcym w Fundacji z siedzibą w mieście Kraków.
  Anna Rekel prowadzi szkolenia z zakresu psychologii i coachingu dla rodzin, par, małżeństw.
  Gabinet psychologiczny terapeuty Anny Rekel znajduje się w zabytkowym Browar Lubicz w Centrum Krakowa koło galerii krakowskiej.
  Oferowane formy leczenia to:
  psychoterapia indywidualna;
  psychoterapia rodzinna;
  psychoterapia małżeńska;
  grupowa psychoterapia;
  coaching;
  psychoedukacja.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOBLE MEDICINE - OŚRODEK DIAGNOSTYKI I INFORMACJI MEDYCZNEJ PROF. K. WARDYNA I ZESPOŁU EKSPERTÓW »

  Prywatna opieka medyczna: diagnozowanie i leczenie wszystkich chorób i schorzeń (leczenie prostaty, leczenie chorób nerek, leczenie onkologiczne, leczenie ginekologiczne i inne, również diagnostyka rzadkich i trudnych chorób).

  Do Noble Medicine mogą zgłaszać się Pacjenci, którzy:

  1. potrzebują jednoznacznej, eksperckiej konsultacji medycznej (lub dalszego leczenia) u lekarza specjalisty w zdiagnozowanej chorobie, chcą uzyskać informacje o charakterze choroby i skutecznych metodach leczenia
  2. są zagubieni, ponieważ żaden lekarz nie potrafił rozpoznać nasilających się objawów, wykonano szereg badań, lecz nie zaproponowano leczenia,
  3. czują, że zaproponowane leczenie jest kontrowersyjne lub ekserymentalne,
  chcieliby upewnić się, czy leczenie operacyjne jest konieczne,
  4. chcą być optymalnie przygotowani do ryzykowanej operacji ze względu na współistnienie innych chorób

  W Noble Medcicne pracują lekarze specjaliści takich specjalizacji jak: neurologia, chirurgia, ginekologia, dermatologia, okulistyka, hepatologia, neurochirurgia, diabetologia, radiologia, pediatria, kardiologia i inne.

  W Noble Medicine oferowane są: konsylia lekarskie, ekspertyzy lekarskie, diagnostyka trudnych i rzadkich chorób.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Jakimiec VEGA Test, masaz Poznan, akupunktura Poznan »

  Gabinet Medycyny Naturalnej Doktor Jakimiec prowadzi działalność w zakresie medycyny naturalnej prowadzącej do poprawy zdrowia. Serdecznie zapraszamy na wizytę do dr Mikołaj Jakimiec i dr Tetiany Jakimiec, stosujących unikalne metody leczenia w zakresie medycyny naturalnej.
  Świadczymy najwyższej jakości usługi: VEGA Test, biorezonans, homeopatia, akupunktura, terapia manualna, leczniczyj masaż kręgosłupa, masaż bańką chińską, terapii uzależnień. Stosujemy tylko indywidualne i wyjątkowe pod każdym względem podejście do problemów pacienta, co umożliwia osiąganie sukcesów w terapii. Mamy doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi. Zapewniamy 100% profesjonalizmu. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek.
  Nasze usługi wykonujemy w Gabinet Medycyny Naturalnej Doktor Jakimiec na ul. Grunwaldzkiej 515 C 1 / 22 62-064, Plewiska k./ Poznania
  Dowiedz się więcej na stronie www.doktorjakimiec.com lub pod numerem tel. 662835333.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oftex - operacja zaćmy w Czechach »

  Zaćma (katarakta) to choroba oka, w której następuje stopniowy spadek przejrzystości własnej naturalnej soczewki. Niniejsze zmętnienie soczewki oka może spowodować stopniową utratę wzroku. Osoba z zaćmą ma zaburzenia widzenia, widzi szaro, jakby patrzyła przez mgliste szkło. Zaćma występuje najczęściej u pacjentów w podeszłym wieku.

  Jedynym sposobem leczenia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Najpowszechniej stosowaną metodą usuwania zaćmy jest nowoczesna metoda ultradźwiękowa, którą dodatkowo można uzupełnić najnowszą metodą laserową. Operacja zaćmy jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem oczu.

  OFTEX to nowoczesna Klinika Okulistyczna, zapewniająca kompleksową i specjalistyczną opiekę. Organizujemy zabiegi usuwania zaćmy (katarakty) w Klinice w czeskich Pardubicach w ramach dyrektywy transgranicznej. Dzięki temu operacja zaćmy odbywa się bez oczekiwania w kolejce do Narodowego Funduszu Zdrowia, a także zezwala na refundację z NFZ określonych kosztów leczenia poza granicami Polski. Realizujemy wszelkie formalności - sprawdź nasze zalety. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Operacja zaćmy nigdy nie była prostsza.
  Wygraj z zaćmą i odzyskaj dawny wzrok!
  oftex-opole.pl

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »