Gabinet Psychoterapii i Coachingu - Robert Gutkowski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Gabinet Psychoterapii i Coachingu - Robert Gutkowski

Psychoterapeuta, psycholog, coach - mgr Robert Gutkowski. Rzeszów. Zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu. Jeżeli przeżywasz trudności emocjonalne wskazana może być psychoterapia, jeśli pragniesz osiągnąć swoje cele - coaching.

Szczegóły strony www.psychoterapia-coaching.eu:

Podlinkuj stronę www.psychoterapia-coaching.eu:

Gabinet Psychoterapii i Coachingu - Robert Gutkowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Kraków - Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Medycznej »

  Kompleksowa rehabilitacja w naszym gabinecie pozwala na szybki powrót do pełnej sprawności, skrócenie okresu nieobecności w pracy, zwiększenie efektywności leczenia chirurgicznego oraz w wielu przypadkach zmniejszenie ilości stosowanych leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych, co zmniejsza ryzyko działań ubocznych stosowanej farmakoterapii oraz obniża koszty leczenia.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji Dagmara Woja »

  Nazywam się Dagmara Woja. Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem. Oferuję osobiste usługi osobom które wyszukały się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia psychologicznego. Pracuje indywidualnie dostosowując rodzaj terapia przede wszystkim do potrzeb i wieku pacjenta. W swej pracy kieruje się głównie zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego chęci, potrzeby, problemy. Jestem absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Pomagagam przy zaburzeniach i trudnościach (min.: nerwica i depresja). Oferuję terapię indywidualną oraz terapię dla par czy rodzin. Oferuję też poradnictwo oraz konsultacje psychologiczne. Swoją ofertę kieruję do młodzieży i dorosłych. Zapraszam do własnego gabinetu psychoterapii klientów z miasta Wroclaw i okolic.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia - Jacek Wezgraj »

  Prywatny gabinet psychologiczny. Psychoterapia indywidualna, rodzinna oraz małżeńska. Pomoc w depresji, nerwicy, lękach, trudnościach w kontaktach z innymi ludźmi. Rozwój siebie, poznanie swoich zasobów oraz umiejętności.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet medycyny pracy w Słupsku - Henryk Bilor »

  Lekarz medycyny pracy Henryk Bilor. Oferta gabinetu skierowana jest głównie do mieszkańców Słupska i okolic, ale również do obcokrajowców i osób przyjezdnych. Odwiedzający witrynę mogą odnaleźć informacje na temat godzin przyjęć, kontakt oraz listę wykonywanych badań, w szczególności pracowniczych badań wstępnych i okresowych czy badań kierowców, a także kandydatów na prawo jazdy. Specjalnie dla obcokrajowców stworzona została strona w języku angielskim/niemieckim i mapką dojazdową.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Rejestracji Pacjenta »

  Dolnośląskie Centrum Rejestracji Pacjenta dostarcza usługę telefonicznej i mailowej rejestracji wizyt dla Placówek Medycznych. Pod dedykowanym numerem telefonu każdy zainteresowany pacjent umówi się na wizytę a Ty otrzymasz gotowy harmonogram przyjęć na każdy dzień. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla każdego gabinetu lekarskiego.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pediatra Nowy Sącz - lek. med. Rafał Boczarski - Gabinet Pediatryczny RAFAMED »

  Diagnostyka chorób wieku dziecięcego od okresu noworodkowego do pełnoletności. Ocena rozwoju somatycznego. Schorzenia układu pokarmowego. Choroby wątroby i trzustki. Choroby układu oddechowego, krążenia, moczowego, nerwowego. Porady w zakresie szczepień obowiązkowych i zalecanych. Interpretacja badań laboratoryjnych, obrazowych. Rejestracja pacjentów, informacje o lekarzu.
  - Sprawdź!

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Julia-gabinety psychiatryczno-psychologiczne »

  Porady psychiatryczne obejmują diagnozę i leczenie następujących dolegliwości: reakcje sytuacyjne, zespół stresu pourazowego, zaburzenia nerwicowe (nerwica lękowa, lęk społeczny, lęk napadowy, nerwica natręctw i inne), zaburzenia depresyjne, choroba afektywna dwubiegunowa, psychozy (schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, halucynoza i in.), zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania
  Oferta psychologiczna obejmuje diagnozę i pomoc w następujących obszarach :kryzysy życiowe (m.in żałoba, przemoc w rodzinie, przemoc w pracy, zdrada, molestowanie seksualne), nerwice (m.in fobie społeczne), depresje, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, napadowe jedzenie), problemy w relacjach międzyludzkich, zaburzenia zachowania u dzieci, zaburzenia psychotyczne
  Oferta terapii odwykowej obejmuje diagnozę i leczenie następujących dolegliwości :zespół zależności od alkoholu, uzależnienie od narkotyków (m.in. marihuany, amfetaminy, kokainy, heroiny ), uzależnienie od leków uspokajających i nasennych, uzależnienie od hazardu, szkodliwe używanie alkoholu, szkodliwe używanie narkotyków, terapia DDA (Dorosłych Dzieci Alkoholików), terapia Osób Współuzależnionych

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radius Bydgoszcz »

  Radius NZOZ Bydgoszcz to najlepszy gabinet RTG w okolicy. Radius istnieje w Bydgoszczy od 2005r. Gabinet RTG wykonuje prześwietlenia, zdjęcia, rentgen, konsultacje. Zapraszamy do naszych gabinetów w Bydgoszczy. Sprawdź także na naszą witrynę internetową BadanieRtgBydgoszcz.pl

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plastyka pochwy - ginekologia estetyczna »

  Doświadczony ginekolog położnik Krzysztof Łątkowski oferuje szeroki zakres usług ginekologii estetycznej. W ramach naszych usług wykonujemy wszelako postrzeganą plastykę pochwy, labioplastykę czyli zmniejszenie warg sromowych. Zajmujemy się także rekonstrukcją błony dziewiczej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fala uderzeniowa leczenie dolegliwości bólowych Gdynia, Gdańsk, Sopot »

  Zapraszamy do skorzystania z usługi leczenia dolegliwości bólowych przy użyciu fali uderzeniowej. Zabiegi wykonujemy w naszych gabinetach lub w dowolnie podanej przez Państwa lokalizacji. Fala uderzeniowa to niezwykle skuteczna metoda leczenia bólu występującego w układzie mięśniowo - szkieletowym. Terapia jest bezbolesna, przynosi natychmiastowe efekty, nie wymaga stosowania środków farmakologicznych. Dolegliwości, które możemy zlikwidować przy użyciu fali uderzeniowej to mi.in: ostroga piętowa, bóle barków, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, kolano skoczka, bóle piszczeli i inne. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »