Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 331

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przychodnia lekarska "Na Pocztowej" w Krapkowicach »

  Przychodnia lekarska "Na Pocztowej" w Krapkowicach

  Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Pocztowej" w Krapkowicach
  świadczy usługi zdrowotne w zakresie:
  - usługi w ramach NFZ,
  - usługi w ramach działalności komercyjnej,
  - usługi w zakresie medycyny pracy.
  Poradnie specjalistyczne: okulistyczna, otolaryngologiczna, neurologiczna, kardiologiczna, medycyna pracy oraz

  gabinet zabiegowy.
  Pracownie diagnostyczne: USG, diagnostyki kardiologicznej, laboratorium, Audiofon aparaty słuchowe.

  Sprzęt:
  - nowoczesne kompleksowe wyposażenie Poradni Okulistycznej - unit okulistyczny, sprzęt do komputerowego badania

  wzroku, badanie pola widzenia.
  - nowoczesny sprzęt do badań USG aparat Vivid-3 z opcją badań dopplerowskich,
  - Holcard 24 - stacja diagnostyczna dla celów diagnostyki kardiologicznej z oprogramowaniem do badań holterowskich i prób wysiłkowych, z rejestratorem holterowskim EKG i ciśnieniowym,
  - sprzęt laryngologiczny : audiometr, kabina ciszy, rhinomanometr, tympanometr.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna EgoTest Badanie kierowców Psycholog Kielce »

  Ego Test to nowo powstała pracownia psychologiczna w Kielcach
  Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania psychotechniczne i psychologiczne kierowców oraz operatorów sprzętu


  Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę
  W pracowni psychologicznej Ego Test oferujemy państwu konsultacje psychologiczne i terapeutyczne, indywidualne zajęcia dla dziecka dopasowane do możliwości i aktualnego funkcjonowania dziecka. Przeprowadzamy również badania i ocenę dzieci z autyzmem i zaburzeniami rozwoju w oparciu o profil psychoedukacyjny PEP-R. Badanie to jest niezbędne do sprawdzenia funkcjonowania dziecka i oceny jego rozwoju. Tworzymy również indywidualne programy terapeutyczne i stymulacyjne do pracy z dzieckiem w domu, szkolimy również rodziców jak maja pracować z dzieckiem w domu według przygotowanych programów.
  W przypadku trudnych zachowań tworzymy strategie postępowania jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dziecka. W naszej ofercie znajdują się również integracyjne zajęcia rodzinne, które mają na celu zintegrowanie zdrowego rodzeństwa z chorym bratem, lub siostrą, zrozumienie zachowania brata lub siostry i własnych uczuć w stosunku do nich. Nasza praca skierowana jest na dziecko i jego całą rodzinę. Dla zapracowanych rodziców na zamówienie tworzymy pomoce do pracy z dzieckiem.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Andrzej Wichrowski - Psychoterapia Egzystencjalna »

  Psycholog, psychoterapeuta pracujący w ujęciu egzystencjalnym, fenomenologicznym. Unikam interpretacji, szukam zrozumienia - dużo pytam i uważnie słucham. Robię wszystko, by osobowo traktować klienta: nie ograniczam człowieka do wyuczonych schematów czy nieuświadomionych popędów; w rozmowie wzmacniam umiejętność przyjęcia postawy, podjęcia decyzji, ustosunkowania się. Uważam, że człowiek jest istotą wolną i zawsze może dokonać wyboru - nawet, jeśli zdaje się, że jest w sytuacji bez wyjścia. Istotnym narzędziem mojej pracy jest humor; w przyjaznej, życzliwej atmosferze buduję leczącą relację.

  Zajmuję się wsparciem i pomocą psychologiczną w szerokim tego słowa znaczeniu. Trudności związane z lękiem, niepewnością, niskim poczuciem własnej wartości, depresją, smutkiem, poczuciem winy, straty czy żałobą. DDA. Natrętne myśli, trudności z kontrolą impulsów, agresją, używkami, alkoholem czy narkotykami. Odkładasz na później (prokrastynacja). Jeśli czujesz, że inni Cie nie rozumieją lub ignorują, zbyt często zdarzają Ci się kłótnie. Jeśli nie udaje Ci się nawiązać lub utrzymać satysfakcjonującego, szczęśliwego związku, lub po prostu jesteś niezadowolony(a) ze swojego życia - zapraszam na spotkanie.

  Na stronie internetowej znajdziesz informacje na temat mojej osoby, poglądów dotyczących terapii i podejść teoretycznych, w których pracuję (analiza egzystencjalna, teorie systemowe i dialogowe). Blog zawiera krótkie teksty o życiu wewnętrznym oraz przydatne porady.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog położnik Ewa Puchała | Katowice Bytom »

  Zapraszamy do gabinetu ginekologicznego w Katowicach. Oferujemy leczenie niepłodności, nadżerek, poronień i raka szyjki macicy. Wykonujemy badania cytologiczne, mikrobiologiczne oraz USG. Dodatkowo oferujemy szczepienia przeciwko wirusowi HPV. Wszystkim Panią proponujemy także poprowadzenie ciąży i porodu.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Łódź »

  Możliwości obecnej stomatologii pozwalają dziś na bezpieczną poprawę wyglądu zębów. Jednym z częściej występujących problemów u pacjentów są przebarwienia oraz ciemny kolor zębów. Okazuje się, że warto wybrać się do lekarza stomatologia, ocenić która z metod wybielania zębów jest dla najbardziej komfortowa i rozpocząć bezpieczny proces wybielania zębów. W Łodzi istnieje wiele gabinetów stomatologicznych, gdzie pod opieką lekarza dentysty można poprawić wygląd zębów. Jednym z nich jest godny polecenia gabinet stomatologiczny w Łodzi. Oferuje on kilka metod wybielania, w tym również metody stosowane chętnie przez prezenterów telewizyjnych oraz zapożyczone z USA. Konieczne jest uprzednie badanie jamy ustnej celem wykluczenia przeciwwskazań. Dlatego nie warto podejmować się takich zabiegów samemu.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gemelli - profesjonalne kursy rodzenia »

  Dla pań będących w ciąży szczególnie znamienne jest wsparcie nie tylko ze strony całej familii, ale również fachowców. Należy zauważyć, że nie chodzi tutaj tylko o opiekę lekarza, który poprowadzi daną ciążę. Przyszłe mamy coraz wyraźniej są zainteresowanie tym, gdzie w ich rejonie jest zlokalizowana szkoła rodzenia kraków. To właśnie tutaj czeka na nich fachowe wsparcie, które poskutkuje tym, że poród będzie szczęśliwym doświadczeniem, do którego można się idealnie przygotować. Co za tym idzie, każda kobieta w ciąży musi jak najszybciej znaleźć dla siebie konkretną propozycję.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Restetica - salon kosmetyczny Katowice »

  Restetica to centrum kosmetologii, medycyny estetycznej i implantologii. W profesjonalny sposób wykonujemy wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające twarzy i ciała, a także zabiegii z zakresu chirurgii szczękowej.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anna Gamrowska - Psycholog Lublin »

  Psycholog Lublin oferuje pomoc psychologiczną, diagnozę psychologiczną, psychoedukację, rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem i relaksacji, współpracę w zakresie prowadzenia warsztatów i szkoleń oraz badań psychofizycznych kierowców.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Beata Świątkowska - stomatologia Kraków »

  Współczesna stomatologia daje niezwykle zaawansowane rozwiązania i pozwala zażegnać nawet najbardziej uciążliwe problemy z zębami. Oto witryna prezentująca ofertę jednego z krakowskich gabinetów stomatologicznych. Klinika lek. stom. Beaty Świątkowskiej świadczy kompleksowe usługi z takiego zakresu, jak np. stomatologia estetyczna, ortodoncja, czy implantologia. Strona internetowa kliniki przedstawia dokładny opis usług, informacje o właścicielce gabinetu, dane kontaktowe oraz galerię zdjęć kliniki.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • M-masaż »

  Nasz salon masażu posiada szeroki wachlarz masaży do wyboru wykonywany przez wykwalifikowaną obsługę . Oferujemy relaks w atrakcyjnej cenie w centrum Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »