Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 329

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Okulary Warszawa »

  Centrum Optokan jest nowoczesnym salonem optycznym oferującym badania wzroku u dzieci i dorosłych.
  Ponadto w naszym centrum znajdziesz największy wybór oprawek, soczewek oraz szkieł kontaktowych.
  Gwarantujemy także ekspresowe wykonanie okularów.
  Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu optyków oraz najnowsze technologie wykorzystywane w pracy codziennej to domena naszego centrum.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Sulejówek - Katarzyna Kocoń »

  Psycholog Sulejówek - Dr Katarzyna Kocoń

  Prywatna Praktyka Psychologiczna dr. Katarzyna Kocoń - profesjonalna pomoc psychologiczna, psychoterapia dla dzieci i dorosłych w Warszawie, Sulejówku i Wołominie.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Profesjonalna pomoc psychologiczno - psychoterapeutyczna w Katowicach.Leczenie depresji,nerwic różnego typu,pomoc psychologiczna dla rodzin,dzieci i młodzieży oraz par i małżeństw.Prowadzona jest także pomoc dla DDA/DDD.Spotkania z psychologiem dla osób nie radzących sobie z nadmiernym stresem.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • In+24 Pomoc psychologiczna - psychoterpia w Warszawie. »

  W in+24 Pomoc Psychologiczna prowadzimy psychoterapię indywidualną, diagnostykę psychologiczną oraz warsztaty rozwoju osobistego. Świadczymy również pomoc psychologiczną drogą internetową w ramach e-poradni. Pracujemy pod stałą superwizją.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ VISUS zwyrodnienie siatkówki białystok »

  Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zostało utworzone, aby zapewnić pacjentom komfortowe leczenie dolegliwości okulistycznych. Realizujemy usługi medyczne prywatnie. Nasi lekarze specjaliści przyjmują w poniedziałki i piątki według wykonanych uprzednio zapisów, których można dokonać telefonicznie lub indywidualnie. Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zlokalizowane jest w Białymstoku w bliskiej odległości od centrum miasta. Przyjmujemy pacjentów w przeróżnym wieku. Mogą oni skorzystać z usług naszych okulistów w dogodnych terminach. Szczegółowy obszar świadczonych usług, a także opis dolegliwości okulistycznych dostępny pod adresem WWW.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krefft P. Prywatna praktyka lekarska »

  Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej od 1993 roku oferuje pacjentom z Wrocławia usługi medyczne w aspekcie uzdrawiania zwyrodnień skórnych oraz żylaków. W Gabinecie doktora Piotra Kreffta przeprowadzane są konsultacje z aspektu chirurgii ogólnej i naczyniowej, badamy przepływy metodą duplex kolor Doppler, tętnic czy żylaki, realizujemy operacje usuwania żylaków, metodą klasyczną, laserową i za wsparciem fal radiowych, wykonujemy teleangiektazję, operujemy żylaki odbytu i przepukliny oraz wykonujemy inne zabiegi chirurgiczne. Pacjentów przyjmujemy od poniedziałku do piątku. Więcej na temat naszych usług na stronie WWW.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • CARPE DIEM Spółka z o.o. psycholog szczecin »

  Oferujemy Państwu zaznajomienie się z ofertą Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem ze Szczecina. oferujemy usługi, które zawierają pomoc psychologiczną i psychiatryczną. Współpracują z nami psycholodzy i psychiatrzy przeróżnych specjalizacji. W naszej jednostce uzyskają Państwo wsparcie w leczeniu depresji, nadpobudliwości, zaburzeń odżywiania. Ponadto prowadzimy przeróżne grupy wsparcia oraz terapie uzależnień. Wykonujemy również mediacje i wspomagamy rozwiązywać konflikty małżeńskie i rodzinne. Nasza oferta adresowana jest zarówno do osób dorosłych, jak również do dzieci oraz młodzieży. Szczegóły oferty zaprezentowaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie żylaków odbytu »

  „NASMED” to warszawska placówka medyczna, która istnieje na rynku od początku lat 90-tych XX wieku. Jest to ośrodek zdrowia, w którym świadczone są usługi z zakresu diagnostyki endoskopowej, laboratoryjnej i ultrasonograficznej. Dodatkowo pacjenci mają możliwość skorzystania z porad specjalistów działających w branży chirurgii, dermatologii, dietetyki, a także zajmujących się wieloma innymi działami medycyny.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »