Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 177 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wizyty Domowe »

  Kompleksowa opieka medyczna w domu pacjenta na terenie Trójmiasta i okolic.
  Zapewniamy wizyty lekarskie dla dzieci i dorosłych w krótkim czasie od zgłoszenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 8.00 do 22.00 w dni powszednie, weekendy i święta.
  Choroba sama w sobie jest dużym obciążeniem. Opuszczenie domu przez osobę chorą i wizyta w Przychodni wiąże się z dodatkowym stresem, czy niepotrzebnym wysiłkiem. Czasem jest to wręcz niewskazane ze względów medycznych.
  Dlatego też wychodzimy na przeciw potrzebom Pacjentów oferując kompleksową opiekę medyczną w ich domach.
  Medical Assistance to grupa lekarzy różnych specjalizacji (pediatrzy, interniści, lekarze rodzinni...) z aglomeracji trójmiejskiej. Tworzymy zespół, którego celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego poziomu świadczeń medycznych w dogodnych i przyjaznych warunkach.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Gliszczyński - Praktyka Lekarska »

  Praktyka Lekarska obejmująca zasięgiem Wrocław i okolice. Zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, wizyty domowe, leczenie niewydolności żylnej, USG doppler. Specjalistyczne leczenie opatrunkowe niewydolności żylnej.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Zespół psychologów, pedagogów oraz psychoterapeutów o różnych obszarach zainteresowań. Pomagamy, jeśli nie radzisz sobie z kłopotami codzienności, masz problemy rodzinne, w pracy, cierpisz na depresję, nerwicę bądź inne zaburzenia psychiki. Zapraszamy, ALTEA Poznań.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyka Victoria »

  Jesteśmy pracownią mistrzowską oferującą okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i płyny.Nasza specjalizacja to Okulary progresywne wykonane w najnowocześniejszej technologii. Akcesoria.Zawsze aktualne kolekcje opraw markowych i nie tylko.Wykonujemy Komputerowe Badania wzroku, badania są wykonywane przez lekarza okuliste.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź »

  Jesteśmy grupą specjalistów, których życiowe pasje oraz fascynacja człowiekiem połączyły w realizacji wspólnego celu, którym jest wspieranie jednostek i firm na drodze do rozwoju. Zajęcia prowadzone przez naszą firmę cechuje indywidualny charakter, nastawiony na zdobywanie umiejętności praktycznych. Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Oferujemy wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łodzi i jego okolic.

  Oferta warsztatowo - szkoleniowa
  - Dla placówek edukacyjnych
  - Zajęcia warsztatowe dla uczniów
  - Zajęcia warsztatowe dla przedszkolaków
  - Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów
  - Warsztaty dla rodziców
  - Szkolenia dla kadry medycznej


  Aby w pełni zaspokoić państwa oczekiwania i potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów, treningów oraz szkoleń na indywidualne zamówienie klienta.

  Oferta dla klientów indywidualnych
  - Konsultacja diagnostyczna
  - Diagnoza psychologiczna
  - Poradnictwo psychologiczne
  - Poradnictwo wychowawcze
  - Interwencja kryzysowa
  - Wizyty domowe
  - Zajęcia stymulujące rozwój dziecka

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • NLP Rybnik »

  Każdy kto chce wiedzieć do czego w psychoterapii stosowana jest tzw. drama Rybnik powinien zapisać sobie jako miasto, gdzie organizowane są właśnie takie warsztaty psychologiczne. Jeśli ująć zagadnienie w wielkim skrócie, technikę dramy teatralnej można przedstawić jako formę ekspresji twórczej, która służy pracy z określonym tekstem lub tematem, po to aby stworzyć inscenizację teatralną, która z kolei posłuży nam do interpretacji tematu zadanego uczestnikom oraz pomoże rozpoznać poziom głębokości rozumienia danego zagadnienia. Świadectwo ukończenia, po zaliczeniu dodatkowych warsztatów metodycznych, uprawnia uczestnika do uzyskania certyfikatu animatora dramy teatralnej. Usługi oferowane przez Ośrodek Homosum oferują szereg terapii, szkoleń, kursów, treningów, badań skierowanych zarówno do osób indywidualnych jak i do zakładów pracy, grup osób, pracowników branżowych. Proponujemy badania psychotechniczne, w tym badania kierowców, operatorów wózków jezdniowych, sędziów, kuratorów, detektywów, lekarzy. Nasza psychoterapia indywidualna i grupowa skierowana jest dla wszystkich, którzy tego potrzebują, od dzieci i młodzieży, po małżeństwa i całe rodziny.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet- choroby płuc »

  Pacjentami gabinetu prowadzonego przez lek. med. Magdalenę Pawelec-Winiarz są osoby, które borykają się z chorobami płuc oraz z zaburzeniami układu oddechowego. Opieka pulmonologiczna obejmuje diagnostykę, leczenie oraz konsultacje. Pulmonolog Magdalena Pawelec-Winiarz zajmuje się leczeniem zespołów bezdechu śródsennego. Prowadzi także leczenie astmy, zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc i innych chorób. Zajmuje się pacjentami ze zdiagnozowaną pylicą płuc, rakiem płuc i gruźlicą. Udziela porad medycznych osobom, odczuwającym dyskomfort z powodu urywanego i ciężkiego oddechu, chrapania oraz przewlekłego kaszlu. W gabinecie pulmonologicznym wykonywana jest spirometria, polisomnografia i inne badania diagnostyczne. Do gabinetu pulmonologicznego mogą zgłaszać się pacjenci z Jeleniej Góry oraz okolic. na Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów Rainer & Łukoszko »

  Gabinet dentystyczny Rainer i Łukoszko w Rzeszowie świadczy usługi stomatologiczne z zakresu: protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, bezbolesne leczenie zębów, chirurgia stomatologiczna. Nowoczesny i przyjazny pacjentowi gabinet dentystyczny położony jest w centrum Rzeszowa. Wykwalifikowany personel oraz miła atmosfera pozostaną na długo w Twojej pamięci.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Spectrum - gabinet psychiatrii i psychoterapii Seweryn Segiet »

  Specjalistyczny gabinet psychiatrii i psychoterapii w Katowicach.
  Seweryn Segiet, specjalista psychiatra, psychoterapeuta.
  Porady lekarskie psychiatryczne, psychoterapia, psychiatryczne wizyty domowe.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Konin - Denti Clinic - Gabinet Stomatologiczny »

  Zapraszamy Państwa do nowoczesnego gabinetu dentystycznego w Koninie. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie, pozwoliły nam zdobyć uznanie i zaufanie u Pacjentów. Wierzymy w to, że piękny uśmiech to nie tylko brak skrepowania, ale także naturalność i dobre samopoczucie. Nasze motto to stomatologia z uśmiechem, w miłej atmosferze, bez bólu. W naszej ofercie m.in. wybielanie zębów, stomatologia dziecięca oraz protetyka. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo praktyczne porady lekarza stomatologa z zakresu jak dbać o zęby, aby były zdrowe, co zrobić w nagłych przypadkach oraz jak postępować po typowych zabiegach stomatologicznych. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »