Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 341

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lexummedica »

  21 stycznia 2010 roku Intermedica stała się członkiem grupy LEXUM.

  Grupa LEXUM jest wiodącą siecią prywatnych klinik okulistycznych w Czechach, zarówno pod względem standardów medycznych jak i wielkości. Sieć placówek grupy LEXUM tworzą klinki okulistyczne w Pradze, Ostrawie, Brnie i Czeskich Budziejowicach. W 2009 roku wykonano w nich ponad 12 500 zabiegów usunięcia zaćmy i ponad 5 700 zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

  Lexum została założona w 1993 roku przez Profesora Martina Filipca, byłego Kierownika Kliniki Okulistycznej Pierwszego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu im. Karola w Pradze. Przebywał on na wielu stażach i pobytach naukowych w klinikach okulistycznych we Francji i USA (Hotel- Dieu, Harvard Medical School, Massachusetts Eye & Ear Infirmary). Udziały grupy Lexum należą do firmy ARX Equity Partners, która jest wiodącą firmą zarządzającą funduszami private equity w Europie Środkowej. Profesor Filipiec, założyciel Lexum, pozostał znaczącym udziałowcem grupy Lexum.

  Klinika Okulistyczna Lexum jest uznawanym na całym świecie centrum szkoleniowym odwiedzanym regularnie przez oftalmologów z zagranicy. Lekarze Kliniki Okulistycznej Lexum prowadzą wykłady na światowych konferencjach, a swoje doświadczenia publikują w najbardziej renomowanych czasopismach specjalistycznych.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Częstochowa »

  Strona gabinetu ortopedycznego lekarzy specjalistów w Częstochowie. Fachowe porady, diagnostyka i leczenie urazów kończyn. Wykonujemy USG narządu ruchu oraz zabiegi operacyjne. Podczas każdej wizyty poinformujemy Państwa dokładnie o przebiegu zalecanego leczenia oraz wszelkich przeciwwskazaniach.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ALMED Pomoc wyjazdowa i Alkoholoodtrucia »

  Profesjonalna pomoc lekarska w domu pacjenta. Wrocław i sąsiednie miejscowości. Kontakt pod numerem telefonu 71 338 48 38 przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dyplomowani lekarze specjalności : internista, pediatrzy, kardiolodzy, urolodzy, neurolodzy, nefrolog, chirurg. Odtrucia alkoholowe w domu pacjenta z zachowaniem absolutnej dyskrecji. Ingerencje medyczne w nagłych dolegliwościach zdrowotnych, jak i leczenie schorzeń długotrwałych. Opieka pielęgniarska w domu chorego. Przykładowe usługi medyczne i zabiegi: EKG w domu pacjenta, pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru, cewnikowanie, iniekcje domięśniowe. Badania kandydatów na kierowców, wystawianie refundowanych przez państwo recept lekarskich oraz zwolnień (także ZUS). Istnieje możliwość wizyty również w języku angielskim.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne badania Centrum Medyczne Synexus »

  Synexus to międzynarodowa sieć przychodni zlokalizowanych w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry czy Republika Południowej Afryki. W Polsce jest obecna w czterech miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Gdyni. Zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny, dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym. Centrum Medyczne Synexus prowadzi zakrojone na szeroką skalę programy diagnostyczne i profilaktyczne w dziedzinie wielu chorób. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, neurologicznych oraz innych schorzeń.
  Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, doskonale wykwalifikowanej kadrze medycznej, bardzo dobrej organizacji oraz sprzętowi medycznemu najwyższej jakości jest jednym z wiodących ośrodków badań klinicznych w Polsce.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny Anna Zawadzka »

  Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny Anna Zawadzka. Prowadzę terapię problemów psychologicznych, leczenie zaburzeń seksualnych, terapię par, rozwiązuję problemy wychowawcze i rodzinne. Pacjentów przyjmuję w Płocku, po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym seksuologiem klinicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Od kilku lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami psychologicznymi i seksualnymi współpracując z przychodnią i poradniami. Jestem także wykładowcą wiedzy seksuologicznej i psychologicznej.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PORADNIA SŁUCHU- rehabilitacja mowy »

  Decydując się na wybór Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu oddajecie Państwo swoje dzieci pod opiekę pierwszorzędnych, najlepszej klasy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dysponujemy współczesnym sprzętem medycznym, który gwarantuje szybką i niezwykle precyzyjną diagnostykę. W naszym Ośrodku działa kilka specjalistycznych poradni, w których uzyskacie Państwo fachową i profesjonalną pomoc dla swoich dzieci. Do leczenia w naszej placówce jest potrzebne skierowanie, np. od lekarza pierwszego kontaktu, gdyż działamy w oparciu o kontrakt podpisany z NFZ. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by obsługa była efektywna i odbywała się w życzliwej atmosferze. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GINEKOLOG A.SWARBUŁA gabinet ginekologiczny »

  Witam, nazywam się Andrzej Swarbuła i kieruję w Bełchatowie prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy. Specjalizuję się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób kobiecych. W swoim gabinecie mam możliwość przeprowadzenia badań prenatalnych, USG, cytologii i kolposkopii. Co więcej oferuję pomoc w regulacji cyklu miesiączkowego, łagodzeniu objawów menopauzy, doborze antykoncepcji i kierowaniu ciąży. Udzielam także porad lekarskich oraz realizuję takie zabiegi ginekologiczne jak usuwanie nadżerek oraz polipów szyjki macicy oraz łyżeczkowanie kanału szyjki macicy i jamy macicy. W celu umówienia się na wizytę, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Wszystkie niezbędne informacje mieszczą się na mojej stronie internetowej, do której odwiedzania zapraszam.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa klinika stomatologiczna - Dental-Art »

  Pogotowie dentystyczne Dental-Art działa całą dobę, siedem dni w tygodniu. Klinika świadczy usługi z zakresu leczenia bólu zębów, uzupełniania wypełnień, chirurgii jamy ustnej czy naprawy protez i aparatów na zęby.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny - Sławomir Gibek »

  Nasz gabinet oferuje usługi stomatologiczne wykonywane przez specjalistę w tej dziedzinie. Wspomagając się nowoczesnym sprzętem i wieloletnim doświadczeniem stomatolog Gibek sprawia, że profilaktyka oraz leczenie zębów jest dla jego klientów komfortowa i przyjemna.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Esteticon - dermatologia ogólna, estetyczna i laseroterapia »

  Przebarwienie skóry, szramy, pajączki lub cellulit nie powinny być już dłużej kłopotem. Nowoczesna dermatologia estetyczna proponuje usługi, jakie są w stanie pomóc nam odzyskać wiarę w siebie i naprawić to, co jeszcze kilka lat temu było nie do naprawienia. Gabinet dermatologii estetycznej i laseroterapii Esteticon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek i klientów. Proponuje zabiegi kosmetyczne, estetyczne, dermatologiczne, lecz także z obszaru laseroterapii. Każde usługi są realizowane przez profesjonalnych lekarzy, z użyciem fachowych i nowoczesnych urządzeń i metod.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »