Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 189 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 356

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Mikołaj Król »

  Leczenie uzależnień, współuzależnienia, DDA i zaburzeń odżywiania. Artykuły, porady, dane kontaktowe. Gabinet prywatny - Leszno. Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Chirurgii Laryngologicznej »

  Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie otolaryngologii, którzy większą część swojego życia zawodowego spędzili na sali operacyjnej. Tworzymy profesjonalny zespół otolaryngologów specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, z zakresu nosa, gardła, uszu i krtani. Operujemy w warunkach nowoczesnych sal operacyjnych w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym z monitorowaną opieką anestezjologiczną.
  Wykonujemy operacje skrzywionej przegrody nosa, polipów nosa i zatok przynosowych, a także operacje ucha środkowego. Używamy nowoczesnych technik operacyjnych z użyciem endoskopów i mikroskopu. Leczymy chrapanie metodą Celon.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ DENTMAX Beata Urbańska »

  NZOZ DENTMAX to nowoczesna klinika dentystyczna w Szczecinie zajmująca się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie Twojej jamy ustnej. Oferujemy naszym pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą, którą w trakcie wieloletniej praktyki zdobyliśmy dzięki Państwu zaufaniu. Oferujemy zabiegi dentystyczne z wykorzystaniem najnowszych, dostępnych technologii a całość zabiegu przeprowadzana jest zawsze w miłej atmosferze co powoduje, że nasi pacjenci darzą nas tak dużym zaufaniem. Zaufaj nam i Ty - powierz swój uśmiech profesjonalistom.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • WizytaDomowa.pl - ogólnopolska baza lekarzy wizyt domowych »

  WizytaDomowa.pl - największa ogólnopolska wyszukiwarka lekarzy świadczących usługi wizyt domowych. Wizyty domowe lekarzy specjalistów, pediatrów, internistów, pielęgniarek, rehabilitantów i fizjoterapeutów. WizytaDomowa.pl to baza kontaktów do lekarzy domowych na terenie całego kraju. WizytaDomowa.pl pozwala znaleźć lekarza, sprawdzić godziny realizacji wizyt domowych lub odnaleźć lekarza, który w danym dniu przyjmuje w gabinecie lub przychodni. WizytaDomowa.pl to pierwsza wyszukiwarka wizyt domowych w Polsce. Wizyty domowe warszawa, wizyty domowe Kraków, wizyty domowe Poznań, wizyty domowe Wrocław.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁDZIELNIA PRACY LEKARZY SPECJALISTÓW MEDICUS badania psychologiczne szczecin »

  Leczenie zębów, zabiegi stomatologii estetycznej lub badania medycyny pracy to jedne z usług świadczonych przez Spółdzielnię Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Funkcjonujemy w rejonie województwa zachodniopomorskiego od przeszło 60 lat. W ramach działalności Spółdzielni realizujemy także operacje przepuklin czy też stulejek oraz zabiegi laserowe oraz kriochirurgiczne. Lekarze przyjmują w godzinach 8:30 (poniedziałek- piątek) oraz 9:00- 13:00 (sobota). Osoby zainteresowane, w celu zdobycia szczegółowych informacji na temat naszej aktywności zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Truszel ortodoncja bielsko »

  Truszel to gabinet stomatologiczny znajdujący się w Bielsku-Białej. Prowadzi prewencję, w tym oczyszczanie zębów, fluoryzację i ich wybielanie. W ramach zabiegów stomatologii zachowawczej oraz endodoncji wykorzystuje nanokompozyty o wysokiej wytrzymałości i odporności mechanicznej. Odbudowa zniszczonych zębów jest wykonywana przy użyciu włókien szklanych, co minimalizuje ich podatność na złamania. Gabinet zajmuje się także endodoncją dzieci oraz dorosłych. Robi ruchome czy też samoligaturujące aparaty ortodontyczne. Przeprowadza leczenie za pomocą mikroimplantów ortodontycznych, jakie może stać się alternatywą dla bardzo złożonego leczenia chirurgicznego. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia Warszawa -Aleksandra Wasążnik »

  „Za dużo myślisz”. Te słowa, wypowiadane pod adresem ludzi, którzy zdaja się siłę wynajdujących sobie kolejne zmartwienia, wcale nie są dalekie od prawdy. To właśnie doszukiwanie się ukrytych znaczeń, nadmierna analiza zdarzeń, słów czy ludzkich zachowań doprowadza do tego, że człowiek nie potrafi być szczęśliwy. Jest to tak zwane szukanie dziury w całym. Skąd się bierze? Z ludzkiej świadomości. Osoby, które „za dużo myślą”, czyli zamartwiają się na zapas, same siebie odgradzają od szczęścia. Aby poprawić swoja kondycje psychiczną i odmienić swoje życie, można skorzystać z pomocy specjalisty, który dzięki hipnozie dotrze do Twojej podświadomości. Hipnoza to nic innego, jak obejście świadomości, dzięki czemu człowiek staje się podatny na sugestie. Eliminowane jest nadmierne myślenie i negatywne nastawienie, dzięki czemu wreszcie można dostrzec fakty takimi, jakimi są naprawdę. Po takim seansie człowiek jest bardziej radosny i odprężony, bo w końcu osiągnął to, co inni osiągają bez zbytniego zamartwiania się – namiastkę szczęścia. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, w jaki sposób zmienić swoje życie na lepsze, zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adent - Stomatolog, protetyk, implanty - Piastów »

  Szukasz stomatologa w Piastowie?

  Jeżeli tak to zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Adent w Piastowie zapewniamy kompleksowe leczenie zębów u stomatologa, dentysty z wieloletnim doświadczeniem w przystępnej cenie.

  Wykonujemy kompleksowe usługi stomatologiczne; implanty, ortodonta, aparaty ortodontyczne, stomatolog dziecięcy, leczenie zachowawcze i protetyczne, chirurgię zębów wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym.

  Pamiętaj, że łatwiej dbać o zęby niż je leczyć, ale często też z przyczyn od nas niezależnych zęby sie psują, lub też konieczne jest wstawienie protezy zębowej, lub zastosowania aparatu ortodontycznego.

  Dzięki leczeniu zębów zyskają Państwo zdrowy i piękny uśmiech, oraz pewność siebie, a jeżeli odczuwalny był ból zębów natychmiast zapobiegniemy takiej reakcji.

  Posiadamy profesjonalny sprzęt stomatologiczny, oraz przeszkolony personel lekarzy stomatologów, oraz higienistek i pomocy stomatologicznej.

  Zapraszamy do naszego gabinetu w Piastowie przy ul. Hallera 12 oraz odwiedzenia naszej strony http://adentpiastow.pl gdzie mogą Państwo sprawdzić ceny, oraz zapoznać się z naszym gabinetem. Serdecznie Zapraszamy już dziś.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie szpitali i dostosowanie oddziałów - Pracownia Architektoniczna FORMAT Jacek Wiśniewski »

  Prezentujemy Państwu ofertę biura doświadczonych architektów o specjalizacji - projektowanie szpitali. Dostosoujemy Państwa oddziały wielołóżkowe lub zmodernizujemy Zakład Opiekuńczo Leczniczy. Zapewnimy pełne wsparcie naszej pracowni architektonicznej w załatwieniu formalności w całym procesie prowadzenia inwestycji - budynku medycznego oraz zagospodarowania terenu wokół niego.

  Od wielu lat realizujemy projekty architektoniczne modernizacji szpitali. Nasz zespół specjalistów ma na swoim koncie projekty szpitali o powierzchni ponad kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych i oddziałów na kilkaset łóżek. Tworzymy projekty na miarę, zapewniamy najnowocześniejsze technologie, wysoki poziom techniczny, solidność i terminowość.

  Traktujemy zawsze indywidualnie każdy projekt i każdego inwestora. Analizujemy: potrzeby medyczne, zagospodarowanie terenu, infrastrukturę przyłącz mediów, normy bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania architektoniczne są elastyczne, umożliwiają dowolność rozkładu pomieszczeń w projektowanych budynków, specyficznych dla służby zdrowia.

  Priorytetem naszym są niskie koszty eksploatacji a jednocześnie estetyka i nowoczesny wygląd stworzonej bryły architektonicznej.
  Terminowość i kompetentne doradztwo, najwyższy standard usług projektowych, elastyczność to nasze atuty potwierdzone wieloma realizacjami.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Oka - centrum diagnostyki chorób siatkówki »

  Usługi zapewniane przez Instytut Oka to komplet świadczeń związanych ze zdrowiem i higieną oczu. Ta klinika ma charakter partnera w dbaniu o zdrowie, co należy rozumieć jako pełną opiekę nad pacjentem. Duża część pacjentów trafia tutaj dlatego, że Instytut Oka posiada najnowocześniejszy sprzęt i oferuje chociażby tomograf Spectralis OCT2, urządzenie bardzo mało dostępne w naszym kraju, a sprawiające, że szerzej wykonywane badanie OCT czy badanie GDX uzupełniane jest o dodatkowe informacje często niezbędne do podjęcia optymalnych działań. Wiele osób trafia do kliniki także ze względu na laser 2RT, urządzenie o niezrównanej precyzji. Mimo to, najważniejsze jest zawsze dbanie o wzrok pacjentów, co w optymalnym podejściu oznacza szybkie wykrywanie chorób. Przykładowo, jaskra określana jest jako cichy zabójca wzroku i podobnie też mówi się o schorzeniach typu zwyrodnienie plamki żółtej czy retinopatia cukrzycowa. Instytut Oka posiada kompetencje do wykrywania tych schorzeń zanim jeszcze spowodują trwałe uszkodzenia wzroku, dzięki czemu ich negatywne skutki można często w pełni odwrócić.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »