Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 143 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 348

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Anna Małysz - Psychoterapia Bielsko-Biała »

  Gabinet terapii psychologiczno-pedagogicznej położony jest 5km od centrum Bielska-Białej. W gabinecie zajęcia prowadzi pedagog i terapeuta z 35 letnim doświadczeniem w wykonywaniu zawodu. Anna Małysz prowadzi psychoterapię, terapię pedagogiczną dla dzieci, młodzieży, par, rodziców, małżeństw i rodzin. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Paweł Gębicki »

  Mój gabinet to miejsce gdzie każdy będzie mógł się przyjrzeć swoim emocjom, relacjom z innymi, ważnym wydarzeniom które miały miejsce i zastanowić się co można zrobić lepiej w przyszłości aby w momencie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"potknięcia się\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" o prawdę być jej świadomym. Rozwiązanie problemu jest wypracowywane wspólnie. Moja rola ogranicza się do wskazywania optymalnej drogi wyjścia z problemu. Klient sam dokonuje wyboru czy chce taką właśnie drogą podążać.nnKażdą terapię poprzedzają konsultacje w celu ustalenia zakresu wspólnej pracy. Ustalamy wtedy normy i zawiązujemy kontrakt na dalsze spotkania. nnKażda wizyta umawiana jest telefonicznie lub poprzez email.nnZgodnie z etyką zawodu psychologa naczelną zasadą jest dyskrecja. Wszystko co zostało wypracowane wraz klientem jest tajemnicą zawodową. Wszelkie dane wymagające użycia komputera (testy psychologiczne) są zabezpieczone biometrycznie, kodowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu bez możliwości ingerencji osób niepowołanych. Gabinet w Otwocku powstał z myślą, aby poczucie zaufania oraz komfortowe warunki były zapewnione dla każdego klienta.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Gorzów »

  Ośrodek Leczenia i Korekcji Wzroku "BEDNAREK" jest firmą rodzinną istniejącą od kilku lat na rynku. Nasz pierwszy zakład łącznie z gabinetem okulistycznym powstał w Przychodni na ulicy Piłsudskiego 1A. Od początku swojego istnienia pracujemy na najnowszych na świecie urządzeniach do badania wzroku firm: Canon, CSO, Topcon. Aby zapewnić doskonałą jakość naszych wyrobów okulary wykonujemy urządzeniami najwyższej klasy firmy Essilor. W związku z dużą liczbą stale przybywających zadowolonych klientów z usług okulistycznych i optycznych otworzyliśmy drugi zakład przy ulicy Witosa 44a. Jako dobrze rozwijająca się firma otrzymaliśmy dotacje z Unii Europejskiej na wyposażenie dwóch nowych gabinetów okulistycznych w najnowsze innowacyjne urządzenia komputerowe do badania wzroku. W ośrodku zatrudnieni są tylko lekarze specjaliści chorób oczu (okuliści) oraz magister optometrii z dyplomem uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • REHA-FORMA CENTRUM REHABILITACJI ORTOPEDYCZNO-SPORTOWEJ »

  Leczenie jest dla nas partnerstwem. Dajemy szansę poznać pacjentowi przyczynę dolegliwości tak by zrozumiał patomechanizm jej powstania .nReedukacja prawidłowych wzorców ruchu dla podstawowych funkcji, z których korzysta każdy z nas codziennie - stanowi podstawę leczenia. Tylko wtedy, pacjent jest w stanie uzyskać trwały efekt.nnPosiadamy odpowiedni, specjalistyczny sprzęt(PLATFORMY STABILOGRAFICZNE, TENSOMETRYCZNE, SEMG itp.), który pomoże zdiagnozować i zrozumieć problemy z którymi się borykasz. Skłaniamy wszystkich do dbania o higienę ruchu. Stanowi ona tak na prawdę podstawę diagnostyki i rokowań w poradnictwie ortopedycznym.nnZapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego Centrum, zarówno w ramach poradnictwa medycznego, rehabilitacji oraz treningu funkcjonalnego.nZachęcamy również do śledzenia na naszej stronie, terminów bezpłatnych warsztatów, kierowanych do każdego z Państwa, w ramach prewencji chorób cywilizacyjnych, rozwoju aktywności rekreacyjnej oraz edukacji prozdrowotnej.n43-300 Bielsko-Biała,nul.Karbowa 26 (HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA POD SZYNDZIELNIĄ)nnr tel. (33)8100182

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Nasi psychologowie z Wrocławia potrafią wpływać na zmianę myślenia, postaw i zachowań, działając tym leczniczo na cały obszar zdrowia i życia danego pacjenta. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi profesjonalną terapię indywidualną, która pozwala przeanalizować pojawiające się emocje, rozpoznać właściwe problemy, przemyśleć i dobrać rozwiązania tym samym wpływając na zmianę sytuacji życiowej. Oferujemy podejście behawioralno-poznawcze, humanistyczno-egzystencjalne, psychoanalityczne, psychodynamiczne, systemowe bądź łączące elementy poszczególnych szkół. Jesteśmy grupą psychologów z Wrocławia prowadzącą bezpłatne akcje psychoedukacyjne pozwalające rozwijać umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i inne kompetencje społeczne, a także poszczególne cechy inteligencji emocjonalnej. Uczymy odporności na stres i właściwego zarządzania własnym potencjałem osobowościowym przez co kształtujemy zaradność i efektywność działania na różnych obszarach życia.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • DYNA-LINGUA Terapia logopedyczna »

  Pracownia logopedyczna DYNA-LINGUA M.S. wykonuje wszechstronne usługi logopedyczne na obszarze Wrocławia. Nasza oferta zawiera, między innymi: terapię poważnych zaburzeń mowy u osób autystycznych, terapię zaburzeń mowy u osób upośledzonych, osób z dziecięcym porażeniem mózgowym, osób autystycznych i osób z zespołem downa, korektę wszelkich wad wymowy, a także rozwój dzieci wybitnie uzdolnionych. Prócz tego organizujemy kursy oraz szkolenia na temat naszej autorskiej metody Dyna Lingua dla rodziców i logopedów, a także turnusy rehabilitacyjne dla dzieci autystycznych. Najlepszym gwarantem najwyższej jakości naszych usług jest ścisła współpraca z Uniwersytetem Wrocławskim, ze Stowarzyszeniem Twórców i Zwolenników Psychostymulacji, a także Podyplomowymi Studiami Logopedycznymi przy Uniwersytecie Wrocławskim. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST leczenie nerwic »

  Nie możesz spać w nocy, budzisz się wskutek dręczących koszmarów? Może to sygnał, aby wybrać się na terapię do profesjonalnego psychoterapeuty. Pracownia psychologiczna TEST z siedzibą w Pucku to pewność usług na najwyższym poziomie. Naszym pacjentom oferujemy badania psychologiczne kierujących pojazdami, dla medycyny pracy i badania psychologiczne do pozwolenia na broń. Poza tym w naszej ofercie profesjonalne usługi związane z leczeniem nerwic i zaburzeń osobowości. Kompleksowość naszych usług powoduje, iż zyskaliśmy sobie grono zadowolonych pacjentów. Długa praktyka i wykwalifikowani eksperci to pewność rzetelnie prowadzonych kuracji w przyjemnej atmosferze. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zdrowie osób, które poszukują pomocy w naszym gabinecie. Do każdego podchodzimy indywidualnie i staramy się rozwikłać nurtujące go problemy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZDROWIE Direct »

  Porównywarka Ubezpieczeń Zdrowotnych. Tu kupisz polisę przez internet, znajdziesz Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej świadczonej w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju: LUX-MED, CM DAMIANA, ENEL-MED, DANTEX-MED i wielu innych.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Szczecin »

  Gabinet stomatologiczny Szczecin Lek. Stom. Ewa Cichowska. Profesjonalna obsługa, kompleksowa opieka stomatologiczna., ul. Ruda 23 Szczecin zachodniopomorskie. Zadbaj o swoje zęby. Nowocześnie wyposażony gabinet. Profesjonalna obsługa. Konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Endermologia Wrocław tanio : Instytut-estea.pl »

  Instytut estea świadczy profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej i ma przyjemność zaoferować Państwu, szeroki wachlarz usług, z których skorzystała nie jedna kobieta. Oferujemy między innymi : botox, mezoterapię igłową, nici hialuronowe, wolumetrię. Nasza oferta, oprócz zabiegów o podłożu medycznym, posiada ofertę profesjonalnego masażu, dzięki którym będziecie Państwo czuli się nie tylko lepiej na ciele, lecz także na duchu. Korzystając z usług naszego instytutu, możecie Państwo być pewni, częstych nowości oraz nie małych promocji. Przez lata pracy, zapoznaliśmy się z Państwa gustem i staramy się do niego dopasować, aby jak najlepiej sprostać stawianym nam wymaganiom.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »