Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 114 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 326

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja łódź »

  Gabinet rehabilitacji w łodzi, zajmujący się fizykoterapią i masażami. W swojej ofercie oferujemy nowoczesne metody rehabilitacji masażami leczniczymi, izometrycznymi, stawowo-centryfugalnymi, limfatycznymi oraz wieloma innymi (pełen spis oferowanych usług wraz z aktualnym cennikiem znajdą Państwo na stronie). Gabinet zajmuje się również terapiami manualnymi Kaltenborn-Evjenth, oraz metodą Mc Kenzie.

  Serdecznie zapraszamy na stronę w celu zorientowania się w ofercie jaką dysponujemy, w razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Tarchomin »

  Oficjalna strona poradni Strumień, oferującej pomoc psychologów i psychiatrów. Nasi specjaliści prowadzą terapię zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi, pomagają w trudnych sytuacjach życiowych, w walce z depresją i uzależnieniami. Poradnia mieści się w warszawskiej dzielnicy Tarchomin.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Położna Warszawa - przygotowanie do porodu, uslugi »

  Doświadczone położne oferują pomoc w karmieniu piersią, pielęgnacji noworodka. Prowadzimy indywidualne przygotowanie do porodu. Usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz w miejscowościach podwarszawskich.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja medyczna HEALTH CENTRE NZOZ w Trzcianie k/Rzeszowa »

  Świadczymy usługi rehabilitacyjne w zakresie: fizykoterapii i kinezyterapii, masażu leczniczego. Zabiegi lecznicze wykonujemy ambulatoryjne (w budynku naszej siedziby) i środowiskowo (w domu Pacjenta). Prosimy bardzo o zapoznanie się z oferowanymi przez nas usługami, a w przypadku pytań, prosimy o kontakt z nami.

  Nasze Centrum Rehabilitacyjne wyposażone jest w nowoczesny, profesjonalny sprzęt i urządzenia medyczne (np. Algonix, Kriokomora ogólnoustrojowa).

  W trosce o Państwa zdrowie zatrudniamy, wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Nasz zespół lekarzy i fizjoterapeutów pomoże Państwu do minimum skrócić okres rehabilitacji i pozwoli na szybki powrót do zdrowia.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Katowice »

  NaszStomatolog.eu to gabinet stomatologiczny (dentysta) w Katowicach oferujący specjalistyczne usługi dentystyczne, takie jak stomatologia estetyczna, protetyka i ortodoncja. Dentysta Katowice zaprasza do swojego gabinetu.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • WIĘCEK Prywatna praktyka lekarska »

  Cztery gabinety – na ulicy Zakątek, na Białym Prądniku, w Nowej Hucie i na Ruczaju - ma w Krakowie Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lekarza medycyny Rafała Więcka. Zaprasza do nich tak dorosłych jak i małych pacjentów. Specjalizuje się w ortopedii i rehabilitacji, dlatego prędko zdiagnozują łokieć tenisisty, łokieć golfisty, ostrogi piętowe, zespół cieśni nadgarstka, przykurcz Dupuytrena, cystę Bakera, dyskopatię kręgosłupa, czy chondromalację. Zajmują się także pomocą cierpiącym na osteoporozę. Pomagają w dolegliwościach bólowych kręgosłupa i stawów, realizują wszechstronną terapię, wspomaganą farmakologicznie, a także skierują do sprawdzonych rehabilitantów. Ale to nie wszystko oprócz konsultacji ortopedyczno-rehabilitacyjnych można u nich umówić się także na wizytę u lekarza rodzinnego, zrealizować badania dla kierowców, skonsultować się i zrobić USG naczyniowe, poradzić się chirurga czy diabetologa. Rejestracja od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 19.00. Szczegółowe informacje o Praktyce znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PORADNIA SŁUCHU- rehabilitacja mowy »

  Decydując się na wybór Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu oddajecie Państwo swoje dzieci pod opiekę pierwszorzędnych, najlepszej klasy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dysponujemy współczesnym sprzętem medycznym, który gwarantuje szybką i niezwykle precyzyjną diagnostykę. W naszym Ośrodku działa kilka specjalistycznych poradni, w których uzyskacie Państwo fachową i profesjonalną pomoc dla swoich dzieci. Do leczenia w naszej placówce jest potrzebne skierowanie, np. od lekarza pierwszego kontaktu, gdyż działamy w oparciu o kontrakt podpisany z NFZ. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by obsługa była efektywna i odbywała się w życzliwej atmosferze. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Kalisz - mgr Joanna Różycka »

  Zapraszamy na diagnozę logopedyczną która obejmuje:
  badanie sprawności narządów artykulacyjnych, badanie słuchu fonematycznego, rozumienie i nadawanie mowy, artykulację głosek, analizę i syntezę wzrokową i słuchową.

  Terapia mowy obejmuje:

  * zaburzenia mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
  * opóźniony rozwoju mowy
  * mowę bezdźwięczną
  * korektę wad artykulacyjnych
  * mowę dzieci z porażeniem mózgowym oraz innymi deficytami rozwojowymi
  * zaburzenia mowy:
  - w chorobach genetycznych
  - w upośledzeniu umysłowym różnego stopnia - tworzę indywidualne modele komunikacji alternatywnej dostosowanej do potrzeb i możliwości dziecka
  * przygotowanie dzieci w wieku przedszkolnym do nauki czytania i pisania

  W ramach terapii logopedycznej:
  ćwiczymy prawidłowe oddychanie,
  ćwiczymy narządy artykulacyjne,
  ćwiczymy słuch fonematyczny,
  wywołujemy i utrwalamy prawidłową artykulację głosek,
  doskonalimy analizę i syntezę wzrokową i słuchową.

  Pacjenci otrzymują wskazówki, zalecenia i bezpłatne materiały do kontynuacji ćwiczeń w domu, co wzmacnia efektywność i skraca czas terapii.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Andrzej Kluczyński »

  Neurolog Andrzej Kluczyński prowadzi swój gabinet neurologiczny w Poznaniu od 1990 roku. Przez ponad 20 lat zdobywał doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu nerwowego oraz nerwowo-mięśniowego u dzieci. Dotychczas pomógł wielu chorym pacjentom nie tylko z woj. wielkopolskiego, lecz także z całego kraju. Neurolog dziecięcy to lekarz medycyny specjalizujący się w zapobieganiu, rozpoznawaniu i leczeniu chorób neurologicznych u dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Pomocy - Psycholog i psychoterapeuta w Warszawie »

  Zapraszamy do Gabinetu Psychoterapii Strefa Pomocy zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie. Znajdą w nim Państwo rozwiązanie dla wszystkich problemów o podłożu psychicznym. Pomagamy cierpiącym na depresję, stany lękowe, niską samoocenę, borykającymi się z trudną przeszłością, trudną sytuacją rodzinną, czy kłopotami w związku. Zatrudniamy grono najlepszych specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapii, psychiatrii i psychoonkologii. Ich doświadczenie i wiedza stanowi podstawę naszej firmy i jednocześnie jest dla Państwa gwarancją usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu kontakt@strefa-pomocy.pl

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »