Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chcę Rozmawiać. Psycholog Dorota Idczak »

  ChceRozmawiac.pl - Psycholog Dorota Jadwiga Idczak. Działamy w zakresie: poradnictwa psychologicznego (indywidualnie, rodzin i par), leczeniu autyzmu. Udzielamy pomocy psychologicznej on-line. Proponujemy także autorski, innowacyjny program "Psycholog przy kawie" - wsparcie psychologiczne w niekrępującej, kawiarnianej atmosferze.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chrapanie STOP - leczenie chrapania »

  Bezdech śródsenny czyli potocznie chrapanie wbrew pozorom może być niebezpieczne dla człowieka. Może prowadzić od zwykłego bólu głowy po przebudzeniu aż do niedotlenienie. Na stronie ChrapanieStop.pl znajdują się wszystkie możliwe informacje dotyczące chrapania oraz leczenia tej przypadłości. Chrapanie można i należy leczyć, wystarczy zgłosić się do odpowiedniego lekarza. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się Dolnośląskie Centrum Laryngologii - Medicus, które zajmuje się diagnostyką i leczeniem chrapania.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Konin, doktor nauk medycznych Krzysztof Gajewski »

  Chroniczne chrapanie, a w szczególności epizody bezdechu sennego, to nagminnie napotykane kłopoty u pacjentów odwiedzających gabinet laryngologiczny. Do ich wystąpienia mogą się przyczyniać zaburzenia drożności nosa, przerost migdałków, języka oraz wiotkość podniebienia miękkiego. Proponujemy Państwu nowoczesne operacje poprawiające drożność górnych dróg oddechowych z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych np. koblacji.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Posdent Szczecin »

  Posdent to przyjazny pacjentom gabinet stomatologiczny w Szczecinie, posiadający w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów stomatologicznych dla dzieci i dorosłych: bezpłatne badanie, skaling, leczenie endodontyczne, kanałowe oraz protetyka.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Anna Adamów - Rzeszów »

  Psychoterapia indywidualna i grupowa osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży ( m.in. lęk, depresja, zaburzenia osobowości ). Szkolenia psychologiczne. Więcej informacji na stronie: www.psychoterapia-rzeszow.com

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Endermologia Wrocław tanio : Instytut-estea.pl »

  Instytut estea świadczy profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej i ma przyjemność zaoferować Państwu, szeroki wachlarz usług, z których skorzystała nie jedna kobieta. Oferujemy między innymi : botox, mezoterapię igłową, nici hialuronowe, wolumetrię. Nasza oferta, oprócz zabiegów o podłożu medycznym, posiada ofertę profesjonalnego masażu, dzięki którym będziecie Państwo czuli się nie tylko lepiej na ciele, lecz także na duchu. Korzystając z usług naszego instytutu, możecie Państwo być pewni, częstych nowości oraz nie małych promocji. Przez lata pracy, zapoznaliśmy się z Państwa gustem i staramy się do niego dopasować, aby jak najlepiej sprostać stawianym nam wymaganiom.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Opieka Medyczna »

  Lekarz specjalista radzi w jaki sposób funkcjonować w zawiłym systemie opiekie zdrowotnej w Polsce. Jak wyszukać znanego lekarza, jak długo trzeba czekać do lekarzy specjalistów, informacje medyczne i nowinki.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Wrocław Dobrakowski »

  Gabinet stomatologiczny prezentuje ofertę lekarza dentysty Rafała Dobrakowskiego, który oferuje leczenie uzębienie nowoczesnymi metodami. Duże doświadczenie a także dobrze wyposażony gabinet to gwarancja leczenia nw wysokim poziomie.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Gniezno »

  Badania psychologiczne na różne stanowiska pracy, w tym w szczególności dla kierujących pojazdami służbowo (kierowcy zawodowi), pojazdami uprzywilejowanymi, amatorsko. Psychotesty oferowane są na wszystkie kategorie prawa jazdy, zarówno dla starających się o uprawnienia, jak i dla chcących je odzyskać. Badania psychotechniczne dla osób ze skierowaniem, dla chcących odzyskać prawo jazdy przy prowadzeniu po alkoholu, dla kierowców którzy przekroczyli 24 punkty karne. Oprócz tego psychotesty dla operatorów jeżdżących na wózkach widłowych, maszynach budowlanych czy pracujących na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »