Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 120 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 337

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gdańsk - gabinet psychologii zorientowanej na proces »

  Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje jak i długoterminowa terapia – od kilku miesięcy do kilku lat. Stosując nowatorskie metody, które oferuje praca z procesem, gwarantujemy, że praca nad samym sobą jest ciekawa i prowadzi do konkretnych rozwiązań.

  Terapeuci w naszym gabinecie pracują metodą psychologii zorientowanej na proces. Jest to nowatorskie podejście traktujące człowieka jako całość, nie odrzucając żadnych jego części. Psychoterapia prowadzi do integracji tych elementów psychiki, które sprawiają różnego rodzaju trudności w życiu codziennym i relacjach. Oferujemy pomoc zarówno osobom w kryzysie, jak i tym, które chcą w długoterminowym procesie rozwinąć swoją osobowość i polepszyć ogólne funkcjonowanie.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Działamy w sektorze usług medycznych oferując naszym Pacjentom kompleksowe leczenie w warunkach wysokiego komfortu.Zajmujemy się miedzy innymi leczeniem wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów. Zapewniamy pacjentom komfort, miłą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Największy nacisk kładziemy na wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Warszawa »

  "Joanna Kruszyńska-Buryta psycholog dziecięcy i rodzinny Warszawa- oferuje terapię dla najmłodszych w ramach niedyrektywnej terapii zabawowej Play Therapy dla dzieci od 3. do 12. roku życia doradza rodzicom również w kwestiach wychowawczych, prowadzi terapię rodzinną oraz terapię dla par i małżeństw.
  "

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Warszawa »

  NATURA jest przychodnią weterynaryjną z wieloletnią tradycją. Do naszych podstawowych zadań należy leczenie chorób wewnętrznych m.in. leczenie układu pokarmowego, moczowego, chorób układu oddechowego. Zajmujemy się również chirurgią, zarówno miękką jak o twardą. Operujemy skomplikowane uszkodzenia stawów, złamania kości długich. Dodatkowo zajmujemy się stomatologią, diagnostyką. Posiadamy nowoczesny sprzęt służący do przeprowadzania analiz krwi, moczu, kału, a nawet badań histopatologicznych. Diagnozujemy wszelakie powikłania ciąży u zwierząt hodowlanych. Na życzenie, przeprowadzamy wizyty domowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • VITA-MED Przychodnia Kalisz »

  Przychodnia lekarska VITA-MED to specjaliści na najwyższym poziomie. Nasi lekarze i pielęgniarki posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Świadczymy usługi medyczne przez lekarzy różnych specjalności takie jak: medycyna rodzinna, pediatria,choroby wewnętrzne, medycyna transportu. Przychodnia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog, stomatologia, implanty Toruń »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu stomatologicznego w Toruniu. Udowodnimy Państwu, że wizyta u stomatologa może być przyjemnym przeżyciem. Doświadczycie szybkich i bezbolesnych zabiegów wykorzystujących badania w tej dziedzinie oraz najnowocześniejszą technologię. Zapraszamy również najmłodszych, to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy program dentysta dla dzieci. Sprawimy że pociechy będą chciały częściej odwiedzać gabinet dentystyczny. Stomatologia estetyczna wprowadza nas w inny wymiar estetyki zębowej. Najnowsze materiały ceramiczne pozwalają na wykonanie prac protetycznych o wysokim stopniu skomplikowania. Oferujemy licówki porcelanowe, korony i mosty pełnoceramiczne, wybielanie zębów.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin - Monika Gajewska »

  Gabinet psycholog Moniki Gajewskiej. Oferuję profesjonalne wsparcie psychologiczne osobom doświadczającym trudności w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Prowadzę również psychoterapię par, grupową oraz rodzinną. Zapraszam na moją stronę www w celu zapoznania się z moją ofertą.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień leczenie i alkoholizmu Poznań »

  Prywatny gabinet psychoterapii uzależnień w Poznaniu - leczenie alkoholizmu, współuzależnienia i DDA. Zakres usług obejmuję terapię indywidualną i grupową osób z problemem alkoholowym i członków ich rodzin. Zapewniamy pomoc uzależnionym od alkoholu i ich rodzinom. Leczymy również uzależnienia od seksu, hazardu internetu, narkotyków, jedzenia.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet medycyny i ginekologii estetycznej - Marek Kowalik »

  Jako kompetentny z wieloletnim stażem pracy ginekolog-położnik zdecydowałem rozszerzyć ofertę o zabiegi z ginekologii estetycznej – dziedziny od kilku lat zdobywającej coraz większy rozgłos w Polsce. Są to zabiegi mało inwazyjne przeprowadzane w gabinecie, nie wymagające hospitalizacji i długiej rekonwalescencji dzięki zastosowaniu lasera Fotona Spectro SP.

  Dzięki wykorzystaniu tego lasera jako drugi lekarz w Polsce zacząłem wykonywać zabiegi leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu oraz przeprowadzaćzabiegi labioplastyczne ( labioplastyka polega na redukcji lub zmianie kształtu warg sromowych ).

  Oferuję również szeroki wachlarz usług z medycyny estetycznej, toksyna botulinowa, wypełniacze, mezoterapia igłowa, peelingi chemiczne, lekarskie, fotoodmładzanie laserowe.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »