Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 175 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aparaty słuchowe - Protetyka słuchu »

  Zapraszamy Państwa do swoich oddziałów i punktów konsultacyjnych w województwach mazowieckim i warmińsko-mazurskim na bezpłatne badania słuchu i konsultację audioprotetyczna. Oferujemy aparaty słuchowe, systemy wspomagające słyszenie wiodących producentów: Oticon, Siemens, AudioService, Starkey. Ponadto oferujemy pętle indukcyjne (pętle induktofoniczne) wraz z instalacją w kościołach, uczelniach, urzędach i innych miejscach urzyteczności publicznej na terenie całego kraju.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Gabinet dentystyczny w Warszawie, czyli Smile Dent to oferta najwyższej klasy usług dentystycznych i ortodontycznych w bardzo przystępnych cenach. Gabinet wykorzystuje nowoczesny sprzęt i najnowsze rozwiązania, które podnoszą jakość i skuteczność wykonywanych działań stomatologicznych i zabiegów. Wśród bogatej oferty stomatologicznej można znaleźć konsultacje, odbudowę zęba, leczenie kanałowe, leczenie nadwrażliwości, leczenie suchego zębodołu, licówki, wybielanie zębów, sprawdzanie ogólnego stanu zębów i wiele innych.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  Psycholog Gdynia Gdańsk - psychoterapia dla osób dorosłych i młodzieży. Terapia indywidualna, par i konsultacje. Pierwsza konsultacja gratis. Gabinet Psychoterapii Ramona Kadyszewska prowadzony jest przez certyfikowaną psychoterapeutkę z 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Psychoterapeutka oferuje wsparcie w takich problemach jak: depresja, lęki, nerwice, bulimia, anoreksja czy PTSD. Lokalizacja: Gdynia Centrum, przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychiatryczne Choroszucha »

  Za pośrednictwem białostockiego gabinetu - Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” mogą Państwo nie tylko zasięgnąć kompleksowych rad, dotyczących trybów radzenia sobie z przykrym poczuciem obniżonego nastroju czy bardziej skomplikowanymi formami depresji (obojętnie czy jest to depresja somatyczna lub też psychiczna względnie wynikająca z bieżących, przykrych wydarzeń lub przeżyć), ale również poddać się fundamentalnemu czy poszerzonemu leczeniu depresji - także z użyciem naświetlania wielokrotnie wypróbowanymi lampami skandynawskimi czy farmakoterapii. Po kompletną ofertę CP „CHOROSZUCHA” zapraszamy na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda w Częstochowie - Dorota Zyskowska »

  "Neurologopeda w Częstochowie, Dorota Zyskowska. Specjalistyczna terapia logopedyczna i neurologopedyczna dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych, terapia wad wymowy, osób z afazją, wczesna interwencja logopedyczna. Dzięki pracy w przedszkolu, szkole i poradni psychologiczno- pedagogicznej posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. A specjalistyczne studia pozwoliły nabyć doświadczenie na licznych praktykach w pracy z niemowlakami oraz osobami starszy

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii, Agnieszka Rączka »

  Oferta profesjonalnej pomocy psychologicznej w zakresie leczenia uzależnień, napadów lęku, stanów depresyjnych i innych dolegliwości emocjonalnych. Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową oraz hipnoterapię.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁADY ORTOPEDYCZNE WARSZAWA proteza nogi warszawa »

  Wieloletnie doświadczenie w branży to wyróżnik Zakładów Ortopedycznych Jerzy Omiotek z Warszawy Anina. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedawaniem protez kończyn dolnych, wkładek i obuwia ortopedycznego. Dostarcza pacjentom specjalistycznych aparatów kończyn dolnych. Wśród nich są aparaty odciążające, które stosuje się przy schorzeniach niepozwalających na bezpośrednie obciążenie kości bądź stawu. Dzięki przeniesieniu ciężaru z chorej części kończyny możliwa jest szybsza pionizacja pacjenta oraz normalne funkcjonowanie. W zakresie tworzenia protez zakłady współdziałają z cenionymi producentami światowymi, w tym Otto Bock, Ossur czy Neuhof. Szczegóły dostępne na stronie.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog gorzów »

  Centrum Stomatologii Zachowawczej "DENTEX". Gabinet stomatologiczny w Gorzowie Wielopolskim jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który powstał na kanwie prywatnej praktyki stomatologicznej prowadzonej od 1991 roku.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Lubań - Promadent »

  Gabinet stomatologiczny Promadent w Lubaniu świadczy usługi i zabiegi z zakresu: chirurgii stomatologicznej, leczenie kanałowe zębów (endodoncja), stomatologia estetyczna, wybielanie lakowanie i piaskowanie zębów. Gabinet dentysty oferuje zabiegi dla dzieci np. fluoryzacje zębów. Działania profilaktyczne, obrazowanie jamy ustnej RTG. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Zabiegi wykonywane pod znieczuleniem.
  Promadent - protetyka, usługi z zakresu protetyki, wykonywanie protez zębowych, natychmiastowa naprawa protez.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Elbląg »

  Badania psychologiczne kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy, w tym dla kierujących pojazdami chcących przedłużyć uprawnienia do kierowania pojazdem oraz dla tych, którzy chcą przywrócić uprawnienia w związku z ich utratą. Psychotesty dla kierowców ze skierowaniem z Policji, od starosty czy lekarza medycyny pracy. W ofercie także badania psychotechniczne dla operatorów maszyn, wózków widłowych czy pracujących na wysokości (np. na rusztowaniach). Badania psychologiczne są realizowane także dla pracowników pracujących w szczególnych warunkach wymagających określonych zdolności psychoruchowych.
  Oferta skierowana do klientów z miejscowości Elbląg i innych okolicznych miejscowości.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »