Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 136 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 345

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Seksuolog dr Wiesław Ślósarz »

  Wiesław Ślósarz - jest seksuologiem klinicznym, doktorem psychologii i biegłym sądowym. Pracuje jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1988 roku otworzył pierwszą Prywatną Praktykę Seksuologiczną i Psychologiczną na Dolnym Śląsku. Zgodnie z klasyfikacją zaburzeń DSM-IV dr Wiesław Ślósarz zajmuje się terapią zaburzeń seksualnych i tożsamości płciowej oraz terapią zaburzeń osobowości. W 1994 roku był stypendystą programu Tempus Unii Europejskiej na University of Central Lancashire w Preston, w Wielkiej Brytanii. W latach 1994-1996 był stypendystą rządu Japonii, w ramach programu Monbusho, na University of Tsukuba. Jako seksuolog i psycholog od 1987 roku prowadzi zajęcia dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Medycznej we Wrocławiu i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji TWP. Należy do wielu towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych, w tym m.in. Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, New York Academy of Sciences. Opublikował ponad 400 artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących m.in. genezy, diagnozy i terapii zaburzeń seksualnych, które ukazały się w Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Wyniki swoich badań i doświadczeń klinicznych przedstawił na kilkudziesięciu konferencjach naukowych krajowych i międzynarodowych.Dr Ślósarz psychologiczną współpracując m.in. z TVP, Polsatem, TVN, TV 4, Polskim Radiem, Radiem Eska, Gazetą Wyborczą,

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elżbieta Szymczak - Gabinet psychologiczny »

  Psychoterapia, pomoc w kryzysie, rozwój osobisty z możliwością zastosowania hipnozy. Poradnictwo psychologiczne - problemy rodzinne, małżeńskie, zawodowe, wychowawcze. Terapia uzależnień. Terapia par i małżeństw. Pomoc w depresji, nerwicach, lękach, zaburzeniach snu. Psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alma Medica- przychodnia zdrowia Zabierzów »

  Proponujemy skorzystanie z usług doświadczonych lekarzy wielu dziedzin medycznych. Oferta obejmuje specjalistyczną opiekę medyczną w oparciu o nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Gabinety z zakresu dermatologii, ginekologii, chorób wewnętrznych, neurologii, ortopedii i urologii. Możliwość skorzystania z konsultacji lekarza kardiologa, laryngologa i onkologa.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Mimo tego, że leczenie niepłodności nie jest sprawą prostą i potrzeba na nie znaczną ilość czasu to są kliniki, które oferują znakomite efekty w tym zakresie. INVICTA niewątpliwie jest jedną z nich. Posiadamy oddziały w Gdańsku oraz w Warszawie. Można u nas zdiagnozować niepłodność dzięki takim badaniom jak badanie nasienia dla mężczyzn czy badania ginekologiczne w przypadku kobiet. Zapraszamy już dzisiaj, przekonaj się dlaczego zaufało nam tyle par!

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Bydgoszcz »

  Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania sie z naszym portalem informacyjnym, na którym zamieszczamy szeroki zbiór wiedzy odnośnie usługodawców powiązanych z kategorią zdrowia i urody w mieście Bydgoszcz. Znajdą Państwo u nas dane kontaktowe oraz podstawowe informacje o usłudze. Zapraszam.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia, protetyka - Łódź »

  "Pierwsza" S.C. Przychodnia Stomatologiczna Protetyki i Ortodoncji działa na rynku usług stomatologicznych od 2005 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi stomatologiczne były wykonywane fachowo w miłej dla pacjenta atmosferze. Gabinety w przychodni są nowocześnie wyposażone, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się kompleksowe leczenie. Dbamy o to, aby zapewnić Państwu jak najwyższy poziom polecanych przez nas usług – w tym celu systematycznie podnosimy kwalifikacje i podążamy za nowoczesnymi osiągnięciami w stomatologii. Wykwalifikowana kadra lekarska z wieloletnim doświadczeniem oraz wysoka jakość usług pozwoliły nam zdobyć sympatię i zaufanie wielu osób z Łodzi i okolic. Przychodnia dysponuje miejscami parkingowymi dla swoich klientów. Naszym dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny.
  Zapraszamy

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • „Szczęśliwe Dzieci” Ośrodek Terapii Psychologiczno - Logopedycznej w Warszawie »

  Ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” specjalizuje się w prowadzeniu terapii psychologicznej, logopedycznej i behawioralnej z zastosowaniem metod stosowanej analizy zachowania.

  Pomagamy dzieciom:

  - z autyzmem,
  - Zespołem Aspergera,
  - całościowymi zaburzeniami rozwoju,
  - ADHD,
  - zaburzeniami zachowania i mowy,
  - trudnościami wychowawczymi,
  - trudnościami w nauce.

  Jednym z celów tego miejsca jest propagowanie i poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej na temat metod, które wykorzystujemy w pracy z dziećmi, dlatego ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” prowadzi szkolenia i konsultacje dla rodziców i nauczycieli przedszkoli i szkół.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Pracy, Medycyna Pracy Kraków, MRF, EMEREF, MRF SP.ZO.O »

  MRF jest placówka medyczną która świadczy usługi dla przedsiębiorstw oraz instytucji. Ofertą szeroką gamme badań w tym badania wstępne okresowe,sanepidowskie, kontrolne pracowników i kierowców zawodowych, wysokościowe oraz Analityczne i diagnostyczne.
  Dzięki całkowicie skomputeryzowanej ewidecji mogą oni czuwać nad terminami badań i szybko dostarczać potrzebne dokumenty klient odpowiednim osobą.Dobrze wyszkolony personel oraz wysokiej jakości sprzęt zapewniaja dokładność i pewności badania.Fantastyczna lokalizacja w centrum Krakowa sprawia ze placówka funkcjonuje bardzo efektywnie a klienci nie mają problemów z wizytą.MRF jest specjalistą w dziedzinie opieki nad pracownikami.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Artur Gładysz chirurg Sanok »

  Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska. Porady z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgi naczyniowej. Kompleksowa diagnostyka. Badania ultrasonograficzne jamy brzusznej, usg dopplerowskie naczyń z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Leczenie zabiegowe (żylaki, pajączki). Najlepsza opieka medyczna prowadzona przez doświadczonego specjalistę w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz specjalista Zabrze: Specjalista Psychiatra i Specjalista Neurolog »

  Lekarz specjalista Zabrze: Różnią nas doświadczenia, specjalizacje, przebieg kariery, połączył nas wspólny cel: Primum non nocere - Po pierwsze nie szkodzić. Lek. Agnieszka Meier-Suszka- Specjalista Psychiatra; Lek. Joanna Długosz- Specjalista Psychiatra Dzieci i Młodzieży; Lek. Małgorzata Szymańska- Specjalista Neurolog.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »