Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 111 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 323

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nuit Magique - Barbara Wągiel »

  Wydawnictwo - psychologia, poezja, bajki dla dzieci. Gabinet psychologiczny. Porady psychologiczne. Pomoc w problemach rodzinnych i małżeńskich, mediacje. Pomoc w depresji, nerwicach, stanach lękowych i bezsenności. Psychoterapia indywidualna i grupowa. Treningi kreatywności i warsztaty terapeutyczne.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Gorzów »

  Ośrodek Leczenia i Korekcji Wzroku "BEDNAREK" jest firmą rodzinną istniejącą od kilku lat na rynku. Nasz pierwszy zakład łącznie z gabinetem okulistycznym powstał w Przychodni na ulicy Piłsudskiego 1A. Od początku swojego istnienia pracujemy na najnowszych na świecie urządzeniach do badania wzroku firm: Canon, CSO, Topcon. Aby zapewnić doskonałą jakość naszych wyrobów okulary wykonujemy urządzeniami najwyższej klasy firmy Essilor. W związku z dużą liczbą stale przybywających zadowolonych klientów z usług okulistycznych i optycznych otworzyliśmy drugi zakład przy ulicy Witosa 44a. Jako dobrze rozwijająca się firma otrzymaliśmy dotacje z Unii Europejskiej na wyposażenie dwóch nowych gabinetów okulistycznych w najnowsze innowacyjne urządzenia komputerowe do badania wzroku. W ośrodku zatrudnieni są tylko lekarze specjaliści chorób oczu (okuliści) oraz magister optometrii z dyplomem uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Punkt wczesnego wspomagania rozwoju dziecka Ustroń Powiat Cieszyński »

  Wczesne wspomaganie rozwoju jest pierwszym etapem pomocy dziecku niepełnosprawnemu. Idea, jaka przyświeca tego typu działaniom stawia sobie za cel podstawowy wspieranie rodziców w wychowaniu ich dzieci. Każde dziecko wymaga stymulowania rozwoju psychomotorycznego, jednakże pewien procent populacji już na starcie drogi życiowej potrzebuje zdecydowanie więcej uwagi zarówno ze strony rodziców jaki i specjalistów.nnZasadniczym celem oddziaływań wczesnego wspomagania jest zminimalizowanie trudności rozwojowych dziecka, tak aby uzyskało potencjalnie możliwy dla niego rozwój ruchowy, intelektualny, społeczny i emocjonalny, a także poprawa kondycji psychicznej rodziny. Zajęcia powinny być prowadzone bezpośrednio z dzieckiem oraz jego rodziną. Rozporządzenie zapewnia dziecku od 4-8 godzin miesięcznie, które przeznaczone są na terapię logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną, a także w miarę możliwości rehabilitacyjną.nnOprócz terapii samego dziecka, nieodzownym elementem wczesnego wspomagania jest współpraca z rodzicami, polegająca na wciąganiu ich w proces terapeutyczny, poprzez prowadzenie zajęć z dzieckiem w obecności rodzica oraz prowadzeniu odrębnych zajęć tylko dla rodziców. Zajęcia dla rodziców mają charakter psychoedukacji. Psychoedukacja stawia sobie za główny cel wpieranie rodziców w ich procesie wychowawczym oraz wzmacnianie ich roli opiekunów dziecka mającego szczególne wymagania. problematykę przepisów prawnych, trudnych zachowań, pomocy specjalistycznej.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Macrolane, odsysanie tłuszczu Warszawa - drchecinski.pl »

  W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna oraz chirurgia estetyczna powodują, że każdy chętny, poczuje się piękniej, a tym samym odzyska pewność siebie. znajdują się takie zabiegi, jak: operacje plastyczne, odsysanie tłuszczu, powiększanie piersi. W ofercie posiadamy również Macrolane - rewolucyjną, bezinwazyjną metodę modelowania biustu oraz Nowoczesny program stymulacji komórek skóry, wygładzający fałdy oraz zmarszczki. Bezpieczne operacje plastyczne pomogą Wam istotnie polepszyć wygląd zewnętrzny i spełnić najskrytsze marzenia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog, Niepłodność, USG 3D - Kraków »

  Działalność naszych gabinetów lekarskich skupia się przede wszystkim na ginekologii i położnictwu. Doświadczony lekarz ginekolog to profesjonalna pomoc w zakresie leczenia niepłodności i wielu innych przypadłości kobiecych. Naszym klientom oferujemy także kompleksowe badania diagnostyczne typu USG 3D. Zapraszamy do odwiedzin!.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operacje zaćmy. Diagnostyka leczenie oczu »

  Leczenie operacyjne zaćmy najnowszym fakoemulsyfikatorem firmy Alkon - Infiniti może być bezbolesne i bezpieczne. Operowanie wczesne zaćmy pozwala na poprawę komfortu życia pacjentów. Diagnostyka i leczenie jaskry. Wszczepy zastawek w leczeniu jaskry.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dermatologii estetycznej dr Renata Budzicz »

  Z każdym dniem nasza skóra ulega zmianom. Gdy proces starzenia się skóry powoduje, iż traci ona jędrność i świeżość, pojawiają się pierwsze zmarszczki, czas zacząć działać. Gabinet dermatologii estetycznej dr Renaty Budzicz proponuje Państwu pełen zakres zabiegów dermatologii i medycyny estetycznej, aby zatrzymać czas i odmłodzić skórę. Zapewniamy najnowsze metody i technologie. Wykonujemy zabiegi takie jak m.in. Thermage, Regeneris, Laserowe usuwanie zmian skórnych i naczynek, Złote Nici, Botox, Botox Lift, Dermamelan, Peelingi, Mezoterapia, Lipiliza iniekcyjna, Implany (stabilizowany kwas hialuronowy), Roll Cit, Terapia fotodynamiczna, Sculptra, czyli lifting bez skalpela. Miła i przyjemna obsługa, porady specjalisty. Zapraszamy do gabinetów w Krakowie i Chrzanowie - pokaż innym swoje nowe, piękniejsze i młodsze oblicze.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna w Warszawie »

  Jeśli masz problemy z radzeniem sobie ze stresem, przeżywasz kryzys w związku, a może czujesz, że dopada Cię depresja, to koniecznie skontaktuj się z naszym psychologiem. Poradnia psychologiczna „Promike” mieści się w Warszawie i stanowi miejsce idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Naszym pacjentów proponujemy głównie psychoterapie indywidualne, jednakże organizujemy też grupy terapeutyczne oraz prowadzimy różne warsztaty.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • GINEKOLOG E.SZULIST leczenie niepłodności »

  Gabinety ginekologiczne lek. med. spec. ginekologa - położnika Ewy Szulist zlokalizowane są w Chełmży i Toruniu. Swoim Pacjentkom doktor świadczy opiekę położniczą oraz ginekologiczną, a dodatkowo leczenie schorzeń żeńskich i prowadzenie ciąży. Lek. Ewa Szulist realizuje również badania przedporodowe, w tym ultrasonograficzne, jak i tradycyjne badania kontrolne, jak na przykład cytologia. Zajmuje się również poradami ginekologicznymi, dopasowaniem metod antykoncepcji hormonalnej oraz mechanicznej do potrzeb Pacjentki i leczeniem nadżerek, zakłóceń miesiączkowania oraz niesieniem pomocy w przypadku występowania kłopotów związanych z menopauzą. Poza tym proponuje lekarską pomoc w zakresie leczenia niepłodności. Szczegółowe informacje na temat usług świadczonych przez ginekolog znajdziecie Państwo na witrynie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED »

  Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jesteśmy firmą działającą na rynku w 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zamościu. W 2000 roku ratyfikowaliśmy umowę z kasą chorych a w następnej kolejności z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu nasi Pacjenci mają dostęp do zabiegów darmowo. W ramach naszej działalności absorbujemy się leczeniem zachowawczym i profilaktycznym. Na wizytę w naszym gabinecie mogą się Państwo umówić za pomocą wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Szczegółowe informacje i pełen zakres usług wspólnie z danymi kontaktowymi firmy mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »