Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 114 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 325

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lekarze specjaliści w Lublinie - CM Luxmed »

  Centrum Medyczne Luxmed w Lublinie oferuje kompleksową opiekę medyczną dla pacjenta indywidualnego jak i firm (abonamentowa opieka medyczna). Nowością są usługi z zakresu medycyny podróży.

  OFERTA DLA PACJENTA Poradnie specjalistyczne: Stomatologia - Alergologia – Andrologia – Chirurgia – Chirurgia naczyniowa – Dermatologia – Diabetologia – Endokrynologia – Foniatria – Gastrologia – Ginekologia – Hematologia – Interna – Kardiologia – Kardiochirurgia – Laryngologia – Medycyna sportowa – Nefrologia – Neurologia – Neurochirurgia – Okulistyka – Onkologia – Ortopedia – Pediatria – Proktologia – Psychiatria – Psychologia – Pulmonologia – Reumatologia – Seksuologia – Urologia

  Szczegóły oferty dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Psychoterapii - Poznań »

  Prywatny Gabinet Psychoterapii Jestem psychologiem i psychoterapeutą.
  Zajmuję się psychoterapią, psychoedukacją, pomocą oraz diagnozą psychologiczną. Pracuję w nurcie psychodynamicznym, który kładzie nacisk na indywidualny kontakt i relacje mające na celu rozpoznanie jednostkowej, unikalnej problematyki danej osoby. Działania, poprzez nawiązanie relacji terapeutycznej, nakierowane są na zmianę, usunięcie dolegliwości oraz wzrost bardziej adaptacyjnego, satysfakcjonującego sposobu funkcjonowania. W ramach prywatnego gabinetu psychoterapii proponuję Państwu pomoc i wsparcie w sytuacjach trudnych, w kryzysach życiowych, w sytuacji długotrwałego cierpienia powodowanego niesatysfakcjonującym Państwa sposobem funkcjonowania i budowania relacji z innymi, zaburzeniami osobowości, dolegliwościami związanymi z lękiem, zaburzeniami nastroju, emocji, dolegliwościami psychosomatycznymi.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty Domowe »

  Kompleksowa opieka medyczna w domu pacjenta na terenie Trójmiasta i okolic.
  Zapewniamy wizyty lekarskie dla dzieci i dorosłych w krótkim czasie od zgłoszenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 8.00 do 22.00 w dni powszednie, weekendy i święta.
  Choroba sama w sobie jest dużym obciążeniem. Opuszczenie domu przez osobę chorą i wizyta w Przychodni wiąże się z dodatkowym stresem, czy niepotrzebnym wysiłkiem. Czasem jest to wręcz niewskazane ze względów medycznych.
  Dlatego też wychodzimy na przeciw potrzebom Pacjentów oferując kompleksową opiekę medyczną w ich domach.
  Medical Assistance to grupa lekarzy różnych specjalizacji (pediatrzy, interniści, lekarze rodzinni...) z aglomeracji trójmiejskiej. Tworzymy zespół, którego celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego poziomu świadczeń medycznych w dogodnych i przyjaznych warunkach.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi Warszawa »

  Zazdrościsz niektórym koleżankom większych i bardziej jędrnych piersi? To normalne. W końcu niemal każda przedstawicielka płci pięknej marzy o tym, aby posiadać ładniejsze piersi. Nie ma w tym nic dziwnego. Warto jednak pamiętać, że tak naprawdę dzisiaj można w bardzo prosty sposób spełnić swoje marzenia. A wszystko dlatego, że zabieg taki jak powiększanie piersi jest możliwy do wykonania dzisiaj w bardzo prosty sposób. Znajdziesz go w ofercie wielu profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej. Sprawdź sama i spraw, że powiększanie piersi będzie spełnieniem Twoich marzeń.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty gdańsk »

  Współczesna stomatologia zrobiła milowy krok naprzód w dziedzinie technik, profilaktyki i leczenia zębów. Protetyka, implanty czy endodoncja to ogromne obszary wiedzy i możliwości, które gwarantują pacjentom profilaktykę i leczenie wszystkich schorzeń. Gabinet lekarski dzięki nowym osiągnięciom przestaje sie powoli kojarzyć z bólem. Pomoc w zakresie leczenia kanałowego już nie jest takim psychologicznym problemem, jak jeszcze niedawno. Specjaliści lekarze stomatolodzy, wspierani przez najnowsze urządzenia diagnostyczne i do bezpośrednich zabiegów radzą sobie z wszystkimi dolegliwościami i chorobami zębów i jamy ustnej.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Konin »

  Centrum Pięknego Uśmiechu w Koninie zaprasza do gabinetu przy ulicy Makowej 6/1. Od piętnastu lat oferujemy pomoc ortodontyczną dzieciom, młodzieży i dorosłym. Nasze centrum wyposażone jest w nowoczesną aparaturę cyfrową, oraz sprzęt stomatologiczny. Dzięki zastosowaniu materiałów i sprzętu najwyższej jakości możecie być Państwo pewni, że usługi wykonywane w naszym Centrum będą wysoce estetyczne, a przede wszystkim będą przywracać funkcję zęba i jego naturalny kształt. Leczymy również pacjentów z bólami głowy oraz z bólami stawów skroniowo-żuchwowych. Zapraszam lekarz ortodonta Jolanta Sęk.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia neurologiczna Neuromag »

  W Przychodni Neuromag przeprowadzana jest diagnostyka oraz leczenie schorzeń ośrodkowego i układu nerwowego. Klinika oferuje również kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia chorób układu nerwowego, przeprowadzania badań EMG i EEG, konsultacji neurologicznych i neurochirurgicznych, rehabilitacji kręgosłupa i narządów układu nerwowego. Na stronie www kliniki można uzyskać porady neurologiczne poprzez specjalny formularz.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Osip | Lekarz neurolog, Poznań »

  Przemysław Osip prowadzi specjalistyczny gabinet neurologiczny w Poznaniu.
  Swoim pacjentom zapewnia kompleksową diagnostykę i terapię chorób układu nerwowego, zajmuje się między innymi takimi zagadnieniami, jak:
  - nowotwory mózgu i innych części centralnego systemu nerwowego,
  - otępienia i zaburzenia funkcji poznawczych (np. choroba Alzheimera),
  - zaburzenia pozapiramidowe i zaburzenia czynności ruchowych (np. choroba Parkinsona,
  drżenie samoistne),
  - inne choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego,
  - choroby demielinizacyjne ośrodkowego układu nerwowego (np. stwardnienie rozsiane),
  - zaburzenia obejmujące nerwy obwodowe (np. zespoły cieśni, korzenie nerwów
  rdzeniowych i sploty nerwowe),
  - polineuropatie i inne zaburzenia obwodowego układu nerwowego,
  - choroby połączeń nerwowo-mięśniowych i mięśni (miastenia),
  - bóle głowy, między innymi: migrena, klasterowe bóle głowy, neuralgie nerwu
  trójdzielnego, napięciowe bóle głowy
  - następstwa chorób naczyniowych OUN,
  - następstwa urazów głowy,
  - zespoły bólowo-korzeniowe kręgosłupa,
  - zaburzenia snu i pamięci.

  Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne – Oddział Leczenia Udarów Mózgu oraz Oddział Neurologiczny CM HCP w Poznaniu, Poradnie Neurologiczne, wieloletni Konsultant Oddziałów: OIOM, Chorób Wewnętrznych, Ortopedycznego, i Chirurgicznego.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masaż limfatyczny »

  Mieszkańców miasta Łódź i okolic zapraszamy do Centrum Medycznego Trimedic.
  W swojej ofercie posiadamy opiekę lekarską takich specjalistów jak ortopeda, neurolog czy kardiolog.
  Rehabilitacja kręgosłupa u dzieci w naszej placówce jest bardzo skuteczna, co potwierdzić może wielu zadowolonych pacjentów.
  O szerokim zakresie świadczonych przez nas usług świadczyć może fakt, iż odbywa się u nas również rehabilitacja niemowląt, która w wielu placówkach nie jest dostępna.
  Zatrudniamy fachowców, dzięki którym rehabilitacja dzieci przynosi często wspaniałe rezultaty.
  Jeśli potrzebny jest masaż limfatyczny, stosowany często u pacjentów, u których pojawia się spuchnięta ręka, to Trimedic Łódź jest odpowiednim adresem (możliwy jest także drenaż limfatyczny).
  Dziedziną, w której również mamy duże doświadczenie, jest fizykoterapia.
  Rehabilitacja Trimedic z Łodzi przeprowadza badania USG u dzieci i niemowląt.
  Oferujemy także różnego rodzaju masaże, a szczególnie kinezyterapię oraz ogólną rehabilitację.
  Gdy dokucza opuchnięta noga, zapraszamy do nas do Łodzi, gdzie poddani zostaną Państwo badaniu USG oraz rehabilitacji. Wystarczy umówić się na wizytę u neurologa czy ortopedy, by dać sobie szansę na zdrowie.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »