Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 183 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 355

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt Poznań »

  Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt to profesjonalna praktyka psychoterapii w Poznaniu, świadcząca psychoterapię indywidualną, terapię par oraz coaching.
  Prezentowany Gabinet Psychoterapii jest właściwym miejscem dla tych osób, których obecny sposób życia i funkcjonowania wśród ludzi nie jest satysfakcjonujący. Osoby takie szukają alternatywy dla dotychczasowych sposobów bycia, możliwości poznania nowych perspektyw, inspiracji do zmiany, a także wsparcia. Psychoterapia Gestalt jest tym podejściem psychoterapeutycznym, które ułatwia poznanie siebie w doświadczaniu „tu i teraz” a także pozwala odkryć i w sposób twórczy pokonać to, co stoi na drodze do zmiany. Metoda Gestalt daje możliwość pracy nad poszerzaniem świadomości swojego „ja”, czyli zarówno uczuć, myśli, wspomnień, doznań somatycznych oraz ich integracji. Skutkiem poszerzonej świadomości siebie uzyskiwanej w psychoterapii Gestalt jest większa zdolność kierowania swoimi działaniami w elastyczny sposób.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża - stomatologia, stomatolog, dentysta »

  Centrum Stomatologiczne Demed jest pierwszą kliniką stomatologiczną w Łomży. Centrum Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe oraz glassjonomerowe.
  Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża, jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
  W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • USG Kraków - gabinet diagnostyki i zabiegów USG »

  USG Kraków - gabinet ortopedyczny specjalizujący się w diagnostyce ultrasonograficznej: USG stawów, kolana, biodra czy barku wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto poradnia świadczy usługi specjalistycznych zabiegów wykonywanych pod kontrolą USG, jak nakłucia diagnostyczne czy podanie leku. Badania i zabiegi wykonują doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką w diagnostyce oraz leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • LEK STOM EWA HORNIK-PIETRZYK katowice ortodonta »

  Lekarz dentysta ze specjalizacją w ortodoncji, Ewa Hornik-Pietrzyk, administruje we Wrocławiu Specjalistyczną Praktyką Stomatologiczną. Ortodonta wykonuje rząd zabiegów z obszaru głównie leczenia wad zgryzu. W prywatnym gabinecie przyjmowani są Pacjenci w każdym wieku. Korekcie wad zgryzu poddaje się przeważnie dzieci czy młodzież, mimo to jest to dostępne także w przypadku osób dojrzałych. Nasi specjaliści w zależności od wypadku rekomendują aparat ruchomy lub też zakładają i następnie monitorują aparat ruchomy. Na wizytę w gabinecie ortodonty można umówić się też telefonicznie. Strona internetowa zawiera cały charakter naszych usług.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa klinika stomatologiczna - Dental-Art »

  Pogotowie dentystyczne Dental-Art działa całą dobę, siedem dni w tygodniu. Klinika świadczy usługi z zakresu leczenia bólu zębów, uzupełniania wypełnień, chirurgii jamy ustnej czy naprawy protez i aparatów na zęby.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Truszel ortodoncja bielsko »

  Truszel to gabinet stomatologiczny znajdujący się w Bielsku-Białej. Prowadzi prewencję, w tym oczyszczanie zębów, fluoryzację i ich wybielanie. W ramach zabiegów stomatologii zachowawczej oraz endodoncji wykorzystuje nanokompozyty o wysokiej wytrzymałości i odporności mechanicznej. Odbudowa zniszczonych zębów jest wykonywana przy użyciu włókien szklanych, co minimalizuje ich podatność na złamania. Gabinet zajmuje się także endodoncją dzieci oraz dorosłych. Robi ruchome czy też samoligaturujące aparaty ortodontyczne. Przeprowadza leczenie za pomocą mikroimplantów ortodontycznych, jakie może stać się alternatywą dla bardzo złożonego leczenia chirurgicznego. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź lekarza w swoim mieście i umów wizytę! »

  ZnajdzLekarza.pl to wiodący internetowy portal medyczny stworzony z myślą o pacjentach szukających dobrego lekarza specjalisty w internecie, który daje pacjentowi możliwość umówienia wizyty on-line. Nasz serwis oferuje też innowacyjne rozwiazania systemowe dedykowane lekarzom, gabinetom lekarskim i dentystycznym oraz klinikom zdrowia i urody a także centrom medycznym. Jednym z nich jest rejestracja on-line dzieki której lekarz specialista w prosty sposób, samodzielnie poprowadzi swoja przychodnie czy klinikę medyczną. Jesteśmy też partnerem jednego z największych na świecie koncernu medycznego i nie tylko, firmą 3M. Partnerstwo to umożliwia nam dostarczanie lekarzom najwyższej jakości rozwiązań stosowanych obecnie w gabinetach lekarskich na całym świecie. Współpracujemy również z największymi polskimi firmami oferującymi systemy informatyczne dla placówek medycznych wszelkiego formatu.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Gabinet Podologiczny - specjalistyczna pielęgnacja stóp »

  Gabinet specjalistycznej pielęgnacji stóp w Legnicy.
  Zabiegi lecznicze, profilaktyczne i pielęgnacyjne stóp.
  Podologia to dziedzina nauki, której zakres obejmuje diagnostykę, postępowanie zachowawcze oraz profilaktykę w obrębie kończyn dolnych. Zadaniem podologa jest przeciwdziałanie powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp, pomoc w przeprowadzaniu terapii w przypadku już istniejących dolegliwości oraz poradnictwo ogólne i indywidualne w zakresie noszonego obuwia, codziennej higieny, stosowanych kosmetyków, gimnastyki stóp itp.
  W ofercie gabinetu m.in.: podstawowy zabieg podologiczny, korekcja wrastających paznokci (klamry i Kostka Arkady), usuwanie odcisków, usuwanie modzeli, opracowanie pękających pięt, badanie mykologiczne, rekonstrukcja płytki paznokciowej, paznokcie zgrubiałe, krogulcze, ortezy i odciążenia, dezynfekcja obuwia.
  Różnica między zabiegami podologicznymi a pedicurem klasycznym wykonywanym w gabinetach kosmetycznych, polega na tym, że kosmetyczka zajmuje się pielęgnacją stopy zdrowej, a podolog prócz pielęgnacji stopy zdrowej również zajmuje się rozwiązywaniem problemów na stopach.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Marcin Bogacz »

  Psychoterapia indywidualna i konsultacje dotyczą:

  - depresje spowodowane między innymi rozstaniem, żałobą, bezrobociem, przejściem na emeryturę,
  - konflikty rodzinne: zaniedbujący lub nadopiekuńczy rodzice, przemoc domowa, nadużywanie alkoholu,
  - konflikty małżeńskie: problemy seksualne, różnice temperamentu, rozczarowanie partnerem,
  - problemy zawodowe: zmiana zawodu, strach przed przełożonym, nękanie w pracy, zazdrość i zawiść w miejscu pracy,
  - lęki i fobie: np. bezsenność, fobia społeczna
  - nerwice: nerwice natręctw, adaptacyjne, lękowe, dysocjacyjne
  - współuzależnienie: Dorosłe Dzieci Alkoholików z rodzin Dysfunkcyjnych, uzależniony partner lub małżonek.
  - problemy egzystencjalne: sens życia, samotność, śmierć, wolność

  Mój gabinet jest też otwarty dla osób które chcą poznawać siebie i które mają potrzebę własnego rozwoju.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoplaner.pl - portal o fizjoterapii i rehabilitacji »

  Fizjoplaner.pl to portal o fizjoterapii na którym znajdziesz opisy chorób i badań a także artykuły z poradami dotyczącymi fizjoterapii i rehabilitacji. Ponadto na portalu znajduje się narzędzie dla fizjoterapeutów którzy w trakcie wizyty pacjenta mogą z zawartej na portalu bazy ćwiczeń stworzyć indywidualny zestaw ćwiczeń dla pacjenta i przesłać mu droga elektroniczną lub wydrukować. Pacjenci dostęp do ćwiczeń będą mieć z poziomu swojego konta, które umożliwi im monitorowanie procesu rehabilitacji. Pacjent poza otrzymaniem zestawu ćwiczeń od specjalisty możne także przejść test on-line na podstawie którego system dopasuje odpowiedni zestaw ćwiczeń. Na portalu znajduje się także dział dotyczący rozwoju dziecka, w ramach którego znajduje się algorytm który rodzicom którzy utworzą konto wysyła pytania dotyczące rozwoju dzieci i analizuje odpowiedzi informując o wszelkich nieprawidłowościach jeśli się pojawią. Kolejną funkcjonalnością portalu jest wyszukiwarka specjalistów medycznych biorących udział w procesie rehabilitacji. Wyszukiwarka umożliwia odnalezienie we własnym mieście fizjoterapeuty, osteopaty, ortopedy, neurologa, reumatologa, podologa, czy masażysty.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »