Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 171 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Gdańsk »

  Klinika dentystyczna w Gdańsku. Wysokiej klasy stomatolodzy, posiadamy własne laboratorium. Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej - implanty, wybielanie zębów. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii estetycznej - CERCON.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Gliszczyński - Praktyka Lekarska »

  Chirurgiczna praktyka lekarska obejmująca swym zasięgiem Wrocław i okolice. Zabiegi chirurgiczne, wizyty domowe, leczenie niewydolności żylnej, USG doppler naczyń tętniczych i żylnych. Specjalistyczne leczenie opatrunkowe ran przewlekłych.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Internista Kalisz »

  Strona prywatnego gabinetu lekarskiego w kaliszu. Lekarz internista w Kaliszu. Specjalizacja lekarz rodzinny. Lekarz chorób wewnętrznych. Prywatny Gabinet Internistyczny w Kaliszu, ul. Świętokrzyska 6, 62-800 Kalisz.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady psychologiczne »

  Sesja terapeutyczna, konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne w Sopocie - Magdalena Łobacz Trójmiasto - terapeuta i psycholog Sopot. TSR czyli Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu - uzależnienia (terapia uzależnień), terapia indywidualna, terapia par oraz diad (matka+dziecko, rodzeństwo). Zachęcam do zapoznania się z ofertą. Psychoterapeuta zaprasza - psycholog, sesje terapeutyczne, (terapeuta Sopot, Gdynia, woj. pmorskie).

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Opieki »

  Dom opieki willa pod wieżą został wybudowany z myślą o osobach starszych. Konstrukcja i architektura budynku zostały maksymalnie dostosowane do przybywania na ich terenie osób starszych. Opieka gwarantowana jest przez 24h. Posiadane przez nas doświadczenie wynika z prowadzenia ponad 10 lat naszego drugiego domu opieki: willa nad potokiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domu seniora, który znajduje się w Gdańsku - Kokoszkach w spokojnej okolicy na uboczy miasta. Więcej informacji otrzymają państwo odwiedzając naszą stronę, gdzie znajdą państwo również dana kontaktowe.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Toruń - prywatny gabinet logopedyczny "ALFA" »

  Gabinet logopedyczny "ALFA" pomaga dzieciom z problemami w nauce. Wspomagamy dzieci we wczesnej wazie rozwoju. Prowadzimy terapie logopedyczne mające na celu walkę z zaburzeniami rozwoju u dzieci. Pomagamy dzieciom z dysleksją i autyzmem. Trudności z czytaniem, pisaniem, mówieniem? To już nie jest problem! Zajęcia prowadzi logopeda Aleksandra Szymańska

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bejda Medical - medycyna estetyczna »

  Centrum Medyczne Bejda Medical zajmuje się opracowywaniem nowych sposobów terapii łączących najnowsze technologie i osiągnięcia medycyny. Współpracujemy z ośrodkami polskimi jak i zagranicznymi. Oferowane przez nas usługi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej czy kosmetologii to najwyższy światowy standard i cenny dostosowany do polskich realiów. W terapii stosujemy sprzęt laserowy wiodących marek oraz inteligentne kosmoceutyki. Nasz cel to kompleksowa diagnoza oraz terapia wykorzystująca przełomowe procedury medyczne i innowacyjny sprzet.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Wrocław - rehabilitacja - Bartosz Radojewski »

  Zajmujemy się leczeniem i diagnostyką schorzeń narządów ruchu. Działamy we Wrocławiu - ortopeda Bartosz Radojewski - Prywatna Praktyka Lekarska - chcemy zaoferować Państwu kompleksową opiekę w postaci badań, diagnostyki oraz rehabilitacji. Wykonujemy USG nie tylko narządów ruchu ale również: brzucha, tarczycy, piersi itp. Wykonujemy iniekcje kwasu hialuronowego i blokady dostawowe. Zajmujemy się terapią manualną.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinikaimplantologii.pl - centrum stomatologii Kraków »

  Jesteśmy kliniką stomatologiczną, która specjalizuje się w realizowaniu leczenia z zakresu implantologii. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz dentystyczne, co pozwala nam zapewnić skuteczne oraz bezpieczne metody leczenia. W naszej klinice wykonujemy między innymi estetyczne, protetyczne korony wykonane z materiałów pełnoceramicznych oraz mosty protetyczne.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • KlinikiZiemlewski.pl - ginekologia estetyczna »

  Kliniki medycyny estetycznej w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu. Świadczą szeroki zakres usług związanych z poprawianiem wyglądu naszego ciała. Zapewniamy profesjonalizm i dokładność a także indywidualne podejście do każdego przypadku. Zapraszamy na stronę www.klinikiziemlewski.pl gdzie prezentujemy dostępne zabiegi.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »