Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 169 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU »

  PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ad Intra Gabinet Psychoterapii Małgorzata Mróz »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się leczeniem w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz pomocą psychologiczną z zachowaniem zasad interwencji kryzysowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Od 2008 roku uczestniczę w kursie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.Pracuję pod superwizją.
  OFERTA GABINETU:
  psychoterapia indywidualna depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, interwencja kryzysowa i poradnictwo psychologiczne w problemach: kryzysów i trudnych sytuacji życiowych; wydarzeń traumatycznych; utraty, żałoby

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Krakowie »

  Psychoterapia to forma spotkań z terapeutą dająca możliwość lepszego
  zrozumienia siebie i swojego życia. Każde takie spotkanie jest inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Profesjonalna pomoc terapeuty ułatwia zobaczenie siebie i swoich problemów w innym świetle. Dzięki nowej wiedzy możesz mieć większy i bardziej świadomy wpływ na to, co dzieje się z Tobą i w Twoim życiu. Może to być początek pozytywnych zmian.

  Naszą pomoc oferujemy między innymi gdy:
  § masz problemy wynikające z trudnych zdarzeń życiowych,
  § masz trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  § czujesz się przygnębiony, zagubiony, cierpisz z powodu lęku, nadmiernego pobudzenia, niepokoju,
  § masz problemy z jedzeniem i używkami
  lub po prostu chcesz lepiej poznać siebie.

  Celem psychoterapii jest pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące
  bycie w świecie - w zgodzie z samym sobą i w kontakcie z innymi
  ludźmi.
  Zapraszamy do naszych gabinetów psychoterapii mieszczących się w centrum Krakowa.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ludwin&Ludwin- ginekolog Kraków »

  Kompleksowa opieka medyczna nad zdrowiem kobiety. Wysokie standardy świadczonych usług przez zespół wybitnych lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Indywidualne podejście do pacjentki z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Kusowska - lekarz diabetolog »

  Indywidualna opieka medyczna specjalisty diabetologa dr Joanny Kusowskiej. Leczenie chorób serca oraz układu krążenia, leczenie cukrzycy i problemów z przemianą materii. Skuteczna dieta - cukrzycowa, po zawale, na nadciśnienie. Metoda leczenia otyłości oparta o naukowe badania lekarskie: Metabolic Balance. Diabetolog i kardiolog uznany w środowisku lekarskim, wykładowca uniwersytecki i oddany z pasją medycynie lekarz. Zajmuje się także chorobami podeszłego wieku - geriatria.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe kanałów zakrzywionych »

  Stomatolog Michał Bednarski z łódzkiego gabinetu Endo-Estetica specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem. W ofercie gabinetu również inne zabiegi stomatologiczne, takie jak piaskowanie zębów czy ich szynowanie.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDSHOP.PL Największy Sklep Medyczny w Polsce »

  Wiodący dostawca sprzętu medycznego dla domu i szpitali, oferuje szeroką gamę sprzętu medycznego i wyposażenia w tym m.in. stetoskopy, ciśnieniomierze, wagi, termometry, inhalatory i apteczki.
  Naszym celem jest zapewnienie studentom medycyny i lekarzom zrobienie wygodnych zakupów produktów medycznych z jednego miejsca on-line bez konieczności wychodzenia do centrum miasta.
  Sklep posiada w swojej ofercie również produkty dla użytkowników domowych takie jak:
  pulsometry, krokomierze, produkty dla dzieci, szczoteczki, produkty do masażu, i wiele wiele innych.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta szczecin »

  Gabinet psychologiczny terapeuty Roberta Butryna.
  Posiadam wieloletnie praktyczne doświadczenie w pracy z najbardziej potrzebującymi osobami. Zachęcam do zapoznania się z zakresem oferowanego leczenia.
  Gabinet ulokowany jest w Szczecinie.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.neomedical.pl »

  Od początku 2014 roku jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji w Centrum Medycznym NEOMEDICAL w Łodzi. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów, diagnostykę, badania laboratoryjne i zabiegi. Przyjmują u nas lekarze wielu specjalności, w tym alergolog, ginekolog, urolog, psycholog, pediatra, okulista, ortopeda, lekarz medycyny pracy, kardiolog, laryngolog – pełen wykaz wraz z cenami wizyt znajdą Państwo na stronie www.neomedical.pl. Prowadzimy również badania USG, RTG, EKG, testy alergiczne, spirometrię. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychiatryczny - Bydgoszcz - psychiatra, psycholog »

  Wykwalifikowani lekarze psychiatrzy oraz terapeuci z Gabinetu Psychologicznego mieszczącego się w Bydgoszczy przy ulicy Kołłątaja oferuje szeroki zakres usług w tym konsultacje psychiatryczne, psychoterapię systemową oraz farmakoterapię. W Gabinecie Psychologicznym wsparcie otrzymają wszyscy pacjenci zmagający się z problemami natury psychicznej, długotrwałym spadkiem nastroju, żałobą lub traumatycznymi przeżyciami.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »