Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 185 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 355

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt Kraków »

  Informacje czym jest psychoterapia Gestalt oraz dane dotyczące funkcjonowania gabinetu psychoterapii gestalt w Krakowie. Terapia indywidualna i grupowa oraz warsztaty. Zapraszamy Cię w podróż w głąb samego siebie...

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii SuperNova »

  Implantologia, Protetyka, Ortodoncja, Stomatologia Zachowawcza, Stomatologia dziecięca, Chirurgia stomatologiczna. Pełny zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami. Stworzyliśmy zespół lekarzy różnych specjalności dysponujących dużym doświadczeniem klinicznym. Pacjent nie musi już poszukiwać pomocy w różnych gabinetach - możliwe jest przeprowadzenie kompleksowej terapii w jednym miejscu co usprawnia i skraca proces leczenia.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interoftalmika - Laserowe leczenie wad wzroku »

  Nasza oferta to laserowa korekcja wad wzroku (chirurgia refrakcyjna, lasik, femtolasik). Wykonujemy korekty wad takich jak: krótkowzroczność (myopia), nadwzroczność (hypermetropia) oraz wszelkie kombinacje astygmatyzmu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem w europie, gwarantując najwyższą jakość.
  Nasza siedziba to:
  Centrum Okulistyki Laserowej INTEROFTALMIKA s.c.
  Okulistyczny Szpital Wojewódzki w Krakowie
  ul. Dożynkowa 61
  31-234 Kraków

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika Warszawa »

  Gabinet badań psychologicznych i psychotechnicznych Psychotex, prowadzi profesjonalne badania psychotechniczne dla, operatorów wózków widłowych, operatorów maszyn i urządzeń, koparek, suwnic, badania do pracy na wysokości, kierowców zawodowych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, egzaminatorów i instruktorów prawa jazdy, oraz innych zawodów, dla których wymagane jest legitymowanie się ważnym orzeczeniem psychologicznym o braku przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania konkretnego zawodu. Badanie psychotechniczne najczęściej udaje się przeprowadzić w czasie jednej wizyty i składają się na nie testy:
  1.Test osobowości i temperamentu, który sprawdza predyspozycje temperamentalne i osobowościowe badanego.
  2.Test sprawności umysłowej, sprawdzający umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i przewidywania, a także koncentrację i podzielność uwagi.
  3.Testy aparaturowe na takich przyrządach jak: wirometr, stereometr, miernik czasu reakcji, noktometr,ciemnia kabinowa, badające sprawność psychomotoryczną i funkcjonowanie procesów myślowych, takich jak:
  -koordynację wzrokowo ruchową
  -wrażliwość na olśnienie
  -widzenie w mroku
  -umiejętność oceny odległości, prędkości
  -decyzyjność
  -spostrzegawczość
  Badanie psychotechniczne przeprowadza uprawniony psycholog transportu wpisany na listę psychologów marszałka województwa mazowieckiego.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZDROWIE Direct »

  Porównywarka Ubezpieczeń Zdrowotnych. Tu kupisz polisę przez internet, znajdziesz Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne z dostępem do prywatnej opieki medycznej świadczonej w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju: LUX-MED, CM DAMIANA, ENEL-MED, DANTEX-MED i wielu innych.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ HRAB leczenie prostaty »

  W Poznaniu Mieści się gabinetu urologa dr n. med. Michała Hraba, który jest otwarty we wtorki oraz czwartki. Lekarz jest oprócz tego adiunktem w Katedrze i klinice Urologii w Poznaniu. Usługi świadczone w gabinecie obejmują badania ogólne oraz diagnostyczne (również USG) przeróżnych chorób układu moczowo-płciowego, takie jak zakażenia układu moczowego oraz nerek, kamica nerkowa, zaburzenia erekcji, nietrzymanie moczu o różnym podłożu, rak prostaty i inne choroby nowotworowe, a także zwężenia cewki o różnej etiologii. Doktor dojeżdża również, na uprzednio ustalone wizyty domowe. Poza tym w gabinecie możliwe jest też wykonanie zabiegów chirurgicznych, które pozwalają na wyleczenie stulejki, korektę napletka oraz wędzidełka prącia, a także usunięcie znamion pojawiających się na narządach płciowych. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg plastyczny »

  W dzisiejszych czasach kliniki specjalizujące się w chirurgii plastycznej wyposażone są w nowoczesną aparaturę medyczną, komfort pobytu jest duży, a personel wysoko wykwalifikowany. Pośród mnóstwa funkcjonujących na rynku lecznic działających w obszarze chirurgii plastycznej, wybija się Clinic For You, której adres to ulica Przedmiejska 6-10 we Wrocławiu. Poza konkurencyjnymi cenami oraz rozbudowaną ofertą, odznacza się ona ponadprzeciętną troską o komfort pacjenta.


  Cena operacji zawiera w sobie wszelkie niezbędne przygotowania, badania i kontrole, w Clinic For You zawsze jasno określa się, co obejmuje cena usługi, a na naszej stronie www.clinicforyou.pl mają Państwo możliwość przestudiować rozbudowany kosztorys świadczeń. Oprócz tego proponujemy znaczne upusty na wybrane zabiegi i operacje.


  Personel naszej kliniki to zespół doskonałych specjalistów, nieustannie nabywających kolejne lata praktyki zawodowej i niezmiennie poszerzających swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach i sympozjach. Lekarze Clinic For You odznaczają się odrębnym nastawieniem do każdego pacjenta. Mamy świadomość, iż tak, jak każdy człowiek jest zupełnie odrębną, niepowtarzalną istotą, tak trudności każdego pacjenta są całkowicie wyjątkowe i oryginalne.


  Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej nie są wyłącznym obszarem naszej działalności, Clinic For You świadczy także usługi w obrębie dentystyki i okulistyki.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Któż z nas nie doświadczał stanów ubytku wiary w siebie i wahań w kwestii znaczenia i kierunku swojego życia. Dla niektórych lęki te zmieniają się w patologiczne rozmiary i formy. Praktykiem, który pomaga w powrocie do dobrostanu jest psycholog i psychoterapeuta Łódź. Obustronna komunikacja w parze lub dialog małżeński nie za każdym razem się udają, a wparcie najbliższych okazuje się daremna, wtedy należałoby porozmawiać o własnych problemach z dobrym sychoterapeutą psychologiem. Przedłużające się problemy muszą doprowadzić do nerwicy, która objawia się również rozpaczą i apatią, ale również i irytacją, zaburzeniami snu i zaburzeniami jedzenia. Psychoterapia to podjęcie namysłu nad implikacją dzieciństwa na obecne życie, odzyskanie poczucia sprawczości i doskonalsza znajomość samego siebie pomaga rodzicom, którzy przeżywają problemy w relacjach z własnymi dziećmi, jak i parom starającym się o potomstwo. Wewnętrznych rozliczeń z trudnymi doświadczeniami i wpływem alkoholizmu rodzica muszą zrealizować te z dorosłych dzieci alkoholików, które uchylają się przed przyjęciem pełnej odpowiedzialności za siebie i czują, że są ofiarą.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marskość wątroby »

  Jeśli potrzebujesz badań które mogą wykryć marskość wątroby to polecam Ci sprawdzenie naszej placówki we Wrocławiu. Oferujemy badania USG i elastografię które mogą wykryć marskość wątroby. W przypadku marskości wątroby oferujemy również odpowiednie leczenie.
  Zachęcam Cię do odwiedzenia naszego centrum we Wrocławiu. Oferujmy duży komfort badań pod kierunkiem doświadczonych lekarzy. Posiadamy najnowszy, nowoczesny sprzęt do badań wątroby różnego rodzaju.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alfasynapsis - gabinet terapii uwagi słuchowej metodą Tomati »

  Gabinet specjalizujący się w terapii dzieci, prowadzonej za pomocą metody Tomatisa. Metoda Tomatisa przynosi pozytywne efekty w terapii: autyzmu, ADHD, jąkania, seplenienia, dysleksji, dyskalkulii problemów komunikacyjnych.

  Zapewniamy terapię na najwyższym poziomie. Gabinet zlokalizowany jest w Rybniku. Łatwy dojazd i duży parking przed budynkiem.

  Zapewniamy także bezpłatne konsultacje.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »