Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Infomedical. Polska Informacja Medyczna największa baza medyczna w Polsce. Znajdź polskie szpitale, przychodnie, polskich lekarzy. Wyszukaj medyczne informacje takie jak apteki, zdrowie, uroda -operacja plastyczna. Wyszukaj polskiego specjalisty, lekarza takiego jak: ginekolog, stomatolog, chirurg, dentysta. Polska Służba Zdrowia dostępna dla pacjenta polskiego oraz pacjentów z krajów UE nastawionych na turystykę medyczną.

Szczegóły strony www.infomedical.pl:

Podlinkuj stronę www.infomedical.pl:

Infomedical- szpital, przychodnia, lekarz. Polska Informacja Medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 187 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 355

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aware - psycholog i seksuolog »

  Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, lekarzy i psychoterapeutów. Nasze doświadczenie wynika z pracy w szpitalach, poradniach i uczelniach warszawskich: AM, UKSW, UW, SWPS. Udzielamy pomocy dorosłym, młodzieży i dzieciom.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Wrocław »

  Gabinety Protetyk Wrocław - pełna oferta protez. Przyjazna atmosfera i profesjonalne usługi protetyczne na najwyższym poziomie. Zabiegi odbywają się w klimatyzowanych pomieszczeniach, z wykorzystaniem najlepszego sprzętu.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Gabinet Chirurgii plastycznej prowadzony przez Jakuba Kratochwila - znanego i cenionego lekarza chirurgii plastycznej działającego na rynku już od ponad 30lat. Jego gabinet oferuje szeroki zakres usług chirurgicznych począwszy od liposukcji poprzez korekcje nosa, kończąc na implantach piersi.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Barbara Woźniak- Stolarska- gastroenterolog »

  Strona dr n.med. Barbary Woźniak Stolarskiej. Lekarz z ponad trzydziestoletnią praktyką zawodową. Gastroenterolog świadczy specjalistyczne konsultacje z zakresu kompleksowego leczenia chorób przewodu pokarmowego, wątroby, dróg żółciowych i trzustki oraz posiada również eksperckie kwalifikacje do wykonywania badań ultrasonograficznych jamy brzusznej, tarczycy, szyi i innych.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PLUS-DENT Dentysta Kraków »

  Nowoczesna klinika stomatologiczna PLUS-DENT w Krakowie. Posiadamy trzy w pełni wyposażone stanowiska pracy. Zabiegi stomatologiczne w naszym gabinecie wykonujemy całkowicie bezboleśnie i dokładnie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie przez naszych lekarzy dentystów oraz stomatologów. Nasz zespół to ludzie młodzi dla których stomatologia jest pasją a rutyna jest obca... Polecamy takie zabiegi jak: wybielanie zębów, endodoncja mikroskopowa, implanty zębów, ortodoncja, protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna, higienizacja i stomatologia zachowawcza.
  Dzieci w naszym gabinecie traktowane są wyjątkowo tak aby lekarz stomatolog zapadł w ich pamięci jak najlepiej i nie kojarzył się z bólem, na koniec wizyty zawsze czeka je miła niespodzianka. Staramy się szanować czas pacjenta dlatego oczekiwanie na przyjęcie nie przekracza 15 min...

  Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się w Krakowie. Łatwy dojazd i parking dla zmotoryzowanych pacjentów.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • In Vitro »

  Sprawdź przygotowany przez nas portal z informacjami na temat sztucznego zapłodnienia In Vitro. Temat ten wzbudza różne emocje u ludzi, ale nie równają się one z emocjami rodziców, starających się o dziecko. Zapraszamy na stronę internetową oinvitro.pl, która w całości poświęcona jest problemie leczenia bezpłodności zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Sprawdź jakie masz szanse na dziecko, dowiedz się wszystkiego na temat skutecznego zapłodnienia pozaustrojowego - in vitro. Liczymy na Wasze komentarze pod artykułami, które stanowić będą również cenne źródło porad i doświadczeń z pierwszej ręki. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medix chirurg wrocław »

  Wrocławskie centrum diagnostyki medycznej Medix to placówka zatrudniająca renomowanych lekarzy specjalistów oraz dysponująca bardzo nowoczesnym sprzętem badawczym i zabiegowym. Oferta firmy Medix jest wprost nadzwyczaj wszechstronna i obejmuje między innymi wykonywanie badań rentgenowskich, mammografii, badań USG i EKG, testów wysiłkowych i alergologicznych, biopsji, gastroskopii, rektoskopii, zabiegów chirurgicznych, leczniczych masaży i ćwiczeń kręgosłupa, a także patomorfologii i epilacji. W tej jednostce każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i z najwyższą troską. Medix to przeszło piętnastoletnie doświadczenie, któremu warto zaufać. Więcej danych odnaleźć można na stronie

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog gorzów »

  Centrum Stomatologii Zachowawczej "DENTEX". Gabinet stomatologiczny w Gorzowie Wielopolskim jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który powstał na kanwie prywatnej praktyki stomatologicznej prowadzonej od 1991 roku.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia IMA - Gabinety lekarskie i rehabilitacja »

  Przychodnia IMA w Limanowej oferuje prywatnie konsultacje lekarzy specjalistów: ginekologa, psychiatry, kardiologa, chirurga. Gabinety fizjoterapii zajmują się rehabilitacją dzieci oraz dorosłych. Informacje na temat rejestracji i szczegółowa oferta lekarzy znajduje się na podstronach gabinetów przychodni.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • TRIGON - skuteczne operacje kręgosłupa, haluksa, stopy. »

  TRIGON ORTHOPEDIA, to niepaństwowa klinika, w której wykonywane są zabiegi chirurgiczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jeśli nie chcą Państwo czekać z konieczną operacją na miejsce w państwowej klinice – zapraszamy do nas. Zespół naszych specjalistów wykonał już wiele zabiegów i dlatego każdy z lekarzy posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą:
  - operacja stopy,
  - operacja haluksa,
  - operacja kręgosłupa,
  - wstawianie endoprotezy kolana,
  - artroskopia kolana.
  Zapraszamy zatem pacjentów do naszej siedziby w Warszawie
  Możliwe kontakt telefoniczny
  Rejestracja czynna jest w godzinach 13:00 – 20:00

  Data dodania: 05 11 2016 · szczegóły wpisu »