Podkategoria: Instytucje, urzędy, stowarzyszenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Instytucje, urzędy, stowarzyszenia Podkategoria: Instytucje, urzędy, stowarzyszenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Borelioza i koinfekcje odkleszczowe - zbiór publikacji »

  Choroby przenoszone przez kleszcze stanowią coraz bardziej narastający problem dla diagnostów laboratoryjnych, lekarzy czy osób potencjalnie zagrożonych- np. z powodu wykonywanego zawodu czy sposobu spędzania czasu wolnego. Wokół nich narosło wiele mitów- jak choćby rzekoma szczepionka na kleszcze, łatwość diagnozowania i leczenia boreliozy czy zagrożenie babesją, dotyczące w Polsce tylko psów...

  Niedoskonałość diagnostyki, brak wystarczających badań naukowych z powodu niewielkich funduszy czy braku zainteresowanych naukowców, niski poziom wiedzy wśród lekarzy na temat chorób odkleszczowych oraz ignorancja problemu, powodują cierpienie wielu chorych- niezdiagnozowanych i nieleczonych...

  Strona lymepoland.com ma charakter informacyjny. Stanowi zbiór wybranych publikacji na temat chorób odkleszczowych – dla wszystkich zainteresowanych tematyką. Administratorem strony jest Fundacja "BARTEK" na Rzecz Osób z Boreliozą i Innymi Chorobami Odkleszczowymi. Dedykowana jest wszystkim chorym na boreliozę i jej koinfekcje, a zwłaszcza nieleczonym, niezdiagnozowanym dzieciom, którym odbiera dzieciństwo, a także możliwość udanego startu w dorosłe życie.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź - Popsfera.pl. Psychoterapia Łódź. »

  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z:
  - indywidualnymi problemami
  - trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym
  - symptomami fizycznymi i chorób
  - kłopotami z odżywianiem, otyłością
  - stresem i przemęczeniem
  - kryzysami i konfliktami
  - nadużyciami
  - uzależnieniami
  - snami i fantazjami
  - poszukiwaniem nowego kierunku w życiu
  - rozwojem potencjału twórczego
  - odmiennymi stanami świadomości
  - zaburzeniami psychicznymi (depresja, nerwice, psychozy)
  - osobami pogrążonymi w śpiączce
  - rozwiązywaniem konfliktów i problemów w dużych grupach i społecznościach.

  W ośrodku pracują studenci Szkolenia Dyplomowego Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, którzy są uprawnieni do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją Dyplomowanego Nauczyciela Psychologii Zorientowanej na Proces.

  Wszystkie zajęcia i spotkania indywidualne są prowadzone metodą Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich Oddział Dolnośląski »

  Witryna oddziału dolnośląskiego TChP. Zamieszczony jest kalendarz posiedzeń wraz z programami posiedzeń i miejscem obrad, lista członków zarządu, aktualności, członkostwo, sekcja młodych chirurgów itp.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Pomocy Dzieciom "Gaja" »

  Fundacja Gaja jest instytucją humanitarno-charytatywną, której ideą nadrzędną działalności jest pomoc dzieciom i młodzieży oraz osobom niepełnosprawnym w nauce i rozwoju.

  Gaja - Matka Ziemia, powstała w lipcu 2001 roku.

  Cele działalności Fundacji:

  -Działalność charytatywna i humanitarna na rzecz dzieci i młodzieży oraz osób -niepełnosprawnych,
  -Wszechstronna pomoc w rozwoju osobowościowym, fizycznym i społecznym,
  -Pomoc w edukacji,
  -Ochrona zdrowia, rehabilitacja dzieci i osób niepełnosprawnych,
  -Ochrona dóbr kultury,
  -Ochrona środowiska.

  Nasz dorobek i doświadczenia w pracy charytatywnej, utwierdziły nas w przekonaniu, iż można realizować przedsięwzięcia na pozór bardzo trudne, stanowiące wyzwanie a jednocześnie służące innym.

  Nie jesteśmy związani z żadną firmą komercyjną. Pragniemy realizować nasze zadania w miarę możliwości niezależnie.

  Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną.

  Szacunek dla drugiego człowieka, natury i respektowanie podstawowych, ludzkich wartości są fundamentem naszej działalności.

  Kierujemy się zasadą, iż część społeczeństwa, słabsza intelektualnie i finansowo, powinna być wspomagana przez jego silniejszą, lepiej prosperującą grupę, nie tylko z pobudek humanitarnych, ale w swoim dobrze pojętym interesie osobistym i społecznym.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znaki drogowe »

  Znaki są uniwersalnym sposobem na przekazanie danej informacji w dowolnym zakątku na ziemi. Znaki drogowe, znaki ewakuacyjne oraz znaki bhp zapewniają bezpieczeństwo na co dzień nam wszystkim i chronią przed utratą zdrowia czy życia

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie »

  Strona Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie. Na stronie znajdują się informacje o stowarzyszeniu, cukrzycy, pompach insulinowych, nowościach w leczeniu, turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z cukrzycą.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne »

  Wykonujemy tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, tłumaczenia badań klinicznych, specyfikacji leków i szczepionek, dokumentacji do rejestracji leków. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, konferencyjne, symultaniczne i konsekutywne, uwierzytelnione. Siedziba Kraków

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża - stomatologia, stomatolog, dentysta »

  Centrum Stomatologiczne Demed jest pierwszą kliniką stomatologiczną w Łomży. Centrum Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe oraz glassjonomerowe.
  Centrum Stomatologiczne Demed - Łomża, jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
  W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par - Warszawa »

  Nie stawiamy znaku równości między terapią a interwencją kryzysową, gdyż są to dwie różne formy pomocy psychologicznej. Psychoterapia Warszawa w naszym wydaniu daje wyniki, dlatego jeżeli uważasz, że masz problem zgłoś się do nas.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Największa baza aptek w Polsce »

  Apteki dyżurne prosto i szybko pomogą znaleźć otwartą aptekę w Twojej okolicy. Wystarczy że wpiszesz adres gdzie właśnie się znajdujesz i od razu otrzymasz mapkę z zaznaczonymi najbliższymi aptekami. W bazie znajdąją się apteki z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i wielu innych większych i mniejszych miast w Polsce.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szczęśliwa Rodzina - koszalińska darmowa profesjonalna szkoła rodzenia »

  szczęśliwa rodzina, szkoła rodzenia, koszalin, Heleny Modrzejewskiej, modrzejewska, 23A, Św.Wojciecha, szkoła, rodzenia, rodzenie, ciąża, położnictwo, noworodki, Urszula Mikuć, położna, Jadwiga Kuklis, Joanna Zielińska

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • DCH Ariadna - windykacja i zarzą­dzanie wierzytelnościami wobec szpitali »

  Firma DCH Ariadna powstała by sprostać oczekiwaniom Klientów poszukujących profesjonalnych rozwiązań i usług w zakresie kompleksowego zarządzania wierzytelnościami wobec podmiotów ochrony zdrowia.

  Oferta DCH Ariadna jest skierowana do podmiotów dostarczających dobra i usługi do szpitali: korporacji, przedsiębiorców krajowych, przedsiębiorców zagranicznych.

  DCH Ariadna tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie windykacji i zarzą­dzania dużymi portfelami wierzytelności wobec szpitali.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radiestezja »

  Nasza firma zajmuje się radiestezją. Odnajdziemy żyły wodne, które mogą być przyczyną kłopotów ze snem czy zaburzać Twoją koncentrację.
  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich problemy mają takie właśnie podłoże dlatego warto jest skorzystać z naszych usług.
  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółów dotyczących naszej oferty. Radiestezje może zdziałać naprawdę wiele dlatego warto wypróbować nasze usługi. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dworek Skórzewski - Dom Seniora - Dom Opieki Społecznej Poznań, Wielkopolska »

  Dworek Skórzewski położony jest na granicy Poznania, półtora kilometra od obwodnicy miasta. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska i Gabinet Rehabilitacyjny (z którymi mamy podpisaną stałą umowę na świadczenie usług dla naszych Pensjonariuszy) położone są w sąsiedztwie Dworku. Doskonale rozwinięty węzeł komunikacyjny (lotnisko, dworzec PKP i PKS, autostrada) w odległości 5 do 15 min drogi, co pozwala odwiedzającym na szybki i komfortowy dojazd do Dworku Skórzewskiego. Teren kompleksu graniczy ze stuletnim parkiem, jest oazą zieleni a tym samym zapewnia spokojny i zdrowy wypoczynek. W słoneczne dni Podopieczni znajdą cień i relaks pod koronami drzew owocowych. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany co zapewnia Pensjonariuszom bezpieczeństwo. Dworek Skórzewski swoją architekturą nawiązuje do stylu klasycystycznego dworu polskiego. Pokoje wyposażone są w dębowe, ręcznie rzeźbione meble a na ścianach wiszą obrazy polskich malarzy. Dworek jest obiektem bez barier architektonicznych, przystosowany dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Niektóre pokoje oprócz łazienek wyposażone są w wanny z hydromasażem. Wszystkie pokoje posiadają instalację przywoławczą, telewizję kablową, internetowe łącze Wi-Fi, telefon, telewizory LCD. Sala pobytu dziennego nazwana jest Salą Kryształową. Oświetlają ją lampy z kryształów Swarovskiego. Sala Kryształowa jest bardzo przestronna (230 m2), cała przeszklona z widokiem na park, co nadaje jej charakteru ogrodu zimowego.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSS Szkoła psychoterapii Kraków- terapia rodzin »

  Nasze szkolenia przygotowane są z myślą o psychologach, pedagogach, pracownikach socjalnych, lekarzach i nauczycielach, którzy chcieliby poznać i zrozumieć swojego pacjenta, ucznia, wychowanka zarówno w jego funkcjonowaniu indywidualnym, jak i w kontekście rodzinnym. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arcana - leczenie autyzmu »

  Arcana - Instytut Medycyny Integracyjnej – oferuje dostęp do wielu informacji z dziedziny autyzmu. Kontakt ze specjalistami od leczenia autyzmu i jego diagnozowania. Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które najczęściej ujawnia się w ciągu pierwszych trzech lat życia jako rezultat zaburzenia neurologicznego, które oddziałuje na funkcje pracy mózgu. Wczesna diagnoza choroby i leczenie są niezwykle istotne dla zapewnienia jak najlepszego rozwoju dziecka. Zapraszamy na stronę Instytutu Medycyny Integracyjnej, gdzie można znaleźć wiele informacji na temat leczenia autyzmu oraz nawiązać kontakt z wybitnymi specjalistami w dziedzinie diagnozowania i leczenia autyzmu.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rodzice i Dzieci- psycholog dziecięcy »

  Nasz gabinet jest prywatnym ośrodkiem psychologiczno-pedagogicznym, świadczącym usługi w zakresie profilaktyki, diagnozy oraz terapii psychologicznej, psychiatrycznej, pedagogicznej i logopedycznej. Nasza oferta skierowana jest do rodziców i dzieci doświadczających różnorakich problemów psychicznych i edukacyjnych, objawiających się w codziennym życiu i w relacjach z innymi ludźmi.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wsparcia Psychologicznego - depresja, smutek »

  Portal, na którym można uzyskać pomoc psychologiczną, przez Internet, za darmo. Strona prowadzona jest przez absolwentów psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Na naszej stronie znajdziesz artykuły psychologiczne, bazę danych z adresami placówek, gdzie otrzymasz pomoc. Funkcjonuje również forum dyskusyjne, na którym udzielamy konsultacji.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy, agencja pośrednictwa pracy, »

  pośrednictwo pracy, praca w niemczech, praca dla lekarzy, praca dla personelu medycznego, praca dla mechaników, agencja pracy, praca, niemcy,oferujemy pracę za granicą na dobrych warunkach finansowych jak i mieszkania.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Adalbert - Fundacja dla Polski i Europy »

  Oficjalna strona Fundacji Adalbert przedstawiająca jej działalność charytatywną, cele, aktualności, informacje z instytucji europejskich, programy pomocowe, konkursy, publikacje, artykuły oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instytucje, urzędy, stowarzyszenia

Instytucje, urzędy, stowarzyszenia - nowa strona:

Adres: