InviMed - Europejskie Centrum Macierzyństwa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

InviMed - Europejskie Centrum Macierzyństwa

Klinika leczenia niepłodności InviMed została założona w 2002 r. Posiada zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny ginekologii, położnictwa, andrologii i urologii oraz embriologów. Klinika specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Posiada oddziały w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Nasza oferta to m.in.:
- kompleksowe badania hormonalne,
- testy immunologiczne,
- histeroskopia diagnostyczna
- zespół badań oceniających owulację,
- szczegółowe badania USG,
- badania nasienia,
- test SCSA

Oraz zabiegi:
- zapłodnienie pozaustrojowe (in-vitro),
- transfer zarodków do jamy macicy,
- mikromanipulacja (ICSI),
- IMSI
- IVM.

Szczegóły strony www.invimed.pl:

Podlinkuj stronę www.invimed.pl:

InviMed - Europejskie Centrum Macierzyństwa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 151 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 319

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wiadomości Lekarskie »

  Wiadomości Lekarskie to oficjalne czasopismo Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Skierowane jest do lekarzy różnych specjalności. Zamieszcza recenzowane artykuły naukowe poświęcone medycynie klinicznej i problemom bezpośrednio z nią związanym jako: prace oryginalne, prace poglądowe i opisy przypadków. Publikuje także listy do redakcji i polemiki, recenzje książek medycznych, sprawozdania ze zjazdów naukowych.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słuchmed - nowoczesne aparaty słuchowe »

  ACS Słuchmed już od 1990 roku zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające słyszenie. Wykonujemy wkładki uszne dla osób niedosłyszących, pływaków i muzyków. Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu oraz porady do jednego z naszych salonów akustyki słuchu.

  Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja wysokiej jakości oferowanych usług. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Centrum Zdrowego Uśmiechu – Nieboli.pl przedstawia oficjalną witrynę www gabinetu. Na naszej stronie zawarte są wszelkie dane dotyczące naszego gabinetu. Znajdziesz naszą ofertę np. implantologię czy ortodoncję. Zapoznasz się również z cennikiem. Dodatkowo, poprzez Internet i naszą stronę możesz umówić się na wizytę. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpiecznie medyczne imprez - FlorencjaMed »

  Florencjamed, zabezpieczenie medyczne imprez, transport medyczny na terenie kraju oraz za granicą, kompleksowe usługi pielęgniarskie, opieka okolicznościowa nad osobą starszą, chorą lub dzieckiem, pobieranie materiału do badań laboratoryjnych w domu pacjenta, szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychiatryczne Choroszucha »

  Za pośrednictwem białostockiego gabinetu - Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” mogą Państwo nie tylko zasięgnąć kompleksowych rad, dotyczących trybów radzenia sobie z przykrym poczuciem obniżonego nastroju czy bardziej skomplikowanymi formami depresji (obojętnie czy jest to depresja somatyczna lub też psychiczna względnie wynikająca z bieżących, przykrych wydarzeń lub przeżyć), ale również poddać się fundamentalnemu czy poszerzonemu leczeniu depresji - także z użyciem naświetlania wielokrotnie wypróbowanymi lampami skandynawskimi czy farmakoterapii. Po kompletną ofertę CP „CHOROSZUCHA” zapraszamy na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hipertermia. Hipertermia Warszawa. Hipertermia ogólnoustrojowa. »

  Terapia hipertermii ogólnoustrojowej to innowacyjna metoda leczenia onkologicznego kojarzona z leczeniem farmakologicznym, chemioterapią i radioterapią.
  Sztucznie indukowany wzrost temperatury ciała stymuluje zahamowane siły gojenia, uruchamiając odpowiedź systemu immunologicznego, szczególnie w przypadkach przewlekłych lub złośliwych procesów.

  Wyróżnia się kilka rodzajów hipertermii różniących się zarówno sposobem podwyższania temperatury jak również potencjalnych korzyści terapeutycznych. Obecnie stosowane są: hipertermia lokalna, śródmiąższowa, hipertermia regionalna, hipertermia całego ciała (Whole Body Hyperthermia), hipertermia techniki perfuzyjnej (HILP), hipertermia perfuzji otrzewnowej (HPP). Uważa się, że hipertermia nie może zastąpić chemio lub radioterapii, ale z pewnością może ona zwiększyć efekt niszczenia komórek nowotworowych przez chemioterapię lub radioterapię, jak również stymulować układ odpornościowy, poprzez zwiększoną proliferację i wzrost aktywności komórek NK (natural killer). Temperatura poniżej 41°C pobudza wydzielanie selektyn, działa również pobudzająco na komórki dendrytyczne. Istotnym zjawiskiem zapobiegającym pojawianiu się przerzutów odległych są białka szoku cieplnego. Hipertermia indukuje ich powstawanie wzmacniając odpowiedź immunologiczną przeciwko komórkom nowotworowym. Obserwację tą potwierdzono między innymi u chorych z rakiem szyjki macicy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie szpitali i dostosowanie oddziałów - Pracownia Architektoniczna FORMAT Jacek Wiśniewski »

  Prezentujemy Państwu ofertę biura doświadczonych architektów o specjalizacji - projektowanie szpitali. Dostosoujemy Państwa oddziały wielołóżkowe lub zmodernizujemy Zakład Opiekuńczo Leczniczy. Zapewnimy pełne wsparcie naszej pracowni architektonicznej w załatwieniu formalności w całym procesie prowadzenia inwestycji - budynku medycznego oraz zagospodarowania terenu wokół niego.

  Od wielu lat realizujemy projekty architektoniczne modernizacji szpitali. Nasz zespół specjalistów ma na swoim koncie projekty szpitali o powierzchni ponad kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych i oddziałów na kilkaset łóżek. Tworzymy projekty na miarę, zapewniamy najnowocześniejsze technologie, wysoki poziom techniczny, solidność i terminowość.

  Traktujemy zawsze indywidualnie każdy projekt i każdego inwestora. Analizujemy: potrzeby medyczne, zagospodarowanie terenu, infrastrukturę przyłącz mediów, normy bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania architektoniczne są elastyczne, umożliwiają dowolność rozkładu pomieszczeń w projektowanych budynków, specyficznych dla służby zdrowia.

  Priorytetem naszym są niskie koszty eksploatacji a jednocześnie estetyka i nowoczesny wygląd stworzonej bryły architektonicznej.
  Terminowość i kompetentne doradztwo, najwyższy standard usług projektowych, elastyczność to nasze atuty potwierdzone wieloma realizacjami.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów Lublin - implanty.net.pl »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani stomatologią, implantologią albo protetyką - mówimy o mieście Lublin, to zapraszamy bardzo serdecznie na stronę naszej przychodni. Czekają na Państwa doświadczeni lekarze, którzy dysponują bardzo nowoczesnym sprzętem, do tego cechują się odpowiednim podejściem, dzięki wszystko co związane z chociażby protetyką jest na wysokim poziomie. Szczególnie chcielibyśmy polecić Państwu implanty zębowe. Więcej o przychodni dentystycznej przez nas prowadzonej można znaleźć na stronie.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta uzależnień - Toruń, Piotr Ligocki »

  Nazywam się Piotr Ligocki, jestem specjalistą terapii uzależnień. Od ponad 20 lat pracuję w tym zawodzie, pomagając ludziom borykającym się z problemami w związku z nadużywaniem różnych substancji (alkoholu, narkotyków), czy zachowań (hazardu, gier komputerowych). Wspieranie osób decydujących się na rozpoczęcie procesu zmiany swojej sytuacji życiowej zawsze napawa mnie satysfakcją i daje poczucie sensu tego, co robię.
  Poznałem różne podejścia terapeutyczne i najważniejsze, czym się w mojej pracy kieruję to kontakt z klientem, zrozumienie jego sytuacji, empatia. Szczególną wagę przywiązuję do przestrzegania zasady dyskrecji i anonimowości (można kontaktować się ze mną bez ujawniania danych osobowych).

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »