Kriocentrum.com - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kriocentrum.com

Klinika medyczna Kriocentrum w Warszawie specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach medycznych poprawiających wygląd np modelowanie sylwetki a w tym liposukcja, lifting twarzy, ginekomastia, likwidacja rozstępów i zmarszczek (Jett Plasma, Botox) oraz zabiegach, które mają wpływ na poprawę naszego zdrowia i leczenie chorób, jak np leczenie i usuwanie żylaków kończyn dolnych oraz usuwanie hemoroidów odbytu.

Ogromną zaletą kliniki Kriocentrum jest fakt, że pracują w niej lekarze mający wieloletnie doświadczenie oraz stosują nowoczesne i małoinwazyje techniki, a także dysponują sprzętem, który jest światowej klasy i z najwyższej półki. Dlatego też udając się na zabieg, pacjenci mają pewność, że zabieg zostanie wykonany w możliwie najlepszy sposób, który ma wpływ na czas rekonwalescencji oraz ostateczny efekt zabiegu.

Coraz bardziej stają się popularne zabiegi poprawiające życie intymne Kobiet. Mowa o ginekologii estetycznej, jak np rewitalizacja pochwy, plastyka pochwy lub powiększenie punktu G. ten fakt cieszy, ponieważ mamy już dostęp do tych zabiegów również w Polsce w klinikach takich jak Kriocentrum.

Kobiety również coraz częściej wybierają naturalne metody powiększania piersi, biustu i mowa tu o zabiegu Aquafilling, lub powiększanie piersi tłuszczem, które daje bardzo dobry efekt i bez ryzykownej operacji oraz co ważne to efekty są naturalne i na lata.

Szczegóły strony kriocentrum.com:

Podlinkuj stronę kriocentrum.com:

Kriocentrum.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX »

  NZOZ Medox to prywatna klinika leczenia uzależnień, depresji, zaburzeń psychicznych i wybranych neurologicznych.
  Nasz dyskretnie położony ośrodek, oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie:
  * alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks, odtrucie, detoksykacja)
  * opiatowych zespołów abstynencyjnych ( po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny)
  * uzależnienia od alkoholu
  * uzależnienia od leków uspokajających i nasennych
  * uzależnienia od narkotyków
  * innych uzależnień
  * depresji o każdej etiologii ( endogennej, pourazowej, reaktywnej, i innych)
  * innych zaburzeń afektywnych ( np. choroby afektywnej dwubiegunowej, organicznych zaburzeń nastroju)
  * zaburzeń psychotycznych ( schizofrenii, parafrenii i innych)
  Stworzyliśmy zespół doświadczonych klinicystów, każdy z nas ma wieloletni staż w wiodących publicznych placówkach służby zdrowia. Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wybranie optymalnej formy terapii. Jako jedna z nielicznych placówek prywatnych posiadamy statut Szpitala. Oznacza to, że spełniamy wysokie normy, a dla pacjenta jest informacją, że placówka zapewnia mu bezpieczeństwo, całodobową opiekę lekarską, pielęgnacyjną a kadra posiada wysokie kwalifikacje zawodowe potwierdzone zdobytymi specjalizacjami, tytułami naukowymi i certyfikatami. Zaletą Kliniki jest atrakcyjna okolica i wyjątkowa atmosfera sprzyjającą leczeniu.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ludwin&Ludwin- ginekolog Kraków »

  Kompleksowa opieka medyczna nad zdrowiem kobiety. Wysokie standardy świadczonych usług przez zespół wybitnych lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Indywidualne podejście do pacjentki z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Barbara Pokorska Wrocław »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutką pracującą w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej

  W Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej odbyłam liczne szkolenia z zakresu psychoterapii:
  Diagnoza kliniczna DSM-IV
  Psychoterapia i Poradnictwo
  Integratywna Psychoterapia Depresji
  Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Lękowych
  Hipnoza kliniczna,Psychoterapia par, praca z ciałem.

  Tam również jestem uczestnikiem 4-letniego Studium, w ramach którego, odbywam szkolenie certyfikacyjne w zawodzie psychoterapeuty, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii.

  Ukończenie studium jest podstawą do ubiegania się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej (PTPI) oraz European Certificate of Psychotherapy wydawany prze European Associacion for Psychotherapy (EAP).

  Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów PTPI. Dodatkowo ukończyłam szkolenie z Terapii Rodzin i Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapeutycznym. Pracuję jako psycholog w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.


  Sposób w jaki pracuje może przybierać następujące formy:
  Psychoterapia indywidualna
  Psychoterapia małżeńska/par
  Psychoterapia rodzinna/grupowa

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii NZOZ "Terapia-24". »

  NZOZ "Terapia-24" oferuje profesjonalną, skuteczną terapię m.in. alkoholizmu, uzależnienia od dopalaczy, narkotyków, hazardu, seksu. Terapia odbywa się w kameralnych, bezpiecznych warunkach. Pensjonariusze mieszkają w pokojach jednoosobowych z łazienkami. Ośrodek mieści się w Kościerzynie na Kaszubach, 60 km od Gdańska i Gdyni. Gwarantujemy bezpieczeństwo, spokój i dyskrecję.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa protez Bydgoszcz »

  Profesjonalna, ekspresowa i tania naprawa protez zębowych w Bydgoszczy. Dogodna lokalizacja i dojazd. Protetyk Marcin Patelski. Polecamy protezy całkowite oraz częściowe. Nowoczesne protezy elastyczne.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg Stomatolog Wrocław - Nowak & Sienkiewicz »

  Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Nowak & Sienkiewicz to bardzo dobrze wyposażona placówka medyczna, która znajduje się w stolicy Dolnego Śląska. Naszym klientom proponujemy nowoczesne zabiegi, wśród których wymienić można leczenie kanałowe pod mikroskopem. Nasz stomatolog może zaoferować także wybielanie zębów oraz nowoczesne implanty. Wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zatem umożliwiamy zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Warszawa Białołęka »

  Pomagamy osobom dorosłym, młodzieży, dzieciom.
  Prowadzimy konsultacje psychologiczne, seksuologiczne, terapie par małżeńskich.
  Nasze wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy są naszą najlepszą rekomendacją.
  Zapraszam do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Płock »

  Badania psychologiczne dla kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy (np. dla kierowców zawodowych, amatorów, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, kierujących tramwajami). Oprócz tego badania psychotechniczne na stanowiska pracy wymagające odpowiedniej sprawności psychoruchowej (np. do pracy na wysokości, do pracy na wózku widłowym). Psychotesty dla mieszkańców Płocka w szczególności, ale także z miejscowości wokół Płocka).

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polecany Fizjoterapeuta »

  Portal internetowy dla Pacjentów ułatwiający odnalezienie polecanego specjalisty w danym mieście lub/i województwie za pomocą wyszukiwarki na stronie głównej. W serwisie można zapoznać się z opiniami na temat danego fizjoterapeuty oraz wystawić własną ocenę dotyczącą odbytej wizyty rehabilitacyjnej.
  Portal internetowy umożliwia również odszukanie gabinetów prowadzących fizjoterapię w ramach NFZ oraz ofert promocyjnych na takie usługi jak: masaż, fizykoterapia, kinezyterapia, terapia manualna etc.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Kraków - lek. med. Miłosz Pietrus »

  Oficjalna strona internetowa lek. med. Miłosza Pietrusa - ginekologa z Krakowa, który na co dzień jest starszym asystentem w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Doktor Pietrus przyjmuje prywatnie swoje pacjentki w gabinecie w Krakowie. Możliwe jest umówienie wizyty telefonicznie lub przez internet. W ofercie gabinetu znajduje się m.in. kompleksowa opieka nad kobietą ciężarną, prowadzenie ciąży i przygotowanie do porodu lub cięcia cesarskiego, a także badania profilaktyczne w kierunku raka szyjki macicy, jajnika, trzonu macicy i piersi (w tym cytologia, test na obecność wirusa HPV). Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej w celu uzyskania dalszych szczegółów.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »