Kriocentrum.com - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kriocentrum.com

Klinika medyczna Kriocentrum w Warszawie specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach medycznych poprawiających wygląd np modelowanie sylwetki a w tym liposukcja, lifting twarzy, ginekomastia, likwidacja rozstępów i zmarszczek (Jett Plasma, Botox) oraz zabiegach, które mają wpływ na poprawę naszego zdrowia i leczenie chorób, jak np leczenie i usuwanie żylaków kończyn dolnych oraz usuwanie hemoroidów odbytu.

Ogromną zaletą kliniki Kriocentrum jest fakt, że pracują w niej lekarze mający wieloletnie doświadczenie oraz stosują nowoczesne i małoinwazyje techniki, a także dysponują sprzętem, który jest światowej klasy i z najwyższej półki. Dlatego też udając się na zabieg, pacjenci mają pewność, że zabieg zostanie wykonany w możliwie najlepszy sposób, który ma wpływ na czas rekonwalescencji oraz ostateczny efekt zabiegu.

Coraz bardziej stają się popularne zabiegi poprawiające życie intymne Kobiet. Mowa o ginekologii estetycznej, jak np rewitalizacja pochwy, plastyka pochwy lub powiększenie punktu G. ten fakt cieszy, ponieważ mamy już dostęp do tych zabiegów również w Polsce w klinikach takich jak Kriocentrum.

Kobiety również coraz częściej wybierają naturalne metody powiększania piersi, biustu i mowa tu o zabiegu Aquafilling, lub powiększanie piersi tłuszczem, które daje bardzo dobry efekt i bez ryzykownej operacji oraz co ważne to efekty są naturalne i na lata.

Szczegóły strony kriocentrum.com:

Podlinkuj stronę kriocentrum.com:

Kriocentrum.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet ginekologiczny we Wrocławiu »

  Gabinet lekarski Ginekologiczno-Położniczy we Wrocławiu, ul. Jaracza 71a,rejestracja: 71 794 88 73-74
  *Ultrasonografia połoznicza:
  - ocena rozwoju ciąży,
  - ocena tzw genetyczna płodu zgodnie z zasadami Fetal Medicine Foundation,
  - ocena anatomii płodu,
  - ultrasonografia trójwymiarowa 3D/4D.
  *Przezpochwowa ultrasonografia ginekologiczna
  *Kolorowa ultrasonografia dopplerowska
  *Badania cytologiczne
  *Profilaktyka onkologiczna
  *Badanie piersi
  *Antykoncepcja
  *Testy w kierunku HPV i Chlamydia

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Stomatologii i Implantologii w Gdyni Adam Wolniewicz - DENTAL AESTHETICS »

  Gabinet Stomatologii Estetycznej i Implantologii w Gdańsku doktora Adama Wolniewicza oferuje leczenie w komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych gabinetach. Wykorzystuje najnowsze technologie zgodne ze światowymi trendami. Klinika oferuje opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki, implantologii, endodoncji mikroskopowej, wybielania zębów

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie - Psychoterapia »

  Witamy serdecznie w poradni Statek w Warszawie. Pomożemy w ciężkich sytuacjach życiowych. Psychoterapeuta rozwiąże nasze problemy. Dzięki psychoterapii dla dorosłych i dzieci nasi pacjenci znów cieszą się życiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »

  ADENT jest nowoczesną kliniką, która specjalizuje się w leczeniu i usuwaniu zębów pod narkozą. Ból i stres nie muszą towarzyszyć wizytom u stomatologa. W stomatologii stosuje się różne rodzaje znieczuleń: znieczulenie nasiękowe lub przewodowe aplikowane przy pomocy strzykawki. Jednak w przypadku stanu ropnego lub silnego strachu przed zabiegiem stomatologicznym, najlepszym rozwiązaniem jest narkoza, czyli znieczulenie ogólne. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe Gliwice »

  Unodent - profesjonalna przychodnia Stomatologiczna. Ortodoncja, protetyka i stomatologia w Gliwicach. Piaskowanie i wybielanie zębów, leczenie kanałowe, endodoncja, licówki, naprawa protez zębowych. Dentysta Gliwice - lekarz protetyk, ortodonta i stomatolog serdecznie zaprasza. Helena Fligier, Urszula Żurawska-Kapko, Marta Łukaszuk. Pracownia protetyczna i gabinety stomatologiczne Śląsk - Lekarze stomatolodzy i lekarz ortodonta zapraszają.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polecany psychiatra »

  Gabinet psychiatryczno terapeutyczny Otwock - Empatika. Konsultacje lekarskie, poradnictwo, badania i diagnoza. Psychoterapeuci i Psychiatrzy, woj. Mazowieckie - kompleksowa pomoc ambulatoryjna, oferta skierowana do osób dorosłych i młodzieży. Polecany psychoterapeuta i dobry psychiatra oferuje kompleksową pomoc - porady i konsultacje psychologiczne, leczenie farmakologiczne, psychoterapia, terapia uzależnień i terapia par. Psychoterapeuta, psychiatra - Gabinet psychiatryczny Józefów i Otwock.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Andrzej Kluczyński »

  Neurolog Andrzej Kluczyński prowadzi swój gabinet neurologiczny w Poznaniu od 1990 roku. Przez ponad 20 lat zdobywał doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu nerwowego oraz nerwowo-mięśniowego u dzieci. Dotychczas pomógł wielu chorym pacjentom nie tylko z woj. wielkopolskiego, lecz także z całego kraju. Neurolog dziecięcy to lekarz medycyny specjalizujący się w zapobieganiu, rozpoznawaniu i leczeniu chorób neurologicznych u dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci i niemowląt pruszków »

  Rehabilitacja dzieci i niemowląt w domu pacjenta w Pruszkowie i okolicach, magister fizjoterapii Katarzyna Marszałek. Terapeuta NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, Funkcjonalnej Indywidualnej Terapi Skolioz, PNF, Terapi Czaszkowo-Krzyżowej, Tarapeuta Syndromu KISS. Pracuję z dziećmi z następującymi dysfunkcjami:asymetria ułożeniowa i zaburzenia napięcia mięśni, problemy rozwojowe wcześniaków, problemy z karmieniem i ulewaniem (otwarta buzia, wypychanie języka), deformacje ortopedyczne (deformacje i wady stóp, dysplazja stawów biodrowych, wady klatki piersiowej), porażenie splotu barkowego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, kręcz szyi, mózgowe porażenie dziecięce, dzieci z zespołem Downa, autyzm, nadpobudliwość psychoruchowa i zaburzenia koncentracji uwagi, wady postawy(skolioza, plecy płaskie, koślawe kolana i stopy), instruktaż pielęgnacji i nadzór prawidłowego rozwoju niemowląt

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dental Avenue - Ortodonta, Dentysta - Warszawa »

  Klinika stomatologiczna w centrum Warszawy specjalizująca się w nowoczesnej ortodoncji z naciskiem na leczenie bezekstrakcyjne stałymi aparatami ortodontycznymi. Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne oraz multidyscyplinarne leczenie. Nasza kadra stomatologiczna cyklicznie odbywa międzynarodowe szkolenia i kursy prowadzone przez najlepszych specjalistów w danej dziedzinie stale podnosząc swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Klinika Dental Avenue to miejsce gdzie łączymy Twój komfort z najwyższym możliwym poziomem leczenia.

  Aparaty ortodontyczne w naszej ofercie:
  - aparat ortodontyczny metalowy
  - aparat ortodontyczny estetyczny/kryształowy
  - aparat Damon metalowy
  - aparat Damon kryształowy

  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »