Krzysztof Rzepka-Odkurczanie pochwy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Krzysztof Rzepka-Odkurczanie pochwy

Prywatna Klinika Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie oferuje usługi z zakresu ginekologii, położnictwa i ginekologii estetycznej wszystkim kobietom z województwa lubuskiego. Wykonujemy różnorodne zabiegi i operacje ginekologiczne, w tym badanie USG, dostępne z obrazowaniem 3D i 4D. Ponadto zajmujemy się prowadzeniem ciąży fizjologicznej i mnogiej oraz patologii ciąży. Ginekolog przyjmujący w naszym Gabinecie jest dostępny dla pacjentek z miast Sulechów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i innych. Wszystkie kobiety zamieszkałe w województwie lubuskim mogą wykonać u nas zabiegi usuwanie blizn po cesarce, labioplastyki czy obkurczania pochwy. Jest to możliwe dzięki ginekologii estetycznej, która jest świadczona w naszej Klinice oraz laserowi Mona Lisa Touch. Dzięki temu bezpiecznemu i nieinwazyjnemu urządzeniu możemy także przeprowadzić leczenie nietrzymania moczu.

Szczegóły strony www.rzepka.lek-med.pl:

Podlinkuj stronę www.rzepka.lek-med.pl:

Krzysztof Rzepka-Odkurczanie pochwy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tanie szkła kontaktowe »

  Sklep dostarcza tanio i solidnie szkła kontaktowe na terenie Polski oraz zagranicą. Wysyłka na większość zamówionych produktów dokonywana jest w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia za pobraniem lub otrzymania płatności w przypadku dokonywania przedpłaty na konto sklepu.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kwidzynie »

  Celem Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej jest organizowanie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka niepełnosprawnego i zagrożonego niepełnosprawnością. W ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka specjaliści Poradni:

  * ustalają, na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, kierunki i harmonogram działań w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny dziecka;
  * wspólnie z Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci zapewniają potrzebną terapię i rehabilitację, stosownie do potrzeb dziecka;
  * opracowują i realizują z dzieckiem i jego rodziną indywidualny program wczesnego wspomagania, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka;
  * oceniają postępy dziecka, dokonują analizy skuteczności pomocy udzielanej dziecku jego rodzinie;
  * wprowadzają zmiany w indywidualnym programie wczesnego wspomagania, stosownie do indywidualnych potrzeb dziecka i jego rodziny.

  Specjaliści zatrudnieni w poradni prowadzą wczesne wspomaganie rozwoju dziecka udzielając dzieciom pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PhytoChi »

  Phytochi jest ziołowym suplementem diety, czerpiącym z tysięcy lat doświadczeń chińskiej tradycyjnej medycyny oraz kilkudziesięciu lat współczesnych badań ziół i ich wpływu na organizm człowieka. Nie ma drugiej tak kompletnej mieszanki ziół, dla ludzi którym zależy na własnym zdrowiu. Twórcą receptury jest dr Albert Y Leung, specjalista ceniony na całym świecie i ekspert ziołolecznictwa. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę jak skomplikowany jest dobór ziół, wpływ na działanie ziół ma miejsce, sposób uprawy i rok zbioru. Potrzeba zatem ogromnej wiedzy aby poprawnie skomponować mieszankę o założonych właściwościach. Na szczęście dzięki PhytoChi można zregenerować własne Chi, bez konieczności zgłębiania całej tej wiedzy. Starannie dobrana receptura i bezkompromisowo dobrane składniki zapewniają najlepszą możliwą jakość i działanie.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Warszawa »

  Nasza klinika świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne. Oferujemy leczenie niemal we wszystkich dziedzinach stomatologii, od profilaktyki, po skomplikowane zabiegi regeneracji tkanek. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, skutecznie wykorzystujemy coraz to nowsze metody leczenia. Swoją ofertę kierujemy również do najmłodszych. Przeprowadzamy instruktaże higieny jamy ustnej, proponujemy zabiegi profilaktyczne takie jak lakowanie, czy usuwanie kamienia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wizyt adaptacyjnych, przeglądów.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista neurolog - Zielona Góra, Lubuskie »

  Dr n. med. Dariusz Kotlęga - lekarz, specjalista neurolog, Zielona Góra.
  Aktualnie pracuję w Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze - udzielam porad neurologicznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Poza wizytą w gabinecie, można umówić się na prywatną wizytę domową w Zielonej Górze i innych okolicznych miejscowościach. Doświadczenie jako neurolog zdobyłem podczas pracy jako nauczyciel akademicki w Klinice i neurolog w poradni neurologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Neurologii w Szczecinie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Każdy od czasu do czasu boryka się z problemami. Zdarzają się sytuacje, w których czujemy się bezradni, nierozumiani przez otoczenie.. W takich momentach warto, by wzmocnić swoje siły, poradzić się kogoś wyspecjalizowanego- taką osobą jest psycholog warszawa. Warto dać szansę, by ktoś inny spojrzał na naszą rzeczywistość z boku i umiejętnie naprowadził nas na dobre tory. Pomaga w tym psychoterapia warszawa. Nasz ośrodek skupia w jednym miejscu kadrę sprawdzonych i doświadczonych specjalistów z dziedziny psychologii. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korekcja uszu - portal operacjeuszu.pl »

  Na naszej witrynie informacyjnej można przeczytać między innymi na temat zmniejszania uszu. Nie ma co ukrywać, że jest to nadal uciążliwy problem wielu osób w naszym kraju i na świecie. Zapewniamy darmowy dostęp do informacji zawartych na łamach naszego serwisu.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Wrocław - klinika Mandala »

  Ośrodek Mandala prowadzi skuteczną terapię uzależnień z naciskiem na leczenie alkoholizmu i detoks alkoholowy. Klinika znajduje się pod Wrocławiem w miejscowości Mirków. Personel ośrodka Mandala to wykwalifikowani terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu i terapii uzależnień.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lek. med. Agnieszka Wodzyńska - Gabinet lekarski »

  Prywatny gabinet lekarski

  Pediatria:

  dzieci chore
  noworodki, niemowlęta, dzieci starsze
  okresowe bilanse zdrowia
  porady profilaktyczne


  Specjalista medycyny rodzinnej:

  porady z zakresu chorób wewnętrznych
  choroby infekcyjne
  cukrzyca typu II
  nadciśnienie tętnicze

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Lubań - SilverMed »

  SilverMed stomatolog Lubań świadczy usługi z zakresu stomatologii, protetyki, ortodoncji. Zajmujemy się leczeniem zębów pod mikroskopem - pacjent ma możliwość podglądu zabiegu na monitorze LCD.
  Pracownia RTG SilverMed, wykonujemy panoramiczne cyfrowe zdjęcia jamy ustnej, prześwietlenia zębów.
  Wszystkie zabiegi dentystyczne wykonujemy pod znieczuleniem. W naszej klinice oferujemy mosty, korony protetyczne - natychmiastowa naprawa protez. Chirurgia stomatologiczna, chirurgiczne usuwanie zębów.
  W ramach stomatologii estetycznej oferujemy zabiegi wybielania zębów.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »