Krzysztof Rzepka-Odkurczanie pochwy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Krzysztof Rzepka-Odkurczanie pochwy

Prywatna Klinika Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie oferuje usługi z zakresu ginekologii, położnictwa i ginekologii estetycznej wszystkim kobietom z województwa lubuskiego. Wykonujemy różnorodne zabiegi i operacje ginekologiczne, w tym badanie USG, dostępne z obrazowaniem 3D i 4D. Ponadto zajmujemy się prowadzeniem ciąży fizjologicznej i mnogiej oraz patologii ciąży. Ginekolog przyjmujący w naszym Gabinecie jest dostępny dla pacjentek z miast Sulechów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i innych. Wszystkie kobiety zamieszkałe w województwie lubuskim mogą wykonać u nas zabiegi usuwanie blizn po cesarce, labioplastyki czy obkurczania pochwy. Jest to możliwe dzięki ginekologii estetycznej, która jest świadczona w naszej Klinice oraz laserowi Mona Lisa Touch. Dzięki temu bezpiecznemu i nieinwazyjnemu urządzeniu możemy także przeprowadzić leczenie nietrzymania moczu.

Szczegóły strony www.rzepka.lek-med.pl:

Podlinkuj stronę www.rzepka.lek-med.pl:

Krzysztof Rzepka-Odkurczanie pochwy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Impotencja »

  Przyczyny impotencji, leczenie impotencji i objawy impotencji. Kompendium wiedzy na temat męskich dysfunkcji seksualnych. Skuteczne sposoby walczenia z impotencją poprzez stosowanie naturalnych metod, środków farmakologicznych i terapii psychologicznej.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Jesteś młodym atrakcyjnym, wysportowanym i lubiącym się zabawić chłopakiem? Masz tylko jeden problem? Pryszcze? Nic się nie martw z naszym serwisem internetowym pozbędziesz się ich szybko i skutecznie. Wejdź i nie zwlekaj już dłużej! Już dziś możesz cieszyć się idealna cera na twarzy i skóra na plecach czy też na klatce piersiowej.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa - MED Recovery Polska »

  Terapia manualna,Rehabilitacja domowa na terenie miast: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza.
  Med Recovery Polska koncentruje się na kilku obszarach terapeutycznych obejmujących przede wszystkim rehabilitację neurologiczną oraz ortopedyczną w warunkach domowych.Med Recovery Polska stawia na wysokiej klasy specjalistów z zakresu rehabilitacji oraz dietetyki którzy posiadają bogate doświadczenie nabyte m.in. w szpitalach klinicznych na terenie Katowic, Warszawy jak i na kursach podyplomowych z nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych, dzięki czemu usługi świadczone przez MED Recovery Polska cechuje niepowtarzalna jakość.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Duodental: Dentysta Oława »

  Duodental to nowoczesny gabinet stomatologiczny mieszczący się w Siechnicach. Zakres naszych usług obejmuje protetykę, stomatologię estetyczną, dziecięcą i zachowawczą, profilaktykę uzębienia, periodontologię, endodoncję oraz chirurgię stomatologiczną. Nasze Centrum oferuje fachową pomoc. Leczymy bezboleśnie oraz w miłej atmosferze. Żeby zdobyć zaufanie pacjentów, stomatolog powinien wykazać się nie tylko doświadczeniem, a może przede wszystkim profesjonalnym podejściem do wszystkich pacjentów. Nasz gabinet znajduje się w Siechnicach przy ulicy Osiedlowej 25. Wejdź na www.duodental-siechnice.pl.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vitanea »

  Wspaniałą alternatywą dla medycyny tradycyjnej, która wielokrotnie wymaga agresywnych metod leczenia, jest medycyna naturalna. Przy odpowiednim doświadczeniu i wiedzy, za pomocą niekonwencjonalnych procedur można uzyskać tak samo satysfakcjonujące efekty jak przy medycynie konwencjonalnej. Nasz gabinet proponuje usługi właśnie z obszaru medycyny naturalnej, takie jak diagnostyka metodą dr Volla czy Vegatest, oraz kuracja muzykoterapią i biorezonansem. Dodatkowo pomagamy pacjentom w leczeniu uzależnień, diagnozowaniu alergii oraz w regeneracji ciała i umysłu. Zapraszamy do zapoznania się z metodami naszego kompetentnego personelu.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Nowy Sącz »

  Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną. Jestem wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w codziennym życiu, mających problemy w kontaktach społecznych, relacjach rodzinnych, cierpiących z powodu lęku, smutku, depresji, znajdujących się w sytuacji kryzysu. Pracuję również z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, których urazy psychiczne z dzieciństwa mogą być źródłem różnorodnych trudności i cierpień w życiu dorosłym.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reha-Just gabinet rehabilitacji i masażu w Rumi »

  Rehabilitacja dostosowana do indywidualnych potrzeb, ukierunkowana na usunięcie przyczyny dolegliwości bólowych lub dysfunkcji narządu ruchu i osiągnięcie dobrego samopoczucia pacjenta. Ćwiczenia oparte o wybrane, bezpieczne metody i techniki, takie jak terapia manualna wg Maitlanda, ćwiczenia sensomotoryczne, stabilizacyjne, masaż klasyczny i limfatyczny oraz inne formy usprawniania. Leczenie schorzeń reumatologicznych, neurologicznych i ortopedycznych. W ramach profilaktyki zdrowotnej proponuję również ćwiczenia ogólnorozwojowe w kameralnych grupach dla pań w każdym wieku.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Jolanta Komorowska »

  Strona Gabinetu Psychoterapii w Radomiu prowadzonego przez psycholog, psychoterapeutę Panią Jolantę Komorowską. Zależy mi, żebyś czuł się w mojej poradni komfortowo i wyjątkowo, ale przede wszystkim będziemy razem pracować nad problemem z jakim przyszedłeś. Bardzo duże znaczenie mają dla mnie standardy etyczne dotyczące zdrowia psychicznego. W swojej pracy terapeutycznej sięgam po najnowszą wiedzę kliniczną dot. leczeniu zaburzeń psychicznych, emocjonalnych czy krótkotrwałych kryzysów.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »