Kursy dla fizjoterapeutów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kursy dla fizjoterapeutów

Strona internetowa Centrum Profikursy zawiera potrzebne dane kontaktowe oraz umożliwia zapisanie się on-line na wybrane zajęcia. Centrum Profikursy podnosi kwalifikacje zawodowe i jest skierowane głównie do fizjoterapeutów i lekarzy. Kursy, szkolenia i warsztaty obejmują m.in. ortopedię, neurologię, medycynę sportową i rehabilitację umożliwiają poznanie nowych metod diagnostycznych i leczniczych.

Wszystkie kursy prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym wraz z wykładowcami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Wychowania Fizycznego oraz ośrodkami zagranicznymi.

Centrum dysponuje wyposażoną w multimedia salą wykładową oraz salą rehabilitacyjną do ćwiczeń. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia kursu.

Szczegóły strony www.profikursy.pl:

Podlinkuj stronę www.profikursy.pl:

Kursy dla fizjoterapeutów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 146 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 33 Odwiedziny googlebot 204

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tarczyca »

  Strona poświęcona jest fizjologii oraz chorobom tarczycy. Opisuje aktualne zalecenia diagnostyczne i terapeutyczne w oparciu najnowsze standardy postępowania. Największy nacisk położono na najczęściej spotykane problemy związane z tarczycą jak: choroba Hashimoto, choroba Gravesa, wole guzkowe. Oddzielny dział przeznaczony jest dla kobiet w ciąży. Przedstawiono w nim fizjologiczne zjawiska jakie maja miejsce w ciąży oraz wszystkie problemy związane z patologią tarczycy w okresie ciąży wraz z aktualnymi zaleceniami dotyczącymi postępowania. Strona przeznaczona jest dla pacjentów.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrzęk limfatyczny »

  Kompedium wiedzy dotyczące obrzęku limfatycznego: wykrywanie, leczenie, profilaktyka. Szczegółowe informacje i porady dla osób chorych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną imfromacyjną.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zmotywować się do odchudzania? Jak wytrzymać na diecie? »

  Skąd brać motywację do odchudzania? Jak oprzeć się pokusom i wytrzymać na diecie? Jak rozpoznać głód psychiczny i oduczyć się jedzenia emocjonalnego? Jak zaplanować zdrowe i skuteczne odchudzanie? Wszystko o psychologii odchudzania i motywacji.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska »

  Masz problemy w związku? Od pewnego czasu praktycznie ze sobą nie rozmawiacie? Każdy ma tylko do siebie pretensje i złość na drugą osobę? Czas podzielić się Waszymi problemami ze specjalistami, którzy przygotują optymalną terapię i rozwiązanie dla Waszej pary, dla Waszego małżeństwa. Warsztaty jakie organizujemy dla Państwa są inspirowane psychologią jungowską i archetypem kobiety, prowadzone w podejściu ericksonowskim, w którym jedną z głównych zasad jest tak, że każdy człowiek jest wyjątkowy i każdy posiada wewnętrzne zasoby, dzięki którym jest w stanie wpływać w pozytywny sposób na własne życie.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowe Wizyty Lekarskie- odtrucia Kraków »

  Usługi medyczne świadczone w oparciu o najnowsze standardy postępowania przez lekarzy specjalizujących się w dziedzinie leczenia choroby alkoholowej. Pełna dyskrecja i profesjonalizm w prowadzonych działaniach. Całodobowe wizyty lekarskie przez 7 dni w tygodniu po wcześniejszej telefonicznej rejestracji.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica paznokci »

  Kompendium wiedzy na temat grzybicy paznokci. Charakterystyczne objawy oraz metody leczenia infekcji grzybiczej paznokci. Przyczyny powstawania oraz czynniki zwiększające ryzyko zachorowania. Praktyczne rady dotyczące zapobiegania, czyli odpowiedniej pielęgnacji dłoni i nóg. Drożdżyca paznokci jest najbardziej powszechną infekcją płytek paznokci. Cierpi na nią co piąta osoba ze schorzeniami paznokci. Nieleczona kandydoza zagraża życiu chorego i jego bliskim. Nie bagatelizuj objawów, i od razu udaj się do dermatologa.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja - informacje, porady i artykuły o depresji »

  Serdecznie zapraszamy na nową stronę informacyjną na temat depresji. Jeśli szukasz informacji w internecie na temat depresji, często pewnie widzisz na stronach internetowych oraz forach dyskusyjnych tematy o depresji, ale brakuje jednego miejsca, jednej strony internetowej która zebrała by wszystkie informacje na temat depresji. Po to właśnie uruchomiliśmy naszą stronę internetową bezdepresji.pl - by w jednym miejscu, przedstawić wszelkie znane nam artykuły i porady dotyczące depresji. Informacje praktyczne zarówno dla osób chorych na depresję, jak i ludzi chcących nieść pomoc najbliższym, których spotkała ta choroba. Depresja to nie żarty - dowiedz się więcej na temat depresji. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapie leczenia alkoholizmu. Kielce »

  Nasza klinika słynie w Kielcach z profesjonalnego podejścia do pacjenta. Stosujemy sprawdzone i bezpieczne metody leczenia alkoholizmu. Nasza klinika oferuje terapie takie jak implantacja esperalu. Nasza klinika podchodzi do sprawy leczenia alkoholizmu poważnie z pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 24 08 2016 · szczegóły wpisu »