Kursy pierwszej pomocy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kursy pierwszej pomocy

Krakowska firma STAY & PLAY zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem kursów z zakresu pierwszej pomocy na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra składająca się z doświadczonych trenerów, ratowników medycznych, instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego.
Kursy pierwszej pomocy prowadzone są z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych w postaci fantomów do resuscytacji osób dorosłych i dzieci, apteczek pierwszej pomocy, prezentacji multimedialnych. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności ratowania życia.
Oferta kursów pierwszej pomocy STAY & PLAY skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, szkół nauki jazdy, rodziców oraz opiekunów dzieci. Firma realizuje także zabezpieczenia medyczne imprez i pokazy udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo na stronie firmowej znajduje się poradnik pierwszej pomocy przedstawiony w formie łatwych do przyswojenia schematów postępowania.

Szczegóły strony www.stayandplay.pl:

Podlinkuj stronę www.stayandplay.pl:

Kursy pierwszej pomocy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 223 Odwiedziny netsprint 49 Odwiedziny msnbot 51 Odwiedziny googlebot 295

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pływanie zimowe, krioterapia, sauna »

  Pływanie zimowe, krioterapia, sauna i inne metody hartowania organizmu drogą do zdrowia i lepszego samopoczucia. Informacje, porady i zalecenia, artykuły,ciekawe zdjęcia,pogoda i temperatura wody,wpływ kąpieli w lodowatej wodzie na zdrowie, sprzęt do krioterapii i lista producentów, sauny - gdzie pójść, zasady kąpieli w saunie,
  forum dotyczące morsowania, sauny i krioterapii.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy ABC »

  Szkoła ratownictwa ABC prowadzi kursy z zakresu pierwszej pomocy. Nasza siedziba mieści się w Krakowie aczkolwiek szkolenia prowadzimy na terenie całej polski. Nasza wyspecjalizowana kadra nauczycieli posiada wieloletnie doświadczenie. Posiadamy profesjonalny sprzęt wspomagający naukę. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologiczno Szkoleniowe »

  Psycholog to nie tylko wyuczony zawód, ale również powołanie. Jako zespół zaangażowanych w swoją pracę psychologów i psychoterapeutów, pragniemy zagwarantować naszym pacjentom najwyższy poziom usług. Pracują w naszym zespole przede wszystkim certyfikowani psychoterapeuci. Chcąc sprostać temu wyzwaniu, stale poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bydgoszcz »

  Strona psychologa z Bydgoszczy specjalizującego się w psychologii dziecięcej. Zapraszamy rodziców na konsultacje psychologiczne gdy dziecko przejawia: problemy wychowawcze, problemy w zachowaniu i funkcjonowaniu społecznym, trudności w nauce, problemy z pisaniem i czytaniem, trudności z koncentracją. Oferta: diagnoza i terapia dziecka, konsultacje psychologiczną, wsparcie wychowawcze dla rodziców.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole integracyjne Domek Przedszkolaka »

  Niepubliczne przedszkole integracyjne o profilu matematyczno-konstruktorskim w Ursusie zaprasza dzieci od pół roku do 6 lat. Jesteśmy placówką oświatową działającą zgodnie z ustawą o systemie oświaty. Domek Przedszkolaka realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.Profilem specjalnym w grupach żłobkowych to rozwijanie w dzieciach poczucia piękna i relaksu poprzez zajęcia muzyczne.Profilem specjalnym w przedszkolu jest wyzwalanie i kształcenie zdolności matematyczno-konstruktorskich u dzieci.Kadrę tworzy zespół nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia wychowawców do każdego dziecka zapewniamy małą liczebność grup wiekowych. Każda z grup prowadzona jest przez dwóch nauczycieli oraz pomoc.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty rozwojowe i szkolenia dla Firm- psychodrama i morenowskie metody aktywne »

  Strona pasjonatów pracujących morenowskimi metodami aktywnymi zarówno na rzecz rozwoju osobistego, jak i wprowadzania trwałych zmian w organizacjach.Morenowskie Metody Aktywne oparte są na pracy w grupie i kreatywnym działaniu. Pozwalają wypróbować i doświadczyć nowe sposoby zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.Zamiast mówić o skomplikowanej relacji, masz szansę odtworzyć konkretne sytuacje, korzystając z potencjału grupy. Odbywa się to głównie poprzez „wejście w buty” drugiej osoby, dostrzeżenie jej punktów widzenia, znalezienie innowacyjnych rozwiązań konfliktów, sytuacji trudnych i nieoczekiwanych, a następnie dokonanie zmiany.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne Kosmetyki Arabskie - ELAMO »

  Sklep z naturalnymi kosmetykami z krajów arabskich do profesjonalnych i domowych zabiegów kosmetycznych. Znaczna część naszej oferty olejów kosmetycznych posiada certyfikaty niezależnych instytucji: ECOCERT, USDA. Naturalne, organiczne kosmetyki z Bliskiego Wschodu i Afryki cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród kobiet, którym zależy na utrzymaniu młodego i zdrowego wyglądu przez długie lata. Biokosmetyki w przeciwieństwie do barwionych i zawierających konserwanty kremów, szamponów i balsamów, nie podrażniają naskórka. Arabskie manufaktury kosmetyczne Arabian Almas od pokoleń wyrabiają jedne z najlepszych kosmetyków - zdrowe, naturalne i co najważniejsze działające. Wejdź i zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informacje i Porady zdrowotne dla Każdego »

  Aby poprawnie funkcjonować w społeczeństwie potrzebne jest zdrowie. Lecz zdrowie nie kończy się tylko na zewnątrz naszego ciała, ale to przede wszystkim stan naszego organizmu wewnątrz. Wraz z portalem Zdrowie.Walbrzyszanka.pl dowiesz się jak zadbać o zdrowie co poskutkuje wspaniałym samopoczuciem.

  Data dodania: 13 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie mięśni miednicy - corefit-system.pl »

  Corefit System to autorska metoda i program stabilizacji kompleksu biodrowo-lędźwiowo-miedniczego. Metoda ta również leczy dysfunkcje mięśnia dna miednicy. Jeśli odczuwasz problem w tej części ciała, metoda Corefit System pomoże Ci w jego rozwiązaniu. Corefit System to autorska metoda Izabeli Żak. Corefit System – Twoje zdrowie jest w Twoich rękach!

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas »

  Profesjonalna pomoc psychologiczna* nastawiona na wywoływanie zmiany w tych obszarach Twojego funkcjonowania, w których doświadczasz kryzysu. Psychoterapia indywidualna, terapia rodzinna, małżeństw i par. Wsparcie w porządkowaniu sfery emocjonalnej, przezwyciężaniu trudności w relacjach z innymi, pokonywaniu kryzysów małżeńskich oraz rodzinnych. Leczenie objawów nerwicowych, depresji, zaburzeń odżywiania - bardziej szczegółowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy na stronie psychoterapiakompas.pl . Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i na pierwszą konsultację. *psycholog psychoterapeuta z udokumentowanym przygotowaniem psychoterapeutycznym atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracujący pod superwizją.

  Data dodania: 25 06 2017 · szczegóły wpisu »