Kursy pierwszej pomocy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kursy pierwszej pomocy

Krakowska firma STAY & PLAY zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem kursów z zakresu pierwszej pomocy na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra składająca się z doświadczonych trenerów, ratowników medycznych, instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego.
Kursy pierwszej pomocy prowadzone są z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych w postaci fantomów do resuscytacji osób dorosłych i dzieci, apteczek pierwszej pomocy, prezentacji multimedialnych. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności ratowania życia.
Oferta kursów pierwszej pomocy STAY & PLAY skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, szkół nauki jazdy, rodziców oraz opiekunów dzieci. Firma realizuje także zabezpieczenia medyczne imprez i pokazy udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo na stronie firmowej znajduje się poradnik pierwszej pomocy przedstawiony w formie łatwych do przyswojenia schematów postępowania.

Szczegóły strony www.stayandplay.pl:

Podlinkuj stronę www.stayandplay.pl:

Kursy pierwszej pomocy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 222 Odwiedziny netsprint 49 Odwiedziny msnbot 51 Odwiedziny googlebot 295

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatny ośrodek terapii uzależnień »

  Szukasz pomocy w walce z nałogiem i uzależnieniem? Nasz ośrodek chętnie Ci pomoże odzyskać zdrowie i siłę do życia. Skutecznie leczymy uzależnienia od np alkoholu, czy narkotyków. Zapraszamy do ośrodka Przystanek Trzeźwość,w którym dyskretnie pomożemy Ci przezwyciężyć chorobę. Polecamy przytulne pokoje, dobre wyżywienie i miłą atmosferę - zapraszamy do ośrodka w małopolsce.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • RESVERATROL »

  Co to jest resveratrol? Gdzie się znajduje i jak działa. Uzupełnianie diety w celu zapobiegania chorobom i starzeniu się organizmu. Resveratrol, a wolne rodniki. Czy resveratrol to przeciwutleniacz przyszłości?

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta & Trening Renata Zomerska, Dietetyk, Programy odchudzające. »

  Kompleksowe Programy odchudzaj Połączenie diety i treningu.
  Specjalizuje się w układaniu diet redukcyjnych i regulujących masę ciała. Układam kompleksowe programy odchudzające (dieta+trening).

  * Diety odchudzające i regulujące masę ciała.
  * Diety wysokobiałkowe kształtujące sylwetkę.
  * Diety dla sportowców i osób trenujących rekreacyjnie.
  * Żywienie dzieci, młodzieży i osób starszych.
  * Diety w profilaktyce zdrowotnej (osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, cukrzyca 2).

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • W stronę zdrowia - program dla pacjentów Apteki Omega »

  Porady farmaceutyczne, medyczne i kosmetyczne dla pacjentów apteki, ponadto pełna lista Partnerów oferujących zniżki posiadaczom Kart Stałego Pacjenta apteki Omega oraz kompletna lista naród programu W stronę zdrowia. Publikowane artykuły przygotowywane są przez doświadczonych farmaceutów, kosmetologów, pielęgniarki i techników fizjoterapii.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Test ciążowy online »

  Strona zawiera bardzo przydatne informacje dla przyszłych matek oraz ich parterów. Poruszone zostały problemy ciąży, przede wszystkim testów ciążowych ale również innych tematów zwiążanych z ciążą jak na przykład: opis stanów w czasie ciąży, aspekty psychologiczne, wybór opieki medycznej, czy szpitala.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłodności objawy »

  Prezentowana tutaj strona stanowi prawdziwą skarbnicę wiedzy na temat bezpłodności, w której wręcz właściwie każdy z nas będzie mógł odnaleźć wszelkie dane z tym powiązane, jakich wyłącznie akurat potrzebuje. Zawarto na niej artykuły traktujące zarówno o bardziej zasadniczych kwestiach dotyczących bezpłodności jak i mówiące już o najbardziej nawet zaawansowanych tematach. Dowiemy się tutaj między innymi tego, kto może być zwłaszcza narażony na bezpłodność i w jakich warunkach istnieje największe ryzyko jej występowania. Przy tym cała dostępna tutaj wiedza jest zrealizowana w taki sposób, że bez najmniejszych wręcz problemów będzie z niej mógł skorzystać absolutnie prawie każdy z nas, więc jak najbardziej warto zaznajomić się z nią nieco bliżej.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cellulit »

  Chcesz zapomnieć o niesfornym cellulicie? Skorzystaj z porad praktyczki, która zwalczyła cellulit wypróbowując wiele metod, sposobów, suplementów, a nawet drogich zabiegów u kosmetyczek. Na swoim blogu zawarłam wyłącznie praktyczne informacje, które pomogą każdej kobiecie wygrać walkę z cellulitem. Nie zwlekaj, weź się za swoje oszpecone ciało i zyskaj nową pewność siebie!

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • New Age Medics - Transport medyczny, ambulans, ratownictwo, szkolenia, , zabezpieczenie medyczne »

  Firma New Age Medics ma na swoim koncie wiele bezpiecznych imprez, meczów, pikników firmowych oraz wielu zadowolonych Klientów, którzy dzięki szkoleniom z pierwszej pomocy wiedzą jak pomagać innym. Zapewniamy transport medyczny, szkolenia, zabezpieczenie imprez masowych. Nasz AMBULANS jest do Państwa dyspozycji niezależnie od stopnia skomplikowania usługi. Nasi profesjonalnie wyszkoleni ratownicy zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa jak i przyjadą z pomocą w każdej sytuacji.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Praca odbywa się w ramach cotygodniowych spotkań, podczas których pogłębiamy analizę rozumienia siebie i tworzymy warunki do rozwoju. Celem pracy terapeutycznej jest otwarcie nowych możliwości i znalezienie nowych sposobów radzenia sobie z przeciwnościami w taki sposób, aby pracowały one na naszą korzyść. Nie istnieje uniwersalna droga dla każdego, więc praca opiera się na zasobach zainteresowanej osoby w oparciu o jej charakter, temperament i inne indywidualne cechy. Profesjonalnie prowadzona terapia skutkuje ustaniem uciążliwości i poprawieniem jakości życia. Proponuję model integracyjny terapii - czerpiący inspirację z najskuteczniejszych szkół.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bo uśmiech stworzony jest do tego aby błyszczeć. »

  Wszyscy chcieli by mieć zdrowy i biały uśmiech niestety nie zawsze jest to takie łatwo do osiągnięcia. Aby mieć zadowalające efekty to trzeba wybrać najlepszą szczoteczkę, nić dentystyczną bądź płyn do jamy ustnej i my w tym wyborze pomożemy. Ponieważ recenzujemy, opisujemy oraz porównujemy dla Państwa produkty, które odpowiedzialne są za higienę oraz zdrowie waszej jamy ustnej. Nasze porównania często są na podstawie międzynarodowych opinii m.in. takich jak z największego sklepu internetowego na świecie Amazon. Nie omijamy także chorób które są spotykane w jamie ustnej ponieważ wychodzimy z założenia że trzeba mieć całokształt wiedzy aby dobrze dbać o swoje zdrowie.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »