Lexummedica - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lexummedica

21 stycznia 2010 roku Intermedica stała się członkiem grupy LEXUM.

Grupa LEXUM jest wiodącą siecią prywatnych klinik okulistycznych w Czechach, zarówno pod względem standardów medycznych jak i wielkości. Sieć placówek grupy LEXUM tworzą klinki okulistyczne w Pradze, Ostrawie, Brnie i Czeskich Budziejowicach. W 2009 roku wykonano w nich ponad 12 500 zabiegów usunięcia zaćmy i ponad 5 700 zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

Lexum została założona w 1993 roku przez Profesora Martina Filipca, byłego Kierownika Kliniki Okulistycznej Pierwszego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu im. Karola w Pradze. Przebywał on na wielu stażach i pobytach naukowych w klinikach okulistycznych we Francji i USA (Hotel- Dieu, Harvard Medical School, Massachusetts Eye & Ear Infirmary). Udziały grupy Lexum należą do firmy ARX Equity Partners, która jest wiodącą firmą zarządzającą funduszami private equity w Europie Środkowej. Profesor Filipiec, założyciel Lexum, pozostał znaczącym udziałowcem grupy Lexum.

Klinika Okulistyczna Lexum jest uznawanym na całym świecie centrum szkoleniowym odwiedzanym regularnie przez oftalmologów z zagranicy. Lekarze Kliniki Okulistycznej Lexum prowadzą wykłady na światowych konferencjach, a swoje doświadczenia publikują w najbardziej renomowanych czasopismach specjalistycznych.

Szczegóły strony lexummedica.pl:

Podlinkuj stronę lexummedica.pl:

Lexummedica

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 123 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Kraków. Anna Kowacz, terapia uzależnień, terapia indywidualna i grupowa, DDA, DDD »

  Oferuję pomoc psychoterapeutyczną dla osób zmagających się problemem uzależnienia swojego lub bliskiej osoby. Prowadzę terapię indywidualną i grupową dla Dorosłych Dzieci Alkoholików, DDD, osób współuzależnionych, uzależnionych czy doświadczających przemocy.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lek. med. Agnieszka Pasternak - spec. ginekolog-położnik. »

  Lek. med. Agnieszka Pasternak - spec. ginekolog-położnik.
  Specjalistyczny gabinet ginekologiczny. Ginekologia kompleksowo.
  Gabinet oferuje duży zakres usług położniczo-ginekologicznych.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum chirurgii plastycznej Aesthetic Med »

  Aesthetic Med jest kliniką, w której każdego dnia odbywa się kilka operacji z tytułu chirurgii plastycznej. Przykładowe zabiegi, które wykonujemy to: lifting, liposukcja czy lipoliza. Aesthetic Med jest określane mianem najlepszej prywatnej kliniki w całej Polsce.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Bielsko-Biała »

  Centrum Stomatologiczne i Rehabilitacyjne MED-DENT oferuje usługi dentystyczne w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, znieczulenia komputerowego. Dodatkowo MED-DENT świadczy usługi ortodoncji. Ponadto centrum zajmuje się rehabilitacją, w tym świadczy usługi masażu, fizykoterapii, kinezyterapii. Centrum Stomatologii i Rehabilitacji MED-DENT mieści się w Bielsku-Białej.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Uśmiechu - stomatolog »

  Stomatologia estetyczna - Galeria Uśmiechu w Częstochowie. Zapewniamy profesjonalne leczenie na najwyższym poziomie. Panuje u nas miła, rodzinna atmosfera. Dzięki najnowszym rozwiązaniom i profesjonalnemu sprzętowi leczymy bezstresowo zarówno dorosłych jak i dzieci. W ofercie szeroki zakres usług: profilaktyka, protetyka, chirurgia stomatologiczna i implantologia.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i Psychoanaliza Monika Bergiel-Klon »

  Strona internetowa gabinetu psychoanalizy, psychoterapii oraz neuropsychologii w Rybniku-Boguszowiach. Gabinet mieści się w przychodni ACER. Monika Bergiel-Klon jest psychoterapeutą i prowadzi leczenie psychoanalizą oraz psychoterapią. Psycholog świadczy również usługi z zakresu Neuropsychologii, pomocy w trudnych sytuacjach, depresji, lękach.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław - przychodnianovet.pl »

  Profesjonalna przychodnia weterynaryjna we Wrocławiu, która świadczy szeroki wachlarz usług m.in. czipowanie psów. Przychodnia posiada wysoko wykwalifikowany personel, który wie jak opiekować się Twoim pupilem. Dla nas Twoje zwierze jest najważniejsze. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Kalisz »

  Oferta skierowana do osób poszukujących badań profilaktycznych medycyny pracy w Kaliszu i miejscowości sąsiednich.Oferta obejmuje badania wstępne, okresowe, kontrolne i sanitarno epidemiologiczne. Zadzwoń i umów się na wizytę.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Słuchu aparaty słuchowe »

  Strefa Słuchu została założona przez dyplomowanych protetyków słuchu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży aparatów słuchowych na terenie Warszawy. Profesjonaliści Strefy Słuchu z pewnością spełnią twoje oczekiwania odnośnemu dobru jak i ciągłego właściwego dostrajania aparatu słuchowego. Szybko i skutecznie dokonają doboru właściwego rozwiązania technicznego w przypadku każdego typu niedosłuchu. W Strefie Słuchu dokonasz zakupu tylko wysokiej jakości markowych aparatów słuchowych takich firm jak Bernafon, Phonak, Siemens, Oticon, Signia, Audio Service. Współpracujemy z uznanymi instytucjami medycznymi.
  Zakres usług
  • Badania słuchu,
  • Wizyty domowe,
  • Serwis i opieka – czyli wszelkie czynności techniczne związane z twoim aparatem słuchowym
  • Terapia szumów usznych
  • Sprzedaż akcesoriów, Baterii oraz środków do pielęgnacji aparatów słuchowych

  Strefa Słuchu udzieli ci nieoprocentowanej sprzedaży ratalnej
  Pomoże ci w uzyskaniu dofinansowania na aparaty słuchowe (m.in. refundacje NFZ i PCPR).
  Bądź na bieżąco z promocjami w Strefa Słuchu czytając strefasluchu.pl/aktualnosci-i-promocje.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Kielce »

  Prywatna praktyka psychologiczna z zakresu medycyny pracy oraz psychologii transportu świadczy badania psychologiczne kierowców oraz badania psychotechniczne do pracy w różnych zawodach wymagających szczególnej sprawności. Oferta obejmuje psychotesty kierowców różnych kategorii, kandydatów na kierowców, operatorów maszyn i urządzeń jak wózki widłowe. Badania przeprowadzane są także dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »