Lublin - usługi medyczne, lekarze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lublin - usługi medyczne, lekarze

Informacje na temat placówek medycznych prowadzących działalność na terenie Lublina. Serwis przeznaczony jest dla pacjentów i zawiera adresy, numery telefonów oraz informacje o zakresie świadczonych usług przez lekarzy specjalistów i przychodnie lekarskie. Ofertę kierujemy do podmiotów z branży medycznej, które mogą zamieszczać indywidualne prezentacje swojego profilu działalności.

Szczegóły strony www.lekarzelublin.pl:

Podlinkuj stronę www.lekarzelublin.pl:

Lublin - usługi medyczne, lekarze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 156 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 256

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyszukiwarka medyczna Amedis.pl »

  Amedis.pl jest pierwsza w Polsce wyszukiwarką medyczną i zarazem idealną propozycją dla tych którzy nie chcą tracić czasu na przeszukiwanie książek telefonicznych i katalogów internetowych.

  Wyszukiwarka działa na zasadzie „medycznego Google” prezentując wyłącznie te informacje jakich szuka użytkownik.

  Jedyne co musisz zrobić to wejść na amedis.pl, wpisać przykładowo „stomatolog poznań”, po czym możesz już tylko przeglądać listę firm oferujących usługi jakich szukasz.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Iwona Lassota - Gabinet Psychoterapii »

  Psychoterapia dla osób cierpiących na nerwice, depresje, zaburzenia osobowości, mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z ludźmi, przeżywających kryzys w związku małżeńskim, partnerskim, w rodzinie, dla kobiet w okresie ciąży.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Cenpil Gliwice »

  Przychodnia lekarska Cenpil Gliwice świadczy usługi medyczne w ramach NFZ pacjentom z terenu Gliwic, Zabrza oraz okolic. Do dyspozycji pacjentów jest nowe laboratorium medyczne oraz kolumna transportu sanitarnego.
  Cenpil świadczy również usługi w zakresie medycyny pracy, badań profilaktycznych, badań kierowców, kardiologa, okulisty, laryngologa.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca Warszawa »

  Klinika Stomatologiczna Wellness Dentica - stomatologia dziecięca Warszawa. Klinka jest wyposażona w nowoczesne urządzenia medyczne, pozwalające na kompleksowe i komfortowe leczenie wszystkich pacjentów. Trzy nowoczesne gabinety stomatologiczne pozwalają na szybszą i sprawniejszą obsługę pacjentów. Usługi w Klinice realizowane są wyłącznie przez doświadczonych, kompetentych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów I oraz II stopnia, zawsze przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i sprzęt stomatologiczny. Można nam zaufać - zapraszamy!

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska "Na Pocztowej" w Krapkowicach »

  Przychodnia lekarska "Na Pocztowej" w Krapkowicach

  Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Pocztowej" w Krapkowicach
  świadczy usługi zdrowotne w zakresie:
  - usługi w ramach NFZ,
  - usługi w ramach działalności komercyjnej,
  - usługi w zakresie medycyny pracy.
  Poradnie specjalistyczne: okulistyczna, otolaryngologiczna, neurologiczna, kardiologiczna, medycyna pracy oraz

  gabinet zabiegowy.
  Pracownie diagnostyczne: USG, diagnostyki kardiologicznej, laboratorium, Audiofon aparaty słuchowe.

  Sprzęt:
  - nowoczesne kompleksowe wyposażenie Poradni Okulistycznej - unit okulistyczny, sprzęt do komputerowego badania

  wzroku, badanie pola widzenia.
  - nowoczesny sprzęt do badań USG aparat Vivid-3 z opcją badań dopplerowskich,
  - Holcard 24 - stacja diagnostyczna dla celów diagnostyki kardiologicznej z oprogramowaniem do badań holterowskich i prób wysiłkowych, z rejestratorem holterowskim EKG i ciśnieniowym,
  - sprzęt laryngologiczny : audiometr, kabina ciszy, rhinomanometr, tympanometr.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Radło chirurg kręgosłupa »

  Bóle krzyża, dyskopatia, rwa kulszowa, wąski kanał kręgowy.
  Operacje: dyscektomia, mikrodyscektomia, laminotomia, laminektomia, stabilizacja kręgosłupa, dystraktor międzykolczysty, blokady nerwów korzeniowych i stawów międzykręgowych.
  Skolioza idiopatyczna, skoliozy wtórne
  Operacje: korekcja bocznego skrzywienia kręgosłupa z dostępu przedniego (skrzywienia jednołukowe) i z dostępu tylnego – skrzywienia dwułukowe.
  Złamania kręgosłupa: wertebroplastyka, stabilizacja, usztywnienie.
  Operacje zespołu cieśni kanału nadgarstka.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy, żylaki odbytu. Hemoroidy to powiększone pętle żylne wokół odbytu. Hemoroidy, leczenie polega na usunięciu guzków krwawniczych. Serwis zawiera wiele ciekawych informacji na temat tego schorzenia. Znajdziesz to bazę placówek medycznych z całej Polski zajmujących się leczeniem hemoroidów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rzeszów »

  Nasza oferta to pomoc ludziom, którzy cierpią na różne zaburzenia psychiczne takie jak depresja. Jest to bardzo trudna do wyleczenia dolegliwość jednak zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy są w stanie pomóc pacjentowi w ciężkim stanie. To właśnie wyróżnia nas od konkurencji, pomagamy wszystkim, którzy tego potrzebują bez względu na to w jakim stanie się znaleźli. Wiemy, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu pacjentowi dlatego serdecznie zachęcam do odwiedzenia naszej strony na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje oraz dane kontaktowe dzięki którym dostaniesz się do naszego gabinetu, który mieści się w Rzeszowie.

  Proponujemy psychoterapię, która pozwoli wyleczyć się nie tylko z depresji, naszą specjalnością jest pomoc osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu i innych używek, które skutecznie niszczą rodziny, które u nas również znajdą pomoc. Przekonaj się o tym wszystkim co zostało tu napisane, odwiedź naszą stronę a bez wątpienia będziesz korzystał z naszych usług. Gwarantujemy szybką i tanią pomoc bez względu na to w jakim stanie przyszedłeś do naszej poradni. Sprawdź nas już teraz!

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stom-Med- stomatolog Poznań »

  Przychodnia stomatologiczna w Poznaniu świadczy kompleksowe usługi w leczeniu zębów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Profesjonalne zabiegi dentystyczne z wykorzystaniem doskonałej klasy urządzeń. Personel z wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesne metody leczenia. Przekonaj się, że wizyta u stomatologa nie musi być stresującą i już dziś umów się na dogodny dla siebie termin.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »