Mediss - Dentysta Gdańsk - Ortodonta, Implanty, Chirurg stomatolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mediss - Dentysta Gdańsk - Ortodonta, Implanty, Chirurg stomatolog

Mediss to nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Gdańska Wrzeszcza. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości narzędzi i materiałów. Naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy Gdańska, specjalizujemy się również w leczeniu osób mieszkających za granicą. Dzięki doskonałemu wyposażeniu gabinetów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, a zabiegi wykonywane są w przyjaznej i spokojnej atmosferze, w sposób bezstresowy i bezboleśnie. Zapewniamy komfortowe warunki leczenia w atrakcyjnych cenach. Oferujemy leczenie uzębienia od stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, poprzez leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu (endodoncja), protetykę, po ortodoncję, chirurgię i implantologię. Wykonujemy kompleksowe usługi profilaktyczne, jak usuwanie kamienia, fluoryzacja, piaskowanie. Osoby przywiązujące dużą wagę do estetyki uzębienia zapraszamy na profesjonalne wybielanie lampą Philips Zoom WhiteSpeed, bądź popularne w ostatnim czasie wybielanie nakładkowe.

Nasi dentyści i personel pomocniczy to osoby zaangażowane, z wiedzą i doświadczeniem, dla których praca jest prawdziwą pasją. Niezmiennie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu stomatologii.

Zapraszamy do naszych Gabinetów Stomatologicznych mieszczących się w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Chrzanowskiego 10/1.

Szukasz dobrego dentysty? Sprawdź gabinety MEDISS.

Szczegóły strony dentysta-gdansk.com:

Podlinkuj stronę dentysta-gdansk.com:

Mediss - Dentysta Gdańsk - Ortodonta, Implanty, Chirurg stomatolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • >gabinety>specjaliści>przychodnie>... »

  Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych. Lekarz Opole, gabinety, lekarze, alergolog, chirurg, choroby zakaźne, dermatolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, internista, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, onkolog, ortopeda, pediatra, psychiatra, pulmonolog, reumatolog, stomatolog, urolog, choroby zakaźne, badania kierowców, przychodnia lekarska, badania diagnostyczne, spis lekarzy, informacja medyczna, adresy lekarzy, informator medyczny.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Peeling chemiczny »

  W sympatycznej atmosferze, w zaciszu naszego studio urody przeprowadzamy wiele skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobyliśmy w całej Europie. Wysoko wykwalifikowana kadra przeprowadza takie zabiegi, jak chociażby laserowe zamykanie naczynek, usuwanie znamion czy operacje plastyczne nosa. Nasza klinika piękna proponuje również m.in. usuwanie znamion i peeling chemiczny. Do zabiegów używamy jedynie sprawdzonych środków i urządzeń.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Strona prywatnej praktyki lekarza psychiatry Tomasza Woźniaka.
  Oferuję diagnozowanie i leczenie zaburzeń i chorób psychicznych, szczególnie: psychoz, depresji, uzależnień, zespołów amnestycznych(zaburzeń pamięci), lękowych, zaburzeń snu.
  Konsultacje w gabinecie, wizyty domowe, diagnozowanie i leczenie w prywatnym szpitalu pod Warszawą.
  W ramach praktyki wystawiam również zaświadczenia dla osób ubiegających się o broń, do celów adopcyjnych, o zdolności do czynności cywilno - prawnych.
  W szpitalu wykonujemy pełen zakres badań diagnostycznych, specjalizujemy się w leczeniu uzależnień, detoksykacji osób uzależnionych od leków, alkoholu, narkotyków oraz leczeniu depresji.
  Klinika Medox istnieje od 2008 roku, hospitalizowaliśmy już prawie 1500 pacjentów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Kraków »

  Marzysz o atrakcyjnym ciele? Jesteś pewien, że jego posiadanie sprawiłoby, że posiadałbyś codziennie wspaniały humor? W takim razie sprawdź dziedzinę taką jak medycyna estetyczna. W dzisiejszych czasach realizuje się coraz więcej profesjonalnych zabiegów tego rodzaju. To ogromna szansa na posiadanie pięknego, w stu procentach wypielęgnowanego oraz zdrowego ciała, które daje poczucie szczęścia każdego dnia. Teraz codziennie możesz być w pełni pozytywnie nastrojony do świata. Sprawdź to koniecznie.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Specjalistyczny św. Łukasza w Końskich »

  Oddziały specjalistyczne takie jak: Laryngologia, Okulistyka, Chirurgia, Chirurgia Naczyń i Angiologia, Dermatologia, Rehabilitacja, Neurologia, Ortopedia, Anestezjologia i Intensywna Terapia. Ponad stu lekarzy, prawie czterysta pielęgniarek wykonujących najwyższej jakości świadczenia medyczne. Powszechny wymóg podnoszenia swoich kwalifikacji, zaangażowania i nastawienie na pacjenta. Zagwarantowanie bezpieczeństwa medycznego mieszkańcom województwa świętokrzyskiego a także pacjentom spoza jego rejonu. Całościowe diagnozowanie chorego w jednej placówce medycznej, troska o jego komfort oraz dostęp do nowoczesnych technologii medycznych. Liczne nagrody jak tytuł Lidera Regionu w branży medycznej. Te wszystkie elementy wpłynęły na fakt, iż w 2012 roku z usług świadczonych przez Szpital im. św. Łukasza w Końskich skorzystało ponad 19 tysięcy pacjentów zarówno z województwa świętokrzyskiego jaki i z poza jego obszaru. Więcej informacji dotyczących szpitala na stronie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FachowyDentysta.pl »

  Fabdent to klinika stomatologiczna znajdująca się w Warszawie. Pracują w niej doświadczeni lekarze stomatolodzy, asystentki i higienistki. Wszyscy regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach. Ofertę stanowią usługi z zakresu metamorfozy, ortodoncji, implantów i protetyki. Pacjenci mogą tu liczyć na diagnostykę tkanki twardej zębów, ocenę kondycji dziąseł, badanie obrazowe, czy wiele innych usług.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gronkowiec Złocisty Śląsk »

  Nowe metody w medycynie są niezwykle popularne, mnóstwo osób skreślonych jednak przez tradycyjne metody decyduje się na leczenie bioenergoterapią. Centrum Medycyny Alternatywnej, w której przyjmuje pani Anna Pietroszczenko z tego powodu cieszy się coraz większą liczbą pacjentów. Pani Anna posiada już w swojej historii sporo niesamowitych świadectw uzdrowień, co tworzy wokół niej wspaniałą aurę i przyciąga coraz to więcej chorych, dla których niejednokrotnie bywa ona ostatnią nadzieją, jakże potrzebną i pomocną.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Poznań, Medycyna Pracy, Rehabilitacja - USI-MED »

  Poznańska Przychodnia Specjalistyczno-Rehabilitacyjna zaprasza pacjentów do swojej siedziby. Placówka oferuje prywatną opiekę medyczną a także leczenie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wykwalifikowana kadra specjalistów dysponuje nowocześnie wyposażonymi gabinetami lekarskimi i rehabilitacyjnymi oraz laboratorium analitycznym.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wałbrzych »

  Jesteśmy specjalistycznym centrum medycznym, które zapewnia pacjentom zarówno szeroki zakres usług stomatologicznych, które w naszych placówkach realizowane są w sposób zarówno profesjonalny a także przez zespół doświadczonych specjalistów oraz z wykorzystaniem również nowoczesnych technik oraz sprzętu dentystycznego sprawdzonych producentów. Zapewniamy między innymi leczenie w ramach takich dziedzin jak ortodoncja. Wykonujemy również wybielanie oraz czyszczenie zębów z wykorzystaniem najnowszych technik.

  Data dodania: 15 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej »

  Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej to placówka, która spełnia marzenia kobiet i mężczyzn o idealnym wyglądzie.

  Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem chirurgii plastycznej, to skorzystaj z oferty profesjonalistów. Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej cieszy się wielką renomą i zaufaniem wśród swoich klientów. Pracują u nas doświadczeni chirurdzy, którzy przeprowadzili już wiele operacji zakończonych sukcesem i zadowoleniem pacjentów i pacjentek.
  Wykonujemy w naszym szpitalu zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zrobić u nas można powiększanie piersi, podniesienie lub redukcję, ich plastykę z implantami, a także korekcję uszu, nosa, plastykę powiek i wiele innych zabiegów, które pomagają w walce z kompleksami.

  W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami takimi jak: profesjonalizm, indywidualne, podmiotowe podejście, bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Dlatego zapewniamy całodobową opiekę pooperacyjną, zarówno pielęgniarską, jak i lekarską.

  Klinika mieści się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ul. Brzozowa 2, 42-311 Żarki Letnisko. Sąsiedztwo lasów, świeże powietrze i oddalenie od dużych ośrodków miejskich sprawiają, że nasi pacjenci wypoczywają w atmosferze ciszy i anonimowości. Skontaktować się z nami można drogą mailową na adres: kontakt@drolender.pl, albo telefonicznie: +48 34 311 10 32, +48 515 296 215. NIP firmy: 6443501810, REGON: 243067591.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »