Mediss - Dentysta Gdańsk - Ortodonta, Implanty, Chirurg stomatolog - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mediss - Dentysta Gdańsk - Ortodonta, Implanty, Chirurg stomatolog

Mediss to nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Gdańska Wrzeszcza. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości narzędzi i materiałów. Naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy Gdańska, specjalizujemy się również w leczeniu osób mieszkających za granicą. Dzięki doskonałemu wyposażeniu gabinetów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, a zabiegi wykonywane są w przyjaznej i spokojnej atmosferze, w sposób bezstresowy i bezboleśnie. Zapewniamy komfortowe warunki leczenia w atrakcyjnych cenach. Oferujemy leczenie uzębienia od stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, poprzez leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu (endodoncja), protetykę, po ortodoncję, chirurgię i implantologię. Wykonujemy kompleksowe usługi profilaktyczne, jak usuwanie kamienia, fluoryzacja, piaskowanie. Osoby przywiązujące dużą wagę do estetyki uzębienia zapraszamy na profesjonalne wybielanie lampą Philips Zoom WhiteSpeed, bądź popularne w ostatnim czasie wybielanie nakładkowe.

Nasi dentyści i personel pomocniczy to osoby zaangażowane, z wiedzą i doświadczeniem, dla których praca jest prawdziwą pasją. Niezmiennie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu stomatologii.

Zapraszamy do naszych Gabinetów Stomatologicznych mieszczących się w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Chrzanowskiego 10/1.

Szukasz dobrego dentysty? Sprawdź gabinety MEDISS.

Szczegóły strony dentysta-gdansk.com:

Podlinkuj stronę dentysta-gdansk.com:

Mediss - Dentysta Gdańsk - Ortodonta, Implanty, Chirurg stomatolog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dom starców lublin »

  Nowoczesny dom opieki o charakterze rehabilitacyjno-leczniczym. Prowadzony przez lekarza specjalistę geriatrii i medycyny paliatywnej.Pacjenci z chorobami przewlekłymi, całodobowa opieka pielęgniarska.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Beata Drozdek.Rehabilitacja i masaż Legnica »

  Fizjoterapeuta Beata Drozdek.Zajmuję się rehabilitacją, kinezyterapią, masażem leczniczym, oraz innymi formami fizjoterapii (fizykoterapia,laseroterapia,magnetoterapia, elektrostymulacja, prądy tens, masaż tensegracyjny, drenaż limfatyczny,ćwiczenia korekcyjne, rehabilitacja osób starszych). Działam na terenie Legnicy i okolic, oferuję dojazd do pacjenta.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • EEG Biofeedback »

  Grono ekspertów od lat zajmuje się udoskonalaniem, rozwojem produktów oraz usług dbających o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Nasze badania opierają się na szukaniu nowych sposobów komunikacji człowieka z maszynami. Dokonujemy wszelkich starań by nasze produkty były przyjazne dla użytkownika, a przy tym profesjonalny. Zastosowanie innowacyjnych technik przy naszych produktach wpływa na rozwój technik neurostymylacyjnych. W naszej placówce możliwe jest leczenie osób chorujących na zespół AD/HD poprzez zastosowanie innowacyjnych i dających efekty technik opartych o neurorehabilitację. Na naszej stronie internetowej znajdują się podstawowe informacje dotyczące technik, metod neurostymulacyjnych. Jak wygląda terapia, jakie są jej zalety. Nasi pracownicy służą wszelką pomocą w doborze odpowiedniej terapii oraz sprzętu medycznego.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Jolanta Komorowska »

  Strona Gabinetu Psychoterapii w Radomiu prowadzonego przez psycholog, psychoterapeutę Panią Jolantę Komorowską. Zależy mi, żebyś czuł się w mojej poradni komfortowo i wyjątkowo, ale przede wszystkim będziemy razem pracować nad problemem z jakim przyszedłeś. Bardzo duże znaczenie mają dla mnie standardy etyczne dotyczące zdrowia psychicznego. W swojej pracy terapeutycznej sięgam po najnowszą wiedzę kliniczną dot. leczeniu zaburzeń psychicznych, emocjonalnych czy krótkotrwałych kryzysów.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dental-design »

  Nasza klinika stomatologiczna zajmuje się leczeniem i profilaktyką zębów. Wykwalifikowany personel zajmie się każdym klientem indywidualnie i ułoży osobny plan leczenia tak, aby zapewnić Państwu jak najlepszą i precyzyjną opiekę.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • 123zdrowie.pl - Zdrowie, Ciąża, Odżywianie »

  Serwis 123zdrowie.pl poświęcony jest tematyce zdrowia szeroko pojętego. Znajdują się w nim artykuły, poradniki i ciekawostki z tematyki zdrowia, mody, urody, ciąży, macierzyństwa, odżywiania czy psychologii. Posiadamy bardzo dużą bazę artykułów gdzie temat zdrowia jest na pierwszym miejscu. Nasi czytelnicy znajdą u Nas odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematu, który ich interesuje. Ponadto istnieje u Nas możliwość zadawania pytań naszemu specjaliście. Serwis 123zdrowie.pl posiada bogatą historię redaktorską. Nasi pisarze tworzą treści dobrej jakości, dzięki czemu wszystkie artykuły spełniają wysokie wymagania czytelników. Ponadto staramy się pisać tak, ażeby uzupełniać braki występujące w innych serwisach. Warte zauważenia jest to, że zdrowie będące jednym z najważniejszych dóbr człowieka jest u nas najważniejsze. Zachęcamy serdecznie wszystkich internautów chcących poprawić swój stan zdrowia do odwiedzania naszej strony www.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Kalisz »

  Oferta skierowana do osób poszukujących badań profilaktycznych medycyny pracy w Kaliszu i miejscowości sąsiednich.Oferta obejmuje badania wstępne, okresowe, kontrolne i sanitarno epidemiologiczne. Zadzwoń i umów się na wizytę.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog 24h Warszawa »

  Psycholog 24h Warszawa
  Punkt Interwencji Kryzysowej
  Gabinet Psychoterapii
  Pomoc w zakresie: zaburzenia depresyjne, kryzysy małżeńskie, traumy, stany lękowe, problemy wychowawcze, przemoc, zaburzenia rozwojowe, uzależnienia.
  Formy pomocy: konsultacja, diagnoza interwencyjna, terapia krótkoterminowa, terapia długoterminowa, opinia psychologiczna, mediacja, testy psychologiczne, warsztaty.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Agnieszka Grejcz »

  Agnieszka Grejcz to doświadczony psycholog z certyfikatem psychoterapeuty psychodynamiczego. Oferuje pomoc w zakresie leczenia zaburzeń lękowych, żywieniowych, seksualnych, psychosomatycznych oraz depresji. Prowadzi terapię młodzieży, dorosłych oraz par.
  Spotkanie z psychologiem można odbyć w jednym z dwóch gabinetów w Bełchatowie lub Piotrkowie Trybunalskim.
  Prowadzona jest również pomoc osobom nie doświadczającym objawów zaburzeń psychologicznych, ale zmagających się z innymi problemami sfery życia prywatnego - relacje z ludźmi w pracy, problemy w związkach i wiele innych.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczno pedagogiczna Warszawa - www.aniadobosz.pl »

  Wszystkich Rodziców z ich Pociechami, stojących w obliczu domniemanych trudności rozwojowych serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w poradni psychologiczno pedagogicznej KAJA w Warszawie. W naszej poradni możecie Państwo uzyskać profesjonalną poradę oraz wsparcie doświadczonych psycholożek i psychologów. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić, czy zachowania, które mogą Państwa lub nauczycieli lub wychowawców, niepokoić, są podstawą do zastosowania odpowiedniej, opartej na badaniach naukowych, systematycznej interwencji zmierzającej do wyrobienia bardziej adaptacyjnych nawyków, które pozwolą dziecku lepiej funkcjonować w warunkach szkolnych i rówieśniczych. W toku postępowania diagnostycznego, stanowiącego w takim przypadku absolutną podstawę dla jakichkolwiek dalszych kroków, przeprowadzamy testy rozwojowe - inteligencji, identyfikujące możliwe zaburzenia przetwarzania słuchowego CAPD, czy też inne problemy - jak autyzm czy ADHD - albo czynniki ryzyka o charakterze środowiskowym. Oferując praktyczną pomoc, organizujemy terapię dziecięcą, również w formie turnusów terapeutycznych, podczas których odbywa się praca nad rozwojem dziecka połączona z przyjazną dla niego atmosferą zabawy. W poradni psychologiczno pedagogicznej KAJA w [i]Warszawie[/i ] możecie również Państwo otrzymać opinię psychologiczno-pedagogiczną, która potem może zostać przekazana odpowiednim instytucjom. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »