MedTube.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

MedTube.pl

MedTube.pl skierowany jest do ludzi związanych z branżą medyczną: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, rehabilitantów, przedstawicieli medycznych i wszystkich związanych zawodowo z medycyną. Również studenci medycyny znajdą tu ciekawe informacje. Dla młodych lekarzy będą umieszczane testy do egzaminów specjalizacyjnych.

Szczegóły strony www.medtube.pl:

Podlinkuj stronę www.medtube.pl:

MedTube.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 413

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ratownik medyczny »

  Ratowniczy.net jest blogiem internetowym prowadzonym przez ratownika medycznego. Porusza on przede wszystkim tematykę związaną z ratownictwem medycznym, udzielaniem pierwszej pomocy i ogólnie pojętą ochroną zdrowia.
  Wśród wielu artykułów dostępnych na blogu przeczytać można opisy sytuacji z pracy w karetce pogotowia ratunkowego, charakterystyki nowoczesnego sprzętu służącego do ratowania życia, komentarze autora do aktualnych wydarzeń krajowych i zagranicznych.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prawa pacjenta »

  Na stronie informacje dotyczące przepisów prawnych, ustaw, rozporządzeń i dyrektyw związanych z realizacją i przestrzeganiem praw pacjenta w krajach Unii Europejskiej (m.in. Anglia, Belgia, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Słowenia, Niemcy, Polska, Portugalia, Szwecja, Węgry, Włochy).
  Każdy użytkownik znajdzie tu rzetelne informacje związane z prawami pacjenta w tych krajach, jak również informacje dotyczące drogi prawnej w przypadku uchybień w przestrzeganiu praw pacjentó na terenie krajów Unii Europejskiej.
  Problematyka przaw pacjentów w krajach UE jest sprawą złożoną i nie ma jednolitego obowiązującego stanu prawnego na terenie całej Unii. Każdy kraj przyjął swoje regulacje w tym zakresie.
  Serwis prawapacjentow.eu zebrał wszystkie informacje na ten temat w jednym miejscu.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości Lekarskie »

  Wiadomości Lekarskie to oficjalne czasopismo Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Skierowane jest do lekarzy różnych specjalności. Zamieszcza recenzowane artykuły naukowe poświęcone medycynie klinicznej i problemom bezpośrednio z nią związanym jako: prace oryginalne, prace poglądowe i opisy przypadków. Publikuje także listy do redakcji i polemiki, recenzje książek medycznych, sprawozdania ze zjazdów naukowych.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • 1drugiemu.pl - szybsze rozwiązywanie problemów »

  Portal 1drugiemu.pl to miejsce gdzie w prosty, szybki i skuteczny sposób możesz rozwiązywać wszelakie problemy. Jaka jest metoda działania?

  1. Wprowadzasz opis sprawy jaką chcesz rozwiązać. Dodajesz ewentualnie zdjęcia, skany, rysunki.

  2. Wybierasz z listy kontaktów osoby, które chcesz o tej sprawie powiadomić.

  3. Każda osoba dostaje wiadomość ze swoim indywidualny linkiem do tej sprawy.

  4. Powiadomiona osoba wchodząc na stronę ma możliwość napisania odpowiedzi lub tą samą metodą powiadomienia swoich znajomych o tej sprawie.

  5. Ty w swoim panelu widzisz automatycznie, kto zapoznał się z Twoją sprawą, czy odpowiedział coś lub też czy powiadomił swoich znajomych.

  6. Poza siecią Twoich kontaktów każdy internauta może zrobić to samo czyli albo samodzielnie Ci pomóc lub też poprosić swoich znajomych o pomoc.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Armed-ort internetowy sklep medyczny »

  Oferujemy wózki inwalidzkie, kosmetyki, ciœśnieniomierze, stabilizatory, glukometry, lampy, masażery,odzież medyczną, odzież rehabilitacyjną, balkoniki, kule, laski, obuwie, protezy piersi. Posiadamy wieloletnie doświadczenia, służymy radą przy każdym zakupie. Produkty można obejrzeć lub też odebrać na terenie Radomia lub Szydłowca w trzech punktach firmowych. Bezpieczeństwo zakupów zapewniają płatności.pl. Zapraszamy

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leki »

  Jeśli szukasz rzetelnych porad zdrowotnych, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Znajdziesz u nas wartościowe artykuły poświęcone zdrowemu trybowi życia oraz leczeniu licznych dolegliwości. Wszystkie opublikowane na serwisie artykuły napisane zostały oczywiście przez osoby o stosownych kompetencjach, zatem możesz w pełni zaufać zawartym w nich informacjach. Na naszej stronie internetowej możesz skorzystać także z porównywarki cen leków.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • EcoScanner.pl - bezstronne recenzje o produktach i firmach ekologicznych »

  EcoScanner.pl jest autorskim projektem, który powstał z myślą o tych, którzy poszukują rzetelnych opinii o produktach ekologicznych, sklepach internetowych oraz firm korzystających naturalnych składników w procesie produkcji.

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • New Woman - psychologia dla kobiet »

  New Woman to kopalnia wiedzy na temat motywacji, emocji, związków, coachingu i samorozwoju. Serwis tworzą eksperci w dziedzinach zdrowia, pracy i psychologii. Znajduje się tu mnóstwo porad dotyczących problemów codziennego życia i inspiracji do działania.

  Misją New Woman jest wzbudzanie motywacji do osiągania rzeczy niewiarygodnych i niemożliwych. Do przesuwania granic swoich możliwości i wykorzystania potencjału. Każda myśl, każdy artykuł i cytat opublikowany w tym serwisie zaraża pozytywną energią i pokazuje, że czasem warto iść pod prąd i sięgać po więcej!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ratujesz.pl - odzież ratownictwa medycznego - sklep internetowy »

  Odzież i obuwie przeznaczone dla ratowników medycznych to tylko niewielka część szerokiego asortymentu ratownictwa medycznego dostępna w sklepie internetowym ratujesz.pl
  Sprawdź całą ofertę dostępną na stronie www, która zawiera między innymi apteczki, odzież i obuwie a także sprzęt medyczny.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aloe Vera - aloevera.edu.pl »

  Wśród wielu informacji na temat aloesu, które do nas docierają, jedną z najciekawszych jest niewątpliwie ta, która mówi nam o tym, że jest on nam w stanie pomóc schudnąć. Jeśli pijemy sok z aloesu, możemy pozbyć się nadmiaru kilogramów i nie ma tu znaczenia to, czy pijemy go w celu wzmocnienia organizmu, czy też po to, aby poprawić trawienie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że mamy w jego przypadku do czynienia z rośliną, której właściwości są nie tylko unikatowe, ale również wszechstronne. Nie można jednak zapominać, że choć mamy do czynienia ze środkiem naturalnym, jest to również środek charakteryzujący się silnym działaniem, nie powinno się go więc przyjmować stale. Aloes znany jest między innymi z tego, że przyspiesza tempo, w jakim następuje przemiana materii. Okazuje się przy tym, że robi to na każdym poziomie. Nie tylko poprawia trawienie i wchłanianie w jelitach, ale i przyspiesza komórkowe przemiany energetyczne. Dzięki temu spala się więcej kalorii, a to pierwszy krok na drodze do zgrabnej sylwetki. Tak sok, jak i nalewka z aloesu znane są i z tego, że mają działanie przeczyszczające, nic więc dziwnego, że mamy w ich przypadku do czynienia z rozwiązaniami chętnie stosowanymi w przypadku zaparć. Właśnie aloes sprawia, że oczyszczanie jest lepsze, a w jelitach obecnych jest mniej toksyn i złogów. Stajemy się nie tylko lżejsi, ale i zdrowsi. Również w tym wypadku zalecany jest jednak zdrowy rozsądek, jeśli bowiem będziemy się oczyszczać zbyt intensywnie.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »