Mind Works Centrum terapii CBT i Terapii Schematów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mind Works Centrum terapii CBT i Terapii Schematów

Mind Works oferuje terapię indywidualną i terapię par w podjeściu poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów. Oferta obejmuje także diagnozę psychologiczną wraz z wydaniem opinii, warsztaty pscyhologiczne, szkolenia psychoterapeutyczne oraz pomoc online.

Szczegóły strony terapia-cbt-krakow.pl:

Podlinkuj stronę terapia-cbt-krakow.pl:

Mind Works Centrum terapii CBT i Terapii Schematów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Warszawa oraz Puławy »

  Psychoterapeuta ericksonoski zorientowany na wydobycie zasobów, w pracy wykorzystuje techniki rozwijające kreatywność oraz mocne strony pacjenta. Korzysta z technik ustawień systemowych oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu bioenergetyki. Prowadzi grupę pracy z ciałem oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych. Pracuje z problematyką: kryzysów życiowych, lęków, depresji, stresów, zaburzeń odżywiania, kryzysów okresu dorastania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego. Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie oraz Puławach.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Błonnik »

  Witryna dla wszystkich zainteresowanych zdrową dietą a zwłaszcza bardzo istotną rolą jaką w niej powinien zajmować błonnik pokarmowy. Znajdą tu Państwo szereg informacji między innymi o tym co się dzieje w organizmie gdy jest go w nim za mało i jakie niesie to ze sobą skutki zdrowotne.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjne badanie ojcostwa w ciąży »

  Skuteczny test na ojcostwo jeszcze w czasie ciąży! Nowatorska metoda pozwalająca wyizolować DNA dziecka z krwi matki – 100% bezpieczny test dla matki i płodu! Materiał można pobrać już w 10 tygodniu ciąży. Pewny i wiarygodny rezultat badania – potwierdzenie ojcostwa z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub zaprzeczenie ojcostwa w 100%. Możliwość wykonania testu na ojcostwo także przy okazji badań diagnostycznych.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRYSTYNA WASZCZUK badanie spirometryczne płuc augustów »

  Ochroną zdrowia pracowników przed wpływem negatywnych czynników w ich miejscach pracy zajmuje się medycyna pracy, która jest dziedziną służby zdrowia. Jej zakres działania łączy proces diagnostyki, jak również leczenia chorób zawodowych oraz orzecznictwo i profilaktyka tych schorzeń. Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z usług lekarza medycy pracy zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą doktor Krystyny Waszczuk, jaka jest ekspertem w tej branży. W swoim gabinecie w Augustowie pani doktor oferuje wykonanie kompleksowych badań wstępnych, okresowych i profilaktycznych w obszarze medycyny pracy. Poza tym w ofercie mieszczą się także badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych, tak zwane książeczki zdrowia, badania kierowców na wszelkie kategorie prawa jazdy czy również badania dla operatorów maszyn w ruchu oraz wózków widłowych. Przeprowadzane są również specjalistyczne badania dla osób, jakie mają pozwolenie na broń. Oferta dostępna na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dent22 Dentysta Kraków »

  Nowoczesny gabinet stomatologiczny mieszczący się w Krakowie. Posiadamy trzy niezależne, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane stanowiska stomatologiczne dzięki czemu pacjenci leczeni są w komfortowych warunkach.
  Nasi stomatolodzy to wykwalifikowana kadra lekarzy o różnych specjalnościach od stomatologii zachowawczej aż po chirurgię i ortodoncję zapewnia to skuteczne i dobre leczenie w jednym gabinecie. Klinika stomatologiczna posiada nowoczesny sprzęt, rentgen stomatologiczny o obniżonej dawce promieniowania z możliwością robienia zdjęć punktowych i panoramicznych oraz pantomograficznych z programem pediatrycznym - dawka zmniejszona o 40%. !!
  Nasza oferta to nie tylko leczenie zębów ale również stomatologia estetyczna, wybielanie zębów za pomocą Lampy ZOOM gdzie efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Dla studentów też posiadamy atrakcyjne pakiety dlatego warto sprawdzać naszą stronę - zapraszamy Dentysta Kraków Dent22.pl

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podiomed »

  Płaskostopie błyskawicznie stwierdzone i leczone ortopedyczne może zostać naprawione. Jeśli dotknął Ciebie lub Twoje dziecko właśnie taki kłopot, to mamy doskonałe rozwiązanie. Wystarczy, że odnajdziesz dopasowane do Twoich oczekiwań wkładki na płaskostopie poprzeczne w naszym sklepie i przekonasz się jak swobodnie można się pozbyć tak irytującego dylematu którym jest bez wątpliwości płaskostopie. Korzystanie z naszych wkładek ortopedycznych jest pewne. To sprawdzony sprzęt medyczny, który nie nasili Twojego problemu, a bezsprzecznie dużo pomoże.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki odbytu - informacje o chorobie »

  Hemoroidy to jedna z bardzo popularnych chorób na która według szacunków cierpi nawet połowa Polaków. Jest to bardzo wstydliwa dolegliwośc dlatego wiele osób zwleka z pójściem do lekarza. Hemoroidy same w sobie nie stanowią dużego zagrożenia jednak warto się przebadać ponieważ jeden z ich objawów krwawienie może świadczyć także o raku jelita grubego – a obie choroby nie wykluczają się. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat hemoroidów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medistore - medistore.com.pl »

  MediStore to firma, jaka swym klientom od pewnego czasu oferuje niezwykle atrakcyjne pakiety medyczne. Wybrany przez Państwa abonament medyczny w Medicover to niezwykle szeroki zakres usług dostępny w wielu ośrodkach na terenie całego kraju. Dzięki takiemu pakietowi możliwa jest dla klienta stała opieka lekarza prowadzącego, konsultacje lekarzy opieki podstawowej, nielimitowane porady lekarzy specjalistów, a także konsultacje lekarzy pomocy doraźnej ogólnej i pediatrycznej. Warto już teraz sprawdzić pełen zakres pakietów medycznych.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Kardiologiczny w Katowicach - dr n. med. Marcin Syzdół »

  Prywatny gabinet kardiologiczny w Katowicach - dr n. med. Marcin Syzdół - specjalista kardiolog.

  Porady i konsultacje kardiologiczne. Możliwość wykonania na miejscu badań: EKG, UKG (echo serca), Holter EKG (również 7-dniowy) oraz ciśnieniowy, próba wysiłkowa na bieżni.

  Diagnostyka i leczenie choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca, wad zastawkowych, omdleń i zasłabnięć.

  Konsultacje kardiologiczne przez zabiegami i operacjami chirurgicznymi oraz kardiochirurgicznymi.

  Prowadzenie pacjentów na leczeniu przeciwkrzepliwym (acenokumarol, warfin, nowe leki przeciwkrzepliwe).

  Porady dotyczące profilaktyki chorób układu krążenia - zdrowy styl życia (dieta, aktywność fizyczna).

  Konsultacje i badania dla osób zaczynających aktywność fizyczną.

  Zapraszam na stronę gabinetu: www.katowice-kardiolog.pl.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »