Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Zapraszamy do Gabinetu EEG-Biofeedback w Krakowie, ul, Prusa 1/3. Treningi prowadzi lekarz, neuroterapeuta z 20-letnim doświadczeniem klinicznym. Naszymi pacjentami i klientami są zarówno dzieci, młodzież i dorośli.Ćwiczymy w celu usprawnienia czynności psychomotorycznych, zapamiętywania, koncentracji uwagi, mechanizmów postrzegania i kojarzenia, zwiększenia kreatywności, motywacji do działania, polepszenia samooceny, nauki opanowania nadmiernych emocji.Najczęstsze wskazania kliniczne:
-zaburzenia koncentracji uwagi
-ADD i ADHD
-autyzm, zespół Aspergera
-padaczka
-tiki, zespół Tourette'a
-opóźnienie rozwoju dziecka, upośledzenie umysłowe
-mózgowe porażenie dziecięce
-zaburzenia procesu uczenia się (dysleksja, dysgrafia)
-moczenie nocne
zaburzenia rozwoju mowy i jąkanie,
-zaburzenia snu, bezdechy nocne
-zaburzenia planowania swoich poczynań
-uzależnienia
-anoreksja, bulimia
-depresja, chroba afektywna dwubiegunowa
-ataki paniki, stany lękowe, niepokój psychoruchowy
-zespół przewlekłego zmęczenia
-rehabilitacja po udarach mózgu, wylewach, urazach, operacjach neurochirurgicznych
-migrena
-napięciowe bóle głowy
-zaburzenia autoimmunologiczne i alergie
Możliwość konsultacji psychiatrycznej oraz podjęcia psychoterapii. Psychoterapię systemową prowadzi doświadczony psychiatra psychoterapeuta.

Szczegóły strony neuroterapie.pl:

Podlinkuj stronę neuroterapie.pl:

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rodent - implanty Radom »

  "Implanty Radom - Rodent nowoczesny i profesjonalny gabinet stomatologiczny świadczący kompleksowe usługi stomatologiczne przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod i materiałów zapewniający pacjentów bezbolesne i bezpieczne usługi z zakresu implantologii. Odbudowa protetyczna zębów przy zastosowaniu sztucznych korzeni tzw. implantów to obecnie jedna z najpopularniejszych metod rekonstrukcji uzębienia. Stomatolog dr Robert Frankowski w swym gabinecie wykonuje szeroki zakres usług implantologicznych : od wszczepienie implantów po ich oczyszczanie."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sypień - ortodoncja »

  Zawsze odkładasz udanie się do stomatologa do ostatniej chwili, dopuszczając do pojawienia się potężnych ubytków w swoich zębach? Najwyższa pora z tym skończyć. Klinika Stomatologiczna Sypień dokładnie wie, jak zająć się takimi pacjentami jak Ty. Dentysta zawsze drobiazgowo zaprezentuje Ci plan leczenia, indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb,, a także wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości. Wszelkie zabiegi postrzegane jako bolesne będą przeprowadzane ze znieczuleniem miejscowym, z użyciem takich nowoczesnych środków jak Ubistesin, Ubistesin forte i Mepidont. Podczas zabiegu, leżąc wygodnie na fotelu, Twoją uwagę tak skutecznie zajmą delikatna muzyka oraz pokazy ciekawych fotografii, iż prawie zapomnisz, iż jesteś u dentysty. Miły personel, o ile zajdzie taka potrzeba, będzie Ci towarzyszyć również w trakcie zabiegów z innych dziedzin stomatologii aniżeli profilaktyka (na przykład chirurgia, implantologia, ortodoncja oraz endodoncja). Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • OMPiOK EKG »

  Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej powstał w Ustroniu w 1989 roku. Specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług medycznych, w szczególności w obszarze wszechstronnej diagnostyki oraz terapii medycznej. Jako jeden z pierwszych w kraju niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, ciągle się rozwija i wdraża nowe technologie. Wiedząc, jak istotne jest szybkie postawienie odpowiedniej diagnozy stara się on zagwarantować możliwość wykonania całościowych badań podczas jednej wizyty, a także szybkie otrzymanie wyników i pełną terapię. Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej posiada gabinety wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną, prowadzi również wyjątkowy program, mający na celu przekonanie pacjentów do dbania o kondycję psychiczną i fizyczną oraz ustalenie odpowiedniego trybu życia. Więcej na stronie.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz dermatolog Bydgoszcz - Fenomed »

  Jeśli zaczynają Państwo zauważać, że skóra straciła jędrność, nie należy czekać. Najlepiej od razu skontaktować się ze specjalistami z Fenomed. Jest to gabinet dermatologiczny w Bydgoszczy, który z dużym powodzeniem od kilkunastu lat świadczy usługi z zakresu prawie wszystkich dziedzin dermatologii. Naszą specjalnością jest kompleksowe leczenie przy wykorzystaniu innowacyjnych i sprawdzonych metod. Dlatego proponujemy fotoodmładzanie, depilację laserem, thermage oraz wygładzanie zmarszczek przy pomocy lasera. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław - NZOZ Certus »

  Klinika dentystyczna Certus położona na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór to urządzone nowocześnie i dobrze wyposażone miejsce, w którym każdy klient otrzyma fachową pomoc dentystyczną. Wyposażenie zakładu stanowią na przykład: kamera wewnątrzustna umożliwiająca pokazanie pacjentowi stanu jego uzębienia, przyczyn ewentualnych problemów i wytłumaczenie możliwości ich leczenia; skaler pozwalający na usunięcie osadu nazębnego zarówno z korony zęba jak i poddziąsłowo; piaskarka do czyszczenia zębów z ciemnego osadu trudnego do usunięcia poprzez normalne szczotkowanie zębów. Dentyści z gabinetu Certus specjalizują się w całej gamie zabiegów stomatologicznych począwszy od działań z zakresu stomatologii estetycznej takich jak korygowanie ustawienia zębów czy usuwanie osadu z zębów, a skończywszy na leczeniu chorób dziąseł. Personel kliniki Certus dokłada najwyższych starań, aby wizyta u dentysty był względnie jak najbardziej przyjemny: po pierwsze minimalizując bolesność przeprowadzanych zabiegów, po drugie zapewniając pacjentowi komfortowe warunki w trakcie zabiegu np. poprzez umożliwienie słuchania przyniesionej przez siebie płyty z muzyką czy ustawienie temperatury w gabinecie zgodnie z preferencjami klienta.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pro Creative - Centrum Medyczne »

  Pro-Creative to klinika medyczna w Krakowie specjalizująca się w ginekologii i położnictwie.
  Specjalizujemy się w szeroko rozumianą dziedziną ginekologii, w naszej ofercie znajdują się: konsultacje ginekologiczne i położnicze. W ofercie posiadamy cały szereg badań i testów diagnostycznych pomocnych w wykrywaniu i leczeniu niepłodności. Posiadamy nowczoesny sprzęt do wykonywania badań usg: usg genetyczne, usg ciąży, usg piersi, usg jąder, usg jamy brzusznej i tarczycy.
  W centrum Pro-Creative można wykonać badania dodatkowe w tym m.in badania technikami genetycznymi w kierunku np. wirusa HPV, genu BRCA1. Prowadzimy szkołę rodzenia w oparciu o autorski program.

  Data dodania: 08 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja w Lublinie - NZOZ Medyk »

  Witamy w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Prywatna Przychodnia Lekarska Medyk w Lublinie.
  Do Państwa dyspozycji jest: poradnia reumatologiczna, psychiatryczna, kardiologiczna, endokrynologiczna, chirurgia naczyniowa, oraz ortopedyczna i rehabilitacyjna. Nasza siedziba mieści przy ul. Siewnej 5 w Lublinie. Rehabilitacja i stomatologia to nasze podstawowe specjalizacje – przede wszystkim rehabilitacja – w Lublinie przyjmujemy pacjentów w ramach współpracy z NFZ. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty świadczeń rehabilitacyjnych – w Lublinie przy ul. Siewnej 5 do Państwa dyspozycji są wykwalifikowani lekarze i rehabilitanci a także najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu szybko wrócą Państwo do zdrowia. Nowością jest również fala uderzeniowa - w Lublinie jako jedni z niewielu leczymy terapią fali uderzeniowej.
  Zapraszamy NZOZ MEDYK – stomatologia i rehabilitacja w Lublinie (ul. Siewna 5).

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychiatryczny - Bydgoszcz - psychiatra, psycholog »

  Wykwalifikowani lekarze psychiatrzy oraz terapeuci z Gabinetu Psychologicznego mieszczącego się w Bydgoszczy przy ulicy Kołłątaja oferuje szeroki zakres usług w tym konsultacje psychiatryczne, psychoterapię systemową oraz farmakoterapię. W Gabinecie Psychologicznym wsparcie otrzymają wszyscy pacjenci zmagający się z problemami natury psychicznej, długotrwałym spadkiem nastroju, żałobą lub traumatycznymi przeżyciami.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fala uderzeniowa leczenie dolegliwości bólowych Gdynia, Gdańsk, Sopot »

  Zapraszamy do skorzystania z usługi leczenia dolegliwości bólowych przy użyciu fali uderzeniowej. Zabiegi wykonujemy w naszych gabinetach lub w dowolnie podanej przez Państwa lokalizacji. Fala uderzeniowa to niezwykle skuteczna metoda leczenia bólu występującego w układzie mięśniowo - szkieletowym. Terapia jest bezbolesna, przynosi natychmiastowe efekty, nie wymaga stosowania środków farmakologicznych. Dolegliwości, które możemy zlikwidować przy użyciu fali uderzeniowej to mi.in: ostroga piętowa, bóle barków, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, kolano skoczka, bóle piszczeli i inne. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »