Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Zapraszamy do Gabinetu EEG-Biofeedback w Krakowie, ul, Prusa 1/3. Treningi prowadzi lekarz, neuroterapeuta z 20-letnim doświadczeniem klinicznym. Naszymi pacjentami i klientami są zarówno dzieci, młodzież i dorośli.Ćwiczymy w celu usprawnienia czynności psychomotorycznych, zapamiętywania, koncentracji uwagi, mechanizmów postrzegania i kojarzenia, zwiększenia kreatywności, motywacji do działania, polepszenia samooceny, nauki opanowania nadmiernych emocji.Najczęstsze wskazania kliniczne:
-zaburzenia koncentracji uwagi
-ADD i ADHD
-autyzm, zespół Aspergera
-padaczka
-tiki, zespół Tourette'a
-opóźnienie rozwoju dziecka, upośledzenie umysłowe
-mózgowe porażenie dziecięce
-zaburzenia procesu uczenia się (dysleksja, dysgrafia)
-moczenie nocne
zaburzenia rozwoju mowy i jąkanie,
-zaburzenia snu, bezdechy nocne
-zaburzenia planowania swoich poczynań
-uzależnienia
-anoreksja, bulimia
-depresja, chroba afektywna dwubiegunowa
-ataki paniki, stany lękowe, niepokój psychoruchowy
-zespół przewlekłego zmęczenia
-rehabilitacja po udarach mózgu, wylewach, urazach, operacjach neurochirurgicznych
-migrena
-napięciowe bóle głowy
-zaburzenia autoimmunologiczne i alergie
Możliwość konsultacji psychiatrycznej oraz podjęcia psychoterapii. Psychoterapię systemową prowadzi doświadczony psychiatra psychoterapeuta.

Szczegóły strony neuroterapie.pl:

Podlinkuj stronę neuroterapie.pl:

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • 801 000 655. Centrum leczenia owrzodzeń – owrzodzenia żylne. »

  Prywatna klinika zajmująca się kompleksowo leczeniem owrzodzeń żylnych. USG-Doppler, fotopletyzmogaf, skleroterapia, operacje, ultradźwięki Sonoca 180, kompresjoterapia czyli leczenie uciskiem JOBST.

  Zaawansowana niewydolność układu żylnego kończyn dolnych, prowadzi do powikłań zwanych owrzodzeniami podudzi. Mimo, że wyglądają jak rana, absolutnie nie są chorobą dermatologiczną i leczenie miejscowe za pomocą maści i kremów nie daje żadnego rezultatu. Rana w okolicy kostki, która nie goi się w ciągu co najmniej dwóch tygodni, powinna nas zaniepokoić. Zwłaszcza, gdy pojawią się dodatkowo objawy w postaci obrzęku czy bólu.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • MJ Dent - Stomatologia »

  Szanowni Państwo

  Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów stomatologii rodzinnej i dziecięcej.
  Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, obejmujące wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii, a kierunek naszej pracy wyznaczają światowe standardy i potrzeby naszych pacjentów.
  Dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem o przyjaznym klimacie.
  Zakres naszych usług obejmuje leczenie zachowawcze, endodontyczne, periodontologiczne oraz chirurgiczne dla dzieci i dorosłych.
  Naszym celem jest Państwa uśmiech, dlatego zapewniamy przyjazne podejście do każdego pacjenta oraz bardzo dobre rezultaty leczenia.

  Oferta:
  Leczenie zachowawcze
  Stomatologia dziecięca
  Stomatologia estetyczna
  Chirurgia stomatologiczna
  Protetyka

  Adres:
  ul. Bolkowska 1b
  01-466 Warszawa - Bemowo
  Tel.: 22 4077732
  e-mail: rejestracja@mjdent.pl

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aaparaty słuchowe »

  Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie protetyki słuchu.
  Specjalizujemy się w szeroko rozumianej diagnostyce narządu słuchu oraz doborze i sprzedaży aparatów słuchowych, generatorów szumu i innych urządzeń wspomagających słyszenie. Na rynku aparatów słuchowych wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, a w szczególności praca od najmłodszych lat (protezujemy już kilkumiesięczne niemowlęta).
  Współpracujemy z ośrodkiem zajmującym się rehabilitacją słuchową oraz z najlepszymi w kraju surdologopedami i terapeutami mowy.
  Służymy pomocą i poradą lekarza otolaryngologa-foniatry.
  Realizujemy wnioski na aparaty słuchowe z Narodowego Funduszu Zdrowia.
  Ośrodek II poziomu referencyjności Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź »

  Łódzki prywatny gabinet psychiatryczny dr Piotra Gałeckiego oferuje Państwu leczenie chorób psychiatrycznych a także pomoc psychologa. Specjalista psychiatra pomoże Państwu w chorobach takich jak: schizofrenia, depresja, mania, lęk, problemy z osobowością, otępnienie (choroba Alzheimera). W gabinecie oprócz lekarza psychiatry przyjmuje wyspecjalizowany psycholog, który terapią pomoże Państwu poradzić sobie z problemami z dzieciństwa a także z obecnymi problemami w pracy w życiu w rodzinie. Bardzo często szybko udzielona pomoc psychiatry pozwala wrócić pacjentom do równowagi i do normalnego życia. Obecnie medycyna osiągnęła taki rozwój, że farmakologiczne leczenie chorób psychicznych jest jeszcze bardziej skuteczne. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Dr hab. n. med. Piotr Gałecki.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu - Implanty Wrocław - świadczy kompleksowe usługi związane z implantologią. Zapewniamy konsultacje specjalistów z zagranicy. Współpracujemy z wieloma firmami implantologicznymi.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucia alkoholowe - Warszawa »

  Zajmujemy się detoxem alkoholowym oraz odtruciami poalkoholowymi. Jest to zabieg przeprowadzany w domu pacjenta pod ścisłym nadzorem lekarskim. Ma on na celu przerwanie ciągu alkoholowego oraz zniwelowanie uciążliwych dla pacjenta objawów, której niejednokrotnie mogą być dla niego niebezpieczne. Odtrucie polega m.in. na podaniu indywidualnie dobranych do pacjenta płynów oraz leków, a także np. magnezu, potasu czy witamin. Zatrudniamy kompetentnych pracowników, co jest gwarancją jakości usług.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa klinika stomatologiczna - Dental-Art »

  Pogotowie dentystyczne Dental-Art działa całą dobę, siedem dni w tygodniu. Klinika świadczy usługi z zakresu leczenia bólu zębów, uzupełniania wypełnień, chirurgii jamy ustnej czy naprawy protez i aparatów na zęby.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgniarka Warszawa. Usługi pielęgniarskie »

  Świadczymy usługi pielęgniarskie na terenie całej Warszawy i okolic 24h na dobę, 7 dni w tygodoniu. Oferujemy na najwyższym poziomie kompleksową opiekę pielęgniarską. Nasz personel posiada najwyższe kwalifikacje (studia wyższe w zakresie pielęgniarstwa, studia podyplomowe, kursy szczepień, kurs pielęgniarki środowiskowej) oraz kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie.
  Wszystkie zabiegi i czynności wykonywane są według najwyższych standardów pielęgniarstwa. W pracy wykorzystywany jest wyłącznie sprzęt jednorazowego użytku. Zabiegi wykonywane są w domu u pacjenta lub w innym wskazanym miejscu pobytu pacjenta.
  W przypadku dzieci usługi pielęgniarskie świadczymy od 12 roku życia.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów Rainer & Łukoszko »

  Gabinet dentystyczny Rainer i Łukoszko w Rzeszowie świadczy usługi stomatologiczne z zakresu: protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, bezbolesne leczenie zębów, chirurgia stomatologiczna. Nowoczesny i przyjazny pacjentowi gabinet dentystyczny położony jest w centrum Rzeszowa. Wykwalifikowany personel oraz miła atmosfera pozostaną na długo w Twojej pamięci.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia Kraków - dentystadlaciebie.pl »

  Troska o nasze zęby nie jest tylko i wyłącznie kwestią zdrowia. W Aesthetica Dermandent doskonale wiemy, że nasz uśmiech pełni na co dzień funkcję naszej wizytówki. Pamiętając o dobrym samopoczuciu naszych pacjentów, oferujemy szeroki katalog usług z zakresu stomatologii estetycznej i medycznej. W przypadku problemów zdrowotnych z jamą ustną prowadzimy zabiegi polegające na leczeniu zębów oraz wypełnianiu ewentualnych ubytków. Proponujemy plomby z nieodróżnialnego od reszty naturalnego zęba materiału światłoutwardzanego. W przypadku poważnie chorych zębów proponujemy przeprowadzenie precyzyjnego zabiegu leczenia kanałowego z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego. Aby umożliwić uniknięcie problemów zdrowotnych związanych z jamą ustną, proponujemy wizyty profilaktyczne (sugerujemy zabrać z sobą Państwa pociechy - również dla nich mamy specjalnie dostosowany program stomatologii dziecięcej). Proponujemy również zabiegi rekonstrukcji zniszczonych zębów w oparciu o wysokiej jakości trwałe implanty. Braki w uzębieniu wypełniamy protezami zębowymi (protetyka)- w naszej ofercie posiadamy bardzo estetycznie wyglądające protezy pełnoceramiczne i cyrkonowe. Implantologia Kraków W trosce o urodę i zdrowie całej Państwa twarzy oferujemy opiekę z zakresu ortodoncji m.in. dobranie i założenie odpowiedniego aparatu nazębnego. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego krakowskiego gabinetu stomatologicznego Aesthetica Dermadent.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »