Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Zapraszamy do Gabinetu EEG-Biofeedback w Krakowie, ul, Prusa 1/3. Treningi prowadzi lekarz, neuroterapeuta z 20-letnim doświadczeniem klinicznym. Naszymi pacjentami i klientami są zarówno dzieci, młodzież i dorośli.Ćwiczymy w celu usprawnienia czynności psychomotorycznych, zapamiętywania, koncentracji uwagi, mechanizmów postrzegania i kojarzenia, zwiększenia kreatywności, motywacji do działania, polepszenia samooceny, nauki opanowania nadmiernych emocji.Najczęstsze wskazania kliniczne:
-zaburzenia koncentracji uwagi
-ADD i ADHD
-autyzm, zespół Aspergera
-padaczka
-tiki, zespół Tourette'a
-opóźnienie rozwoju dziecka, upośledzenie umysłowe
-mózgowe porażenie dziecięce
-zaburzenia procesu uczenia się (dysleksja, dysgrafia)
-moczenie nocne
zaburzenia rozwoju mowy i jąkanie,
-zaburzenia snu, bezdechy nocne
-zaburzenia planowania swoich poczynań
-uzależnienia
-anoreksja, bulimia
-depresja, chroba afektywna dwubiegunowa
-ataki paniki, stany lękowe, niepokój psychoruchowy
-zespół przewlekłego zmęczenia
-rehabilitacja po udarach mózgu, wylewach, urazach, operacjach neurochirurgicznych
-migrena
-napięciowe bóle głowy
-zaburzenia autoimmunologiczne i alergie
Możliwość konsultacji psychiatrycznej oraz podjęcia psychoterapii. Psychoterapię systemową prowadzi doświadczony psychiatra psychoterapeuta.

Szczegóły strony neuroterapie.pl:

Podlinkuj stronę neuroterapie.pl:

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Łódź - Popsfera.pl. Psychoterapia Łódź. »

  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z:
  - indywidualnymi problemami
  - trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym
  - symptomami fizycznymi i chorób
  - kłopotami z odżywianiem, otyłością
  - stresem i przemęczeniem
  - kryzysami i konfliktami
  - nadużyciami
  - uzależnieniami
  - snami i fantazjami
  - poszukiwaniem nowego kierunku w życiu
  - rozwojem potencjału twórczego
  - odmiennymi stanami świadomości
  - zaburzeniami psychicznymi (depresja, nerwice, psychozy)
  - osobami pogrążonymi w śpiączce
  - rozwiązywaniem konfliktów i problemów w dużych grupach i społecznościach.

  W ośrodku pracują studenci Szkolenia Dyplomowego Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, którzy są uprawnieni do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją Dyplomowanego Nauczyciela Psychologii Zorientowanej na Proces.

  Wszystkie zajęcia i spotkania indywidualne są prowadzone metodą Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dental Art - stomatologia Szczecin »

  Klinika Dental Art oferuje Państwu kompleksowe leczenie z zakresu: implantologii, stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, endodoncji i periodontologii.
  Cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta, profesjonalizm, wysoka jakość usług i długotrwałe efekty leczenia.
  Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt stomatologiczny- radiowizjografia, rtg panoramiczne, mikroskop, łuk plazmowy Sapphire, urządzenie do ozonoterapii.
  Naszym dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja- w samym centrum Szczecina, w kompleksie Pazim, na dziedzińcu za hotelem Radisson BLU.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i aktualnymi promocjami na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatna Przychodnia Studencka w Gdańsku »

  Każdy student powinien mieć wybranego lekarza pierwszego kontaktu w mieście studiowania. Powinno się to uczynić jak najszybciej. Gwarantuje to bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości. Bezpłatne Przychodnie Studenckie STUDENTMED.PL to dobry wybór dla studentów, którzy chcą korzystać z bezpłatnej służby zdrowia.
  Przychodnie realizujące program STUDENTMED.PL oferują opiekę medyczną z zakresu podstawowej opieki medycznej oraz wybranych specjalistów. Korzystanie ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych przez NFZ jest możliwe dopiero po wyborze lekarza rodzinnego. Wszelkie formalności można dopełnić przez Internet (www.studentmed.pl) lub w przychodniach.
  Aby skorzystać z porady wystarczy mieć przy sobie ważną legitymację studencką i dowód osobisty.

  Bezpłatna przychodnia dla Studentów. Internista, laboratorium, EKG, RTG, USG. Wybrani specjaliści też bezpłatnie. Nowoczesny Zakład Rehabilitacji. Stomatologia. Nie czekaj, zapisz się już dziś, zupełnie za darmo!

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Lublin »

  Domeną VitaNutrica są konsultacje z profesjonalnym dietetykiem. Podczas wizyty dietetyk przeprowadza obszerny wywiad żywieniowy i zdrowotny, który ma na celu zapoznanie z dotychczasowym sposobem żywienia oraz wykrycie błędów żywieniowych. Dokonywana jest również analiza składu ciała na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym. Na podstawie uzyskanych danych dietetyk ustala indywidualnie zbilansowaną dietę oraz motywuje do jej stosowania. Zapraszamy na konsultacje!

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki łódź »

  Nasz zakład medyczny działa na rynku już od 2006 roku. W tym czasie wykonaliśmy wiele zabiegów związanych z chirurgią naczyniową w jakiej się specjalizujemy. W ramach naszych usług mogą Państwo skorzystać z leczenia operacyjnego żylaków, owrzodzeń żylaków, owrzodzeń żylnych. Wykonujemy zabiegi związane z chirurgią ogólną w tym w ramach kontraktu z NFZ. Posiadamy nowoczesne sale operacyjne, pokoje dla pacjentów z poza Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty Słuchowe Małgorzata Bujak »

  Gabinet ASMB w Warszawie oferuje badania słuchu z jednoczesnym doborem aparatu słuchowego, odpowiedniego dla konkretnego Pacjenta zmagającego się z ubytkiem słuchu. Proponujemy dodatkowo urządzenia wspomagające słyszenie i wizyty domowe w obrębie Warszawy.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Plus-Med »

  Centrum Medyczne Plus-Med z Kielc specjalizuje się w świadczeniu usług medycznych w ramach chirurgii naczyniowej, ogólnej oraz medycyny estetycznej. Zapewnia swoim pacjentom komfortowe skuteczne leczenie zgodnie z najnowszymi zdobyczami medycyny. Dysponuje własnym blokiem operacyjnym, salami dla chorych oraz przychodnią. Centrum specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej oraz żylaków kończyn dolnych. Wykorzystuje technologie takie jak laser EVLT czy skleroterapia – ablacja parą. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną ofertą Centrum Plus-Med na jego stronie internetowej!

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA BOCHIŃSKA-PRZYBYLAK PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA COACH »

  Oferta: Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia par i małżeństw, Hipnoterapia (terapia z wykorzystaniem hipnozy) Treningi relaksacyjne - redukcja napięć i stresu. Pomoc psychologiczna, wsparcie w rozwiązaniu jakiejś trudności, czy problemu, leczenie depresji, lęków, fobii, stresu, nerwic, niepokoju, otyłości. Psychoterapia indywidualna oraz psychoterapia par i małżeństw: kryzys w związku - konflikty, problemy z komunikacją, brak zaufania, obniżony nastrój, hipnoterapia (terapia z wykorzystaniem hipnozy), bezsenność, problemy w zajściu w ciążę, brak pewności siebie, migreny, choroby psychosomatyczne, wypalenie zawodowe, nieśmiałość.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ginekologiczny - ginekolog, położnik - Poznań »

  Gabinet Ginekologiczny profesora Witolda Kędzi oferuje kompleksowe usługi medyczne dla kobiet. Doświadczony zespół w Poznaniu gabinet zaprasza Pacjentki do poznańskiej siedziby, w której wykonuje ultrasonografię kobiet ciężarnych w 4D, a także wiele innych ważnych badań mających wpływ na prawidłowy rozwój ciąży.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczno pedagogiczna Warszawa - www.aniadobosz.pl »

  Wszystkich Rodziców z ich Pociechami, stojących w obliczu domniemanych trudności rozwojowych serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w poradni psychologiczno pedagogicznej KAJA w Warszawie. W naszej poradni możecie Państwo uzyskać profesjonalną poradę oraz wsparcie doświadczonych psycholożek i psychologów. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić, czy zachowania, które mogą Państwa lub nauczycieli lub wychowawców, niepokoić, są podstawą do zastosowania odpowiedniej, opartej na badaniach naukowych, systematycznej interwencji zmierzającej do wyrobienia bardziej adaptacyjnych nawyków, które pozwolą dziecku lepiej funkcjonować w warunkach szkolnych i rówieśniczych. W toku postępowania diagnostycznego, stanowiącego w takim przypadku absolutną podstawę dla jakichkolwiek dalszych kroków, przeprowadzamy testy rozwojowe - inteligencji, identyfikujące możliwe zaburzenia przetwarzania słuchowego CAPD, czy też inne problemy - jak autyzm czy ADHD - albo czynniki ryzyka o charakterze środowiskowym. Oferując praktyczną pomoc, organizujemy terapię dziecięcą, również w formie turnusów terapeutycznych, podczas których odbywa się praca nad rozwojem dziecka połączona z przyjazną dla niego atmosferą zabawy. W poradni psychologiczno pedagogicznej KAJA w [i]Warszawie[/i ] możecie również Państwo otrzymać opinię psychologiczno-pedagogiczną, która potem może zostać przekazana odpowiednim instytucjom. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »