Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Zapraszamy do Gabinetu EEG-Biofeedback w Krakowie, ul, Prusa 1/3. Treningi prowadzi lekarz, neuroterapeuta z 20-letnim doświadczeniem klinicznym. Naszymi pacjentami i klientami są zarówno dzieci, młodzież i dorośli.Ćwiczymy w celu usprawnienia czynności psychomotorycznych, zapamiętywania, koncentracji uwagi, mechanizmów postrzegania i kojarzenia, zwiększenia kreatywności, motywacji do działania, polepszenia samooceny, nauki opanowania nadmiernych emocji.Najczęstsze wskazania kliniczne:
-zaburzenia koncentracji uwagi
-ADD i ADHD
-autyzm, zespół Aspergera
-padaczka
-tiki, zespół Tourette'a
-opóźnienie rozwoju dziecka, upośledzenie umysłowe
-mózgowe porażenie dziecięce
-zaburzenia procesu uczenia się (dysleksja, dysgrafia)
-moczenie nocne
zaburzenia rozwoju mowy i jąkanie,
-zaburzenia snu, bezdechy nocne
-zaburzenia planowania swoich poczynań
-uzależnienia
-anoreksja, bulimia
-depresja, chroba afektywna dwubiegunowa
-ataki paniki, stany lękowe, niepokój psychoruchowy
-zespół przewlekłego zmęczenia
-rehabilitacja po udarach mózgu, wylewach, urazach, operacjach neurochirurgicznych
-migrena
-napięciowe bóle głowy
-zaburzenia autoimmunologiczne i alergie
Możliwość konsultacji psychiatrycznej oraz podjęcia psychoterapii. Psychoterapię systemową prowadzi doświadczony psychiatra psychoterapeuta.

Szczegóły strony neuroterapie.pl:

Podlinkuj stronę neuroterapie.pl:

Neuroterapia Gabinet EEG-Biofeedback

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapeuta Warszawa »

  Strona terapeuty w Warszawie oferującego pomoc psychologiczną w trudnych sytuacjach życiowych. Psychoterapia indywidualna krótko- i długoterminowa osób dorosłych oraz w systemowej psychoterapii rodzinnej.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny mgr Marta Kolwińska-Wrona »

  Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny Marta Kolwińska-Wrona w Warszawie oferuje kompleksową pomoc psychologiczną i terapeutyczną- konsultacje, poradnictwo, psychoterapia indywidualna i terapia par. Leczenie depresji, fobii, zaburzeń lękowych, schizofrenii, wypalenia zawodowego, niskiej samooceny, pomoc w relacjach partnerskich.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internista i pulmonolog Szczecin »

  Szczeciński gabinet dr nauk med.. Piotra Marciniaka świadczy usługi z zakresu inerny i pulmonologii. W swojej pracy kładzie duży nacisk na szeroko rozumianą edukacje prozdrowotną. Posiada kwalifikacje do diagnolizowania i leczenia chorób płuc, a także wykonywania specjalistycznych badań: bronchoskopii, spirometrii, punkcji płuc i jamy opłucnej. Diagnolizuje i leczy nie tylko podstawowe choroby płuc, seca, narek czy przewodu pokarmowego, ale także ich możliwe powikłania, chroby współtowarzyszące. Swoją opieką i pomoca otacza również chorych na sarkazoidozę, muskowidozę, aspergilozę. Jeżeli źle się czujesz, coś Ci dolega lub chcesz się dowiedzieć, jak prowadzić zdrowy tryb życia, to zgłoś się do dr Marciniaka. Pamiętaj, że liczy się wczesna diagnostyka.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Warszawa Praga »

  W Dental Progress w Warszawie pacjent jest zawsze najważniejszy, dlatego zespół świetnie wykształconych stomatologów zadbał o to, aby każdy w gabinecie czuł się komfortowo. Prowadzimy leczenie obejmujące protetykę, ortodoncję, stomatologię zachowawczą i estetyczną, a także skomplikowaną chirurgię stomatologiczną. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna przychodnia łódź »

  Stale wzrastające zainteresowanie prywatnymi przychodniami na terenie Łodzi dziwi coraz mniej. Przychodnie prywatne posiadają wiele zalet wyróżniających je na tle powszechnie nazywanych 'ZOZów'. Terminy oczekiwania na konsultacje z lekarzem specjalistą ca kilkakrotnie ( a najczęściej więcej ) krótsze, są lepiej wyposażone, bardziej elastyczne pod względem umówienia terminu i doboru konkretnego lekarza. Chyba nie ma osoby, która wolałaby czekać wraz z 40 innymi chorayi w budynku z obdrapanymi ścianami i wciąż spóźniającymi się lekarzami, którzy najczęściej kolokwialnie pisząc odprawiają z kwitkiem. JMC stanowi biegun, zupełny kontrast. To nowoczesna przychodnia specjalistyczna wybudowana w 2011 roku w celu świadczenia usług medycznych i stomatologicznych na najwyższym poziomie. Ekskluzywne, przestrzenne wnętrza, markowy sprzęt diagnostyczny i doświadczeni, cenieni lekarze to przepis na zdrowie i zadowolenie naszych klientów - pacjentów. Przyjdź i przekonaj się samemu, że polskie standardy leczenia zostawiliśmy w JMC daleko za sobą.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk kraków »

  Nasza Poradnia Medycyny Sportowej kontynuuje pracę Poradni działajęcej przy ul.Długiej 38 w Krakowie. W zakresie medycyny sportowej współpracujemy z Zakładem Leczenia Rehabilitacyjnego "PODGÓRZE S.C.".W ramach naszej poradni oferujemy Państwu szereg poradni, w tym Centrum Odchudzania, gdzie prowadzone są zabiegi odchudzające oraz pomoc wykwalifikowanego dietetyka. Oprócz tego: pediatria, choroby wewnętrzne, rehabilitacja (schorzenia narządu ruchu, badania wad postawy, badania ogólnej wydolności). Serdecznie zapraszamy! Kraków ul Turonia 4.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Czerwiński »

  Terapia manualna, masaż, kinezyterapia, fizykoterapia. Rehabilitacja w bólach kręgosłupa, rwie kulszowej i ramiennej, bolesnego barku, po urazach sportowych. Rehabilitacja w chorobach reumatycznych i zwyrodnieniowych. Rehabilitacja w domu pacjenta. Laser, ultradźwięki, pole magnetyczne, zabiegi z elektroterapii. Zaopatrzenie ortopedyczne.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ wścieklizna szczepienia bydgoszcZ »

  W Przychodni nad Wisłą z Bydgoszczy świadczymy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii, ginekologii oraz rehabilitacji. W naszym ośrodku działa certyfikowane Centrum Medycyny Podróży, a lekarze w nim przyjmujący zajmują się udzielaniem rad dotyczących profilaktyki zakażeń i profilaktyki antymalarycznej i wykonywaniem zalecanych szczepień ochronnych przed wyjazdem w tropiki. Dysponujemy również własnym laboratorium analityczno-biochemicznym wykonującym szereg badań diagnostycznych. Więcej informacji dotyczących świadczonych przez nas usług oraz dane kontaktowe do przychodni możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • USG 3D i 4D w Lublinie »

  Specjalistyczne gabinety ginekologiczno-położnicze Donna Vita w Lublinie wyposażone są w odpowiedni i niezbędny sprzęt umożliwiający wykonanie kompleksowych badań i diagnostyki kobiet przygotowujących się do ciąży, a także w okresie ciąży. Posiadamy odpowiednie aparaty USG, które pozwalają na wykonanie dokładnych badań w obecnie dostępnych technologiach 3D oraz 4D. Pozwala to na wykrycie we wczesnym stadium potencjalnego zagrożenia dla płodu oraz monitorowanie jego rozwoju w łonie matki.
  W naszych gabinetach zatrudniamy również odpowiednich specjalistów - ginekologów, endokrynologów oraz diabetologów, dzięki temu na miejscu nasze pacjentki otrzymują najwyższej jakości obsługę medyczną. Nasze gabinety są również odpowiednio wyposażone i przygotowane, dzięki czemu wizyty i zabiegi ginekologiczne odbywają się w przyjaznych i komfortowych warunkach.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »