Oftex - operacja zaćmy w Czechach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oftex - operacja zaćmy w Czechach

Zaćma (katarakta) to choroba oka, w której następuje stopniowy spadek przejrzystości własnej naturalnej soczewki. Niniejsze zmętnienie soczewki oka może spowodować stopniową utratę wzroku. Osoba z zaćmą ma zaburzenia widzenia, widzi szaro, jakby patrzyła przez mgliste szkło. Zaćma występuje najczęściej u pacjentów w podeszłym wieku.

Jedynym sposobem leczenia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Najpowszechniej stosowaną metodą usuwania zaćmy jest nowoczesna metoda ultradźwiękowa, którą dodatkowo można uzupełnić najnowszą metodą laserową. Operacja zaćmy jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem oczu.

OFTEX to nowoczesna Klinika Okulistyczna, zapewniająca kompleksową i specjalistyczną opiekę. Organizujemy zabiegi usuwania zaćmy (katarakty) w Klinice w czeskich Pardubicach w ramach dyrektywy transgranicznej. Dzięki temu operacja zaćmy odbywa się bez oczekiwania w kolejce do Narodowego Funduszu Zdrowia, a także zezwala na refundację z NFZ określonych kosztów leczenia poza granicami Polski. Realizujemy wszelkie formalności - sprawdź nasze zalety. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Operacja zaćmy nigdy nie była prostsza.
Wygraj z zaćmą i odzyskaj dawny wzrok!
oftex-opole.pl

Szczegóły strony www.oftex-opole.pl:

Podlinkuj stronę www.oftex-opole.pl:

Oftex - operacja zaćmy w Czechach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatologia Warszawa »

  Centrum Stomatologii Dentalife powstało w 2001 roku.
  Od początku istnienia staramy się zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę stomatologiczną na wysokim poziomie z wykorzystaniem zdobyczy współczesnej nauki. Ze swojej strony gwarantujemy pełen zakres zabiegów z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu medycznego oraz wykwalifikowanego personelu.
  Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Augustyn Gabinet Psychoterapii »

  Strona prywatnego Gabinetu Psychoterapii Katarzyny Augustyn, doświadczonego psychologa i psychoterapeuty. Katarzyna Augustyn specjalizuje się w psychoterapii psychodynamicznej dla dorosłych i młodzieży. Jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Organizuje również warsztaty psychoedukacyjne dotyczące m.in. komunikacji, asertywności i rozwoju osobistego.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZdrowieDlaWszystkich.pl - szpitale, kliniki, przychodnie, gabinety, poradnie, lekarze. »

  Pacjentom oddajemy do dyspozycji portal z wyjątkowo szeroką bazą, ponad 15 000 placówek medycznych, z danymi teleadresowymi, zakresem świadczonych usług medycznych i profilaktycznych. W znalezieniu pożądanych informacji wspiera nas kompletny system wyszukiwania. Decyzję o wyborze placówki możemy podjąć min. na podstawie certyfikatu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którym może pochwalić się szpital czy przychodnia, ale także komforcie pobytu, doświadczonym personelu lekarskim, pielęgniarskim, bardzo dobrej lokalizacji, godzinach otwarcia lub opiniach pacjentów.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Gabinet psychologiczny doświadczonego psychologa w Lublinie. Terapeuta oferuje pomoc zwłaszcza parom i rodzinom oraz osobom z depresją. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody terapii dzięki ciągłemu kształceniu i szkoleniom międzynarodowym.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Ginekolog Neurolog Warszawa »

  Alergolog Ginekolog Neurolog laryngolog Dermatolog Okulista Warszawa. Przychodnia na Ursynowie w Warszawie. Zapraszamy na konsultacje lekarskie do Kliniki Kabaty. Przyjmują tu uznani i bardzo dobrzy alergolodzy, ortopedzi, chirurdzy plastyczni. W Klinice wykonujemy zabiegi chirurgi plastycznej, zabiegi laryngologiczne. Posiadamy nowoczesne USG ortopedyczne i ginekologiczne. Zapraszamy do USG do naszej przychodni.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Diagnostyki Znamion Barwnikowych Czerniak »

  Centrum Diagnostyki Znamion jest placówką ukierunkowaną na diagnostykę i leczenie chorób skóry i tkanki podskórnej. Połączenie doświadczenia z zakresu chirurgii onkologicznej, dermatologii i wenerologii, medycyny estetycznej oraz najnowsze technologie medyczne pozwalają na szybkie, kompleksowe i profesjonalne przeprowadzenie procesu leczenia. Od 2003 roku stale doskonalimy się i rozwijamy zakres świadczonych usług. To wszystko pozwala nam budować trwałe, oparte na zaufaniu relacje z pacjentami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy zadowolenie oraz pełną satysfakcję.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • NLP Rybnik »

  Każdy kto chce wiedzieć do czego w psychoterapii stosowana jest tzw. drama Rybnik powinien zapisać sobie jako miasto, gdzie organizowane są właśnie takie warsztaty psychologiczne. Jeśli ująć zagadnienie w wielkim skrócie, technikę dramy teatralnej można przedstawić jako formę ekspresji twórczej, która służy pracy z określonym tekstem lub tematem, po to aby stworzyć inscenizację teatralną, która z kolei posłuży nam do interpretacji tematu zadanego uczestnikom oraz pomoże rozpoznać poziom głębokości rozumienia danego zagadnienia. Świadectwo ukończenia, po zaliczeniu dodatkowych warsztatów metodycznych, uprawnia uczestnika do uzyskania certyfikatu animatora dramy teatralnej. Usługi oferowane przez Ośrodek Homosum oferują szereg terapii, szkoleń, kursów, treningów, badań skierowanych zarówno do osób indywidualnych jak i do zakładów pracy, grup osób, pracowników branżowych. Proponujemy badania psychotechniczne, w tym badania kierowców, operatorów wózków jezdniowych, sędziów, kuratorów, detektywów, lekarzy. Nasza psychoterapia indywidualna i grupowa skierowana jest dla wszystkich, którzy tego potrzebują, od dzieci i młodzieży, po małżeństwa i całe rodziny.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Rodzinna Jacek Rymorz »

  Gabinet Stomatologia Rodzinna Jacek Rymorz w Cieszynie świadczy wysokiej jakości usługi obejmujące stomatologie estetyczną, dziecięcą, protetyke, chirurgie, endodoncję. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z dokładną ofertą.
  Pogotowie Stomatologiczne, dyżur 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka 24h - esperal Kraków »

  Esperal Kraków to nic innego jak ośrodek, który pomoże ci skończyć z nałogiem alkoholowym. Jesteśmy dla Ciebie dostępni non stop. W naszej ofercie jest opcja dojechania do pacjenta i wykonanie zabiegu w jego mieszkaniu. Zapewniamy całkowitą anonimowość. Wiemy, że to wstydliwy nałóg, a więc nasz zespół się do tego w 100% dostosował.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medevac.com.pl »

  Jeśli szukasz dla siebie profesjonalnego i niezwykle polecanego przez pacjentów miejsca do leczenia w regionie Łodzi, to bardzo dobrym miejscem dla Ciebie będzie centrum medyczne Medevac. Jest to ośrodek, jaki zapewnia dostęp do wielu utalentowanych i doświadczonych specjalistów, a także atrakcyjne ceny za usługi.

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »