Oftex - operacja zaćmy w Czechach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oftex - operacja zaćmy w Czechach

Zaćma (katarakta) to choroba oka, w której następuje stopniowy spadek przejrzystości własnej naturalnej soczewki. Niniejsze zmętnienie soczewki oka może spowodować stopniową utratę wzroku. Osoba z zaćmą ma zaburzenia widzenia, widzi szaro, jakby patrzyła przez mgliste szkło. Zaćma występuje najczęściej u pacjentów w podeszłym wieku.

Jedynym sposobem leczenia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Najpowszechniej stosowaną metodą usuwania zaćmy jest nowoczesna metoda ultradźwiękowa, którą dodatkowo można uzupełnić najnowszą metodą laserową. Operacja zaćmy jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem oczu.

OFTEX to nowoczesna Klinika Okulistyczna, zapewniająca kompleksową i specjalistyczną opiekę. Organizujemy zabiegi usuwania zaćmy (katarakty) w Klinice w czeskich Pardubicach w ramach dyrektywy transgranicznej. Dzięki temu operacja zaćmy odbywa się bez oczekiwania w kolejce do Narodowego Funduszu Zdrowia, a także zezwala na refundację z NFZ określonych kosztów leczenia poza granicami Polski. Realizujemy wszelkie formalności - sprawdź nasze zalety. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Operacja zaćmy nigdy nie była prostsza.
Wygraj z zaćmą i odzyskaj dawny wzrok!
oftex-opole.pl

Szczegóły strony www.oftex-opole.pl:

Podlinkuj stronę www.oftex-opole.pl:

Oftex - operacja zaćmy w Czechach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lek. med. Agnieszka Pasternak - spec. ginekolog-położnik. »

  Lek. med. Agnieszka Pasternak - spec. ginekolog-położnik.
  Specjalistyczny gabinet ginekologiczny. Ginekologia kompleksowo.
  Gabinet oferuje duży zakres usług położniczo-ginekologicznych.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diabetolog Wrocław »

  Strona diabetologa - lekarza specjalisty chorób wewnętrznych diabetologa nefrologa. Diagnostyka, porady. Leczenie powikłań cukrzycy: stopa cukrzycowa, uszkodzenie nerwów (polineuropatia) i nerek, oraz pozostałych chorób nerek z zakażeniami dróg moczowych włącznie.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia, wybielanie zębów, implanty - Awillo Warszawa »

  Klinika doktora Awiłło w Warszawie oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. W ofercie między innymi wybielanie zębów, implanty, tomografia komputerowa oraz szeroko pojęta stomatologia zachowawcza i chirurgia. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • InAltum Warszawa - lekarz psycholog, psychiatra, psychoterapeuta, neurolog, seksuolog, endokrynolog »

  In-Aaltum: psychoterapia, poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów. U nas uzyskasz solidne porady psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapeutyczne, neurologiczne, endokrynologiczne, dla dorosłych i dzieci.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Mimo tego, że leczenie niepłodności nie jest sprawą prostą i potrzeba na nie znaczną ilość czasu to są kliniki, które oferują znakomite efekty w tym zakresie. INVICTA niewątpliwie jest jedną z nich. Posiadamy oddziały w Gdańsku oraz w Warszawie. Można u nas zdiagnozować niepłodność dzięki takim badaniom jak badanie nasienia dla mężczyzn czy badania ginekologiczne w przypadku kobiet. Zapraszamy już dzisiaj, przekonaj się dlaczego zaufało nam tyle par!

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia DENT-MED »

  Centrum Stomatologii DENT-MED zostało założone przez lekarza dentystę Annę Olton w 2012r. Już wiele lat wcześniej, bo w 1985 roku Anna Olton otworzyła w Legionowie swój pierwszy gabinet, a było nim niewielkie pomieszczenie przy ulicy Hubala 3. Choć gabinet cieszył się wśród pacjentów dużą popularnością, jego założycielka nie czuła się z niego w pełni usatysfakcjonowana. Jej marzeniem było stworzenie centrum stomatologicznego, w którym pacjent mógłby otrzymać najwyższej jakości kompleksowe leczenie dentystyczne. Lata wytężonej pracy i zbieranego doświadczenia zaoowocowały powstaniem Centrum Stomatologii DENT-MED. Nazwa "Centrum" zobowiązuje, dlatego wśród wielu wspaniałych lekarzy pracują w nim lekarze specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii: ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii, periodontologii. Cały personel lecznicy: lekarzy, asystentki, recepcjonistki cechuje nie tylko fachowość, ale również ogromna życzliwość i otwartość na pacjenta, a ich pogoda ducha i poczucie humoru działają niekiedy bardzo odstresowująco!
  Centrum Stomatologii DENT-MED nieustanie rozwija się poprzez wyposażanie w nowoczesny sprzęt, wprowadzenie nowych technologii oraz wykwalifikowany personel. A wszystko po to, aby jej pacjenci mogli otrzymać leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOFIMED ginekolog karków »

  W centrum medycznym Sofimed odnajdą Państwo pełną ofertę usług medycznych z zakresu ginekologii, chirurgii, ultrasonografii i onkologii. Nasi ginekolodzy prowadza rady na temat miesiączkowania, dojrzewania, menopauzy, antykoncepcji dodatkowo właściwej higieny intymnej. Nasze usługi skierowane są również do kobiet ciężarnych, zajmujemy się prowadzeniem ciąży oraz przygotowaniem do porodu. Jest to również miejsce, w jakim wykonywane są badania, takie jak: cytologia, posiewy, badania mikrobiologiczne pochwy, biopsje i USG. Diagnozujmy i leczymy infekcje narządów płciowych, nadżerki, zaburzenia płodności, choroby nowotworowe, patologiczne zmiany szyjki macicy, piersi oraz skóry. W tym celu stosujemy także zabiegi chirurgiczne oraz laserowe. W propozycji centrum znajdują się również szczepienia przeciwko wirusom HPV. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka-Borowska - gabinet psychoterapii w Warszawie »

  Strona Agnieszka-Borowska.pl poświęcona jest informacji na temat gabinetu psychoterapeutycznego pani Agnieszki Borowskiej, prowadzonego od 2007 roku, który znajduje się w centrum Warszawy. Usługi psychoterapii skierowane są m.in. dla rodzin, par, osób indywidualnych, dorosłych, dzieci i młodzieży. Długość jej procesu jest uzależniony od tego, w jakim stanie emocjonalnym znajduje się pacjent oraz jak poważny jest jego problem. Stan pacjenta jest określany na pierwszym spotkaniu, gdzie można dokładnie określić częstotliwość przyszłych wizyt. Zazwyczaj są to mityngi dwu lub trzydniowe w tygodniu. Aby umówić się na wizytę, należy bezpośrednio skontaktować się z panią psycholog : telefonicznie, mailowo lub przyjść do gabinetu. Wartej uwagi jest link do bloga, z którego można dowiedzieć się ciekawostek psychologicznych, jak i również odnośniki do artykułów pani Borowskiej, które były publikowane w czasopismach. Na stronie Agnieszka-Borowska.pl, w pasku wyszukiwania, można odnaleźć intersujące nas fakty, ponieważ na bieżąco są dodawane informacje z dziedziny psychologii. Warto przeczytać i przeanalizować dostępne artykuły, aby dowiedzieć się, w jakim stanie emocjonalnym jesteśmy sami lub nasi bliscy. Psychoterapia obejmuje m.in. leczenie depresji, zaburzeń odżywiania, lęków i innych.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Wrocław - rehabilitacja - Bartosz Radojewski »

  Zajmujemy się leczeniem i diagnostyką schorzeń narządów ruchu. Działamy we Wrocławiu - ortopeda Bartosz Radojewski - Prywatna Praktyka Lekarska - chcemy zaoferować Państwu kompleksową opiekę w postaci badań, diagnostyki oraz rehabilitacji. Wykonujemy USG nie tylko narządów ruchu ale również: brzucha, tarczycy, piersi itp. Wykonujemy iniekcje kwasu hialuronowego i blokady dostawowe. Zajmujemy się terapią manualną.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie szpitali i dostosowanie oddziałów - Pracownia Architektoniczna FORMAT Jacek Wiśniewski »

  Prezentujemy Państwu ofertę biura doświadczonych architektów o specjalizacji - projektowanie szpitali. Dostosoujemy Państwa oddziały wielołóżkowe lub zmodernizujemy Zakład Opiekuńczo Leczniczy. Zapewnimy pełne wsparcie naszej pracowni architektonicznej w załatwieniu formalności w całym procesie prowadzenia inwestycji - budynku medycznego oraz zagospodarowania terenu wokół niego.

  Od wielu lat realizujemy projekty architektoniczne modernizacji szpitali. Nasz zespół specjalistów ma na swoim koncie projekty szpitali o powierzchni ponad kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych i oddziałów na kilkaset łóżek. Tworzymy projekty na miarę, zapewniamy najnowocześniejsze technologie, wysoki poziom techniczny, solidność i terminowość.

  Traktujemy zawsze indywidualnie każdy projekt i każdego inwestora. Analizujemy: potrzeby medyczne, zagospodarowanie terenu, infrastrukturę przyłącz mediów, normy bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania architektoniczne są elastyczne, umożliwiają dowolność rozkładu pomieszczeń w projektowanych budynków, specyficznych dla służby zdrowia.

  Priorytetem naszym są niskie koszty eksploatacji a jednocześnie estetyka i nowoczesny wygląd stworzonej bryły architektonicznej.
  Terminowość i kompetentne doradztwo, najwyższy standard usług projektowych, elastyczność to nasze atuty potwierdzone wieloma realizacjami.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »