Oftex - operacja zaćmy w Czechach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oftex - operacja zaćmy w Czechach

Zaćma (katarakta) to choroba oka, w której następuje stopniowy spadek przejrzystości własnej naturalnej soczewki. Niniejsze zmętnienie soczewki oka może spowodować stopniową utratę wzroku. Osoba z zaćmą ma zaburzenia widzenia, widzi szaro, jakby patrzyła przez mgliste szkło. Zaćma występuje najczęściej u pacjentów w podeszłym wieku.

Jedynym sposobem leczenia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Najpowszechniej stosowaną metodą usuwania zaćmy jest nowoczesna metoda ultradźwiękowa, którą dodatkowo można uzupełnić najnowszą metodą laserową. Operacja zaćmy jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem oczu.

OFTEX to nowoczesna Klinika Okulistyczna, zapewniająca kompleksową i specjalistyczną opiekę. Organizujemy zabiegi usuwania zaćmy (katarakty) w Klinice w czeskich Pardubicach w ramach dyrektywy transgranicznej. Dzięki temu operacja zaćmy odbywa się bez oczekiwania w kolejce do Narodowego Funduszu Zdrowia, a także zezwala na refundację z NFZ określonych kosztów leczenia poza granicami Polski. Realizujemy wszelkie formalności - sprawdź nasze zalety. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Operacja zaćmy nigdy nie była prostsza.
Wygraj z zaćmą i odzyskaj dawny wzrok!
oftex-opole.pl

Szczegóły strony www.oftex-opole.pl:

Podlinkuj stronę www.oftex-opole.pl:

Oftex - operacja zaćmy w Czechach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aware - psycholog i seksuolog »

  Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, lekarzy i psychoterapeutów. Nasze doświadczenie wynika z pracy w szpitalach, poradniach i uczelniach warszawskich: AM, UKSW, UW, SWPS. Udzielamy pomocy dorosłym, młodzieży i dzieciom.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdańsk - gabinet psychologii zorientowanej na proces »

  Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje jak i długoterminowa terapia – od kilku miesięcy do kilku lat. Stosując nowatorskie metody, które oferuje praca z procesem, gwarantujemy, że praca nad samym sobą jest ciekawa i prowadzi do konkretnych rozwiązań.

  Terapeuci w naszym gabinecie pracują metodą psychologii zorientowanej na proces. Jest to nowatorskie podejście traktujące człowieka jako całość, nie odrzucając żadnych jego części. Psychoterapia prowadzi do integracji tych elementów psychiki, które sprawiają różnego rodzaju trudności w życiu codziennym i relacjach. Oferujemy pomoc zarówno osobom w kryzysie, jak i tym, które chcą w długoterminowym procesie rozwinąć swoją osobowość i polepszyć ogólne funkcjonowanie.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Opole, Stomatolog Opole, Usuwanie ósemek opole, Chirurg Szczękowy Opole »

  Implanty Opole to strona na której zawarto wiele przydatnych informacji na temat implantów, zabiegów z zakresu chirurgii szczękowej i stomatologicznej takich jak SinusLift czy ekstrakcje ósemek ("zębów mądrości"). Na stronie umieszczono ciekawe animacje które w sposób schematyczny tłumaczą przebieg wszczepiania implantu.Strona ma stanowić bazę informacji dla ludzi z regionu Opola, Kędzierzyn Koźle, Brzeg, Nysa.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców - Pracownia Psychologii Pracy s. c. »

  Jesteśmy jednostką uprawnioną przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego do psychologicznych badań kierowców, psychologicznych badań operatorów urządzeń, psychologicznych badań operatorów ciężkiego sprzętu, pojazdów uprzywilejowanych.Godnym podkreślenia jest fakt istnienia naszej Pracowni od ponad 40 lat!Stawiamy nie tylko na przeprowadzenie badania psychologicznego i wydanie orzeczenia, ale przede wszystkim na edukację, zrozumienie sensu i istoty badań psychologicznych osób pracujących na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej.Zajmujemy się przeprowadzaniem psychologicznych badań kierowców, operatorów urządzeń, operatorów ciężkiego sprzętu, pojazdów uprzywilejowanych.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista neurolog - Zielona Góra, Lubuskie »

  Dr n. med. Dariusz Kotlęga - lekarz, specjalista neurolog, Zielona Góra.
  Aktualnie pracuję w Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze - udzielam porad neurologicznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Poza wizytą w gabinecie, można umówić się na prywatną wizytę domową w Zielonej Górze i innych okolicznych miejscowościach. Doświadczenie jako neurolog zdobyłem podczas pracy jako nauczyciel akademicki w Klinice i neurolog w poradni neurologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Neurologii w Szczecinie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDSHOP.PL Największy Sklep Medyczny w Polsce »

  Wiodący dostawca sprzętu medycznego dla domu i szpitali, oferuje szeroką gamę sprzętu medycznego i wyposażenia w tym m.in. stetoskopy, ciśnieniomierze, wagi, termometry, inhalatory i apteczki.
  Naszym celem jest zapewnienie studentom medycyny i lekarzom zrobienie wygodnych zakupów produktów medycznych z jednego miejsca on-line bez konieczności wychodzenia do centrum miasta.
  Sklep posiada w swojej ofercie również produkty dla użytkowników domowych takie jak:
  pulsometry, krokomierze, produkty dla dzieci, szczoteczki, produkty do masażu, i wiele wiele innych.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - dentysta Mielec »

  Nowoczesny, wyposażony w nowe rozwiązania gabinet stomatologiczny. Innowacyjne metody leczenia, nowoczesne szkolenia i kursy, w których uczestniczy personel pozwoliły nam na wybicie się na rynku regionalnym. Protezy, wybielanie zębów, stomatologia estetyczna i wiele innych usług, które oferujemy to unikalna oferta.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi medyczne na najwyższym poziomie - szpital prywatny Salve w Łodzi »

  Szeroki zakres usług medycznych o europejskim standardzie oraz wysoce wykwalifikowany personel z długoletnim stażem to jedne z podstawowych zalet, jakimi może pochwalić się prywatny szpital Salve w Łodzi. Wykonujemy specjalistyczne badania diagnostyczne, w tym badania refundowane przez NFZ. USG ciąży (zwykłe i genetyczne, USG 3D i USG 4D), USG szyi, USG tarczycy oraz innych narządów, badania kardiologiczne (echo serca, EKG wysiłkowe), EEG, RTG i in.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog 24h Warszawa »

  Psycholog 24h Warszawa
  Punkt Interwencji Kryzysowej
  Gabinet Psychoterapii
  Pomoc w zakresie: zaburzenia depresyjne, kryzysy małżeńskie, traumy, stany lękowe, problemy wychowawcze, przemoc, zaburzenia rozwojowe, uzależnienia.
  Formy pomocy: konsultacja, diagnoza interwencyjna, terapia krótkoterminowa, terapia długoterminowa, opinia psychologiczna, mediacja, testy psychologiczne, warsztaty.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Schelldent - Chirurgia stomatologiczna Bydgoszcz »

  Cierpisz na ból zęba, a może pojawił się ubytek, który wymaga leczenia? Bez względu na to, jaki masz problem natury stomatologicznej pogotowie dentystyczne Bydgoszcz, Toruń szybko przyjdzie Ci z pomocą. W firmie Schelldent pracuje dentysta, chirurg szczękowy, który znakomicie i profesjonalnie poradzi sobie z każdym problemem. W Schelldent nie tylko wyleczysz zęby, usuniesz ubytki, ale również możesz założyć implanty, dzięki czemu Twój uśmiech znów stanie się piękny. Schelldent to wysoka jakość usług, w przystępnej cenie.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »