OpenMedis - modele anatomiczne, modele anatomiczne 3D - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

OpenMedis - modele anatomiczne, modele anatomiczne 3D

OpenMedis to polski dystrybutor modeli anatomicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju modele anatomiczne - od tych prostych po bardzo dokładne reprodukcje ludzkich ciał (modele anatomiczne 3D)

Szczegóły strony www.openmedis.pl:

Podlinkuj stronę www.openmedis.pl:

OpenMedis - modele anatomiczne, modele anatomiczne 3D

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lipoliza liposukcja laserowa Warszawa »

  Komplet informacji o zabiegu medycyny estetycznej jakim jest lipoliza laserowa Warszawa. Porównanie efektów lipolizy za pomocą lasera i tradycyjnej liposukcji chirurgicznej. Porady i opinie o zabiegach odsysanie tłuszczu za pomocą lipolizy laserowej i iniekcyjnej. Zdjęcia przed i po zabiegu oraz filmy z jego przebiegu. Wszystko co powinno się wiedzieć przed przeprowadzeniem zabiegu, czynności przygotowawcze i efekty uboczne z jakim należy się liczyć.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Thyromine »

  Suplement diety Thyromine zawiera tylko naturalne składniki, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla Twojej tarczycy. Z tego też względu jest dostępny bez recepty i możesz kupić go wypełniając formularz na stronie internetowej produktu. Dajemy Ci dziewięćdziesięciodniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pastylka.pl Porozmawiajmy o zdrowiu »

  Pastylka.pl to serwis społecznościowy dla ludzi, którzy chcą porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych. Dzięki forom tematycznym i społecznościom skupiającym się wokół konkretnych problemów zdrowotnych użytkownicy mają szanse porozmawiać z ludźmi, których dotyczy ta sama choroba i podzielić się z nimi swoją wiedzą i pytaniami. Serwis zawiera ponadto opisy chorób oraz listy lekarzy, szpitali i ośrodków zdrowia.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Opieki Paliatywnej Caritas Diecezji Opolskiej w Starych Siołkowicach »

  Od czerwca 2003r. w wyremontowanym budynku po starym szpitalu z Starych Siołkowicach działa Centrum Opieki Paliatywnej Caritas Diecezji Opolskiej. W ramach Centrum Opieki Paliatywnej Caritas Diecezji Opolskiej funkcjonują dwa oddziały Hospicjum czyli Opieka Paliatywna - Terminalna oraz ZOL czyli Zakład Opieki Leczniczej.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia DENT-MED »

  Centrum Stomatologii DENT-MED zostało założone przez lekarza dentystę Annę Olton w 2012r. Już wiele lat wcześniej, bo w 1985 roku Anna Olton otworzyła w Legionowie swój pierwszy gabinet, a było nim niewielkie pomieszczenie przy ulicy Hubala 3. Choć gabinet cieszył się wśród pacjentów dużą popularnością, jego założycielka nie czuła się z niego w pełni usatysfakcjonowana. Jej marzeniem było stworzenie centrum stomatologicznego, w którym pacjent mógłby otrzymać najwyższej jakości kompleksowe leczenie dentystyczne. Lata wytężonej pracy i zbieranego doświadczenia zaoowocowały powstaniem Centrum Stomatologii DENT-MED. Nazwa "Centrum" zobowiązuje, dlatego wśród wielu wspaniałych lekarzy pracują w nim lekarze specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii: ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii, periodontologii. Cały personel lecznicy: lekarzy, asystentki, recepcjonistki cechuje nie tylko fachowość, ale również ogromna życzliwość i otwartość na pacjenta, a ich pogoda ducha i poczucie humoru działają niekiedy bardzo odstresowująco!
  Centrum Stomatologii DENT-MED nieustanie rozwija się poprzez wyposażanie w nowoczesny sprzęt, wprowadzenie nowych technologii oraz wykwalifikowany personel. A wszystko po to, aby jej pacjenci mogli otrzymać leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum okulistyki Centre de la Vision »

  Centre de la Vision to przede wszystkim centrum okulistyki, ale również poradnia diabetologiczna oraz poradnia chirurgii plastycznej. Oferuje szeroki zakres usług związanych z leczeniem chorób wzroku takich jak zaćma, jaskra, AMD, choroby siatkówki. Centrum okulistyki wykonuje również zabiegi laserowej korekcji wzroku (chirurgia refrakcyjna metodami PRK, LASEK, LASIK oraz EPILASIK).
  Usługi poradni diabetologicznej obejmują profilaktykę, diagnostykę i leczenie zaburzeń w gospodarce węglowodanowej organizmu.
  Do zadań poradni chirurgii plastycznej należą przede wszystkim konsultacje i kwalifikacje pacjentów do zabiegów plastycznych.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia USG Warszawa Wola - USG szeroki zakres »

  Pracownia USG Warszawa Wola - USG piersi, USG ślinianek, USG brzucha, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, USG jąder, USG prostaty, USG układu moczowego, USG tkanek miękkich.
  Nowoczesny, cyfrowy aparat. Lekarz z doświadczeniem od 2000 roku.

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Marcin Bogacz »

  Psychoterapia indywidualna i konsultacje dotyczą:

  - depresje spowodowane między innymi rozstaniem, żałobą, bezrobociem, przejściem na emeryturę,
  - konflikty rodzinne: zaniedbujący lub nadopiekuńczy rodzice, przemoc domowa, nadużywanie alkoholu,
  - konflikty małżeńskie: problemy seksualne, różnice temperamentu, rozczarowanie partnerem,
  - problemy zawodowe: zmiana zawodu, strach przed przełożonym, nękanie w pracy, zazdrość i zawiść w miejscu pracy,
  - lęki i fobie: np. bezsenność, fobia społeczna
  - nerwice: nerwice natręctw, adaptacyjne, lękowe, dysocjacyjne
  - współuzależnienie: Dorosłe Dzieci Alkoholików z rodzin Dysfunkcyjnych, uzależniony partner lub małżonek.
  - problemy egzystencjalne: sens życia, samotność, śmierć, wolność

  Mój gabinet jest też otwarty dla osób które chcą poznawać siebie i które mają potrzebę własnego rozwoju.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rotawirusy »

  Powstrzymajrotawirusy.pl to serwis informacyjny dla rodziców na temat zakażenia rotwawirusami i przebiegu choroby, która objawia się najczęściej biegunką u dzieci (niemowlaków) oraz męczącymi wymiotami trwającymi wiele godzin. W zamieszczonych materiałach filmowych nt. rotawirusów wypowiada się m.in. pediatra.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • PatronusMed - koncentratory tlenu »

  Patronus to firma z 10 letnim doświadczeniem w działalności na rynku sprzętu medycznego. Głównym kierunkiem naszej działalności jest udostępnianie sprzętu dla pacjentów z problemami oddechowymi.

  Posiadamy zarówno PRZENOŚNE jak i STACJONARNE koncentratory tlenowe.

  Koncentrator tlenu jest niezbędny dla osób z dużą niewydolnością oddechową. Mimo, że DTL jest kilkakrotnie tańsza niż leczenie hospitalizacyjne, NFZ realizuje tylko niewielki procent zapotrzebowania na sprzęt. Wychodząc naprzeciw potrzebom chorych firma
  Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu bez konieczności wpłacania kaucji. Na podstawie umowy dzierżawy udostępniamy naszym klientom koncentrator tlenu do tlenoterapii.

  Koncentrator tlenu - niski abonament

  Sprzęt dobieramy indywidualnie do zapotrzebowania chorego, według wytycznych i zaleceń lekarza.

  Miesięczny abonament zapewnia klientowi sprawnie funkcjonujące urządzenie z nowymi filtrami. otrzymuje sprawne i sprawdzone Nasza oferta zawiera również niezbędne materiały eksploatacyjne.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »