Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

Szczegóły strony rehab-terapia.pl:

Podlinkuj stronę rehab-terapia.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapeuta Warszawa »

  Strona terapeuty w Warszawie oferującego pomoc psychologiczną w trudnych sytuacjach życiowych. Psychoterapia indywidualna krótko- i długoterminowa osób dorosłych oraz w systemowej psychoterapii rodzinnej.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa - mapa psychologów stolicy »

  Szukasz terapeutów w blisko swojej pracy lub domu? Nasz portal oferuje swoistą mapę psychoterapeutów w Warszawie - każdy ośrodek czy praktyka psychologiczna polecana przez nas jest zaznaczona na mapie i przydzielona do danej dzielnicy. Dzięki temu możesz łatwo naleźć dobrego psychologa np na warszawskiej Ochocie.

  PsychoterapiaWarszawa.waw.pl dokonuje swoistej selekcji, zamieszczając tylko wybrane oferty psychoterapeutów prowadzących swe praktyki wg najlepszych zasad etyki pracy psychologa, mogących wykazać się odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. To mapa psychoterapeutów, której możesz zaufać.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapii Psychoanalitycznej- psycholog Toruń »

  Specjalistyczny Ośrodek Terapii Psychoanalitycznej w którym przyjmuje
  wybitna psychoterapeuta psychoanalityczny- Jolanta Liczkowska-
  Czakyrowa. Profesjonalna i indywidualna pomoc psychologiczna w
  postaci konsultacji oraz terapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cukrzyca »

  W naszym serwisie czeka na ciebie mnóstwo świeżych wiadomości związanych z cukrzycą. Poświęcamy temu całą naszą stronę, aby zagwarantować naszym czytelnikom jak najwięcej informacji, które będą im przydatne. Poruszamy na stronach mnóstwo kwestii, zarówno te podstawowe, jak i bardziej skomplikowane. Poczytasz o terapiach w cukrzycy, ruchu, dietach, powikłaniach. Osobne działy poświęcone są cukrzycy dorosłych, dzieci, ciężarnych. Poza tym zachęcamy też do odwiedzin forum internetowego i do zadawania pytań naszym ekspertom!

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Współczesna codzienność dla wielu ludzi jest wyzwaniem ponad siły. Problemy w pracy lub jej brak, kłopoty w życiu osobistym, tempo życia, zmiany, do których trzeba nieustannie się dostosowywać, a wreszcie towarzysząca nam godzina po godzinie presja i idący za nią stres – wszystko to sprawia, że coraz więcej osób popada w różnego rodzaju nałogi. Dla takich właśnie ofiar współczesnego świata otworzyliśmy nasz ośrodek, w którym oferujemy profesjonalne wsparcie i pomoc wszystkim, którzy cierpią z powodu takiego czy innego uzależnienia. Podczas dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta terapii nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra nauczy Cię, jak radzić sobie z wyzwaniami codzienności bez pomocy używek. U nas odzyskasz równowagę, zbierzesz siły do walki z nałogiem i wreszcie zdołasz się od niego uwolnić. Oferujemy także pomoc Twoim najbliższym (współuzależnionym) i zapewniamy pełną dyskrecję.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czopki Evaqu dla Pań w ciąży »

  Być może same zaparcia nie są w stanie zaszkodzić płodowi w łonie matki, aczkolwiek mogą wywołać ogromny dyskomfort u przyszłej mamy. Warto więc oszczędzić sobie problemów i bólu. Proponujemy proste rozwiązanie na zaparcia jakim są nasze czopki Evaqu - szczególnie polecane dla kobiet podczas ciąży i zaraz po niej. Są one w pełni bezpieczne dla płodu i przy tym bardzo skuteczne. Na stronie internetowej naszego prouktu zamieściliśmy wszelkie niezbędne informacje dotyczące opisywanego środka. Warto się z nimi zapoznać, dzięki temu mamy nadzieję, że problem Państwa zaparć odejdzie na zawsze w niepamięć.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie tlenem »

  Komora hiperbaryczna została wynaleziona w celu szkolenia żołnierzy z jednostek specjalnych, szczególnie spadochroniarzy oraz jednostek górskich, które są narażone na działanie wyższego ciśnienia.

  Później, powstała medycyna hiperbaryczna, która dzięki komorze jest w stanie leczyć lub wspomagać leczenie wielu schorzeń i chorób, takich jak na przykład: leczenie autyzmu, migreny, stwardnienia rozsianego, udaru mózgu czy wspomagająca odchudzanie.

  Proces ten nazywamy tlenoterapią i polega na wprowadzeniu pacjenta wraz z opiekunem do komory hiperbarycznej, w której jest poddawany działaniu wysokiego ciśnienia - odpowiednio 1,5 raza wyższe niż ciśnienie atmosferyczne. Oprócz tego, za pomocą maski tlenowej podawany jest do płuc tlen o większym stężeniu niż występujący w atmosferze.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Growshop Tanie Jaranie.pl »

  Growshop Tanie Jaranie, najlepszy sklep z akcesoriami ogrodniczymy, nawozy zagranicznych firm z Holandii, Wilekiej Brytanii, Kanady, Hiszpanii, Francji.
  Posiadamy w ofercie również filtry przeciwzapachowe, wentylacje, lampy hps, MH i LED. Oraz growboxy czyli namioty uprawne niezbędne do uprawy własnych warzyw i ziół w domu!
  O

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i powołania, świadczy usługi psychologiczne, w zakresie psychoterapii oraz coachingu kariery i osobistego w Krakowie i okolicach. Gabinet psychologiczny Anny Rekel znajduje się w centrum Krakowa w zabytkowym Browar Lubicz.
  Psycholog Anna Rekel współpracuję z Fundacją Psychoterapii Rodzinnej w Krakowie gdzie pomoga dzieciom i ch rodzinom powrócić do zdrowia psychicznego. Zakres opieki obejmuję psychoterapię indywidulną jak również grupowe formy pomocy psycholigcznej takie jak psychoterapia rodzinna oraz psychoterapia małżeńska i par. Każdy z tych form psychoterapii czy coachingu będzie dopasowana do potrzeb klienta.
  Do par małżeńskich jest skierowana psychoterapia małżeńska, charakterystyczną cechą tego typu sesji psychologicznej jest to, że na w spotkaniu nie biorą udziału dzieci i pozostali członkowie rodzinny, np. dziadzkowie. Dla osób indywidualnych wykorzystuje się coaching kariery jak i psychoterapia indywidulana. Warto dodać, że spotkania mogą odbywać w gabinecie psychologicznym lub na terenie miasta Kraków i okolic. Wizyty domową cieszą się dobrą opinią wśród dzieci.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - leczenie depresji, lęków, ChAD »

  Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, poradnictwo i diagnostyka w zakresie zaburzeń afektywnych i zaburzeń osobowości.
  Na stronie znajdziecie Państwo wartościowe informacje na temat rozpoznania i leczenia depresji, stanów lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, pomocy psychologicznej dla chorych na nowotwory i ich rodzin (program Simontona).
  Dostępne są na niej również narzędzia i testy dla osób zaniepokojonych swoim samopoczuciem: skala depresji Becka, Kwestionariusz Zaburzeń Nastroju, a także wskazówki jak pomóc sobie samodzielnie w przypadku zaburzeń depresyjnych.
  Zapraszam wszystkie osoby z rejonu Śląska do skorzystania z pomocy (gabinet znajduje się w centrum Katowic)

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »