Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

Szczegóły strony rehab-terapia.pl:

Podlinkuj stronę rehab-terapia.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pasożyty Człowieka - Zwalczanie i Suplementacja »

  Serwis poświęcony walce z naturalnymi wrogami człowieka bytującymi w naszym organizmie, glista ludzka, gronkowiec, grzybica, lamblie, tasiemczyce, skuteczność kuracji oczyszczającej jest potwierdzona medycznie przez lekarzy, odpowiednia dieta pomaga w pozbywaniu się pasożytów ciesząc się zdrowiem przez długie lata.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • HIRUDOTERAPIA GABINET MEDYCYNY NATURALNEJ »

  http://bonexpoznan.pl/nSerdecznie zapraszam na stronęn\\\\\\\"GABINETU MEDYCYNY NATURALNEJ BONEX\\\\\\\".nnNa stronie znajdą Państwo informacje, które przybliżą czym się zajmuję.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzdęcia i gazy jelitowe »

  Dowiedz się jak skutecznie wyleczyć wzdęcia brzucha oraz inne problemy trawienne, takie jak choroba refluksowa. Opublikowaliśmy i staraliśmy się umieścić wszelkie dostępne wskazówki traktujące na temat wzdęć i problemów trawiennych, które udało nam się wysegregować i zaprezentować w jasnej formie. Chcielibyśmy i trzymamy kciuki za to, że artykuły i wskazówki umieszczone w tym serwisie, okażą się odpowiednie i przypadną do gustu naszych czytelników i osób borykających się z tego typu chorobami układu trawiennego. Dzięki wiedzy zawartej na opisywanym portalu, dowiedzą się Państwo dzięki czemu profilaktycznie zapobiegać wzdęciom oraz jakie są sposoby na wzdęcia. Opisujemy również najczęściej spotykane przyczyny wzdęć. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym sklepem zielarskim, prezentujemy również artykuły na temat ziołowego sposoby zapobiegania wzdęciom. Serdecznie zapraszamy na nasze strony już teraz!

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie - Psychoterapia »

  Witamy serdecznie w poradni Statek w Warszawie. Pomożemy w ciężkich sytuacjach życiowych. Psychoterapeuta rozwiąże nasze problemy. Dzięki psychoterapii dla dorosłych i dzieci nasi pacjenci znów cieszą się życiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MML - klinia leczenia metodą koblacji »

  Nasza strona internetowa niechrapanie.pl zawiera wiele bardzo ciekawych informacji medycznych, związanych między innymi z: przyczyniami chrapania i objawami bezdechu śródsennego, diagnostyką oraz rodzajami zabiegów które wykonuje nasze Centrum Medyczne. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych, lub borykających się z problemami chrapania i/lub bezdechu, do zapoznania się z ciekawymi artykułami, tworzonymi przez lekarzy specjalistów (m.in. otolaryngologa i laryngologów) i usługami świadczonymi przez Centrum Medyczne MML.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Cenpil Gliwice »

  Przychodnia lekarska Cenpil Gliwice świadczy usługi medyczne w ramach NFZ pacjentom z terenu Gliwic, Zabrza oraz okolic. Do dyspozycji pacjentów jest nowe laboratorium medyczne oraz kolumna transportu sanitarnego.
  Cenpil świadczy również usługi w zakresie medycyny pracy, badań profilaktycznych, badań kierowców, kardiologa, okulisty, laryngologa.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Łódź »

  Możliwości obecnej stomatologii pozwalają dziś na bezpieczną poprawę wyglądu zębów. Jednym z częściej występujących problemów u pacjentów są przebarwienia oraz ciemny kolor zębów. Okazuje się, że warto wybrać się do lekarza stomatologia, ocenić która z metod wybielania zębów jest dla najbardziej komfortowa i rozpocząć bezpieczny proces wybielania zębów. W Łodzi istnieje wiele gabinetów stomatologicznych, gdzie pod opieką lekarza dentysty można poprawić wygląd zębów. Jednym z nich jest godny polecenia gabinet stomatologiczny w Łodzi. Oferuje on kilka metod wybielania, w tym również metody stosowane chętnie przez prezenterów telewizyjnych oraz zapożyczone z USA. Konieczne jest uprzednie badanie jamy ustnej celem wykluczenia przeciwwskazań. Dlatego nie warto podejmować się takich zabiegów samemu.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detoks, odtrucie alkoholowe, detoksykacja »

  Skuteczny detoks to pierwszy krok w walce z uzależnieniem. Detoksykacja ma na celu oczyszczenie organizmu z trujących toksyn i stanowi podstawę do życia bez substancji uzależniającej. Ten typ terapii dotyczy osób uzależnionych głównie od: alkoholu, narkotyków, leków, czy innych ubocznych produktów. Detoks minimalizuje intensywność odczuwalnych dolegliwości związanych z odstawieniem używki.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień - klinika NGM »

  Leczenie uzależnień w klinice NGM odbywa się pod nadzorem doświadczonego specjalisty, który bezbłędnie diagnozuje chorobę a następnie ordynuje odpowiednie leczenie. Warto zgłosić się do tej kliniki jeśli u siebie lub swoich bliskich rozpoznamy choćby pierwsze symptomy uzależnień.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Sosnowiec »

  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii Sosnowiec i okolice. Mgr Leszek Albert, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP nr 238). Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy psychologa. Pomoc w zakresie zaburzeń lękowych (m.in. ataki lęku panicznego, fobie), depresji, przewlekłego stresu, trudności w relacjach z bliskimi. Specjalizacja w pracy z dorosłymi oraz młodzieżą. Możliwość uzyskania wielowymiarowej diagnozy psychologicznej. Terapia indywidualna prowadzona w ścisłej współpracy z psychiatrą oraz terapeutami rodzinnymi w Ośrodku Terapii i Psychoedukacji “Kompas” w Będzinie, ul.Modrzejowska 27. Dogodny dojazd z miast: Będzin, Czeladź, Katowice, Dąbrowa Górnicza.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »