Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

Szczegóły strony rehab-terapia.pl:

Podlinkuj stronę rehab-terapia.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Depresja - odpowiedzi na pytania »

  Depresja. Przystępnie o problemie. Za kanwę artykułu posłużyły pytania zadawane przez chorych w gabinecie psychiatrycznymnDefinicja, rozpoznanie i rodzaje, przyczyny. Możliwości pomocy sobie, leczenie. Test depresji Becka do samodzielnego wypełnienia.nKontakt z lekarzem. Polecany szczególnie dla chorych lub ich rodzin/ opiekunów

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Radom Badania Lekarskie Analizy Medyczne MEDICA »

  Laboratorium medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICA RADOM Laboratorium Analiz medycznych to znane na radomskim rynku usług medycznych Gabinety lekarskie i Medyczne laboratoria diagnostyczne. Jeśli chcesz zrobić badania lekarskie, podstawowe czy okresowe, badanie krwi moczu kału, badanie na lamblie lambrie, badanie hormonów, aspat alat, badanie w ciąży, zbadać krew, elektrolity, próby wątrobowe, przeprowadzić diagnostykę anemii, infekcji, cukrzycy, zbadać markery nowotworowe, a nie wiesz gdzie takie badanie szybko i wygodnie uzyskując wiarygodne wyniki bez powtarzania badań wykonanych źle, to nie szukaj dłużej, przyjedź do naszego nowoczesnego laboratorium w Radomiu, znajdującego się w centrum miasta, z wygodnym dojazdem, miejscem do zaparkowania, wygodną poczekalnią. Badania te możesz wykonać prywatnie bez skierowania, lub przez zlecenia swojego lekarza ze skierowaniem. Zapewniamy zróżnicowany cennik, i przystępne ceny wykonywanych przez nas badań i analizy medycznej. Dokładna cena badań zależy od wielu czynników, i podawana jest na bieżąco w przychodni. Mamy specjalne podejście do badań najmłodszych, dzieci mogą liczyć na nasze niekonwencjonalne bezstresowe podejście do badań i możliwie bezboleśnie - bezbolesny pobór próbek. Wykonujemy badania podstawowe z zakresu hematologii, koagulogii, biochemii, analityki ogólnej, endokrynologii (TSH, PSA, hormony płciowe), chemii klinicznej serologii grupy krwi autoimmunologii bakteriologii mykologii i genetyki.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzuć Palenie, Szkolenie motywacyjne rzucanie palenia papierosów »

  RZUĆ PALENIE RAZ NA ZAWSZE.

  Serdecznie zapraszam do udziału w niezwykle motywacyjnym szkoleniu poświęconemu tylko jednemu celowi – RZUCENIE PALENIA RAZ NA ZAWSZE.

  Uczestnicy mojego Szkolenia otrzymają potężną dawkę motywacji do rozstania się z nałogiem. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda, która nie wiąże się z fizycznym cierpieniem po odstawieniu nikotyny. Ponad 90% uczestników moich szkoleń jest zdecydowanych zaraz po ukończeniu sesji na przejście przez rozżarzone węgle i całkowitą rezygnację z nałogu. Jest to tak silne przeżycie emocjonalne i duchowe, oraz zastrzyk pozytywnej adrenaliny i energii życiowej gwarantujących pełen sukces w RZUCENIU PALENIA RAZ NA ZAWSZE.

  Samo przejście po węglach jest zapięciem pewnej klamry, uwieńczeniem szkolenia. Ma ono wymiar symboliczny i przeznaczone jest tylko dla osób chętnych. Skuteczność mojej metody jest taka sama dla osób, które nie zdecydowały się na przejście.

  Uczestnicy niczego się wyrzekają, nie tęsknią za papierosem, nie występuję wzmożony apetyt, brak chęci zapalenia choćby „jednego na próbę” . Jest to efekt możliwy do osiągnięcia tylko naturalną metodą silnej własnej motywacji i determinacji  Ja gwarantuję absolutnie rewolucyjną zmianę myślenia o nałogu, oraz całkowite przeorientowanie myślenia palacza za pomocą wybranych najskuteczniejszych metod, które wypracowałem podczas mojego 10 letniego doświadczenia.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomocwproblemach »

  PROBLEMY OSOBISTEUZALEŻNIENIAPROBLEMY SZKOLNE I ROZWOJOWEDEPRESJE, ANOREKSJA, OTYŁOŚĆZadzwoń i umów się na spotkanie a zobaczysz, że perspektywa jutrzejszego poranka może stać się miłą i obiecującą wizją przyszłości. Tel:512545525

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet chirurgii i urologii dziecięcej - dr n. med. Marcin Polok »

  W gabinecie oferuję pełen zakres usług medycznych w dziedzinach chirurgia dziecięca i urologia dziecięca, w tym konsultacje specjalistyczne, diagnostykę oraz leczenie. Skuteczne leczenie takich chorób u Dzieci jak m.in.: moczenie nocne, nietrzymanie moczu, wnętrostwo, stulejka etc. Gabinet znajduje się we Wrocławiu.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie choroby alkoholowej »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Fundacji Droga z Dąbrowy Górniczej. Jesteśmy organizacją pozarządową świadczącą usługi no profit. Pomagamy osobom chorym psychicznie oraz uzależnionym. Istniejemy już od 2005 roku i prowadzimy wiele projektów edukacyjnych mających na celu uchronić osoby zagrożone uzależnieniami. Naszymi głównymi zadaniami są promocja zdrowego trybu życia, promocja zdrowia psychicznego oraz trzeźwości w śród ludzi, leczenie ludzi uzależnionych oraz mających problemy na tle psychicznym, zapobiegamy wykluczeniom społecznym. Naszymi głównymi punktami jest edukacja, profilaktyka, psychoterapia. Nasza fundacja oferuje szeroki zakres usług w ramach ubezpieczeń z NFZ. W skład oferty z NFZ wchodzi leczenie nerwicy, terapia zaburzeń nerwicowych, terapię choroby afektywnej dwubiegunowej. Jeśli któryś z wymienionych powyżej problemów jest twoim utrapieniem koniecznie zgłoś się do naszej fundacji. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów psychologów którzy chętnie udzielą wszelkiej pomocy. Wejdź już teraz na stronę Fundacji Droga i sprawdź całą bogatą ofertę.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czyraki Skóry Przyczyny Objawy Leczenie - Kompendium Wiedzy. »

  Czyraki skóry to stosunkowo powszechna choroba, o której zdecydowanie warto wiedzieć więcej. Dlatego też zapraszamy do odwiedzenia strony CzyrakiSkory.pl - o czyrakach skóry wiemy wszystko.Czyrak to jedna z najpowszechniej występujących chorób skóry. Jest to rodzaj zapalenia mieszka włosowego oraz jego otoczenia wywołanego przez bakterie. Czyrak to jedna z najpowszechniej występujących chorób skóry. Jest to rodzaj zapalenia mieszka włosowego oraz jego otoczenia wywołanego przez bakterie.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Łupież Różowy Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium. »

  Wszystkich tych, których zainteresowało takie schorzenie jak łupież różowy - tzn. informacje o tej chorobie, chcielibyśmy odesłać na tę stronę internetową. Wszelkie informacje są wartościowe i jasno napisane.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Gabinet Terapeutyczny MOTYL »

  Gabinet MOTYL w Ustroniu oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną, logopedyczną i psychiatryczną dzieciom oraz osobom dorosłym. Specjalizujemy się w terapiach: indywidualnych, grupowych, rodzinnych, dzieci, par i małżeństw. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu (do późnych godzin wieczornych). Dostosowując ofertę do potrzeb najbardziej wymagających pacjentów, uruchomiliśmy możliwość prowadzenia sesji psychoterapeutycznych przez Internet. Dlaczego warto nam zaufać? 1. Dbamy o prywatność naszych pacjentów. Nasz gabinet położony jest w spokojnym i dyskretnym miejscu, z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miejskiego. Terminy poszczególnych spotkań ustalamy biorąc pod uwagę konieczność zachowania poufności i anonimowości wszystkich naszych pacjentów, a także minimalizacji ryzyka styczności z osobami postronnymi; 2. Jesteśmy dostępni przez siedem dni w tygodniu (również wieczorami). Nie mamy odgórnie ustalonych godzin przyjęć, lecz dostosowujemy czas pracy do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Jesteśmy dostępni codziennie do późnych godzin wieczornych (również w soboty i niedziele); 3. Nasz gabinet jest przyjazny dzieciom. Szczególną wagę przywiązujemy do komfortu i bezpieczeństwa naszych najmłodszych pacjentów; 4. Oferujemy możliwość prowadzenia sesji psychoterapeutycznych przez Internet.

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczeniezylakow.com »

  Żylaki kończyn dolnych są zdrowotnym problemem wielu Polaków, mowa o 62% więc skala choroby jest bardzo duża. Głównym czynnikiem mającym wpływ na rozwój żylaków mają nasze geny oraz styl życia. Mowa o braku aktywności fizycznej, wielogodzinne stanie lub siedzenie oraz dieta, a także palenie papierosów.nnLeczenie żylaków należy rozpocząć natychmiast jak pojawią się na naszych nogach, ponieważ nieleczona przewlekła niewydolność żylna, może doprowadzić do zakrzepicy, a zaś ta nawet do zgonu.nnUsuwanie żylaków trwa około 3 godzin i jest to zabieg małionwazyjny, czyli po zabiegu pacjent wraca o własnych siłach do domu, a po kilku dniach do normalnej aktywności fizycznej.nnNowoczesne techniki leczenia stają się coraz bardziej popularne w klinikach medycznych w Polsce i decyduje się na nie coraz więcej Polaków, gdyż zdają sobie sprawę z możliwych konsekwencji, a także dlatego że cena leczenia żylaków w takich miastach jak Warszawa jest dużo niższa, niż kilka lat temu.nnZnając starą maksymę "łatwiej zapobiegać, niż leczyć" zachęcamy do zapoznania się z profilaktyką i unikaniem stylu życia, który może mieć wpływ na pojawienie się niewydolności żylnej, pajączków na nogach, czy wprost samych żylaków nóg. nnPo pierwsze lekki sport, który uruchomi pompę i pozwoli aby krew sprawnie krążyła w nogach np basen, jazda na rowerze i unikanie obciążeń, wielogodzinnego siedzenia. Należy zdać sobie sprawę, że jeżeli mamy rozpoznaną chorobę, to nie pomogą maści i kremy

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »