Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

Szczegóły strony rehab-terapia.pl:

Podlinkuj stronę rehab-terapia.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Trądzik »

  Dermatologia-tradzik.pl to porady dotyczące usuwania trądziku, jego leczenia i diagnozowania rodzaju występowania. Problem estetyczny często jest mniejszy niż psychologiczny szczególnie dla nastolatek - stąd ważna jest opinia lekarza, wsparcie rodziców a czasami i psychologa. Najskuteczniejsze metody, także niekonwencjonalne, w walce z trądzikiem. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Forum tradzik.info.pl przeznaczone jest głównie dla osób którzy zmagają się z trądzikiem. Dyskutujemy tutaj o rozmaitych metodach stosowanych w leczeniu i pielęgnacji skóry z różnymi niedoskonałościami. Omawiamy skuteczność różnorodnych leków i kosmetyków dostępnych bez recepty, oraz skuteczność zabiegów medycyny estetycznej przeprowadzanych w w celu pozbycia się nieestetycznych śladów potrądzikowych. Forum zostało dokładnie przemyślane czego efektem jest podzielenie witryny na starannie przygotowane działy. Każdy gość odwiedzający nasz serwis, po zarejestrowaniu może bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów stać się pełnoprawnym użytkownikiem forum mającym pełne prawo do wyrażania swoich poglądów i wypowiedzi. Dbamy o szatę graficzną a dzięki codziennej moderacji wpisów strona stoi na wysokim poziomie merytorycznym. Forum to ma służyć wymianie doświadczeń osób chorych na to uciążliwe schorzenie.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy, żylaki odbytu. Hemoroidy to powiększone pętle żylne wokół odbytu. Hemoroidy, leczenie polega na usunięciu guzków krwawniczych. Serwis zawiera wiele ciekawych informacji na temat tego schorzenia. Znajdziesz to bazę placówek medycznych z całej Polski zajmujących się leczeniem hemoroidów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, Psychoterapeuta Wrocław »

  Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach i zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii? Zapraszamy Cię do skorzystania z pomocy zespołu doświadczonych psychoterapeutów.
  Świadczymy profesjonalną pomoc psychologiczną (psychoterapia indywidualna oraz psychoterapia małżeńska) osobom oraz parom, które:
  - cierpią z powodu kryzysów życiowych,
  - doświadczają objawów nerwicowych i depresji,
  - odczuwają brak poczucia sensu i celu życia,
  - cierpią z powodu szeroko pojętych stanów lękowych,
  - przeżywają problemy emocjonalne,
  - przeżywają żal po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć bliskiej osoby),
  - zmagają się z problemami zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia),
  - pragną rozwiązać problemy w relacjach z rodzicami, partnerami, dziećmi i współpracownikami,
  - pragną zbudować trwałe poczucie własnej wartości,
  - chcą poprawić jakość funkcjonowania i przeżywania swojego związku,
  - chcą rozwijać swój ukryty i niewykorzystany potencjał, by lepiej, pełniej i szczęśliwiej żyć.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vitanea »

  Wspaniałą alternatywą dla medycyny tradycyjnej, która wielokrotnie wymaga agresywnych metod leczenia, jest medycyna naturalna. Przy odpowiednim doświadczeniu i wiedzy, za pomocą niekonwencjonalnych procedur można uzyskać tak samo satysfakcjonujące efekty jak przy medycynie konwencjonalnej. Nasz gabinet proponuje usługi właśnie z obszaru medycyny naturalnej, takie jak diagnostyka metodą dr Volla czy Vegatest, oraz kuracja muzykoterapią i biorezonansem. Dodatkowo pomagamy pacjentom w leczeniu uzależnień, diagnozowaniu alergii oraz w regeneracji ciała i umysłu. Zapraszamy do zapoznania się z metodami naszego kompetentnego personelu.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o nadżerce u kobiet »

  Nadżerka to popularna choroba pojawiająca się u kobiet – jest to ubytek błony śluzowej lub całego naskórka z okolic pochwy, macicy lub szyjki macicy. Nie jest to groźna choroba jednak może być niekiedy czasami uciążliwa poprzez swoje objawy. Bardzo rzadko też występują po niej jakiekolwiek powikłania. Odwiedź nasz serwis i dowiedz się więcej na temat nadżerki – o jej sposobach leczenia i objawach które pomogą ci w rozpoznaniu tej choroby.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Magdalena Staszewska - leczenie psychoterapeutyczne w Warszawie »

  Gabinet psychoterapii mieszczący się na ul. Suzina 3 w Warszawie, jest prowadzony przez panią Magdalenę Staszewską, która stałe współpracuje z panią psycholog Agnieszką Borowską. Pani Magdalena Staszewska ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz wysokie kwalifikacje, ponieważ ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii w Warszawie. Ukończyła liczne szkolenia i odbyła staże, które podniosły jej zdolności zawodowe. Pani Magdalena Staszewska oferuje szeroki zakres pomocy i może dobrać taki jej rodzaj, aby był jak najbardziej adekwatnie dobrany do osoby. Jeżeli cierpisz na ciągłą depresję, masz zaburzenia lękowe, problemy w pracy, związku, szkole, masz zaburzenia odżywiania bądź chcesz wyjść z nałogu, to zgłoś się do gabinetu psychoterapii pani Magdaleny Staszewskiej. Możliwy jest wybór sposobu leczenia. Przewidziane są konsultacje, psychoterapia indywidualna. Gabinet otwarty jest od poniedziałku do piątku od 8 do 21, a także w soboty od 9 do 14. Ceny wizyt różnią się w zależności od godzin: od 8 do 17 koszt wynosi 80zł, w pozostałe 110zł, a w soboty 130zł. Oprócz psychoterapii w Warszawie, dostępny jest także mentoring dla studentów i absolwentów psychologii. Mentoring są to konsultacje, które pomogą w postawieniu pierwszych kroków w zawodzie i odnalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania na temat psychoterapii.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Naturalna - Terapia Manualna »

  Jeżeli
  nie możesz spać i pracować,
  cierpisz z powodu bólu lub innych dolegliwości,
  dotychczasowe leczenie jest nieskuteczne,
  nie można znaleźć przyczyny dolegliwości,
  dolegliwości nawracają,
  środki przeciwbólowe nie działają lub źle wpływają
  jesteś zmęczony, zestresowany, zniechęcony i nie masz nadziei na poprawę
  Nie ma co czekać

  Wszystkie Terapie wykonane są według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

  Terapia Manualna
  Bezpieczne ustawianie kręgosłupa (miękkie, nieinwazyjne) oraz stawów (wszelkie „wybicia”, „skręcenia”, kontuzje i inne urazy). Korygowanie wad postawy i rehabilitacja. Metoda daje wspaniałe efekty przy takich schorzeniach jak: rwa kulszowa, dyskopatia, wszelkie bóle pleców itp.
  Ustawianie jest poprzedzone masażem chińskim, który daje doskonałe efekty przy likwidowaniu napięć mięśniowych, mięśniobólach, bólach stawów. Masaż wykonywany jest na kanałach energetycznych, co daje terapeucie również możliwość wpływania na pracę poszczególnych organów wewnętrznych organizmu. Metoda ta nie wymaga rozbierania się, wystarczy luźniejsze ubranie.

  inne
  Masaż Tajski, Radiestezja, Hipnoterapia, Ziołolecznictwo,

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łupież Różowy Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium. »

  Wszystkich tych, których zainteresowało takie schorzenie jak łupież różowy - tzn. informacje o tej chorobie, chcielibyśmy odesłać na tę stronę internetową. Wszelkie informacje są wartościowe i jasno napisane.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin i par. Terapia uzależnień Warszawa. »

  Dobry psycholog z Warszawy zaprasza na terapię rodzin i par oraz terapię uzależnień w swoim gabinecie na Muranowie lub terapię online na Skypie. nNazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutom z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.nProwadzę prywatną praktykę psychologiczną w Warszawie.nW swojej pracy opieram się na zasadzie otwartości na drugiego człowieka, indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, jego potrzeb i problemów. Służę pomocą w poszukiwaniu rozwiązań w życiowych kryzysach i w leczeniu uzależnień (behawioralne i od środków). nUdzielam konsultacji i pomocy psychologicznej w następującym zakresie:n• terapia rodzinn• terapia par n• psychoterapia indywidualnan• interwencja kryzysowan• terapia uzależnieńn• diagnoza psychologiczna n• diagnoza zawodowanPracuję z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia natury psychicznej oraz z osobami, które potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z problemami codziennego życia.nZapraszam na rodzinne lub indywidualne spotkania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.nWspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów i uruchomimy osobiste zasoby, które skutecznie pomagają wyjść z kryzysu i dają możliwości dla dalszego rozwoju.nnZapraszam do pierwszego kontaktu. O mnie i mojej pracy przeczytają Państwo na szczepaniak-psychology.eu ni posłuchają na youtube.com/watch?v=B4lfA_wDMwQ&feature=youtu.be

  Data dodania: 24 12 2016 · szczegóły wpisu »