Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

Szczegóły strony rehab-terapia.pl:

Podlinkuj stronę rehab-terapia.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie Alkoholizmu »

  Współcześnie, koszty związane ze spadkiem wydajności pracowników nadużywających alkoholu są niezwykle trudne do oszacowania. Trudności techniczne i metodologiczne nie pozwalają na precyzyjne oszacowanie wielkości strat zawiązanych z wpływem picia alkoholu na straty ekonomiczne w miejscu pracy. Szacunki badaczy amerykańskich, odnośnie kosztów zmniejszenia wydajności z powodu nadużywania alkoholu w roku 1985 wynoszą ponad 27 miliardów dolarów, w roku 1980 aż 54 miliardów dolarów. Rozbieżność pomiędzy dwoma podstawowymi źródłami badań są bardzo duże. Osłabienie wydajności pracy z powodu nadużywania alkoholu przez pracowników, jest jedną z trzech podstawowych kategorii kosztów zdrowotnych i społecznych...

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Terapia hipnozą - doświadczony hipnoterapeuta kliniczny, Artur Sołtys, pomoże w problemach osobistych i zdrowotnych.

  W szerokim spektrum przypadłości poddających się bardzo dobrze leczeniu hipnoterapią są m.in.:
  - problemy z samooceną,
  - brak wiary w siebie,
  - fobie (lęki),
  - problemy psychosomatyczne,
  - uzależnienia (tytoń, alkohol, substancje odurzające),
  - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
  - depresja,
  - zaburzenia łaknienia (otyłość, anoreksja, bulimia),
  - problemy seksualne.

  Hipnoterapia pomaga również odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości, zrozumieć lepiej siebie, swoje zachowania, wzmocnić psychikę, odkryć swoje talenty i zdolności, odnaleźć drogę życiową.

  Spotkania w Krakowie, Katowicach oraz w Gliwicach.
  Kontakt tel. 517464325, e-mail: artur@hipnosfera.pl, strona internetowa: www.hipnosfera.pl

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego OPRO zajmuje się profesjonalną psychoterapią osób dorosłych. Oferta Placówki skierowana jest od osób które:

  - chcą lepiej poznać siebie i swoje zachowania,
  - chcą zmienić swoją sytuację osobistą lub zawodową,
  - chcą budować lepsze relacje z najbliższymi,
  - czują się nieszczęśliwi i nierozumiani,
  - są zdecydowani na to by zacząć zmiany w swoim życiu,
  - chcą lepiej komunikować się z innymi,
  - czują się zagubieni i szukają sensu,
  - czują, że mogliby lepiej funkcjonować w życiu codziennym,
  - przeżywają depresję.

  Proponujemy:
  konsultacje psychologiczne,
  psychoterapię indywidualną i grupową,
  psychoterapię par i małżeństw.
  Ośrodek znajduje się w miejscu o dogodnym dojeździe z centrum Warszawy.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie, Odgrzybianie, Ozonowanie »

  OSUSZANIE i pomiar wilgociOZONOWANIE- usuwanie zarazków, pleśni, zapachówINIEKCJA CIEKŁOKRYSTALICZNAODGRZYBIANIE- usuwanie pleśniWYPOŻYCZENIE urządzeń osuszającychOCZYSZCZANIE ciśnienioweTERMOWIZJA- obrazowanie wilgociDEZYNFEKCJA czyszczenie parąUKŁADANIE podłóg

  Data dodania: 28 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia zdrowia psychicznego DaVinci w Krakowie »

  Nasze Centrum Medyczne Da Vinci oferuje kompleksową rehabilitacje w schorzeniach zdrowia psychicznego oraz rehabilitację dzieci. Nasz personel ma styczność z uznanymi na całym świecie metodami

  terapeutycznymi. Celem naszej poradni zdrowia psychicznego jest pomoc w osiągnięciu pełnej satysfakcji z życia imtymnego, uwierzenia w siebie oraz w swoje możliwości w tworzeniu nowej jakości

  relacji między partnerami. Służymy pomocą także w tworzeniu nowej jakości waszego życia, poprzez terapie partnerów nakierowaną na odbudowę relacji intymnych w związku.

  Mając na uwadze dobro osób zmagających się z problemami natury psychicznej, a przede wszystkim nową ofertę w zakresie dostępności do medycznych usług psychiatrycznych -serdecznie zapraszamy

  Państwa do współpracy, której celem będzie zabezpieczenie potrzeb leczenia i terapii klientów zgłaszających się do Poradni Zdrowia Psychicznego.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Tomasz Poboży »

  Specjalista lekarz ortopeda traumatolog. W swojej praktyce ortopedycznej diagnozuję za pomocą USG oraz zajmuję się leczeniem problemów ortopedycznych. Propaguję zdrowy styl życia i aktywność sportową, na zdrowie swoich pacjentów patrzę holistycznie.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Ustroń »

  Logopeda Ustroń - posiadam nowoczesne specjalistyczne wyposażenie poradni w oprogramowania komputerowe (specjalistyczne programy logopedyczne i pedagogiczne), echokorektor, wibratory językowe, specjalistyczne pomoce logopedyczne niezbędne do prowadzenia terapii.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompletny Detoks Wrocław »

  Zapraszamy na detoksykację alkoholową w naszym ośrodku we Wrocławiu. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Co więcej, jesteśmy dostępni dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie Ci pomóc. Przyjdź do naszego ośrodka i zacznij leczenie.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszywki alkoholowe - Esperal »

  Wszywki implementowane w gabinecie to bezpieczny sposób na wymuszenie abstynencji. Ta sprawdzona metoda może zostać zastosowana u każdego pacjenta pod warunkiem, że wyraża on chęć zerwania z nałogiem i rozpoczęcia życia w trzeźwości. Resztą zajmie się lekarz specjalista od uzależnień.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii ID Katarzyna Duda »

  Zapraszam do gabinetu psychoterapii psychodynamicznej w Szczecinie. Cierpienie psychiczne jest podstawą do sięgnięcia po profesjonalną pomoc. Kiedy trudności emocjonalne, problemy w relacjach z ludźmi, z obniżonym nastrojem czy ogólnym funkcjonowaniem narastają i trwają mimo naszych prób radzenia sobie - psychoterapia jest skuteczną formą pomocy i leczenia.

  Od ponad sześciu lat pracuję z pacjentami w oparciu o koncepcję psychodynamiczną. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji opierając się ściśle o zasady praktyki psychodynamicznej zawarte w kodeksie etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

  Zakres pomocy:
  - nerwice;
  - depresje;
  - zaburzenia nastroju;
  - zaburzenia osobowości;
  - i wiele innych;

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »