Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

Szczegóły strony rehab-terapia.pl:

Podlinkuj stronę rehab-terapia.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia w krakowie »

  gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w krakowie ul dajwór, porady, psycholog, kraków, zaburzenia osobowości, strona zawiera informację o psychoterapii, formach pomocy zespole wraz z kontaktem
  gabinet psychoterapii psychoanalitycznej to zespól psychologów prowadzących terapię w ujęciu psychoanalitycznym. Pracujemy zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza | Objawy | Leczenie | Specjaliści »

  Endometrioza jest to stan, w którym tkanka taka jak błona śluzowa macicy - endometrium znajduje się w innej części ciała.

  Ogniska endometriozy mogą znajdować się w każdym miejscu jamy macicy: na jajnikach (torbiel endometrialna - czekoladowa przyp. tłumacza), w jajowodach i na ścianach bocznych miednicy. Inne częste miejsca to: więzadła krzyżowo-maciczne, zatoka Douglasa, przegroda między odbytem a pochwą. W dodatku endometriozę można znaleźć w bliźnie po cesarskim cięciu, laparoskopii i laparotomii. Może też pojawić się na pęcherzu moczowym, jelitach, wyrostku robaczkowym i odbytnicy. Takie umiejscowienia są jednak rzadkie. W jeszcze rzadszych przypadkach endometrioza może umiejscowić się w pochwie, wewnątrz pęcherza moczowego, na skórze a nawet w płucach, kręgosłupie i mózgu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica »

  Strona informacyjna o grzybicy jej rodzajach, objawach i leczeniu. Na stronie dokładnie opisana jest problematyka i sposoby radzenia sobie z tym problemem. Grzybica staje się problemem wielu ludzi i już jest uważana za chorobę cywilizacyjną na którą chorowała już większość z nas.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Psychodynamiczna- Agata Markowska »

  Psychoterapeuta zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym, konsultacje psychologiczne.
  Jestem psychologiem zrzeszonym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańsku, aktualnie w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej).

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Savante - Wszystko o e papierosach »

  Zanim wybierzesz swój pierwszy papieros elektroniczny. Warto dogłębnie zapoznać się z tym szerokim tematem. Nasza strona zawiera dział dla początkujących w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Jet to o tyle ważne że rynek posługuje się specyficznym nazewnictwem. Clearomizer, liquinator czy drip to tylko przykładowe pojęcia z którymi się zetkniesz. W dziale :wszystko o e papierosach" prostym i przystępnym językiem tłumaczymy te i inne nazwy. Opisujemy jak dbać o sprzęt tak aby służył bezawaryjnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu savante.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SzpitalSe.pl – profesjonalna placówka medyczna »

  Prezentujemy Państwu najlepsze mokotowskie Centrum Medyczne - szpital św Elżbiety warszawa. Oferujemy Państwu takie usługi medyczne jak: chirurgia plastyczna, onkologia, urologia Warszawa czy laryngologia Warszawa. Wykonujemy zabiegi: rezonans magnetyczny Warszawa Mokotów, gastroskopia Warszawa oraz kolonoskopia Warszawa ale nie tylko. Naszymi pacjentami opiekujemy się z troską i zaangażowaniem, ponieważ za najważniejszy cel obieramy sobie Państwa zadowolenie i satysfakcję. Poza użyciem najnowszych technologii, nasza obsługa jest również na najwyższym poziomie – tutaj nie stoją Państwo w kolejkach i nie wypełniają zbędnych formularzy, które skutkują Państwa utratą czasu i nerwów. Nasz życzliwy personel zawsze doradzi Państwu i pomoże w każdej sprawie. Zapraszamy na naszą stronę szpitalse.pl, gdzie dowiedzą się Państwo nieco więcej na temat oferty, jaką przygotowaliśmy dla Państwa.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia zdrowia psychicznego DaVinci w Krakowie »

  Nasze Centrum Medyczne Da Vinci oferuje kompleksową rehabilitacje w schorzeniach zdrowia psychicznego oraz rehabilitację dzieci. Nasz personel ma styczność z uznanymi na całym świecie metodami

  terapeutycznymi. Celem naszej poradni zdrowia psychicznego jest pomoc w osiągnięciu pełnej satysfakcji z życia imtymnego, uwierzenia w siebie oraz w swoje możliwości w tworzeniu nowej jakości

  relacji między partnerami. Służymy pomocą także w tworzeniu nowej jakości waszego życia, poprzez terapie partnerów nakierowaną na odbudowę relacji intymnych w związku.

  Mając na uwadze dobro osób zmagających się z problemami natury psychicznej, a przede wszystkim nową ofertę w zakresie dostępności do medycznych usług psychiatrycznych -serdecznie zapraszamy

  Państwa do współpracy, której celem będzie zabezpieczenie potrzeb leczenia i terapii klientów zgłaszających się do Poradni Zdrowia Psychicznego.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Tomasz Poboży »

  Specjalista lekarz ortopeda traumatolog. W swojej praktyce ortopedycznej diagnozuję za pomocą USG oraz zajmuję się leczeniem problemów ortopedycznych. Propaguję zdrowy styl życia i aktywność sportową, na zdrowie swoich pacjentów patrzę holistycznie.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apap.pl - wygraj z każdym bólem »

  Już czas, by wygrać walkę z bólem. Niezależnie od tego, czy jest to ból towarzyszący grypie czy przeziębieniu, czy też często ból głowy, zęba, nerwoból bądź ból menstruacyjny, sięgnij po środek przeciwbólowy, który nie tylko jest skuteczny, ale i całkowicie bezpieczny. Apap.pl to strona, na której znajdziesz mnóstwo cennych informacji na temat produktów z linii Apap, walki z bólem, składu poszczególnych produktów i wskazówek dotyczących ich stosowania. Zapraszamy do częstego korzystania z naszego serwisu, gdzie znajdziesz odpowiedź na wiele pytań, a wiedza ta z kolei pomoże Ci skutecznie zwalczać ból. Pamiętaj, nie warto przeczekiwać bólu, gdyż może się on rozwinąć. Lepiej zawczasu wziąć Apap, którego podstawowym składnikiem jest paracetamol, substancja skuteczna nie tylko w walce z bólem, ale i w zwalczaniu gorączki. Pamiętaj, że tylko Apap da Ci komfort właściwego zwalczania bólu i właśnie dlatego cieszy się zaufaniem milionów Polaków.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »