Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

Szczegóły strony rehab-terapia.pl:

Podlinkuj stronę rehab-terapia.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia sokami »

  Antyrakowa terapia dr Gersona oczyszcza organizm z toksyn, rewitalizuje i przywraca siły do walki z chorobami. Skutecznie spowalnia proces starzenia się organizmu. Naturalna metoda terapii sokami oparta o wyciskarce Champion

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Terapeuta - Kraków »

  Psychoterapeuta M. Swoszowska - porady psychologiczne,
  Kraków, ul. Łobzowska 43/2,
  Tel: 512 358 845 swoszowska@wp.pl

  Oferuję skuteczną pomoc terapeutyczną dla osób:
  - przeżywających problemy osobiste
  - mających trudności w kontaktach społecznych
  - przechodzących kryzys
  - cierpiących z powodu stresującej sytuacji życiowej
  - odczuwających zagubienie, bezradność, brak sensu życia
  - nieradzących sobie z własną/czyjąś agresją
  - mających lęki, odczuwających napięcie

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  AZS - to choroba zapaleniowa skóry O atopowym zapaleniu skóry jest w Polsce w przeciągu ostatnich lat coraz głośniej, jednak dla wielu z słuchaczy jest ona tylko groźnie brzmiącą nazwą schorzenia. W naszym vortalu odszukasz wiadomości ułatwiające zapoznanie właściwości AZS oraz rozpoznawanie objawów choroby. Już teraz poznaj więcej wiadomości w temacie tej popularnej choroby, dowiedz się jakimi sposobami można leczyć atopowe zapalenie skóry. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa - MED Recovery Polska »

  Terapia manualna,Rehabilitacja domowa na terenie miast: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza.
  Med Recovery Polska koncentruje się na kilku obszarach terapeutycznych obejmujących przede wszystkim rehabilitację neurologiczną oraz ortopedyczną w warunkach domowych.Med Recovery Polska stawia na wysokiej klasy specjalistów z zakresu rehabilitacji oraz dietetyki którzy posiadają bogate doświadczenie nabyte m.in. w szpitalach klinicznych na terenie Katowic, Warszawy jak i na kursach podyplomowych z nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych, dzięki czemu usługi świadczone przez MED Recovery Polska cechuje niepowtarzalna jakość.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  Psycholog Gdynia Gdańsk - psychoterapia dla osób dorosłych i młodzieży. Terapia indywidualna, par i konsultacje. Pierwsza konsultacja gratis. Gabinet Psychoterapii Ramona Kadyszewska prowadzony jest przez certyfikowaną psychoterapeutkę z 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Psychoterapeutka oferuje wsparcie w takich problemach jak: depresja, lęki, nerwice, bulimia, anoreksja czy PTSD. Lokalizacja: Gdynia Centrum, przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Krem Erazaban »

  Jeśli mają Państwo ciągłe problemy z opryszczką i mało czasu na pozbycie się jej, to rekomendujemy nowoczesny lek! Lek ten przyspiesza czas gojenia się nawet dwukrotnie! Został dokładnie przebadany, dzięki czemu wiemy, że jest w pełni bezpieczny i nie powoduje alergii. Co więcej, nie plami ust na biało, co jest atutem gdy ktoś pracuje i musi dobrze wyglądać. Instrukcja, sposób działania został przedstawiony na stronie www.erazaban.pl. Jesteśmy przekonani, że nasz lek Państwu pomoże!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna Poradnia Leczenia i Psychoterapii Zaburzeń Psychogennych Relatio »

  Specjalistyczna Poradnia Psychoterapii Relatio Wrocław, leczenie uzależnień, leczenie nerwicy, psychoterapia Wrocław, leczenie depresji. Pracując od wielu jako psychoterapeuci często spotykamy się z całym szeregiem pytań dotyczących tego czym jest i jak działa psychoterapia. Część z tych tematów wyjaśnimy bardziej szczegółowo w innych umieszczonych na stronie Poradni artykułach (np. o psychoterapii psychodynamicznej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej, osadzeniu psychoterapii w neuronauce, roli psychoterapeuty) tu skoncentrujemy się na sprawach podstawowych.
  Standardy postępowania klinicznego w Relatio stworzone zostały po to aby określić maksymalnie efektywne metody leczenia problemów zdrowotnych z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci. Odwołując się do ogólnych standardów postępowania klinicznego obowiązujących w Relatio określiliśmy w każdym z nich konkretne metody prowadzenia diagnozy oraz wyboru optymalnych metod leczenia pacjenta.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dom Opieki »

  Dom opieki willa pod wieżą został wybudowany z myślą o osobach starszych. Konstrukcja i architektura budynku zostały maksymalnie dostosowane do przybywania na ich terenie osób starszych. Opieka gwarantowana jest przez 24h. Posiadane przez nas doświadczenie wynika z prowadzenia ponad 10 lat naszego drugiego domu opieki: willa nad potokiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domu seniora, który znajduje się w Gdańsku - Kokoszkach w spokojnej okolicy na uboczy miasta. Więcej informacji otrzymają państwo odwiedzając naszą stronę, gdzie znajdą państwo również dana kontaktowe.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta białystok - Profesjonalne usugi »

  Poradnia psychoterapii Parkowa specjalizuje się w: terapia małżeńska w Białymstoku, psychoterapia Białystok. Psychoterapeuta Białystok mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska pomoże rozwiązać problemy związane z: kryzysem, trudnościami emocjonalnymi, problemami osobowościowymi, problemami w relacjach z innymi, problemami związanymi z nawiązywaniem lub utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, w tym relacji partnerskich oraz relacji z dziećmi. Gabinet psychologa pomaga również radzić sobie z agresją, wybuchowością, zmęczeniem i stresem.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • MoneyVape.pl - Sklep dla Vaperów! »

  U nas znajdziesz nowoczesne e-papierosy, mody, atomizery RDA/RTA oraz akcesoria dla Vaperów !

  Posiadamy w ofercie wysokiej jakości produkty firm takich jak KangerTech, Joytech, Eleaf, Tobeco, Ivogo, Vaporesso oraz wiele innych

  Data dodania: 13 09 2016 · szczegóły wpisu »