Perfekcyjna.net - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Perfekcyjna.net

Blog Perfekcyjna opisuje nowoczesne zabiegi medyczne wykonywane w Polsce i na świecie. Opisujemy głównie medycyna estetyczna, modelowanie sylwetki, chirurgia, chirurgia plastyczna a w tym powiększanie piersi implantami, powiększanie piersi własnym tłuszczem, Aquafilling oraz zabiegi pozwalające cieszyć się piękną i szczupłą sylwetką jak np liposukcja, odsysanie tłuszczu, przeszczep tłuszczu. Obecnie wielu z nas zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają informacji w internecie na temat klinik medycznych, opinii o klinikach, lekarzach, czy też o zabiegach które chcą wykonać w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy innym mieście w Polsce. Ważne jest aby znaleźć miejsce np blog medyczny w którym rzetelne informacje są przekazywane w prosty i przejrzysty sposób dla pacjenta, a nie tylko dla lekarza.

Wielu z Polaków boryka się z żylakami i pomimo wielu technik dostępnych na rynku nie wiedzą jaką metodą najlepiej jest usunąć żylaki, hemoroidy, czy też rozstępy. Dlatego właśnie powstała strona na której dowiecie się wielu cennych informacji nie tylko jak upiększyć swoje ciało, ale także jak wyleczyć wiele chorób cywilizacyjnych typu żylaki kończyn dolnych.

Zapraszamy serdecznie do pozostawienia komentarzy i jest możliwość aby dodać artykuł przez lekarza czy klinikę medyczną. Pozdrawiamy

Szczegóły strony perfekcyjna.net:

Podlinkuj stronę perfekcyjna.net:

Perfekcyjna.net

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Endometrioza | Objawy | Leczenie | Specjaliści »

  Endometrioza jest to stan, w którym tkanka taka jak błona śluzowa macicy - endometrium znajduje się w innej części ciała.

  Ogniska endometriozy mogą znajdować się w każdym miejscu jamy macicy: na jajnikach (torbiel endometrialna - czekoladowa przyp. tłumacza), w jajowodach i na ścianach bocznych miednicy. Inne częste miejsca to: więzadła krzyżowo-maciczne, zatoka Douglasa, przegroda między odbytem a pochwą. W dodatku endometriozę można znaleźć w bliźnie po cesarskim cięciu, laparoskopii i laparotomii. Może też pojawić się na pęcherzu moczowym, jelitach, wyrostku robaczkowym i odbytnicy. Takie umiejscowienia są jednak rzadkie. W jeszcze rzadszych przypadkach endometrioza może umiejscowić się w pochwie, wewnątrz pęcherza moczowego, na skórze a nawet w płucach, kręgosłupie i mózgu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA I INSTYTUT McKENZIEGO POLSKA »

  Metoda McKenziego powstała w trakcie pracy nowozelandzkiego fizjoterapeuty Robina McKenzie w latach pięćdziesiątych. Od rozpoczęcia praktyki w 1953 w Wellington zainteresował się on szczególnie leczeniem bólu odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Swoje badania i praktykę kontynuował w klinikach Cyriaxa, Stoddarda, Maitlanda, Maigne'a oraz Kaltenborna. Rozwijał i doskonalił swój system przez lata eksperymentów klinicznych z tysiącami pacjentów cierpiących na ostre bóle kręgosłupa i pokrewne symptomy.W początkowych latach praktyki Robin McKenzie odkrył, że pacjenci z pewnymi określonymi symptomami odczuwają natychmiastową ulgę po wykonaniu serii specyficznych ruchów, a w niektórych przypadkach również po przyjęciu pewnych statycznych pozycji ciała.Istotą metody McKenziego jest to, że oferuje ona wielu pacjentom system samodzielnego radzenia sobie z bólem. W przypadku niektórych pacjentów ingerencja, czy mobilizacja ze strony terapeuty jest konieczna, lecz jak podkreśla McKenzie, nie powinna być stosowana wobec całej populacji cierpiących na bóle odcinka lędźwiowego gdy tak naprawdę potrzebna jest tylko niektórym z nich.Filozofia samowystarczalności czy też samodzielności pacjenta w radzeniu sobie ze swoim problemem stanowi podstawę metody McKenziego. Techniki terapeutyczne są istotną częścią leczenia w niektórych przypadkach i jako takie są prezentowane w pełnym zakresie w trakcie kursu.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • „Szczęśliwe Dzieci” Ośrodek Terapii Psychologiczno - Logopedycznej w Warszawie »

  Ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” specjalizuje się w prowadzeniu terapii psychologicznej, logopedycznej i behawioralnej z zastosowaniem metod stosowanej analizy zachowania.

  Pomagamy dzieciom:

  - z autyzmem,
  - Zespołem Aspergera,
  - całościowymi zaburzeniami rozwoju,
  - ADHD,
  - zaburzeniami zachowania i mowy,
  - trudnościami wychowawczymi,
  - trudnościami w nauce.

  Jednym z celów tego miejsca jest propagowanie i poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej na temat metod, które wykorzystujemy w pracy z dziećmi, dlatego ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” prowadzi szkolenia i konsultacje dla rodziców i nauczycieli przedszkoli i szkół.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pielęgniarskie »

  Zakres usług pielęgniarskich: Doraźna opieka nad chorymi Opieka nad dziećmi i dorosłymi Bańki Kroplówki na zlecenie lekarza Zastrzyki domięśniowe i dożyne na zlecenie lekarskie Wymiana opatrunków, pielęgnacja ran, owrzodzeń podudzi, odleżyn Pomiar ciśnienia tętniczego krwi Wykonywanie badań EKG i spirometrii do późniejszej interprtacji przez lekarza Pomiar poziomu cukru glukometrem, poziomu cholesterolu całkowitego i triglicerydów testem paskowym Pobieranie badań laboratoryjnych w miejscu wezwania - z dowozem pobranego materiału do laboratorium analitycznego

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dr n. med. specjalista neurolog Przemysław Richter »

  Prywatna praktyka neurologiczna w Warszawie, oferta leczenia zaburzeń neurologicznych w trybie ambulatoryjnym, konsultacje, wizyty domowe.
  Stała współpraca z placówkami wykonującymi wszelkie badania laboratoryjne i obrazowe, w tym MRI, CT, EEG, EMG.
  Od lat współpracuje ze specjalistami z dziedziny rehabilitacji neurologicznej, psychiatrami, logopedami.
  Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość hospitalizacji w prywatnej Klinice pod Warszawą, gdzie można w krótkim czasie wykonać szczegółową diagnostykę i wdrożyć terapię i rehabilitację.
  Szczególnie specjalizuję się w leczeniu chorób układu pozapiramidowego, migreny, padaczki, udarów mózgu i pozostałych zaburzeń o naczyniowej etiopatologii, bólu kręgosłupa.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Koszalin »

  Jeśli poszukujesz fachowej pomocy z zakresu psychologii lub psychiatrii, albo chcesz coś zmienić w swoim życiu, zapraszamy do odwiedzenia Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego w Koszalinie. Wykwalifikowany zespół specjalistów pomoże Ci nie tylko stanąć na nogi, ale również wskaże, jak radzić sobie z problemami, które dotąd Cię przerastały. Jeżeli jesteś zainteresowany jedynie rozwojem osobistym, to koszalińskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego jest miejscem wręcz stworzonym dla Ciebie. Pod czujnym okiem naszych specjalistów, dowiesz się wszystkiego o samoświadomości i rozwoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia najpierw naszej strony internetowej. Znajdziesz tam nie tylko naszą pełną ofertę, ale również dane, jak się z nami skontaktować. Do zobaczenia.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna 24h - alkoholoodtrucia Wrocław »

  Nasza firma medyczna funkcjonuje we Wrocławiu już wiele lat. Wiemy, że problem alkoholowy dotyka wielu ludzi. nasze centrum Medycyna 24h chce pomóc jak największej ilości osób. Mamy sprawdzone sposoby, aby pacjent już nigdy nie wrócił do nadużywania alkoholu. Zapewniamy dojazd do domu chorego. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się życie na nowo.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łupież Różowy Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium. »

  Wszystkich tych, których zainteresowało takie schorzenie jak łupież różowy - tzn. informacje o tej chorobie, chcielibyśmy odesłać na tę stronę internetową. Wszelkie informacje są wartościowe i jasno napisane.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Warszawa Białołęka »

  Pomagamy osobom dorosłym, młodzieży, dzieciom.
  Prowadzimy konsultacje psychologiczne, seksuologiczne, terapie par małżeńskich.
  Nasze wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy są naszą najlepszą rekomendacją.
  Zapraszam do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Klinika Gdańsk »

  Choroba alkoholowa jest trudną, skomplikowaną chorobą, ale na szczęście - może być wyleczona. Jest to możliwe, jeśli pacjent zostanie otoczony właściwą opieką i sam podejmie choć minimalny wysiłek. Przy jego woli i wobec zaangażowania personelu klinika Gdańsk zapewnia skuteczne, bezpieczne leczenie alkoholizmu. Rozpoczyna się ono detoksem, który oczyszcza ciało z toksyn, a potem pacjent we wsparciu specjalistów stawia kolejne kroki na drodze do normalnego życia.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »