Perfekcyjna.net - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Perfekcyjna.net

Blog Perfekcyjna opisuje nowoczesne zabiegi medyczne wykonywane w Polsce i na świecie. Opisujemy głównie medycyna estetyczna, modelowanie sylwetki, chirurgia, chirurgia plastyczna a w tym powiększanie piersi implantami, powiększanie piersi własnym tłuszczem, Aquafilling oraz zabiegi pozwalające cieszyć się piękną i szczupłą sylwetką jak np liposukcja, odsysanie tłuszczu, przeszczep tłuszczu. Obecnie wielu z nas zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają informacji w internecie na temat klinik medycznych, opinii o klinikach, lekarzach, czy też o zabiegach które chcą wykonać w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy innym mieście w Polsce. Ważne jest aby znaleźć miejsce np blog medyczny w którym rzetelne informacje są przekazywane w prosty i przejrzysty sposób dla pacjenta, a nie tylko dla lekarza.

Wielu z Polaków boryka się z żylakami i pomimo wielu technik dostępnych na rynku nie wiedzą jaką metodą najlepiej jest usunąć żylaki, hemoroidy, czy też rozstępy. Dlatego właśnie powstała strona na której dowiecie się wielu cennych informacji nie tylko jak upiększyć swoje ciało, ale także jak wyleczyć wiele chorób cywilizacyjnych typu żylaki kończyn dolnych.

Zapraszamy serdecznie do pozostawienia komentarzy i jest możliwość aby dodać artykuł przez lekarza czy klinikę medyczną. Pozdrawiamy

Szczegóły strony perfekcyjna.net:

Podlinkuj stronę perfekcyjna.net:

Perfekcyjna.net

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CPT Tęcza- alkoholizm, terapia, leczenie »

  Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Tęcza w Krakowie oferuje pomoc w zakresie leczenie uzależnień, terapie odwykowe, terapie odwykowe. W komfortowych warunkach i bez czekania w kolejce każdy pacjent może skorzystać z pomocy doświadczonych i zaangażowanych w swoją pracę fachowców.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Bętkowski »

  Jako Psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że dużo uwagi poświęcam procesom nieświadomym, emocjom oraz samej relacji. To podejście jest szczególnie skuteczne w leczeniu nerwic, zaburzeń emocjonalnych, depresji oraz w modyfikowaniu sposobu tworzenia relacji interpersonalnych. Ten sposób pracy umożliwia psychologowi również pracę z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania.

  Terapia rozpoczyna się trzema spotkaniami diagnostycznymi umożliwiającymi zebranie wywiadu na temat pacjenta. Decyzja o rozpoczęciu terapii podejmowana jest na trzecim spotkaniu wspólnie przez pacjenta i psychologa. Wszystkie spotkania są płatne.

  Oferuję pomoc w zakresie:
  Terapia Depresji
  Terapia Nerwic
  Leczenie zaburzeń somatycznych nie mających uzasadnienia biologicznego (zaburzenia psychosomatyczne)
  Terapia zaburzeń osobowości
  Terapia osobowości chwiejnych emocjonalnie
  Wsparcie w korygowaniu szkodliwych wzorców tworzenia relacji interpersonalnych
  Pomoc w usunięciu barier uniemożliwiających tworzenie stałych i satysfakcjonujących związków
  Terapia wglądowa przy leczeniu zaburzeń odżywania nie mających charakteru psychotycznego
  Wsparcie psychologiczne w radzeniu sobie z kryzysami życiowymi (np. rozwód, żałoba, utrata pracy, przejście na emeryturę)

  Dyplom Psychologa.
  Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Członek PTP i PTPPd.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Refleksologia a zdrowie »

  W wyniku choroby, nieszczęśliwych wypadków ciało człowieka potrzebuje wsparcia, aby odzyskać potrzebne siły do zdrowienia. Refleksologia jest jedną z terapii, która podnosi poziom sił witalnych, uaktywnia procesy regeneracyjne i samolecznicze oraz równoważy pracę wszystkich narządów i gruczołów. Zabiegi refleksologii są nieinwazyjne, działają przeciwbólowo i przyśpieszają leczenie.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk R. klinika stomatologiczna »

  Implantacja oraz laserowe wybielanie zębów to niektóre z dyscyplin, w jakich specjalizuje się Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk. Pracujący w firmie lekarze stomatolodzy indywidualnych dziedzin stomatologii wykonują szereg zabiegów jamy ustnej. Indywidualne działanie realizuje się tylko u osób dojrzałych, inne, jak np. zakładanie aparatu ortodontycznego, wykonalne są niezależnie od wieku Pacjenta. W kadrze dentystów Kliniki Implantologii i Stomatologii estetycznej mieszczą się także pedodonci, to znaczy stomatolodzy dla dzieci. Strona internetowa Kliniki zawiera dogłębne wiadomości o obrębie świadczonych usług.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vitero.pl - najlepszy sklep, najlepsze produkty | Preparaty zdrowotne »

  Preparaty zdrowotne, profilaktyka schorzeń. Szeroka gama naturalnych produktów. Polecamy zakup: paraprotex,polinesian noni, sok acai / sok z acai, chlorofil w płynie, resweratrol tabletki, tabletki na menopauzę

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Family-med psychiatria »

  Nie radzisz sobie z życiu i nie wiesz co dalej robić, to koniecznie zapisz się na wizytę do naszego gabinetu psychoterapii w miejscowości Bydgoszcz. Możemy pochwalić się bardzo wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasza pracę i są zadowoleni z wyników. Nowoczesna psychoterapia Bydgoszcz może być najlepszym sposobem na rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów. Zapisz się do Nas i sprawdź koniecznie nasze sesje terapeutyczne. Najlepszy psychoterapeuta Bydgoszcz pomagający leczyć rozmaite schorzenia i problemy natury.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Interpretacja wyników badań medycznych krwi i moczu »

  Na naszej stronie przybliżamy definicje poszczególnych parametrów, przedstawiamy normy i podpowiadamy jak interpretować wyniki badań moczu i krwi. Analizy materiału biologicznego - moczu(badanie ogólne, biochemia) i krwi (badanie ogólne, morfologia i OB. krwi, elektrolity, biochemia, hormony) to podstawowe badania, które pomagają wykryć przyczynę większości dolegliwości. Badania takie kontrolnie powinno się przeprowadzać minimum raz do roku, ponieważ są one pomocne we wczesnym wykrywaniu wielu chorób. Podane wartości mają charakter wyłącznie informacyjny, a wyniki badań profesjonalnie zinterpretuje wyłącznie lekarz, ponieważ ich odchylenia zarówno w górę jak i w dół nie zawsze są dowodem na istnienie choroby.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Katowice »

  Aby zacząć terapię w gabinecie psychologicznym, należy umówić się na spotkanie na terenie dwóch miast. W zależności od stanu pacjenta, dostosowywany zostaje program wizyt lub innej pomocy psychologicznej. Wszystkie te etapy mają na celu rozpoznanie problemu i jak najszybsze rozwiązanie go. Warto jednak zapamiętać, że dobrym psychologiem jest osoba stawiająca dobra pacjenta jako priorytet. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu w ośrodku Poznań »

  Choroba alkoholowa dotyka wielu osób. Niezależnie od tego, czy jej powodem są życiowe perturbacje, wyniesione z rodzinnego domu nawyki czy inne jeszcze sytuacje, można ją skutecznie leczyć. Ośrodek w Poznaniu dba o leczenie alkoholizmu swoich pacjentów - a są to ludzie z różnych miejsc i różnych środowisk. Zapewnia im skuteczny detoks alkoholowy pozwalający na oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie mu właściwego niezaburzonego funkcjonowania.

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Mysłowice, Chrzanów - Drlabuzek.pl »

  Nowoczesny gabinet endokrynologiczny i diabetologiczny przy współpracy ze stomatologami przy ul. Krakusa 1 w Jaworznie serdecznie zapraszają na badania i porady lekarskie. Bogata wiedza specjalistów i atrakcyjne ceny wizyty to atuty w Drlabuzek. Codziennie poznajemy licznych pacjentów z Jaworzna, Mysłowic, Chrzanowa i Tych, którym pomagamy i tworzymy indywidualne porady diabetologiczne, endokrynologiczne i dentystyczne. Cukrzyca jest coraz większym problemem dzisiejszego świata, zła dieta, stres, brak ruchu. To tylko kilka czynników osłabiających nasz organizm, co prowadzi do licznych chorób. Uszkodzona trzustka, problemy z hormonami, uszkodzone i krzywe zęby. Warto zadbać o zdrowie, gdyż jest najważniejsze dla każdego człowieka. Polecamy usługi diabetologa, endokrynologa i stomatologa Drlabuzek.p

  Data dodania: 06 01 2017 · szczegóły wpisu »