Pielęgniarka Jadwiga Urban - pomoc w Krakowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pielęgniarka Jadwiga Urban - pomoc w Krakowie

Zachęcamy do skorzystania z pomocy medycznej świadczonej przez pracującą od wielu lat w zawodzie pielęgniarkę. Pomoc w domu jest dla wielu pacjentów i opiekujących się nimi członków rodzin koniecznością. Pielęgniarka Jadwiga Urban pracująca na terenie Krakowa zapewnia skuteczne wsparcie medyczne. Podczas wizyty domowej pacjenci mogą liczyć na profesjonalne wykonanie zastrzyków, podłączenie kroplówki, postawienie baniek medycznych oraz na fachowe wykonanie wielu innych zabiegów medycznych.

Szczegóły strony www.pielegniarka.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.pielegniarka.krakow.pl:

Pielęgniarka Jadwiga Urban - pomoc w Krakowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog - autoklawy »

  Doświadczenie w budowie autoklawów pozwoliło firmie Pujiang stworzyć nową linię autoklawów Tinget, objętych dwuletnią gwarancją, które skutecznie podbijają światowe rynki medyczne. Wiele firm zastanawia się, które rozwiązanie jest lepsze: autoklawy czy sterylizacja.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Nasz gabinet wykonuje zabiegi bezbolesnego leczenia zębów stałych przy pomocy lasera oraz bezbolesnego leczenia zębów mlecznych u dzieci z pomocą żelu Carisolv.

  Pełen zakres usług: profilaktyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, wybielanie zębów.

  Gabinet jest klimatyzowany i wyposażony we wszelkie wygody: telewizor umożliwiający oglądanie ulubionych programów podczas zabiegów, łazienkę, poczekalnię z wygodną kanapą a także minibarek z kawą, herbatą i wodą mineralną oraz kolorowymi czasopismami.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • TwojDoktor.info »

  Darmowe Porady Medyczne. Masz problem ze zdrowiem. Dobrze trafiłeś! Napisz grupa ekspertów odpowie na wszelkie twoje pytania za darmo! Na portalu znajdziesz również forum a także wiele ciekawych artykułów

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaże lecznicze w domu pacjenta Paweł Król Masazysta Dypl. »

  Masażysta Dyplomowany Paweł Król w Warszawie - Warszawa Ursynów oferuje: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujący, masaż klasyczny, masaż zmniejszający bóle kręgosłupa, masaż zmniejszający obrzęki, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia, mobilizacja kręgosłupa. Możliwy dojazd do pacjenta na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta usług zamieszczoną na mojej stronie internetowej pod adresem www.masaz-leczniczy.com.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apetyt na życie - Medycyna Chińska »

  Przedstawiamy najstarsze systemy medycyny naturalnej na świecie: medycynę chińską oraz medycynę tybetańską.
  Chociaż nie stanowią one cudownego remedium na wszystkie choroby, to jednak stosowane fachowo i całościowo mogą w wielu przypadkach być znacznie skuteczniejsze niż medycyna zachodnia.
  Nie podważamy faktu, że medycyna akademicka jest podstawą leczenia. Medycyna Naturalna nie ma być jej alternatywą, lecz powinna być traktowana jako narządzie wspomagające leczenie.
  W dobie doniesień o ambiwalentnych wynikach rewolucji farmaceutycznej, potwierdzających szybkość działania i skuteczność leków syntetycznych, ale powodujących jednocześnie wiele skutków ubocznych, dajmy również szansę środkom i metodom działającym wolniej a nie toksycznie.
  Powinniśmy zdawać sobie sprawę z rangi doświadczeń i osiągnięć wypracowanych przez wieki w różnych kręgach kulturowych. Niedoinformowanie owocuje zawsze nieufnością wobec metod leczniczych znanych i uznanych na świecie. Ciągłe poszerzanie wiedzy i korzystanie ze wszystkich możliwych wyników badań, daje więcej nadziei, zdrowia, oraz ratuje życie.
  Być może nasz Czytelnik przyczyni się - po spotkaniach z nami - do "otwarcia na nową wiedzę" środowiska lekarzy medycyny konwencjonalnej - z którymi ma kontakt.
  Korzyść z tego odnieślibyśmy wszyscy – bo na przestrzeni życia każdy kiedyś choruje.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta »

  Gdzie można szybko porównać parametry autoklawów dentystycznych? Informacje techniczne wymiary tacy ilość cykli czas sterylizacji i wiele innych znajdziemy na portalach dentystycznych gdzie dostępne są takie analizy dla gabinetów stomatologii. Dziś już nie ma problemu w znalezieniu odpowiednich firm dostarczających sprzęt dla gabinetów czy techniki dentystycznej.Także materiały a wśród nich nowej generacji akryle do protez, cementy dentystyczne, materiały do wypełniania kanałów znajdziemy w bazach informacji. Prowadząc gabinet mamy nieograniczony dostęp informacji, nowości w stomatologii.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal powiekszanie-ust.pl »

  W sieci można znaleźć wiele stron internetowych poświęconych powiększaniu ust. Nasza także jest zbiorem wiedzy na ten temat. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, wejdź na powiekszanie-ust.pl już teraz!

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci Warszawa »

  Rehabilitacja dzieci od 3-go roku życia należy do szczególnie trudnych zadań. Wymaga bowiem nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale również szczególnego zaangażowania ze strony rehabilitanta.

  Dziecko z reguły nie rozumie, dlaczego tak ważne jest regularne wykonywanie bardzo trudnych ćwiczeń. Ciężko mu wytłumaczyć że przecież właśnie od tego zależy często jego przyszłe życie. Specjalizacją firmy Neodynki jest rehabilitacja dzieci Warszawa w domu pacjenta. Niesiemy pomoc osobom mieszkającym zarówno w w Warszawie ale również w innych częściach woj. mazowieckiego - jesteśmy rehabilitamtami mobilnymi. Za każdym razem staramy się przy tym gwarantować profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nie dla cukrów - Serwis o cukrzycy »

  Serwis poruszający zagadnienia dotyczące diagnostyki i leczenia cukrzycy, skupiający uwagę na umiejętności rozpoznawania objawów tej choroby oraz zagrożeń z niej wynikających. Ma uświadomić Polakom, jak bardzo ważna w walce z cukrzycą jest profilaktyka, wiedza i częste badania poziomu cukru we krwi. Kampania Nie dla cukrów promuje również zdrowy styl życia, który może zmniejszyć ryzyko wystąpienia czy rozwoju tej choroby. W serwisie znaleźć można liczne artykuły o cukrzycy, które cechuje wiarygodność informacji, rzetelność oraz bardzo jasny przekaz.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna dr Andrzej Bieniek »

  Chirurgia Plastyczna dr hab. Andrzej Bieniek specjalista chirurgii plastycznej z dużym doświadczeniem. Przyjmuje w prywatnej klinice "Klinika Bieniek" we Wrocławiu. Placówka specjalizuje się w dermatologii onkologicznej skóry, chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej. Dr Andrzej Bieniek to światowej klasy specjalista z zakresu chirurgii plastycznej oraz dermatologii. Profil działalności kliniki oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (kosmetycznej) oraz medycyny estetycznej obejmuje nowoczesną diagnostykę i terapię schorzeń skóry i powłok ciała oraz szeroko pojętą chirurgię onkologiczną i dermatologiczną. Klinika Bieniek jest jedynym ośrodkiem w Polsce i na Dolnym Śląsku, który specjalizuje się w leczeniu nowotowrów skóry metodą chirurgii mikrograficznej Mohsa. Podejście to pozwala na usunięcie tkanek nowotworowych przy precyzyjnemu wycięciu nowotworu pod kontrolą śródoperacyjnych badań histopatologicznych. Jest bardzo skuteczne i nowatorska metoda z której korzysta dr hab. Andrzej Bieniek. Klinika przeprowadza też zabiegi liposukcji, korekty kształtu nosa - jak również zabieg labioplastyki w znieczuleniu miejscowym. Więcej informacji na stronie dr Bienika - www.klinikabieniek.pl

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »