Pracownia Psychologiczna EgoTest Badanie kierowców Psycholog Kielce - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pracownia Psychologiczna EgoTest Badanie kierowców Psycholog Kielce

Ego Test to nowo powstała pracownia psychologiczna w Kielcach
Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania psychotechniczne i psychologiczne kierowców oraz operatorów sprzętu


Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę
W pracowni psychologicznej Ego Test oferujemy państwu konsultacje psychologiczne i terapeutyczne, indywidualne zajęcia dla dziecka dopasowane do możliwości i aktualnego funkcjonowania dziecka. Przeprowadzamy również badania i ocenę dzieci z autyzmem i zaburzeniami rozwoju w oparciu o profil psychoedukacyjny PEP-R. Badanie to jest niezbędne do sprawdzenia funkcjonowania dziecka i oceny jego rozwoju. Tworzymy również indywidualne programy terapeutyczne i stymulacyjne do pracy z dzieckiem w domu, szkolimy również rodziców jak maja pracować z dzieckiem w domu według przygotowanych programów.
W przypadku trudnych zachowań tworzymy strategie postępowania jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dziecka. W naszej ofercie znajdują się również integracyjne zajęcia rodzinne, które mają na celu zintegrowanie zdrowego rodzeństwa z chorym bratem, lub siostrą, zrozumienie zachowania brata lub siostry i własnych uczuć w stosunku do nich. Nasza praca skierowana jest na dziecko i jego całą rodzinę. Dla zapracowanych rodziców na zamówienie tworzymy pomoce do pracy z dzieckiem.

Szczegóły strony egotest.pl:

Podlinkuj stronę egotest.pl:

Pracownia Psychologiczna EgoTest Badanie kierowców Psycholog Kielce

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 187

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Wrocław »

  Magdalena Senderowska - psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować następujące usługi: psychoterapia indywidualna i dla par, konsultacje i testy psychologiczne. Pomagam w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Pomagam ofiarom przemocy oraz osobom które straciły kogoś bliskiego. Zapraszam klientów z miasta Wroclaw i okolic.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internista i pulmonolog Szczecin »

  Szczeciński gabinet dr nauk med.. Piotra Marciniaka świadczy usługi z zakresu inerny i pulmonologii. W swojej pracy kładzie duży nacisk na szeroko rozumianą edukacje prozdrowotną. Posiada kwalifikacje do diagnolizowania i leczenia chorób płuc, a także wykonywania specjalistycznych badań: bronchoskopii, spirometrii, punkcji płuc i jamy opłucnej. Diagnolizuje i leczy nie tylko podstawowe choroby płuc, seca, narek czy przewodu pokarmowego, ale także ich możliwe powikłania, chroby współtowarzyszące. Swoją opieką i pomoca otacza również chorych na sarkazoidozę, muskowidozę, aspergilozę. Jeżeli źle się czujesz, coś Ci dolega lub chcesz się dowiedzieć, jak prowadzić zdrowy tryb życia, to zgłoś się do dr Marciniaka. Pamiętaj, że liczy się wczesna diagnostyka.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs ratownictwa medycznego »

  OMEDIQ - Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. W naszej firmie pracują najlepsi lekarze z doświadczeniem pedagogicznym, którzy bez problemu radzą sobie z każdym przypadkiem. Przeprowadzamy kursy dla firm i osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą!

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego OPRO zajmuje się profesjonalną psychoterapią osób dorosłych. Oferta Placówki skierowana jest od osób które:

  - chcą lepiej poznać siebie i swoje zachowania,
  - chcą zmienić swoją sytuację osobistą lub zawodową,
  - chcą budować lepsze relacje z najbliższymi,
  - czują się nieszczęśliwi i nierozumiani,
  - są zdecydowani na to by zacząć zmiany w swoim życiu,
  - chcą lepiej komunikować się z innymi,
  - czują się zagubieni i szukają sensu,
  - czują, że mogliby lepiej funkcjonować w życiu codziennym,
  - przeżywają depresję.

  Proponujemy:
  konsultacje psychologiczne,
  psychoterapię indywidualną i grupową,
  psychoterapię par i małżeństw.
  Ośrodek znajduje się w miejscu o dogodnym dojeździe z centrum Warszawy.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Weterynarz Grudziądz »

  Szukasz dobrego gabinetu weterynaryjnego w Grudziądzu? Przyjdź do nas! zaopiekujemy się Twoim pupilem profesjonalnie! W naszej ofercie: profilaktyka chorób małych zwierząt (szczepienie, odrobaczanie),
  diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych,
  szczepienia i diagnostyka chorób zakaźnych,
  dermatologia (ostre i przewlekłe schorzenia skóry i okrywy włosowej)
  rozród i położnictwo (diagnostyka usg ciąży, terapia hormonalna)
  diagnostyka i chirurgia oka i powiek
  diagnostyka obrazowa RTG,
  diagnostyka obrazowa USG,
  diagnostyka EKG.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • LAR-MED laryngologia »

  Poszukujesz alergologa dla dzieci? A może szukasz laryngologa dla dorosłych? Dobrze trafiłeś! Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lar - Med zaprasza do współpracy. Proponujemy Państwu: alergologię dzieci i dorosłych, aparaty słuchowe, preluksację, diagnostykę audiologiczną, laryngologię, neurologię, pediatrię, pulmonologię, chirurgię ogólną, USG, Doppler, medycynę pracy i logopedię. Posiadamy pediatryczny oddział dzienny, gdzie diagnozujemy: wady i schorzenia układu moczowego, powiększone węzły chłonne, anemię, zaburzenia hematologiczne, astmę, przewlekły kaszel, atopowe zapalenie skóry, wady słuchu. Aby umówić się na wizytę zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszej przychodni. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • WizytaDomowa.pl - ogólnopolska baza lekarzy wizyt domowych »

  WizytaDomowa.pl - największa ogólnopolska wyszukiwarka lekarzy świadczących usługi wizyt domowych. Wizyty domowe lekarzy specjalistów, pediatrów, internistów, pielęgniarek, rehabilitantów i fizjoterapeutów. WizytaDomowa.pl to baza kontaktów do lekarzy domowych na terenie całego kraju. WizytaDomowa.pl pozwala znaleźć lekarza, sprawdzić godziny realizacji wizyt domowych lub odnaleźć lekarza, który w danym dniu przyjmuje w gabinecie lub przychodni. WizytaDomowa.pl to pierwsza wyszukiwarka wizyt domowych w Polsce. Wizyty domowe warszawa, wizyty domowe Kraków, wizyty domowe Poznań, wizyty domowe Wrocław.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum chirurgii plastycznej Aesthetic Med »

  Aesthetic Med jest kliniką, w której każdego dnia odbywa się kilka operacji z tytułu chirurgii plastycznej. Przykładowe zabiegi, które wykonujemy to: lifting, liposukcja czy lipoliza. Aesthetic Med jest określane mianem najlepszej prywatnej kliniki w całej Polsce.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska Warszawa »

  Przychodniawdomu.pl to innowacyjny projekt internetowy, który zapewnia pacjentom dostęp do lekarzy wszystkich specjalizacji na terenie Mazowsza. Konsultacje lekarskie dostępne są po wcześniejszym umówieniu wizyty lekarskiej poprzez telefoniczne centrum obsługi. Projekt przychodni lekarskiej przychodniawdomu.pl to nieformalne zrzeszenie lekarzy specjalistów: chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, pediatrii geriatrii, alergologii, chirurgii, dermatologii, diabetologii, endokrynologii, gastroenterologii, geriatrii, ginekologii, ginekologii/endokrynologii, hematologii, kardiologii, kardiologii dziecięcej, nefrologii, nefrologii dziecięcej, neurologii, neurologii dziecięcej, okulistyki, ortopedii (chirurgia urazowo – ortopedyczna), otolaryngologii,
  psychologii, psychiatrii, pulmonologii, rehabilitacji,
  reumatologii, urologii, bakteriologii, wirusologii

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »