Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 139 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 2008

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Logopeda Bydgoszcz »

  Gabinet logopedyczny Aleksandry Bąkowskiej zaprasza na zajęcia logopedyczne. Bogata oferta zajęć terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami mowy. Program terapii dostosowany indywidualnie do potrzeb dziecka. Ciekawe ćwiczenia, zabawy, gry logopedyczne dla dzieci w różnym wieku. Miła atmosfera, przyjemna nauka poprawnej wymowy oraz fachowa pomoc .Oferujemy diagnozę, terapię oraz zajęcia profilaktyczne. Terapia obejmuje korygowanie wad wymowy, ćwiczenia usprawniające aparat mowy, właściwe gospodarowanie oddechem, ćwiczenia słuchu fonemowego oraz poszerzanie zasobu słownictwa dziecka. Zapraszamy do współpracy także przedszkola oraz inne placówki oświatowo – wychowawcze.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty Domowe »

  Kompleksowa opieka medyczna w domu pacjenta na terenie Trójmiasta i okolic.
  Zapewniamy wizyty lekarskie dla dzieci i dorosłych w krótkim czasie od zgłoszenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 8.00 do 22.00 w dni powszednie, weekendy i święta.
  Choroba sama w sobie jest dużym obciążeniem. Opuszczenie domu przez osobę chorą i wizyta w Przychodni wiąże się z dodatkowym stresem, czy niepotrzebnym wysiłkiem. Czasem jest to wręcz niewskazane ze względów medycznych.
  Dlatego też wychodzimy na przeciw potrzebom Pacjentów oferując kompleksową opiekę medyczną w ich domach.
  Medical Assistance to grupa lekarzy różnych specjalizacji (pediatrzy, interniści, lekarze rodzinni...) z aglomeracji trójmiejskiej. Tworzymy zespół, którego celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego poziomu świadczeń medycznych w dogodnych i przyjaznych warunkach.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.psychiatra-tg.pl »

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Michał Błachut, psychiatra,
  tel. 32 2843405,
  diagnozowanie i leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych, konsultacje psychiatryczne,
  dojazd, kontakt

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Poszukujesz psychologa dla swojego dziecka w Warszawie? To dobrze trafiłeś. Jestem psychologiem, który jest w stanie Ci pomóc. Wiedzę i umiejętności z zakresu psychoterapii zdobywam w trakcie szkolenia z terapii Dzieci i Młodzieży w Warszawie organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją wiedzę w obszarze psychoterapii rozszerzyłam o kurs z ADHD. Mam praktykę zarówno w pracy z dorosłymi jak i młodzieżą. Pracowałam w Świetlicy Socjoterapeutycznej, w Domu Dziecka, jak i Centrum Edukacji Sukces prowadząc zajęcia z dziećmi. Pomagam młodzieży, która cierpi z powodu lęków, nerwic, która nie radzi sobie ze stresem, czy emocjami. Leczę osoby, które cierpią z powodu depresji, nie radzą sobie z przeżytymi wydarzeniami, nie potrafią się odnaleźć w relacjach międzyludzkich. Dodatkowe informacje o mnie znajdziesz na mojej stronie internetowe. Serdecznie Zapraszam.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Marta Orańska psycholog i psychoterapeutka, zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Zawodowo związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadzi terapię indywidualną młodzieży i dorosłych. Konsutltacje psychologiczne, psychoterapia indywidualna młodzieży i dorosłych, konsultacje i terapia par i małżeństw. Gabinet: Gdańsk Wrzeszcz

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dr Adam Michalski - specjalista urolog z Poznania »

  Dr Adam Michalski jest specjalistą urologiem z Poznania o bardzo bogatej historii a tym samym olbrzymim doświadczeniu w leczeniu schorzeń urologicznych. Doświadczenie i wiedzę zdobywał na licznych stażach zagranicznych. Praktykę lekarską rozpoczął już w 1982 r. Pan Adam Michalski jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU) a także pomysłodawcą i założycielem ośrodka urologii "Uromed" w Poznaniu. Jest także twórcą oddziału urologii w Klinice Św. Rodziny.

  Zakres wykonywanych badań przez przez urologa Dr Michalskiego:

  - USG układu moczowego, urografia, tomografia komputerowa
  - leczenie kamicy moczowej (ESWL, URSL, laser)
  - leczenie gruczolaka prostaty (endoskopowo - elektroresekcja oraz termoterapia prostaty)
  - leczenie guzów pęcherza moczowego - endoskopowo
  - diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego - szczególnie metody endoskopowe, małoinwazyjne
  - leczenie nietrzymania moczu u kobiet, badanie urodynamiczne, operacje małoinwazyjne (taśmy)
  - inne operacje urologiczne

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anna Piotrowska - Gabinet psychologiczny »

  Nazywam się Anna Piotrowska. Jestem psychologiem. Prowadzę własny gabinet psychologiczny, udzielam pomocy psychologicznej i prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci. Ukończyłam studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Zdobywałam doświadczenie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, poradni Centrum Terapii DIALOG oraz w przedszkolu integracyjnym nr 394 w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Orident »

  Gabinet Stomatologiczny Orident działa w Poznaniu od 2007 roku. Pracują tam m.in. protetycy, pedodonci, implantolodzy, ortodonci czy endodonci. Do ich dyspozycji są innowacyjne narzędzia i materiały. Stomatologia w Orident jest skierowana do pacjentów w każdym wieku. Dentysta zadba o zęby kilkulatka, osoby starszej oraz kobiety w ciąży, gdyż oferuje szeroki pakiet usług, w tym zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz wybielanie zębów. Leczenie i zabiegi są przeprowadzane w przyjemnej atmosferze.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU - Psycholog Poznań Łazarz »

  Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU jest prywatnym ośrodkiem oferującym pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną znajdującym się na poznańskim Łazarzu. W ofercie znajduje się psychoterapia indywidualna osób dorosłych, młodzieży i dzieci, konsultacje psychologiczne, psychologiczna pomoc okołoporodowa, a także formy grupowe – terapia grupowa i warsztaty. Dodatkowo w ramach Ośrodka istnieje możliwość podjęcia współpracy z psychologiem sportowym. Psychoterapia prowadzona jest w dwóch nurtach – psychodynamicznym i Gestalt. Celem pacy jest poszerzenie świadomości siebie. Psychoterapia umożliwia wychodzenie poza utrwalone schematy zachowania i czerpanie satysfakcji z życia. Psychoterapia Gestalt i psychodynamiczna jest pomocna zarówno dla osób mających trudności emocjonalne i zaburzenia psychiczne, jak i osób zainteresowanych rozwojem własnego potencjału oraz chcących żyć w bardziej satysfakcjonujący sposób. Psychoterapeuta towarzyszy Klientowi i wspiera go w poznawaniu siebie i wprowadzaniu zmian. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Ośrodka na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia Londyn PolmedicsLtd »

  Polska przychodnia w Londynie to placówka, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji podejściem do pacjenta, przystępnymi cenami, licznymi promocjami oraz komfortowymi konsultacjami. W poradni przyjmują polscy specjaliści m.in. pediatra, psycholog, ginekolog, dermatolog, ortodonta. Gabinety lekarskie wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu badanie i leczenie jest zawsze na najwyższym poziomie. Aby umówić się na wizytę nie trzeba stać w kolejkach, bowiem istnieje możliwość umawiania wizyty online na stronie internetowej przychodni.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »