Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1168

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chirurgia Plastyczna i Estetyczna Dr Joanna Kurmanow »

  Specjalista chirurgii plastycznej prezentuje zabiegi chirurgii plastycznej i estetycznej – m.in.. powiększanie piersi ( protezy silikonowe, imlanty solne ), pomniejszanie piersi, podnoszenie piersi, abdominoplastyka ( wycięcie rozstępów skórnych, operacja obwisłego brzucha), liposukcja ( odsysanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała), otoplastyka ( operacja odstających uszu), blefaroplastyka ( operacja powiek górnych i dolnych), face-lifting( operacja odmładzająca twarz), rhinoplastyka ( operacja nosa).

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze specjaliści w Lublinie - CM Luxmed »

  Centrum Medyczne Luxmed w Lublinie oferuje kompleksową opiekę medyczną dla pacjenta indywidualnego jak i firm (abonamentowa opieka medyczna). Nowością są usługi z zakresu medycyny podróży.

  OFERTA DLA PACJENTA Poradnie specjalistyczne: Stomatologia - Alergologia – Andrologia – Chirurgia – Chirurgia naczyniowa – Dermatologia – Diabetologia – Endokrynologia – Foniatria – Gastrologia – Ginekologia – Hematologia – Interna – Kardiologia – Kardiochirurgia – Laryngologia – Medycyna sportowa – Nefrologia – Neurologia – Neurochirurgia – Okulistyka – Onkologia – Ortopedia – Pediatria – Proktologia – Psychiatria – Psychologia – Pulmonologia – Reumatologia – Seksuologia – Urologia

  Szczegóły oferty dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości oferuje między innymi profesjonalną pomoc psychologiczną oraz konsultacje psychiatryczne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży, w tym: konsultacje seksuologiczne, lekarza dietetyka, psychoterapię grupową, rodzinną, par, a także diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży oraz różnego rodzaju warsztaty i treningi psychologiczne.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet-psyche.pl - psycholog i psychoterapeuta we Wrocławiu »

  Nikt z nas nie jest pozbawiony problemów. Myślenie o nich, przezwyciężanie trudności i zastanawianie się nad ich sensem, to naturalna, niezbywalna cecha każdego świadomego człowieka. Nie zawsze jednak potrafimy sami sobie poradzić z problemami, które często mają inną podstawę, niż sądzimy. Nie mamy jednak problemu z tym, aby udać się do lekarza, gdy nie czujemy się fizycznie najlepiej lub, gdy najzwyczajniej jesteśmy chorzy i nasz stan wymaga lekarstw. Niekiedy jednak i nasza psychiczna kondycja nie jest w najlepszym stanie, jednak nie szukamy pomocy, ani nie uważamy, żeby był to problem na tyle palący, aby udać się po poradę do specjalisty. Jest to rzecz jasna błąd. W dalszym ciągu bowiem pokutuje w naszym społeczeństwie pogląd, iż ten, kto szuka pomocy u psychologa jest niespełna rozumu. Takie etykietowanie oczywiście może skutkować wieloma perturbacjami w naszym życiu prywatnym, jak i zawodowym, ponieważ problemy chronicznie nierozwiązywalne mogą nabrzmiewać i przeradzać się co najmniej w depresję, która na długi czas może nas wyłączyć ze społeczeństwa. Szukając jednak pomocy warto przejrzeć internet, a wpisując psycholog Wrocław lub też psychoterapeuta Wrocław, możemy uzyskać informacje, kiedy i na jakich warunkach możemy się spotkać ze specjalistą, porozmawiać z nim i zacząć rozwiązywać długotrwały problem, a przede wszystkim jego przyczyny.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta, stomatolog - gabinety stomatologiczne Warszawa »

  Klinika stomatologiczna Elektoralna z Warszawy świadczy kompleksowe usługi wchodzące w zakres opieki stomatologicznej. U nas przeprowadzamy leczenie nieprawidłowego zgryzu (ortodoncja), a korzystać z tego typu leczenia mogą również osoby dorosłe. Zakładamy aparaty ruchome lub stałe. Wprawiamy implanty, wspaniałe by uzupełnić uzębienie i niczym nie różniące się od naturalnych zębów. Z zabiegów estetycznych polecamy szczególnie wybielanie zębów. Ma ono moc podniesienia poczucia własnej wartości, białe zęby są przecież marzeniem każdego człowieka. W naszej klinice stomatologii. Istnieje wiele metod wybielania zębów, a my proponujemy niemal wszystkie dostępne sposoby. Każdy z naszych stomatologów zaprasza do siebie, gdy nastanie potrzeba.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Masz już dość ciągłych wizyt u dentysty?Nie chcesz niesolidnego leczenia, bólu? Zapraszamy do Dentimusu. Jesteśmy przychodnią stomatologiczną w Poznaniu, która posiada wykształconych stomatologów oraz najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki temu zapewniamy leczenie dokładne i jak najmniej bolesne. Staramy się, aby usunąć problem w czasie jak najmniejszej liczby wizyt, co zawdzięczamy naszej wiedzy i wykorzystywanemu sprzętowi. Nasze usługi obejmują leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu, co maksymalizuje szanse na całkowite uratowanie zęba, implanty oraz zabiegi stomatologii estetycznej i protetyki. Udowodnimy, że dentysta nie musi kojarzyć się z bólem.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Dzięki wykształceniu stomatologicznemu oraz doświadczeniu, które zostalo zdobyte podczas wykonywania poważnych zabiegów, zarówno chirurgii stomatologicznej jak i skomplikowanych zabiegów stomatologii estetycznej, klienci naszego gabinetu dentystycznego bardzo wysoko oceniają pracę lekarzy – stomatologów.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Zakład rehabilitacji w Podgórzu cieszy się bardzo dobra opinia wśród mieszkańców Krakowa i okolic. Ogromne doświadczanie, świetnie wyszkolony personel oraz najnowszej jakości sprzęt zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo.Placówka świadczy ogromną gammę usług z zakresu porad oraz zabiegów rehabilitacyjnych dla pacjentów ze skierowanie od lekarza bądź tych który ta owego nie posiadają.
  Zakład w Krakowie oferuje tak że kompleksowe leczenie z zakresu medycyny sportowej w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Amplus.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Medyczna Dąbrowa-Dąbrówka »

  Klinika medyczna w Gdyni oferuje profesjonalną opiekę zdrowotną. Nasza kadra lekarska zapewni Państwu specjalistyczną opiekę lekarską oraz konsultacje. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem medycznym oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą lekarską. Nasze centrum medyczne współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia i prywatnymi ubezpieczycielami. Zapraszamy do naszych specjalistów z zakresu ginekologii, chirurgii, laryngologii, medycyny pracy, endokrynologii, rehabilitacji, okulistyki, leczenia niepłodności oraz wielu innych.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »