Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 93 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1032

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Seksuolog dr Wiesław Ślósarz »

  Wiesław Ślósarz - jest seksuologiem klinicznym, doktorem psychologii i biegłym sądowym. Pracuje jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1988 roku otworzył pierwszą Prywatną Praktykę Seksuologiczną i Psychologiczną na Dolnym Śląsku. Zgodnie z klasyfikacją zaburzeń DSM-IV dr Wiesław Ślósarz zajmuje się terapią zaburzeń seksualnych i tożsamości płciowej oraz terapią zaburzeń osobowości. W 1994 roku był stypendystą programu Tempus Unii Europejskiej na University of Central Lancashire w Preston, w Wielkiej Brytanii. W latach 1994-1996 był stypendystą rządu Japonii, w ramach programu Monbusho, na University of Tsukuba. Jako seksuolog i psycholog od 1987 roku prowadzi zajęcia dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Medycznej we Wrocławiu i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji TWP. Należy do wielu towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych, w tym m.in. Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, New York Academy of Sciences. Opublikował ponad 400 artykułów naukowych i popularnonaukowych dotyczących m.in. genezy, diagnozy i terapii zaburzeń seksualnych, które ukazały się w Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Wyniki swoich badań i doświadczeń klinicznych przedstawił na kilkudziesięciu konferencjach naukowych krajowych i międzynarodowych.Dr Ślósarz psychologiczną współpracując m.in. z TVP, Polsatem, TVN, TV 4, Polskim Radiem, Radiem Eska, Gazetą Wyborczą,

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulary Warszawa »

  Centrum Optokan jest nowoczesnym salonem optycznym oferującym badania wzroku u dzieci i dorosłych.
  Ponadto w naszym centrum znajdziesz największy wybór oprawek, soczewek oraz szkieł kontaktowych.
  Gwarantujemy także ekspresowe wykonanie okularów.
  Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu optyków oraz najnowsze technologie wykorzystywane w pracy codziennej to domena naszego centrum.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • REHA-FORMA CENTRUM REHABILITACJI ORTOPEDYCZNO-SPORTOWEJ »

  Leczenie jest dla nas partnerstwem. Dajemy szansę poznać pacjentowi przyczynę dolegliwości tak by zrozumiał patomechanizm jej powstania .nReedukacja prawidłowych wzorców ruchu dla podstawowych funkcji, z których korzysta każdy z nas codziennie - stanowi podstawę leczenia. Tylko wtedy, pacjent jest w stanie uzyskać trwały efekt.nnPosiadamy odpowiedni, specjalistyczny sprzęt(PLATFORMY STABILOGRAFICZNE, TENSOMETRYCZNE, SEMG itp.), który pomoże zdiagnozować i zrozumieć problemy z którymi się borykasz. Skłaniamy wszystkich do dbania o higienę ruchu. Stanowi ona tak na prawdę podstawę diagnostyki i rokowań w poradnictwie ortopedycznym.nnZapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego Centrum, zarówno w ramach poradnictwa medycznego, rehabilitacji oraz treningu funkcjonalnego.nZachęcamy również do śledzenia na naszej stronie, terminów bezpłatnych warsztatów, kierowanych do każdego z Państwa, w ramach prewencji chorób cywilizacyjnych, rozwoju aktywności rekreacyjnej oraz edukacji prozdrowotnej.n43-300 Bielsko-Biała,nul.Karbowa 26 (HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA POD SZYNDZIELNIĄ)nnr tel. (33)8100182

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Białystok »

  Gabinet psychologiczny w Białymstoku. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę, na której zamieściliśmy naszą pełną ofertę. Staramy się aby formy terapii, jak i szkoleń obejmowały najszersze spektrum zagadnień.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wrocław »

  Przychodnia stomatologiczna we Wrocławiu, wachlarz usług stomatologicznych świadczonych przez lekarzy specjalistów. Od wielu lat leczymy zęby i zapobiegamy chorobom jamy ustnej, a także udzielamy porad i konsultacji jako stomatolodzy.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania Prenatalne, Chirurg, Dermatolog Sosnowiec »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante w Sosnowcu (Śląsk). Przychodnia oferuje najwyższy standard obsługi - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy, badania prenatalne i badania kierowców. Specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania. Poradnia specjalistyczna Sosnowiec - urolog, laryngolog, proktolog, ginekolog, reumatolog, neurolog, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, okulista, kardiolog, usg, chirurg, pediatra w Sosnowcu. Także badania Laboratoryjne - Sosnowiec, Katowice, Śląsk.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog w Tychach »

  Nowoczesne Centrum Medyczne Arkamedic umożliwia leczenie schorzeń i chorób przez lekarzy wielu specjalności, między innymi są to: ginekolog, urolog, dermatolog, rehabilitant. Specjalistyczne Centrum Medyczne ARKAMEDIC oferuje krótkie terminy wizyt lekarskich, brak kolejek i opiekę doświadczonych lekarzy w komfortowych i przyjaznych warunkach. Przychodnia znajduje się w Tychach i oferuje dogodne godziny przyjmowania pacjentów. Możliwa jest rejestracja telefoniczna, co jest bardzo korzystne dla pacjentów. Przychodnia Arkamedic skupia najlepszych lekarzy w Tychach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą centrum medycznego znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PCHP - ULTRASONOGRAFIA »

  W schorzeniach piersi nadzwyczaj istotna jest systematyczna profilaktyka, jaka umożliwia wykrycie raka we wczesnym stadium. Jest on najczęstszym nowotworem złośliwym u Polek. Do innych chorób należą torbiele oraz włókniaki piersi. W Niepublicznym Zakładzie Opieki zdrowotnej którym jest Poradnia Chorób Piersi równie często zauważa się stany zapalne piersi oraz występującą u panów Ginekomastię. Ta znajdująca się w Mikołowie placówka proponuje swoim pacjentom całkowite badania z obszaru diagnostyki chorób piersi, USG organów jamy brzusznej, nerek tarczycy, węzłów chłonnych, stawów biodrowych u niemowląt, USG narządów ruchu czy leczenie chorób tarczycy. Dodatkowo można wykonać badania genetyczne czy uzyskać poradę psychologa. W Poradni Chorób Piersi pracują lekarze specjaliści z 20 i 30-letnim stażem, przez co mogą szybko postawić odpowiednią diagnozę w przypadkach chorób sutka. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED »

  Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jesteśmy firmą działającą na rynku w 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zamościu. W 2000 roku ratyfikowaliśmy umowę z kasą chorych a w następnej kolejności z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu nasi Pacjenci mają dostęp do zabiegów darmowo. W ramach naszej działalności absorbujemy się leczeniem zachowawczym i profilaktycznym. Na wizytę w naszym gabinecie mogą się Państwo umówić za pomocą wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Szczegółowe informacje i pełen zakres usług wspólnie z danymi kontaktowymi firmy mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komórki Macierzyste »

  Choroba zwana enefalomiopatią mitochondrialną jest poważną chorobą o podłożu genetycznym. Obecnie prowadzone są testy kliniczne, które mogą okazać się pierwszymi obiecującymi lekami w leczeniu przewlekłych schorzeń o podłożu genetycznym. Obecnie nie ma zgody w środowisku badawczym co do tego, co to jest obiecujące leczenie chorób genetycznych, szczególnie tych o podłożu leżącym w mtDNA. W codziennej pomocy osobie chorującej na encefalomiopatię mitochondrialną tak samo ważna, jak leczenie farmakologiczne jest rehabilitacja. Polska służba zdrowia nie wypracowała specyficznego planu pomocy dotyczącego terapii w przypadku chorób ultra-rzadkich. Pomocą, na jaką można liczyć są fundacje o określonym celu podejmowanych działań, w przypadku miopatii mitochondrialnej głównie mowa o fundacjach skierowanych do chorób ultra-rzadkich, chorób o podłóżu genetycznym oraz chorób dotyczących chorób mięśniowych. Na stronie www.miopatia.pl odszukać można wiele najistotniejszych danych dotyczących chorób mitochondrialnych w zakładce ciekawostki, m.in. artykuł na temat testowanego specyfiku EPI-743 firmy Edison. W zakładce linki znajdziemy odnośniki do zagranicznych stron internetowych, na których znaleźć można informacje dostępne w innych częściach globu. Proszę o kontakt innyc zainteresowanych danymi na temat choroby, wymianą posiadanych danych. Na stronie www.miopatia.pl można w bezpośredni sposób przekazać 1% podatku na konto autora strony.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »