Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Okulista »

  Wykonujemy szereg operacji okulistycznych takich jak: zabieg usunięcia zaćmy, operacje zeza, laserowa korekcja wad wzroku metodą LASIK, wszczepy wtórne soczewek połączone z usunięciem presbiopii (starczowzroczności), laseroterapia i chirurgia jaskry. Ponadto wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powiek.nn Poszerzyliśmy także naszą ofertę o nowe specjalności. Realizujemy w naszym oddziale w Chełmnie umowę z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w zakresie Jednodniowych Zabiegów Ortopedycznych takich jak: artroskopia i chirurgia ręki, a w Centrum Medycznym PWM w Gdyni pełnopłatne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.nn Wszystkie zabiegi i operacje odbywają sie w znieczuleniu (miejscowym lub pełnym) a pacjenci znajdują sie pod stałą opieką lekarza anestezjologa.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Gestalt - Warszawa »

  Gabinet terapeutyczny ”NasTroje” jest prywatnym ośrodkiem oferującym pomoc terapeutyczną na bazie koncepcji Gestalt. Na miejsce pracy wybraliśmy dwie warszawskie lokalizacje: Wilanów i Żoliborz.

  Oferujemy Ci swoją pomoc jeśli:

  * Doświadczasz częstych problemów w zwiazkach i relacjach z innymi ludźmi
  * Cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  * Twoje emocje coraz częściej wymykają się spod Twojej kontroli
  * Żyjesz w ciągłym stresie
  * Dobrze znane jest Ci poczucie pustki i braku sensu życia
  * Chciał(a)byś lepiej zrozumieć siebie i własne wybory życiowe
  * Masz potrzebę rozwoju swojego potencjału

  Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Warszawa - dentalexcellence.pl »

  Białe zęby są są niezwykle istotnym elementem wyglądu i świadczą o kondycji. Dentalexcellence skupia wielu ekspertów stomatologii i dentystyki z różnych dziedzin takich jak stomatologia estetyczna, protetyka, leczenie kanałowe (endodoncja) oraz ortodoncja. W kręgu świadczonych usług znajdują się też: korony porcelanowe, wybielanie zębów oraz implantologia - trwałe implanty dentystyczne. Obok zwykłych usług stomatologicznych w klinice posiadamy laboratorium radiologiczne i protetyczne. Zapewniamy najwyższej jakości opiekę, nasza obsługa pracuje w języku polskim, angielskim, rosyjskim oraz niemieckim.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odtruwanie poalkoholowe Nowy Sącz »

  Oferta Centrum Hemoron oferuje zakres usług: nieoperacyjne leczenie guzków krwawniczych (hemoroidów) nowoczesną metodą hemoron,kwalifikacja do zabiegów laparoskopowych, porady z zakresu chirurgii ogólnej, odtruwanie poalkoholowe ( w tym wizyty domowe) . Właściciel Centrum zdobywał doświadczenie m.in. w USA, Finlandii. Ponadto oferta Centrum obejmuje: kwalifikacja do zabiegów laparoskopowych: laparoskopowe wycięcie pęcherzyka ( woreczka ) żółciowego, kruroskopia z podpowięziowym przecięciem perforatorów ( niewydolność żylna kończyn dolnych ), inne zabiegi wideochirurgiczne.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słuchmed - nowoczesne aparaty słuchowe »

  ACS Słuchmed już od 1990 roku zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające słyszenie. Wykonujemy wkładki uszne dla osób niedosłyszących, pływaków i muzyków. Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu oraz porady do jednego z naszych salonów akustyki słuchu.

  Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja wysokiej jakości oferowanych usług. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • HappySmile Stomatologia i Protetyka »

  Gabinet stomatologiczny i laboratorium protetyczne w Kocku.

  Nowoczesny gabinet wraz ze zdjęciami i opisem sprzętu używanego przez technika i dentystę.
  Opis pełnego zakresu usług protetycznych i dentystycznych włącznie z diagnostyką(zdjęcia rtg) i znieczuleniem, galeria gabinetu oraz wykonanych protez, mostów porcelanowych i nakładek wybielających.

  Bezpośredni kontakt w ramach współpracy protetycznej do technika dentystycznego.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA LEKARSKA SZOMBIERKI szkoła rodzenia bytom »

  W naszej jednostce leczniczej dba się przede wszystkim o dobre samopoczucie każdego pacjenta, który się do nas zgłosi. Zależy nam na gwarantowaniu całościowej opieki lekarskiej na najwyższym pułapie. Wyposażyliśmy się w najnowszy i szczególnie precyzyjny aparat do badań USG, dzięki czemu możliwe stało się wykonywanie specjalistycznych badań. Doświadczony personel medyczny zadba o Państwa komfort w trakcie każdej wizyty. Posiadamy także poradnię chirurgiczną, proktologiczną, okulistyczną czy hematologiczną. Przychodnia lekarska Szombierki dba o każdego pacjenta, na dzieci czeka wyjątkowo przyjazna poradnia dziecięca. Inwitujemy do zapoznania się z naszą dotychczasową wprawą na stronie internetowej:

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Jolanta Komorowska »

  Strona Gabinetu Psychoterapii w Radomiu prowadzonego przez psycholog, psychoterapeutę Panią Jolantę Komorowską. Zależy mi, żebyś czuł się w mojej poradni komfortowo i wyjątkowo, ale przede wszystkim będziemy razem pracować nad problemem z jakim przyszedłeś. Bardzo duże znaczenie mają dla mnie standardy etyczne dotyczące zdrowia psychicznego. W swojej pracy terapeutycznej sięgam po najnowszą wiedzę kliniczną dot. leczeniu zaburzeń psychicznych, emocjonalnych czy krótkotrwałych kryzysów.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Pomocy - Psycholog i psychoterapeuta w Warszawie »

  Zapraszamy do Gabinetu Psychoterapii Strefa Pomocy zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie. Znajdą w nim Państwo rozwiązanie dla wszystkich problemów o podłożu psychicznym. Pomagamy cierpiącym na depresję, stany lękowe, niską samoocenę, borykającymi się z trudną przeszłością, trudną sytuacją rodzinną, czy kłopotami w związku. Zatrudniamy grono najlepszych specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapii, psychiatrii i psychoonkologii. Ich doświadczenie i wiedza stanowi podstawę naszej firmy i jednocześnie jest dla Państwa gwarancją usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu kontakt@strefa-pomocy.pl

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Ułańska »

  Centrum Medycyny Ułańska zaprasza na specjalistyczne badania medyczne. Oferujemy specjalności: Ginekologia, Położnictwo, Diagnostyka prenatalna, Ultrasonografia 3D, Endokrynologia, Pediatria, Neonatologia, Chirurgia Ogólna, Urologia, Choroby wewnętrzne, Ortopedia, Kardiologia, Laryngologia.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »