Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 132 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1978

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog - jak dbać o zęby »

  Mało kto z nas lubi chodzić do dentysty. Stomatolog to ten zawód, który kojarzymy z cierpieniem i dźwiękiem wiertła, więc zazwyczaj odwiedzamy go tylko w przypadku konieczności. Tymczasem jest to błąd, bo o zęby powinniśmy dbać na bieżąco a nie tylko od święta. Rodzice już małe dzieci powinni przyprowadzać do dentysty aby oswoić je z widokiem wierteł.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chrapanie STOP - leczenie chrapania »

  Bezdech śródsenny czyli potocznie chrapanie wbrew pozorom może być niebezpieczne dla człowieka. Może prowadzić od zwykłego bólu głowy po przebudzeniu aż do niedotlenienie. Na stronie ChrapanieStop.pl znajdują się wszystkie możliwe informacje dotyczące chrapania oraz leczenia tej przypadłości. Chrapanie można i należy leczyć, wystarczy zgłosić się do odpowiedniego lekarza. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się Dolnośląskie Centrum Laryngologii - Medicus, które zajmuje się diagnostyką i leczeniem chrapania.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia Wrocław »

  Serwis gabinetu stomatologicznego specjalizującego się w implantologii - szeroka oferta implantów. Komfort fizyczny i psychiczny pacjentów. Implantologia to najnowsza forma uzupełniania braków zębowych, bez konieczności szlifowania zębów sąsiadujących z luką.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Gabinet Chirurgii plastycznej prowadzony przez Jakuba Kratochwila - znanego i cenionego lekarza chirurgii plastycznej działającego na rynku już od ponad 30lat. Jego gabinet oferuje szeroki zakres usług chirurgicznych począwszy od liposukcji poprzez korekcje nosa, kończąc na implantach piersi.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania Prenatalne, Chirurg, Dermatolog Sosnowiec »

  NZOZ Centrum Medyczne Sante w Sosnowcu (Śląsk). Przychodnia oferuje najwyższy standard obsługi - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy, badania prenatalne i badania kierowców. Specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania. Poradnia specjalistyczna Sosnowiec - urolog, laryngolog, proktolog, ginekolog, reumatolog, neurolog, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, okulista, kardiolog, usg, chirurg, pediatra w Sosnowcu. Także badania Laboratoryjne - Sosnowiec, Katowice, Śląsk.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatna Przychodnia Studencka w Gdańsku »

  Każdy student powinien mieć wybranego lekarza pierwszego kontaktu w mieście studiowania. Powinno się to uczynić jak najszybciej. Gwarantuje to bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości. Bezpłatne Przychodnie Studenckie STUDENTMED.PL to dobry wybór dla studentów, którzy chcą korzystać z bezpłatnej służby zdrowia.
  Przychodnie realizujące program STUDENTMED.PL oferują opiekę medyczną z zakresu podstawowej opieki medycznej oraz wybranych specjalistów. Korzystanie ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych przez NFZ jest możliwe dopiero po wyborze lekarza rodzinnego. Wszelkie formalności można dopełnić przez Internet (www.studentmed.pl) lub w przychodniach.
  Aby skorzystać z porady wystarczy mieć przy sobie ważną legitymację studencką i dowód osobisty.

  Bezpłatna przychodnia dla Studentów. Internista, laboratorium, EKG, RTG, USG. Wybrani specjaliści też bezpłatnie. Nowoczesny Zakład Rehabilitacji. Stomatologia. Nie czekaj, zapisz się już dziś, zupełnie za darmo!

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ EKG »

  Odponad dziesięciu już lat Przychodnia Medycyny Rodzinnej z siedzibą w Myszkowie oferujekompleksowe usługi połączone z branżą podstawowej opieki zdrowotnej. Staramy się ciąglerozwijać prowadzoną działalność a także inwestujemy w specjalistyczny sprzęt. Nadzwyczaj rozbudowana baza diagnostyczna pozwala na wykonywanie badań laboratoryjnych, diagnostycznych w zakresie EKG, USG itp. a także badań mammograficznych. Z troską o zdrowie naszych pacjentów poszerzamy naszą ofertę, otwierając kolejne specjalistyczne gabinety. Zapraszamy do skorzystania z dopierocootworzonego gabinetu hipertensjologicznego (leczenia nadciśnienia). Oferujemy działalność w ramach kontraktu z NFZ oraz dla osób prywatnych. Dbamy o to, aby leczenie odbywało się w miłej atmosferze oraz przyjaznych warunkach. Szczegóły naszej propozycjiodnajdziecie Państwo na stronie internetowej placówki.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Warszawa »

  Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent ortodoncja Warszawa oferuje aparaty na zęby. Soldent ortodoncja Warszawa to miejsce dla najbardziej wymagających pacjentów, którzy cenią przyjazną atmosferę i komfort podczas leczenia dentystycznego. Do każdego pacjenta podchodzi się tu indywidualnie. Doktor współpracując z pacjentem proponuje najlepszą metodę leczenia zwracając szczególną uwagę także na jego wymagania estetyczne. Na stronie zobaczysz aparaty incognito, aparaty ortodontyczne, aparaty na zęby. Ortodoncja lingwalna to sztuka współczesnej ortodoncji - tworzenia pięknych i olśniewających uśmiechów, dzięki której możliwe jest całkowicie dyskretne przeprowadzenie leczenia ortodontycznego.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • M-masaż »

  Nasz salon masażu posiada szeroki wachlarz masaży do wyboru wykonywany przez wykwalifikowaną obsługę . Oferujemy relaks w atrakcyjnej cenie w centrum Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Przystań »

  Strona poświęcona szeroko rozumianej psychologii, ludzkich problemów w funkcjonującym świecie oraz jest poradnikiem jak sobie z nimi radzić.Zawiera szeroko rozbudowaną Czytelnię zawierającą szereg ciekawych artykułów dotyczących zdrowia psychicznego oraz problemów z psychiką ludzką, zawiera również krótkie porady psychologiczne i może być podstawowym kompendium wiedzy na temat psychoterapii.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »