Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 94 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1136

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Badanie EMG Neurolog »

  Badanie EMG Warszawa
  SPECJALISTA NEUROLOG
  Katarzyna Toruńska
  Gabinet prywatny & Wizyty domowe
  Warszawa i okolice
  Rejestracja tel. 604 964 039
  ZAPRASZAM na www.emg-neurolog.pl

  SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
  -choroba parkinsona
  -choroby napadowe : padaczka
  -choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
  -choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
  -drętwienia i mrowienia
  -otępienia
  -stany poudarowe
  -stwardnienie rozsiane
  -TĘŻYCZKA
  -zespoły bólowe głowy i twarzy.

  BADANIE EMG:
  - najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2010 r.)
  - ponad 3000 przeprowadzonych badań EMG
  - dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
  - możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
  - indywidualna wycena badania EMG
  - wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
  - możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

  KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
  - objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
  - dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
  - przeprowadzanie badania EMG – PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Warszawa »

  Fizjoterapia w Warszawie obejmuje leczenie zimnem, oparami azotu schłodzonego do minus 120 stopni, oddziaływanie prądem stałym, polem elektromagnetycznym i wieloma innymi technikami w połączeniu z ruchem i ćwiczeniami fizycznymi. Zabiegi wykonujemy na miejscu w ośrodku medycyny sportowej, w którym wykonywane są także zabiegi operacyjne, leczenie ortopedyczne i chirurgiczne. Specjalizujemy się w rehabilitacji sportowców i ludzi uprawiających sport wyczynowo i hobbystycznie. Każdy zatrudniony u nas ortopeda posiada duże doświadczenie i wiele udanych terapii. Rehabilitacja sportowa wymaga szybkich i zdecydowanych działań, które pozwalają w krótkim czasie dojść do formy. My wiemy, jak tego dokonać.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Pabianice »

  Strona gabinetu okulistycznego w Pabianicach. Pacjentów przyjmuje specjalista chorób oczu doktor Michał Bogusławski. Gabinet okulistyczny wraz z salonem optycznym
  znajduje się w ESKULAPIE w Pabianicach .

  Szeroki zakres usług medycznych okulistyczych: pierwsza pomoc okulistyczna, dobieranie okularów oraz soczewek kontaktowych, badania
  profilaktyczne, badanie okulistyczne dzieci, kierowców oraz badania okulistyczne do pracy. Na stronie optyk-pabianice.pl dowiecie się także kilku ciekawostek z dziedziny okulistyki: między innymi jak zbudowane jest ludzkie oko, czym jest badanie dna oka etc.

  Poza tym praktyczne informacje dla pacjentów szukających w Pabianicach lekarza okulisty: godziny przyjęć okulisty, a także nowo otwarty Salon Optyczny. Na stronie dowiecie się czym są okulary progresywne i kto może ich używać. W gabinecie okulistycznym doktora M.Bogusławskiego dobierzecie soczewki kontaktowe prawie do każdej wady wzroku. Na stronie również kilka słów na temat codziennej profilaktyki chorób oczu, czyli dowiemy się jak dbać o nasz narząd wzroku.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Gdańsk »

  Chcesz skorzystać z pomocy specjalistów jeżeli chodzi o leczenie w profesjonalnej klinice. Gdańska Victoria Clinic to miejsce w jakim możesz skorzystać z pomocy takich specjalistów jak choćby ortodonta, stomatolog, internista, ginekolog czy dermatolog. Doświadczony personel, z latami doświadczeń, doskonałe warunki, a także niezwykle atrakcyjne ceny. Wszystko to znajdziesz tylko i wyłącznie w jednym miejscu czyli Victoria Clinic. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z okazji

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Kusowska - lekarz diabetolog »

  Indywidualna opieka medyczna specjalisty diabetologa dr Joanny Kusowskiej. Leczenie chorób serca oraz układu krążenia, leczenie cukrzycy i problemów z przemianą materii. Skuteczna dieta - cukrzycowa, po zawale, na nadciśnienie. Metoda leczenia otyłości oparta o naukowe badania lekarskie: Metabolic Balance. Diabetolog i kardiolog uznany w środowisku lekarskim, wykładowca uniwersytecki i oddany z pasją medycynie lekarz. Zajmuje się także chorobami podeszłego wieku - geriatria.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Smolec - Lucyna Szymczak »

  Gabinet stomatologiczny Lucyny Szymczak oferuje porady oraz profesjonalne leczenie zębów w niskich cenach. W zakresie usług znajdą Państwo zabiegi stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz chirurgii. Można u nas wykonać również bardzo dokładne zdjęcia rentgenowskie zębów. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologiczno-ortodontycznego.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROFMED-Chełm »

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kliniki ProfMed - Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej działającego w Krasnymstawie. Współpraca z najlepszymi specjalistami wielu dziedzin, takich jak: enokrynologia, ginekologia czy ortopedia pozwoliła nam stworzyć miejsce, w którym dobro pacjenta i jego kompleksowa opieka są priorytetem. Oddziały naszej placówki znajdują się w Lublinie, Chełmie i Zamościu, dzięki czemu ze swoimi usługami docieramy do wielu osób. Pacjenci cienią nas nie tylko za dostęp do wielu specjalistów, ale także za nowoczesne i przyjazne zaplecze diagnostyczne, oferujące pełny zakres usług: badania laboratoryjne, USG, RTG itp. Jako jedni z nielicznych zajmujemy się zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej - gwarantujemy nieinwazyjne i komfortowe zabiegi poprawiające jakość życia. Ponadto pacjentki poszukujące pełnej opieki ginekologiczno-położniczej mogą skorzystać z naszych usług w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. W naszej klinice pacjent zawsze jest najważniejszy.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci i niemowląt pruszków »

  Rehabilitacja dzieci i niemowląt w domu pacjenta w Pruszkowie i okolicach, magister fizjoterapii Katarzyna Marszałek. Terapeuta NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, Funkcjonalnej Indywidualnej Terapi Skolioz, PNF, Terapi Czaszkowo-Krzyżowej, Tarapeuta Syndromu KISS. Pracuję z dziećmi z następującymi dysfunkcjami:asymetria ułożeniowa i zaburzenia napięcia mięśni, problemy rozwojowe wcześniaków, problemy z karmieniem i ulewaniem (otwarta buzia, wypychanie języka), deformacje ortopedyczne (deformacje i wady stóp, dysplazja stawów biodrowych, wady klatki piersiowej), porażenie splotu barkowego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, kręcz szyi, mózgowe porażenie dziecięce, dzieci z zespołem Downa, autyzm, nadpobudliwość psychoruchowa i zaburzenia koncentracji uwagi, wady postawy(skolioza, plecy płaskie, koślawe kolana i stopy), instruktaż pielęgnacji i nadzór prawidłowego rozwoju niemowląt

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kinesia - Osteopatia Rehabilitacja »

  Gabinet Kinesia Osteopatia zajmuje się leczeniem i rehabilitacją układu mięśniowo-szkieletowego (np. bóle kręgosłupa, bóle stawowe, bóle głowy, bóle napięciowe jamy brzusznej, urazy, rehabilitacja pooperacyjna itd.). Osteopatia jest zaawansowaną formą leczenia manualnego, która pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się bólów i dysfunkcji w organizmie.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »