Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 858

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja kręgosłupa »

  Warszawska firma Ortomex oferuje swoim klientom między innymi leczenie wad postawy u dzieci i młodzieży z zastosowaniem techniki pressio, zajęcia indywidualne techniką pnf, gimnastykę dla dorosłych, kinesio taping, masaże, oraz specjalistyczne badania i dobór wkładek ortopedycznych będących skutecznym narzędziem w walce z wadami postawy dzieci i młodzieży. Ortomex to skuteczna rehabilitacja i korektywa kręgosłupa.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Katowice »

  Poradnia rehabilitacyjna w centrum Katowic. Oferujemy rehabilitację i masaż na najwyższym poziomie. Nasi fizjoterapeuci zapewniają fachową i miłą obsługę. Oferujemy nowoczesną, skuteczną rehabilitację w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej »

  Zakres usług:
  - diagnoza logopedyczna,
  - terapia logopedyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym,
  - terapia logopedyczna dla dzieci z wadą słuchu,
  - profilaktyka logopedyczna,
  - terapia pedagogiczna dla dzieci z trudnościami w nauce czytania i pisania.

  Zajęcia odbywają się w oparciu o indywidualny program przygotowany dla danego dziecka.
  Fachowa pomoc doświadczonego logopedy i pedagoga.
  Ciekawe pomoce dydaktyczne.
  Możliwość zakupu pomocy do pracy z dzieckiem w domu.
  Dobra zabawa i miła atmosfera!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Radło chirurg kręgosłupa »

  Bóle krzyża, dyskopatia, rwa kulszowa, wąski kanał kręgowy.
  Operacje: dyscektomia, mikrodyscektomia, laminotomia, laminektomia, stabilizacja kręgosłupa, dystraktor międzykolczysty, blokady nerwów korzeniowych i stawów międzykręgowych.
  Skolioza idiopatyczna, skoliozy wtórne
  Operacje: korekcja bocznego skrzywienia kręgosłupa z dostępu przedniego (skrzywienia jednołukowe) i z dostępu tylnego – skrzywienia dwułukowe.
  Złamania kręgosłupa: wertebroplastyka, stabilizacja, usztywnienie.
  Operacje zespołu cieśni kanału nadgarstka.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie stopy »

  Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu naszą poradnię stopy. Specjalizujemy się w leczeniu i operacji stopy, a także wszelkiego rodzaju urazów stopy. W naszej klinice pracują doświadczeni chirurdzy z bardzo długim stażem pracy, posiadający niezbędną fachową wiedzę medyczną pozwalającą przeprowadzać najtrudniejsze operacje stóp. Stopa ludzka to machina o niezwykłej konstrukcji, należy o nią dbać. Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Nietrzymania Moczu u Kobiet »

  Najnowsza metoda leczenia nietrzymania moczu Bulking przy pomocy materiału syntetycznego UROLASTIC - skuteczność metody 90%.

  Od dłuższego czasu poszukiwałem takiego sposobu na leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet, które z jednej strony byłby doskonale skuteczny a z drugiej strony komfortowy dla pacjentki i nie obarczony ryzykiem -- mówi Leszek Juszczyk, pierwszy w Polsce specjalista wykorzystujący metodę Bulking i materiał Urolastic. Urolastic jest bezpiecznym, nowoczesnym i skutecznym materiałem wykorzysytwanym w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu (WNM). Procedura jest prosta, mało inwazyjna i szybka. Zabieg trwa tylko 15 minut. Wykonywany jest bez narkozy. Pacjentka nie pozostaje w szpitalu, a jedynie w dnu następnym konieczna jest kontrolna wizyta.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Laryngologiczny Krzysztof Łasiński »

  Prywatny gabinet laryngologiczny Krzysztof Łasiński znajduje się w Koninie przy ulicy Poznańskiej 116, w przychodni Komed 1. W gabinecie zajmujemy się leczeniem i diagnostyką w zakresie schorzeń uszu, nosa, zatok, gardła, krtani i szyi u dzieci oraz dorosłych. Gabinet wyposażony jest w aparat do inhalacji nadciśnieniowych AMSA, używany w leczeniu schorzeń uszu, trąbek słuchowych i zatok. Zajmujemy się również leczeniem operacyjnym w zakresie podstawowych zabiegów laryngologicznych takich jak; operacja migdałków u dzieci, operacja przegrody nosa, oraz zabiegi zmniejszające chrapanie u dorosłych.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ABDent -Stomatolog Kraków Ruczaj »

  Stomatologia Estetyczna i Zachowawcza jak również Laboratorium Protetyki w Krakowie (os. Ruczaj) ul. Jana Szwai 17, 30-383 Kraków.

  Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest wieloletnie doświadczenie zawodowe naszego zespołu, podparte licznymi kursami dokształcającymi. Staramy się nadążyć za nowinkami tak, aby zaproponować naszym zleceniodawcom bogata ofertę, alternatywne rozwiązania; wybierając pomiędzy różnymi możliwościami tematycznymi i materiałowymi.
  Umowa z NFZ.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk, Trójmiasto, Jerzy Lasowski »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio istnieje od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą. Skupiamy się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych. W naszym laboratorium dobieramy i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną. Jeśli chodzi o wyciski protetyczne preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy współpracę gabinetom stomatologicznym w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu Dental Ceramic Studio dobiera indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »