Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 798

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Medyczne Warszawa »

  Lecznica Profesorsko-Ordynatorska Alfa-Lek, to najstarsza przychodnia prywatna działająca na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1929 roku. W tym czasie, dzięki pomocy najlepszych zatrudnianych przez nas specjalistów wróciło do zdrowia i odzyskało radość z życia kilkaset tysięcy naszych pacjentów.
  Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Kadra medyczna Centrum Medycznego Alfa-Lek składa się z ponad 200 specjalistów pracujących w ponad 50 specjalizacjach. Najbardziej znani jesteśmy z najwyższej jakości usług medycznych w takich specjalizacjach jak: ginekologia, gastrologia, alergologia, dermatologia, immunologia, neurologia, okulistyka i wiele innych.
  Współpracujący z nami lekarze mają na swoim koncie ogromny dorobek naukowy i wieloletnią praktykę to przede wszystkim profesorzy, docenci i ordynatorzy.
  Centrum Medyczne Alfa-Lek wykonuje także w bardzo szerokim zakresie badania laboratoryjne i badania diagnostyczne.
  W nowoczesnej Klinice Stomatologicznej świadczymy usługi w zakresie: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna, implanty, protetyka, chirurgia, ortodoncja, endodoncja, periodontologia.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej przychodni.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Warszawie. Gabinet psychoterapii integratywnej. »

  Strona zawiera zwięzłe informacje na temat psychoterapii - jej celów, możliwości i głównych nurtów.
  Znajdziesz tu pełną ofertę gabinetu psychoterapii integratywnej rekomendowanego psychoterapeuty PTPI mgr Pawła Polnika.
  Możesz zwrócić się o profesjonalną pomoc jeśli doświadczasz kłopotów związanych z lękiem,depresją, zaburzeniami jedzenia (anoreksja, bulimia, przeżywasz trudności w związku/rodzinie, doświadczyłeś traumatycznych przeżyć i nie potrafisz się z nimi upować.
  Gabinet znajduje się w Warszawie. Wizytę należy umówić telefonicznie.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aaparaty słuchowe »

  Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie protetyki słuchu.
  Specjalizujemy się w szeroko rozumianej diagnostyce narządu słuchu oraz doborze i sprzedaży aparatów słuchowych, generatorów szumu i innych urządzeń wspomagających słyszenie. Na rynku aparatów słuchowych wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, a w szczególności praca od najmłodszych lat (protezujemy już kilkumiesięczne niemowlęta).
  Współpracujemy z ośrodkiem zajmującym się rehabilitacją słuchową oraz z najlepszymi w kraju surdologopedami i terapeutami mowy.
  Służymy pomocą i poradą lekarza otolaryngologa-foniatry.
  Realizujemy wnioski na aparaty słuchowe z Narodowego Funduszu Zdrowia.
  Ośrodek II poziomu referencyjności Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Psychodramy i Szkoleń „OPiS”. Przyczynowe leczenie grupy schorzeń określanych potocznie jako nerwice, leczenie zaburzeń osobowości, zwiększenie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych bez korzystania z leków.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internista i pulmonolog Szczecin »

  Szczeciński gabinet dr nauk med.. Piotra Marciniaka świadczy usługi z zakresu inerny i pulmonologii. W swojej pracy kładzie duży nacisk na szeroko rozumianą edukacje prozdrowotną. Posiada kwalifikacje do diagnolizowania i leczenia chorób płuc, a także wykonywania specjalistycznych badań: bronchoskopii, spirometrii, punkcji płuc i jamy opłucnej. Diagnolizuje i leczy nie tylko podstawowe choroby płuc, seca, narek czy przewodu pokarmowego, ale także ich możliwe powikłania, chroby współtowarzyszące. Swoją opieką i pomoca otacza również chorych na sarkazoidozę, muskowidozę, aspergilozę. Jeżeli źle się czujesz, coś Ci dolega lub chcesz się dowiedzieć, jak prowadzić zdrowy tryb życia, to zgłoś się do dr Marciniaka. Pamiętaj, że liczy się wczesna diagnostyka.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepłodność »

  Niepłodność jest ciężką chorobą, często nieuleczalną, jednak obecnie medycyna jest już tak zaawansowana, że w bardzo wielu przypadkach istnieje możliwość zrealizowania marzeń o potomstwie. Metody stosowane przez profesjonalne kliniki leczenia niepłodności są w pełni bezpieczne, dzięki czemu nie ingerują w zdrowie pacjentów. Polsko-Niemieckie Centrum Leczenia Niepłodności FERTI-MED oferuje pełną diagnostykę wraz z możliwością przeprowadzenia na miejscu wszystkich badań, a następnie leczenie wszystkimi dostępnymi metodami.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Poszukujesz psychologa dla swojego dziecka w Warszawie? To dobrze trafiłeś. Jestem psychologiem, który jest w stanie Ci pomóc. Wiedzę i umiejętności z zakresu psychoterapii zdobywam w trakcie szkolenia z terapii Dzieci i Młodzieży w Warszawie organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją wiedzę w obszarze psychoterapii rozszerzyłam o kurs z ADHD. Mam praktykę zarówno w pracy z dorosłymi jak i młodzieżą. Pracowałam w Świetlicy Socjoterapeutycznej, w Domu Dziecka, jak i Centrum Edukacji Sukces prowadząc zajęcia z dziećmi. Pomagam młodzieży, która cierpi z powodu lęków, nerwic, która nie radzi sobie ze stresem, czy emocjami. Leczę osoby, które cierpią z powodu depresji, nie radzą sobie z przeżytymi wydarzeniami, nie potrafią się odnaleźć w relacjach międzyludzkich. Dodatkowe informacje o mnie znajdziesz na mojej stronie internetowe. Serdecznie Zapraszam.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Vitamed Białystok najlepszy dentysta białystok »

  Centrum Medyczne VitaMed od 1995 roku proponuje pacjentom fachowe usługi w różnorodnych specjalizacjach leczniczych. W ośrodku podejmują fachowcy w obszarze stomatologii, implantologii, neurologii, kardiologii, ortopedii, wad postawy, laryngologii oraz rehabilitacji. Zlokalizowana na terenie Centrum Medycznego VitaMed poradnia Logopedyczna zaświadcza usługi w aspekcie: diagnozy, terapii wad wymowy i opóźnionego rozwoju mowy, korygowania niepłynności wypowiedzi, naukę mowy zastępczej u osób laryngektomowanych a także nowoczesnej terapii afazji. Doktorzy przyjmują w wyznaczonych godzinach. Pacjentów zainteresowanych wizytacją inwitujemy na stronę WWW.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Thor-IS - leczenie alkoholizmu, uzależnień od hazardu, Internetu i zakupów »

  Prywatny Ośrodek Psychoterapii Uzależnień Thor-Is specjalizuje się w kompleksowym leczeniu uzależnień takich jak alkoholizm, uzależnienie od hazardu, Internetu czy zakupów. Pomożemy Ci w walce z nałogiem i uzależnieniem. Dla naszych pacjentów prowadzimy terapię grupową i indywidualną. Zapewniamy profesjonalnie prowadzoną terapię, pełną dyskrecję i anonimowość. Pomożemy Ci wyzdrowieć. Czas na zmiany, czas na detoks alkoholowy. Nasz ośrodek ulokowany jest w Szczyrku, oddalony od zgiełku i hałasu, daje poczucie ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • LECZNICA DLA ZWIERZĄT W PAŁACYKU Gabinet weterynaryjny Szczecin »

  W Szczecinie działa lecznica dla zwierząt W PAŁACYKU. Nasz oddział specjalistów stanowią lekarze weterynarii: chirurg specjalista schorzeń psów oraz kotów, specjalista chorób wewnętrznych lub kardiologii. Zapewniamy Państwu ciąg działań dotyczących kompleksowej diagnostyki oraz kurowania małych zwierząt domowych. Zapewniamy także doradztwo w kwestiach odpowiedniej pielęgnacji swojego pupila. Wykonujemy badania radiologiczne i USG jamy brzusznej czy też serca oraz wiele innych badań. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową, gdzie zawarte są szczegółowe wiadomości odnośnie do zakresu usług dopełnianych w lecznicy dla zwierząt W PAŁACYKU.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »