Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 143 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 35 Odwiedziny googlebot 2098

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kardiolog Kalisz - Arkadiusz Tokarski - ECHO, Test wysiłkowy, Holter »

  Arkadiusz Tokarski, kardiolog - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Kalisz, ul. Podkowińskiego 2.
  Badania specjalistyczne: ECHO, HOLTER EKG, ABPM,TESTY WYSIŁKOWE. Konsultacje lekarskie.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Bielsko-Biała »

  Zapraszamy do prywatnego gabinetu specjalisty psychiatrii dziecięcej w Bielsku-Białej. Udzielamy m. in. porad z zakresu: nadpobudliwości psychoruchowej, jadłowstrętu, nerwic, tików, zacinania, zaburzeń jedzenia, moczenia nocnego i psychozy dziecięcej. Wizyty w wtorki i piątki między 16, a 17 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Warszawa, pomoc psychologiczna Warszawa »

  Poradnia terapeutyczna zaprasza na swoją stronę internetową. Świadczymy usługi z zakresu pomocy terapeutycznej, pedagogicznej i psychologicznej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W swojej ofercie posiadamy terapie indywidualne, terapie grupowe, terapie dla par oraz psychoterapie, a także warsztaty i szkolenia oraz konsultacje ze specjalistami. Mieścimy się na warszawskim Mokotowie, a nasza placówka to komfortowo i elegancko urządzone gabinety, o wyjątkowo miłej i przyjaznej atmosferze.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Kokot specjalista ginekologii i położnictwa »

  strona domowa Piotra Kokota specjalisty ginekologii i położnictwa
  Zakres porad i leczenia: niepłodność, ginekologia, położnictwo, USG 4D, badanie nasienia, inseminacja wewnątrzmaciczna.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne badania Centrum Medyczne Synexus »

  Synexus to międzynarodowa sieć przychodni zlokalizowanych w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry czy Republika Południowej Afryki. W Polsce jest obecna w czterech miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Gdyni. Zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny, dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym. Centrum Medyczne Synexus prowadzi zakrojone na szeroką skalę programy diagnostyczne i profilaktyczne w dziedzinie wielu chorób. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, neurologicznych oraz innych schorzeń.
  Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, doskonale wykwalifikowanej kadrze medycznej, bardzo dobrej organizacji oraz sprzętowi medycznemu najwyższej jakości jest jednym z wiodących ośrodków badań klinicznych w Polsce.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Łódź »

  Gabinet Stomatologiczny w Łodzi - na osiedlu Retkinia (Smulsko), oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne w zakresie protetyki, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, pedodoncji oraz pomoc w nagłych przypadkach (nawet do godziny 24). Na stronie dowiemy się więcej na temat świadczonych usług. Serwis informuje o przyjęciach pacjentów w dni weekendowe (sobota, niedziela). Gabinet Stomatologiczny z doświadczoną kadrą lekarzy stomatologów.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOBLE MEDICINE - OŚRODEK DIAGNOSTYKI I INFORMACJI MEDYCZNEJ PROF. K. WARDYNA I ZESPOŁU EKSPERTÓW »

  Prywatna opieka medyczna: diagnozowanie i leczenie wszystkich chorób i schorzeń (leczenie prostaty, leczenie chorób nerek, leczenie onkologiczne, leczenie ginekologiczne i inne, również diagnostyka rzadkich i trudnych chorób).

  Do Noble Medicine mogą zgłaszać się Pacjenci, którzy:

  1. potrzebują jednoznacznej, eksperckiej konsultacji medycznej (lub dalszego leczenia) u lekarza specjalisty w zdiagnozowanej chorobie, chcą uzyskać informacje o charakterze choroby i skutecznych metodach leczenia
  2. są zagubieni, ponieważ żaden lekarz nie potrafił rozpoznać nasilających się objawów, wykonano szereg badań, lecz nie zaproponowano leczenia,
  3. czują, że zaproponowane leczenie jest kontrowersyjne lub ekserymentalne,
  chcieliby upewnić się, czy leczenie operacyjne jest konieczne,
  4. chcą być optymalnie przygotowani do ryzykowanej operacji ze względu na współistnienie innych chorób

  W Noble Medcicne pracują lekarze specjaliści takich specjalizacji jak: neurologia, chirurgia, ginekologia, dermatologia, okulistyka, hepatologia, neurochirurgia, diabetologia, radiologia, pediatria, kardiologia i inne.

  W Noble Medicine oferowane są: konsylia lekarskie, ekspertyzy lekarskie, diagnostyka trudnych i rzadkich chorób.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANNA-LAB Medyczne Laboratorium Diagnostyczne »

  Laboratorium ANNA LAB funkcjonuje w Zielonce od 1982 roku. W 2010 roku został otwarty Punkt Pobrań w Rembertowie (na terenie Akademii Obrony Narodowej).
  Laboratorium oferuje szeroki zakres badań krwi, moczu i innych materiałów. W ofercie: analityka ogólna, biochemia, hematologia, hormony, markery nowotworowe, diagnostyka infekcji, alergologia, serologia (ustalenie grupy krwi), bakteriologia.
  Laboratorium wykonuje badania zarówno dla pacjentów indywidualnych jak i zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych gabinetów lekarskich, zakładów pracy.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rehabilitacji - Artroskop »

  Centrum Rehabilitacji - Artroskop oferuje kompleksowe leczenie ortopedyczne od diagnostyki do rehabilitacji mające na celu zachowanie zdrowia i sprawności fizycznej.nnW naszym centrum znajdziecie m.in. poradnie ortopedyczną, gabinet zabiegowy oraz najróżniejsze zabiegi rehabilitacyjne.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • CM Bieniek - Chirurgia Plastyczna we Wrocławiu »

  Centrum Medyczne Bieniek - to uznana w całej Polsce placówka, świadcząca usługi z zakresu dermatologii i chirurgii plastycznej. Placówka zatrudnia najlepszych specjalistów z dziedziny chirurgii, medycyny estetycznej oraz dermatologii. Główne zabiegi przeprowadzane w placówce to: labioplastyka, liposukcja, korekcja nosa oraz przeszczepy włosów. W klinice przeprowadzane są też zabiegi tzw. chirurgi mohsa - które wykonywane są jako nieliczne w całej Polsce. Dr hab. Andrzej Bieniek to niekwestionowany autorytet w dziedzinie dermatologii. Więcej informacji można przeczytać na stronie www.cmbieniek.pl

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »