Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 97 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1305

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Paweł Radło chirurg kręgosłupa »

  Bóle krzyża, dyskopatia, rwa kulszowa, wąski kanał kręgowy.
  Operacje: dyscektomia, mikrodyscektomia, laminotomia, laminektomia, stabilizacja kręgosłupa, dystraktor międzykolczysty, blokady nerwów korzeniowych i stawów międzykręgowych.
  Skolioza idiopatyczna, skoliozy wtórne
  Operacje: korekcja bocznego skrzywienia kręgosłupa z dostępu przedniego (skrzywienia jednołukowe) i z dostępu tylnego – skrzywienia dwułukowe.
  Złamania kręgosłupa: wertebroplastyka, stabilizacja, usztywnienie.
  Operacje zespołu cieśni kanału nadgarstka.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Naturalna Volmed - Poznań »

  Volmed medycyna naturalna biorezonans Poznań, Mora Poznań, odczulanie Poznań, medycyna naturalna Poznań, alergie Poznań, dieta Poznań, migrena, grzybica
  Oferuję Państwu profesjonalną i kompleksową diagnostykę oraz terapię.
  Z usług mojego gabinetu skorzystało już liczne grono pacjentów, którzy
  skutecznie realizując zaleconą terapię cieszą się dobrym zdrowiem i
  samopoczuciem.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Andrzej Wichrowski - Psychoterapia Egzystencjalna »

  Psycholog, psychoterapeuta pracujący w ujęciu egzystencjalnym, fenomenologicznym. Unikam interpretacji, szukam zrozumienia - dużo pytam i uważnie słucham. Robię wszystko, by osobowo traktować klienta: nie ograniczam człowieka do wyuczonych schematów czy nieuświadomionych popędów; w rozmowie wzmacniam umiejętność przyjęcia postawy, podjęcia decyzji, ustosunkowania się. Uważam, że człowiek jest istotą wolną i zawsze może dokonać wyboru - nawet, jeśli zdaje się, że jest w sytuacji bez wyjścia. Istotnym narzędziem mojej pracy jest humor; w przyjaznej, życzliwej atmosferze buduję leczącą relację.

  Zajmuję się wsparciem i pomocą psychologiczną w szerokim tego słowa znaczeniu. Trudności związane z lękiem, niepewnością, niskim poczuciem własnej wartości, depresją, smutkiem, poczuciem winy, straty czy żałobą. DDA. Natrętne myśli, trudności z kontrolą impulsów, agresją, używkami, alkoholem czy narkotykami. Odkładasz na później (prokrastynacja). Jeśli czujesz, że inni Cie nie rozumieją lub ignorują, zbyt często zdarzają Ci się kłótnie. Jeśli nie udaje Ci się nawiązać lub utrzymać satysfakcjonującego, szczęśliwego związku, lub po prostu jesteś niezadowolony(a) ze swojego życia - zapraszam na spotkanie.

  Na stronie internetowej znajdziesz informacje na temat mojej osoby, poglądów dotyczących terapii i podejść teoretycznych, w których pracuję (analiza egzystencjalna, teorie systemowe i dialogowe). Blog zawiera krótkie teksty o życiu wewnętrznym oraz przydatne porady.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twój Specjalista »

  Twój Specjalista to ogólnobranżowa wyszukiwarka firm. Katalog lekarzy specjalistów, zawierający dane kontaktowe i godziny przyjęć stomatologów, okulistów, dermatologów, ortopedów, ginekologów, chirurgów oraz ośrodków medycyny pracy. Baza adresów i wizytówek firm z branży budownictwa, motoryzacji, transportu, handlu, gastronomii oraz przemysłu.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista neurolog - Zielona Góra, Lubuskie »

  Dr n. med. Dariusz Kotlęga - lekarz, specjalista neurolog, Zielona Góra.
  Aktualnie pracuję w Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze - udzielam porad neurologicznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Poza wizytą w gabinecie, można umówić się na prywatną wizytę domową w Zielonej Górze i innych okolicznych miejscowościach. Doświadczenie jako neurolog zdobyłem podczas pracy jako nauczyciel akademicki w Klinice i neurolog w poradni neurologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Neurologii w Szczecinie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Unident Union Dental Spa implanty zębowe »

  Pacjenci kliniki Unident Union Dental Spa we Wrocławiu cenią sobie nasze zaangażowanie w skuteczne leczenie oraz rozległą wiedzę z zakresu implantologii i ortodoncji. Nasi pracownicy umieją efektywnie poprawić urodę bez pomocy skalpela - wykorzystujemy jedynie nowoczesne zabiegi stomatologiczne. Mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie stomatologii, dlatego oferowane zabiegi są zawsze bezpieczne i możemy się poszczycić wielką ich skutecznością. Klinika została doceniona w konkursie Top Design 2010 za komfortową atmosferę. Państwa satysfakcja jest naszym priorytetem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się wszystkie informacje:

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • W. ARMADA kardiolog miastko »

  Firma kierowane przez Witolda Armadę zajmuje się całkowitym realizowaniem diagnostycznych badań kardiologicznych (procedurami nieinwazyjnymi). Funkcjonowanie firmy ugruntowuje się na diagnozowaniu chorób i schorzeń serca na podstawie m.in. USG serca - oznaczanego ECHO serca - a także USG dopplerowskiego oraz oceny kurczliwości tkanek bądź EKG (wysiłkowego czy spoczynkowego) i innych procedur doglądania pracy serca czy ciśnienia np. metodą Holtera. Gabinet kardiologiczny w razie potrzeby zwraca Pacjentów na dalszą ocenę i możliwe zabiegi operacyjne. Drobiazgowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia i Medycyna Estetyczna w Łodzi »

  Anna Jaglińska-Kornacka, lekarz stomatolog. Oferta usług z zakresu stomatologii (implanty, protezy, wybielanie zębów, piaskowanie, scaling, leczenie kanałowe, leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie dzieci, wypełnienia światłoutwardzalne) oraz medycyny estetycznej (kwas hialuronowy, botoks, wypełnianie zmarszczek) skierowana do mieszkańców Łodzi i okolic.

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adent - Stomatolog, protetyk, implanty - Piastów »

  Szukasz stomatologa w Piastowie?

  Jeżeli tak to zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Adent w Piastowie zapewniamy kompleksowe leczenie zębów u stomatologa, dentysty z wieloletnim doświadczeniem w przystępnej cenie.

  Wykonujemy kompleksowe usługi stomatologiczne; implanty, ortodonta, aparaty ortodontyczne, stomatolog dziecięcy, leczenie zachowawcze i protetyczne, chirurgię zębów wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym.

  Pamiętaj, że łatwiej dbać o zęby niż je leczyć, ale często też z przyczyn od nas niezależnych zęby sie psują, lub też konieczne jest wstawienie protezy zębowej, lub zastosowania aparatu ortodontycznego.

  Dzięki leczeniu zębów zyskają Państwo zdrowy i piękny uśmiech, oraz pewność siebie, a jeżeli odczuwalny był ból zębów natychmiast zapobiegniemy takiej reakcji.

  Posiadamy profesjonalny sprzęt stomatologiczny, oraz przeszkolony personel lekarzy stomatologów, oraz higienistek i pomocy stomatologicznej.

  Zapraszamy do naszego gabinetu w Piastowie przy ul. Hallera 12 oraz odwiedzenia naszej strony http://adentpiastow.pl gdzie mogą Państwo sprawdzić ceny, oraz zapoznać się z naszym gabinetem. Serdecznie Zapraszamy już dziś.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »