Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 105 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1595

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Kraków »

  Centrum Zdrowego Uśmiechu – Nieboli.pl przedstawia oficjalną witrynę www gabinetu. Na naszej stronie zawarte są wszelkie dane dotyczące naszego gabinetu. Znajdziesz naszą ofertę np. implantologię czy ortodoncję. Zapoznasz się również z cennikiem. Dodatkowo, poprzez Internet i naszą stronę możesz umówić się na wizytę. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog online Magdalena Skibińska »

  Masz wrażenie, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Nikt Cię nie rozumie i nie potrafisz poradzić sobie bez pomocy drugiej osoby? Czujesz, że jest Ci potrzebna pomoc psychologiczna? Psycholog online Magdalena Skibińska chętnie udzieli rady. Czasem wystarczy jedna konsultacja by rozwiązać problem i pomóc samemu sobie. Magdalena Skibińska oferuje : konsultacje psychologiczne, indywidualne spotkania psychologiczne,konsultacje przez e-mail, diagnozę psychologiczną. Psycholog Online Magdalena Skibińska Prywatna Praktyka Psychologiczna.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kręgosłup Rzeszów »

  Kręgosłup - pozwól zadbać o swój kręgosłup. Informacje na temat leczenia, zabiegów, profilaktyki kręgosłupa, ćwiczeń kręgosłupa i inne przydatne informacje. Sprawdź naszą ofertę, rehabilitacja metodą McKenzie kręgosłupa w Rzeszowie.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny gabinet psychologiczny. Badania kierowców i badania na broń w Stargardzie. »

  Pracownia badań kierowców "Krzysztof" to prywatny gabinet psychologiczny prowadzony przez mgr Agnieszkę Kaczmarską. Działalność w zakresie usług psychologicznych jest prowadzona od 1994 r. Pracownia Badań Kierowców "Krzysztof" w Stargardzie powstała w wyniku rozszerzenia równolegle działającego Prywatnego Gabinetu Psychologicznego. W celu umożliwienia świadczenia usług w zakresie badań kierowców wszystkich kategorii oraz zwiększenia kompleksowości w zakresie badań psychologii transportu oraz badań na broń.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe Łódź »

  Gabinet Stomatologiczny w Łodzi oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Wśród nich znajdziemy między innymi możliwość leczenia kanałowego zębów pod mikroskopem, a także protetykę, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię estetyczną. Na stronie dowiemy się więcej na temat bezpiecznego wybielania zębów, poznamy również możliwości jakie niesie ze sobą nowoczesna stomatologia mikroskopowa. Serwis prezentuje informacje potrzebne do rejestracji wizyt u stomatologa. Strona podzielona jest na kilka działów, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy potrzebne nam informacje.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Twój Specjalista »

  Twój Specjalista to ogólnobranżowa wyszukiwarka firm. Katalog lekarzy specjalistów, zawierający dane kontaktowe i godziny przyjęć stomatologów, okulistów, dermatologów, ortopedów, ginekologów, chirurgów oraz ośrodków medycyny pracy. Baza adresów i wizytówek firm z branży budownictwa, motoryzacji, transportu, handlu, gastronomii oraz przemysłu.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum okulistyki Centre de la Vision »

  Centre de la Vision to przede wszystkim centrum okulistyki, ale również poradnia diabetologiczna oraz poradnia chirurgii plastycznej. Oferuje szeroki zakres usług związanych z leczeniem chorób wzroku takich jak zaćma, jaskra, AMD, choroby siatkówki. Centrum okulistyki wykonuje również zabiegi laserowej korekcji wzroku (chirurgia refrakcyjna metodami PRK, LASEK, LASIK oraz EPILASIK).
  Usługi poradni diabetologicznej obejmują profilaktykę, diagnostykę i leczenie zaburzeń w gospodarce węglowodanowej organizmu.
  Do zadań poradni chirurgii plastycznej należą przede wszystkim konsultacje i kwalifikacje pacjentów do zabiegów plastycznych.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Konin, doktor nauk medycznych Krzysztof Gajewski »

  Chroniczne chrapanie, a w szczególności epizody bezdechu sennego, to nagminnie napotykane kłopoty u pacjentów odwiedzających gabinet laryngologiczny. Do ich wystąpienia mogą się przyczyniać zaburzenia drożności nosa, przerost migdałków, języka oraz wiotkość podniebienia miękkiego. Proponujemy Państwu nowoczesne operacje poprawiające drożność górnych dróg oddechowych z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych np. koblacji.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny LOGAMA Anna Jugo »

  Strona zawiera informacje o gabinecie logopedycznym LOGAMA prowadzonym Annę Jugo, logopedę i neurologopedę z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi, z młodzieżą i dorosłymi. Na stronie informacje o usługach i cenniku oraz dane kontaktowe i porady logopedyczne. Gabinet jest doskonale zlokalizowany przy ulicy Kwiskiej 5/7 we Wrocławiu - w pobliżu ulicy Legnickiej. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a sama diagnoza i terapia przebiega w wyjątkowo sprzyjającej atmosferze, dzięki umiejętnościom i doświadczeniu prowadzącego zajęcia logopedy. Zapraszamy na stronę www.logopedycznygabinet.pl i do gabinetu.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »