Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 958

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Łódź, stomatolog Łódź »

  Gwarantujemy pacjentom przyjazną atmosferę, profesjonalizm usług, gwarancje na wykonane usługi.

  Pragniemy spełniać oczekiwania pacjentów, co do profilaktyki, trafnej diagnozy, określenia planu leczenia i jego wykonania za pomocą nowoczesnych metod z użyciem wysokiej klasy materiałów.

  Proponujemy rozjaśnianie zębów stosując scaling, piaskowanie i wybielanie.

  Prowadzimy leczenie pod kontrolą radiowizjografu i kamery wewnątrzustnej.

  Wykorzystujemy w profilaktyce i leczeniu chorób zębów i przyzębia laser biostymulacyjny.

  Stosujemy specjalistyczny sprzęt w dziedzinie endodoncji.

  Wykonujemy usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii:
  -estetycznej, endodoncji, periodontologii, chirurgii, pedodoncji, protetyki o profilu podstawowym i specjalistycznym.

  Współpracujemy z jednymi z najlepszych techników dentystycznych z terenu Łodzi.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pastylka.pl Porozmawiajmy o zdrowiu »

  Pastylka.pl to serwis społecznościowy dla ludzi, którzy chcą porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych. Dzięki forom tematycznym i społecznościom skupiającym się wokół konkretnych problemów zdrowotnych użytkownicy mają szanse porozmawiać z ludźmi, których dotyczy ta sama choroba i podzielić się z nimi swoją wiedzą i pytaniami. Serwis zawiera ponadto opisy chorób oraz listy lekarzy, szpitali i ośrodków zdrowia.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Okulistyczny Helena Tretau »

  Nowocześnie wyposażony gabinet okulistyczny oferuje diagnostykę wad wzroku dzieci i dorosłych. Dobór szkieł korekcyjnych i aplikację soczewek kontaktowych różnych typów (sferycznych i torycznych miękkich).

  Nasz gabinet i zakład optyczny są firmą rodzinną, działającą na iławskim rynku od około dwudziestu lat. Posiadamy wykwalifikowany personel i dobrze wyposażony gabinet okulistyczny oraz duży wybór okularów.

  Diagnostyka i leczenie chorób oczu dzieci i dorosłych.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm, leczenie uzależnień »

  Versusmed Kraków-Wola Batorska to profesjonalna Klinika leczenia uzależnień, która zatrudnia doświadczonych terapeutów specjalizujących się w leczeniu hazardu i leczeniu alkoholizmu i lekomanii. Zaczynamy od rzetelnej diagnozy, dzięki której nasi pacjenci dowiadują się, czy konieczne jest leczenia alkoholizmu (hazardu bądź lekomanii) w warunkach kliniki czy wystarczy terapia picia lub hazardy szkodliwego. Leczenie alkoholizmu w razie potrzeby zaczynamy od detoksu. Detoksykacyjne odtrucie alkoholowe przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia - trwa ono minimum 5 dni i przebiega pod ścisłą kontrolą psychiatry oraz lekarza medycyny. Leczenie hazardu oraz dalsze etapy terapii alkoholowej polegają na połączeniu odwyku oraz psychoterapii, która pomaga ustalić przyczyny uzależniania oraz opracować skuteczne metody utrzymywania abstynencji.Oferujemy : - turnusy terapeutyczne- turnusy motywacyjne-odwyk alkoholowy- terapię osób współuzalenionych- terapię dorosłych dzieci alkoholików. Na naszej stronie znajdą państwo także artykuły na ten temat, w tym teksty pozwalające przeprowadzić samodzielnie wstępną diagnozę i odpowiedzieć sobie na pytanie “czy to już uzależnienia”. W czasie terapii ograniczamy do minimum środki farmakologiczne. Klinika leczenia uzależnień położona jest w okolicy lasu. Oczywiście zajmujemy się nie tylko alkoholizmem, ale także innymi uzależnieniami - leczymy hazard i lekomanię.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź »

  Jesteśmy grupą specjalistów, których życiowe pasje oraz fascynacja człowiekiem połączyły w realizacji wspólnego celu, którym jest wspieranie jednostek i firm na drodze do rozwoju. Zajęcia prowadzone przez naszą firmę cechuje indywidualny charakter, nastawiony na zdobywanie umiejętności praktycznych. Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Oferujemy wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową. Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łodzi i jego okolic.

  Oferta warsztatowo - szkoleniowa
  - Dla placówek edukacyjnych
  - Zajęcia warsztatowe dla uczniów
  - Zajęcia warsztatowe dla przedszkolaków
  - Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów
  - Warsztaty dla rodziców
  - Szkolenia dla kadry medycznej


  Aby w pełni zaspokoić państwa oczekiwania i potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów, treningów oraz szkoleń na indywidualne zamówienie klienta.

  Oferta dla klientów indywidualnych
  - Konsultacja diagnostyczna
  - Diagnoza psychologiczna
  - Poradnictwo psychologiczne
  - Poradnictwo wychowawcze
  - Interwencja kryzysowa
  - Wizyty domowe
  - Zajęcia stymulujące rozwój dziecka

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe Łódź »

  Gabinet Stomatologiczny w Łodzi oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Wśród nich znajdziemy między innymi możliwość leczenia kanałowego zębów pod mikroskopem, a także protetykę, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię estetyczną. Na stronie dowiemy się więcej na temat bezpiecznego wybielania zębów, poznamy również możliwości jakie niesie ze sobą nowoczesna stomatologia mikroskopowa. Serwis prezentuje informacje potrzebne do rejestracji wizyt u stomatologa. Strona podzielona jest na kilka działów, dzięki czemu z łatwością odnajdziemy potrzebne nam informacje.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizyty domowe lekarzy - Centrum medyczne Instamed »

  Wizyty domowe lekarzy. Szybki czas realizacji zgłoszenia. Sprawdzeni specjaliści: interniści, kardiolodzy, neurolodzy i inni. Wizyty również w języku angielskim. Szczegółowa oferta wraz z cennikiem na stronie www.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty Słuchowe Małgorzata Bujak »

  Gabinet ASMB w Warszawie oferuje badania słuchu z jednoczesnym doborem aparatu słuchowego, odpowiedniego dla konkretnego Pacjenta zmagającego się z ubytkiem słuchu. Proponujemy dodatkowo urządzenia wspomagające słyszenie i wizyty domowe w obrębie Warszawy.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ SP. Z O.O. medycyna podróży bydgoszcz »

  Dla osoby, którą dopadła choroba, najważniejsze jest znalezienie właściwego specjalisty, który profesjonalnie podejdzie do zadania wyleczenia pacjenta. Dobrego lekarza warto poszukiwać na stronie przychodniabydgoszcz.pl, która zawiera wizytówki najlepszych specjalistów z różnych gałęzi medycyny z województwa kujawsko-pomorskiego. Mają Państwo możliwość nie tylko wstawić darmowy wpis do naszej bazy wraz z podaniem lokalizacji na mapie, lecz w dodatku wyszukać placówkę znajdującą się najbliżej Państwa miejsca zamieszkania w okolicy Bydgoszczy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdą Państwo wszystkie informacje oraz pomocne szczegóły:

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Lublin »

  Profesjonalna pomoc psychiatryczna oraz psychoterapeutyczna oferowana głównie klientom z Lublina i okolic (województwo lubelskie). Leczenie psychiatryczne, jeśli to możliwe, psychoterapia, oferowana jest przy takich schorzeniach jak np. depresja, nerwica, zaburzenia snu,odżywiania,nastroju czy uzależnienia.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »