Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1804

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kliniki »

  eKliniki to ogólnopolski portal, który w swojej bazie posiada szeroką game prywatnych klinik zlokalizowanych na terenie całego kraju. Wprowadzony podział na rodzaje klinik, takie jak: chirurgia plastyczna, dermatologia, kliniki leczenia niepłodności pozwolą Państwu swobodnie poruszać się po stronie. Katalog prywatnych klinik z całego kraju, czy zbiór najlepszych prywatnych klinik z całej Polski.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog, Niepłodność, USG 3D - Kraków »

  Działalność naszych gabinetów lekarskich skupia się przede wszystkim na ginekologii i położnictwu. Doświadczony lekarz ginekolog to profesjonalna pomoc w zakresie leczenia niepłodności i wielu innych przypadłości kobiecych. Naszym klientom oferujemy także kompleksowe badania diagnostyczne typu USG 3D. Zapraszamy do odwiedzin!.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Zapraszamy pacjentki z Warszawy i okolic na wizyty w naszym gabinecie ginekologicznym. U nas w miłej atmosferze uzyskasz poradę dotyczącą nagłych dolegliwości jak i badań okresowych. Wysokie kwalifikacje naszej kadry są gwarantem najwyższego poziomu usług. Zapraszamy do telefonicznego umówienia wizyty. Oprócz ginekologa przyjmuje u nas również zespół dermatologów oferując: botoks, usuwanie zmarszczek, usuwanie brodawek, powiększanie ust, botox.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Nasi psychologowie z Wrocławia potrafią wpływać na zmianę myślenia, postaw i zachowań, działając tym leczniczo na cały obszar zdrowia i życia danego pacjenta. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi profesjonalną terapię indywidualną, która pozwala przeanalizować pojawiające się emocje, rozpoznać właściwe problemy, przemyśleć i dobrać rozwiązania tym samym wpływając na zmianę sytuacji życiowej. Oferujemy podejście behawioralno-poznawcze, humanistyczno-egzystencjalne, psychoanalityczne, psychodynamiczne, systemowe bądź łączące elementy poszczególnych szkół. Jesteśmy grupą psychologów z Wrocławia prowadzącą bezpłatne akcje psychoedukacyjne pozwalające rozwijać umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i inne kompetencje społeczne, a także poszczególne cechy inteligencji emocjonalnej. Uczymy odporności na stres i właściwego zarządzania własnym potencjałem osobowościowym przez co kształtujemy zaradność i efektywność działania na różnych obszarach życia.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie stopy »

  Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu naszą poradnię stopy. Specjalizujemy się w leczeniu i operacji stopy, a także wszelkiego rodzaju urazów stopy. W naszej klinice pracują doświadczeni chirurdzy z bardzo długim stażem pracy, posiadający niezbędną fachową wiedzę medyczną pozwalającą przeprowadzać najtrudniejsze operacje stóp. Stopa ludzka to machina o niezwykłej konstrukcji, należy o nią dbać. Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Największy informator medyczny w Polsce. Ciekawe artykuły medyczne Baza danych »

  Największy informator medyczny w Polsce. Ciekawe artykuły medyczne. Ogólnopolska baza firm medycznych. Szpitale, kliniki, przychodnie w Warszawie i kraju. Apteki internetowe, informacje o szczepieniach. Lekarze w Warszawa, Kliniki

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania na prawo jazdy kat AB »

  Serdecznie zapraszam do przeprowadzenia badań lekarskich na prawo jazdy kategorii A i B. Oferta dotyczy kandydatów na kierowców kategorii A, A1, B, B1, B+E oraz kierowców, którzy muszą wykonać ponownie badania, mających czasowe ograniczenia w prawie jazdy wynikające ze stanu zdrowia ( wada wzroku, cukrzyca, padaczka). Orzeczenie lekarskie należy uzyskać przed złożeniem dokumentów do stworzenia profilu kierowcy w wydziale komunikacji. Oferuję wizyty domowe na terenie Łodzi i porady lekarskie w gabinecie. Wykonuję badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka zdrowia). Pełnię również rolę lekarza sądowego, czyli lekarza wydającego zaświadczenia o niezdolności do stawienia się z powodu choroby na wezwanie sądu lub organu prowadzącego postępowanie karne.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolodzy baza gabinetów »

  Odwiedź serwis stomatolodzy.medserwis.pl Znajdziesz tutaj bazę gabinetów stomatologicznych w swojej okolicy. Szybko odszukasz lekarza w swoim mieście. Posiadamy wiele ciekawych artykułów medycznych. Serwis stanowi bogate źródło informacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Familion Gdynia »

  Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion przedstawia pełną paletę usług skierowanych dla całej rodziny. Specjalizujemy się w psychoterapii oraz psychologii, służymy wsparciem i konsultacjami. Prowadzimy diagnozy dzieci i młodzieży, przeprowadzamy testy, zapewniamy pomoc dla rodziców oraz dziadków, by rodzina była szczęśliwa ze sobą. Oferujemy również możliwość uzyskania porad psychologicznych przez internet. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »