Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1393

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja łódź »

  Gabinet rehabilitacji w łodzi, zajmujący się fizykoterapią i masażami. W swojej ofercie oferujemy nowoczesne metody rehabilitacji masażami leczniczymi, izometrycznymi, stawowo-centryfugalnymi, limfatycznymi oraz wieloma innymi (pełen spis oferowanych usług wraz z aktualnym cennikiem znajdą Państwo na stronie). Gabinet zajmuje się również terapiami manualnymi Kaltenborn-Evjenth, oraz metodą Mc Kenzie.

  Serdecznie zapraszamy na stronę w celu zorientowania się w ofercie jaką dysponujemy, w razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nada-Med Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Neurologiczna »

  Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - psychiatra, psycholog i neurolog. Ubezpieczeni pacjenci przyjmowani są bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Codziennie z wyjątkiem czwartku - 08.00 – 15.35
  czwartek - 08.00 – 18.00
  Wizytę należy uzgodnić telefonicznie lub osobiście w rejestracji Poradni.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna wrocław »

  Windykacja należności. Arbitraż. Mediacje. Zastępstwo prawne. To zakres działalności wrocławskiej kancelarii prawnej "Dolnośląska Grupa Finansowo-Prawna". Działamy od 2002 roku. Swoją ofertę twa inwestycyjnego, do przedsiębiorstw, instytucji, osób fizycznych. Wspólpracujemy z ekspertami z zakresu audytu, doradztwa inwestycyjnego, rzeczeznawcami. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo, pewność. Ochrona ineresu klienta jest dla nas najważniejsza. Oferujemy zarówno stałą opiekę prawną, jak i pomoc prawną w konkretnej sprawie, również w języku niemieckim i angielskim.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Wrocław - Przychodnia rehabilitacyjna »

  Rehabilitacja dla dzieci i dorosłych. Programy rehabilitacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Nowoczesne metody rehabilitacyjne - PNF, Terapia manualna, Mckenzie, Kinesiotaping, Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz (indywidualne zajęcia dla dzieci z wadami postawy).Diagnostyka - EMG, USG (ortopedyczne).Kompleksowa terapia logopedyczna dla dzieci (m.in. wczesna interwencja) oraz dorosłcyh (po udarach).Umowa z NFZ - rehabilitacja.Współpracujemy z PZU, Allianz, Generali.Oferujemy pełen zakres usług rehabilitacyjnych - fizykoterapia, kinezyterapia (leczenie ruchem), masaże.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kawiorski Wojciech chirurg proktolog kraków »

  Krakowski gabinet chirurgiczny, na którego czele stoi specjalista chirurg i gastrolog akcentuje, że w profilaktyce zdrowotnej (z uwzględnieniem profilaktyki

  nowotworowej czy też leczenia) wielce ważne jest badanie i diagnozowanie zaburzeń motorycznych

  górnych bądź dolnych odcinków układu

  pokarmowego a także innych dolegliwości - zgagi lub

  refluksu, hemoroidów, zwężenia przełyku

  ewentualnie jego uchyłków a także schorzeń odbytu i

  odbytnicy. Sprawna w Krakowie placówka

  przygotowywana jest do realizowania badań i rozpoznawania schorzeń i ich leczenia. Z całą propozycją gabinetu chirurgii ogólnej i

  nowotworowej można zapoznać się przez stronę www.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • R-DENT RTG »

  Od 1989 r. w Będzinie prosperuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej R-DENT Prywatna Poradnia Stomatologiczna, a początkowo pod nazwą Prywatny Gabinet Stomatologiczny. Pacjenci korzystają w niej z usług w zakresie profilaktyki, a także stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki i ortodoncji. Wśród proponowanych zabiegów są takie jak wybielanie zębów metodą jednoseansową BEYOND oraz nakładkową, hemisekcja i ekstrakcja chirurgiczna. Pacjenci mogą składać zamówienia na licówki porcelanowe i kompozytowe, a także różnego rodzaju aparaty ortodontyczne. Szczegółowe informacje dotyczące przychodni i cenach poszczególnych usług znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CZAR-DENT »

  Zapraszamy do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CZAR-DENT w Białymstoku. Jesteśmy nowoczesną placówką, która oferuje szeroki zakres usług z zakresu stomatologii. Wykonujemy zabiegi stomatologii zachowawczej, estetycznej, leczenie kanałowe, periodontologię, implantologię, implantoprotetykę, a także zabiegi z zakresu chirurgi stomatologicznej. Zespół lekarzy stomatologów i personel medyczny posiada doskonałe kwalifikację oraz ogromne doświadczenie.

  Data dodania: 08 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • BEAUTY & HEALTH Wrocław tabletka po Wrocław »

  Nowy opisW założonym w 2011 r. Beauty & Health Medinie Institut we Wrocławiu pacjenci zapisywani są na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej czy też makijażu permanentnego. Osoby, które chcą poprawić wygląd, mogą skorzystać z zabiegów w postaci wypełniaczy, laseroterapii, liftingu, bądź też ginekologii i urologii estetycznej. Co więcej proponowane są im makijaże permanentne brwi, ust, czy lip light. Korzystającym z usług placówki pacjentom przypisany jest koordynator, jaki ma za zadanie ustalenie terminu wizyt, odbioru wyników badań, czy też informowanie ich o jej działalności. Szczegółowe wiadomości mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Białystok »

  Skierowana dla dzieci oraz osób dorosłych rehabilitacja Białystok – dobreterapie.pl, to propozycja skierowana do wszystkich, którzy chcą pozbyć się męczących i niebezpiecznych bóli kręgosłupa i stawów. Ośrodek ten, jest profesjonalną jednostką rehabilitacyjną, współpracującą z najlepszymi, świetnie wykwalifikowanymi rehabilitantami, którzy świadczą usługi na najwyższym, światowym poziomie. Miejsce to zyskało miano białostockiego lidera na rynku rehabilitacji, ponieważ wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i efektywne metody fizjoterapeutycznej terapii, które zawsze przynoszą ulgę w bólu i odprężenie. Każdy klient jest tu traktowany w sposób personalny i do jego, indywidualnych potrzeb zostaje dopasowany, personalny plan terapii. Firma ta, nie tylko leczy, lecz również aktywnie działa w zakresie promowania, jak najwcześniejszej profilaktyki skolioz. Misją ośrodka jest również edukowanie społeczeństwa w zakresie uświadamiania, jak ważna jest profilaktyczna. skuteczna, bezbolesna oraz kompleksowa rehabilitacja. Białystok – dobreterapie.pl, to ośrodek, który umożliwia również efektowny relaks i rozluźnienie całego ciała i umysłu. Jest to doskonała propozycja zarówno dla osób cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości bólowe, odczuwających ciągłe zmęczenie wynikające z prowadzenia intensywnego trybu życia zawodowego, czy ludzi zestresowanych. Zabiegi, zarówno o charakterze medycznym, relaksacyjnym, kosmetycznym, czy dietetycznym poprawią kondycję oraz samopoczucie każdego pacjenta.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Katowice »

  Lekarz psychiatra i psychoterapeuta Monika Hyper-Ochalik zapewnia swoim pacjentom leczenie zaburzeń oraz chorób psychicznych. Lekarz specjalizuje się w diagnostyce i terapii osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi (schizofrenia), zaburzeniami nerwicowymi oraz zaburzeniami snu.

  Dr Monika Hyper-Ochalik posiada gruntowną wiedzę medyczną oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy w poradniach zdrowia psychicznego i innych placówkach. Od kilku lat pełni funkcję ordynatora dziennego oddziału psychiatrycznego, rehabilitacyjnego. Cechuje ją pełne zaangażowania podejście do pacjentów.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »