Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 118 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1712

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Całodobowe Wizyty Lekarskie- odtrucia Kraków »

  Usługi medyczne świadczone w oparciu o najnowsze standardy postępowania przez lekarzy specjalizujących się w dziedzinie leczenia choroby alkoholowej. Pełna dyskrecja i profesjonalizm w prowadzonych działaniach. Całodobowe wizyty lekarskie przez 7 dni w tygodniu po wcześniejszej telefonicznej rejestracji.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alter Ego Gabinet psychoterapii we Wrocławiu Izabela Boryczka »

  Jesteśmy prywatnym ośrodkiem działającym od 2003 roku, specjalizującym się w psychoterapii osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz diagnostyce psychologicznej, psychoedukacji oraz szeroko pojętej pomocy psychologicznej. Centrum oferuje również profesjonalne wsparcie psychiatry, dietetyka, pedagoga oraz terapeuty uzależnień.

  Zajmujemy się leczeniem i psychoterapią wszelkich problemów psychologicznych i zaburzeń psychicznych

  Ośrodek prezentuje najwyższe standardy w podejściu do psychoterapii, pomoc udzielają doświadczeni, certyfikowani i dyplomowani specjaliści o wysokich kwalifikacjach i dbający o normy etyczne oraz swój rozwój zawodowy
  Do oferty Pracowni należą:
  - Konsultacja psychoterapeutyczna
  - Psychoterapia indywidualna
  - Konsultacja/terapia par
  - Terapia rodzin
  - Konsultacje psychiatryczne i farmakoterapia
  - Konsultacje i terapia u terapeuty dziecięcego
  - Konsultacje u terapeuty uzależnień i terapia uzależnień
  - Konsultacje dietetyczne
  - Konsultacje seksuologiczne
  Naszym priorytetem jest kompleksowość i najwyższa jakość usług i dostępność do specjalisty bez czekania. CAŁODOBOWA- rejestracja on –line- osobiście można wybrać specjalistę miejsce wizyty i godzinę-zakładka umów wizytę
  Rejestracja telefoniczna od godziny 8.00 do 21.00.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog, pogotowie stomatologiczne, dentysta - Poznań »

  Askodent to specjalistyczne centrum stomatologiczno-implantologiczne, działające w mieście Poznań. Wybielanie zębów, implanty, protetyka to niektóre spośród usług, które oferujemy. Stomatolodzy zajmują się także chirurgią szczękowo-twarzową. W Askodent wyszczególniamy stomatologię estetyczną dziecięcą i zachowawczą, aby naszymi klientami zajmowali się dentyści odpowiedniej specjalności. Wykonamy najwyższej jakości implanty zębów, nasi protetycy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Po szczegóły naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Stomatologiczna OrtoMed, lek. stom. Ewa Dębska, Sierpc »

  W Przychodni Stomatologicznej OrtoMed oferujemy Państwu opiekę stomatologiczną dla całej rodziny z zachowaniem najwyższych standardów leczenia. Wyróżnia nas doświadczenie w wykonywaniu złożonych prac protetycznych, implanto-protetycznych oraz specjalistycznych procedur z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii i ortodoncji.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZGLICZYNSCY beton »

  Funkcjonująca od 15 lat na rynku firma Zgliczyńscy zajmuje się wytwórczością mieszkanek betonowych, galerii betonowej oraz usługami brukarskimi. Funkcjonują na terenie Działdowa i całego powiatu działdowskiego. Proponują towary i usługi na najwyższym poziomie. Do mieszanek betonowych przez nich wytwarzanych stosują tylko najlepszych składników: kruszyw spełniających normę PN-EN 12620+A1:2008 z kopalni KRUSZ-MAR w Priomie k. Działdowa, cementów Lafarge S.A. oraz domieszek chemicznych Mc Bauchemie. Sporządzaniem recept mieszanek, testowaniem oraz kontrolą jakości betonu zajmuje się stale przyzakładowe laboratorium zaopatrzone w sprzęt firmy Controls. Mieszanki betonowe powstają u nich w nowym w pełni skomputeryzowanym węźle planetarnym o wydajności 70 m3/h, wszystkie składniki betonu dozowane są elektronicznymi wagami. Do współpracy zapraszają zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Szczegółowe informacje dotyczące ich oferty znaleźć można na stronie internetowej:

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Magdalena Gruszka »

  Magdalena Gruszka jest wrocławskim psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, zajmującym sie głównie terapią poznawczo-behawioralną. Oferuje terapię indywidualną jak i pomoc dla małżeństw oraz par. Prowadzi również szkolenia dla pracowników oraz coaching. Ma doświadczenie w zapewnianiu klientom pomocy w zakresie leczenia fobii, lęków, anoreksji, bulimii, nerwicy czy depresji.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • GINEKOLOG A.SWARBUŁA gabinet ginekologiczny »

  Witam, nazywam się Andrzej Swarbuła i kieruję w Bełchatowie prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy. Specjalizuję się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób kobiecych. W swoim gabinecie mam możliwość przeprowadzenia badań prenatalnych, USG, cytologii i kolposkopii. Co więcej oferuję pomoc w regulacji cyklu miesiączkowego, łagodzeniu objawów menopauzy, doborze antykoncepcji i kierowaniu ciąży. Udzielam także porad lekarskich oraz realizuję takie zabiegi ginekologiczne jak usuwanie nadżerek oraz polipów szyjki macicy oraz łyżeczkowanie kanału szyjki macicy i jamy macicy. W celu umówienia się na wizytę, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Wszystkie niezbędne informacje mieszczą się na mojej stronie internetowej, do której odwiedzania zapraszam.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień leczenie i alkoholizmu Poznań »

  Prywatny gabinet psychoterapii uzależnień w Poznaniu - leczenie alkoholizmu, współuzależnienia i DDA. Zakres usług obejmuję terapię indywidualną i grupową osób z problemem alkoholowym i członków ich rodzin. Zapewniamy pomoc uzależnionym od alkoholu i ich rodzinom. Leczymy również uzależnienia od seksu, hazardu internetu, narkotyków, jedzenia.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Gabinet stomatologiczny "Kaleta Dentystyka" zaprasza do skorzystania z uslug stomatologicznych w zakresie leczenia kanałowego - endodoncja, stamatologii zachowawczej i kosmetycznej. Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w Krakowie - Nowa Huta. Posiadamy świetnie wyszkolony personel medyczny oraz gabinety.

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mindfulness, porozumienie bez przemocy »

  Trener Ewa Orłowska - uważność, mediacje, coaching Warszawa. Trening Mindfulness oraz NVC Nonviolent Communication (porozumienie bez przemocy). Treningi Mindfulness dla firm i program redukcja stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Zapraszamy na praktyki i warsztaty - szkolenia z mediacji, komunikacja empatyczna i trening uważności (uważność) - Warszawa.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »