Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 142 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 35 Odwiedziny googlebot 2048

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji »

  Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji świadczy pomoc psychoterapeutyczna, psychologiczna i pedagogiczna zarówno osobom doświadczającym życiowych trudności i kryzysów, jak i tym, którzy z myślą o własnym rozwoju pragną pogłębiać wiedzę na swój temat oraz zdobywać umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie w życiu. Oferujemy szeroki zakres usług o charakterze pomocy terapeutycznej obejmującej m.in. terapię indywidualną, grupową, terapię par, rodzin, które prowadzi psychoterapeuta, konsultacje psychologiczne i pedagogiczne, doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej »

  Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej prowadzi profesjonalną psychoterapię indywidualną oraz terapię rodzin i par. Działalność obejmuje także konsultacje psychologiczne, seksuologiczne oraz mediacje. Psychoterapia prowadzona jest w paradygmacie psychodynamicznym zakładającym istnienie i wpływ nieświadomego obszaru psychiki na zachowanie i emocje.
  Zapraszamy osoby, które doświadczają zaburzeń lękowych i nastroju ( nerwice, depresje, choroby afektywne), zaburzeń osobowości, zaburzeń zachowania i emocji, zaburzeń jedzenia, zaburzeń psychotycznych (typu schizofrenii i urojeniowe), zaburzeń seksualnych, dolegliwości psychosomatycznych. W obszarze oddziaływań znajdują się konflikty rodzinne i małżeńskie, problemy okresu dorastania, kryzysy rozwojowe, kryzysy życiowe.
  Doświadczenia płynące z psychoterapii indywidualnej pomagają w rozwoju osobowości, kształtowaniu właściwych postaw emocjonalnych, podejmowaniu skutecznych działań oraz tworzeniu satysfakcjonujących relacji z ludźmi.
  Gabinet mieści się w Katowicach i w Sosnowcu.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cukrzyca »

  Cukrzyca to choroba o podłożu genetycznym. Jej głównym objawem, jest podniesiony poziom cukru we krwi, ale nie tylko. Jeśli chcesz poznać pozostałe objawy cukrzycy oraz ocenić na tej podstawie, czy choroba ta może dotyczyć także i Ciebie; lub jeżeli pragniesz poznać najbardziej skuteczne metody leczenia cukrzycy, to koniecznie zajrzyj do naszego elektronicznego poradnika. Zamieściliśmy na jego stronach, wszystko to, co o cukrzycy warto wiedzieć. Staraliśmy się wiedzę tą przekazać w jak najbardziej przystępny sposób. Czy osiągnęliśmy ten cel, możesz sam ocenić, odwiedzając naszą stronę już dziś. Pamiętaj o prostej zasadzie, która mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Im wcześniej poznasz cukrzycę, tym większe są Twoje szanse na skuteczną walkę z nią lub jej całkowite ominięcie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Dorota Handschuh »

  Zapraszam serdecznie do moich gabinetów. Moim pacjentom zapewniam profesjonalną opiekę stomatologiczną. Stosuję nowoczesne materiały i metody leczenia. Gabinet wyposażony jest w sprzęt najwyższej jakości.
  Wykonuję szeroki zakres usług stomatologiczno-protetycznych, dbając o komfort i bezbolesność zabiegów, które przeprowadzam zawsze z najwyższą dokładnością i troskliwością.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Melka-Roszczyk - dobry psychoterapeuta Poznań »

  Wykwalifikowany psycholog specjalizujący się w poradach małżeńskich, rodzinnych, a także od uzależnień, przyjmuje swoich pacjentów w gabinecie w Poznaniu. Marta Melka-Roszczyk w ramach nabywania umiejętności zdobyła wiedzę medyczną i psychologiczną o podłożu emocjonalnym kobiet, macierzyństwa i rodzicielstwa.
  W jej ofercie można znaleźć szereg porad i konsultacji umożliwiających wyzbycia się ciążących niedogodnień, jakimi są bezsenność lub jego nadmiar, towarzyszący stres, lęk przed samotnością czy problemy z nieśmiałością lub agresją. Po rozpoznaniu objawów depresji czy nerwicy, dochodząc do genezy problemu, eliminuje szkodliwe skutki i uczy rozwiązywania problemów na przyszłość.
  Rozmowa z psychologiem pozwala „otworzyć” oczy.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medyczna Strefa »

  Nowoczesne rozwiązanie dla pacjentów i lekarzy. Internetowa wyszukiwarka leków, dostęp do kart pacjenta oraz mechanizm wystawiania recept. Udostępniamy również bardzo przydatną opcję, jaką jest internetowa rejestracja na wizytę u specjalisty.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • WAMED »

  Strona internetowa gabinetu Kosmetycznego i Medycyny estetycznej w Rydułtowach. Weronika Wieczorek i dr Aurelia Wieczorek świadczą usługi z zakresu kosmetologii lekarskiej i medycyny estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi manicuire, edicuire, botox, wypełniacze, masaże oraz makijaż permamentny. Usłogi wizażu. Przeprowadzamy rownież pielęgnację skóry profesjonalnymi kosmatykami z dziedziny kosmetologii lekarskiej.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów Rainer & Łukoszko »

  Gabinet dentystyczny Rainer i Łukoszko w Rzeszowie świadczy usługi stomatologiczne z zakresu: protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, bezbolesne leczenie zębów, chirurgia stomatologiczna. Nowoczesny i przyjazny pacjentowi gabinet dentystyczny położony jest w centrum Rzeszowa. Wykwalifikowany personel oraz miła atmosfera pozostaną na długo w Twojej pamięci.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog z Lublina - wldent.pl »

  W&L Dent to oferta profesjonalnego gabinetu stomatologicznego, który przyjmuje pacjentów w centrum Lublina. Proponujemy zabiegi stomatologiczne przeznaczone osobom dorosłym oraz dzieciom. Dysponujemy umiejętnościami leczenia kanałowego, posiadamy dział implantologiczny, protetyczny i ortodontyczny. Pozwalamy rozłożyć koszty zabiegów na atrakcyjne MediRaty.

  Data dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dermatologia estetyczna »

  SaskaMed to warszawska klinika, oferująca swoim pacjentom pełen pakiet medyczny. Oferujemy usługi w zakresie ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, endokrynologii, kardiologii oraz wielu innych dziedzin. Dysponujemy salą do zabiegów chirurgicznych w krótkim znieczuleniu.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »