Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Lekarze specjaliści, zabiegi artroskopii, usuwania hemoroidów. ortopedia, chirurgia ogólna, angiologia. prywatnie i NFZ. Wrocław Dzierżoniów.
Strona przychodni i kliniki "Diagnosis" Adama Iwaszko.
Oferujemy usługi wielu specjalistów jak: internista, neurolog dziecięcy,
pediatra, onkolog, angiolog, dermatolog, endokrynolog, seksuolog i inne,
oraz zabiegi/operacje z zakresu: ortopedii, onkologii, urologii, angiologii.
Ponadto badania diagnostyczne.

Szczegóły strony www.klinikadiagnosis.pl:

Podlinkuj stronę www.klinikadiagnosis.pl:

Przychodnia i Klinika Diagnosis Adam Iwaszko Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 122 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 1779

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NZOZ ANIMED - Laboratorium analiz lekarskich, dermatolog, neurolog, ortopeda »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ANIMED to:
  Przychodnia, Centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej, Medyczne laboratorium diagnostyczne.
  NZOZ ANIMED jest nowoczesnym Zakładem Opieki Zdrowotnej, który oprócz wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego posiada Medyczne Laboratorium Diagnostyczne.
  Wykonujemy badania podstawowe z zakresu hematologii, biochemii, analityki ogólnej, endokrynologii (TSH, PSA, hormony płciowe), na nowoczesnym sprzęcie laboratoryjnym.
  W naszej Poradni przyjmują specjaliści, którzy łączą profesjonalną pomoc lekarską z przyjaznym i indywidualną podejściem do każdego pacjenta.
  Naszym głównym celem jest utrzymanie najwyższej jakości badan laboratoryjnych.
  Pragniemy jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb i sprostać stawianym nam wymaganiom.
  Oferujemy Państwu maksymalnie pełen zakres badań laboratoryjnych, często nie dostępnych w innych laboratoriach.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Homeopatia w pediatrii - fakty i mity »

  Na stronie lekarzhomeopata.pl znajdziecie odpowiedzi na pytania związane z homeopatią. Dzięki doświadczeniu popartym wieloletnią praktyką w pediatrii i homeopatii, obalę mity mówiące, jakoby ta niekonwencjonalna metoda leczenia była pseudonauką czy szarlatanią. Przedstawię dowody na skuteczność, a niejednokrotnie przewagę homeopatii nad medycyną konwencjonalną (szczepionkami czy antybiotykami). Zapraszam serdecznie Hanna Olejniczak.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny "B-dental" »

  Centrum Stomatologii B-dental w Gliwicach jest nowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii oraz leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W naszej ofercie znajduje się: implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korony porcelanowe, licówki pełnoceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
  Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną.
  Dla Centrum Bdental protetyka stomatologiczna jest jedną z najbardziej szanowanych dziedzin, gdyż daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę wybraliśmy dla naszych pacjentów najlepsze możliwe rozwiązania.

  W Centrum Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, psychoterapeuta, psychoterapia Gdańsk, Sopot, Gdynia »

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr med. Joanna Żurada-Wyrwińska - psychiatra. Specjalista psychiatra - ponad 30 lat pracy zawodowej. Od lat współpracuje z towarzystwem medycyny manualnej w dziedzinie powiązania schorzeń narządu ruchu.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna - DentAR Rzeszów »

  Gabinet stomatologiczny DentAR s.c. jest usytuowany w samym centrum Rzeszowa. Jednak dobra lokalizacja to nie wszystkie zalety! W naszym gabinecie profesjonalną opieką stomatologiczną może zostać objęta cała rodzina. Zakres usług obejmuje bowiem stomatologię ogólną, dziecięcą i estetyczną jak i implantologię, protetykę oraz ortodoncję. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ULTRAMEDIC badania psychotechniczne bielsko »

  Jesteśmy zobowiązani dbać nie tylko o nasze zdrowie, ale także zagwarantować właściwą troskę w tym względzie naszej rodzinie. Najczęściej w drobnych sprawach próbujemy leczyć się sami, ale zdarza się, że organizm odmawia nam współpracy. Wtedy czym prędzej wypada zameldować się do lekarza specjalisty, który postawi właściwą diagnozę i pomoże uniknąć poważniejszych kłopotów wynikających z zaniedbania choroby. Centrum Medyczne Ultramedic znajduje się w Bielsku- Białej i proponuje troskę lekarzy wielu specjalności. W naszych gabintach zabiegowych wszystkie badania przeprowadzicie Państwo od ręki, w ciagu jednego dnia. Przeprowadzamy nawet specjalistyczne, wieloaspektowe badania takie jak USG Doppler żył i tętnic, gastroskopia, przygotowaliśmy też bieżnie do prób wysiłkowych i urządzenia do przeprowadzenia EKG. Bliższych informacji dostarczy nasza strona internetowa.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRYSTYNA WASZCZUK badanie spirometryczne płuc augustów »

  Ochroną zdrowia pracowników przed wpływem negatywnych czynników w ich miejscach pracy zajmuje się medycyna pracy, która jest dziedziną służby zdrowia. Jej zakres działania łączy proces diagnostyki, jak również leczenia chorób zawodowych oraz orzecznictwo i profilaktyka tych schorzeń. Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z usług lekarza medycy pracy zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą doktor Krystyny Waszczuk, jaka jest ekspertem w tej branży. W swoim gabinecie w Augustowie pani doktor oferuje wykonanie kompleksowych badań wstępnych, okresowych i profilaktycznych w obszarze medycyny pracy. Poza tym w ofercie mieszczą się także badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych, tak zwane książeczki zdrowia, badania kierowców na wszelkie kategorie prawa jazdy czy również badania dla operatorów maszyn w ruchu oraz wózków widłowych. Przeprowadzane są również specjalistyczne badania dla osób, jakie mają pozwolenie na broń. Oferta dostępna na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • FERREUS stomatologia estetyczna warszawa »

  Centrum Stomatologii Rodzinnej Ferreus to przychodnia dentystyczna, która przyjmuje dzieci, dorosłych i osoby starsze. W obrębie stomatologii dziecięcej przeprowadza profilaktykę próchnicy razem z leczeniem zębów mlecznych i stałych, lakowanie i lakierowanie osłonowe przed rozwojem chorób szkliwa oraz miazgi. Prowadzi kursy szczotkowania dla najmłodszych, zaś starsze dzieci uczy nitkowania przestrzeni międzyzębowych. Centrum stomatologii działa również w zakresie implantologii oraz odnawiania brakującej części korzeniowej utraconych zębów, a następnie dodawania do nich koron w kolorze prawdziwego uzębienia. Więcej informacji na temat usług mieści się na witrynie.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Logopedyczny »

  Moja oferta obejmuje nie tylko pracę logopedy, czyli pomoc w korygowaniu wad wymowy i ćwiczeniu prawidłowych schematów. Oferuję Państwu także terapię pedagogiczną, która służy rozwinięciu u dzieci większej skłonności do chłonięcia wiedzy poprzez pracę na percepcji słuchowej, wzrokowej czy koordynacji. Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty na stronie poznan-logopeda.com.pl. Na stronie znaleźć można także liczne referencje.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Słuchu aparaty słuchowe »

  Strefa Słuchu została założona przez dyplomowanych protetyków słuchu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży aparatów słuchowych na terenie Warszawy. Profesjonaliści Strefy Słuchu z pewnością spełnią twoje oczekiwania odnośnemu dobru jak i ciągłego właściwego dostrajania aparatu słuchowego. Szybko i skutecznie dokonają doboru właściwego rozwiązania technicznego w przypadku każdego typu niedosłuchu. W Strefie Słuchu dokonasz zakupu tylko wysokiej jakości markowych aparatów słuchowych takich firm jak Bernafon, Phonak, Siemens, Oticon, Signia, Audio Service. Współpracujemy z uznanymi instytucjami medycznymi.
  Zakres usług
  • Badania słuchu,
  • Wizyty domowe,
  • Serwis i opieka – czyli wszelkie czynności techniczne związane z twoim aparatem słuchowym
  • Terapia szumów usznych
  • Sprzedaż akcesoriów, Baterii oraz środków do pielęgnacji aparatów słuchowych

  Strefa Słuchu udzieli ci nieoprocentowanej sprzedaży ratalnej
  Pomoże ci w uzyskaniu dofinansowania na aparaty słuchowe (m.in. refundacje NFZ i PCPR).
  Bądź na bieżąco z promocjami w Strefa Słuchu czytając strefasluchu.pl/aktualnosci-i-promocje.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »