PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ wścieklizna szczepienia bydgoszcZ - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ wścieklizna szczepienia bydgoszcZ

W Przychodni nad Wisłą z Bydgoszczy świadczymy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii, ginekologii oraz rehabilitacji. W naszym ośrodku działa certyfikowane Centrum Medycyny Podróży, a lekarze w nim przyjmujący zajmują się udzielaniem rad dotyczących profilaktyki zakażeń i profilaktyki antymalarycznej i wykonywaniem zalecanych szczepień ochronnych przed wyjazdem w tropiki. Dysponujemy również własnym laboratorium analityczno-biochemicznym wykonującym szereg badań diagnostycznych. Więcej informacji dotyczących świadczonych przez nas usług oraz dane kontaktowe do przychodni możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony przychodniabydgoszcz.com.pl:

Podlinkuj stronę przychodniabydgoszcz.com.pl:

PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ wścieklizna szczepienia bydgoszcZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alergie, uczulenia, wysypki u dzieci i dorosłych »

  Doświadczenie zdobyte przez 15 lat redagowania i wydawania czasopisma dla rodziców małych alergików „Dziecko alergiczne”, a także pismo dla lekarzy pediatrów, pedagogów i psychologów „Pacjent - dziecko alergiczne”. Co powoduje u niemowląt biegunki, kolkę, wymioty, ulewania, skazę białkową, co powoduje, że dzieci są niespokojne, rozdrażnione lub apatyczne? Co sprawia, że podatne są na infekcje (najczęściej bez podwyższonej temperatury), na zapalenia ucha, gardła, nosa, krtani, oskrzeli, płuc, że cierpią na ból głowy i są chronicznie zmęczone? O tym wszystkim będę pisać na www.alergicznie.pl

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kwidzynie »

  Celem Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej jest organizowanie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka niepełnosprawnego i zagrożonego niepełnosprawnością. W ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka specjaliści Poradni:

  * ustalają, na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, kierunki i harmonogram działań w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny dziecka;
  * wspólnie z Samodzielnym Publicznym Ośrodkiem Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci zapewniają potrzebną terapię i rehabilitację, stosownie do potrzeb dziecka;
  * opracowują i realizują z dzieckiem i jego rodziną indywidualny program wczesnego wspomagania, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka;
  * oceniają postępy dziecka, dokonują analizy skuteczności pomocy udzielanej dziecku jego rodzinie;
  * wprowadzają zmiany w indywidualnym programie wczesnego wspomagania, stosownie do indywidualnych potrzeb dziecka i jego rodziny.

  Specjaliści zatrudnieni w poradni prowadzą wczesne wspomaganie rozwoju dziecka udzielając dzieciom pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ostropest plamisty »

  Ta witryna internetowa jest opisem lekarstwa o łatwej do zapamiętania nazwie Ostropest plamisty. Pod tą nazwą chowa się lek stworzony na bazie ziołowej. Lek jest dedykowany osobom, które zmagają się z chorobami wątroby. Prezentowany farmaceutyk można stosować bez przeszkód, gdyż jest on wyrabiany z naturalnych ziół. Poza tym, duża liczba pozytywnych opinii naszych klientów musi o czymś świadczyć. Dla osób z schorzeniami wątroby jest to często wyłączna metoda na poprawę stanu tego narządu. Serdecznie zachęcamy do przeczytania informacji zawartych na tej stronie.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Wykonujemy różnego rodzaju badania tomografem komputerowym oraz rezonansem magnetycznym także na koszt NFZ. Gwarantujemy wszystkim naszym klientom wysoką jakość usług, miłą atmosferę i bardzo atrakcyjne ceny wykonywanych badań. Dzięki zastosowaniu najnowszych urządzeń badanie daje jeszcze lepsze i dokładniejsze informacje o narządach wewnętrznych co jest niezwykle istotne przy diagnozie stawianej przez lekarza, który tak dokładnych informacji oczekuje. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta w Warszawie »

  Warszawski gabinet stomatologiczny ADENT oferuje nam profesjonalne leczenie zębów oraz rozmaitych chorób jamy ustnej. Gabinet może poszczycić się nie tylko wysokiej jakości sprzętem specjalistycznym, ale także kadrą składającą się z wykwalifikowanych lekarzy. W gabinecie możemy skorzystać zarówno z usług zaliczających się do tzw. stomatologii zachowawczej jak i z pomocy chirurgicznej, ortodontycznej oraz protetycznej. Wszystkie szczegóły na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona Marihuany, Konopi - Sklep »

  Nasiona Marihuany, Konopi - Sklep - Najlepsze Odmiany, Feminizowane, Żeńskie. Nasiona Konopi. Najlepszy Sklep z Nasionami Marihuany w Polsce. Znajdziesz u nas najtańsze nasiona marihuany, konopi, thc. Na terenie Polski posiadanie i sprzedaż nasion marihuany jest dozwolone. Natomiast uprawa nasion oraz pomoc w uprawie jest nielegalna. Dlatego też blog zawiera informacje kolekcjonerskie – do właściwego sklasyfikowania nasion w kolekcji.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Koszalin »

  Jeśli poszukujesz fachowej pomocy z zakresu psychologii lub psychiatrii, albo chcesz coś zmienić w swoim życiu, zapraszamy do odwiedzenia Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego w Koszalinie. Wykwalifikowany zespół specjalistów pomoże Ci nie tylko stanąć na nogi, ale również wskaże, jak radzić sobie z problemami, które dotąd Cię przerastały. Jeżeli jesteś zainteresowany jedynie rozwojem osobistym, to koszalińskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego jest miejscem wręcz stworzonym dla Ciebie. Pod czujnym okiem naszych specjalistów, dowiesz się wszystkiego o samoświadomości i rozwoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia najpierw naszej strony internetowej. Znajdziesz tam nie tylko naszą pełną ofertę, ale również dane, jak się z nami skontaktować. Do zobaczenia.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Soul Clinic Warszawa »

  Potrzebujesz profesjonalnej pomocy psychologicznej? Jeśli tak to zapraszam do mojej poradni znajdującej się w Warszawie. Posiadam bardzo duże doświadczenie i jestem w stanie zapewnić wsparcie zarówno dla dzieci i ich rodzin, dla par oraz małżeństw czy też wsparcie dla dzieci alkoholików. Dzięki mojej wiedzy jestem w stanie pomóc nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Do każdego podchodzę w pełni indywidualnie.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Onko Med »

  Przychodnia Onko-Med oferuje testy profilaktyczne mające na celu wczesne wykrycie nowotworów. Dodatkowo świadczone są konsultacje oraz udzielana jest pomoc osobom już w trakcie leczenia. Stawiamy na nowoczesne metody. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy doświadczenie zdobywali w kraju i zagranicą. Staramy się, by wizyta przebiegała w jak najlepszej atmosferze, w przyjaznym otoczeniu. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • DF Medica Polska - dieta oparta na genach »

  DF Medica Polska to pierwsza z firm na krajowym rynku, która wprowadziła usługi konsultacji dietetycznych oraz planowania diety w oparciu o indywidualny profil genetyczny. W licznych badaniach wykazano, że tzw. genodieta przynosi w krótszym czasie niż dotychczas oraz znacznie lepsze rezultaty niż tradycyjne plany żywieniowe.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »