Psycholog bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog bydgoszcz

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z psychologiem, wie, że w trudnych przypadkach, kiedy sami sobie nie dajemy już rady, jego pomoc jest nieoceniona. Taka jest także Pani psycholog Magdalena Brabec. Jeśli masz problem z uzależnieniami, jeśli przeżywasz trudności emocjonalne (odczuwasz smutek, cierpienie, lęk), to kontakt z nią z pewnością pomoże Ci się uporać z problemem. Nie zwlekaj, pozwól sobie pomóc jeszcze dziś.

Szczegóły strony www.brabec-psychoterapia.pl:

Podlinkuj stronę www.brabec-psychoterapia.pl:

Psycholog bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - Szansa »

  Chcesz pomóc:
  żonie, mężowi, bratu, siostrze, ojcu, matce, przyjacielowi, koledze, znajomemu, sobie?

  Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - BSRA Szansa to wsparcie dla osób uzależnionych i ich rodzin.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pasożyty Człowieka - Zwalczanie i Suplementacja »

  Serwis poświęcony walce z naturalnymi wrogami człowieka bytującymi w naszym organizmie, glista ludzka, gronkowiec, grzybica, lamblie, tasiemczyce, skuteczność kuracji oczyszczającej jest potwierdzona medycznie przez lekarzy, odpowiednia dieta pomaga w pozbywaniu się pasożytów ciesząc się zdrowiem przez długie lata.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis o łuszczycy »

  Serwis stworzony dla osób cierpiących na łuszczycę, ich bliskich oraz znajomych. Odszukasz tu informacje dotyczące samej istoty łuszczycy, leczenia, profilaktyki w tej chorobie. W portalu odszukasz również praktyczne porady oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi chorymi.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Calivita sklep internetowy »

  Praktyczna wiedza o właściwym odżywianiu jest unikalna dla każdego z nas, toteż pragniemy się podzielić naszą wiedzą którą zdobywamy od fachowców z dziedziny Medycyny i Dietetyki Zdrowotnej.
  Sklep internetowy Dysrtybutora korporacji Calivita oferuje w swojej ofercie witaminy, multiwitaminy, zioła, kosmetyki w najwyższej jakości. Polecamy kuracje przeciw pasożytnicze preparatem Paraprotex, Nopalin, AC-Zymes. Doskonały okazuje się sok Noni jako preparat antyalergiczny, przeciwnowotworowy. Garlic Caps to skuteczny preparat z czosnku przeciwbakteryjny, przeciwwirusowy - nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Mamy preparaty efektywne w sytuacji cholesterolu - Cholestone, cukrzycy - Nopalin. Polecamy również preparat przeciw depresji - Stress Management. Coenzym Q10 pomoże przy nadciśnieniu. Dla ochrony wątroby polecamy Liver Aid. W wypadku nowotworów różnego typu w początkowych jak i w zaawansowanych stadiach skuteczna okazuje się chrząstka rekina głębinowego, która zawarta jest w preparacie Shark Aid.
  Z Calivita już na dzień dzisiejszy zadbaj o własne zdrowie, aby nie było za późno.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia homoseksualizmu męskiego »

  Pierwszy w Polsce, kompletny podręcznik dla psychoterapeutów, opisujący zarówno proces terapeutyczny jak i genezę powstawania niechcianego homoseksualizmu.
  Książka Nicolosiego, psychiatry i psychoterapeuty, pokazuje praktykę psychoterapii niechcianego pociągu do tej samej płci. Wyjaśnia genezę homoseksualizmu biorąc pod uwagę czynniki biologiczne, teorie psychodynamiczne i elementy teorii systemowej. Wyróżnia typy homoseksualizmu męskiego sprzed fazy identyfikacji płciowej i po fazie identyfikacji płciowej. Opisuje w sposób wyczerpujący proces terapii reparatywnej, wypracowany w czasie 25 lat praktyki klinicznej z mężczyznami SSA.
  W pierwszej części książki opisany jest proces formowania się homoseksualizmu w rodzinie triadyczno-narcystycznej, druga część zawiera proces leczenia niechcianego homoseksualizmu, trzecia zaś przedstawia proces pracy z żalem jako etap zdrowienia i utrwalania nowych zachowań.
  IISBN: 978-83-924003-5-6, stron: 536, format: 176x250
  Tytuł oryginalny: SHAME AND ATTACHMENT LOSS The Practical Work of Reparative Therapy
  InterVarsity Press, maj 2009, tłumaczenie: Anna Jetkowska
  Wstęp i redakcja merytoryczna: dr Elżbieta Galińska

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii »

  Gabinet psychoterapii – psychoterapia integracyjna – łącząca różne podejścia w psychoterapii. Dostosowanie procesu psychoterapii do osoby – jej mocnych stron, zasobów, deficytów, potrzeb. Uważne słuchanie pacjenta. Budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog i psychiatra Wrocław »

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self prowadzi psychoterapię, zarówno indywidualną, jak i obejmującą rodziny i pary. Zespół Self składa się z lekarza psychiatry oraz psychoterapeutów - psychologów. Takie multidyscyplinarne rozwiązanie pozwala najskuteczniej nieść pomoc osobom z kłopotami. Atutem zespołu jest bogate doświadczenie oraz wciąż pogłębiana wiedza i ulepszane kompetencje praktyczne tworzących go specjalistów. Zespół spotyka się regularnie na naradach, aby wciąż dopracowywać strategie pracy. Korzysta z usług licencjonowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Konin - Irmina Bobowska »

  Oferuję Państwu wsparcie psychologiczne w ramach prowadzonego prze zemnie gabinetu psychoterapii w Koninie.
  Jestem psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, szanując jego autonomię, światopogląd i potrzeby. Zapewniam dyskrecję, nieoceniającą atmosferę, profesjonalizm. Swoją ofertę wsparcia kieruję do osób, które, przeżywają niepowodzenia i komplikacje w życiu osobistym i zawodowym, przeżywają żałobę, przeżywają problemy emocjonalne i decyzyjne, przechodzą kryzys psychiczny, załamanie oraz mają trudność w opracowaniu tego kim są, cierpią z powodu kruchego, obniżonego poczucia własnej wartości. Ofertę kieruję zarówno do dorosłych jak i młodzieży zamieszkującej obszar wielkopolski wschodniej.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRIMUM VIVERE. LECZENIE UZALEŻNIEŃ »

  Pierwszy ośrodek, który powstał w południowej części Polski.Ośrodek Primum Vivere oferuje kompleksowe i profesjonalne leczenie - terapia uzależnień:alkoholizm,narkomania,lekomaniai inne.Także terapia uzależnień od środków psychoaktywnych, terapia współuzależnienia i psychoterapia problemów rodzinnych.Prowadzimy całodobowy ośrodek z profesjonalnym personelem. O każdej godzinie możemy rozpocząć detox.Rozwiązywanie problemów narastających podczas uzależnienia prowadzimy w oparciu o przygotowany indywidualnie dla każdego pacjenta Osobisty Program Terapii. Istotą prowadzonej w ośrodku strategiczno - strukturalnej terapii jest systematyczny i zaplanowany program działań psychoterapeutycznych - terapia specyficzna dla uzależnieania (alkoholizm, narkomania, lekomania i inne).Oferujemy całodobowo skuteczny i bezpieczny detox - odtruwanie i oczyszczanie organizmu. Następnie planujemy i prowadzimy psychoterapię.Proponujemy także grupy:1. Grupa dla uzależnionychTerapia wstępnaTerapia dla zaawansowanych2. Grupy wsparcia dla osób żyjących z osobą uzależnioną3. DDA - Dorosłych Dzieci Alkoholików4. Terapia małżeństw5. Terapia indywidualna6. Trening konstruktywnych zachowań7. Program rozwoju osobistegoZAPEWNIONA PEŁNA DYSKRECJA ORAZ ANONIMOWOŚĆ !Ośrodek położony jest w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2003 roku. Pokoje (1-osobowe i 2-osobowe) są wyposażone w nowe meble. Z okien rozciąga się piękna panorama gór.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kardiolog dziecięcy, echo serca dzieci w Warszawie, kardiologia dziecięca »

  Zapraszamy Rodziców z Dziećmi na badanie echo serca. Badanie wykonuje specjalista kardiolog pediatra dr n. med. Małgorzata Tomyn-Drabik. Kardiolog dziecięcy, który poświęci Państwa dziecku tyle czasu ile będzie potrzebowało. W naszej ofercie proponujemy Państwu: KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE DZIECI, ECHO SERCA, BADANIE EKG, 24-GODZINNE MONITOROWANIE EKG METODĄ HOLTERA, KONSULTACJE PEDIATRYCZNE. Naszym celem jest zapewnienie porad specjalisty chorób dziecięcych na najwyższym poziomie. Zapraszamy na badania echo serca dziecka w Warszawie.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »