Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 317

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja kręgosłupa »

  Warszawska firma Ortomex oferuje swoim klientom między innymi leczenie wad postawy u dzieci i młodzieży z zastosowaniem techniki pressio, zajęcia indywidualne techniką pnf, gimnastykę dla dorosłych, kinesio taping, masaże, oraz specjalistyczne badania i dobór wkładek ortopedycznych będących skutecznym narzędziem w walce z wadami postawy dzieci i młodzieży. Ortomex to skuteczna rehabilitacja i korektywa kręgosłupa.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnictwo psychiatryczne psychospołeczne i terapia rodzin Bogumiła Włodarska »

  Poradnictwo psychospołeczne terapia rodzin depresja depresje zaburzenia psychiczne snu bezsenność fobia fobie żałoba kryzys wieku średniego pomoc arteterapia bajkoterapia psychologiczna psycholog poradnia psychoterapia bunt interwencja kryzysowa lęki problemy rodzinne szkolne osobiste rodzinne w domu dzieci warsztaty szkolenia problem nastrój samopoczucie terapia par małżeństw Bogumiła Włodarska

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów - stomatolog - Poznań »

  Stomatolog z ponad 10 letnim doświadczeniem oferuje kompleksowe leczenie zębów. Gabinet znajduje się w Poznaniu, a w nim wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny. W ofercie poza standardowymi usługami dentystycznymi jak leczenie kanałowe czy protezy, również stomatologia estetyczna i wybielanie zębów.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZdrowieDlaWszystkich.pl - szpitale, kliniki, przychodnie, gabinety, poradnie, lekarze. »

  Pacjentom oddajemy do dyspozycji portal z wyjątkowo szeroką bazą, ponad 15 000 placówek medycznych, z danymi teleadresowymi, zakresem świadczonych usług medycznych i profilaktycznych. W znalezieniu pożądanych informacji wspiera nas kompletny system wyszukiwania. Decyzję o wyborze placówki możemy podjąć min. na podstawie certyfikatu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którym może pochwalić się szpital czy przychodnia, ale także komforcie pobytu, doświadczonym personelu lekarskim, pielęgniarskim, bardzo dobrej lokalizacji, godzinach otwarcia lub opiniach pacjentów.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog i dentysta Bielsko Biała »

  Gabinet stomatologiczny Agata Roztoczyńska. Wiemy jak ważny jest idealny uśmiech dlatego piękne i zdrowe zęby to nasz cel. Oferujemy lampowe wybielanie zębów Lampą Zoom Advanced Power - jest to całkowicie bezpieczny i najbardziej efektywny system. Specjalizacja to stomatologia estetyczna i dziecięca, implantologia, endodoncja i protetyka, chirurgia stomatologiczna oraz leczenie kanałowe. Dentysta stomatolog zaprasza na wybielanie i leczenie zębów - indywidualny dobór koloru w pracowni protetycznej. Protetyka - Licówki porcelanowe i ceramiczne, korony pełnoceramiczne, korony teleskopowe, wkłady, nakłady idealne dopasowanie wypełnienia do naturalnego koloru. Stomatolodzy serdecznie zapraszają - zadowolenie Pacjenta jest dla nas ważne dlatego współpracujemy z najlepszymi technikami.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Źródło" we Wrocławiu »


  Celem ośrodka jest oferowanie kompleksowej pomocy specjalistycznej. Pracujemy z klientem w różnym wieku i z różnymi problemami(patrz oferta ośrodka). Stanowimy grupę osób różniących się zarówno wiekiem, jak i doświadczeniem życiowym i zawodowym. Łączy nas stała chęć poznawania ludzi i świata, i stała gotowość do rozwoju osobistego i poszerzania swoich horyzontów myślowych.
  Stworzyliśmy " Żródło" z myślą o wszechstronnym pomaganiu osobom dorosłym, parom małżeńskim, rodzinom, młodzieży i dzieciom. Oferujemy terapię indywidualną, małżeńską, rodzinną, a także terapię grupową i warsztatowe formy rozwoju osobistego. Pragniemy dotrzeć z kompleksową pomocą do osób potrzebujących wsparcia, będących w kryzysie i poszukujących swojej indywidualnej drogi rozwoju, również zawodowego.
  W naszym ośrodku pracują osoby z wykształceniem psychologicznym, pedagogicznym oraz medycznym- psychiatra i dietetyk. Pracujemy w modelu psychoterapii zintegrowanej, łączącej podejście systemowe, poznawczo-behawioralne, ericksonowskie i terapię gestalt. Jesteśmy grupą osób stale podnoszących swoje kwalifikacje w najlepszych ośrodkach szkoleń terapeutycznych w kraju.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA BORCZYK Chirurgia stomatologiczna Katowice »

  Nowoczesne wnętrze i sprzęt mają zagwarantować naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Umawianie się na wizyty odbywa się telefonicznie. Gabinet dentystyczny punkt, gdzie każdy poszukuje profesjonalnej porady i ulgi w bólu. Wieloletnia praktyka jest gwarantem dobrze zaplanowanego i zrealizowanego uzdrawiania. Renoma jaką cieszy się Danuta Borczyk Stomatologia wypływa także z zastosowania innowacyjnych metod. Chcemy, żeby każdy, kto cierpi z powodu bólu zęba, nie bał się wizyty u stomatologa. Należałoby mieć pojęcie, że większa część chorób i kłopotów związanych z uzębieniem, można wyleczyć. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku. Inwitujemy do zapoznania się z obszerną ofertą na stronie:

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład optyczny Trzcinowicz leczenie zeza wrocław »

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie specjalistyczny Zakład optyczny Joanny i Macieja Trzcinowicz przygotował dla swoich pacjentów bogatą ofertę produktów i usług. W swoim asortymencie posiada oprawy okularowe, szeroką gamę okularowych soczewek mineralnych i organicznych od renomowanych producentów oraz okularów przeciwsłonecznych z soczewkami chroniącymi oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Przy dopasowaniu opraw okularowych specjaliści z Zakładu biorą pod uwagę wiele czynników stylistycznych. W rozbudowanej ofercie usług znajduje się między innymi komputerowe badanie wzroku i ćwiczenia ortoptyczne. Ponadto salon oferuje atrakcyjne ceny, a także częste promocje i wysokie rabaty dla stałych klientów. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Wrocław - klinika Mandala »

  Ośrodek Mandala prowadzi skuteczną terapię uzależnień z naciskiem na leczenie alkoholizmu i detoks alkoholowy. Klinika znajduje się pod Wrocławiem w miejscowości Mirków. Personel ośrodka Mandala to wykwalifikowani terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu i terapii uzależnień.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ginekologiczny Małgorzata Pytko »

  Małgorzata Pytko położnictwem i ginekologią zajmuje się od ponad dwudziestu lat. Prowadzi pełną kontrolę specjalistyczną nad pacjentkami w każdym wieku, w zakresie doboru antykoncepcji, menopauzy, cytologii, USG. Kobietami spodziewającymi się dziecka opiekuje się przez cały okres ciąży aż do rozwiązania. Opieka i wyspecjalizowane doradztwo polega między innymi na diagnostyce prenatalnej i badaniach ultrasonografem, w tym USG w trójwymiarze. W zakresie usług oferowanych przez lekarza Małgorzatę Pytko znajdują się również badania profilaktyczne, diagnostyka i leczenie chorób kobiecych oraz doradztwo w wyborze skutecznej metody zabezpieczenia przed ciążą.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »