Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 317

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elmed »

  Badania kierowców we Wrocławiu, psychotesty kierowców. Elmed Pracownia Badań Psychologicznych Elżbieta Skowrońska. U nas, w spokojnej i miłej atmosferze wykonacie Państwo wszystkie niezbędne badania psychologiczne, szybko, profesjonalnie oraz niedrogo. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i zalecamy wyłącznie niezbędne badania. Nasz zespół to lekarze specjaliści medycyny pracy i psycholodzy uprawnieni do badań kierowców. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Gorzów »

  Ośrodek Leczenia i Korekcji Wzroku "BEDNAREK" jest firmą rodzinną istniejącą od kilku lat na rynku. Nasz pierwszy zakład łącznie z gabinetem okulistycznym powstał w Przychodni na ulicy Piłsudskiego 1A. Od początku swojego istnienia pracujemy na najnowszych na świecie urządzeniach do badania wzroku firm: Canon, CSO, Topcon. Aby zapewnić doskonałą jakość naszych wyrobów okulary wykonujemy urządzeniami najwyższej klasy firmy Essilor. W związku z dużą liczbą stale przybywających zadowolonych klientów z usług okulistycznych i optycznych otworzyliśmy drugi zakład przy ulicy Witosa 44a. Jako dobrze rozwijająca się firma otrzymaliśmy dotacje z Unii Europejskiej na wyposażenie dwóch nowych gabinetów okulistycznych w najnowsze innowacyjne urządzenia komputerowe do badania wzroku. W ośrodku zatrudnieni są tylko lekarze specjaliści chorób oczu (okuliści) oraz magister optometrii z dyplomem uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lexummedica »

  21 stycznia 2010 roku Intermedica stała się członkiem grupy LEXUM.

  Grupa LEXUM jest wiodącą siecią prywatnych klinik okulistycznych w Czechach, zarówno pod względem standardów medycznych jak i wielkości. Sieć placówek grupy LEXUM tworzą klinki okulistyczne w Pradze, Ostrawie, Brnie i Czeskich Budziejowicach. W 2009 roku wykonano w nich ponad 12 500 zabiegów usunięcia zaćmy i ponad 5 700 zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

  Lexum została założona w 1993 roku przez Profesora Martina Filipca, byłego Kierownika Kliniki Okulistycznej Pierwszego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu im. Karola w Pradze. Przebywał on na wielu stażach i pobytach naukowych w klinikach okulistycznych we Francji i USA (Hotel- Dieu, Harvard Medical School, Massachusetts Eye & Ear Infirmary). Udziały grupy Lexum należą do firmy ARX Equity Partners, która jest wiodącą firmą zarządzającą funduszami private equity w Europie Środkowej. Profesor Filipiec, założyciel Lexum, pozostał znaczącym udziałowcem grupy Lexum.

  Klinika Okulistyczna Lexum jest uznawanym na całym świecie centrum szkoleniowym odwiedzanym regularnie przez oftalmologów z zagranicy. Lekarze Kliniki Okulistycznej Lexum prowadzą wykłady na światowych konferencjach, a swoje doświadczenia publikują w najbardziej renomowanych czasopismach specjalistycznych.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Lekarskie "Dr Machoy " Urolog-Okulista Szczecin »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartych gabinetów lekarskich "Dr Machoy" zlokalizowanych na "Osiedlu Magnolia Park" w Szczecinie przy ulicy Klonowica 43/1.Gabinety oferują specjalistyczną opiekę medyczną w zakresie okulistyki oraz urologii.Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej witryny celem zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie - Psychoterapia »

  Witamy serdecznie w poradni Statek w Warszawie. Pomożemy w ciężkich sytuacjach życiowych. Psychoterapeuta rozwiąże nasze problemy. Dzięki psychoterapii dla dorosłych i dzieci nasi pacjenci znów cieszą się życiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Endodoncja Wrocław »

  Stron gabinetu stomatologicznego w klinice Autrident, specjalizującego się w endodoncji (leczeniu kanałowym). Profesjonalna pomoc specjalisty.
  W centrum Aurident dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i technologią. W pracy jesteśmy doświadczonymi lekarzami, którzy przede wszystkich pozostają ludźmi.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy, żylaki odbytu. Hemoroidy to powiększone pętle żylne wokół odbytu. Hemoroidy, leczenie polega na usunięciu guzków krwawniczych. Serwis zawiera wiele ciekawych informacji na temat tego schorzenia. Znajdziesz to bazę placówek medycznych z całej Polski zajmujących się leczeniem hemoroidów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnienia od dopalaczy »

  Dopalacze to nieprzebadane substancje, oraz mieszanki mające na celu działanie psychoaktywne. Uzależnienie występuje od substancji zawartej w dopalaczu jak i od stanu, który wywołuje. Dopalacze często powodują zatrucia. W takim przypadku konieczne jest leczenie i terapia uzależnienia od dopalaczy.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kawiorski Wojciech chirurg proktolog kraków »

  Krakowski gabinet chirurgiczny, na którego czele stoi specjalista chirurg i gastrolog akcentuje, że w profilaktyce zdrowotnej (z uwzględnieniem profilaktyki

  nowotworowej czy też leczenia) wielce ważne jest badanie i diagnozowanie zaburzeń motorycznych

  górnych bądź dolnych odcinków układu

  pokarmowego a także innych dolegliwości - zgagi lub

  refluksu, hemoroidów, zwężenia przełyku

  ewentualnie jego uchyłków a także schorzeń odbytu i

  odbytnicy. Sprawna w Krakowie placówka

  przygotowywana jest do realizowania badań i rozpoznawania schorzeń i ich leczenia. Z całą propozycją gabinetu chirurgii ogólnej i

  nowotworowej można zapoznać się przez stronę www.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Płatek - stomatolog Szczecin, dentysta całodobowy, kosmetyczka »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszych wykwalifikowanych stomatologów. Klinika znajduje się w centrum Szczecina, w odrestaurowanej kamienicy. Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych:ortodoncja, protetyka, implanty, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna: wybielanie zębów, skaling, piaskowanie, licówki stomatologia zachowawcza: wypełnieniarentgenodiagnostyka (pantomogram, tomograf 3d, zdjęcia punktowe)laseroterapia.Oferujemy także usługi kosmetyczne:zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciałaintraceuticals - alternatywa botoksumezoterapia bezigłowakwas hialuronowymakijaż permanentnyprzedłużanie i zagęszczanie rzęs

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »