Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 151 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 328

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatologia poznań »

  Przychodnia Dentystyczna SUBTIDENTA powstała w 1992 w centrum Starego Miasta. Działamy w sektorze usług medycznych oferując naszym pacjentom kompleksową opiekę w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki oraz implantologii. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • MJ Dent - Stomatologia »

  Szanowni Państwo

  Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów stomatologii rodzinnej i dziecięcej.
  Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, obejmujące wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii, a kierunek naszej pracy wyznaczają światowe standardy i potrzeby naszych pacjentów.
  Dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem o przyjaznym klimacie.
  Zakres naszych usług obejmuje leczenie zachowawcze, endodontyczne, periodontologiczne oraz chirurgiczne dla dzieci i dorosłych.
  Naszym celem jest Państwa uśmiech, dlatego zapewniamy przyjazne podejście do każdego pacjenta oraz bardzo dobre rezultaty leczenia.

  Oferta:
  Leczenie zachowawcze
  Stomatologia dziecięca
  Stomatologia estetyczna
  Chirurgia stomatologiczna
  Protetyka

  Adres:
  ul. Bolkowska 1b
  01-466 Warszawa - Bemowo
  Tel.: 22 4077732
  e-mail: rejestracja@mjdent.pl

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Medycyny Pracy Nysa »

  Pracownia Medycyny Pracy w Nysie oferuje: badania okresowe, medycyna pracy, badania kierowców, badania psychologiczne, badania wysokościowe, badania operatorów, psychoterapię, psychotesty, badania profilaktyczne, badania kontrolne, badania na broń, badania wstępne. Zapraszamy do naszej przychodni.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław »

  Strona przychodni weterynaryjnej we Wrocławiu, leczenie, badanie i szczepienie zwierząt domowych, fachowa opieka, konsultacje dotyczące zwierząt. Lecznica weterynaryjna Salamandra ma dogodną lokalizację we Wrocławiu.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Gabinet psychologiczny doświadczonego psychologa w Lublinie. Terapeuta oferuje pomoc zwłaszcza parom i rodzinom oraz osobom z depresją. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody terapii dzięki ciągłemu kształceniu i szkoleniom międzynarodowym.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Dzięki wykształceniu stomatologicznemu oraz doświadczeniu, które zostalo zdobyte podczas wykonywania poważnych zabiegów, zarówno chirurgii stomatologicznej jak i skomplikowanych zabiegów stomatologii estetycznej, klienci naszego gabinetu dentystycznego bardzo wysoko oceniają pracę lekarzy – stomatologów.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta katowice »

  Z gabinetem dentystycznym Stomatologia Stencel twój uśmiech zawsze będzie biały i zdrowy. Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy zadba o to, abyś jak najrzadziej nas odwiedzał. Oferujemy państwu najwyższej jakości usługi, w nowoczesnych gabinetach dentystycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i żaden ubytek nam nie straszny. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Melka-Roszczyk - dobry psychoterapeuta Poznań »

  Wykwalifikowany psycholog specjalizujący się w poradach małżeńskich, rodzinnych, a także od uzależnień, przyjmuje swoich pacjentów w gabinecie w Poznaniu. Marta Melka-Roszczyk w ramach nabywania umiejętności zdobyła wiedzę medyczną i psychologiczną o podłożu emocjonalnym kobiet, macierzyństwa i rodzicielstwa.
  W jej ofercie można znaleźć szereg porad i konsultacji umożliwiających wyzbycia się ciążących niedogodnień, jakimi są bezsenność lub jego nadmiar, towarzyszący stres, lęk przed samotnością czy problemy z nieśmiałością lub agresją. Po rozpoznaniu objawów depresji czy nerwicy, dochodząc do genezy problemu, eliminuje szkodliwe skutki i uczy rozwiązywania problemów na przyszłość.
  Rozmowa z psychologiem pozwala „otworzyć” oczy.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • LEK. STOM. EWA BZYMEK protezy sosnowiec »

  Chcemy gorąco polecić Państwu fachowe usługi dentystyczne świadczone w ramach prywatnej praktyki przez lek. stom. Ewę Bzymek. Ich zakres obejmuje miedzy innymi profilaktyka próchnicy, leczenie i usuwanie zębów, endodoncję, protetykę oraz leczenie chorób przyzębia. Kolejną specjalnością Ewy Bzymek są zabiegi powiązane ze stomatologią estetyczną, takie jak choćby wybielanie zębów, czy zakładanie biżuterii nazębnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe tej dentystki to gwarancja najwyższego standardu obsługi. Warto skorzystać z tej propozycji, ponieważ piękny uśmiech to podstawa dobrego samopoczucia. Więcej szczegółowych wiadomości mogą Państwo znaleźć na stronie

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • R-DENT RTG »

  Od 1989 r. w Będzinie prosperuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej R-DENT Prywatna Poradnia Stomatologiczna, a początkowo pod nazwą Prywatny Gabinet Stomatologiczny. Pacjenci korzystają w niej z usług w zakresie profilaktyki, a także stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki i ortodoncji. Wśród proponowanych zabiegów są takie jak wybielanie zębów metodą jednoseansową BEYOND oraz nakładkową, hemisekcja i ekstrakcja chirurgiczna. Pacjenci mogą składać zamówienia na licówki porcelanowe i kompozytowe, a także różnego rodzaju aparaty ortodontyczne. Szczegółowe informacje dotyczące przychodni i cenach poszczególnych usług znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »