Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 102 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 320

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentyści Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu - Dentysci Wrocław w klinice Aurident świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne. Przede wszystkim leczymy próchnicę, czyli wypełniamy ubytki w zębach naszych pacjentów. Poza tym, w ramach działań profilaktycznych, prowadzimy lakowanie zębów u najmłodszych w celu zabezpieczenia ich wrażliwego uzębienia przed rozwojem próchnicy (fluoryzcja i lakowanie). Czyścimy także zęby z kamienia oraz osadu nazębnego (scaling i piaskowanie), a także przeprowadzamy zabiegi wybielania z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dostępnych w tej dziedzinie.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia, Psychiatra, Warszawa i Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Zakres usług to terapia z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania.
  Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog i psychiatra Wrocław »

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self prowadzi psychoterapię, zarówno indywidualną, jak i obejmującą rodziny i pary. Zespół Self składa się z lekarza psychiatry oraz psychoterapeutów - psychologów. Takie multidyscyplinarne rozwiązanie pozwala najskuteczniej nieść pomoc osobom z kłopotami. Atutem zespołu jest bogate doświadczenie oraz wciąż pogłębiana wiedza i ulepszane kompetencje praktyczne tworzących go specjalistów. Zespół spotyka się regularnie na naradach, aby wciąż dopracowywać strategie pracy. Korzysta z usług licencjonowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Radom Stomatolog Global Dent »

  Gabinet stomatologiczny Global Dent mieści się w Radomiu przy ulicy Narutowicza 1b. Prowadzi go znany radomski dentysta stomatolog Krzysztof Jasiński. W Global Dent można znaleźć bogatą ofertę usług dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta.Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów stomatologicznych wykonanych po przeprowadzeniu profesjonalnej diagnozy. Wśród naszych specjalistów znajduję się również ortodonta Radom posiada dużo gabinetów stomatologicznych. My jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Wierzymy, że nasi zadowoleni pacjenci nie będą nas odwiedzać wyłącznie, gdy pojawi się problem, ale przede wszystkim profilaktycznie i towarzysko. Stosujemy nowatorskie i innowacyjne metody. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych o czym świadczą implanty, które proponujemy naszym pacjentom.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • OMPiOK EKG »

  Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej powstał w Ustroniu w 1989 roku. Specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług medycznych, w szczególności w obszarze wszechstronnej diagnostyki oraz terapii medycznej. Jako jeden z pierwszych w kraju niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, ciągle się rozwija i wdraża nowe technologie. Wiedząc, jak istotne jest szybkie postawienie odpowiedniej diagnozy stara się on zagwarantować możliwość wykonania całościowych badań podczas jednej wizyty, a także szybkie otrzymanie wyników i pełną terapię. Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej posiada gabinety wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną, prowadzi również wyjątkowy program, mający na celu przekonanie pacjentów do dbania o kondycję psychiczną i fizyczną oraz ustalenie odpowiedniego trybu życia. Więcej na stronie.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna | Q-Clinic »

  Klinika stomatologiczna oferująca pełny zakres usług ze stomatologii, ortodoncji i protetyki na terenie Wrocławia. W ofercie stomatologia estetyczna, profilaktyka, naprawa protez i wiele więcej. Pełną listę usług można znaleźć na stronie kliniki.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Miły uśmiech - diagnostyka »

  Gabinet stomatologiczny Miły Uśmiech znajduje się w Warszawie i proponuje opiekę dentystyczną całej rodzinie. Szczególną uwagę przykładamy do adekwatnego traktowania najmłodszych Pacjentów. Bardzo ważne jest, aby już od wczesnych lat dbać o zęby dziecka i uczyć je właściwej higieny, a również oswoić z gabinetem dentystycznym. W tym celu organizujemy wizyty adaptacyjne, w czasie których pokazujemy milusińskim wszystkie sprzęty używane przez dentystę, i tłumaczymy, do czego służą. W czasie takiej wizyty realizujemy jedynie przegląd uzębienia. Staramy są jednak, aby późniejsze ewentualne leczenie także przebiegało w atmosferze niestresującej dziecka- przygotowaliśmy nagrody dla dzielnych Pacjentów i barwne wypełnienia mleczaków. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia legionowo »

  Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią, diagnozą oraz konsultacją psychologiczną. Pracuję pod stałą superwizją prof. Mellibrudy, a swoje kwalifikacje podnoszę w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fabdent.pl »

  Zależy ci na tym by mieć zdrowy uśmiech oraz białe zęby? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś, w naszym gabinecie stomatologicznym ci to zapewnimy. Wszystkim naszym klientom oprócz fachowe pomocy leczniczej oferujemy również fachowe doradztwo z zakresu dbania o higienę jamy ustnej. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy wykwalifikowany personel oraz specjalistyczny i nowoczesny sprzęt przy pomocy, którego wykonujemy nawet najtrudniejsze zabiegi. Jeśli są zainteresowani Państwo naszą ofertą to zachęcamy do odwiedzania naszego gabinetu.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.okulistykamml.pl »

  Mamy honor zaprosić Państwa do lokalnej współczesnej kliniki okulistycznej. Absorbujemy się przeprowadzaniem zabiegów pewnego dnia a podobnie tych bardziej trudnych. Leczymy kompleksowo, stąd istniejemy przekonani, że faktycznie każdy z Państwa znajdzie u nas odzew na osobiste potrzeby. na stronie naszej kliniki zapoznają się Państwo z rzędem konsultacji i zabiegów, które są przystępne w atrakcyjnej cenie i czasie. Zapraszamy serdecznie na stronę www.okulistykamml.pl. Leczymy kompleksowo i profesjonalnie.

  Data dodania: 21 09 2014 · szczegóły wpisu »