Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 111 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 323

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychoterapii Gestalt - Warszawa »

  Gabinet terapeutyczny ”NasTroje” jest prywatnym ośrodkiem oferującym pomoc terapeutyczną na bazie koncepcji Gestalt. Na miejsce pracy wybraliśmy dwie warszawskie lokalizacje: Wilanów i Żoliborz.

  Oferujemy Ci swoją pomoc jeśli:

  * Doświadczasz częstych problemów w zwiazkach i relacjach z innymi ludźmi
  * Cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  * Twoje emocje coraz częściej wymykają się spod Twojej kontroli
  * Żyjesz w ciągłym stresie
  * Dobrze znane jest Ci poczucie pustki i braku sensu życia
  * Chciał(a)byś lepiej zrozumieć siebie i własne wybory życiowe
  * Masz potrzebę rozwoju swojego potencjału

  Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Warszawa »

  Ortodonta Warszawa zaprasza do gabinetu stomatologicznego TOP-ORTODENT wszystkich pacjentów, chcących podjąć leczenie stomatologiczne z zakresu stomatologii ogólnej, protetyki, implantologii, a w szczególności ortodoncji. Ortodonta Warszawa zapewnia profesjonalne leczenie stomatologiczne, prowadzone przez profesjonalnie przygotowanych lekarzy stomatologów. Ortodoncja Warszawa - wizyt, ustalamy razem z Państwem od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 do 20.00, a w soboty od 8.00 do 14.00. Naszym stałym pacjentom zaoferujemy promocje wynikające z Karty Stałego Pacjenta. Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas najlepszą reklamą. Zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych unitów stomatologicznych firmy A-DEC, produkcji USA, z zachowaniem pełnej aseptyki, co umożliwia sterylizator parowy EUROPA B.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI »

  Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI to zespół gabinetów stomatologicznych i ogólnomedycznych zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic. Proponujemy pełen wachlarz uslug stomatologicznych: leczenie endodontyczne (kanałowe, w tym skomplikowane zabiegi ponownego leczenia kanałowego tzw. "re-endo"), protetyka (skomplikowane odbudowy protetyczne: korony pełnoceramiczne, mosty, protezy, itd.), stomatologia zachowawcza w tym estetyczne odbudowy, bezpieczne wybielanie. Proponujemy także pełny zakres zabiegów masażu: leczniczego i sportowego oraz relaksacyjnego.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz - Słomniki - Gabinet LiderWet »

  Centrum Weterynaryjne LiderWet istnieje od 1991 roku i znajduje się w Słomnikach. Prowadzone jest przez: lek. wet. Renata Czerwonka i lek. wet. Mariusz Czerwonka. Weterynarze z wieloletnim doświadczeniem oferujący kompleksowe usługi weterynaryjne.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Nasi psychologowie z Wrocławia potrafią wpływać na zmianę myślenia, postaw i zachowań, działając tym leczniczo na cały obszar zdrowia i życia danego pacjenta. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi profesjonalną terapię indywidualną, która pozwala przeanalizować pojawiające się emocje, rozpoznać właściwe problemy, przemyśleć i dobrać rozwiązania tym samym wpływając na zmianę sytuacji życiowej. Oferujemy podejście behawioralno-poznawcze, humanistyczno-egzystencjalne, psychoanalityczne, psychodynamiczne, systemowe bądź łączące elementy poszczególnych szkół. Jesteśmy grupą psychologów z Wrocławia prowadzącą bezpłatne akcje psychoedukacyjne pozwalające rozwijać umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i inne kompetencje społeczne, a także poszczególne cechy inteligencji emocjonalnej. Uczymy odporności na stres i właściwego zarządzania własnym potencjałem osobowościowym przez co kształtujemy zaradność i efektywność działania na różnych obszarach życia.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań. Gabinet stomatologiczny zaprasza. »

  Gabinet stomatologiczny w Poznaniu. Realizujemy usługi z zakresu stomatologia zachowawcza, protetyka, endodoncja, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca.
  Stosujemy nowoczesne metody leczenia zawsze z zachowaniem najwyższych standardów higieny.
  Wizyty u stomatologa nie muszą być przykrym doświadczeniem. Szczególnie pod tym względem dbamy o najmłodszych Pacjentów zapraszamy dzieci na wizyty adaptacyjne.
  Leczymy w nowymi metodami - np. technologie odbudowy i rekonstrukcji zębów na włóknach szklanych.
  Stawiamy zdrowie Pacjenta a także jego dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Twój dentysta Poznań.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Orthopodologia - stopy to podstawa! »

  ORTHOPODOLOGIA - to nowa dziedzina specjalizująca się w zaopatrzeniu ortopedycznym kończyny dolnej.
  - komputerowe badanie stóp i postawy
  - dobór i wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych
  - wykonywanie obuwia indywidualnego oraz indywidualizacja obuwia konfekcyjnego i specjalistycznego np. rowerowego (STB), narciarskiego, golfowego itp.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Okulistyczny NFZ »

  Jeśli szukacie Państwo usług doświadczonego okulisty, to serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów okulistycznych zlokalizowanych w Łasku i Zelowie. Specjalizujemy się, między innymi, w diagnostyce i leczeniu jaskry, zeza i niedowidzenia, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. W naszych gabinetach wykonają Państwo także wszelkie niezbędne badania wstępne i okresowe wymagane przez pracodawców oraz badania dla kierowców. Posiadamy znakomity, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Świadczymy również usługi w ramach ubezpieczenia NFZ. Polecamy naszym pacjentom skorzystanie z usług naszego Zakładu Optycznego, w jakim zaopatrzą się Państwo w doskonałej jakości oprawki, soczewki, szkła kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne i niezbędne akcesoria. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Warszawa Praga »

  W Dental Progress w Warszawie pacjent jest zawsze najważniejszy, dlatego zespół świetnie wykształconych stomatologów zadbał o to, aby każdy w gabinecie czuł się komfortowo. Prowadzimy leczenie obejmujące protetykę, ortodoncję, stomatologię zachowawczą i estetyczną, a także skomplikowaną chirurgię stomatologiczną. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systema - psycholog online »

  Oferujemy świadczenie profesjonalnej pomocy psychologicznej osobom borykającym się z problemami i trudnościami życiowymi. Zachęcamy do skorzystania z terapii indywidualnej, rodzinnej lub dla par, a także z opcji porady psychologa online. W ofercie Centrum Psychoterapii znajdą Państwo również ciekawe warsztaty i wykłady dla rodziców, dzieci i nauczycieli.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »