Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 102 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 320

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradnictwo psychologiczne / seksuologiczne »

  Marta Kołacka - psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.

  W ofercie znajduje się:

  - Pomoc online
  - Interwencja kryzysowa
  - Konsultacje seksuologiczne
  - Rozwój osobisty
  - Edukacja seksualna
  - Terapia indywidualna
  - Mediacja par
  - Terapia par

  Pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami. Pomoc online lub kontakt osobisty (gabinet: Warszawa, tel. 696 30 20 40).

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Dąbrowa Górnicza »

  Przychodnia weterynaryjnej Wróblewscy, zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Reden.

  Zajmujemy się: profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób wewnętrznych zwierząt, wykonujemy zabiegi chirurgiczne, udzielamy porad żywieniowych i porad behawioralnych.

  Przychodnię prowadzą Daria i Wojciech Wróblewscy, absolwenci wrocławskiej Medycyny Weterynaryjnej.

  Na www.wroblewscy.net informujemy nie tylko o naszej przychodni weterynaryjnej. Prowadzimy też dział porad i artykułów. Możesz też zapisać się na newsletter z aktualnościami i poradami na twoją skrzynkę e-mail.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laserowa korekcja wzroku »

  Szpital Pod Bukami z Bielska-Białej oferuje zabieg laserowej korekcji wady wzroku. Zabieg przeprowadzony jest przez Panią profesor z wieloletnim doświadczeniem. Jeden z najnowocześniejszych laserów zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla pacjenta. Każdy zabieg poprzedzony jest bardzo szczegółowymi badaniami.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia, Psychiatra, Warszawa i Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Zakres usług to terapia z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania.
  Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Elbląg »

  Ewa Radziejewska Dental Clinic Elbląg w naszych gabinetach gwarantujemy Państwu kompleksową opiekę dentystyczną. Oferujemy szeroki zakres usług, od najprostszych zabiegów po najbardziej skomplikowane. W swojej ofercie mamy: profilaktykę z higieną, stomatologię zachowawczą i estetyczną, endodoncję, ortodoncję, protetykę i implantoprotetykę oraz chirurgię stomatologiczną i implantologiczną. Nasze gabinety są profesjonalnie wyposażone w najnowsze technologie, dzięki którym możemy leczyć skutecznie i szybko. Na stronie będziemy na bieżąco informować Was o nowościach w naszych gabinetach. Serdecznie zapraszamy do pozostawienia swojego adresu e-mail dzięki czemu jako pierwsi dowiecie się, jakie oferujemy promocje i nowe rozwiązania.Zamieściliśmy także całkiem nowy dział „Porady”, w którym będziemy regularnie zamieszczać informacje związane z najważniejszymi problemami stomatologicznymi. Jest również specjalne miejsce dla naszych najmłodszych pacjentów, w którym nie zabraknie zabaw i konkursów.W „Usługach” natomiast dowiecie się Państwo, co oferujemy w naszych gabinetach - dział szczególnie godny polecenia.Zapraszamy również do zapoznania się z całym naszym zespołem!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupowa psychoterapia par - Gabinet psychologiczny Poznań »

  Gabinet psychologiczny Kariny Szczęsnej oferuje pomoc za pomocą takich sesji jak:
  - psychoterapia par
  - psychoterapia grupowa
  - terapia indywidualna.
  Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu psychologicznego mieszczącego się pod adresem:ul. Krauthofera 16E/11Piętro I60-203 Poznań

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Pozytywnie - psycholog Elbląg »

  Udzielamy fachowych konsultacji psychologicznych, a także prowadzimy zajęcia i warsztaty o charakterze psychoterapeutycznym. Zajmuję się udzielaniem pomocy w zaburzeniach odżywiania, depresji oraz zaburzeniach lękowych.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bianco - Technika dentystyczna Bydgoszcz »

  Strona pracowni techniki dentystycznej Bianco w Bydgoszczy. Oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny protetyki dentystycznej. Wykonujemy protezy częściowe i całkowite. Zajmujemy się naprawą i korektami protez. Wykonujemy szyny wybielające, szyny relaksacyjne oraz szyny dla sportowców. W najbliższym czasie zaczniemy oferować prace z kompozytu - Onlay, Inlay oraz Overlay oraz całe korony.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ddermatologia estetyczna rzeszów, dermatologia laserowa rzeszów, gabinet dermatologii rzeszów »

  Dermatologia estetyczna jest dziedziną zapobiegającą przedwczesnemu starzeniu i nowoczesnym uzupełnieniem klasycznej dermatologii.

  Zdrowa skóra to nie zawsze piękna skóra. Czasem jej defekty możemy usunąć czy też przy pomocy różnych technik i zabiegów pomóc jej zachować dobrą kondycję i urodę.

  Kiedy odwiedzić gabinet dermatologii i medycyny estetycznej?

  O wizycie w gabinecie dermatologii estetycznej należy myśleć w kategoriach terapi, a nie ekspresowej i jednorazowej usługi. Ważne jest harmonijne jednoczesne dbanie o wygląd zewnętrzn i młodość wewnętrzną.

  Zapraszam do gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej w Rzeszowie.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »