Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 101 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 318

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Internetowa Poradnia Psychologiczna Bebia »

  Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim komputerze. Jeśli szukasz pomocy psychologicznej to miejsce powstało specjalnie dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak Internet IPP BEBIA umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - wybór rodzaju spotkania należy wyłącznie do Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Psychologiczna online »

  Celem Poradni Psychologicznej online jest dostarczanie wysokiej jakości usług psychologicznych w formie dostosowanej do nowoczesnego społeczeństwa informatycznego.
  Profesjonaliści udzielający porad oraz konsultacji psychologicznych przez internet posiadają wykształcenie oraz kwalifikacje stosowne do wykonywanych czynności. Na pytania zawsze odpowiada dyplomowany psycholog.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • DR WITALIS JANUSZ - opieka nad noworodkami »

  Noworodki wymagające leczenia neonatologicznego mogą skorzystać z pomocy dr n. med. Janusza Witalisa, ordynatora jednego ze specjalistycznych rzeszowskich szpitali. Prowadzi on praktykę prywatną w gabinecie znajdującym się na terenie Dybawki k. Przemyśla. W gabinecie przyjmowani są klienci zwadami wrodzonymi, rozmaitymi schorzeniami, jak i rozwijający się prawidłowo. Wszyscy mogą liczyć na troskliwą opiekę oraz szeroki zakres działań wysokospecjalistycznych. Dzięki sprzętowi medycznemu w który wyposażony został gabinet, mogą Państwo liczyć na precyzyjnie zrealizowane badanie każdego dziecka oraz dokładną diagnostykę. Doktor Witalis, jako wybitny specjalista w dziedzinie neonatologii gwarantuje skuteczne metody leczenia i wizyty domowe. Więcej detalów o oferowanych przez niego usługach medycznych na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Gabinetów Lekarskich Kolejowa 14 Ełk »

  Zespół gabinetów i poradni specjalistycznych. Learze specjaliści m.in. ze 108. szpitala wojskowego i Pro-Medica.18 poradni, 23 lekarzy. Chirurg, dermatolog, ortopeda, laryngolog, gastrolog, pediatra, koloproktolog, pulmunolog, diabetolog. Wykonujemy badania osób ubiegających się o zezwolenie na broń,
  badania kandydatów na kierowców,
  posiadamy gabinet zabiegowy (iniekcje, zmiany opatrunków, szczepienia p/WZW), wykonujemy pomiar cukru i ciśnienia.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet »

  Weterynarz Kielce. Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach. Choroby psów, kotów, królików, gryzoni, zwierzą egzotycznych, drobiu i gołębi. Chirurgia, interna, stomatologia, diagnostyka mikrobiologiczna i parazytologiczna, karmy weterynaryjne. Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet działa od początku lat 90. Jesteśmy firmą rodzinną. Tworzymy zgrany i dynamiczny zespół, który dzięki dwupokoleniowości gwarantuje zarówno profesjonalizm i doświadczenie, jak i najnowszą wiedzę oraz nieszablonowe podejście do terapii. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz wzajemnemu uzupełnianiu swoich kompetencji dążymy do świadczenia usług lekarsko-weterynaryjnych na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plastyka warg sromowych, labioplastyka »

  Oferowana przez naszą klinikę ginekologia estetyczna ma na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych.Dzięki tym zabiegom kobiety czują się atrakcyjniejsze oraz polepsza się ich poczucie wartości. Po oferowanych przez nas zabiegach kobieta nabiera pewności siebie, dzięki czemu czerpie większą satysfakcję z życia seksualnego. Zparaszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonci.pl - jest tutaj prawie każdy ortodonta »

  Na Ortodonci.pl udostępniamy katalog lekarzy ortodontów. Znajdziesz tutaj nazwę gabinetu, dane teleadresowe, informacje kontaktowe, zakres usług i specjalizację wybranego gabinetu ortodontycznego. Jeśli jesteś ortodontą, będziesz miał możliwość dodać swoją wizytówkę do naszego katalogu.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk, Trójmiasto, Jerzy Lasowski »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio istnieje od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą. Skupiamy się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych. W naszym laboratorium dobieramy i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną. Jeśli chodzi o wyciski protetyczne preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy współpracę gabinetom stomatologicznym w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu Dental Ceramic Studio dobiera indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Praktyka Stomatologiczna Elżbieta Worona »

  Lekarz stomatolog z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.
  Zajmuje się leczeniem w dziedzinie stomatologi zachowawczej i estetycznej, profilaktyki próchnicy, endodoncji - leczenia kanałowego, chirurgii dentystycznej oraz periodentologii.
  Szczegółowy wykaz usług wraz z aktualnym cennikiem jest umieszczony na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki »

  Zapraszamy na stronę domu opieki Santorius. Dzięki niej mogą Państwo zasięgnąć szerszych informacji jeśli chodzi o działalność naszej placówki. Opieka nad starszą osobą, która wymaga stałego nadzoru jest trudna i wymaga wielkich nakładów pracy. Nic dziwnego, że wiele osób nie radzi sobie z tym. Dom spokojnej starości Santorius to w takim momencie wyjście najlepsze dla obu stron. Pozwalając profesjonalistom pracującym w naszej placówce zająć się bliską Wam osobą – dajecie jej i sobie szansę na spokojniejsze życie.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »