Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 146 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 327

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog - jak dbać o zęby »

  Mało kto z nas lubi chodzić do dentysty. Stomatolog to ten zawód, który kojarzymy z cierpieniem i dźwiękiem wiertła, więc zazwyczaj odwiedzamy go tylko w przypadku konieczności. Tymczasem jest to błąd, bo o zęby powinniśmy dbać na bieżąco a nie tylko od święta. Rodzice już małe dzieci powinni przyprowadzać do dentysty aby oswoić je z widokiem wierteł.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rodzinna »

  Pracownia prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię dzieci, młodzieży i dorosłych,
  terapię par, terapię rodzinną,mediacje rodzinne, warsztaty.

  Zapraszamy osoby szukające szybkiej i konkretnej pomocy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych (w szczególności problemów małżeńskich, wychowawczych i rodzinnych oraz problemów wieku dojrzałego), pragnące pogłębić wiedzę na swój temat i zdobyć nowe umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie w życiu.
  Pracownia Rodzinna
  Warszawa Mokotów
  tel. 602 774 777

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Już od wielu lat produkujemy i dostarczamy Państwu wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Nasi konsultanci z przyjemnością doradza Ci optymalne rozwiązanie, pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Zadbają także, aby cała realizacja przebiegła w miłej atmosferze.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Nowy Sącz »

  Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną. Jestem wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w codziennym życiu, mających problemy w kontaktach społecznych, relacjach rodzinnych, cierpiących z powodu lęku, smutku, depresji, znajdujących się w sytuacji kryzysu. Pracuję również z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, których urazy psychiczne z dzieciństwa mogą być źródłem różnorodnych trudności i cierpień w życiu dorosłym.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Warszawa »

  Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent ortodoncja Warszawa oferuje aparaty na zęby. Soldent ortodoncja Warszawa to miejsce dla najbardziej wymagających pacjentów, którzy cenią przyjazną atmosferę i komfort podczas leczenia dentystycznego. Do każdego pacjenta podchodzi się tu indywidualnie. Doktor współpracując z pacjentem proponuje najlepszą metodę leczenia zwracając szczególną uwagę także na jego wymagania estetyczne. Na stronie zobaczysz aparaty incognito, aparaty ortodontyczne, aparaty na zęby. Ortodoncja lingwalna to sztuka współczesnej ortodoncji - tworzenia pięknych i olśniewających uśmiechów, dzięki której możliwe jest całkowicie dyskretne przeprowadzenie leczenia ortodontycznego.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Ustroń »

  Logopeda Ustroń - posiadam nowoczesne specjalistyczne wyposażenie poradni w oprogramowania komputerowe (specjalistyczne programy logopedyczne i pedagogiczne), echokorektor, wibratory językowe, specjalistyczne pomoce logopedyczne niezbędne do prowadzenia terapii.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • SANO Agnieszka Niechciał - Rehabilitacja dzieci »

  Nazywam się Agnieszka Niechciał, zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt z wykorzystaniem metod NDT Bobath oraz PNF. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam już w czasie studiów. Obecnie pracuje z pacjentami z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, zespołami genetycznymi, przepukliną oponowo-rdzeniową w ośrodku Hipoterapii i Terapii NDT-Bobath u Pani dr Moniki Małachowskiej-Sobieskiej. Współpracuje także z ośrodkiem wczesnej interwencji, w którym mali pacjenci to niemowlęta w wieku 0-24 m-cy. Główne powody wskazań do terapii niemowląt to nieprawidłowe napięcie mięśniowe (obniżone lub podwyższone), asymetria ułożenia, opóźnienie psychoruchowe, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Logopedyczny »

  Moja oferta obejmuje nie tylko pracę logopedy, czyli pomoc w korygowaniu wad wymowy i ćwiczeniu prawidłowych schematów. Oferuję Państwu także terapię pedagogiczną, która służy rozwinięciu u dzieci większej skłonności do chłonięcia wiedzy poprzez pracę na percepcji słuchowej, wzrokowej czy koordynacji. Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty na stronie poznan-logopeda.com.pl. Na stronie znaleźć można także liczne referencje.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg Stomatolog Wrocław - Nowak & Sienkiewicz »

  Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Nowak & Sienkiewicz to bardzo dobrze wyposażona placówka medyczna, która znajduje się w stolicy Dolnego Śląska. Naszym klientom proponujemy nowoczesne zabiegi, wśród których wymienić można leczenie kanałowe pod mikroskopem. Nasz stomatolog może zaoferować także wybielanie zębów oraz nowoczesne implanty. Wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zatem umożliwiamy zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »