Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 168 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 31 Odwiedziny googlebot 331

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Łódź - Popsfera.pl. Psychoterapia Łódź. »

  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności.
  Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z:
  - indywidualnymi problemami
  - trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym
  - symptomami fizycznymi i chorób
  - kłopotami z odżywianiem, otyłością
  - stresem i przemęczeniem
  - kryzysami i konfliktami
  - nadużyciami
  - uzależnieniami
  - snami i fantazjami
  - poszukiwaniem nowego kierunku w życiu
  - rozwojem potencjału twórczego
  - odmiennymi stanami świadomości
  - zaburzeniami psychicznymi (depresja, nerwice, psychozy)
  - osobami pogrążonymi w śpiączce
  - rozwiązywaniem konfliktów i problemów w dużych grupach i społecznościach.

  W ośrodku pracują studenci Szkolenia Dyplomowego Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, którzy są uprawnieni do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją Dyplomowanego Nauczyciela Psychologii Zorientowanej na Proces.

  Wszystkie zajęcia i spotkania indywidualne są prowadzone metodą Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lexummedica »

  21 stycznia 2010 roku Intermedica stała się członkiem grupy LEXUM.

  Grupa LEXUM jest wiodącą siecią prywatnych klinik okulistycznych w Czechach, zarówno pod względem standardów medycznych jak i wielkości. Sieć placówek grupy LEXUM tworzą klinki okulistyczne w Pradze, Ostrawie, Brnie i Czeskich Budziejowicach. W 2009 roku wykonano w nich ponad 12 500 zabiegów usunięcia zaćmy i ponad 5 700 zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

  Lexum została założona w 1993 roku przez Profesora Martina Filipca, byłego Kierownika Kliniki Okulistycznej Pierwszego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu im. Karola w Pradze. Przebywał on na wielu stażach i pobytach naukowych w klinikach okulistycznych we Francji i USA (Hotel- Dieu, Harvard Medical School, Massachusetts Eye & Ear Infirmary). Udziały grupy Lexum należą do firmy ARX Equity Partners, która jest wiodącą firmą zarządzającą funduszami private equity w Europie Środkowej. Profesor Filipiec, założyciel Lexum, pozostał znaczącym udziałowcem grupy Lexum.

  Klinika Okulistyczna Lexum jest uznawanym na całym świecie centrum szkoleniowym odwiedzanym regularnie przez oftalmologów z zagranicy. Lekarze Kliniki Okulistycznej Lexum prowadzą wykłady na światowych konferencjach, a swoje doświadczenia publikują w najbardziej renomowanych czasopismach specjalistycznych.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ami-Med.eu - stomatologia, ortodoncja, protetyka. Rzeszów »

  Prywatne Centrum Medyczne w Rzeszowie świadczące szeroki zakres usług stomatologicznych. Wykwalifikowana kadra i miła atmosfera gwarantują zabiegi na najwyższym poziomie. Nasza przychodnia jest zlokalizowana blisko centrum miasta.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca Warszawa »

  Specjalistyczny gabinet stomatologiczny Mipar-Dent. Oferujemy stomatologię na najwyższym poziomie w miłej, przyjacielskiej atmosferze. W naszym gabinecie opiekujemy się troskliwie zębami mlecznymi i stałymi u dzieci, dążąc do ich maksymalnego wzmocnienia, poprzez fluoryzację (lakierowanie), lakowanie bruzd oraz leczenie ubytków próchnicowych. Uczymy też młodych rodziców w jaki sposób przeprowadzać zabiegi higieniczne w jamie ustnej niemowlęcia, jak ustrzec je od próchnicy butelkowej (wczesnej) oraz jak wdrożyć najmłodsze dzieci do samodzielnego mycia zębów. Serdecznie zapraszamy na wizyty kontrolne - Mipar-Dent - Warszawa Ursynów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Gabinet psychologiczny doświadczonego psychologa w Lublinie. Terapeuta oferuje pomoc zwłaszcza parom i rodzinom oraz osobom z depresją. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody terapii dzięki ciągłemu kształceniu i szkoleniom międzynarodowym.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dyskopatia, artroskopia, endoproteza, ortopeda, rehabilitacja »

  Centrum kompleksowej rehabilitacji specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu takich jak zespoły bólowe kręgosłupa (które przyczyną jest dyskopatia) i wiele innych. Wykonujemy operacje z zakresu reumoortopedii, operacje kręgosłupa, artroskopia. W naszym ośrodku pracuje wiele wyspecjalizowanych lekarzy, między innymi ortopeda. Rehabilitacja w naszych ośrodkach przebiega bardzo szybko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy znajdującej się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • FERREUS stomatologia estetyczna warszawa »

  Centrum Stomatologii Rodzinnej Ferreus to przychodnia dentystyczna, która przyjmuje dzieci, dorosłych i osoby starsze. W obrębie stomatologii dziecięcej przeprowadza profilaktykę próchnicy razem z leczeniem zębów mlecznych i stałych, lakowanie i lakierowanie osłonowe przed rozwojem chorób szkliwa oraz miazgi. Prowadzi kursy szczotkowania dla najmłodszych, zaś starsze dzieci uczy nitkowania przestrzeni międzyzębowych. Centrum stomatologii działa również w zakresie implantologii oraz odnawiania brakującej części korzeniowej utraconych zębów, a następnie dodawania do nich koron w kolorze prawdziwego uzębienia. Więcej informacji na temat usług mieści się na witrynie.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Michalska - Psychoterapia »

  Psycholog Katarzyna Michalska zaprasza na terapię do swojego gabinetu przy ul. Towarowej w Poznaniu lub do Centrum Medycznego w Dąbrówce. Udziela pomocy terapeutycznej wszystkim osobom borykającym się z problemami natury psychologicznej, a także trudnością w codziennym funkcjonowaniu.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Toruń »

  Szeroka oferta jeśli chodzi o badania psychotechniczne dla równych zawodów, w tym także badania psychologiczne kierowców wykonujących pracę służbowo, prowadzących pojazd amatorsko, zawodowo czy kierujących pojazdem uprzywilejowanym. Psychotesty w Toruniu przeprowadzane są na nowoczesnej aparaturze do badań psychologicznych. W ofercie także badania psychologiczne dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy za jazdę po alkoholu. Oprócz tego wykonają u nas badania psychotechniczne także operatorzy wózków widłowych i innych urządzeń, w przypadku których psychotesty są wymagane.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »