Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 318

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Barbara Wągiel - Psycholog Terapeuta »

  Gabinet psychologiczny. Porady psychologiczne. Pomoc w problemach rodzinnych i małżeńskich, mediacje. Pomoc w depresji, nerwicach, stanach lękowych i bezsenności. Psychoterapia indywidualna i grupowa. Treningi kreatywności i warsztaty terapeutyczne.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca Warszawa »

  Specjalistyczny gabinet stomatologiczny Mipar-Dent. Oferujemy stomatologię na najwyższym poziomie w miłej, przyjacielskiej atmosferze. W naszym gabinecie opiekujemy się troskliwie zębami mlecznymi i stałymi u dzieci, dążąc do ich maksymalnego wzmocnienia, poprzez fluoryzację (lakierowanie), lakowanie bruzd oraz leczenie ubytków próchnicowych. Uczymy też młodych rodziców w jaki sposób przeprowadzać zabiegi higieniczne w jamie ustnej niemowlęcia, jak ustrzec je od próchnicy butelkowej (wczesnej) oraz jak wdrożyć najmłodsze dzieci do samodzielnego mycia zębów. Serdecznie zapraszamy na wizyty kontrolne - Mipar-Dent - Warszawa Ursynów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatna Przychodnia Studencka w Gdańsku »

  Każdy student powinien mieć wybranego lekarza pierwszego kontaktu w mieście studiowania. Powinno się to uczynić jak najszybciej. Gwarantuje to bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości. Bezpłatne Przychodnie Studenckie STUDENTMED.PL to dobry wybór dla studentów, którzy chcą korzystać z bezpłatnej służby zdrowia.
  Przychodnie realizujące program STUDENTMED.PL oferują opiekę medyczną z zakresu podstawowej opieki medycznej oraz wybranych specjalistów. Korzystanie ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych przez NFZ jest możliwe dopiero po wyborze lekarza rodzinnego. Wszelkie formalności można dopełnić przez Internet (www.studentmed.pl) lub w przychodniach.
  Aby skorzystać z porady wystarczy mieć przy sobie ważną legitymację studencką i dowód osobisty.

  Bezpłatna przychodnia dla Studentów. Internista, laboratorium, EKG, RTG, USG. Wybrani specjaliści też bezpłatnie. Nowoczesny Zakład Rehabilitacji. Stomatologia. Nie czekaj, zapisz się już dziś, zupełnie za darmo!

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kaśmin s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaśmin s.c. został założony w 1997r. przez doświadczonych lekarzy: dr nauk medycznych Krzysztofa Minkowskiego i dr Katarzynę Święs. Usytuowany jest w pięknym kompleksie leśnym „uroczysko Czapków” w miejscowości Drożdżówka, na ogrodzonym terenie (5 ha), z dala od wielkich aglomeracji miejskich, godzinę drogi od centrum Warszawy.

  Oferujemy profesjonalną opiekę medyczną, rehabilitację i fizjoterapię w warunkach stacjonarnych, ambulatoryjnych a także w domu pacjenta. Doskonałe wyżywienie z uwzględnieniem diet i indywidualnych wymagań, psychologiczna terapia grupowa i indywidualna oraz terapia zajęciowa pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie pacjentów.

  Pacjentom oprócz opieki lekarskiej (np. interniści, psychiatrzy, neurolodzy, rehabilitanci) zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz bezpłatne badania medyczne.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kaszel »

  Dzień dobry, Nazywam się Wojciech Piotrowski. Jestem dr hab med, specjalizującym się w chorobach płuc. Mocno Was zapraszam do kliknięcia mojej strony www. Zobaczą na niej kochani pacjencji moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako lekarz pulmonolog specjalizuję się w wielu dolegliwościach: sarkoidoza, astma,choroby śródmiąższowe płuc, kaszel. Serdecznie zapraszam do prywatnego gabinetu, który mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej pod numerem 121. Świadczymy wszystkie usługi medyczne nie, które nie są finansowane przez NFZ.
  W naszej ojczyźnie coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie jest ona charakteru nowotworowego ani infekcyjnego. Schorzenie odznacza się cyklem deformacji rozciągniętych blisko po kompletnych płucach i nie tylko. Bardzo wielokrotnie choroba ta uderza nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
  Przewlekłe choroby płuc wyznaczają rosnący problem, głównie w kasiastych krajach rozwiniętych, namaszczonych zjawiskiem wymierania społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przede wszystkim zwłóknienia płuc, nie zyskują należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg plastyczny »

  W dzisiejszych czasach kliniki specjalizujące się w chirurgii plastycznej wyposażone są w nowoczesną aparaturę medyczną, komfort pobytu jest duży, a personel wysoko wykwalifikowany. Pośród mnóstwa funkcjonujących na rynku lecznic działających w obszarze chirurgii plastycznej, wybija się Clinic For You, której adres to ulica Przedmiejska 6-10 we Wrocławiu. Poza konkurencyjnymi cenami oraz rozbudowaną ofertą, odznacza się ona ponadprzeciętną troską o komfort pacjenta.


  Cena operacji zawiera w sobie wszelkie niezbędne przygotowania, badania i kontrole, w Clinic For You zawsze jasno określa się, co obejmuje cena usługi, a na naszej stronie www.clinicforyou.pl mają Państwo możliwość przestudiować rozbudowany kosztorys świadczeń. Oprócz tego proponujemy znaczne upusty na wybrane zabiegi i operacje.


  Personel naszej kliniki to zespół doskonałych specjalistów, nieustannie nabywających kolejne lata praktyki zawodowej i niezmiennie poszerzających swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach i sympozjach. Lekarze Clinic For You odznaczają się odrębnym nastawieniem do każdego pacjenta. Mamy świadomość, iż tak, jak każdy człowiek jest zupełnie odrębną, niepowtarzalną istotą, tak trudności każdego pacjenta są całkowicie wyjątkowe i oryginalne.


  Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej nie są wyłącznym obszarem naszej działalności, Clinic For You świadczy także usługi w obrębie dentystyki i okulistyki.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bartosz Lamch - Gabinet Psychologiczny Wrocław »

  Gabinet Psychologiczny Wrocław - mgr Bartosz Lamch oferuje poradnictwo psychologiczne i terapię indywidualną dla osób dorosłych, doświadczających problemów związanych z depresją, lękami społecznymi i uogólnionymi, uzależnieniami i współuzależnieniami, a także przeżywających tzw. kryzys życiowy, problemy w pracy czy w związku/małżeństwie.

  Pierwsza konsultacja psychologiczna/diagnostyczna bezpłatna!


  Gwarantuje anonimowość i dyskrecję.

  Gabinet Psychologiczny Wrocław - mgr Bartosz Lamch znajduje się w dzielnicy Krzyki(ELWAT - bezpłatny parking dla klientów).

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIOMEDLEK Karma dla kotek sterylizowanych gorzów »

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z różnorodnej oferty naszej przychodni weterynaryjnej. W Biomedleku kochamy wszelkie zwierzęta, dlatego dokładamy wszystkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i pomóc w fachowej opiece nad zwierzętami. Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług weterynaryjnych w naszej placówce. Ofertę kierujemy do posiadaczy wszystkich zwierząt towarzyszących, ptaków oraz zwierząt futerkowych. W naszym gabinecie weterynaryjnym wykonujemy również profesjonalne badania diagnostyczne zwierząt, zajmujemy się także badaniem mięsa. Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • UROLOG WARSZAWA Jarosław Malczyński 30 lat doświadczenia »

  UROLOG WARSZAWA - Jarosław Malczyński Posiadamy 30 lat doświadczenia w leczeniu schorzeń urologicznych.Leczeniem schorzeń urologicznych w naszym gabinecie zajmuje się dr Jarosław Malczyński.Lekarz posiadający 30-letnie doświadczenie zawodowe. Wybitny pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego, pasjonat swojej pracy, który z olbrzymim zaangażowaniem i zrozumieniem pacjetna, prowadzi profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób urologicznych. Jako ordynatora zakładu Nieinwazyjnego Laserowego Kruszenia Kamieni Nerkowych na oddziale Urologi prowadzi pacjentów do zdrowia i przyczynia się do życia bez bólu.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »