Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 317

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Wspierania Rodziny »

  W naszym gabinecie zajmujemy się: pomocą psychologiczną w sytuacjach kryzysowych, psychoterapią indywidualną dzieci, młodzieży i osób dorosłych, terapią par, małżeństw i rodzin, diagnozą trudności wychowawczych, badaniami psychologicznymi. Ponadto w ofercie pomoc logopedyczna, terapia PNF, treningi Biofeedback.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka Ortodontyczno-Stomatologiczna »

  Gabinet oferuje specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii ogólnej i ortodoncji.
  Posiadamy ponad 20-letnie doswiadczenie,wiedzę,nowoczesny sprzęt, leczymy nowoczesnymi technikami,używamy materiałów najwyższej jakości światowych firm.
  dogodny dojazd do gabinetu z centrum miasta

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZdrowieDlaWszystkich.pl - szpitale, kliniki, przychodnie, gabinety, poradnie, lekarze. »

  Pacjentom oddajemy do dyspozycji portal z wyjątkowo szeroką bazą, ponad 15 000 placówek medycznych, z danymi teleadresowymi, zakresem świadczonych usług medycznych i profilaktycznych. W znalezieniu pożądanych informacji wspiera nas kompletny system wyszukiwania. Decyzję o wyborze placówki możemy podjąć min. na podstawie certyfikatu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którym może pochwalić się szpital czy przychodnia, ale także komforcie pobytu, doświadczonym personelu lekarskim, pielęgniarskim, bardzo dobrej lokalizacji, godzinach otwarcia lub opiniach pacjentów.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny Szczecin »

  "Gabinet Ginekologiczny Szczecin - dr n. med. Ewa Maria Wydra oferuje pacjentkom ze Szczecina i okolic profesjonalną opiekę medyczną. Zakres usług medycznych wykonywanych w nowoczesnym gabinecie ginekologicznym w Szczecinie obejmuje min: profilaktykę onkologiczną i ginekologiczną, diagnostykę oraz leczenie nowotworów narządów płciowych, profilaktykę antykoncepcyjną, leczenie zaburzeń związanych z okresem menopauzy oraz diagnostykę i prowadzenie ciąży. Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem najnowocześniejszego sprzętu w przyjaznej pacjentkom atmosferze."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Źródło" we Wrocławiu »


  Celem ośrodka jest oferowanie kompleksowej pomocy specjalistycznej. Pracujemy z klientem w różnym wieku i z różnymi problemami(patrz oferta ośrodka). Stanowimy grupę osób różniących się zarówno wiekiem, jak i doświadczeniem życiowym i zawodowym. Łączy nas stała chęć poznawania ludzi i świata, i stała gotowość do rozwoju osobistego i poszerzania swoich horyzontów myślowych.
  Stworzyliśmy " Żródło" z myślą o wszechstronnym pomaganiu osobom dorosłym, parom małżeńskim, rodzinom, młodzieży i dzieciom. Oferujemy terapię indywidualną, małżeńską, rodzinną, a także terapię grupową i warsztatowe formy rozwoju osobistego. Pragniemy dotrzeć z kompleksową pomocą do osób potrzebujących wsparcia, będących w kryzysie i poszukujących swojej indywidualnej drogi rozwoju, również zawodowego.
  W naszym ośrodku pracują osoby z wykształceniem psychologicznym, pedagogicznym oraz medycznym- psychiatra i dietetyk. Pracujemy w modelu psychoterapii zintegrowanej, łączącej podejście systemowe, poznawczo-behawioralne, ericksonowskie i terapię gestalt. Jesteśmy grupą osób stale podnoszących swoje kwalifikacje w najlepszych ośrodkach szkoleń terapeutycznych w kraju.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk kraków »

  Nasza Poradnia Medycyny Sportowej kontynuuje pracę Poradni działajęcej przy ul.Długiej 38 w Krakowie. W zakresie medycyny sportowej współpracujemy z Zakładem Leczenia Rehabilitacyjnego "PODGÓRZE S.C.".W ramach naszej poradni oferujemy Państwu szereg poradni, w tym Centrum Odchudzania, gdzie prowadzone są zabiegi odchudzające oraz pomoc wykwalifikowanego dietetyka. Oprócz tego: pediatria, choroby wewnętrzne, rehabilitacja (schorzenia narządu ruchu, badania wad postawy, badania ogólnej wydolności). Serdecznie zapraszamy! Kraków ul Turonia 4.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty Słuchowe Małgorzata Bujak »

  Gabinet ASMB w Warszawie oferuje badania słuchu z jednoczesnym doborem aparatu słuchowego, odpowiedniego dla konkretnego Pacjenta zmagającego się z ubytkiem słuchu. Proponujemy dodatkowo urządzenia wspomagające słyszenie i wizyty domowe w obrębie Warszawy.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ultrasonografy, echokardiografy i densytometry najwyższej jakości »

  Od 2003 roku firma Medinco zaopatruje pięć województw: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie w ultrasonografy, echokardiografy i densytometry, jako autoryzowany dystrybutor GE Healthcare Ultrasound & BMD Products.

  Poznańskie Biuro Handlowe Medinco, którego siedziba mieści się w stolicy, oferuje aparature do diagnozowania obrazowego takich znanych marek jak: Vivid, EchoPac, Voluson, Logiq, Venu, Vscan, ViewPoint, Achilles, DPX Duo, DPX Bravo, DPX Pro, iDXA czy Prodigy.

  Firma Medinco gwarantuje swoim klientom serwis zakupionego sprzętu, zarówno w czasie gwarancji jak i pogwarancyjny.
  Dzięki współpracy z BZWBK Leasing SA, Medinco ułatwia finansowanie zakupu urządzeń, w formie leasingu, kredytu kupieckiego lub pożyczki na zakup aparatury medycznej.

  Firma ma w swojej ofercie również szeroki wybór aparatów rekondycjonowanych przez General Electric, które posiadają pełną gwarancję Producenta.
  Wśród urządzeń używanych są takie aparaty, jak: Image Point, Mysono 201, Sonoscape SSI 6000 czy Toshiba Eccocee.

  Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »