Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 171 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 31 Odwiedziny googlebot 331

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gdańsk - gabinet psychologii zorientowanej na proces »

  Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje jak i długoterminowa terapia – od kilku miesięcy do kilku lat. Stosując nowatorskie metody, które oferuje praca z procesem, gwarantujemy, że praca nad samym sobą jest ciekawa i prowadzi do konkretnych rozwiązań.

  Terapeuci w naszym gabinecie pracują metodą psychologii zorientowanej na proces. Jest to nowatorskie podejście traktujące człowieka jako całość, nie odrzucając żadnych jego części. Psychoterapia prowadzi do integracji tych elementów psychiki, które sprawiają różnego rodzaju trudności w życiu codziennym i relacjach. Oferujemy pomoc zarówno osobom w kryzysie, jak i tym, które chcą w długoterminowym procesie rozwinąć swoją osobowość i polepszyć ogólne funkcjonowanie.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Gdańsk »

  Dentysta i chirurg szczękowy Gdańsk - Gabinet Stomatologiczny Dr Frankowski. Profilaktyka i leczenie - chirurgia szczękowa, endodoncja, protetyka, implanty trójmiasto, stomatolog Gdańsk, dentysta pomorskie. Gabinet dentystyczny - zespół specjalistów których specjalizacją jest protetyka i implanty Gdańsk. Stomatolog zaprasza - implantologia, wybielanie zębów, licówki, implanty stomatologiczne - dentysta trójmiasto, woj. pomorskie. Stomatologia - gabinet dentystyczny Dr Frankowski. Doskonale wyposażona pracownia - centrum Implantologii Stomatologicznej zaprasza.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apel o pomoc dla Kacperka Flisa – Porażenie splotu barkowego »

  Kacperek urodził się dn.16.08.2009r w szpitalu Klinicznym Nr1 w Lublinie. Ważył 4660g i mierzył 58cm. Poród Kacperka przebiegał 11 godzin. Po 9 godzinach od rozpoczęciu akcji porodowej i sprawdzeniu akcji serca dziecka, lekarz dyżurny zdecydował - "WYPYCHAMY". Zastosowany zabieg spowodował, iż Kacperek urodził się w całkowitej ZAMARTWICY oraz doznał PORAŻENIA SPLOTU BARKOWEGO - prawej rączki. W dn.26.08.2010 Kacperek przeszedł skomplikowaną operację przeszczepu nerwów prawej ręki. Operacja została wykonana w Aachen w Niemczech. Sytuacja, jaka nas spotkała wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego też mamy odwagę, zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc. Przekaż 1% podatku lub zrób wpłatę na rehabilitację Kacperka.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka stomatologiczna ESTETICA z Gdyni Kaska - Czubak »

  Praktyka Stomatologiczna Estetica w Gdyni jest prowadzona przez profesjonalnych lekarzy stomatologów Olgę i Konrada Czubak. Leczymy zęby endodontycznie, periodontologicznie, ortodontycznie i estetycznie, przywracając zdrowy i biały uśmiech.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna - DentAR Rzeszów »

  Gabinet stomatologiczny DentAR s.c. jest usytuowany w samym centrum Rzeszowa. Jednak dobra lokalizacja to nie wszystkie zalety! W naszym gabinecie profesjonalną opieką stomatologiczną może zostać objęta cała rodzina. Zakres usług obejmuje bowiem stomatologię ogólną, dziecięcą i estetyczną jak i implantologię, protetykę oraz ortodoncję. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy stomatolog łomianki »

  Stomatolog, protetyk, dentysta Łomianki - Denti Home. Stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca i chirurgia stomatologiczna. Gabinet stomatologiczny oferuje bezbolesne leczenie zębów, wybielanie zębów i implanty, protetyka - Łomianki, Warszawa. Periodontolog i stomatolog dziecięcy zaprasza Państwa - lekarz Anna Stangiewicz.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci i niemowląt pruszków »

  Rehabilitacja dzieci i niemowląt w domu pacjenta w Pruszkowie i okolicach, magister fizjoterapii Katarzyna Marszałek. Terapeuta NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, Funkcjonalnej Indywidualnej Terapi Skolioz, PNF, Terapi Czaszkowo-Krzyżowej, Tarapeuta Syndromu KISS. Pracuję z dziećmi z następującymi dysfunkcjami:asymetria ułożeniowa i zaburzenia napięcia mięśni, problemy rozwojowe wcześniaków, problemy z karmieniem i ulewaniem (otwarta buzia, wypychanie języka), deformacje ortopedyczne (deformacje i wady stóp, dysplazja stawów biodrowych, wady klatki piersiowej), porażenie splotu barkowego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, kręcz szyi, mózgowe porażenie dziecięce, dzieci z zespołem Downa, autyzm, nadpobudliwość psychoruchowa i zaburzenia koncentracji uwagi, wady postawy(skolioza, plecy płaskie, koślawe kolana i stopy), instruktaż pielęgnacji i nadzór prawidłowego rozwoju niemowląt

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bulik Dent - stomatologia rodzinna w Ciechanowie »

  Nowoczesny gabinet stomatologiczny mieszczący się na ulicy Pułtuskiej 86 w Ciechanowie. Jest to miejsce gdzie pacjenci mogą skorzystać z szerokiego zakresu usług stomatologicznych:
  Profilaktyka
  - badanie stomatologiczne jamy ustnej z instruktażem higieny
  - profesjonalne usunięcie kamienia nazębnego nad i poddziąsłowego (skaling)
  - profesjonalne usunięcie osadów ( piaskowanie)
  - lakierowanie
  - lakowanie bruzd

  Stomatologia zachowawcza
  - estetyczne wypełnienia materiałem kompozytowym światłoutwardzalnym
  - odbudowa zębów na wkładach z włókna szklanego
  - mosty adhezyjne (uzupełnienie pojedynczego braku zęba przy użyciu taśmy z włókna szklanego i materiału kompozytowego)

  Stomatologia estetyczna
  - wybielanie zębów żywych
  - wybielanie zębów po leczeniu kanałowym
  - poprawa kształtu zębów po urazach, w wyniku defektów rozwojowych
  - licówki kompozytowe
  - zamykanie diastem

  Endodoncja
  - leczenie kanałowe zębów
  - powtórne leczenie kanałowe (reendo)

  Protetyka

  Radiologia
  -rtg punktowe zęba z radiowizjografią

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Toruń »

  Szeroka oferta jeśli chodzi o badania psychotechniczne dla równych zawodów, w tym także badania psychologiczne kierowców wykonujących pracę służbowo, prowadzących pojazd amatorsko, zawodowo czy kierujących pojazdem uprzywilejowanym. Psychotesty w Toruniu przeprowadzane są na nowoczesnej aparaturze do badań psychologicznych. W ofercie także badania psychologiczne dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy za jazdę po alkoholu. Oprócz tego wykonają u nas badania psychotechniczne także operatorzy wózków widłowych i innych urządzeń, w przypadku których psychotesty są wymagane.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »