Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 155 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 329

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatny Gabinet Psychoterapii - Poznań »

  Prywatny Gabinet Psychoterapii Jestem psychologiem i psychoterapeutą.
  Zajmuję się psychoterapią, psychoedukacją, pomocą oraz diagnozą psychologiczną. Pracuję w nurcie psychodynamicznym, który kładzie nacisk na indywidualny kontakt i relacje mające na celu rozpoznanie jednostkowej, unikalnej problematyki danej osoby. Działania, poprzez nawiązanie relacji terapeutycznej, nakierowane są na zmianę, usunięcie dolegliwości oraz wzrost bardziej adaptacyjnego, satysfakcjonującego sposobu funkcjonowania. W ramach prywatnego gabinetu psychoterapii proponuję Państwu pomoc i wsparcie w sytuacjach trudnych, w kryzysach życiowych, w sytuacji długotrwałego cierpienia powodowanego niesatysfakcjonującym Państwa sposobem funkcjonowania i budowania relacji z innymi, zaburzeniami osobowości, dolegliwościami związanymi z lękiem, zaburzeniami nastroju, emocji, dolegliwościami psychosomatycznymi.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego OPRO zajmuje się profesjonalną psychoterapią osób dorosłych. Oferta Placówki skierowana jest od osób które:

  - chcą lepiej poznać siebie i swoje zachowania,
  - chcą zmienić swoją sytuację osobistą lub zawodową,
  - chcą budować lepsze relacje z najbliższymi,
  - czują się nieszczęśliwi i nierozumiani,
  - są zdecydowani na to by zacząć zmiany w swoim życiu,
  - chcą lepiej komunikować się z innymi,
  - czują się zagubieni i szukają sensu,
  - czują, że mogliby lepiej funkcjonować w życiu codziennym,
  - przeżywają depresję.

  Proponujemy:
  konsultacje psychologiczne,
  psychoterapię indywidualną i grupową,
  psychoterapię par i małżeństw.
  Ośrodek znajduje się w miejscu o dogodnym dojeździe z centrum Warszawy.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kaszel »

  Dzień dobry, Nazywam się Wojciech Piotrowski. Jestem dr hab med, specjalizującym się w chorobach płuc. Mocno Was zapraszam do kliknięcia mojej strony www. Zobaczą na niej kochani pacjencji moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako lekarz pulmonolog specjalizuję się w wielu dolegliwościach: sarkoidoza, astma,choroby śródmiąższowe płuc, kaszel. Serdecznie zapraszam do prywatnego gabinetu, który mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej pod numerem 121. Świadczymy wszystkie usługi medyczne nie, które nie są finansowane przez NFZ.
  W naszej ojczyźnie coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie jest ona charakteru nowotworowego ani infekcyjnego. Schorzenie odznacza się cyklem deformacji rozciągniętych blisko po kompletnych płucach i nie tylko. Bardzo wielokrotnie choroba ta uderza nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
  Przewlekłe choroby płuc wyznaczają rosnący problem, głównie w kasiastych krajach rozwiniętych, namaszczonych zjawiskiem wymierania społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przede wszystkim zwłóknienia płuc, nie zyskują należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Największy informator medyczny w Polsce. Ciekawe artykuły medyczne Baza danych »

  Największy informator medyczny w Polsce. Ciekawe artykuły medyczne. Ogólnopolska baza firm medycznych. Szpitale, kliniki, przychodnie w Warszawie i kraju. Apteki internetowe, informacje o szczepieniach. Lekarze w Warszawa, Kliniki

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Proclinic »

  ProClinic jest profesjonalnym centrum medycznym działającym we Wrocławiu. Placówka oferuje klientom leczenie z zakresu dermatologii, ginekologii, laryngologii, medycyny estetycznej czy też nawet i chirurgii plastycznej. Klienci przed skorzystaniem z oferty zabiegów mogą też skorzystać z możliwości fachowych porado raz konsultacji medycznych z pracującymi w centrum medycznym lekarzami specjalistami.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe Implanty zębów Dentysta Chirurg Stomatolog Kraków - Cichoń »

  Implantologia Cichoń - Zachęcamy do korzystania z usług naszej kliniki stomatologicznej. Zapewniamy Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług dentystycznych. Naszą główną specjalizacją jest implantologia i protetyka zębów. Jesteśmy doświadczoną kliniką z wieloletnim doświadczeniem. Posługujemy się najnowszymi technologiami i systemami implantologicznymi. Prosimy o zapoznanie się z naszą stroną, gdzie dowiedzą się Państwo wielu informacji na temat leczenia protetycznego zębów. Poznają Państwo przebieg leczenia i stosowane przez nas metody. Mamy nadzieję, że w razie potrzeby wybiorą Państwo właśnie nasze usługi. Zapraszamy do naszej kliniki w Krakowie.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wilanowskie Centrum Integracji Sensorycznej »

  Z pasji naszego życia stworzyliśmy Wilanowskie Centrum Integracji
  Sensorycznej - miejsce przyjazne wszystkim dzieciom i rodzicom.

  W naszym Centrum dzieci podczas aktywnej i kreatywnej zabawy pod okiem
  wykwalifikowanych specjalistów, mają możliwość wszechstronnie rozwijać,
  udoskonalać swój rozwój podczas zajęć z:Integracji Sensorycznej, Logopedii,
  Metody Krakowskiej, Psychologiem, Terapii ręki, Trening Słuchowy Johansena,
  Fizjoterapii, Trening Słuchowy Tomatisa, Języka Hiszpańskiego dla dzieci

  Każde z dzieci uczęszczających do nas na zajęcia otrzymują ćwiczenia do
  pracy w domu wspierające terapie prowadzoną w Centrum.

  Poprzez naszą stronę i
  prowadzimy dla Państwa sklep internetowy z wyselekcjonowanym, sprawdzonym
  asortymentem do terapii sensorycznej, logopedycznej i kreatywnymi zabawkami
  dla dzieci w każdym wieku.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »