Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 324

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław »

  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży.

  Jeżeli trudno Ci samodzielnie poradzić sobie z doświadczanymi problemami, chciałbyś porozmawiać o tym co Cię dręczy na neutralnym gruncie, kontakt z terapeutą jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Relacja terapeutyczna pomoże ci stopniowo odkryć przyczyny przeżywanych trudności, lepiej zrozumieć siebie i to czego doświadczasz.

  Grzegorz Kurowski jest psychoterapeutą pracującym pod stałą superwizją specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Obecnie kontynuuje zaawansowane szkolenie będąc w procesie uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Oferta dla osób z Wrocławia i okolic. W celu umówienia spotkania należy kontaktować się pod nr tel. 796 314 208.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja łódź »

  Gabinet rehabilitacji w łodzi, zajmujący się fizykoterapią i masażami. W swojej ofercie oferujemy nowoczesne metody rehabilitacji masażami leczniczymi, izometrycznymi, stawowo-centryfugalnymi, limfatycznymi oraz wieloma innymi (pełen spis oferowanych usług wraz z aktualnym cennikiem znajdą Państwo na stronie). Gabinet zajmuje się również terapiami manualnymi Kaltenborn-Evjenth, oraz metodą Mc Kenzie.

  Serdecznie zapraszamy na stronę w celu zorientowania się w ofercie jaką dysponujemy, w razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA TEST leczenie nerwic »

  Nie możesz spać w nocy, budzisz się wskutek dręczących koszmarów? Może to sygnał, aby wybrać się na terapię do profesjonalnego psychoterapeuty. Pracownia psychologiczna TEST z siedzibą w Pucku to pewność usług na najwyższym poziomie. Naszym pacjentom oferujemy badania psychologiczne kierujących pojazdami, dla medycyny pracy i badania psychologiczne do pozwolenia na broń. Poza tym w naszej ofercie profesjonalne usługi związane z leczeniem nerwic i zaburzeń osobowości. Kompleksowość naszych usług powoduje, iż zyskaliśmy sobie grono zadowolonych pacjentów. Długa praktyka i wykwalifikowani eksperci to pewność rzetelnie prowadzonych kuracji w przyjemnej atmosferze. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zdrowie osób, które poszukują pomocy w naszym gabinecie. Do każdego podchodzimy indywidualnie i staramy się rozwikłać nurtujące go problemy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław »

  Artident to nowoczesny gabinet stomatologiczny mieszczący się w centrum Wrocławia, który oferuje usługi stomatologiczne, ortodontyczne i protetyczne.Szeroka oferta gabinetu obejmuje między innymi: leczenie kanałowe pod mikroskopem, wybielanie zębów, implanty, korony porcelanowe i wiele innych. Jednym z naszych priorytetów jest wygoda naszych pacjentów dlatego zadbaliśmy o szereg udogodnień, które sprawią, że wizyta w naszym gabinecie dentystycznym będzie mniej stresująca. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Lekarskich "ZDROWIE" sp. z o.o. Jelenia Góra »

  Kompleksowa opieka profilaktyczna obejmującą badania z zakresu medycyny pracy, dla osób indywidualnych, uczniów i studentów, a także kierowców wszystkich kategorii. Oferujemy usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej: lekarze rodzinni, pediatrzy, interniści, okuliści.
  Świadczymy także kompleksowe badania diagnostyczne m.in. laboratorium analitycznego, EKG, audiometrii, spirometrii, kompleksowe badanie wzroku oraz szczepienia ochronne m.in. przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu "A" i "B", przeciw grypie, przy wyjazdach do krajów tropikalnych i inne.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komórki Macierzyste »

  Choroba zwana enefalomiopatią mitochondrialną jest poważną chorobą o podłożu genetycznym. Obecnie prowadzone są testy kliniczne, które mogą okazać się pierwszymi obiecującymi lekami w leczeniu przewlekłych schorzeń o podłożu genetycznym. Obecnie nie ma zgody w środowisku badawczym co do tego, co to jest obiecujące leczenie chorób genetycznych, szczególnie tych o podłożu leżącym w mtDNA. W codziennej pomocy osobie chorującej na encefalomiopatię mitochondrialną tak samo ważna, jak leczenie farmakologiczne jest rehabilitacja. Polska służba zdrowia nie wypracowała specyficznego planu pomocy dotyczącego terapii w przypadku chorób ultra-rzadkich. Pomocą, na jaką można liczyć są fundacje o określonym celu podejmowanych działań, w przypadku miopatii mitochondrialnej głównie mowa o fundacjach skierowanych do chorób ultra-rzadkich, chorób o podłóżu genetycznym oraz chorób dotyczących chorób mięśniowych. Na stronie www.miopatia.pl odszukać można wiele najistotniejszych danych dotyczących chorób mitochondrialnych w zakładce ciekawostki, m.in. artykuł na temat testowanego specyfiku EPI-743 firmy Edison. W zakładce linki znajdziemy odnośniki do zagranicznych stron internetowych, na których znaleźć można informacje dostępne w innych częściach globu. Proszę o kontakt innyc zainteresowanych danymi na temat choroby, wymianą posiadanych danych. Na stronie www.miopatia.pl można w bezpośredni sposób przekazać 1% podatku na konto autora strony.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Gdynia »

  Polecamy sprawdzenie usług trójmiejskiego gabinetu psychoterapii SOS. Profesjonalny psychoterapeuta Robert Tomaszewski to gwarant udanego działania, przygotowania skutecznej psychoterapii. Zatem stawiaj na profesjonalistów, wybieraj wszystko co najlepsze w dziedzinie psychoterapii

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Pracownia Psychologiczna mgr Andrzej Gromada »

  Pracownia świadczy usługi z zakresu psychologii transportu, które kierowane są dla m.in. kierowców, instruktorów nauki jazdy, egzaminatorówJako jedna z nielicznych pracowni przeprowadza badania dla osób ubiegających się o posiadanie broni lub osób posiadających broń.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »