Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 162 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 330

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt Poznań »

  Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt to profesjonalna praktyka psychoterapii w Poznaniu, świadcząca psychoterapię indywidualną, terapię par oraz coaching.
  Prezentowany Gabinet Psychoterapii jest właściwym miejscem dla tych osób, których obecny sposób życia i funkcjonowania wśród ludzi nie jest satysfakcjonujący. Osoby takie szukają alternatywy dla dotychczasowych sposobów bycia, możliwości poznania nowych perspektyw, inspiracji do zmiany, a także wsparcia. Psychoterapia Gestalt jest tym podejściem psychoterapeutycznym, które ułatwia poznanie siebie w doświadczaniu „tu i teraz” a także pozwala odkryć i w sposób twórczy pokonać to, co stoi na drodze do zmiany. Metoda Gestalt daje możliwość pracy nad poszerzaniem świadomości swojego „ja”, czyli zarówno uczuć, myśli, wspomnień, doznań somatycznych oraz ich integracji. Skutkiem poszerzonej świadomości siebie uzyskiwanej w psychoterapii Gestalt jest większa zdolność kierowania swoimi działaniami w elastyczny sposób.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Mikołaj Król »

  Leczenie uzależnień, współuzależnienia, DDA i zaburzeń odżywiania. Artykuły, porady, dane kontaktowe. Gabinet prywatny - Leszno. Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALMED Pomoc wyjazdowa i Alkoholoodtrucia »

  Profesjonalna pomoc lekarska w domu pacjenta. Wrocław i sąsiednie miejscowości. Kontakt pod numerem telefonu 71 338 48 38 przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dyplomowani lekarze specjalności : internista, pediatrzy, kardiolodzy, urolodzy, neurolodzy, nefrolog, chirurg. Odtrucia alkoholowe w domu pacjenta z zachowaniem absolutnej dyskrecji. Ingerencje medyczne w nagłych dolegliwościach zdrowotnych, jak i leczenie schorzeń długotrwałych. Opieka pielęgniarska w domu chorego. Przykładowe usługi medyczne i zabiegi: EKG w domu pacjenta, pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru, cewnikowanie, iniekcje domięśniowe. Badania kandydatów na kierowców, wystawianie refundowanych przez państwo recept lekarskich oraz zwolnień (także ZUS). Istnieje możliwość wizyty również w języku angielskim.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA BORCZYK Chirurgia stomatologiczna Katowice »

  Nowoczesne wnętrze i sprzęt mają zagwarantować naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Umawianie się na wizyty odbywa się telefonicznie. Gabinet dentystyczny punkt, gdzie każdy poszukuje profesjonalnej porady i ulgi w bólu. Wieloletnia praktyka jest gwarantem dobrze zaplanowanego i zrealizowanego uzdrawiania. Renoma jaką cieszy się Danuta Borczyk Stomatologia wypływa także z zastosowania innowacyjnych metod. Chcemy, żeby każdy, kto cierpi z powodu bólu zęba, nie bał się wizyty u stomatologa. Należałoby mieć pojęcie, że większa część chorób i kłopotów związanych z uzębieniem, można wyleczyć. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku. Inwitujemy do zapoznania się z obszerną ofertą na stronie:

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Warszawa »

  Gabinet terapeutyczny Anny Golan przyjmuje swoich pacjentów w kameralnym gabinecie na warszawskich Nowolipkach. Specjalizujemy się w psychologii oraz seksuologii, zatrudniając najlepszych, doświadczonych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie pomożemy Ci z problemami, z którymi sobie na co dzień nie radzisz.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Puck »

  Podlwem.biz to strona internetowa należąca do instytutu stomatologicznego znajdującego się w Pucku przy ulicy Mickiewicza 24. Instytut pracuje na najwyższej jakości materiałach, wykorzystuje też specjalistyczny sprzęt. Klienci mogą więc liczyć na przykład na zabiegi wykonywane przy pomocy lasera, czy też na profesjonalną diagnostykę radiologiczną. Instytut zajmuje się także ortodoncją, czy też implantologią.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profilaktyka uzależnień »

  Gabinety psychologiczny i neurologiczny w Przygodzicach prowadzone przez państwa Miętkiewiczów to pełna pomoc medyczna. Oferta skierowana jest do pacjentów szukających szybkiej i skutecznej pomocy w zakresie psychologii i neurologii. Usługi gabinetu neurologicznego włączają pomoc w stanach po udarach, niedokrwieniu mózgu, zaburzeniach mięśni, zespołach depresyjno-lękowych, leczeniu chodów neurologicznych z badaniami. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Flebonet leczenie żylaków i hemoroidy »

  Żylaki i hemoroidy to obecnie spory problem zdrowotny, który dotyka coraz większą ilość osób w różnym wieku.nnDolegliwości spowodowane chorobą chemoroidalną, lub żylakami są strasznie uciążliwe, a nie leczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.nnCo zrobić aby usunąć hemoroidy, lub wyleczyć żylaki kończyn dolnych ?nnOdpowiedzią są nowoczesne placówki medyczne oferujące skuteczne i bezpieczne leczenie żylaków, oraz hemoroidów odbytu. Nowoczesne metody operowania żylaków są małoinwazyjne, a dzięki wiedzy lekarzy i zastosowaniu technik laserowego leczenia, oraz leczenia żylaków falami radiowymi EVRF pacjent w jeden dzień ma usuniętą chorobę i może wrócić do domu do codziennych zajęć i normalnego życia.nnJedną z takich placówek jest Flebonet, który jest siecią placówek medycznych zajmujących się diagnostyką, leczeniem i operowaniem żylaków kończyn dolnych, oraz żylaków odbytu tzw. Hemoroidów.nnFlebonet obecnie posiada kilka placówek medycznych w tym Warszawa, Wrocław, Gdynia, Gliwice, Olsztyn oraz inne miasta w polsce. Każdy pacjent może się zgłosić, aby bezpłatnie uzyskać poradę odnośnie hemoroidów, oraz poznać najlepszą metodę leczenia.nnOperacja żylaków i hemoroidów jest całkowicie bezbolesna, krótka, a takze nie jest cenowo droga, biorąc pod uwagę tak poważną dolegliwość, warto skorzystać z doświadczenia lekarzy i wyleczyć się, aby uniknąć dodatkowych problemów z żylakami. Więcej na ten temat na stronie internetowej flebonet.

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blask Uśmiechu - Stomatologia Bydgoszcz »

  Gabinet stomatologiczny prowadzimy przez wiele lat. Przez ten czas zmierzamy do powiększenia komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa wciąż podnosi kwalifikacje poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość faktu, że poszerzanie już zdobytej wiedzy jest konieczne do rzetelnej pracy z klientem, wykorzystywania ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, sprzęt jak i materiały. Zespół tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych pacjentów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przyjść do nas 10 minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Klientów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o zabranie ze sobą świeżego zdjęcia przeglądowego panoramicznego - w razie potrzeb służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na poczekaniu zrobić.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Biała Podlaska »

  Badania profilaktyczne dla pracowników wykonywane w Białej Podlaskiej. Profesjonalny personel,lekarz medycyny pracy, łatwy dojazd.Sprawnie,szybko,bez kłopotu.W ofercie badania wstępne,badania kontrolne,okresowe,kierowców czy sanitarno - epidemiologiczne.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »