Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

PO PROSTU - ośrodek psychologiczny w Gdańsku. Poza psychoterapią indywidualną i grupową oraz konsultacjami psychologicznymi, oferujemy bogatą ofertę warsztatów rozwojowych i psychologicznych, m.in. Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju, Być osobą homo- lub biseksualną, Moje dziecko nie jest aniołem – więc jak z nim wytrzymać?, Mityczna podróż w głąb kobiecości i inne. Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Szczegóły strony www.poprostu.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.poprostu.gda.pl:

Psycholog Gdańsk - Ośrodek PO PROSTU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 183 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 31 Odwiedziny googlebot 332

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lekarz Bydgoszcz »

  Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania sie z naszym portalem informacyjnym, na którym zamieszczamy szeroki zbiór wiedzy odnośnie usługodawców powiązanych z kategorią zdrowia i urody w mieście Bydgoszcz. Znajdą Państwo u nas dane kontaktowe oraz podstawowe informacje o usłudze. Zapraszam.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupowa psychoterapia par - Gabinet psychologiczny Poznań »

  Gabinet psychologiczny Kariny Szczęsnej oferuje pomoc za pomocą takich sesji jak:
  - psychoterapia par
  - psychoterapia grupowa
  - terapia indywidualna.
  Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu psychologicznego mieszczącego się pod adresem:ul. Krauthofera 16E/11Piętro I60-203 Poznań

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Implantologiczna - implanty Szczecin. »

  Klinika implantologiczna oferuje swoimklientom wysoko wyspecjalizowane oraz kompleksoweleczenie stomatologiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie ioferujemy najwyższej jakości usługileczenia zębów. Stawiamy na natychmiastową odbudowę protetyczną dającpacjentowi komfort ipoczucie estetyki uzębienia. Pełnimy usługi z zakresu implantologii,która polega na rekonstrukcjiuzębienia. Jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów posiadającychpojedyncze jak również większei całkowite ubytki. Oferujemy szeroki zakres leczeniaogólno-stomatologicznego. Podczas pierwszejwizyty przedstawiamy szczegółowy plan leczenia i omawiamy postępowanielecznicze. Do każdegopacjenta podchodzimy indywidualnie i z największą troską. Klinikaimplantologiczna posiadaniezbędne specjalistyczne urządzenia oraz aparaturę, dzięki którymleczenie staje się kompleksowe.Stosujemy nowoczesną diagnostykę, najlepszej jakości systemy implantóworaz materiały używanew regeneracji kości szczęk. Stosowane przez klinikę implanty posiadającertyfikaty Unii Europejskieji Stanów Zjednoczonych. Zakładając implant dbamy o największezadowolenie i komfort psychicznykażdego pacjenta. Proces leczenia trwa około pół roku a efektyleczenia widać po założeniu drugiejczęści implantu czyli tak zwanego filaru. Wizualnie implant nie różnisię od zęba naturalnego orazdzięki połączeniu z kością jest bardzo stabilny.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna przychodnia łódź »

  Stale wzrastające zainteresowanie prywatnymi przychodniami na terenie Łodzi dziwi coraz mniej. Przychodnie prywatne posiadają wiele zalet wyróżniających je na tle powszechnie nazywanych 'ZOZów'. Terminy oczekiwania na konsultacje z lekarzem specjalistą ca kilkakrotnie ( a najczęściej więcej ) krótsze, są lepiej wyposażone, bardziej elastyczne pod względem umówienia terminu i doboru konkretnego lekarza. Chyba nie ma osoby, która wolałaby czekać wraz z 40 innymi chorayi w budynku z obdrapanymi ścianami i wciąż spóźniającymi się lekarzami, którzy najczęściej kolokwialnie pisząc odprawiają z kwitkiem. JMC stanowi biegun, zupełny kontrast. To nowoczesna przychodnia specjalistyczna wybudowana w 2011 roku w celu świadczenia usług medycznych i stomatologicznych na najwyższym poziomie. Ekskluzywne, przestrzenne wnętrza, markowy sprzęt diagnostyczny i doświadczeni, cenieni lekarze to przepis na zdrowie i zadowolenie naszych klientów - pacjentów. Przyjdź i przekonaj się samemu, że polskie standardy leczenia zostawiliśmy w JMC daleko za sobą.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA - Kraków Piotr Wereszczyński »

  Witam
  Zapraszam do gabinetu psychologicznego.
  Oferuję fachową pomoc w zakresie konsultacji psychologicznej
  oraz psychoterapii dorosłych.
  Masz problemy z panowaniem nad emocjami
  Towarzyszą Ci lęk, depresja
  Przeżywasz wciąż stres i złość
  Doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi, rodziną, partnerem
  Czujesz się samotny i nierozumiany
  Trudno Ci zrozumieć samego siebie, swoje zachowanie
  Zastanawiasz się czy życie bez celu ma sens
  W Twoim związku pojawił się kryzys, z którym nie dajesz sobie rady
  Przeżywasz wciąż żałobę po czyjejś śmierci
  Odczuwasz żal, smutek po rozstaniu z bliską osobą

  Oraz:
  Chcesz się rozwijać i szukasz w tym wsparcia.
  Masz potrzebę i chęć większego wglądu w Siebie,
  odkrycia własnych możliwości

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna - DentAR Rzeszów »

  Gabinet stomatologiczny DentAR s.c. jest usytuowany w samym centrum Rzeszowa. Jednak dobra lokalizacja to nie wszystkie zalety! W naszym gabinecie profesjonalną opieką stomatologiczną może zostać objęta cała rodzina. Zakres usług obejmuje bowiem stomatologię ogólną, dziecięcą i estetyczną jak i implantologię, protetykę oraz ortodoncję. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • OPTIMA-MED EWA SZYMAŃSKA leczenie ubytków próchniczych wrocław »

  Konsultacje ze specjalistami osobnych dyscyplin stomatologii i ciąg zabiegów dotyczących profilaktyki czy leczenia schorzeń jamy ustnej proponuje gabinet OPTIMA-MED. Siedziba naszej firmy mieści się co prawda we Wrocławiu, niemniej jednak z naszych usług korzystają Pacjenci również z innych miast. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu szereg zabiegów możemy realizować za darmo - zawiera się w tym m.in. ortodoncja dla Pacjentów do 12 roku życia. Prócz tego proponujemy również działania z zakresu medycyny estetycznej, m.in wypełnianie bruzd czy zmarszczek. Detaliczne informacje o gabinecie OPTIMA-MED zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biofeedback Kraków »

  EEG Biofeedback to skuteczna, bezpieczna, a przy tym przyjemna metoda terapeutyczna, oparta na wyspecjalizowanej technice komputerowej, która prowadzi do poprawy efektywności pracy naszego mózgu, wzmocnienia kontroli nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w naszym organizmie, zrelaksowania się, wyciszenia, radzenia sobie ze stresem, z własnymi emocjami, pobudzenia kreatywności i pozytywnego myślenia, poprawy szybkości i efektywności uczenia się. Podczas treningu EEG Biofeedback pacjent „gra w grę komputerową”, którą kontroluje wyłącznie swoim umysłem (bez użycia klawiatury czy myszki). W trakcie gry na głowie ma umocowane elektrody, co pozwala terapeucie na dokonanie pomiaru aktywności fal mózgowych wywołanych przez grę. Dzięki analizie wcześniej przeprowadzonego badania QEEG, terapeuta ustala dla pacjenta korzystne parametry treningu. Odpowiednio dobrana dynamika planszy stymulacyjnej, motywuje pacjenta do coraz lepszego skupiania się i uczy koncentracji, uwzględniając jednocześnie osiągany przez niego stan relaksacji.Biofeedback jest dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie psychiczne, prawidłowy rozwój, sprawne funkcjonowanie organizmu i chcą poprawić jakość funkcjonowania swojego umysłu,n a w szczególności dla dzieci i dorosłych z zaburzeniami koncentracji uwagi, z zaburzeniami zachowania i emocji, z ADHD, w celu wyciszenia się, zapanowania nad stresem i silnymi emocjami, poprawy koncentracji,poprawy szybkości i efektywności uczenia się.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Belvedere - flebologia i medycyna estetyczna, żylaki »

  Jeste smy profesjonalną kliniką zajmującą się leczeniem żylaków, poszerzonych żył siatkowatych oraz pajączków oraz profesjonalną kliniką medycyny estetycznej.

  - Pełna diagnostyka oraz kompleksowe leczenie chorób żył, żylaków,
  - profesjonalny gabinet medycyny estetycznej,
  - USG color doppler,
  - metody nieoperacyjne leczenia żylaków: echoskleroterapia kompresyjna, mikroskleroterapia, nowoczesny laser wewnątrznaczyniowy 1470nm, klej wewnątrznaczyniowy, laserowe usuwanie żylaków
  - dobór wyrobów uciskowych,
  - operacje żylaków,
  - chirurg naczyniowy.

  Ponadto jako nowoczesna klinika oferujemy całą gamę zabiegów medycyny estetycznej:
  - botox,
  - wypełniacze,
  - powiększanie ust,
  - mezoterapia mikroigłowa,
  - mezoterapia osoczem bogatopłytkowym,
  - mezoterapia skóry owłosionej głowy,
  - rewitalizacja skóry,
  - peelingi chemiczne.

  Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa - Cezary Jaszkowski »

  Zajmuję się psychoterapią indywidualną, par, coachingiem, pomocą psychologiczną. Pracuję też online przez skype.

  Pracuję z osobami, które doświadczają stanów depresyjnych i lękowych, czują się nieszczęśliwe, chciałyby nauczyć się stawiać swoje granice, doświadczać mniej stresu i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu, poprawić satysfakcję ze swoich relacji i swojego życia.

  gestalt, dda, leczenie depresji, nerwice, terapia par, napięcie, stres, terapia przez skype

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »