Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Profesjonalna pomoc psychologiczna* nastawiona na wywoływanie zmiany w tych obszarach Twojego funkcjonowania, w których doświadczasz kryzysu. Psychoterapia indywidualna, terapia rodzinna, małżeństw i par. Wsparcie w porządkowaniu sfery emocjonalnej, przezwyciężaniu trudności w relacjach z innymi, pokonywaniu kryzysów małżeńskich oraz rodzinnych. Leczenie objawów nerwicowych, depresji, zaburzeń odżywiania - bardziej szczegółowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy na stronie psychoterapiakompas.pl . Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i na pierwszą konsultację. *psycholog psychoterapeuta z udokumentowanym przygotowaniem psychoterapeutycznym atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracujący pod superwizją.

Szczegóły strony www.psychoterapiakompas.pl:

Podlinkuj stronę www.psychoterapiakompas.pl:

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MML - klinia leczenia metodą koblacji »

  Nasza strona internetowa niechrapanie.pl zawiera wiele bardzo ciekawych informacji medycznych, związanych między innymi z: przyczyniami chrapania i objawami bezdechu śródsennego, diagnostyką oraz rodzajami zabiegów które wykonuje nasze Centrum Medyczne. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych, lub borykających się z problemami chrapania i/lub bezdechu, do zapoznania się z ciekawymi artykułami, tworzonymi przez lekarzy specjalistów (m.in. otolaryngologa i laryngologów) i usługami świadczonymi przez Centrum Medyczne MML.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Calivita Opinie »

  Poznaj opinie, zasięgnij porady, na pierwszym w Polsce forum dotyczącym preparatów CaliVita.Polinesian Noni, Nopalin, Paraprotex, Ac-Zymes, chcesz poznać wspaniałe właściwości tych preparatów? Wejdź na forum już teraz!

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholików »

  Jeśli od jakiegoś czasu samotnie zmagasz się z uzależnieniem, nieważne, czy jest to nałóg alkoholowy, uzależnienie hazardu, czy też inne, nasz ośrodek jest miejscem właśnie dla Ciebie. U nas przekonasz się, że nie musisz już walczyć sam, zyskasz pomoc i wsparcie grona osób o podobnych doświadczeniach, a także profesjonalistów, którzy poprowadzą Cię ku trzeźwości. W naszej placówce oferujemy sympatyczną, rodzinną atmosferę, która sprawi, że od razu poczujesz się lepiej, zapewniamy także maksimum dyskrecji oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Twoje zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne, jest naszym priorytetem. Z naszego wsparcia skorzystało już wiele osób, które dzięki oferowanej przez nas pomocy szczęśliwie przezwyciężyły nałóg i wróciły do normalnego życia. Mamy potwierdzoną, wysoką skuteczność leczenia. Nie wahaj się więc – skorzystaj z naszego doświadczenia i miej odwagę powiedzieć nałogowi „nie”. W naszym towarzystwie zerwanie z uzależnieniem będzie prostsze niż myślisz.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Refleksologia a zdrowie »

  W wyniku choroby, nieszczęśliwych wypadków ciało człowieka potrzebuje wsparcia, aby odzyskać potrzebne siły do zdrowienia. Refleksologia jest jedną z terapii, która podnosi poziom sił witalnych, uaktywnia procesy regeneracyjne i samolecznicze oraz równoważy pracę wszystkich narządów i gruczołów. Zabiegi refleksologii są nieinwazyjne, działają przeciwbólowo i przyśpieszają leczenie.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień i terapia alkoholizmu »

  Nałóg jest chorobą, która wymaga leczenia we współpracy z osobą uzależnioną. Terapia uzależnień w tym leczenie alkoholizmu prowadzone jest przez wyspecjalizowaną kadrę terapeutów i psychologów z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu uzależnień. Prywatny ośrodek terapii uzależnień znajduje się pod Wrocławiem.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-wenerolog.pl - testy na choroby weneryczne »

  Serwis poświęcony chorobom wenerycznym. To dokładny opis jednego z laboratorium znajdującego się na terenie Gdańska. Za jego pośrednictwem mają Państwo możliwość nie tylko zapoznania się z charakterystyką najbardziej powszechnych chorób przenoszonych drogą płciową, ale także zamówienia testów online, jakie są niezbędne do zdiagnozowania ich obecności w organizmie.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detoks - www.attente.pl »

  Alkoholizm jest jedną z najczęstszych chorób całego świata. Detoks jest początkową fazą leczenia uzależnień. Alkoholik cierpi całym sobą: jego umysł, ciało, dusza są pogrążone w destrukcyjnej chorobie. Rodzina alkoholika również odczuwa cierpienie. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Attente zapewnia leczenie alkoholizmu zgodne z najwyższymi standardami. Profesjonaliści krok po kroku wyprowadzają pacjentów z uzależnienia, przywracając im możliwość życia bez alkoholu. Czasem wystarczy rok - nie będziesz chciał już pić. Attente wspiera swoich podopiecznych w abstynencji, która musi być zachowana. Powrót do alkoholizmu oznacza ponowne pogrążenie się w problemach, utratę pracy, rodziny i znajomych. Życie w trzeźwości powinno być trwałym wyborem alkoholika. Trzeźwość oznacza odzyskane życie prywatne, zdrowie oraz szczęście. Pomagamy w takim powrocie do normalności.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki odbytu - informacje o chorobie »

  Hemoroidy to jedna z bardzo popularnych chorób na która według szacunków cierpi nawet połowa Polaków. Jest to bardzo wstydliwa dolegliwośc dlatego wiele osób zwleka z pójściem do lekarza. Hemoroidy same w sobie nie stanowią dużego zagrożenia jednak warto się przebadać ponieważ jeden z ich objawów krwawienie może świadczyć także o raku jelita grubego – a obie choroby nie wykluczają się. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat hemoroidów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga »

  mgr Anita Zontek-Sajnoga specjalista psycholog kliniczny,
  psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista terapii uzależnień
  zaprasza na psychoterapię indywidualną osoby dorosłe.
  Rozmowa terapeutyczna pozwala lepiej dookreślić własne zasoby i
  potrzeby, a także źródła problemów. Sprzyja poprawie funkcjonowania,
  jest okazją do zmiany w kierunku głębszego przeżywania i rozumienia
  siebie i swoich relacji z ludźmi.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »