Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Profesjonalna pomoc psychologiczna* nastawiona na wywoływanie zmiany w tych obszarach Twojego funkcjonowania, w których doświadczasz kryzysu. Psychoterapia indywidualna, terapia rodzinna, małżeństw i par. Wsparcie w porządkowaniu sfery emocjonalnej, przezwyciężaniu trudności w relacjach z innymi, pokonywaniu kryzysów małżeńskich oraz rodzinnych. Leczenie objawów nerwicowych, depresji, zaburzeń odżywiania - bardziej szczegółowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy na stronie psychoterapiakompas.pl . Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i na pierwszą konsultację. *psycholog psychoterapeuta z udokumentowanym przygotowaniem psychoterapeutycznym atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracujący pod superwizją.

Szczegóły strony www.psychoterapiakompas.pl:

Podlinkuj stronę www.psychoterapiakompas.pl:

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katarzyna Augustyn Gabinet Psychoterapii »

  Strona prywatnego Gabinetu Psychoterapii Katarzyny Augustyn, doświadczonego psychologa i psychoterapeuty. Katarzyna Augustyn specjalizuje się w psychoterapii psychodynamicznej dla dorosłych i młodzieży. Jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Organizuje również warsztaty psychoedukacyjne dotyczące m.in. komunikacji, asertywności i rozwoju osobistego.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Terapia hipnozą - doświadczony hipnoterapeuta kliniczny, Artur Sołtys, pomoże w problemach osobistych i zdrowotnych.

  W szerokim spektrum przypadłości poddających się bardzo dobrze leczeniu hipnoterapią są m.in.:
  - problemy z samooceną,
  - brak wiary w siebie,
  - fobie (lęki),
  - problemy psychosomatyczne,
  - uzależnienia (tytoń, alkohol, substancje odurzające),
  - zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
  - depresja,
  - zaburzenia łaknienia (otyłość, anoreksja, bulimia),
  - problemy seksualne.

  Hipnoterapia pomaga również odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości, zrozumieć lepiej siebie, swoje zachowania, wzmocnić psychikę, odkryć swoje talenty i zdolności, odnaleźć drogę życiową.

  Spotkania w Krakowie, Katowicach oraz w Gliwicach.
  Kontakt tel. 517464325, e-mail: artur@hipnosfera.pl, strona internetowa: www.hipnosfera.pl

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cps remedium »

  Leczenie uzależnień od alkoholu,uzależnienie od internetu,porady psychiatryczne.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Psychodynamiczna- Agata Markowska »

  Psychoterapeuta zrzeszony w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym, konsultacje psychologiczne.
  Jestem psychologiem zrzeszonym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańsku, aktualnie w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej).

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnienia od dopalaczy »

  Dopalacze to nieprzebadane substancje, oraz mieszanki mające na celu działanie psychoaktywne. Uzależnienie występuje od substancji zawartej w dopalaczu jak i od stanu, który wywołuje. Dopalacze często powodują zatrucia. W takim przypadku konieczne jest leczenie i terapia uzależnienia od dopalaczy.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry u dzieci »

  Atopowe zapalenie skóry u dzieci to schorzenie przewlekłe, z którym należy sobie umiejętnie radzić,aby nie stało się przyczyną trwałego, dyskomfortu życiowego. Podstawowymi objawami są suchość skóry i uporczywy świąd.Szereg porad jak pokonać atopowe zapalenie skóry u dzieci umieszczone jest na serwisie nowej marki DERMASOVA.Marka DERMASOVA to nowe produkty dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry i innymi chorobami skóry. Od września 2013 dostępne są piżamy DERMASOVA,których zadaniem jest wspomagać leczenie atopowej skóry. Uszyte są ze specjalnego materialu EVOLON®,który został dokładnie przebadany i udowodniono,iż ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyroztoczowe. EVOLON to materiał przyjazny alergikom. Piżamy z EVOLON można prać w 95 stopniach, są przyjemne w dotyku.Właściwe tkaniny koją chorą skórę i nie stanowią dodatkowego czynnika drażniącego. W ten sposób pomagają zminimalizować ryzyko nadkażenia bakteryjnego czy grzybów. Każde polepszenie stanu skóry pozwala alergikowi lepiej i spokojniej żyć i uniknąć uporczywości świądu.Aby przekonać się do DERMASOVY wystarczy zamówić za darmo rękawiczki, które wraz z paputkami stanowią pełen komplet bielizny nocnej dla alergika. Wiecej szczegółów na temat można znaleźć na www.dermasova.pl/zamowienie.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak opóźnić wytrysk »

  Cierpisz na przedwczesny wytrysk i bez skutecznie szukasz sposobu na opóźnienie wytrysku? Zapraszam na moją stronę tam dowiesz się jak poradziłem sobie z tym wstydliwym problemem. Ty też możesz skutecznie opóźnić wytrysk!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stallergenes, Staloral - Odczulanie.info »

  Na alergie i choroby nimi wywołane cierpi aktualnie 15 mln Polaków, czyli prawie połowa społeczeństwa. Niestety do specjalistów chodzi tylko jedna trzecia uczulonych, zwykle są to osoby, które cierpią na najsilniejsze i najbardziej uciążliwe objawy. Wiele osób bagatelizuje pierwsze oznaki alergii, wiosenny katar i kaszel czy wysypkę na ciele. Alergia wcześnie zdiagnozowana daje większe szanse na wyleczenie i uniknięcie rozwoju astmy. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.odczulanie.info.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu »

  Kliniki Versusmed to zamknięta placówka specjalizująca się w leczeniu uzależnień od alkoholu, leków, narkotyków oraz patologicznego hazardu. Oferujemy nie tylko terapię dla osób uzależnionych, ale także wsparcie dla ich rodzin i pomoc we wspólnym wychodzeniu z nałogu.

  Data dodania: 29 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rotawirusy »

  Powstrzymajrotawirusy.pl to serwis informacyjny dla rodziców na temat zakażenia rotwawirusami i przebiegu choroby, która objawia się najczęściej biegunką u dzieci (niemowlaków) oraz męczącymi wymiotami trwającymi wiele godzin. W zamieszczonych materiałach filmowych nt. rotawirusów wypowiada się m.in. pediatra.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »