Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Profesjonalna pomoc psychologiczna* nastawiona na wywoływanie zmiany w tych obszarach Twojego funkcjonowania, w których doświadczasz kryzysu. Psychoterapia indywidualna, terapia rodzinna, małżeństw i par. Wsparcie w porządkowaniu sfery emocjonalnej, przezwyciężaniu trudności w relacjach z innymi, pokonywaniu kryzysów małżeńskich oraz rodzinnych. Leczenie objawów nerwicowych, depresji, zaburzeń odżywiania - bardziej szczegółowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy na stronie psychoterapiakompas.pl . Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i na pierwszą konsultację. *psycholog psychoterapeuta z udokumentowanym przygotowaniem psychoterapeutycznym atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracujący pod superwizją.

Szczegóły strony www.psychoterapiakompas.pl:

Podlinkuj stronę www.psychoterapiakompas.pl:

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kinotakara-plastry oczyszczające organizm z toksyn, Bioenergoterpia. »

  Produkty firmy K-Link zostały opracowane według najnowocześniejszych technologii. Mają one zaspokoić potrzeby współczesnego człowieka żyjącego w schemizowanym świecie.Szeroka gama naturalnych produktów obejmuje:preparaty oczyszczające organizm z toksyn, suplementy diety,wyciągi roślinne i antyoksydanty,zestawy zawierające witaminy,minerały oraz wiele substancji czynnych,ochronę środowiska naturalnego,ochronę przed promieniowaniem elektromagnetycznym.K-Link Poland o/Szczecin zaprasza na darmowe wykłady lekarzy specjalistów.Skorzystaj także z pomocy radiestety i bioenergoterapeuty.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • InviMed - Europejskie Centrum Macierzyństwa »

  Klinika leczenia niepłodności InviMed została założona w 2002 r. Posiada zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny ginekologii, położnictwa, andrologii i urologii oraz embriologów. Klinika specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Posiada oddziały w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

  Nasza oferta to m.in.:
  - kompleksowe badania hormonalne,
  - testy immunologiczne,
  - histeroskopia diagnostyczna
  - zespół badań oceniających owulację,
  - szczegółowe badania USG,
  - badania nasienia,
  - test SCSA

  Oraz zabiegi:
  - zapłodnienie pozaustrojowe (in-vitro),
  - transfer zarodków do jamy macicy,
  - mikromanipulacja (ICSI),
  - IMSI
  - IVM.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol, trójglicerydy norma, miażdzyca - Jak obniżyć cholesterol? »

  Choroby cywilizacyjne takie jak miażdżyca choroba wieńcowa, choroba niedokrwienna serca powodują wylew, udar mózgu, zawał serca i stały się plagą dzisiejszych czasów. Główną przyczyna wymienionych schorzeń jest zbyt wysoki cholesterol i wysoki poziom trójglicerydów. Zobacz jak zmienić styl życia wprowadzając aktywność, zdrową dietę, aby zbić cholesterol, obniżyć trójglicerydy i cieszyć się doskonałym zdrowiem przez długi czas.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zaparcia »

  E-zaparcia.pl to strona kierowana do osób, które mają problemy z prawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego a w szczególności z prawidłowym wypróżnianiem się. Na naszej stronie poruszamy kwestie tego czym są zaparcia, w jaki sposób są wywoływane, jak sobie z nimi radzić oraz jakich leków/sposobów i "eliksirów" używać, aby problematyczne wypróżnianie oraz pozostałe dolegliwości jelitowe jak wzdęcia czy Zespół Jelita Drażliwego stawały się mniej uciążliwe.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Glejak.com - wszystko na temat raka i guzów mózgu »

  GLEJAK.COM to serwis onkologiczny poświęcony tematyce raka mózgu, nowotworów łagodnych i złośliwych ośrodkowego układu nerwowego oraz guzów mózgu. Najnowsze doniesienia na temat leczenia, objawów i zapobiegania guzom mózgu

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie dny moczanowej »

  Poznaj skuteczne metody leczenia dny moczanowej. Sprawdź, co robić i jak się zachowywać w przypadku napadów bóli moczanowych. Co zrobić, jeśli dna moczanowa atakuje stawy. Stron internetowa leczeniednymoczanowej.pl skierowana jest do osób chorujących na dnę moczanową, zawiera wskazówki i porady dla pacjentów. Sprawdź, jak wyleczyć dnę moczanową.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anna Piotrowska - Gabinet psychologiczny »

  Nazywam się Anna Piotrowska. Jestem psychologiem. Prowadzę własny gabinet psychologiczny, udzielam pomocy psychologicznej i prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci. Ukończyłam studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Zdobywałam doświadczenie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, poradni Centrum Terapii DIALOG oraz w przedszkolu integracyjnym nr 394 w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Promienica Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy »

  Promienica.pl to kompendium wiedzy na temat promienicy - takiego schorzenia, które jest jak najbardziej godne bardzo dużego zainteresowania. Piszemy o tym czym jest promienica, jak z nią walczyć.Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne konsultacje psychologiczne »

  Psychologa.xyz to strona umożliwiająca bezpłatną konsultację z dyplomowanym psychologiem. Chętnie odpowiem Ci na pytania dotyczące relacji międzyludzkich, natury emocji czy życia wewnętrznego. Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Wysokie znaczenie ma dla mnie etyka zawodowa - zachowuję pełną dyskrecję. Aby zadać pytanie można użyć formularza kontaktowego lub wysłać email. Na co dzień zajmuję się badaniem reklam głównie telewizyjnych (neuromarketing) natomiast projekt bezpłatnych konsultacji psychologicznych powstał z chęci podzielenia się wiedzą i doświadczeniem ze studiów i praktyki zawodowej. Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii, zapraszam na stronę!

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »