Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Profesjonalna pomoc psychologiczna* nastawiona na wywoływanie zmiany w tych obszarach Twojego funkcjonowania, w których doświadczasz kryzysu. Psychoterapia indywidualna, terapia rodzinna, małżeństw i par. Wsparcie w porządkowaniu sfery emocjonalnej, przezwyciężaniu trudności w relacjach z innymi, pokonywaniu kryzysów małżeńskich oraz rodzinnych. Leczenie objawów nerwicowych, depresji, zaburzeń odżywiania - bardziej szczegółowe informacje na temat zakresu oferowanej pomocy na stronie psychoterapiakompas.pl . Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i na pierwszą konsultację. *psycholog psychoterapeuta z udokumentowanym przygotowaniem psychoterapeutycznym atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracujący pod superwizją.

Szczegóły strony www.psychoterapiakompas.pl:

Podlinkuj stronę www.psychoterapiakompas.pl:

Psycholog, psychoterapia Warszawa - Daniel Lipka, Pracownia Psychoterapii Kompas

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Calivita sklep internetowy »

  Praktyczna wiedza o właściwym odżywianiu jest unikalna dla każdego z nas, toteż pragniemy się podzielić naszą wiedzą którą zdobywamy od fachowców z dziedziny Medycyny i Dietetyki Zdrowotnej.
  Sklep internetowy Dysrtybutora korporacji Calivita oferuje w swojej ofercie witaminy, multiwitaminy, zioła, kosmetyki w najwyższej jakości. Polecamy kuracje przeciw pasożytnicze preparatem Paraprotex, Nopalin, AC-Zymes. Doskonały okazuje się sok Noni jako preparat antyalergiczny, przeciwnowotworowy. Garlic Caps to skuteczny preparat z czosnku przeciwbakteryjny, przeciwwirusowy - nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Mamy preparaty efektywne w sytuacji cholesterolu - Cholestone, cukrzycy - Nopalin. Polecamy również preparat przeciw depresji - Stress Management. Coenzym Q10 pomoże przy nadciśnieniu. Dla ochrony wątroby polecamy Liver Aid. W wypadku nowotworów różnego typu w początkowych jak i w zaawansowanych stadiach skuteczna okazuje się chrząstka rekina głębinowego, która zawarta jest w preparacie Shark Aid.
  Z Calivita już na dzień dzisiejszy zadbaj o własne zdrowie, aby nie było za późno.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.nNaszą ofertę kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego)

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cukrzyca »

  W naszym serwisie czeka na ciebie mnóstwo świeżych wiadomości związanych z cukrzycą. Poświęcamy temu całą naszą stronę, aby zagwarantować naszym czytelnikom jak najwięcej informacji, które będą im przydatne. Poruszamy na stronach mnóstwo kwestii, zarówno te podstawowe, jak i bardziej skomplikowane. Poczytasz o terapiach w cukrzycy, ruchu, dietach, powikłaniach. Osobne działy poświęcone są cukrzycy dorosłych, dzieci, ciężarnych. Poza tym zachęcamy też do odwiedzin forum internetowego i do zadawania pytań naszym ekspertom!

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica pochwy »

  Serwis internetowy poświęcony problematyce grzybicy. Poznasz rodzaje grzybic np. grzybica pochwy, penisa, paznokci, skóry, stóp. Na stronie znajdziesz dodatkowe informacje na temat wirusów, pasożytów i bakterii, które spotykasz każdego dnia, jakie są objawy zachorowań oraz jak się przed tym bronić.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bytom - Ośrodek "Kontakt" »

  Ośrodek psychoterapii "Kontakt" w Bytomiu. Oferujemy pomoc psychoterapeutyczną w ramach terapii indywidualnej oraz terapii rodzin i par osobą które:

  - Znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.
  - Zmagają się z problemem uzależnienia swojego lub w rodzinie.
  - Cierpią z powodu depresji, lęku, fobii, objawów nerwicowych.
  - Doświadczają konfliktów i trudności w relacjach z innymi ludźmi.
  - Są w różnych kryzysach życiowych

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, lek. med. Beata Szenfelder »

  Nazywam się Beata Szenfelder, jestem praktykującym lekarzem psychiatrą od ponad 20 lat.   Zapraszam Państwa do swojego gabinetu prywatnego przy ulicy Więckowskiego w Łodzi.
     

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie - Przyczyny, objawy, leki i sposoby na zapalenie »

  Strona poświęcenia różnego rodzaju najpopularniejszym zapaleniom z którymi mają do czynienia ludzie. Znajdują się na niej informacje o tym jakie są przyczyny, objawy, oraz sposoby leczenia danego typu zapalenia. Każdy artykuł dotyczy jednego rodzaju zapalenia.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne konsultacje psychologiczne »

  Psychologa.xyz to strona umożliwiająca bezpłatną konsultację z dyplomowanym psychologiem. Chętnie odpowiem Ci na pytania dotyczące relacji międzyludzkich, natury emocji czy życia wewnętrznego. Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Wysokie znaczenie ma dla mnie etyka zawodowa - zachowuję pełną dyskrecję. Aby zadać pytanie można użyć formularza kontaktowego lub wysłać email. Na co dzień zajmuję się badaniem reklam głównie telewizyjnych (neuromarketing) natomiast projekt bezpłatnych konsultacji psychologicznych powstał z chęci podzielenia się wiedzą i doświadczeniem ze studiów i praktyki zawodowej. Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii, zapraszam na stronę!

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Mysłowice, Chrzanów - Drlabuzek.pl »

  Nowoczesny gabinet endokrynologiczny i diabetologiczny przy współpracy ze stomatologami przy ul. Krakusa 1 w Jaworznie serdecznie zapraszają na badania i porady lekarskie. Bogata wiedza specjalistów i atrakcyjne ceny wizyty to atuty w Drlabuzek. Codziennie poznajemy licznych pacjentów z Jaworzna, Mysłowic, Chrzanowa i Tych, którym pomagamy i tworzymy indywidualne porady diabetologiczne, endokrynologiczne i dentystyczne. Cukrzyca jest coraz większym problemem dzisiejszego świata, zła dieta, stres, brak ruchu. To tylko kilka czynników osłabiających nasz organizm, co prowadzi do licznych chorób. Uszkodzona trzustka, problemy z hormonami, uszkodzone i krzywe zęby. Warto zadbać o zdrowie, gdyż jest najważniejsze dla każdego człowieka. Polecamy usługi diabetologa, endokrynologa i stomatologa Drlabuzek.p

  Data dodania: 06 01 2017 · szczegóły wpisu »