Psychoterapia Gestalt w Warszawie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psychoterapia Gestalt w Warszawie

Jestem psychoterapeutą Gestalt, oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness. Pracuję pod ciągłą superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Mindfulness oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Swoją ofertę kieruję do osób dotkniętych przez depresję, stres chroniczny, wypalenie zawodowe, choroby psychosomatyczne, przeżywających kryzys lub szukających poprawy relacji z innymi.

Szczegóły strony jakubbabij.pl:

Podlinkuj stronę jakubbabij.pl:

Psychoterapia Gestalt w Warszawie

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lekarz Rzeszów – informator »

  Informator medyczny przeznaczony dla osób poszukujących adresów, numerów telefonu lekarzy specjalistów prowadzących praktyki na terenie Rzeszowa i okolic. Strona zawiera również informacje o usługach świadczonych przez placówki medyczne. Dzięki przejrzystej zakładce z branżami medycznymi w dwóch kliknięciach znajdziecie Państwo specjalistę i wszelkie informacje konieczne, aby umówić się na wizytę.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny - Aleksandra Gronowska »

  Prowadzę konsultacje, doradzwto psychologiczne oraz psychoterapię w nurcie systemowym. Pomagam dorosłym klientom indywidualnym, dzieciom w ścisłej współpracy z opiekunami oraz całym rodzinom, w tym również rodzinom zastępczym i adopcyjnym.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Krakow »

  Gabinet dr Pawła Skowronka to gabinet ortopedyczno-urazowy. Zajmuje się diagnostyka i leczeniem świeżych urazów i ich powikłań, zmianami zwyrodnieniowymi stawów, urazami sportowymi. W swoim gabinecie zmienia opatrunki, usuwa szwy, zakłada opatrunki gipsowe, wykonuje badania USG. Ponadto wykonuje operacje atroskopowe, rekonsrukcje stawów biodrowych, barkowych i kolanowych. Dr Skowronek to specjalista artroskopii i endoprotetyki.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentystyczny Nowy Świat »

  Gabinet lekarza stomatologa z miasta Gliwice - Wojciecha Palewicza powstał w 2007 roku. Ten dentysta leczy zęby delikatnie również kanałowo w silnym znieczuleniu, wykonuje ładne uzupełnienia protetyczne: korony porcelanowe, mosty, protezy. W gabinecie jest rentgen stomatologiczny.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny »

  Grupa TOP, to miejsce jednoczące wielu doświadczonych specjalistów z zakresu psychologii stresu, uzależnień, racjonalnej terapii zachowań i wielu innych. Zapraszamy do naszego gabinetu, znajdującego się w centrum Warszawy Dla tych, którzy szukają jedynie konsultacji przez internet, umożliwiamy także uzyskanie pomocy psychologicznej online. Działamy od 2011 roku i wciąż się rozwijamy.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet »

  Weterynarz Kielce. Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach. Choroby psów, kotów, królików, gryzoni, zwierzą egzotycznych, drobiu i gołębi. Chirurgia, interna, stomatologia, diagnostyka mikrobiologiczna i parazytologiczna, karmy weterynaryjne. Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet działa od początku lat 90. Jesteśmy firmą rodzinną. Tworzymy zgrany i dynamiczny zespół, który dzięki dwupokoleniowości gwarantuje zarówno profesjonalizm i doświadczenie, jak i najnowszą wiedzę oraz nieszablonowe podejście do terapii. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz wzajemnemu uzupełnianiu swoich kompetencji dążymy do świadczenia usług lekarsko-weterynaryjnych na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • WesoleLiterki.pl »

  Wesołe Literki to makaron tradycyjny dla dzieci. Ma on postać literek dzięki czemu uatrakcyjnia posiłki. Producentem makaronu jest firma Pol-Mak - wytwórnia makaronu domowego. Oprócz Wesołych Literek posiada w ofercie makarony tradycyjne, pełnoziarniste oraz tłoczone. Zapraszamy na stronę

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy Endorfina »

  Endorfina to Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy, który znajduje się w Poznaniu. Jego oferta jest naprawdę bogata, znajdują się w niej między innymi: rezonans stochastyczny, fale uderzeniową oraz różnego rodzaju lecznicze masaże (klasyczne, relaksacyjne, odchudzające, a także dla kobiet w ciąży). Cennik usług podany jest na stronie internetowej ośrodka, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji potencjalnemu pacjentowi. Ceny nie są wysokie, ponadto wykupując pełen pakiet zabiegów, można liczyć na 30% zniżkę.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław - Psychoterapia Wrocław »

  Poradnia Ikar we Wrocławiu świadczy usługi dla dzieci i dorosłych z zakresu psychologii i psychiatrii. W naszej poradni zatrudnieni są najlepszej klasy specjaliści gwarantujący specjalistyczną pomoc.
  Nasze placówki mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Plastyka pochwy - ginekologia estetyczna »

  Doświadczony ginekolog położnik Krzysztof Łątkowski oferuje szeroki zakres usług ginekologii estetycznej. W ramach naszych usług wykonujemy wszelako postrzeganą plastykę pochwy, labioplastykę czyli zmniejszenie warg sromowych. Zajmujemy się także rekonstrukcją błony dziewiczej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »