Psychoterapia Gestalt w Warszawie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psychoterapia Gestalt w Warszawie

Jestem psychoterapeutą Gestalt, oraz certyfikowanym nauczycielem Mindfulness. Pracuję pod ciągłą superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Mindfulness oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Swoją ofertę kieruję do osób dotkniętych przez depresję, stres chroniczny, wypalenie zawodowe, choroby psychosomatyczne, przeżywających kryzys lub szukających poprawy relacji z innymi.

Szczegóły strony jakubbabij.pl:

Podlinkuj stronę jakubbabij.pl:

Psychoterapia Gestalt w Warszawie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Astir - salony optyczne »

  Salony optyczne Gliwice Kopernik oraz Zabrze Rokitnica. Prowadzimy sprzedaż okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, akcesoriów optycznych oraz soczewek kontaktowych. Prowadzimy również Bezpłatne badanie wzroku!

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ DENTMAX Beata Urbańska »

  NZOZ DENTMAX to nowoczesna klinika dentystyczna w Szczecinie zajmująca się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie Twojej jamy ustnej. Oferujemy naszym pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą, którą w trakcie wieloletniej praktyki zdobyliśmy dzięki Państwu zaufaniu. Oferujemy zabiegi dentystyczne z wykorzystaniem najnowszych, dostępnych technologii a całość zabiegu przeprowadzana jest zawsze w miłej atmosferze co powoduje, że nasi pacjenci darzą nas tak dużym zaufaniem. Zaufaj nam i Ty - powierz swój uśmiech profesjonalistom.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Strona Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji GESTALT z Wrocławia. Zespół psychologów i psychoterapeutów oferuje terapię indywidualną, grupowe treningi psychologiczne, psychoterapię par a także terapię pedagogiczną dla dzieci borykających się z trudnościami w nauce. Psychoterapeuci Centrum posiadają wieloletni staż terapeutyczny. Merytorycznie związani są z Instytutem Terapii Gestalt w Krakowie, zrzeszonym w International Federation of Gestalt Training Organization (FORGE) i European Association Federation Therapy (EAGT). Siedziba Centrum mieści się niedaleko centrum miasta, zapraszamy osoby zainteresowanych psychoterapią oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny 4dent Aleksandrów Łódzki »

  W pełni nowoczesny gabinet stomatologiczny mieszczący się w Aleksandrowie Łódzkim zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci do skorzystania z bogatej oferty usług dentysytcznych świadczonych przez Panią stomatolog dr Agnieszka Śmielak- Majchrzak. Pełna oferta gabinetu to stomatologia zachowawcza, protetyka, chirurgia dentystyczna oraz implanty. Do wszystkich zabiegów wykorzystujemy tylko wysokiej jakości sprzęt oraz materiały, pełen komfort z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Ośrodek Diagnoz i Szkoleń Psychologicznych ODIS zaprasza do współpracy osoby dorosłe oraz dzieci. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną w przystępnych cenach. Sprawdź jakość naszych usług, pomożemy Ci stanąć na nogi.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fan-Dent - ortodoncja »

  Na obszarze Gdańska działa Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent. Oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Po wstępnej ocenie przez lekarza pacjent otrzymuje kompletny obraz leczenia. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wypełnienia estetyczne, warstwowe wykonywane na podstawie wzoru i 12 miesięcznej na pozostałe wypełnienia. prowadzimy leczenie zgodnie z procedurami propagowanymi przez,, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ wspierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i wytyczne Aesic. Rejestracji mogą Państwo poczynić osobiście, mailowo lub telefonicznie. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Łódź specjalista »

  Problemy związane z chorobami skóry oraz błon śluzowych zawarte w kilku ciekawych artykułach. Na stronie gabinetu dermatologicznego w Łodzi możemy poznać wiele ciekawych i przydatnych informacji ze świata dermatologii. Strona może służyć pacjentom jako kontakt z dermatologiem. Serwis podzielony na kilka działów tematycznych, w których dowiemy się więcej na temat leczenia trądziku czy chorób skóry u niemowląt.

  Warto zapoznać się z medycznymi artykułami na stronie łódzkiego dermatologa. Specjalista w dziedzinie dermatologii pomoże skutecznie pozbyć się trądziku, poprawi wygląd i zdrowie skóry. Jest to bardzo dokuczliwa choroba zwłaszcza dla młodszych pacjentów. Na stronie internetowej możemy także zdobyć wiedzę na tematy z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradniakarney.pl »

  Poradnia Lekarska Karney z Warszawy zaprasza! Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy specjalizują się w pediatrii, szczepieniach oraz medycynie estetycznej. Nasze podejście do pacjenta jest wyjątkowe, ponieważ każdego traktujemy indywidualnie oraz uprzejmie. Z nami wizyta to nie konieczność, a przyjemność. Zapraszamy serdecznie do naszej poradni!

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oftex - operacja zaćmy w Czechach »

  Zaćma (katarakta) to choroba oka, w której następuje stopniowy spadek przejrzystości własnej naturalnej soczewki. Niniejsze zmętnienie soczewki oka może spowodować stopniową utratę wzroku. Osoba z zaćmą ma zaburzenia widzenia, widzi szaro, jakby patrzyła przez mgliste szkło. Zaćma występuje najczęściej u pacjentów w podeszłym wieku.

  Jedynym sposobem leczenia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Najpowszechniej stosowaną metodą usuwania zaćmy jest nowoczesna metoda ultradźwiękowa, którą dodatkowo można uzupełnić najnowszą metodą laserową. Operacja zaćmy jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem oczu.

  OFTEX to nowoczesna Klinika Okulistyczna, zapewniająca kompleksową i specjalistyczną opiekę. Organizujemy zabiegi usuwania zaćmy (katarakty) w Klinice w czeskich Pardubicach w ramach dyrektywy transgranicznej. Dzięki temu operacja zaćmy odbywa się bez oczekiwania w kolejce do Narodowego Funduszu Zdrowia, a także zezwala na refundację z NFZ określonych kosztów leczenia poza granicami Polski. Realizujemy wszelkie formalności - sprawdź nasze zalety. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Operacja zaćmy nigdy nie była prostsza.
  Wygraj z zaćmą i odzyskaj dawny wzrok!
  oftex-opole.pl

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »