Rafał Miętkiewicz - Biblioterapia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rafał Miętkiewicz - Biblioterapia

Nazywam się Rafał Miętkiewicz, od ponad 12 lat praktykuję psychoterapię egzystencjalną. Zajmuję się również biblioterapią w ramach działalności pro bono. Na stronie znajdują się recenzje polecanych książek oraz opis metod badawczych przydatnych podczas biblioterapii.

Szczegóły strony biblioterapia.info:

Podlinkuj stronę biblioterapia.info:

Rafał Miętkiewicz - Biblioterapia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 115

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opieka menopauzalna- menopauza leczenie »

  Portal przeznaczony dla kobiet poświęcony tematyce menopauzy. Porady ze strony ekspertów, wyczerpujące informacje i artykuły dostarczające wiedzę. Patronat merytoryczny nad stroną objęło Polskie Towarzystwo Andropauzy i Menopauzy. Możliwość wyszukania specjalistycznego gabinetu w dowolnym województwie.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Hus Gocał - ortodonta, Sokołów Podlaski, Siemiatycze »

  Gabinet Ortodontyczny - leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparaty stałe i ruchome. Strona internetowa Małgorzaty Hus Gocał - specjalisty ortodonty, chirurga stomatologa.
  Niedroga i dobra. Zaprasza do swoich gabinetów w Sokołowie Podlaskim i Siemiatyczach. Rezerwacja wizyty telefoniczna. Wśród aparatów stałych do wyboru: aparaty estetyczne (ceramiczne, kryształowe) i aparaty metalowe (tytanowe, niklowe).
  Serdecznie zapraszamy po piękny uśmiech.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa »

  Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fizjoterapeutów, zajmujących się rehabilitacją w domu pacjenta. Dysponujemy niezbędnym sprzętem potrzebnym do leczenia. Pracujemy indywidualnie z pacjentem wykorzystując specjalistyczne metody terapeutyczne.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta »

  Gdzie można szybko porównać parametry autoklawów dentystycznych? Informacje techniczne wymiary tacy ilość cykli czas sterylizacji i wiele innych znajdziemy na portalach dentystycznych gdzie dostępne są takie analizy dla gabinetów stomatologii. Dziś już nie ma problemu w znalezieniu odpowiednich firm dostarczających sprzęt dla gabinetów czy techniki dentystycznej.Także materiały a wśród nich nowej generacji akryle do protez, cementy dentystyczne, materiały do wypełniania kanałów znajdziemy w bazach informacji. Prowadząc gabinet mamy nieograniczony dostęp informacji, nowości w stomatologii.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Stomatolog - Multident Stalowa Wola »

  Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Stalowej Woli. Kładziemy nacisk na jakość wykonywanych zabiegów do których używamy wyłącznie sprawdzonych preparatów i narzędzi stomatologicznych. Dentyści zatrudnienie w Multident to specjaliści w swoich dziedzinach. Dbamy aby na bieżąco poznawali nowinki technologiczne - przekładające się na zadowolenie naszych pacjentów.
  Centrum Multident to miejsce przyjazne dzieciom - jest to bardzo ważny aspekt w profilaktyce stomatologicznej u dzieci. Pozytywne nastawienie do małych pacjentów pozwala dzieciom bez stresu przejść przez wizytę u dentysty.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Nowy Sącz »

  Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną. Jestem wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w codziennym życiu, mających problemy w kontaktach społecznych, relacjach rodzinnych, cierpiących z powodu lęku, smutku, depresji, znajdujących się w sytuacji kryzysu. Pracuję również z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, których urazy psychiczne z dzieciństwa mogą być źródłem różnorodnych trudności i cierpień w życiu dorosłym.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Choroby-weneryczne.org »

  Choroby Weneryczne to choroby przenoszone drogą płciową. Z ang. sexually transmitted diseases, (STD) lub sexually transmitted infections (STI). Jest to grupa chorób zakaźnych, oraz pasożytniczych, którymi można się zarazić wyłącznie podczas stosunku seksualnego zarówno bez zabezpieczenia, jak i w prezerwatywie (antykoncepcja mechaniczna w postaci prezerwatywy, nie chroni przed większością infekcji wenerycznych).

  Przez kilka ostatnich lat choroby weneryczne zaczęły występować w Europie znacznie częściej aniżeli miało to miejsce wcześniej. Każdego roku u średnio 17 milionów mieszkańców zachodniej Europy zostaje po raz pierwszy wykryta choroba weneryczna. Każde współżycie seksualne, nawet w zabezpieczeniu, wiąże się z ryzykiem zakażenia infekcjami przenoszonymi drogą płciową.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Katowice »

  Lekarz psychiatra i psychoterapeuta Monika Hyper-Ochalik zapewnia swoim pacjentom leczenie zaburzeń oraz chorób psychicznych. Lekarz specjalizuje się w diagnostyce i terapii osób z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi (schizofrenia), zaburzeniami nerwicowymi oraz zaburzeniami snu.

  Dr Monika Hyper-Ochalik posiada gruntowną wiedzę medyczną oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy w poradniach zdrowia psychicznego i innych placówkach. Od kilku lat pełni funkcję ordynatora dziennego oddziału psychiatrycznego, rehabilitacyjnego. Cechuje ją pełne zaangażowania podejście do pacjentów.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Refluks żołądkowo przełykowy - objawy i leczenie »

  Refluks żołądkowo przełykowy to dość popularna choroba na którą według szacunków choruje około 20-30% całego społeczeństwa. Na czym polega ? Zawartość żołądka cofa się do przełyku powodując przy tym dość nieprzyjemne objawy takie jak zgaga czy ogólne pieczenie a także uciążliwy kaszel nasilający się po zbyt obfitym posiłku. Jeśli chcesz przeczytać wszystkie objawy tej choroby a także dowiedzieć się jak skutecznie można ją leczyć zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej – znajdzie tutaj wiele praktycznych i przydatnych porad.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fala uderzeniowa leczenie dolegliwości bólowych Gdynia, Gdańsk, Sopot »

  Zapraszamy do skorzystania z usługi leczenia dolegliwości bólowych przy użyciu fali uderzeniowej. Zabiegi wykonujemy w naszych gabinetach lub w dowolnie podanej przez Państwa lokalizacji. Fala uderzeniowa to niezwykle skuteczna metoda leczenia bólu występującego w układzie mięśniowo - szkieletowym. Terapia jest bezbolesna, przynosi natychmiastowe efekty, nie wymaga stosowania środków farmakologicznych. Dolegliwości, które możemy zlikwidować przy użyciu fali uderzeniowej to mi.in: ostroga piętowa, bóle barków, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, kolano skoczka, bóle piszczeli i inne. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »