Rehabilitacja Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rehabilitacja Poznań

W przypadku, gdy chcieliby Państwo odnowić dotychczasowy wizerunek i nastrój, wskazane jest udać się do gabinetu rehabilitacyjnego Anies w Poznaniu. W ofercie mamy różnorodne zabiegi rehabilitacyjne, masaże dzięki którym będziecie się czuć lepiej i dużo młodziej.

Szczegóły strony www.anies.com.pl:

Podlinkuj stronę www.anies.com.pl:

Rehabilitacja Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgi jakości RTG »

  Konieczność wprowadzenia i utrzymania SZJ w pracowni ze sprzętem RTG wprowadziło Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 25.08.2005r w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej (Dz.U. Nr 194, poz. 1625). System zarządzania jakością w gabinecie RTG obejmuje zarówno odpowiednią dokumentację, jak i przeprowadzanie testów specjalistycznych, podstawowych oraz kontroli wewnętrznych.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krwiodawcy.org - Krwiodawstwo i krwiolecznictwo w internecie »

  krwiodawcy.org to strona poświęcona tematowi krwiodawstwa i krwiolecznictwa w internecie. Krew i jej rola w organizmie. Kluby HDK w Polsce. Korzyści z oddawania krwi (prawa, ulgi i przywileje). Przelicznik donacji. Przeciwwskazania do oddawania krwi. Akcje poboru krwi. Adresy RCKiK. Badania i znakowanie krwi. Dowiecie się co to jest Krwiobus i do czego służy KrewKarta.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inseminacja »

  Witaj na stronie inseminacja.net. Nasza strona powstała z myślą o wszystkich tych parach, które dotknął problem bezpłodności. Dzięki tej witrynie dowiecie się czym jest inseminacja, jak ona przebiega, jakie są przeciwwskazania i skuteczność tej metody zapładniania. Dowiecie się także ile kosztuje taki zabieg oraz dzięki naszemu forum wymienicie informacje z lekarzami i osobami o podobnych problemach, zarówno tych, którzy dalej starają się, jak i tych, którym dzięki inseminacji udało się począć dziecko.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby, objawy i leczenie - Encyklopedia chorób »

  Portal tematyczny Health-Info.pl jest źródłem rzetelnej wiedzy o zdrowiu, chorobach i medycynie. Prowadzona Encyklopedia Chorób dostarcza wiadomości na temat popularnych i egzotycznych schorzeń i dolegliwości. Można w niej znaleźć informacje, takie jak: objawy, przyczyny, zapobieganie, przebieg i leczenie, a także nowinki medyczne, fakty, statystyki i ciekawostki dotyczące chorób. Ponadto, serwis informuje o powikłaniach, możliwych skutkach nieleczenia oraz zalecanej profilaktyce. Strona zawiera wyczerpujące opisy chorób: zakaźnych, reumatycznych, cywilizacyjnych, zapalnych, nowotworowych, zawodowych, psychicznych, wenerycznych oraz wielu innych! Publikowane są także artykuły o lekach, terapiach, zabiegach, dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu, witaminach, medycynie naturalnej, ziołach, aktywnym wypoczynku, zwalczaniu nałogów, kosmetykach i suplementach. Serwis jest szczególnie polecany osobom interesującym się medycyną oraz chcącym poszerzyć swoją wiedzę o zdrowiu i chorobach. Health-Info.pl umożliwia wymianę informacji i porad między użytkownikami, co stanowi ciekawe uzupełnienie publikowanych treści.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Chirurgiczny i Onkologiczny »

  Chirurgia małoinwazyjna i leczenie alkoholizmu. Prywatny gabinet chirurgiczny dr Marka Łąckiego.Zabiegi esperalu, leczenie alkoholizmu, chirurgia paznokcia, chirurgia małoinwazyjna, konsultacje medyczne

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Specjalistyczny św. Łukasza w Końskich »

  Oddziały specjalistyczne takie jak: Laryngologia, Okulistyka, Chirurgia, Chirurgia Naczyń i Angiologia, Dermatologia, Rehabilitacja, Neurologia, Ortopedia, Anestezjologia i Intensywna Terapia. Ponad stu lekarzy, prawie czterysta pielęgniarek wykonujących najwyższej jakości świadczenia medyczne. Powszechny wymóg podnoszenia swoich kwalifikacji, zaangażowania i nastawienie na pacjenta. Zagwarantowanie bezpieczeństwa medycznego mieszkańcom województwa świętokrzyskiego a także pacjentom spoza jego rejonu. Całościowe diagnozowanie chorego w jednej placówce medycznej, troska o jego komfort oraz dostęp do nowoczesnych technologii medycznych. Liczne nagrody jak tytuł Lidera Regionu w branży medycznej. Te wszystkie elementy wpłynęły na fakt, iż w 2012 roku z usług świadczonych przez Szpital im. św. Łukasza w Końskich skorzystało ponad 19 tysięcy pacjentów zarówno z województwa świętokrzyskiego jaki i z poza jego obszaru. Więcej informacji dotyczących szpitala na stronie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Chirurgia kolana kraków »

  Bogata oferta Kliniki Krakowskiej obejmuje pełen zakres świadczeń medycznych - profilaktykę, szczepienia ochronne, opiekę podstawową, usługi lekarzy specjalistów, wszechstronną diagnostykę, świadczenia z obszaru medycyny pracy, medycyny podróży, poradni rehabilitacyjnej i rozległą gamę zbiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Warto wspomnieć, że placówka ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług w poradni kardiologicznej, okulistycznej, ginekologicznej, rehabilitacyjnej, poradni leczenia bólu oraz poradni psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zatrudniamy wyspecjalizowaną załogę lekarzy, którzy każdy kazus medyczny traktują indywidualnie, a także starają się stworzyć jak najlepsze warunki dla pacjenta, by każdy czuł się szczególnie. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • LuksMasaż Szczecin - fizjoterapia, fizjoterapeuta, rehabilitacja, masaż, massage, masażysta »

  LuksMasaż - profesjonalny masaż i rehabilitacja w Szczecinie! Z radością zadbam o Twoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie poprzez profesjonalny masaż i rehabilitację oraz doradzę Ci jak zdrowo żyć. Uwolnię Ciebie i Twoich bliskich od bólu i zmęczenia, przekazując jednocześnie wiele pozytywnej energii.

  Oferuję duży wybór zabiegów fizjoterapeutycznych:

  - Masaże: masaż klasyczny, masaż szwedzki, masaż medyczny, masaż leczniczy, masaże relaksacyjne, masaż odchudzający, drenaż limfatyczny, masaż punktowy, akupresurę stopy i inne.

  - Kinezyterapię: ćwiczenia lecznicze prowadzone indywidualnie, diagnostykę, kinesiotaping, trener osobisty i inne.

  - Fizykoterapię: elektroakupunktura, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki, solux i inne.

  Jeżeli pragniesz odzyskać zdrowie, odpocząć i zrelaksować się, jeżeli chcesz odzyskać harmonię ciała i ducha i cieszyć się życiem, to skontaktuj się ze mną i zapisz się na zabiegi masażu i rehabilitacji.

  Zapraszam do zapoznania się ofertą zabiegów fizjoterapeutycznych. Jeżeli nie wiesz jaki, rodzaj masażu lub zabieg rehabilitacyjny jest najlepszy dla Ciebie, to skontaktuj się ze mną - pomogę Ci dokonać najlepszego wyboru!

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol »

  Cholester jest suplementem diety, który pozwala zażywającym go osobom na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Suplement ma za zadanie czuwanie nad drożnością naczyń poprzez utrzymanie cholesterolu na prawidłowym poziomie. Produkt składa się z dwóch ważnych czynników – steroli roślinnych oraz monakoliny K. Ponadto na stronie suplementu diety zostały zaprezentowane najważniejsze informacje dotyczące cholesterolu.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rotawirusy »

  Powstrzymajrotawirusy.pl to serwis informacyjny dla rodziców na temat zakażenia rotwawirusami i przebiegu choroby, która objawia się najczęściej biegunką u dzieci (niemowlaków) oraz męczącymi wymiotami trwającymi wiele godzin. W zamieszczonych materiałach filmowych nt. rotawirusów wypowiada się m.in. pediatra.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »