Rehabilitacja Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rehabilitacja Poznań

W przypadku, gdy chcieliby Państwo odnowić dotychczasowy wizerunek i nastrój, wskazane jest udać się do gabinetu rehabilitacyjnego Anies w Poznaniu. W ofercie mamy różnorodne zabiegi rehabilitacyjne, masaże dzięki którym będziecie się czuć lepiej i dużo młodziej.

Szczegóły strony www.anies.com.pl:

Podlinkuj stronę www.anies.com.pl:

Rehabilitacja Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF »

  Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach psychologicznych dla rodziców oraz warsztatach szkoleniowych dla nauczycieli. Proponujemy zajęcia dla dzieci z problemem dysleksji, nieśmiałości, agresji oraz dzieci niesłyszących.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Szczecin »

  Medicanova Szczecin, pomagamy w odzyskaniu nadziei, abyście Państwo wrócili do zdrowia i na nowo mogli cieszyć się życiem. Dermatolog Szczecin, lekarze specjaliści dermatolodzy służą poradą w Szczecinie.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kielce »

  Gabinet stomatologiczny w Kielcach nowoczesny i komfortowy, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt oraz zespół doskonałych lekarzy dentystów. Wykonujemy szerokie spektrum usług stomatologicznych, stosując przy tym najnowocześniejsze, sprawdzone wcześniej technologie dentystyczne. Szczególną uwagę poświęcamy małym pacjentom. W trosce o ich dobro staramy się aby wizyty były krótkie i bezbolesne, ponieważ nie ma nic milszego niż uśmiechnięty mały pacjent. W jednym miejscu możemy zaoferować wszystkie rodzaje zabiegów z dziedziny stomatologii zachowawczej, ortodoncji, endodoncji, pedodoncji, periodontologii, chirurgii i implantologii stomatologicznej, protetyki, stomatologii estetycznej. Tak szeroa oferta sprawia, że nie ma potrzeby wysyłania Pacjentów na dodatkowe badania. Stosowne podejście do Pacjenta to nasz priorytet! Traktujemy każdego Pacjenta z należytym szacunkiem i każdego z nich otaczamy troskliwą opieką.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie »

  Uzdrawianie na wszystkich poziomach - tak najtrafniej można podsumować sposób i zakres, w jakim pomagam. Inspirację czerpię z wielu źródeł, religii, systemów myślowych oraz metod uzdrawiania, nie tylko z tych uważanych przez wielu za niekonwencjonalne. W swojej pracy łączę wysokie umiejętności parapsychiczne z rzetelną i ugruntowaną wiedzą psychologiczną. Przekazuję energię zdrowia i miłości, pracując z pacjentem w gabinecie lub oddziałując na odległość.
  Udzielam pomocy między innymi poprzez regresywną terapię, uwalniającą od balastu przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Wszystkie te działania mają na celu pomoc w pełniejszym wykorzystaniu niezbadanych możliwości ludzkiego mózgu.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hymenoplastyka »

  Nowoczesna plastyka pochwy, znana również w piśmiennictwie anglojęzycznym jako vaginal rejuvenation jest modyfikacją tradycyjnej techniki plastyki pochwy opartą o aktualną wiedzę medyczną w zakresie uroginekologii i medycyny estetycznej.

  Należy ją odróżnić od klasycznej plastyki pochwy, która obejmuję swym zakresem jedynie około 1/3 bliższą długości pochwy.Celem plastyki pochwy jest poprawa doznań seksualnych pacjentki przez redukcję nadmiaru wiotkiej ściany pochwy i obejmuje naprawę kanału pochwy na całej jego długości we wszystkich warstwach. Procedura ta zmniejsza wymiary pochwy, zwiększa napięcie mięśniówki pochwy, odbudowuje uszkodzone przez porody krocze i przywraca młodzieńczy wygląd sromu, szczególnie gdy jest połączona z modelowaniem warg sromowych większych z zastosowaniem kwasy hialuronowego lub tkanki tłuszczowej pochodzącej z innych regionów ciała.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualna Praktyka Stomatologiczna \"KAVDENT\" »

  Opieka stomatologiczna w zakresie: stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, endodoncji i periodontologii. Doświadczeni lekarze. Zapewniamy dzieciom leczenie w miłej i wesołej atmosferze.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Toksoplazmoza »

  W portalu, którego jesteśmy twórcami zamierzamy Państwu przedstawić dokładnie chorobę zwaną toksoplazmozą. Najczęściej dochodzi do zakażenia nią poprzez kontakt z surowym, niedogotowanym mięsem, bądź też spożywając niemyte owoce, warzywa, itd. Należy nadmienić, iż dolegliwością tą jest zarażona masa ludzi na całym świecie, jednakże choruje nieliczny odsetek. Niestety objawy tej choroby przypominają te, które towarzyszą grypie, toteż często prowadzi to do mylnego jej zdiagnozowania. Wbrew pozorom leczenie jest bardzo proste. Zostaje przeprowadzane przy użyciu antybiotyków. To wszystko przygotowaliśmy na łamach naszej witryny.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Orto.info.pl »

  1. Specjalistyczne Centrum Ortodoncji ORTOlingwa specjalizuje się w specjalistycznym leczeniu ortodontycznym. Usługi ortodontyczne związane z wykonywaniem aparatów stałych, aparatów wyjmowanych, wewnątrzustnych, zewnątrzustnych, aparatów lingwalnych, leczeniem wszelkich wad zgryzu oraz wiele innych możliwości. ORTOlingwa to gwarancja zabiegów i usług najwyższej jakości dzięki bardzo dobrze wykwalifikowanym ortodoncie. Podchodzi on indywidualnie do każdego pacjenta i świadczy najwyższy standard leczenia.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowomed- medycyna estetyczna Kraków »

  Specjalistyczne Centrum Medyczne w którym przyjmują wybitni specjaliści z wielu dziedzin. Skuteczne leczenie w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny. Pacjenci mają zapewnioną najlepszą opiekę medyczną i mogą liczyć na cierpliwe, życzliwe oraz partnerskie podejście. Szeroka oferta zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Filia Centrum również w Bielsku- Białej.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Stomatologiczna ATJ. Stomatologia i Rentgen Zębów Łódź »

  Klinika ATJ oferuje kompleksowe leczenia stomatologiczne. Pracują tu lekarze wszystkich specjalizacji stomatologicznych. Posiadamy własną pracownię radiologiczną obsługującą również osoby nie będące naszymi pacjentami. W naszej działalności postawiliśmy na skuteczność leczenia co uzyskujemy dzięki najwyższej jakości leczenia, materiałów i aparatury. Klinika jest wyposażona w bezbolesne znieczulenie komputerowe. Atrakcyjne ceny zapewnią Państwu komfort leczenia w przyjaznej atmosferze. Dobry dentysta zapewni kompleksowe leczenie. W ofercie leczenia znajduje się: nnStomatologia dziecięcannLeczenie kanałowennendodoncja mikroskopowanProtetykannChirurgia stomatologiczna i Chirurgia szczękowannStomatologia estetycznannImplantynnOrtodoncjannPeriodontologia i Choroby Błony ŚluzowejnPakiety promocyjnennPracownia RTG- panoramiczne RTG zębów i rentgen zębów.nPracownia RTG przyjmuje pacjentów z innych gabinetów celem wykonania badania.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »