Serwis o łuszczycy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwis o łuszczycy

Serwis stworzony dla osób cierpiących na łuszczycę, ich bliskich oraz znajomych. Odszukasz tu informacje dotyczące samej istoty łuszczycy, leczenia, profilaktyki w tej chorobie. W portalu odszukasz również praktyczne porady oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi chorymi.

Szczegóły strony luszczyce.pl:

Podlinkuj stronę luszczyce.pl:

Serwis o łuszczycy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 149 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 113

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej w Gdańsku.Joanna Biegalska »

  Gabinet pomocy psychologicznej, psychoterapii i psychoedukacji w Ośrodku Psychoterapii Integratywnej w Gdańsku.

  - psychoterapia indywidualna
  - konsultacje psychologiczne
  - interwencja kryzysowa
  - warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wsparcia Psychologicznego - depresja, smutek »

  Portal, na którym można uzyskać pomoc psychologiczną, przez Internet, za darmo. Strona prowadzona jest przez absolwentów psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Na naszej stronie znajdziesz artykuły psychologiczne, bazę danych z adresami placówek, gdzie otrzymasz pomoc. Funkcjonuje również forum dyskusyjne, na którym udzielamy konsultacji.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza »

  Wielu kobietom ciągle jeszcze wydaje się, że jeżeli nie będą mówić o poważnych chorobach, które stanowią dla nich zagrożenie, takie postępowanie sprawi, że choroby te przestaną być ich problemem. Nie można nie zgodzić się z tym, że podobne założenie jest nad wyraz optymistyczne, nie ma jednak wiele wspólnego z rzeczywistością. O chorobach takich, jak endometrioza warto wiedzieć jak najwięcej, ich skuteczne leczenie w dużej mierze uzależnione jest bowiem od szybkiego rozpoznania. Jeżeli nie nastąpi ono na czas, nie możemy spodziewać się, że rozwój choroby zostanie zahamowany, warto wiedzieć więc o niej jak najwięcej.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, Psychoterapeuta Wrocław »

  Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach i zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii? Zapraszamy Cię do skorzystania z pomocy zespołu doświadczonych psychoterapeutów.
  Świadczymy profesjonalną pomoc psychologiczną (psychoterapia indywidualna oraz psychoterapia małżeńska) osobom oraz parom, które:
  - cierpią z powodu kryzysów życiowych,
  - doświadczają objawów nerwicowych i depresji,
  - odczuwają brak poczucia sensu i celu życia,
  - cierpią z powodu szeroko pojętych stanów lękowych,
  - przeżywają problemy emocjonalne,
  - przeżywają żal po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć bliskiej osoby),
  - zmagają się z problemami zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia),
  - pragną rozwiązać problemy w relacjach z rodzicami, partnerami, dziećmi i współpracownikami,
  - pragną zbudować trwałe poczucie własnej wartości,
  - chcą poprawić jakość funkcjonowania i przeżywania swojego związku,
  - chcą rozwijać swój ukryty i niewykorzystany potencjał, by lepiej, pełniej i szczęśliwiej żyć.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby-weneryczne.org »

  Choroby Weneryczne to choroby przenoszone drogą płciową. Z ang. sexually transmitted diseases, (STD) lub sexually transmitted infections (STI). Jest to grupa chorób zakaźnych, oraz pasożytniczych, którymi można się zarazić wyłącznie podczas stosunku seksualnego zarówno bez zabezpieczenia, jak i w prezerwatywie (antykoncepcja mechaniczna w postaci prezerwatywy, nie chroni przed większością infekcji wenerycznych).

  Przez kilka ostatnich lat choroby weneryczne zaczęły występować w Europie znacznie częściej aniżeli miało to miejsce wcześniej. Każdego roku u średnio 17 milionów mieszkańców zachodniej Europy zostaje po raz pierwszy wykryta choroba weneryczna. Każde współżycie seksualne, nawet w zabezpieczeniu, wiąże się z ryzykiem zakażenia infekcjami przenoszonymi drogą płciową.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Barbara Pokorska Wrocław »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutką pracującą w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej

  W Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej odbyłam liczne szkolenia z zakresu psychoterapii:
  Diagnoza kliniczna DSM-IV
  Psychoterapia i Poradnictwo
  Integratywna Psychoterapia Depresji
  Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Lękowych
  Hipnoza kliniczna,Psychoterapia par, praca z ciałem.

  Tam również jestem uczestnikiem 4-letniego Studium, w ramach którego, odbywam szkolenie certyfikacyjne w zawodzie psychoterapeuty, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii.

  Ukończenie studium jest podstawą do ubiegania się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej (PTPI) oraz European Certificate of Psychotherapy wydawany prze European Associacion for Psychotherapy (EAP).

  Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów PTPI. Dodatkowo ukończyłam szkolenie z Terapii Rodzin i Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapeutycznym. Pracuję jako psycholog w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.


  Sposób w jaki pracuje może przybierać następujące formy:
  Psychoterapia indywidualna
  Psychoterapia małżeńska/par
  Psychoterapia rodzinna/grupowa

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologiczno Szkoleniowe »

  Psycholog to nie tylko wyuczony zawód, ale również powołanie. Jako zespół zaangażowanych w swoją pracę psychologów i psychoterapeutów, pragniemy zagwarantować naszym pacjentom najwyższy poziom usług. Pracują w naszym zespole przede wszystkim certyfikowani psychoterapeuci. Chcąc sprostać temu wyzwaniu, stale poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Refluks żołądkowo przełykowy - objawy i leczenie »

  Refluks żołądkowo przełykowy to dość popularna choroba na którą według szacunków choruje około 20-30% całego społeczeństwa. Na czym polega ? Zawartość żołądka cofa się do przełyku powodując przy tym dość nieprzyjemne objawy takie jak zgaga czy ogólne pieczenie a także uciążliwy kaszel nasilający się po zbyt obfitym posiłku. Jeśli chcesz przeczytać wszystkie objawy tej choroby a także dowiedzieć się jak skutecznie można ją leczyć zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej – znajdzie tutaj wiele praktycznych i przydatnych porad.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mięczak Zakaźny Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. »

  Szukacie Państwo informacji na temat mięczaka zakaźnego? W takim razie wortal internetowy MieczakZakazny.pl jest jak najbardziej godny dużego zainteresowania.Małe grudki na ciele pacjenta, spowodowane zakażeniem mięczakiem zakaźnym (łac. molluscum contagiosum), występują u dorosłych głównie w okolicy narządów płciowych. U zakażonych dzieci zajmują także obszar twarzy, kończyn czy tułowia.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin i par. Terapia uzależnień Warszawa. »

  Dobry psycholog z Warszawy zaprasza na terapię rodzin i par oraz terapię uzależnień w swoim gabinecie na Muranowie lub terapię online na Skypie. nNazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutom z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.nProwadzę prywatną praktykę psychologiczną w Warszawie.nW swojej pracy opieram się na zasadzie otwartości na drugiego człowieka, indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, jego potrzeb i problemów. Służę pomocą w poszukiwaniu rozwiązań w życiowych kryzysach i w leczeniu uzależnień (behawioralne i od środków). nUdzielam konsultacji i pomocy psychologicznej w następującym zakresie:n• terapia rodzinn• terapia par n• psychoterapia indywidualnan• interwencja kryzysowan• terapia uzależnieńn• diagnoza psychologiczna n• diagnoza zawodowanPracuję z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia natury psychicznej oraz z osobami, które potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z problemami codziennego życia.nZapraszam na rodzinne lub indywidualne spotkania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.nWspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów i uruchomimy osobiste zasoby, które skutecznie pomagają wyjść z kryzysu i dają możliwości dla dalszego rozwoju.nnZapraszam do pierwszego kontaktu. O mnie i mojej pracy przeczytają Państwo na szczepaniak-psychology.eu ni posłuchają na youtube.com/watch?v=B4lfA_wDMwQ&feature=youtu.be

  Data dodania: 24 12 2016 · szczegóły wpisu »