Serwis o łuszczycy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Serwis o łuszczycy

Serwis stworzony dla osób cierpiących na łuszczycę, ich bliskich oraz znajomych. Odszukasz tu informacje dotyczące samej istoty łuszczycy, leczenia, profilaktyki w tej chorobie. W portalu odszukasz również praktyczne porady oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi chorymi.

Szczegóły strony luszczyce.pl:

Podlinkuj stronę luszczyce.pl:

Serwis o łuszczycy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 148 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 113

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog - Wrocław - Psychoterapia »

  Gabinet Psychologiczny - Anna Chmielińska  Psychoterapia indywidualna, testy diagnostyczne, pomoc psychologiczna w depresji, nerwicy, sytuacjach trudnych i stresowych, zaburzeniach osobowości.

  Badanie w kierunku wykrycia uszkodzeń układu nerwowego (np dla osób starszych lub po wypadkach).

  Sesje ogólnorozwojowe dla młodzieży  Więcej informacji pod nr tel.: 606 446 630 (chętnie odpowiem również na smsy)

  lub na stronie: www.psycholog-wroclaw.com.pl

  Zapraszam też do korespondencji. Jeśli masaz pytania - pisz:) anna.chmielinska@psycholog-wroclaw.com.pl

  Każdy ma w sobie moc ulepszenia swojego życia.

  Nie każdy wie gdzie i jak tej mocy szukaż. Jeśli coś w Twoim życiu jest nie takie jak byś sobie tego życzył(a), masz jakiegoś rodzaju trudności, z którymi sobie nie radzisz - nie trać czasu - porozmawiaj o tym.

  Zapraszam do mojego gabinetu w centrum Wrocławia

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rwa Kulszowa Kręgarstwo Rybczynski Poznań »

  Gabinet Terapii Naturalnych Schorzeń Kręgosłupa i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany,specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w:bólu pleców kręgosłupa i stawów,terapii manualnej,nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie,rwie kulszowej,dyskopatii, kręgozmyku,przepuklinie krążkowej kręgosłupa,wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach,rehabilitacji,lumbago,bólach korzonków,alergiach, odchudzaniu, wykonuje:masaże chińskie kręgosłupa, zdrowotny,japoński,sportowy,odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit,medycynę chińska,akupresurę,bioterapie,dobieram dietę,proponuje zabiegi: odchudzające,rolletic,detoksykacje,body detoks,oczyszczanie organizmu ziołami,suplementy, alveo,kosmetyki,radiestezja,wahadła

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • 12 kroków - uzależnienia - katalog internetowy »

  12krokow.pl to internetowy katalog stron www i książek poświęconych tematyce uzależnień. Nie tylko dla anonimowych alkoholików! Katalog zawiera bazę linków do stron poradni, terapeutycznych grup wsparcia, blogów, forów, fundacji.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Prywatna praktyka psychoterapeutyczna podlegająca regularnej superwizji i prowadzona zgodnie z kodeksem etycznym PTPiTPP. Oferuje pomoc w dolegliwościach związanych z: depresją, lękami, problemami w pracy, stresem, trudnościami w związku, nieśmiałością oraz wieloma innymi życiowymi problemami. Psychoterapia prowadzona jest w oparciu o paradygmat psychologii zorientowanej na proces.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • InAltum Warszawa - lekarz psycholog, psychiatra, psychoterapeuta, neurolog, seksuolog, endokrynolog »

  In-Aaltum: psychoterapia, poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów. U nas uzyskasz solidne porady psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapeutyczne, neurologiczne, endokrynologiczne, dla dorosłych i dzieci.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Kazieczko »

  Krakowska Pracownia Terapii i Rozwoju jest miejscem, w którym pomoc znaleźć mogą osoby borykające się z problemami psychologicznymi oraz problemami natury seksuologicznej.Przyjdź do nas jeśli cierpisz z powodu:- trudnej sytuacji życiowej- obniżenia nastroju, przygnębienia, depresji- niepokoju, lęku, zamartwiania się- wyrzutów sumienia, poczucia winy- problemów seksuologicznych t.j przedwczesny wytrysk, zaburzenia wzwodu, brak orgazmu, obniżenia apetytu na seks- wykluczenia lub wyobcowania związanego z Twoją orientacją seksualną.Jeśli z jakichś powodów nie możesz udać się na wizytę stacjonarną oferujemy porady online (e-mail). W pracownia istnieje także możliwość przeprowadzenia diagnozy psychologicznej oraz sporządzenia opinii psychologicznej.Ponadto Pracownia oferuję możliwość skorzystania z treningów wspomagających pracę mózgu EEG Biofeedback, prowadzonych przez wykwalifikowanego trenera.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • CloudyMind- perfekcjonizm, nerwica, depresja »

  CloudyMind to blog stworzony z myślą o osobach, dla których nerwica czy depresja to codzienność. Znajdują się tu opisy poszczególnych objawów i schematów powielanych w tych zaburzeniach, ale także rady dotyczące tego, jak sobie z nimi radzić.
  Konkretne wskazówki i metody zamieszczone we wpisach mogą pomóc w samodzielnej walce z zaburzeniami nastroju i lękowymi, zwłaszcza osobom, które z pewnych powodów nie chcą korzystać z pomocy terapeuty. Na blogu poruszane są takie tematy jak perfekcjonizm, relacje międzyludzkie, lenistwo, czy prokrastynacja.
  Czytelnicy mogą nauczyć się, jak wdrażać w życie rady, które choć widziane często w hasłach nie są takie oczywiste. Jest to choćby sztuka akceptacji siebie i swoich natrętnych myśli czy odpowiedni odpoczynek, a także nastawienie do pracy.
  Wiele konceptów znajdujących się we wpisach to najbardziej aktualne podejścia we współczesnej psychologii. Znajduje się tu opis aktualnego podejścia do gniewu i wyrażania złości, nowe podejście do zagadnienia, jakim jest silna wola, a także opis nurtów takich jak self-compassion.
  Na CloudyMind możemy też znaleźć przydatne opisy poszczególnych zaburzeń takich jak aleksytymia, bierna agresja, autoagresja czy derealizacja i depersonalizacja. Obszerne opisy są szczególne pomocne dla bliskich osób zmagających się z takimi problemami, ale pozwalają także na kontaktowanie się osób, które z danym zaburzeniem walczą.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie choroby alkoholowej »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Fundacji Droga z Dąbrowy Górniczej. Jesteśmy organizacją pozarządową świadczącą usługi no profit. Pomagamy osobom chorym psychicznie oraz uzależnionym. Istniejemy już od 2005 roku i prowadzimy wiele projektów edukacyjnych mających na celu uchronić osoby zagrożone uzależnieniami. Naszymi głównymi zadaniami są promocja zdrowego trybu życia, promocja zdrowia psychicznego oraz trzeźwości w śród ludzi, leczenie ludzi uzależnionych oraz mających problemy na tle psychicznym, zapobiegamy wykluczeniom społecznym. Naszymi głównymi punktami jest edukacja, profilaktyka, psychoterapia. Nasza fundacja oferuje szeroki zakres usług w ramach ubezpieczeń z NFZ. W skład oferty z NFZ wchodzi leczenie nerwicy, terapia zaburzeń nerwicowych, terapię choroby afektywnej dwubiegunowej. Jeśli któryś z wymienionych powyżej problemów jest twoim utrapieniem koniecznie zgłoś się do naszej fundacji. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów psychologów którzy chętnie udzielą wszelkiej pomocy. Wejdź już teraz na stronę Fundacji Droga i sprawdź całą bogatą ofertę.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka-Borowska - gabinet psychoterapii w Warszawie »

  Strona Agnieszka-Borowska.pl poświęcona jest informacji na temat gabinetu psychoterapeutycznego pani Agnieszki Borowskiej, prowadzonego od 2007 roku, który znajduje się w centrum Warszawy. Usługi psychoterapii skierowane są m.in. dla rodzin, par, osób indywidualnych, dorosłych, dzieci i młodzieży. Długość jej procesu jest uzależniony od tego, w jakim stanie emocjonalnym znajduje się pacjent oraz jak poważny jest jego problem. Stan pacjenta jest określany na pierwszym spotkaniu, gdzie można dokładnie określić częstotliwość przyszłych wizyt. Zazwyczaj są to mityngi dwu lub trzydniowe w tygodniu. Aby umówić się na wizytę, należy bezpośrednio skontaktować się z panią psycholog : telefonicznie, mailowo lub przyjść do gabinetu. Wartej uwagi jest link do bloga, z którego można dowiedzieć się ciekawostek psychologicznych, jak i również odnośniki do artykułów pani Borowskiej, które były publikowane w czasopismach. Na stronie Agnieszka-Borowska.pl, w pasku wyszukiwania, można odnaleźć intersujące nas fakty, ponieważ na bieżąco są dodawane informacje z dziedziny psychologii. Warto przeczytać i przeanalizować dostępne artykuły, aby dowiedzieć się, w jakim stanie emocjonalnym jesteśmy sami lub nasi bliscy. Psychoterapia obejmuje m.in. leczenie depresji, zaburzeń odżywiania, lęków i innych.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie Mieszków Włosowych Przyczyny Objawy Leczenie »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zwiększeniem swojej wiedzy na temat zapalenia mieszków włosowych, to zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego ZapalenieMieszkowWlosowych.pl. Zapalenie mieszków włosowych to częsty efekt depilacji lub golenia skóry, aczkolwiek istnieje szereg przyczyn wywołujących to schorzenie.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »